Login

Register

Login

Register

قانون جذب کائنات چیست ؟ | 8 راز فرمول طلایی قانون جذب کائنات برای رسیدن به آرزوها چیست؟

61 6,947

زمان لازم برای مطالعه مقاله قانون کائنات  11 دقیقه است.


چرا هنوز از دوره نخبگان قانون جذب برای تحقق آرزوهایتان استفاده نمی‌کنید ؟

 کلیک کنید تا عضوی از نخبگان قانون جذب باشید !‍ 

  مشاوره خرید محصول: ۲۶۷۲۱۸۴۱-۰۲۱

حاضری با قانون جذب کائنات به سرزمین رویاها پرواز کنی؟

در این مقاله خلاصه قوانین و رازهای موفقیت از طریق قانون جذب و قانون کائنات(The law of the universe) را ارایه خواهیم کرد.
دوستان، اگر شما بدانید که تنها چند گام تا جذب موفقیت مالی، موفقیت معنوی، موفقیت شغلی، موفقیت تحصیلی، ارتباطات موفق، سلامتی جسم ، سلامتی روان، زندگی زناشویی موفق، فرزندان موفق، کسب و کار موفق، ازدواج موفق، زندگی آرام، کنکور موفق، رویاهای بزرگ، آرزوهای بلند پروازانه و هرآنچه اراده کنی، فاصله دارید چقدر هیچان زده می شوید. این تعهد قانون جذب کائنات است. باور کنید و با قانون باور این مقاله را تا انتها با احساس خوب بخوانید و بکار گیرید.

به راستی قانون جذب کائنات چیست ؟

افکار شما زندگی شمارا شکل میدهد . مثبت یا نفی فرقی نمیکند ، هر آنچه در زنگی شماست را خود شما جذب نموده اید.
قانون جذب در هر حوزه ای میتواند برای ما کارآمد و مفید باشد ؛ قانون جذب عشق ، قانون جذب ثروت ، قانون جذب سلامتی و …..
البتهقانون جذب تنها زمانی کارآمود خواهد بود که با خواسته خودهم ارتعاش شوید . باید ارتعاش همسو با سلامتی ، عشق و ثروت و… را به جهان بدهبد.
با استفاده از قانون جذب میتوانید موقعیت ها، ایده ها، افراد و …. را به خود جذب کنید.
به هرچه که فکر کنید در زندگی شما اتفاق می افتد، پس چه بهتر که به آنچه میخواهید فکر کنید تا همان به زندگی شما جذب شود و این امر فقط با دانستن این که قانون جذب چیست و چگونه میتوان از آن استفاده نمود، عملی خواهد بود.

موفقیت را با قانون جذب کائنات برای رسیدن به آرزوها جذب کنید

موفقیت یک مسیر پلکانی است، هیچ آسانسوری وجود ندارد. شما مجبورید آهسته و پیوسته همیشه در حال گام برداشتن باشید.

موفقیت هدف نیست یک مقصد نیست، موفقیت خود سازی و همیشه در مسیر آرزوها بودن است. اگر روزی آرزوهایتان به اتمام رسید بدانید که در مسیر موفقیت های خود در چاله ای گیرافتاده اید.

 پس خود را یک کارخانه تولید آرزو فرض کنید و به دنبال قانون جذب ثروت، قانون جذب سلامتی و هرچه رویا دارید باشید، این تنها راه رشد و کمال انسانی است که اشرف مخلوقات لقب گرفته است.

شما فرد بسیار خوش شانسی هستید که امروز حاصل چند سال مطالعه و تحقیق تجربی را در چند صفحه مطالعه می کنید.
این تصادفی نبوده که شما به این سایت مراجعه کردین، متن را چند بار بخوانید و برای خود یاداشت برداری کنید و در زندگی خود بکار بگیرید.
موفقیت بسیار ساده است، اما هیچ تصادفی در کار نیست، فقط باید بخواهید و یکسری قوانین و تکنیک را بطور مستمر بکار بگیرید.
و قانون جذب کائنات بهترین تکنیک برای کسب موفقیت های بزرگ و جذب اهداف عالی است.

چرا هنوز از دوره نخبگان قانون جذب برای تحقق آرزوهایتان استفاده نمی‌کنید ؟

 کلیک کنید تا عضوی از نخبگان قانون جذب باشید !‍ 

  مشاوره خرید محصول: ۲۶۷۲۱۸۴۱-۰۲۱

8 گام قانون جذب کائنات آرزوها از طریق فرمول قانون جذب کائنات

معجزه نوشتن خواسته ها - طریقه انرژی گرفتن از کائنات - قانون کائنات

1- رضایتمندی، آهن ربای قانون جذب کائنات، آرزوهایتان را قوی میکند:

چقدر در شرایط کنونی خود، احساس رضایتمندی دارید؟ چقدر از هر چیز مربوط به خودتان راضی هستید؟

 • آیا می دانید، با احساس و ابراز نارضایتی، نه تنها هیچ کمکی بخود و شرایط نمی کنید.
 • بلکه بر اساس قانون جذب کاینات بیشتر از همان مقوله”مورد نارضایتی” را بخود جذب خواهید کرد.

احساس رضایتمندی در مغز شما فرکانسی ایجاد می کند که ضمیر ناخوداگاه شما وادار به ارسال سفارش مقادیر بیشتر و بهتر از همان چیز مورد رضایت شما میگردد. رضایتمندی در ارتباطات هم تاثیر مشابهی دارد.

وقتی شما از کارکرد فردی ابراز رضایتمندی می کنید، سیستم ذهنی او را وادار می کنید که بهتر و بیشتر رضایت شما را جلب کند. این قانون همه جا عمل میکند..

2- “تفکر مثبت” شاه کلید جذب موفقیت با قانون جذب کاینات :

این قانون به شما می گوید، برای سرعت بخشیدن به فرایند خلق درخواست هایت باید افکار مثبت و هم سو با خواسته خود را در خود زنده کرده و تا جذب آن در ذهن و ضمیر نگه دارید.
پندار نیک کردار نیک درپی خواهد داشت. من افکار را به دو بخش کلی مثبت و منفی تقسیم کردم. با تجربه و تحقیق طولانی مدت بر زندگی افراد موفق، ثابت شد افرادی که پیشرفت و موفقیتهای بزرگ داشتند، در گذشته بیشتر اوقات، افکار مثبتی داشته اند و برعکس، افرادی که روند پس رفت و شکست های پی در پی در زندگی را تجربه کرده اند، بیشتر گرایش به افکار منفی داشته اند.

این را از ده ها تحقیق روانشناسان سراسر جهان خوب میدانیم.

پس لطفا، افکار منفی را به تدریج از خود دور کنید. افکار منفی سم مهلکی برای موفقیت های شما محسوب می شود.
چرا به خواسته هام نمیرسم
تکنیک ساده من برای تغیر فکر منفی

هرگاه متوجه ورود و یا بروز امواج فکری منفی و محدود کننده شدید، کافی است همراه با اشاره دست قاطع بگویید: … ایست یا بعدی….
برای افراد منفی هم همین روش را بکار برید: … ایست یا بعدی….
تمام جنایات بزرگ آدمی با یک فکر منفی ساده آغاز میشود. افکار منفی را شما خود به ذهنتان دعوت میکنید. از این به بعد همان دم درب ورود به ذهنتان متوقفش کنید.

3- به زندگیتان لبخند بزنید: ( قانون جذب کائنات با احساس و شادی قوت می گیرد )

خندیدن یعنی من در حال حاضر از آنچه هستم و آنچه دارم خوشنودم. یعنی من در شرایط تعادل روانی خوبی قرار دارم. یعنی من حال خوبی دارم. یعنی احساسم میگه همه چیز به دلخواهم پیش میره.

یعنی من اکنون در همین لحظه هستم. یعنی من الانی که توش قرار دارم نارضایتی بابت گذشته و نگرانی برای آینده ندارم و همه اینها یعنی به نظر میاد من از زندگی خود راضی هستم. بله یک لبخند شما اینهمه کار انجام میدهد. خودتان را از معجزات قانون جذب کائنات با محروم کردن خودتان از خنده محروم نکنید.
لبخند یک سوییچ دو طرفه روانی – جسمی محسوب می شود. یعنی با خندیدن وضعیت روانی و حتی جسمی شما بلافاصله تغییر می کند و همچنین زمانی که پیکر روانی و فیزیکی شما در شرایط خوبی قرار دارد، در جسم شما واکنشی به نام خنده رخ می دهد.

چگونه به رویاهام برسم - من به رویاهام میرسم

تکنیک ساده درمان حس و حال منفی با قانون جذب کائنات:

روزی فقط 10 دقیقه، جلوی آینه الکی بخند. می دانم باور نمی کنید اگر بگویم امروزه در اروپا کلاس های «خنده درمانی» تشکیل می شود و شما پول می دهید، تا بخندید.
اگر سطح شادی و رضایتمندی مناسبی ندارید، پیشنهاد می کنم توضیحات این پکیج آموزشی را بخوانید:

معجزه نوشتن خواسته ها - رسیدن به خواسته ها از طریق نوشتن - قانون کائنات

4- “کلام شما” عصای معجزه گریست در دستان شما: (قدرت قانون جذب کائنات در کلام)

ما در قانون جذب کائنات، بسیار تا بسیار روی اهمیت و اثرات کلام شما تاکید داریم. بی شک دومین عامل تمایز انسان نسبت به سایر موجودات، ناطق بودن اوست.

شما زمانی که وارد فروشگاهی میشوید، حتی اگر میلیاردها پول در جیب داشته باشید تا زمانی که فرایند : ” فکر”،”انتخاب”،”اعلام” در شما کامل انجام نشود، شما مایحتاج خود را بدست نمی آورید. این همان عمل یه قانون جذب کائنات است.بیاد داشته باش که هر کلام تو دستوری به کائنات است که باید انجام شود. کمی با خود فکر کن، در طول شبانه روز شما چه دستوراتی به کائنات می دهی؟

شما باید سفارش خود را به کاینات اعلام کنید. یک روش اعلام، روش آنلاین (ایجاد فکر متمرکز) است و روش دیگر، روش تلفنی و سفارش مستقیم (به زبان آوردن) است. پس کلام خود را نیز مثل افکارت نظارت کن.

هر واژه شما یک پیام است. کلام مثبت یا منفی تو تاثیر مستقیمی در بوجود آمدن حوادث مثبت یا منفی در روند زندگی تو دارد. بیشتر افراد چیزی میاندیشند ولی چیز دیگری بزبان میآورند.

تناقض در فکر و کلام به کاینات این پیام را ارسال میکند که من حقیقتاً هنوز نمیدانم چه میخواهم و تردید دارم، پس لطفا فعلا سفارش من را کنسل کنید!!!

متاسفانه بیشتر افراد اول حرف میزنند و بعد به چیستی گفته های خود فکر میکنند. اما افراد موفق، کم میگویند و بیشتر گوش میکنند و همیشه در حرف زدن فکر و کلام را همزمان یا فکر را قبل از بیان، جاری میکنند.امروزه هیچ روانشناس با تجربه ای را نمیبینید که در مسیر تراپی از ایجاز کلام بهره نبرد. اصلا دقت کردید، روانشناسان از هیچ دارویی استفاده نمیکند و با استفاده درمانی از واژه ها در کارکرد ذهن تغییراتی ایجاد میکند.

جملات مثبت و عبارات تاکیدی قدرتمند را هر روز و همیشه باید با صدای بلند تکرار کنید.

جملات تاکیدی با تکرار زیاد به یک باور نزدیک می شود و همین کار ساده اثرات جادویی قانون جذب کائنات را در زندگی افراد بجا می گذارد. از عبارات تاکیدی سایت راز موفقیت استفاده کنید.

چرا هنوز از دوره نخبگان قانون جذب برای تحقق آرزوهایتان استفاده نمی‌کنید ؟

 کلیک کنید تا عضوی از نخبگان قانون جذب باشید !‍ 

  مشاوره خرید محصول: ۲۶۷۲۱۸۴۱-۰۲۱

 

شرط تاثیر جملات تاکیدی مثبت: (عبارات تاکیدی قانون جذب کائنات)

اساسی ترین شرط تاثیر یک عبارت یا جمله، بار معنایی مثبت آن است. جمله باید صد درصد پیام مثبت داشته باشد. من بی پول نیستم، جمله مثبت نیست، این جمله بی پولی بیشتر را جذب میکند.

جمله صحیح “من پولدار هستم.” میباشد. شرط لازم دیگر ان است که جمله باید مربوط به زمان حال باشد. یک قانون مهم هم حاکم بر این شروط است که می گوید: اگر گفته خویش را با تمام وجود باورم نداشتی هرگز انتظار تاثیری هرچند کوچک بر تو و زندگیت نداشته باش.

قانون ارتعاش

5- کاتالوگ رویاهایت”را تکمیل و “سفارشت” را نهایی کن :

آرزوهای ما همان سرنوشت و آینده ما می شوند. این پیام قانون جذب کاینات است. خواسته های واقعی شما چیست؟ لیست در خواسته هایت را زودتر آماده کن!

آن ها را بنویس. نوشتن شما را مصمم تر و پایبندتر به کاینات معرفی میکند. تابلوی آرزوهایت را از باشکوه ترین رویاهایت پر کن. مبادا در این کار هم خساست به خرج دهی. برای دریافت آرزوهای خود برنامه زمان بندی شده طراحی و ثبت کن.

آیا هرگز لیست قطعی از آرزوهایتان برای تحقق با قانون جذب کائنات تهیه کرده اید؟

یک سال آینده چه انتظاری از قانون جذب کائنات دارید؟ برای 5 سال بعد چه سفارشاتی دارید؟ آیا به آرزوهای گذشته خود فکر کرده اید؟ مگر برایتان اتفاق نیفتاده؟!!! اگر نه، معلوم میشود در خواستن خود تردید کرده اید.

چه شغلی؟ چه وضع مالی؟ چه مدرک تحصیلی؟ چه اتومبیلی؟ چگونه همسری می خواهید. تنها وظیفه شما انتخاب به سلیقه شخصی خودتان است. لیست سفارشات خود را همیشه مرور کنید و با تجسم و تخیل خلاق ببینید که به آنها رسیده اید. تردید نکنید. امروز تمام عالم به این راز پی برده اند.

باور کردنش شاید سخت به نظر برسد ولی این کار معجزه میکند. یادت باشد اگر آرزویی نداری یا آرزوهایت کوچک و محدود است، باید بدانی که عزت نفس نداری. مقاله تقویت عزت نفس را بخوان و قدرتمندانه خود را ارزشمند و شایسته و لایق بهترین آرزوها و اهداف بزرگ بدان.

تجسم و تخیل خلاق تنها زبان گفتگوی قانون جذب کاینات است:

تصویر سازی خلاقانه مهمترین اصل در قانون جذب کائنات است. تجسم و تخیل یعنی تنظیم ضمیر ناخوداگاه در رسیدن به هرآنچه می خواهی. یعنی ضمیرناخوداگاه خود را در جریان سفارشات خود قرار دهیم.

 • – برو توی فضای خلع فکری، غار تنهایی، آلفا، خلسه، حالت توجه و تمرکز ذهنی عمیق، مدیتیشن، حس برتر یا هر آنجا که آرامش می گیری.
 • – واضح و زنده ببین به آن آرزو رسیدهای.
 • – ببین که لایقش هستی.
 • – از داشتنش لذت ببر.
 • – شکر کن و رهایش کن.
 • – حال از فضا خارج شو و همان حال را زندگی کن.

تکنیک خلوت شبانه من و آرزوهایم :

قانون جذب کائنات می گوید هر شب قبل از خواب لیست آروزهایتان برای فردا را مرور کنید. حد اقل 5 آرزو و خواسته قلبی و واقعی خود را یاداشت و تجسم کنید. همچنین شما می توانید تابلوی آرزوها و جعبه آرزوهای خودتان را داشته باشید و هر شب قبل از خواب از گنج خود لذت ببرید.

6- “اهداف” خود را واقع بینانه نشانه گیری کنید:

براساس قانون جذب کائنات هدف باید واقعی و بزرگ باشد. دوستان دقت کنید، واقعی اما بزرگ یعنی باید انقدر بزرگ باشد که انگیزش و حس خوب ایجاد کند و واقعی باشد یعنی امکان جذب باشد.

باید آنقدر بزرگ باشد که صبح زود از خواب بیدارت کند. باید آنقدر واقعی و بزرگ باشد که هر بار به آن می اندیشی، ذوق کنی و انگیزه اقدام و عمل بگیری. هدف باید دقیق واضح و مشخص باشد.

باید بتوانی تمام جزییات آن را تجسم و نقاشی کنی. یادتان باشد هدف کوچک هرگز اقدام و عمل جدی ایجاد نمی کند.

هدف شما باید تنها چیزی باشد که در ان مقوله میخواهیم بدون شک و قطعی.

اگر گوشه چشمت به چیزی بالاتر از آن باشد، دلیل این انتخاب تو ناباوری به احتمال جذب خواسته واقعی خود است. این یعنی ناباوری به عملکرد سیستم خلق آرزوها و ناباوری یعنی باور مخالف آن.
باید برای اهداف خود زمان دقیق رسیدن مشخص کنید. زمان دریافت سفارش شما ربطی به توان شما و یا بزرگی خواسته تان ندارد چون خداوند برایش بزرگی و محدودیت معنی ندارد. پس زیاد و زود بخواه.

بهترین و بزرگترین را بخواه. کم خواستن تردید در عملکرد قانون جذب کائنات معنی میدهد. هدف باید در زمان حال ولی سررسید داشته باشد. مثال: من 200 میلیون دارم ولی 8 ماه دیگر!!! هدف بزرگ بهتر است قابلیت تفکیک داشته باشد.

تا قادر باشید ان را به مقادیر و زمانهای کوچکتر تقسیم کنید. مکتوب کردن اهداف تحقق یافتن ان را قطعی میکند. اهداف و خواسته های خود را نوشته و به همراه داشته باشید و مرتب چک کنید. شاید تو رسیدی…. متوجه نیستی.

7- “اقدام و عمل”مهمترین رکن قانون جذب کائنات:

همین الان اولین اقدامت چیه؟ اگر اعتماد به نفس ندارید باید مقاله افزایش اعتماد به نفس را همین الان بخونید!
اگر به همه موارد بالا عمل کرده باشی راز بزرگی بر شما عیان خواهد شد و ان اینکه هدف نیز با همان سرعت شما به سمت شما می آید. و هر روز شاهد معجزه ای جدید در زندگی خواهید بود.

کسانی به شما رو میکنند و حوادثی برایتان پیش میاید که مسیر زندگیتان به کل تغییر میکند. شما فقط باید بخواهید و بلندشوید تا دم در بروید کاینات ان را برایتان مهیا کرده اند. اقدامات شما به همین اندازه ساده است اما بسیار حیاتی.

خوب فکر کنید: اولین اقدامی که الان به ذهنت میرسد چیست؟ همان را انجام بده. قانون جذب کائنات بسیار ساده اما قدرتمند است تا همه بتوانند از آن بهره برند.

همیشه کار خوب خودت را انجام بده. هر چیزی که فکر میکنی تو را میتواند کمی به هدفت نزدیکتر کند همان کافی است. کار دیگری لازم نیست. هیچکدام از افراد موفق از ابتدا نمیدانستند چطور باید آن کار بزرگ را انجام دهند.

هیچ فوتبالیست بزرگی قبل از بازی نمیداند دقیقا در زمین چکار باید بکند. کافی است هر لحظه اقدامی که فکر میکند ممکن است به گل ختم شود را انجام دهند. او شاید صدها بار به همین روش عمل کند و تیمشان شکست هم بخورد ولی باز به همین شیوه عمل خواهد کرد. کار دیگری نمیتوان کرد.

7+1- “شکر نعمت”، نعمتت افزون کند: (ستون اساس قانون جذب کائنات)

شکر گزاری درگاه خدای رحمان یک اصل در جذب و کسب موفقیت براساس اصول قانون جذب کائنات است. شما آدم موفق نمی بینید مگر شکرگزار موفقیت های خود باشد. شکرگزاری احساس انگیزشی بسیار قدرتمندی برای ادامه مسیر موفقیت در شما ایجاد می کند.

همیشه قدر آنچه دارید، هر چه هست و آنچه به دست می آورید را بدانید و شکر گذار آنها باشید.

کار عملی قانون جذب کائنات: لیستی از آنچه باید شکر گزارش باشید تهیه کنید.

اگر لیست شما کوتاه شد، بدان تو از دارایی های با ارزشت ناآگاهی. بیشتر فکر کن. دوباره به خودت و اطرافت نگاهی بانداز. شاید چیزهای که تو کوچک و کم ارزش میدانی برای کسی در دوردست «بزرگترین آرزو» باشد مثل داشتن یک جفت کفش ورزشی معمولی، پس شکرش را بجای آور تا بیشتر بدست آوری. قانون جذب کائنات از باور داشتن آغاز می شود.

هر روز اولین کار شما بعد از بیداری و آخرین کارت قبل از خواب شکرگزاری باشد تا حس رضایت و سعادت را لمس کنی.

قانون-جذب-آرزوها، قانون-جذب-کاینات، قانون-جذب، کائنات

در پایان باید عرض کنم، موفقیت به همین سادگی است، به شرطی که همین کارهای ساده را تکرار کنید و تا دستیابی به نتیجه موردعلاقه رهایش نکنید، تا به تدریج به عادت بدل شود.

قانون-جذب-آرزوها، قانون-جذب-کاینات، قانون-جذب، کائنات

دانلود رایگان pdf قانون کائنات و طریقه انرژی گرفتن از کائنات : 

برای دانلود رایگان PDF قانون کائنات و طریقه انرژی گرفتن از کائنات کلیک کنید.

61 نظرات
 1. مهرداد شفیعی نظرات کاربران

  با سلام ایا نمیتوان گفت که خیالبافی به نوعی در ارتباط با قانون جذب در رسیدن به ارزوها میباشد چون در خیالبافی فرد خودش را در حالتی میبینه که ارزوشو داره مثلا ثروت ویا داشتن ماشین انهم با احساس خوبی که داره سوال بعدی گفته میشه در استفاده از قانون جذب برای رسیدن به ارزوها باید احساس مثبت وخوبی داشت من گاهی در استفاده از قانون جذب برای رسیدن با خواسته ام احساس خوبی دارم وگاهی نیز هنگام تمرین احساس بخصوصی ندارم واحساسم خیلی عادی ومعمولیه میخواستم بدانم علتش چیه با تشکر

 2. علی نظرات کاربران

  سلام من قبلا امتحان کردم ولی بعد یه مدت خسته شدم کار سختیه شاید الان سخت تر هم باشه.
  چجوری میتونم اراده ی خیلی قوی داشته باشم؟

 3. نسیم نظرات کاربران

  موفق و پیروز باشی دوست من♡♡

 4. ... نظرات کاربران

  مطالب بسیار شیرین و دوست داشتنی بود و کاملا” حس میشد دور از واقعیت نیست .ممنون ازتون

 5. نظرات کاربران

  درود بر شما اقای اسماعیل عزیز

  این را باید جشن بگیرید که تا کنون 400 هدف را جذب کرده اید.

  این نشان از قدرت ذهن و اراده قوی شما دارد.

  از همین ابزار باید برای ترک استفاده کنید.

  اما یک نکته بسیار مهم وجود دارد. همه اهداف 400 گانه شما کسب و جذب چیزی بیرون از خود بوده احتمالا و در این کار فرمول را یافته اید. این بسیار عالی است.

  احتمالا همین فرمول را برای ایجاد تغییر در درون بکار میبرید که جواب نمیدهد.

  باید از درون و در درون شروع کنید.

  باید از خودشناسی و بعد روانشناسی اعتیاد بگذرید و در این مسیر حتما و حتما باید از پل افزایش عزت نفس بگذرید. تا به خود دوستی برسید.

  در این مسیر هم حتما و حتما به یک راهنما و همسفر و هم مسیر نیاز دارید.

  بر همین اساس هم در روند درمان و ترک همیشه گروه درمانی بهترین روش بوده و خواهد بود.

  توصیه میکنم حتما کتاب عزت نفس بده را بیش از 5 بار بخونید و تمرینات و راه کارهایش را انجام دهید.

  حتما و حتما در دوره نخبگان قانون جذب و موفقیت بنده ثبت نام کنید و در گروه ویژه در کنار افراد با انگیزه و مصمم کار تغییر را ادامه بدین.

  من هم در کنار شما خواهم بود.

  برای مطالعه توضیحات دوره قانون جذب روی لینک زیر کلیک کنید:

  دوره نخبگان قانون جذب و موفقیت

  برای هرگونه پرسش و ثبت نام میتوانید با کارشناس ما تماس بگیرید و یا در تلگرام پیام بدهید . شماره تماس : 09121752854

  موفق باشید

 6. اسماعیل نظرات کاربران

  سلام من حقیقتا ادم بسیار فقیری بودم و خدارو شکر 400مین هدفم رو هم تیک زدم اما این هدفم منو داغون کرده اعتیاد دارم و ارزو دارم دیگ سمت دود نرم و یک زندگی پر نشاط و پر از سلامتی داشته باشم خیلی سعی کردم نشد دکتر کمپ امپول روانپزشک و روانکاو خلاصه نان استاب در تلاشم ولی تا الان نشد اگر کسی راه جدیدی رو بلده کمکم کنه ممنون میشم

 7. نظرات کاربران

  درود بر شما اقا حسن عزیز

  منظورتونو درست متوجه نشدم.

  قانون جذب پسر و دختر نداره. چون همه ما آرزوهایی داریم. همه ما خواسته های عاطفی احساسی هم داریم.

  اما اگر منظورتون جذب یار و همسر ایده ال هست، چه پسر و چه دختر می توانید از ” قانون جذب عشق ” استفاده کنید.

  ویا اینکه از فایل خود هیپنوتیزم جذب عشق استفاده کنید

  همچنین برای شکست های عشقی میتوانید از مقاله برگرداندن عشق از دست رفته استفاده کنید.

  همچنینی بسیاری مطالب جالب و جذاب دیگر در سایت وجود دارد همچنینی میتوانید از فایلهای پرسش و پاسخ در کانال راز موفقیت استفاده کنید و یا سوال خود را مطرح کنید.

  موفق باشید. ما همیشه در کنار شما خواهیم ماند.

 8. حسن نظرات کاربران

  99/99درصد مخاطباتون دختر هستن که میخوان از طریق این قانون شما به خواسته های عاطفی برسن بگین که برا اون هم کاربرد داره ؟

 9. نظرات کاربران

  درود بر شما خانم یلدا

  این پرسش را بطور کامل در بخش نظرات مقاله چگونه عشق از دست رفته را برگردانم ؟پاسخ دادم. لطفا کلیک کنید.

  موفق باشید

 10. یلدا نظرات کاربران

  با عرض سلام و خسته نباشید و تشکر بابت مطالب مفیدتون، یه سوال داشتم، از قانون جذب کائنات، میشه برای جذب یک فرد خاص ( مثلاً آقاى ایکس، منظور مجموعه ای از ویژگى ها نیست و یک فرد مشخص است )، استفاده کرد؟ -درصورتى که این شخص من رو میشناسه و قبلاً باهم در رابطه بودیم و مدتیست که بخاطر فراهم نبودن شرایط تحصیلى و کار جدا شدیم-
  ممنون میشم راهنماییم کنید .

 11. نظرات کاربران

  درود بر شما خانم آریانا ی عزیز

  ببینید سوالتون در واقع یک پیام داره که می گه من میخوام مثلا برم هالیوود ولی نمیدونم چطور این اتفاق می تونه بیافته!!!؟؟؟

  یا دارید می گید شما به من بگید چطور این اتفاق می تونه بیافته ؟!!!

  حتی میپرسید اگر شما جای من بودید….

  همه اینها نشون میده که تردید دارید. ما در قانون جذب هرگز به “چگونگی” فکر نمی کنیم. همانطور که از خانم گلشیفته فراهانی هم خبرنگار پرسید و جواب داد هرگز فکر نمی کردم اینجوری به این جایگاه برسم. پس توصیه های بنده به همه دوستانی که خواسته های بزرگی دارند:

  1- وظیفه ما خواستم و ایجاد ارتعاش هم سو با خواسته هست.

  یعنی باید بدونی چی میخوای و دلیل و چرا میخوای باید برات مشخص باشه. این بخاطر اینه که بدونی ایا حاضری برای رسیدن به خواستت خیلی زحمت بکشی و خیلی صبوری کنی …

  2- چگونگی جذب اهداف و رویاها وظیفه کائنات است که از خدای رحمان دستور داره این شرایط رو برای افرادی که واقعا و با تمام وجود میخوان فراهم کنه. فکر کردن به چگونگی جذب شما رو به تردید میبره و تردید دقیقا ارتعاش ضد خواستن هست.

  3- الان چه اقداماتی به ذهنت میرسه؟؟؟ هرچند کوچک همونو جدی بگیر.

  در مثال این دوستمون ، اگر من بودم تمام اخبار مربوط به هالیوود رو دنبال می کردم. در این فضا قرار می گرفتم. درسم رو مرتبط با این آرزو ادامه میدادم. در ایران با صنعت فیلم سازی و هنرپیشه گی اشنا میشدم و در واقع هنر پیشه قدرتمندی می شدم. زبان و … کارهای بعدی هست.

  4- اقدام و عمل تا روزی که به هدف برسی. حالا حتی اگر 60 سال طول بکشه. از خودتون سوال کنید: آیا حاضری اینقدر اذیت بشی و اقدام گر باشی و حتی اگر 60 سال طول کشید در این راه بمونی؟؟

  5- اگر چهار مرحله بالا رو جدی و قدرتمندانه پیش بگیری، قانون جذب معجزات خودشو نشونت میده. اتفاقاتی می افته و تو به تدریج یاد میگیری که زودتر و بهتر به هدفت برسی. و این تفاوت قانون جذب با تمام روش های موفقیت دیگه هست. ما در دوره نخبگان قانون جذب این روش 5 مرحله ای رو به دوستان آموزش می دیم.

  مهم اینه الان تو مدرسه توی تیم مثلا تاتر مدرسه هستی؟ آیا همه کتاب های مربوطه رو خوندی؟ آیا اصلا یک کار اجرایی مثلا یک تاتر بازی کردی تا ببینی این کارو دوست داری ….

  یعنی نگرانی اینه که تو سن 15 سالگی عموم دختران چیزهایی رو میخوان که بعد هم متوجه میشن خواستن نبوده و یک هوس بوده.

  با این توضیحات میشه در این ارتعاش ماند و تلاش کرد و هر کاری لازم بود انجام داد تا به هدف رسید.

  موفق باشید

 12. اریانا نظرات کاربران

  سلام من یه دختر پونزده ساله ام که از وقتی که 5 سالم شده دوست داشتم برم هالیوود . اما نمیدونم از کجا شروع کنم . شروعم باید اموزش زبان انگلیسی باشه یا چیز دیگه ای ؟ اگه شروعش اموزش زبان انگلیسی هست پس قدم دومش چیه ؟ من هر روز با این فکر که چند سال اینده قراره در هالیوود باشم از خواب پامیشم و به اهنگ های مورد علاقم گوش میدم و فکر میکنم که خودم اونارو خوندم . اما هرکاری یه شروع و یه پایانی داره ولی من شروع این کار رو نمیدونم .
  ازتون خواهش میکنم که بهم کمک کنید . کمکی که جواب بده.مثلا اگه شما خودتونو جای من میزاشتید چی کار میکردید؟؟ اگه بخواید یه برنامه بهم پیشنهاد کنید که هرروز و هر هفته انجامش بدم اونا چیاست؟ لطفا به عنوان کسی که میتونه سرنوشت یه نفرو تغییر میده جوابمو بدید .من نیاز به یه دوست دارم که تو این راه تجربه داشته باشه . مطمئن باشید یه دنیا دعاتون میکنم . با تشکر

 13. نظرات کاربران

  درود بر شما خانم مریم عزیز

  درسته که سن شناسنامه ای میتونه معیارانتخاب شریک زندگی نباشه

  حتی ما نمونه هم در دینمون داریم ک همسر پیامبر،حضرت خدیجه (س) از خود پیامبر بزرگتر بودن

  اما باید به یه نکته مهم خیلی توجه کرد

  بنظرتون چند نفر از آقا پسرای ما میتونن مثل پیامبر، سیرت همسرشون رو ملاک مهم برای ازدواج قرار بدن و ظواهر امر اولویت نباشه براشون مثل سن و سال؛ حتی خود شما دارید میگید ک سنتون به چهره تون نمیخوره و کمتر ب نظر میاین و با این حال اون آقا با شنیدن عدد سن شما، از ازدواج منصرف شده

  از خودتون سوال میکنم: آیا بنظرتون حضور در زندگی فردی ک با دونستن عدد سن شما پا پس کشیده، با وجود اینکه شما رو از هر لحاظ داره تایید میکنه، به صلاحتونه؟؟!!

  آیا با توجه به اینکه اون آقا به همین یک دلیلی ک ب گفته خودتون هم دلیل خیلی مهمی نیست، منصرف شده، حتی اگه با قانون جذب، وارد زندگی شما بشه، بعدها در طول زندگی، ب هر بهانه کوچکی، این مورد رو ب رخ شما نمیکشه؟؟!!

  آیا ارزشش رو داره، با وجود اینکه شما قادر هستید همسر بهتری رو در کنار خودتون داشته باشید، چنین ریسکی رو بکنید و دنبال جذب این شخص باشید؟؟

  ولی یه خبر خیلی خوب براتون دارم

  شما با قانون جذب، قطعا میتونید همسر ایده آلتون رو جذب کنید که انشاءالله هم به دلتون بشینه و هم از هر لحاظ میتونید در کنار هم آرامش داشته باشید بدون اینکه نگران عدد سن شناسنامه ایتون باشین

  اگر دوست داشتین سری به بخش محصولات سایت و دوره ها بزنین و نظرات شرکت کنندگان نخبگان قانون جذب و خریداران محصول خود هیپنوتیزم جذب همسر رو بشنوید.

  باعث افتخار محموعه راز موفقیت هست که شما عزیزان رو هم در جمع نخبگان قانون جذب ببینیم و شاهد جذب های بینظیرتون باشیم.

  در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر میتونید از طریق بخش تماس با ما از راه های مختلف با تیم راز موفقیت در ارتباط باشید

  موفق باشید.

 14. مریم نظرات کاربران

  سلام
  وقت همگی بخیر و شادی
  خیلی خوشحالم که به صورت اتفاقی با این سایت آشنا شدم و ناگفته نماند آومدم سرچ کنم در رابطه با قانون جذب و چظور یکی رو که دوست دارم جذبش کنم و بقیه مراحل زندگی.
  و خیلی خیلی خوشحالم که تونستم با آقای دکتر آشنا بشم.
  آقای دکتر یکی از اقوام منو معرفی کرد به دوستش و خیلی خیلی آدم بزرگواری هستش و منم خیلی شرایطش رو دوست دارم و تو یک جلسه رفتیم فقط همدیگرو ببینیم همون جلسه اول ایشون دوتامون همدیگرو انتخاب کردیم ولی متاسفانه من 3 سال از ایشون بزرگتر هستم و بخاطر همین موضوع موقع که سنم رو متوجه شد کاملا نظرش تغییر کرد در حالیکه من از نظر ظاهر به خودش هم جوانتر میزنم فقط سن شناسنامه بزرگترم ولی سن بیولوژیک و زیستی اینا من جوانترم خلاصه ایشون بخاطر سن کاملا جواب رد داد و منم مغرور بودم که بهش بگم حالا سن عقلی و بقیه سن ها رو بسنجیم فقط سن شناسنامه ملاک نیست.فقط 2 روز بعد از آشنایی مسیچ داد که از هر نظر مقبول هستی ولی بخاط اختلاف سنی من بعد فقط در حد همکار در کنار هم باشیم منم جواب دادم ممنونم و انشاالله خوشبخت بشید . ولی خدایش هنوز تو دلم دوستش دارم و بهش فکر میکنم البته نه در حدی که جلو کار و زندگیم را بگیره ولی همیشه تو قلبم حس خاصی بهش دارم و بعضی موقع هم تو وات ساپ مسیچ در حد سلام علیک بهش میدم. آیا بنظر شما میتونم با استفاده از قانون جذب برگردونم ( ما دوتا عشقی بیمون نبوده و به صورت رسمی با هم آشنا شدیم و تمام شد) ولی به دل من نشست … یا بنظر شما کلا رهاش کنم. ؟ اگه لطف کنید پاسخ بدین ممنون میشم.

 15. نظرات کاربران

  درود بر شما خانم عزیز

  علت این همه سردرگمی شما این هست ک هنوز از نحوه کارکرد قانون جذب آگاهی کامل ندارید

  برای قانون جذب برآوردن یک خواسته یا هزارتا خواسته تفاوتی نداره، این فقط ب خودتون بستگی داره

  پیشنهاد میکنم نظرات شرکت کنندگان در دوره نخبگان قانون جذب رو حتما گوش کنید و از تجربیاتشون استفاده کنید.

  موفق باشید

 16. مهدیه نظرات کاربران

  باسلام خدمت شما
  ممنون میشم اگر منو راهنمایی کنین
  واقعیتش من تقریبا یکسال میشه رویای اینو دارم روزی میشه ک برم خارج و ب موفقیت های بیشتری برسم
  اما الان باتوجه ب قانون جذب میبینم ک باید خیلی بیشتر دقت رو رویام داشته باشم
  اما همیشه این دغدغه رو داشتم ک آیا قبل از اینکه برم با شخصی ازدواج کنم ک باهاش بتونم برم درواقع مثل پل باشه برام یا بعد مهاجرتم با شخصی ازدواج کنم،اما درنهایت مهاجرت ب خارج جزو اولویت هامه
  میخواستم ببینم میشه این دوتا رو باهم جذب کرد یا نه،فقط باید به یک روش تمرکز کرد؟؟؟
  شرمنده اینارو گفتم ولی واقعا ازدواج هم گریزناپذیره شاید
  لطف میکنین اگ راهنمایی کنی

 17. نظرات کاربران

  درود بر شما دوست عزیز

  نه تا جایی که من تجربه داشتم شما بهتره از طریق ورزش اصلاحی و طب به دنبال این تغییر باشید.

  موفق باشید

 18. یاسمن نظرات کاربران

  سلام خدمت شما
  خیلی ممنون میشم اگه من رو راهنمایی کنید.
  من در رابطه با حالت جسمیم یه خواسته ای داشتم که با ورزش ممکن نبود خیلی برام ازاردهنده بود که شونه های خیلی پهنی داشتم این موضوع برای من مهمه هرچند که عجیب به نظر میاد
  ایا میشه با قانون جذب با رعایت همه چیزی بتونم سزشانه هام رو کوچک تر کنم؟

 19. نظرات کاربران

  درود بر شما دوست و هم فامیلی گرامی

  کنجکاویتونو می فهمم و احترام میگذارم. همه چیز در زندگی من خیلی بهتر از رویاهایم پیش رفته و از این بابت همیشه شکر خدای رحمان را به جا میارم.

  پیشنهاد میکنم از فایل های کانال ما هم استفاده کنید.

  موفق باشید

 20. رسول نظرات کاربران

  سلام بعد از خوندن این صفحه یه حس سبکی و ارامش بهم دست داد . استرسم کم شد . دوست دارم از فردا توی زندگیم ازش استفاده کنم و یاد بگیرم . یه چیز دیگه که ته دلم هست اینکه بپرسم از شما که زندگی شما الان تو چه وضعیتی هست . دوس دارم وضع مالیتونو بدونم . ارامشتون و موفقیتتونو بدونم . کنجکاو شدم . ولی واقا ارومم الان . ???????????????? ازت ممنونم . در ضمن فامیلمونم یکیه ????

 21. نظرات کاربران

  درود بر شما

  دوست عزیز موضوعات مختلفی رو مطرح کردید. لطفا در کانال راز موفقیت عضو بشید و فایل های صوتی مرتبط با موضوعات رو در کانال گوش کنید.

  برای جذب همسر ایده ال میتوانید از پکیج جذب عشق استفاده کنید.

  موفق باشید

 22. مهسا نظرات کاربران

  سلام وقت بخیر!ایای دکتر من اولین باره که دارم درمورد کائنات مطالعه میکنم و همین بار اولم به سایت شما سر زدم
  من یه خواستگاری دارم و میخوام که بهش برسم چون 5 ماهه اشنا شدیم با هم و به دل هم نشستیم خواستگار اومدن فقط یه مشکلی که دارن بیماری الوپسیا دارن برا من زیاد مهم نیس اما برای خونوادم مهمه مخصوصا پدرم
  فردا قراره پدرم برای اولین بار ایشون رو ببینه و با هم صحبت کنن
  پدر من خیلیییییی سخت گیر ک غیرتیه نمیشه بهش گف که مک فلانی رو دوس دارم و نظرم مثبته
  میشه کمکم کنین من چطور میتونم به خواستم برسم از طریق کائنات؟

 23. نظرات کاربران

  درود بر شما

  اینکه ما تمام وقت تخیل کور کورانه کنیم که به مرد رویاهایمان خواهیم رسید، قانون جذب نیست.

  قانون جذب تخیل خلاقانه و در واقع تصویر سازی ضمیر ناخودآگاه را می طلبد.

  به نظر من شما باید بیشتر بدانید و اگر مهمترین هدفتون از کاربرد قانون جذب همین موضوع هست، سریعا محصول جذب همسر ایده ال را تهیه کنید.

  درکانال تلگرام ما هم عضو بشید، فایل های صوتی رایگان بسیاری برای مورد شما داریم که میتونید گوش کنید.

  موفق باشید

 24. فاطمه نظرات کاربران

  سلام خسته نباشید من به تازگی با قانون جذب آشنا شدم و اینکه دوس دارم تاثیرشو ببینم… من همیشه آرزو داشتم با یه مرد خوب و مورد قبول خودم ازدواج کنم و همیشه این مردو تو رویاهام میدیدم که با یه
  نفر که فکر میکردم ایده آل منه ازدواج کردم و متاسفانه به طلاق کشیده شد با اینکه همیشه اون مرد ایده ال رو تو ذهنم داشتم ولی دلیل اینکه یه مرد اشتباهی رو جذب کردم نمیدونم میخواستم بگم امکانش هست که همونی که میخوامو جذب کنم و اینکه باید چیکار کنم تا یه مرد اشتباهی جذب نکنم

 25. نظرات کاربران

  درود بر شما

  دوست عزیز از طریق پزشکتون مورد خودتون رو پیگیری کنید. میتونید از محصول شفای ما هم استفاده کنید.

  موفق باشید

 26. اسکندری نظرات کاربران

  سلام اولا تشکر میکنم از ارائه مطالب عالیتون … من حدود 20 ساله بچه دار نشدم ولی بااینکه الان 40 سالمه ناامید نشدم و حدود 10 روزه عمل IVF کردم از روز اول بهش دید مثبت داشتم ودارم که قطعا اینبار جواب خواهم گرفت امشب مثل شب های گذشته خوابم نمی برد سایت شمارو مطالعه کردم قدرت زیادی گرفتم که به این باور برسم که آخر هفته آزمایش من مثبت خواهد بود … درخواستی ندارم ازشما جز اینکه لطفا برای من دعا کنید که من هم به این آرزوی بزرگم برسم سپاس فراوان

 27. نگار نظرات کاربران

  قانون جذب از قدیم ثابت شدس حتی ضرب المثلم داره. شنیدی میگن مار از پونه بدش میاد در خونش سبز میشه این همون ریشه در قانون جذب داره. یا مثلا میگن از هرچی بترسی سرت میاد
  شما یکم عمیقتر فکر کن ببین قانون نیوتن رو هم در آن زمان کسی قبول نداشت اما الان جا افتادس. روزی هم همین قانون جذب جا خواهد افتاد و به خواهند خندید
  جواب سوالای شمارو من دارم اما نمیتونم اینجا پاسخ بدم همه سوالاتتون جواب دارن دوست عزیز
  قاون جذب شخص خاصی رو جذب نمیکنه اما اگر مدام به این فکر کنی که همسر آیندت این خصوصیت رو داره و باهاش زندگی کنی شبها موقع خواب تصورش کنی و ازش لذت ببری مطمئنا جذبش خواهی کرد من بشما قول میدم.شما تصور کن یه آبمیوه برای شخصی بخری و اون شخص ازت تشکر کنه و بگه من آبمیوه خیلی دوست دارم خیلی ممنون که برام خریدی خوردم خوشمزه بود.آیا شما ذوق نمیکنید دوباره براش آبمیوه بخرید؟؟ و اگر اون شخص برعکس بهت بگه اه چرا آبمیوه خریدی من نمیخورم تو یخچال داشتم.آیا شما بازم براش آبمیوه میخری؟
  خدا هم همینطوره.وقتی شکر کنی بیشتر بهت میده یعنی جذب میکنید. یکم عمیقتر فکر کنید خودتون جواب سوالاتتون رو پیدا میکنید

 28. احسان نظرات کاربران

  خیلی ممنون که وقت گذاشتید برای سوالات من ولی عرض بنده این بود که مبنای قانون جذب چیست و از کجا به چنین قانونی رسیده شده به عنوان مثال قانون جاذبه اثبات شدنی است و نمی شود انکارش کرد و استدلال دارد علت ومعلولش را می شود اثبات کرد و کسی نمی تواند منکرش شود مگر این که کسی یا سواد ندارد یا عقل اما برای چیزی مثل قانون جذب چطور من از شما این در خواست رو دارم که شما مبنا و اصولی و استدلالی رو که می شود به درستی این قانون جذب که شما مدعی هستید پی برد را به من بگویید و من نگفتم که هر کس غیر مسلمان بیاید از اکتشافی صحبت کند و بتواند ثابت کند حرفش درست است کافر و یا مشرک است . و در مورد این که شما گفتید من مطالعه ای در مورد قانون جذب ندارم رو باید بگم که من مطالعه ای در مورد قانون جذب داشتم نظریات موافقین و مخالفین رو شنیدم و خواندم من تمام سخنرانی های آقای علیرضا آزمندیان را گوش دادم و چندین مجله راز موفقیت را خواندم و سی دی های اون رو دیدم و به دنبال این بودم که کسانی که اعتقاد به قانون جذب دارند ازشون بپرسم که چه استدلال و برهان و دلیلی برای اثبات این قانون به اصطلاح جذب دارند و با چه استدلالی می گویند ذهن ما نه دارای قدرت درونی برای خودمان بلکه برای دنیای بیرون ما و اطرافمان است و این رو هم می دانم که اکثر حرفهایی رو که مروجین این قانون جذب می گویند اکثر و یا لااقل بخشی از مطالبشون از روانشناسی علمی است که درست است تا اونجایی که می گویند قدرت ذهن ما صرفا درونی و منحصر به خودمان می شود چیزی که روان شناسی علمی می گوید یعنی من اگر مثبت فکر کنم و درست بیندیشم قانون باید و نباید های زندگی رو بدانم و بفهمم می توانم زندگی رو تا اون جایی که فقط به من مربوط می شود از پسش بر بیام و بتوانم کیفیت زندگیم رو بالاتر ببرم اما مروجین قانون جذب با روان شناسی علمی راهشون از این جا جدا می شود که می گویند ذهن ما دارای قدرتی نه تنها درونی بلکه بیرونی است و ما میتوانیم بر دنیای بیرونی و محیط اطرافمان تاثیر بگذاریم لطفا جواب مشخصا جواب این سوال من رو اگر بدید سپاسگذار میشم که چطور و بر مبنای چه اصل و یا اصولی میگویید ذهن ما دارای قدرتی بیرونی است و ما چگونه بر دنیای اطرفمان تاثیر می گذاریم مبنا و اصول این قانون به اصطلاح جذب را بگویید و لطفا طفره نروید این نظریه قانون جذب از کجا شکل گرفته و بدست آمده و چگونه ثابت شدنی است اگر موضوعی اعتقادیست که می رود در حیطه فلسفه و ماورا و متافیزیک که باید استدلال کنید و ادله و برهان بیارید و اگر موضوعی علمی است باید علت و معلولش رو اثبات کنید . باتشکر

 29. نظرات کاربران

  درود بر شما احسان عزیز

  شما که سوالی نکردید، که نگران جواب ندادن هستید.

  یادتون باشه خالق قانون جذب توضیح جالبی داده : شما چه باور کنید و از قانون جذب استفاده کنید و چه باور نکنید و از قانون جذب استفاده نکنید، شما درست عمل کردید. خیلی ها در سرتاسر جهان مشاوره روانشناسی رو هم نه قبول دارند و نه موثر و مفید میدانند.

  موفق باشید
  دوست عزیز

  اساسا علت ارسال چنین پیام هایی دو دلیل بیشتر نداره

  یا درباره کارکرد قانون جذب، مطالعه نکردید و یا درک درستی از کارکرد این قانون ندارید!

  من متن ارسالی شما رو خوندم و مطالبتون انقدر بدیهی بود و درباره چیزهایی که مطرح کرده بودید، انقدر مطالب در سایت وجود داشت که قطعا اگر کمی بیشتر مطالعه میکردید، حتما به جواب سوالاتتون میرسیدید

  و علت ارسال پیام اخیر شما هم فقط یک دلیل میتونه داشته باشه و اونم اینه ک شما تصور میکنید ک قانون جذب، نقش خداوند رو در خلقت و آفرینش، انکار میکنه که کاملا اشتباه فکر و تصور میکنید

  در سایت ما مقاله های زیادی درباره کارکرد قانون جذب و حتی مقاله ای تحت عنوان 7 باور غلط درباره قانون جذب وجود داره که بسیار سودمند هستند و میتونید اطلاعات جامعی رو درباره چگونگی کار کردن قانون جذب کسب کنید.

  و من در اینجا برای روشن شدن ذهن شما، فقط به یک مثال بسنده میکنم و مطالعه بیشتر رو به خودتون واگذار میکنم:

  مثال من درباره همون دو نفری هست ک میخوان مسابقه بدن و هر دو نفر هم به اول شدن در مسابقه فکر می کنن

  اگر فرض کنیم که هر دو از قدرت جسمانی یکسانی برخوردارند و هر دو تحت آموزش یک مربی بودند و هردو به یک اندازه تمرین کردند که حتی این فرض هم فرض درستی نیست ولی ما در اینجا فرض بر درستی میکنیم و شرایط فیزیکی هر دو نفر رو کاملا یکسان در نظر میگیریم

  در این حالت کی برنده ست؟؟

  کسی برنده ست ک باور قویتری نسبت به خودش و برنده شدن خودش داره

  کسی برنده ست که تا لحظه آخر احساس خوبی نسبت به برنده شدن در این مسابقه داره

  کسی برنده ست که در ارتعاش مناسب با هدفش قرار داره

  شما هیچوقت نمیتونید درباره احساس دونفر قضاوت کنید و بگید من مطمئنم که هر دونفر احساسشون یکی بوده، نمیتونید بگید که هر دونفر به یک اندازه باور و اعتماد به نفس دارن، اینها چیزهای درونی هستن و دقیقا بر اساس همین معیارهای درونی هست ک افراد موفق از افراد ناموفق، متمایز میشن

  کسی که فقط میخواد موفق بشه و به خواسته ش برسه با کسی که علاوه بر خواستن، تمام کارهایی که برای رسیدن به خواسته ش لازمه انجام میده و روی احساس و ارتعاشش کار میکنه و اقدامات بهتری رو انجام میده، یکسان نیستند ، همون چیزی که خداوند هم در خصوص عدالتش مطرح کرده

  آنهایی که میدانند با آنهایی که میدانند و عمل میکنند، یکسان نیستند

  و درباره موضوع آخری که مطرح کردید!

  بازهم یه موضوع بدیهی دیگه!

  دوست عزیز

  خیلی از قوانینی ک امروزه کشف شده، خیلی از اختراعات و خیلی از اکتشافات در سراسر دنیا توسط افراد غیرمسلمان بوده

  آیا منطقیه که ما بگیم چون این اکتشافات و این اختراعات توسط فرقه های غیرمسلمان و کافر بوده، نباید اونها رو بپذیریم؟؟!!!!

  اینطور نیست دوست عزیز

  بهتره ب موضوع کمی عاقلانه تر نگاه کنی

  مهم نیست که داروهایی که در حال حاضر مصرف میکنیم توسط چه کسی اختراع شده، مهم اینه که ما اعتقاد داریم، منشاء شفا، خداوند رحمان هست و اثرپذیری این داروها از خداوند شفادهنده هست

  مهم نیست این قانون توسط چه کسی کشف شده، این قانون و خیلی از قوانین حاکم بر جهان هستی، یه روزی توسط یه شخصی، کشف شده و ما بعداز دیدن نتایج درستی اون قانون، پذیرفتیم که چنین چیزی وجود داره، نظیر قانون جاذبه زمین و خیلی قوانین دیگه

  همه قوانین، یه زمانی مخالفین خودش رو داشته و ب مرور زمان، مردم ب درستی اونها پی بردن و اونها رو پذیرفتن و حتی کاملترش کردن

  مهم اینه ک این قانون یعنی قانون جذب، قانون درستیه و ما با توجه به اعتقادات خودمون، از کارکرد این قانون و منافعش بهره مند میشیم

  اتفاقا قانون جذب، نقش خداوند رو بسیار پررنگ تر از قبل، به جوامع و انسان ها معرفی میکنه و کسانی که عمدا یا سهوا سعی در انکار نقش خداوند دارن، فقط خودشون متضرر میشن و این حقیقت هرگز پنهان باقی نمیمونه کما اینکه من خودم شخصا این موضوع رو به روشنی بیان میکنم

  شما کافیه چندتا از نظرات و تجربیات دانشجویان منو در دوره نخبگان قانون جذب گوش کنی تا ببینی چطوربعداز آشنایی با این قانون، ارتباطشون با خداوند عمیق تر شده و همه چیز رو از خداوند میدونن و چقدر شکرگزارتر و تاثیرگزارتر از قبل شدن و بخاطر معجزاتی که براشون رقم میخوره، اشک شوق میریزن و خدارو پیوسته شکرگزاری میکنن.

  بیشتر از این مجال توضیح نیست و بهتره مطالعاتتون رو بیشتر و عمیق تر کنید و قضاوت رو بذارید برای زمانی که کاملا احاطه پیدا کردید به موضوع

  موفق باشید

 30. احسان نظرات کاربران

  جوابی برای سوالت نیست اگر بود قطعا داده بود . همکاره ی عالم خداوند بزرگ و رحمان است ما بقی ساخته تخیلات و توهمات یه عده آدم هاست . لاحول ولاقوة الا بالله العلی العظیم

 31. احسان نظرات کاربران

  با عرض سلام قانون جذب فلسفه اش چیست چرایی چنین قانونی از کجا بدست آمده آیا یک تئوری و یک فرضیه است و اگر نه چگونه ثابت شده است مثلا می گویند اگر تو فکر به چیزی بکنی آن چیز در زندگی شما به واقعیت تبدیل می شود اگر من چیزی فکر کنم و کس دیگری همزمان با من به همان موضوع فکرکند این جا تکلیف چیست مثلا هدف مشترک مثل برنده شدن در یک مسابقه یا می گویند تو اگر به موضوعی فکر کنی آدم هایی می آیند و به تو کمک می کنند تا تو به آن هدف برسید اون آدم ها چگونه در زندگی من می آیند حال این که خود اون آدم ها از خودشون فکر دارند و اگر ذهن ما قدرت دارد که تاثیر بگذارد در دنیای بیرونی ما مثلا می تواند ثروت یا فقر بیماری یا سلامتی به ما بدهد پس چرا در جوامع پیشرفته آمار بیماری و مرگ و میر یا کیفیت زندگی فرق میکند اساسا این تفکر باعث توهم در ما نمی شود که هر چه بر سرما می آید از ذهن ماست بعد ما چگونه می توانیم با قدرت ذهن بر محیط اطرافمان تاثیر بگذاریم حال این که در محیط ما پر از انسان هایی با ذهنیت های مختلف وجود دارد مثال دیگر میگویند اگر فکر کنی که دائما مثلا دوچرخه ات را دزد می برد یک دزد پیدا می شود و دوچرخه ات را دزد می برد آیا ان دزد از خودش فکر و قدرت ذهنی ندارد که من بتوانم بر آن دزد تاثیر بگذارم قاعدتا آن دزد هم یک انسان است و از خودش فکر و اندیشه دارد پس من چگونه بر او تاثیر میگذارم یا من اگر باور داشته باشم که خیابان خلوت است خیابان خلوت می شود یا جای پارک برای من است جای پارک برای من درست میشود در صورتی که شاید ملییون ها اندیشه مشترک و گوناگون وجود دارد پس تکلیف آنها چی می شود و سوالی دیگر این که من از یک نفر خوشم بیاید و بخواهم اون همسر من بشود آیا ذهن من بر او تاثیر می گذارد و راضی میشود که همسر من بشود در صورتی که خود او هم دارای قدرت ذهنی است پس من چگونه بر او تاثیر می گذارم و خیلی سوالات دیگر در ذهن من نقش بسته است که چگونه و با چه فلسفه ای میگویید ذهن ما دارای قدرتی نه درونی برای خودمان بلکه برای دنیای اطرافمان و دنیای خارجی است ممنون و سپاسگذارم اگر جواب سوالات من رو بدید .

 32. مریم نظرات کاربران

  ممنون بابت مطالب خوبتون.من عضو گروه نخبگان قانون جذب هستم.این مراحل رو طی کردم و واقعا نتیجه گرفتم.

 33. فروغ نظرات کاربران

  سلام استاد ارجمندم ????????????
  مثل همیشه بسیار عالی و نکته دار بود بخصوص واسه من که هم نوشتم و هم در حال انجام عمل هستم …سپاس فراوان از اینکه شما همیشه چراغ راه زندگی بشریت هستین????

 34. امیر نیازی نظرات کاربران

  درود.
  بسیار جذاب و آموزنده. مقاله های سایت شما هیچ کدام تکراری نیستند و این یک حسن بزرگ به حساب میاد.
  متشکرم

 35. مرادی نظرات کاربران

  درود خدمت استاد نازنینم جناب جولایی
  مقاله فوق العاده ای بود بینهایت از خوندن چندباره ش لذت بردم ، یه جورایی میانبر بود
  پاینده باشید استاد

 36. شیرین ثناگو نظرات کاربران

  درود بر شما استاد عزیز.
  متن عالی بود واقعا ازتون نهایت تشکر را دارم

 37. فولادی نظرات کاربران

  با سلام
  شکرگزاری اساس و پایه قانون جذب است خداوند در قرآن میگوید درخواست کنید تا اجابت شود
  متشکرم استاد جولایی

 38. ... نظرات کاربران

  بسیارعالی بود باشد که بتوتنم عمل کنم

 39. ازاده نظرات کاربران

  سپاس سپاس سپاس استاد. از همین لحظه تمام سعی خودمو میکنم با عمل به تک تک این رازها تغییر بزرگی توو زندگیم ایجاد کنم.خدایا شکرت بخاطر وجود آدمای خوبی مثل شما.پاینده باشید استاد

 40. نظرات کاربران

  درود بر شما خانم بتول عزیز

  در توضیح پرسش خانم بیتا در همین صفحه پاسخ دادم.

  در کانال راز موفقیت هم شما میتوانید فایل های صوتی آموزشی و پرسش و پاسخ را گوش کنید

  موفق باشید

 41. بتول نظرات کاربران

  اگرجزیی تربیان میشد بهتربودمخصوصاجایی که گفتین بزرگ وواقعی برام سوال هست که آرزوها ورویاها اغلب دست نیافتنی هستن مثلامن 34 ساله بخوام براتحصیلات تکمیلی بورس بشم خب باتوجه به شرایط من امکان نداره حالا بااین قانون چطورجمع میشه؟باتشکر

 42. نظرات کاربران

  درود بر شما خانم بیتا عزیز

  خوشحالم که مطالب سایت مورد توجه دوستان قرار گرفته است.

  سوال شما از دو جنبه قابل بررسی است.

  1- اگر شما هدفی انتخاب کردین که الان هیچ اقدامی و کاری برای کسب ان به ذنتان نمی اید احتمالا هدف تان واقع بینانه نیست.

  مثل اینکه من الان هدف بذارم تا هفته بعد میخوام روی کره ماه صبحانه بخورم.

  2- عموما در اغاز راه تغییر ما نسبت به اهداف بلندپروازانه خود غریبی می کنیم. این حالات طبیعی است. سوال میکنم از شما شاید الان که هدفگذاری کردی نمیدونی چطور باید به اون هدف برسی ولی ایا بعدها که دوباره همان هدف را انتخاب کنی باز این حس رو دارید؟ هدف میزارید ماهی 20 میلیون تومان دربیارم. بعد از چند سال که درامدتون افزایش پیدا کرد هم نمیدونید چطور باید 20 م درامد کسب کنید؟

  یعنی با اطلاعات و دانش الان شما تجربه کسب این هدف رو ندارید. اقدام شما در این موارد باید روی کسب مهارت و آگاهی باشد. توصیه میکنم فیلم هوش مالی-1 و هوش مالی -2 رو حتما کلیک کنید و ببینید.

  3- گاهی ما به سبب عزت نفس آسیب دیده و اعتماد به نفس پایین انقدر خودنان را کوچکتر از هدف فرض می کنیم و از طرف دیگر هدف را انقدر بزرگ و دست نایافاتنی در ذهن خود جلوه میدیم که ترس وجود ما را احاطه کرده و ما قدم ها ساده پیش رو را هم نمیبینیم.

  دوست گرامی اگر این موارد برایتان جالب آمد حتما توصیه میکنم کتاب رازها و نیازهای موفقیت ایرانی را تهیه و مطالعه بفرمایید.

  موفق باشید

  واقعا شما هدف میذارید 80 کیلو کم کنید الان نمیدونید از کجا باید شروع کنید. ولی بعد از مدتی

 43. بیتا نظرات کاربران

  متن فوق العاده کاربردی و عالی بود متشکرم????
  فقط یه سوال اگه برای رسیدن به هدفی که میخوایم کاری از دست ما بر نیاد چطوری دست به اقدام و عمل بزنیم؟!

 44. نظرات کاربران

  دو کتاب زیر را کلیک کنید و از سایت خرید کنید.

  اگر با خرید اینترنتی مسئله داشتید میتونید از طریق شماره 09121752854 خانم شاکری در تلگرام و یا تماس تلفنی سفارش دهید:

  کتاب رازها و نیازهای موفقیت ایرانی
  کتاب آرزوی تو دستور توست
  موفق باشی

 45. .. نظرات کاربران

  واقعا زیبا و اموزنده بود ممنون میشم کتابی در این زمینه قانون کائنات معرفی کنید

 46. نظرات کاربران

  درود بر شما

  آدرس کانال راز موفقیت: razemovafaghiat_com@

  آدرس اینستاگرام راز موفقیت : http://www.instagram.com/raze.movafaghiat

 47. امیر حسین نظرات کاربران

  Adrese chanel bizahmat

 48. نظرات کاربران

  درود بر شما دوست عزیز

  از سوالتون میشه فهمید که تصورتون از قانون جذب غلط هست.

  لطفا حداقل مقالات زیر را مطالعه کنید:
  چگونه رویاهایم را از طریق قانون جذب سریعتر جذب کنم؟https://razemovafaghiat.com/Why-Do-I-Only-Attract-Small-Wishes

  موفق باشید

 49. غزاله نظرات کاربران

  سلام استاد خیلی ممنونم در مورد توضیحاتتون.من مثلا ماهی 200تومن درآمد داشته باشم با کار در منزل .آیا میتونم اون درآمد رو افزایش بدم؟با جذب؟و من میتونم مشکل جهزیمو حل کنم؟ومشکلات و اختلاف بین همسرم وخودم رو لطفا کمک کنید استاد

 50. مژی نظرات کاربران

  عالی بود ،
  یاده فالگیرا رمالا افتادم ، خیلی جالبه در واقع ما به هر چیزی فکر کنیم روشون تمرکز کنیم حالا چ فکره خوب باشه یا بد ،، دقیقا انها را جذب میکنیم مثلا اگ فالگیری بگه دو وعده دیگه دستت پول میرسه ما روش تمرکز میکنیم بهش فکر نمیکنیم دیگ ، تا دو ماه دیگه میبینیم عععع !! واقعا پول دستمون رسید بد باز میریم پیش فالگیر ، در واقع این فالگیر یا رمالا نیستن ک پیشگویی میکنن اینده مارو این خودمون هستیم ک با کمک قانون جذب با تمرکزو احساس و باور و یقین داشتن به اون خواستمون میرسیم و اینده خودمونو میسازیم

 51. مبین قدیمی نظرات کاربران

  سلام وقتتون بخیر واقعا نکته های آموزشی خوبی رو مطالعه کردم ی خواسته دارم لطفا برای ما بیشتر توضیح بدهید ک چطور آرزوهایمان را برای کائنات تصور کنیم ک حتما کائنات هم ب ما جواب بدهند یا اینکه چه روش منحصر به فردی هست تا خوب بیندیشم و بعد ب کائنات نظرات خود را بدهیم تا هرچه سریع تر آن آرزو محقق شود و در زندگیمان اتفاق بیفتد لطفا بهم کمک کنید ممنونم لطف کردید

 52. محمد حسین نظرات کاربران

  من قبل از اینکه اینارو مطالعه کنم سعی می‌کردم هر چیزی که میخوام روتصور کنم من اون موقع 10سالم بود و راحت به چیزایی که میخواستم می‌رسیدم ولی بعد از چند سال وقتی که 14 سالم شد افکار م منفی شد به همین دلیل تصورم ضعیف شد الان 15 سالمه وحالا میدونم باید چیکار کنم شما هم امتحان کنید عملیه

 53. نیلوفر نظرات کاربران

  فوق العاده بود.
  یه دفتر 200 برگ دارم که 96 صفحشو پر از اهدافم کردم.خودم رو تصور میکنم که به آرزوم رسیدم و همیشه از خدا و کاینات میخوام منو به هدفم برسونن این مقاله واقعا انرژی مو برای ادامه مسیر موفقیت دو چندان کرد.مطمئنم با یاری خدا و خود قانون جذب امسال به هدفم میرسم.بازم ممنونم ازتون بابت مطالب بسیار بینظیرتون.

 54. شادی نظرات کاربران

  سلام
  تخیل میکنم ب خواستم رسیدم.. وهرروز از خدا میخوام به اهدافم برسم
  دقت کن عزیزم تناقض وجود داره مرحله ی اول تصور کردی به خواستت رسیدی مرحله ی بعدی از خدا میخوای که برسی.. اینجا یعنی نرسیدی هنوز وخواستار رسیدن هستی
  اینجاتناقض رسیدن ونرسیدن رو بوجود اووردی ونتیجه ای حاصل نمیشه هرچقدر هم حس خوب داشته باشی
  درستش اینه.. تصور کن به خواستت رسیدی حس خوب رسیدن که ایجاد شد در مرحله ی بعد خدارو شکرکن بخاطر رسیدن به خواستت.. تمام گلم

 55. نظرات کاربران

  درود بر شما دوست عزیز

  ببینید ما با خواندن یک مقاله خوب و یا حتی کتاب متحول نمی شویم یا تغییر نمیکنیم. اما با خواندن مقاله قانون جذب کائنات ایده و فکر جدیدی در ذهن ما شکل می گیرد که در ما انگیزه یک اقدام جدید را قوت می بخشد. اگر نگاه کلی مطالب این مقاله برایتان جالب بود دو توصیه کاربری داریم که امیدوارم روشنگر مسیر موفقیت بزرگ زندگیتان گردد:

  1- حتما کتاب بخواه تا برآورده شود کوین ترودو را بخوانید. (کتاب خوبی است که قانون جذب و ارتعاش را کامل توضیح داده و فقط از طریق سایت راز موفقیت می توانید تهیه کنید.)

  2- حتما دوره نخبگان جذب و موفقیت، را با ما شروع کنید. دوره ای که ترکیب قانون جذب و روانشناسی موفقیت است.

  امیدوارم مطالعه این مقاله و ادامه راهی که اینجا در ذهن شما شروع شده، باعث آشنایی بیشتر با شما گردد.

  موفق باشید

  محمود جولایی

 56. ملاحت نظرات کاربران

  ,خیلی بحث شیرینی بود ممنون منتها اینکه کاش من مشکل درونی خود را پیدا می کردم من دوسالی. هست که سر گردونم واون حلقه جذب را نمیتونم پیدا کنم.که مرا به موفقیتهایم پیوند دهد

 57. نظرات کاربران

  درود بر شما دوست عزیز

  بسیار خوشحالم که نظر متفاوت خودت رو داری پیش میبری.

  در کتاب بخواه تا برآورده شود و سمینار آرزوی تو دستور توست ، استاد بزرگ کوین ترودو توضیح دادن که سه روش برای توجه و تمرکز روی هدف وجود داره.

  1- توجه و تمرکز روی احساس در طول اقدام و عمل.

  2- تعیین زمان دقیق و مشخص یا محدوده زمانی.

  3- زمان مشحص نکردن.

  همانطور که کوین ترودو گفتن هر سه روش درسته. هر سه روش رو اساتید مختلف در سراسر دنیا تایید می کنند و به نظر من.

  شما باشد ببینید با کدام روش راحت تر هستید و کدام روش برای شما جواب میده.

  موفق باشید

 58. مرتضی نظرات کاربران

  من یه نظریه شما رو قبول ندارم و این که برای اهداف خود نباید روز یا تاریخ مشخص کرد . فقط باید آرزو کنیم و حس خوب داشته باشیم خودش در زمان درست و در مکان درست ظاهر میشود .
  سپاسگزارم بابت مطالب مفید شما

 59. نظرات کاربران

  درود بر شما دوست عزیز

  پیشنهاد می کنم در دوره نخبگان قانون جذب شرکت کنید و مطمئنم کمکتون میکنه

  قبل از تصمیم گیری نظرات شرکت کنندگان قبلی دوره رو بشنوید.

  در کانال راز موفقیت عضو بشید و از صدها فایل رایگانی که درباره موضوعات مشابه توضیح داده شده، استفاده کنید

  آدرس کانال اصلی راز موفقیت: razemovafaghiat_com@

 60. اصولیان نظرات کاربران

  درود ومیلیونها بار سپاس اری واقیت دارد چون من در یک بندر کوچک کنار خلیج فارس کودکی پاک سرست ومثبت گرا وخیرخواه وپرتلاش از خانواده ای سرشناش هر ارزو میکردم جواب مثبت بود اما دوست وهمکلاسی داشتم همیشه وردش این بود(اگر بدریا بروم خشک میشود) با وجودی که خیلی با هوش وزیرک بود واجتمایی اما ـ………………… در پایان باید بگویم افرادی که در شهر های کوچک زندگی میکنند بدلیلی همه همدیگر را مشناسند بیشتر شما را درک میکنند شاکر وخرسندم که سایت شما را به پیشنهاد یک دوست مطالعه کردم اتفاق های جالبی برایم رقم خورده تلخ وشیرین وارزویم این است که
  مقاله های شما را خریداری ومطالعه کنم ولذت ببرم اما اخیرا مشکلاتی برایم پیش امده که نمیتوانم بانها فکر نکنم نظرتان چیست؟ چه مقالاتی را پیشنهاد میکنید سپاس

 61. هلیا نظرات کاربران

  مطالب بسیار مفید و کاربردی بود. من به شخصه تاثیر شکرگزاری را در افزایش نعمتها بارها و بارها در زندگی خودم دیدم و بهش ایمان کامل دارم.
  از شما سپاسگزارم بابت راهنمایی های ارزشمندتان

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پیام شما پس از بررسی منتشر می شود

پشتیبانی سایت توسط : پشتیبان وردپرس