موفقیت، موفقیت-فردی، موفقیت-مالی، موفقیت-شغلی

دوره قانون جذب | موثرترین و کاملترین دوره موفقیت و قانون جذب از نظر شرکت کنندگان - راز موفقیت

تعداد امتیاز: 8

چکیده محصول :

انتشار : 1396/11/18 5 نظر 625 بازدید

با قانون جذب زندگیتان را رویایی کنید، اگر نتیجه نگرفتید ما هزینه پرداختی را به شما عودت می دهیم. می دانم این روزها پیدا کردن یک دوره جامع و کامل قانون جذب، بسیار سخت شده است؟ قانون جذب کامل ترین متد و تکنیک برای جذب هر چیزی در مسیر زندگی افراد است. البته به شرطی که راه کارهای عملی جدید را بیاموزید. در دوره نخبگان قانون جذب، اسناد جولایی گام به گام تا رسیدن به نتیجه قطعی شما را راهنمایی و حمایت می کنند. دوستان می دانم تصورت این است که این یک ادعا است. لطفا چند دقیقه وقت بگذارید و توضیحات این دوره و پیام های صوتی استاد جولایی در مورد شرایط برگزاری دوره نخبگان قانون جذب و موفقیت را گوش کنید.

دوره قانون جذب | موثرترین و کاملترین  دوره موفقیت و قانون جذب از نظر شرکت کنندگان - راز موفقیت

دوره قانون جذب

تضمین دوره قانون جذب ما : اگر تغییرات را در زندگی خود احساس نکردید، شهریه پرداختی شما عودت داده خواهد شد.

کاملترین، ارزان ترین و موثرترین دوره آموزش قانون جذب از نظر شرکت کنندگان

شما در چه شرایطی زندگی می کنید؟

قانون-جذب، دوره-قانون-جذب، محمود-جولایی، دوره-نخبگان-قانون-جذموفقیت چقدر درآمد دارید؟ آیا حقوقتان به نیمه برج نرسیده تمام می شود؟ آیا همیشه پیش زن و فرزند شرمنده اید؟ آیا همیشه نگران پول خرج کردن هستید و با هر خرید همسر و فرزندتان مخالفت می کند؟

قانون-جذب، دوره-قانون-جذب، محمود-جولایی، دوره-نخبگان-قانون-جذموفقیت روزی چند ساعت کار می کنید؟ چقدر کار شما سخت است؟ آیا شما نیز تصور می کنید برای درآمد بیشتر باید تا آخر عمر بیشتر و سخت تر کار کنید؟

قانون-جذب، دوره-قانون-جذب، محمود-جولایی، دوره-نخبگان-قانون-جذموفقیت در منزل شما چقدر صفا و صمیمیت هست؟ چقدر همسرتان را دوست دارید؟ چقدر وقتی در جمع دوستان نیستید، دلشان برای شما تنگ می شود؟

قانون-جذب، دوره-قانون-جذب، محمود-جولایی، دوره-نخبگان-قانون-جذموفقیت در محیط کار خود چقدر احساس امنیت و آرامش دارید؟ آیا بدترین رفتار مدیرتان را تحمل می کنید؟ آیا شما هم هر روز نگران از دست دادن شغلتان هستید؟

قانون-جذب، دوره-قانون-جذب، محمود-جولایی، دوره-نخبگان-قانون-جذموفقیت در ارتباطات خود چقدر دوستان خوب دورو بر شما هستند؟ در ارتباط با دیگران چقدر تاثیر گذار عمل می کنید؟

قانون-جذب، دوره-قانون-جذب، محمود-جولایی، دوره-نخبگان-قانون-جذموفقیت ارتباط با جنس مخالف را چقدر قادر به مدیریت هستید؟ آیا در هر رابطه ای وارد می شوید، بعد از مدتی با قلبی شکسته و عشقی شکست خورده تنها می مانید؟ آیا تصور نمی کنید که افراد نامناسبی در مسیر شما قرار می گیرند؟

قانون-جذب، دوره-قانون-جذب، محمود-جولایی، دوره-نخبگان-قانون-جذموفقیت چه برنامه مشخص و دقیق و روشنی برای یک ماه بعد، یک سال بعد و اصلا برنامه ای دارید؟ آیا فکر نمی کنید، زندگی شما هدف مشخصی ندارد؟

قانون-جذب، دوره-قانون-جذب، محمود-جولایی، دوره-نخبگان-قانون-جذموفقیت همسرتان، فرزندتان، دوست و نامزد شما چقدر از بودن در کنار شما احساس خوب و رضایت دارد؟

قانون-جذب، دوره-قانون-جذب، محمود-جولایی، دوره-نخبگان-قانون-جذموفقیت چقدر حال درونتان خوب است و آدم شادی هستید؟ آیا واقعا از درون احساس خوشبختی می کنید؟

قانون-جذب، دوره-قانون-جذب، محمود-جولایی، دوره-نخبگان-قانون-جذموفقیت چقدر آدم افسرده و ناامیدی هستید؟ چرا اینقدر احساس تنهایی می کنید؟ آیا شما نیز فقط چند دوست صمیمی دارید؟

قانون-جذب، دوره-قانون-جذب، محمود-جولایی، دوره-نخبگان-قانون-جذموفقیت آیا شما نیز مثل هزاران نفر دیگر به این نتیجه ذهنی رسیده‌اید که ایران جای خوبی برای زندگی و پول در آوردن نیست و اگر مهاجرت کنید، مشکلات شما حل می شود؟

قانون-جذب، دوره-قانون-جذب، محمود-جولایی، دوره-نخبگان-قانون-جذموفقیت آیا شما نیز احساس می کنید آدم بدشانسی هستید؟ آیا به این فکر کردید که زندگی با شما سرسازگاری ندارد؟

قانون-جذب، دوره-قانون-جذب، محمود-جولایی، دوره-نخبگان-قانون-جذموفقیت آیا همه زندگی شده شکست و مانع و بدبختی؟ آیا واقعا فکر می کنید این سرنوشت شما بوده و کاری هم نمی شود کرد؟

قانون-جذب، دوره-قانون-جذب، محمود-جولایی، دوره-نخبگان-قانون-جذموفقیت آیا فکر می کنید، خدا هم شما را فراموش کرده است؟ آیا با خدا هم قهر کرده اید؟

قانون-جذب، دوره-قانون-جذب، محمود-جولایی، دوره-نخبگان-قانون-جذموفقیت آیا بیکاری یا مدرک دانشگاهی هم گرفتید ولی بیکاری و تصور می کنید واقعا کار نیست در این مملکت؟

قانون-جذب، دوره-قانون-جذب، محمود-جولایی، دوره-نخبگان-قانون-جذموفقیت آیا شما هم مدت هاست لبتان نمی خندد و دیگر امیدی به بهبود شرایط زندگیتان ندارید؟

قانون-جذب، دوره-قانون-جذب، محمود-جولایی، دوره-نخبگان-قانون-جذموفقیت آیا شما هم کلی کتاب و فیلم و سمینار و دوره رفتید، اما هیچ اثری در زندگیتان نداشته است؟ آیا دنبال یک راهکار تضمینی متفاوت هستید؟

قانون-جذب، دوره-قانون-جذب، محمود-جولایی، دوره-نخبگان-قانون-جذموفقیت آیا دیگر بریده اید و دنبال یکی می گردید که دستتان را بگیرد و قدم به قدم راه در کنارتان باشد تا شرایطتان تغییر کند؟

قانون-جذب، دوره-قانون-جذب، محمود-جولایی، دوره-نخبگان-قانون-جذموفقیت آیا ...

 

دوست من، داستان واقعی عجیبی برایتان دارم.

تازه شدید مثل من.

سال ها پیش این افکار ذهن من را هم تسخیر کرده بود. سالها پیش دقیقا زمانی که تصور می کردم کشتی زندگی من با بادهای موافق و جریان آب هم سو، زندگی من را در مسیر خوشبختی به سرعت دارد به پیش می برد.

ناگهان در عرض یک هفته کذایی، همه شخصیتهای داستان نقاب عوض کردند، همه شرایط خوب، بد شدند و کشتی زندگی من به لبه آبشار رسید و یک سقوط آزاد هولناک را تجربه کردم.

 

داستان یک هفته از زندگی من

می دانم داستانم حالت را کمی تغییر خواهد داد. می دانم باور نمی کنید، مگر کسی این همه بلا سرش بیاید و زنده باشد؟ مگر می شود آدمی بعد از این همه اتفاق بتواند دوباره زندگی خودش را تغییر دهد؟

می دانم حتی بخاطر حس هم دردی و انسان دوستی شاید چشمی هم خیس کنید. اما تجربه جالبی ایست و ارزش خواندن و شنیدن دارد.

 

من بعد از سالها تلاش و تحصیل و تحمل دشواری های شغل کاپیتانی کشتی های اقیانوس پیما، ناگهان با درد شدید شکم به اورژانس بیمارستان مراجعه کردم. همین مراجعه آغاز دو سال دردناکترین لحظات عمرم شد.

من بستری شدم و بعد از آن 21 بار جراحی شدم.

لطفا ماجرا را خودتان با دقت در 5 فایل صوتی زیر گوش کنید : (دوره اسرار ناگفته قانون جذب همان دوره نخبگان قانون جذب هست)

 

خوب، حالتون الان چطوره دوستان من، آیا شما هم داستان دارید ؟

 

ادامه داستان زندگی من را حتما بخوانید :

بله دوستان همه این داستان واقعی بود.

قانون-جذب، دوره-قانون-جذب، محمود-جولایی، دوره-نخبگان-قانون-جذموفقیت آیا داستان شما دوست خوبم از داستان من تلخ تر است؟ آیا لحظات شما سخت تر و درناک تر است؟

قانون-جذب، دوره-قانون-جذب، محمود-جولایی، دوره-نخبگان-قانون-جذموفقیت آیا سخت تر از اینکه دردناک ترین بیماری دنیا را داسته باشید؟ بعد در همان ایام همسرتان از شما جدا شود. بعد فرزندتان را مدتی نبینید.

قانون-جذب، دوره-قانون-جذب، محمود-جولایی، دوره-نخبگان-قانون-جذموفقیت آیا می خواهید بدانید چقدر سخت است از زندگی مشترکی که 15 سال در آن بودید جدا شوید؟

قانون-جذب، دوره-قانون-جذب، محمود-جولایی، دوره-نخبگان-قانون-جذموفقیت آیا می توانید درک کنید درد تنهایی گوشه مسافرخانه میدان راه آهن، لحظه ای که از خواب با خیسی خونریزی زخم جراحی، بیدار می شوید، چقدر سخت است؟ و این در حالی است که آپارتمانی در بالای شهر دارید ...

قانون-جذب، دوره-قانون-جذب، محمود-جولایی، دوره-نخبگان-قانون-جذموفقیت آیا می توانید درک کنید، در عرض یک هفته همه پولی که در عرض 20 سال با زحمت بسیار جمع کرده اید را از دست بدهید و هیچ حق اعتراضی هم نداشته باشید، یعنی چقدر درد و سختی؟

قانون-جذب، دوره-قانون-جذب، محمود-جولایی، دوره-نخبگان-قانون-جذموفقیت آیا شده ...

بله دوست من خدا را شاکرم که زنده ماندم، تا برای تمام پرسش های ذهنی بالا جواب پیدا کنم.

این دوره را حتی دوست ندارم یاد آوری کنم. خیلی سخت بود اما مرا پولادین و قدرتمند دوباره سازی کرد. من امروز، هرگز آدم آن دوره نیستم. من الان اگر صدبرابر آن اتفاقات برایم رخ دهد، هرگز به آن اندازه سختی نخواهم کشید.

با تعجب می پرسید، چرا؟ چون من آن آدم نیستم! چون من آن باورها را یک سال طول کسید تا بریزم دور و افکار و باورهای جدیدی جایگزین کنم. چون من برنامه های ذهنم را آپگرید کردم.

 

چگونه تغییر کردم ؟ 

اول بگویم الان چه زندگی دارم.

من سال ها به دنبال یک پرسش اساسی خودم بودم. چرا من اینطور شدم؟ چرا زندگی من اینطور شد؟ چرا من؟ چرا و چرا و چرا ...

کارم شده بود از این مشاور به آن روانشناس و حتی روانپزشک. شاید هیچکدام از شما اندازه من مشاوره نگرفته باشید. اما جالب بود همگی می گفتند تو هیچ مشکلی نداری. تو اندازه ما تجربه و علم این کارو داری. حتی شاید برایتان جالب باشد بگویم، دو مورد پیشنهاد ازدواج از طرف این مشاورین هم داشتم...

تا اینکه ... همه چیز با حرف های آن روز پیرمرد راننده، در ذهن من تغییر ماهیت داد. یعنی انگار تا آن لحظه فکر می کردم شب شده و ناگهان یکی دست من را گرفت و برد لب پنجره و گفت: شب نیست. تو فقط کافیه پرده های کلفت دم پنجره را کنار بزنی و خودت را ببینی که روز است...

 

دوستانم می دانم می خواهید بدانید که شرایط زندگی من چطور تغییر کرد؟!!

واقعا خودم هم نمی دانم. نمی دانم چطور اون حال بد من و اون شرایط زیر صفر برای من تغییر کرد. نمی دانم چطور با دست خالی شرکتی راه اندازی کردم؟ چطور مشاوره تخصصی marine counselor به من پیشنهاد شد؟ چطور دوباره همان مقدار پول جایگزین شد؟ چطور همسر ایدآلم را یافتم؟ چطور شد اصلا سایت زدم و کار آموزش موفقیت و تحول فردی را بدون اینکه هیچ اطلاعاتی از کار در اینترنت و سایت داشته باشم، به طور جدی شروع و پیش بردم؟ واقعا نمی دانم چطور سایت دوم خودم را هم راه اندازی کردم؟ واقعا نمی دانم چطور ممکن است در عرض چند ماه رتبه سایت در ایران بدون حتی یک کار تبلیغاتی اینقدر عالی صعود بکند؟ 

اگر بخواهید راز و چگونگی شروع این اتفاقات بزرگ در همان لحظه تصمیم که در فایل صوتی برایتان توضیح دادم را به شما می گویم. پس خوب گوش کنید:

  • شاید باورتان نشود، در مرحله اول کمی فکر کردم و بعد از خودم پرسیدم:

الان اولین کاری که باید انجام بدهم چیه؟ کاری که الان می توانم توی همین شرایط بد انجام بدهم چیه؟

روشن کردن گوشی موبایل به ذهن رسید. باور کنید این سخت ترین کار برای من بود. سریع گوشی را روشن کردم. و نور الهی زندگی من را روشن کرد......

بعد به همین روش ادامه دادم. فکر کردم و یکی یکی کارهایی که به ذهنم می رسید را حتما اجرا می کردم و بعد از آن هم قانون جذب زندگی من را دگرگون کرد که در قدم به قدم آموزش های این دوره برایتان معجزات خودم را توضیح می دهم.

  • من در مرحله دوم کتاب هایی که قبلا بارها خوانده بودم را مجددا خواندم. اما این بار در سطر و سطر آن کتاب ها، خودم را قرار می دادم و از نویسنده سوال می کردم و جواب را تنها راهکار فرض می کردم و تا رسیدن به هدف آن راه را رها نمی کردم.

بله همه کتاب هایی که قبل خوانده بودم، این بار از هر مشاوری بهتر و بهتر درکم می کردند و راهکارهایشان از هر دارویی موثر تر عمل می کرد.

  • در مرحله سوم، شبانه روز و گاهی واقعا شاید بیست ساعت بدون توجه به گرسنگی و شب و روز و شرایط بد زندگی آن لحظه خودم و به دور از هیاهوی اتفاقات گذشته، من فقط مطالعه می کردم. می خواندم و حتی کتاب رازها و نیازهای موفقیت، خودم را هم همان دوره مجددا خواندم و ادیت کردم و کتابی که امروز شما می بینید با کتاب قبل از آن دوره، زمین تا آسمان تفاوت دارد.

... من لحظه به لحظه با کتاب موفقیت خودم زندگی مجدد کردم و زیبا شد و کامل شد و درس عشق به زندگی در آن و البته در ذهن من  تزریق شد. و من از زمین بلند شدم ...

  • من در مرحله چهارم، شروع کردم به کار روی باورهایم. من یکی یکی مسایل گذشته خود و اطرافیان و داستان های کتاب ها را مرور کردم. نت برداری کردم و تصحیح کردم اشتیاق دانستن بیشتر مرا به کلاس های مختلف مرتبط با موفقیت و رشد فردی در شهر ها و کشورهایی که مسافرت می کردم برد.

تازه یاد گرفتم واژه زندگی را درست و واقعی و همانقدر که زیبا و عاشقانه است، صرف کنم.

من به زندگی برگشتم. من خودم را در آغوش گرفتم. من عاشق زندگی شدم. من با خداوند رحمان هم آشتی مجدد کردم.

در مرحله پنجم، شروع به اقدام کردم. قانون جذب را از اینجا به بعد عملی به کار گرفتم. همه چیز من شده بود تمرکز و توجه همراه با اشتیاق سوزان بر چیزهایی که می خواهم، در حالی که در زندگی قبل بیشتر به گذشته و نداشته هایم فکر می کردم. من فرمولهایی را به تدریج بکار بردم که تمام تردیدهایم نسبت به قانون جذب را از بین برد. بعد از این دوره قانون جذب من شد و من قانون جذب شدم. به شما نیز در این دوره عادت به موفقیت و اتومات کردن قانون جذب در زندگی را آموزش خواهم داد.

مرحله ششم، من متوجه اشتباهات خودم حتی در زندگی مشترک شدم. همسر قبلی خودم را بخشیدم. فرزندم را به زندگی جدیدم دعوت کردم.  برای اولین بار صمیمیت و محبت عاشقانه را در خانواده حس و زندگی کردم.

در مرحله آخر، با دست خالی در صنعتی وارد شدم که رقابت بسیار شدید بود. اما موفقیت های سریالی شروع شد. من با دوستی در کار چاپ به اوج موفقیت های این حرفه رسیدم. دفتری در میدان بهارستان خریدیم. زمینی در مهرشهر کرج برای شروع سرمایه گذاری و ساخت و ساز خریدیم و بعد از چند سال توجهم به تخصص خودم یعنی حمل و نقل دریایی جلب شد. به عنوان مشاور بخش فرا ساحل و عملیات دریا دعوت شدم. از چاپخانه سرمایه خودم را بیرون کشیدم و در ساخت و ساز وارد شدم و شرکت خودم را راه اندازی کردم و شروع شد. و خدا در کنارم بود. و من فردی دیگر شدم. و من روزی متوجه شدم  خانه رویایی، و همسر رویایی دارم رویاهایم را در کنار فرزندم زندگی می کنم. شکر ا...، شکر ا... ، شکر ا... 

آری وقتی به آن دوره برمی گردم، زندگی من آواز زیبایش را زمانی خوش رنگ تر و زیباتر طنین انداز زندگی خوب من کرد که بعد از شاید صدها مورد بالاخره با همسر رویاهایم از طریق قانون جذب آشنا شدم. واقعا باور نکردنی بود. واقعا بزرگترین نعمتی که خداوند بعد از دخترم به من داد، همسری مهربان بود که با ورودش عبارت طلایی زندگی عاشقانه برایم معنا پیدا کرد.

دوستانم من از هیچ به همه چیز رسیدم. از صفر به 1000 رسیدم. دوباره آرامش رنگ زندگی من شد. دوباره امید و انگیزه و اشتیاق سوزان وجودم را در آغوش کشید و دست خدا در دستانم قرار گرفت. من از زندگی سهم خودم را گرفتم. من از زندگی همه زندگی را از آن خودم کردم.

 

چقدر عالی،  اما من چطور باید شروع کنم؟

قانون-جذب، دوره-قانون-جذب، محمود-جولایی، دوره-نخبگان-قانون-جذموفقیت شاید اگر تا اینجا داستان من را خوانده باشید، اشتیاق دارید زودتر بدانید که آیا من می توانم به شما کمک کنم و راه حل مشکلات زندگی شما باشم.

قانون-جذب، دوره-قانون-جذب، محمود-جولایی، دوره-نخبگان-قانون-جذموفقیت شاید می پرسید که از کجا باید شروع کنید؟

قانون-جذب، دوره-قانون-جذب، محمود-جولایی، دوره-نخبگان-قانون-جذموفقیت شاید می پرسید آیا اصلا من صلاحیت کمک به شما را دارم؟

قانون-جذب، دوره-قانون-جذب، محمود-جولایی، دوره-نخبگان-قانون-جذموفقیت پس در ادامه با من باشید  تا این پرسش هایتان را پاسخ بگویم.

 

قانون-جذب، دوره-قانون-جذب، محمود-جولایی، دوره-نخبگان-قانون-جذموفقیت

حتی اگر تصمیم گرفتید، در این دوره شرکت نکنید، حداقل این فایل صوتی را گوش کنید.

 

چرا من بهترین گزینه برای تغییر زندگیتان هستم؟

قانون-جذب، دوره-قانون-جذب، محمود-جولایی، دوره-نخبگان-قانون-جذموفقیت دوستان یادم رفت خودم را معرفی کنم.

قانون-جذب، دوره-قانون-جذب، محمود-جولایی، دوره-نخبگان-قانون-جذموفقیت من محمود جولایی هستم.

قانون-جذب، دوره-قانون-جذب، محمود-جولایی، دوره-نخبگان-قانون-جذموفقیت تحصیلات دانشگاهی دارم که اصلا مهم نیست.

قانون-جذب، دوره-قانون-جذب، محمود-جولایی، دوره-نخبگان-قانون-جذموفقیت  کتاب خواندم که اصلا مهم نیست.

قانون-جذب، دوره-قانون-جذب، محمود-جولایی، دوره-نخبگان-قانون-جذموفقیت سفر کردم و تقریبا سه دور کره زمین را دور زده ام و فکر می کنم خیلی مهم نیست.

قانون-جذب، دوره-قانون-جذب، محمود-جولایی، دوره-نخبگان-قانون-جذموفقیت کتاب در حوزه موفقیت و روانشناسی نوشتم که فکر می کنم قابل تامل باشد.

قانون-جذب، دوره-قانون-جذب، محمود-جولایی، دوره-نخبگان-قانون-جذموفقیت کمی هم شرایط تک تک شما را زندگی کردم و از جنس شما هستم  مثل شما از دل سختی ها و دشواری ها مجدا از صفر شروع کردم که فکر می کنم مهم باشد و قابل تامل است.

دوره-قانون-جذب، دوره-نخبگان-قانون-جذب، قانون-جذب، آموزش-قانون-جذب، محمود-جولایی

قانون-جذب، دوره-قانون-جذب، محمود-جولایی، دوره-نخبگان-قانون-جذموفقیت دوستان خوبم، من به بن بست رسیده بودم که امیدوارم هرگز برای شما پیش نیاید.

قانون-جذب، دوره-قانون-جذب، محمود-جولایی، دوره-نخبگان-قانون-جذموفقیت من همه چیزم را از دست داده بودم. که شاید شما خیلی چیزها را دارید ولی این حس شما هم باشد.

قانون-جذب، دوره-قانون-جذب، محمود-جولایی، دوره-نخبگان-قانون-جذموفقیت من در روابط خودم متوجه اشتباهاتی شدم و به دنبال روابط عاشقانه و همسر ایده آلم سرگردان بودم که تصور می کنم بزرگترین مشکل جوانان ما امروز بعد از مسئله بیکاری عشق های شکست خورده و نیاز به رابطه عاطفی خوب، موضوع فکری جوانان ما باشد.

قانون-جذب، دوره-قانون-جذب، محمود-جولایی، دوره-نخبگان-قانون-جذموفقیت من خدا را فراموش کرده بودم که واقعا بزرگترین دست آورد آن دوره چالش یک هفته ای من، آشتی و دوستی با خدای رحمان بود.

قانون-جذب، دوره-قانون-جذب، محمود-جولایی، دوره-نخبگان-قانون-جذموفقیت من از نظر مالی شرایطم از شما بدتر بود. اگر ندارید خوب ناراحتی ندارد ندارید. من خودم را مال باخته می دیدم. حس و حال مال باخته، گاهی تا پایان عمر به حال طبیعی باز نمی گردد. من از آن شرایط بیرون آمدم و امروز می بینم خیلی زود چند برابر آن را جذب کردم.

قانون-جذب، دوره-قانون-جذب، محمود-جولایی، دوره-نخبگان-قانون-جذموفقیت من کتابها و سمینارها و دوره هایی را رفته ام که تصور نمی کنم هیچ کس دیگری اینقدر برای آموختن هزینه کرده باشد.

قانون-جذب، دوره-قانون-جذب، محمود-جولایی، دوره-نخبگان-قانون-جذموفقیت من تجربه شروع مجدد در هر زمینه ای را کسب کردم و امروز ایرادات قبلی خودم و حتی اطرافیانم را به روشنی می بینم.

قانون-جذب، دوره-قانون-جذب، محمود-جولایی، دوره-نخبگان-قانون-جذموفقیت من از معنویات فاصله گرفت بودم و این حوادث لحظات زیبای تنهایی با معبودم را برای من ساخت. من از این اتفاقات بارها تشکر کردم.

قانون-جذب، دوره-قانون-جذب، محمود-جولایی، دوره-نخبگان-قانون-جذموفقیت من آرامش درون را واقعا حس و لمس کردم. چیزی که تا نداشته باشی هرگز جوانب دیگر زندگیت رنگ و بوی خوشی پیدا نمی کند.

قانون-جذب، دوره-قانون-جذب، محمود-جولایی، دوره-نخبگان-قانون-جذموفقیت من دوره هایی چون روانشناسی بالینی، درمان اختلال عزت نفس و اعتماد بنفس، هیپنوتیزم پیشرفته، ان ال پی پیشرفته، TFT و ... را نیز رفتم. 

قانون-جذب، دوره-قانون-جذب، محمود-جولایی، دوره-نخبگان-قانون-جذموفقیت من سلامتیم و بهتر است بگویم تولد دوباره را شاهد بودم و تجربیاتم را در کتاب "تغذیه و رژیم های غذایی برای همه" به همه ایران هدیه کردم.

 

دوست من، راز بزرگ موفقیت های کوچک و بزرگ زندگی من این بود که اسرار ناگفته قانون جذب و موفقیت، بر من برملا شد. من اسرار قوانین موفقیت را یافتم.

 

چیز هایی فراتر از کتاب راز یا فیلم راز را متوجه شدم و امروز در این دوره همه آن تجربیات را در اختیار تو خواهم گذاشت..

جزییاتی که خاص زندگی ایرانی است و یک نویسنده یا مربی موفقیت امریکایی یا استرالیایی هرگز نمی تواند درک کند را من از دل فکر و اندیشه ایرانی اسلامی بیرون کشیدم و امروز آماده ارایه در خدمت شما هستم.

آیا با این پیشینه مرا بعنوان متخصص و آموزگار این حوزه می پذیرید؟  

 

چرا باید دوره ما را انتخاب کنید؟

من در این دوره به دنبال مقدمات و بحث های شبه فلسفی و تئوریک خسته کننده و تکراری نیستم. من این دوره را اول دقیقا با شناخت حال عمومی مخاطب ایرانی و بعد درک دقیق شرایط زندگی او و بعد از آن نگاه منفی احتمالی به بازار آموزش موفقیت در ایران، طراحی کردم.

قانون-جذب، دوره-قانون-جذب، محمود-جولایی، دوره-نخبگان-قانون-جذموفقیت من آرزوها و رویاهای شما دوست خوبم را می شناسم. من مدتهاست که با شما آشنای دیرینم، درد آشنا هستم.

قانون-جذب، دوره-قانون-جذب، محمود-جولایی، دوره-نخبگان-قانون-جذموفقیت من می دانم که بدون استادی، در کنارت قادر به ادامه نیستی و کتاب و فیلم و ... هرچند موثر است اما با حضور استادی کاردان هزار بار موثرتر است.

قانون-جذب، دوره-قانون-جذب، محمود-جولایی، دوره-نخبگان-قانون-جذموفقیت من سختی تغییر را درک کردم و با مهندسی الگوی ذهنی شما آشنا هستم و آن قدر این درس ها و این دوره را تغییر دادم تا به این فرمت کامل در آمد.

قانون-جذب، دوره-قانون-جذب، محمود-جولایی، دوره-نخبگان-قانون-جذموفقیت من شعار گروه تحقیقاتی راز موفقیت را بر این عبارت بنا نهاده ام: مردم از محتوای آموزشی تکراری و بدون پشتیبانی خسته شده اند.

قانون-جذب، دوره-قانون-جذب، محمود-جولایی، دوره-نخبگان-قانون-جذموفقیت من در این دوره لحظه به لحظه و گام به گام تا روزی که جرات و بال پرواز داشته باشید در کنارتان خواهم ماند. چون من دیدم تنهایی تغییر و موفقیت خیلی سخت است و برای افرادی غیر ممکن است که به تنهایی حتی تغییری کوچک در زندگی خود ایجاد کنند.

قانون-جذب، دوره-قانون-جذب، محمود-جولایی، دوره-نخبگان-قانون-جذموفقیت در این دوره شما محتوای خالص و ناب و جدید دریافت می کند. شما با متدهای جدید موفقیت در هر زمینه ای هم سفر من خواهید بود.

قانون-جذب، دوره-قانون-جذب، محمود-جولایی، دوره-نخبگان-قانون-جذموفقیت دوست من در این دوره تمرینات و پرسش هایتان را مستقیم و بدون واسطه از خودم می پرسید و جواب از خودم می گیرد.

 

من درد تنهایی را چشیده ام و درد ندانم کاری را کشیده ام و برای همین اجازه نخواهم داد با احساس تنهایی در مسیر تغییر به نا امیدی برسید و ادامه راه را رها کنید.

 

حداقل نتایج این دوره در زندگی شما چه خواهد بود ؟

1- آموختن روش تغییر نگرش و تغییر فکر و باور.

2- کسب موفقیت های کوچک و بزرگ فردی و اجتماعی.

3- افزایش عزت نفس و اعتماد بنفس و رهایی از نگرانی ها و ترسها.

4- تغییر رفتار دیگران و اطرافیان شما با استفاده از مهندسی تغییر فردی.

5- تغییر نگرش فکری و عملی شما در مورد پول و ثروت و فراوانی که منجر به جذب ثروت به زندگیتان خواهد شد.

6- اگاهی دادن به شما برای جذب آرامش و ایجاد روحیه، خلق و خوی خوب، از طریق خود دوستی.

7- آشتی با خدا و خود. ورود به زندگی معنوی و ارزشی جدید.

8- تعریف جدید از خانواده و ارتباط صمیمی با اعضای خانواده.

9- خانه تکانی دل و جذب دوستان جدیدی که شبکه ارتباطی شما را گسترش دهند.

10- جذب هسر ایده آل و ارتباطی خاص که شما را سلطان قلب ها کند.

11- تغییر الگوی گفتگوهای درونی و ایجاد خودباوری و خود اتکایی تا سرحد اقتدار و کرامت انسانی. 

12- آشتی با خواندن و نوشتن از طریق انجام تمرینات استاد و مطالعه کتاب های معرفی شده.

13- شما به باور "من می توانم و من لایق و شایسته همه بهترینهایم" خواهید رسید و این تصور همه چیزی است که همه ما انسانها، در لابلای مشکلات و مسایل ظاهری زندگی خود به دنبال آن هستیم. این باور عملکرد و احساس و نتایج زندگی شما را 180 درجه تغییر خواهد داد.

 

من می خواهم نظرات شرکت کنندگان دوره های قبل را بشنوم :

یکی از لذت بخش ترین کارهایی که هر وقت فرصت کنم انجام می دهم ، خواندن پیام ها و گوش کردن به پیام های صوتی عزیزان شرکت کننده در دوره های قبل است.

خوب نظرات خیلی زیاد بود و مجبور شدیم کانال دومی برای نظرات و تجربیات شرکت کنندگان درست کنیم و در سایت، حدود 30 نظر را برای شما قرار داده ایم که از طریق لینک زیر می توانید گوش کنید. جهت شنیدن همه نظرات لطفا به کانال نظرات و تجربیات ما مراجعه کنید.

 

نظرات و تجربیات شرکت کنندگان دوره های قبل قانون جذب

 

چطور در دوره قانون جذب می خواهم کمکت کنم ؟

دوستان دوره بی نظیری به اتفاق تیم راز موفقیت طراحی کردیم و شما در این دوره در واقع سفری 6 ماه را با من همراه خواهید بود که در آن شما آهسته و پیوشته از طریق آموزهای جلسات آموزشی در معرض افکار و باورهای جدید قرار می گیرید. ذهن یک قانون مشخص دارد که هرگاه چیز بهتری را تشخیص دهد، دوست دارد داشته باشد.

مشکل جایگزینی فکر و باور خوب و بد عموما دیوار ضمیر خودآکاه و بخش منطقی ذهن است که هنر ما در این دوره ارایه تکنیک ها و بکار گیری روش خاص آموزشی است که برای ذهن انسان موفق ایرانی طراحی و در چند دوره قبل امتحان شده و نتایج شگفت انگیزه بوده است.

قانون-جذب، دوره-قانون-جذب، محمود-جولایی، دوره-نخبگان-قانون-جذموفقیت تنها وظیفه شما این خواهد بود که چند مدت شرایط این سفر و ماجراجویی های مسیر را تحمل کنید و همراه ما باشید.

قانون-جذب، دوره-قانون-جذب، محمود-جولایی، دوره-نخبگان-قانون-جذموفقیت فقط چند ماه تا سرزمین رویاهایتان فاصله دارید.

قانون-جذب، دوره-قانون-جذب، محمود-جولایی، دوره-نخبگان-قانون-جذموفقیت فقط چند وقت تا خانه رویایتان راه دارید.

قانون-جذب، دوره-قانون-جذب، محمود-جولایی، دوره-نخبگان-قانون-جذموفقیت فقط روزهایی تا شروع زندگی مشترک شما و رویایی ترین فرد زندگی عاشقانه تان راه ندارید؟

 

دوره-قانون-جذب، دوره-نخبگان-قانون-جذب، قانون-جذب، آموزش-قانون-جذب، محمود-جولایی

قانون-جذب، دوره-قانون-جذب، محمود-جولایی، دوره-نخبگان-قانون-جذموفقیت خداحافظ فقر و بد بختی.

قانون-جذب، دوره-قانون-جذب، محمود-جولایی، دوره-نخبگان-قانون-جذموفقیت خدا حافظ افسردگی و خودکشی.

قانون-جذب، دوره-قانون-جذب، محمود-جولایی، دوره-نخبگان-قانون-جذموفقیت خداحافظ بی کاری و بی هدفی.

قانون-جذب، دوره-قانون-جذب، محمود-جولایی، دوره-نخبگان-قانون-جذموفقیت خداحافظ آدم های منفی و نا امید.

قانون-جذب، دوره-قانون-جذب، محمود-جولایی، دوره-نخبگان-قانون-جذموفقیت خداحافظ زندگی تلخ و بد.

قانون-جذب، دوره-قانون-جذب، محمود-جولایی، دوره-نخبگان-قانون-جذموفقیت خداحافظ اشتباه و گناه و ندانم کاری.

قانون-جذب، دوره-قانون-جذب، محمود-جولایی، دوره-نخبگان-قانون-جذموفقیت خداحافظ شرمندگی و حسرت.

دوره-قانون-جذب، دوره-نخبگان-قانون-جذب، قانون-جذب، آموزش-قانون-جذب، محمود-جولایی

قانون-جذب، دوره-قانون-جذب، محمود-جولایی، دوره-نخبگان-قانون-جذموفقیت سلام بر تو زندگی رویایی.

قانون-جذب، دوره-قانون-جذب، محمود-جولایی، دوره-نخبگان-قانون-جذموفقیت سلام برتو قدرت و پول و ثروت.

قانون-جذب، دوره-قانون-جذب، محمود-جولایی، دوره-نخبگان-قانون-جذموفقیت سلام بر تو خدای مهربانم.

قانون-جذب، دوره-قانون-جذب، محمود-جولایی، دوره-نخبگان-قانون-جذموفقیت سلام بر تو ای خود خوبم.

قانون-جذب، دوره-قانون-جذب، محمود-جولایی، دوره-نخبگان-قانون-جذموفقیت سلام بر تو یار عزیزم.

قانون-جذب، دوره-قانون-جذب، محمود-جولایی، دوره-نخبگان-قانون-جذموفقیت سلام بر تو خانواده مهربانم.

قانون-جذب، دوره-قانون-جذب، محمود-جولایی، دوره-نخبگان-قانون-جذموفقیت سلام بر تو حال خوب.

قانون-جذب، دوره-قانون-جذب، محمود-جولایی، دوره-نخبگان-قانون-جذموفقیت سلام بر تو شادی و لذت لحظه هایم.

قانون-جذب، دوره-قانون-جذب، محمود-جولایی، دوره-نخبگان-قانون-جذموفقیت سلام بر تو کرامت و عزت و افتخار.

قانون-جذب، دوره-قانون-جذب، محمود-جولایی، دوره-نخبگان-قانون-جذموفقیت سلام زندگی...

قانون-جذب، دوره-قانون-جذب، محمود-جولایی، دوره-نخبگان-قانون-جذموفقیت سلام زندگی...

دوره-قانون-جذب، دوره-نخبگان-قانون-جذب، قانون-جذب، آموزش-قانون-جذب، محمود-جولایی

برخی عناوین دوره نخبگان قانون جذب و موفقیت

پاکسازی ذهن و ضمیرناخودآگاه.

معاشقه با خدای رحمان.

رسوای دغل بازیهای ذهن.

معجزه شکرگزاری و سپاس.

تغییر اطرافیان و دگرگونی ارتباطات.

هدفگذاری در اعماق ضمیر ناخودآگاه.

خود دوستی تا نزدیک خودشیفتگی.

از منفی تا مثبت.

آموزش مراقبه شخصی و حفظ تعادل درون.

از حال بد به حال خوب.

برنامه نویسی مجدد ذهن.

قانون مدارها.

چرا من تغییر نمی کنم؟

گذشته در گذشته.

من گناهکار نیستم.

سلطان ارتباطات موثر.

دکتر و داروی خود باشید.

شغل یا کسب و کار.

تغییر ذهن فقیر به ثروتمند.

و بسیاری اسرار دیگر ...

دوره-قانون-جذب، دوره-نخبگان-قانون-جذب، قانون-جذب، آموزش-قانون-جذب، محمود-جولایی

قیمت واقعی این دوره "نخبگان قانون جذب و موفقیت"

قانون-جذب، دوره-قانون-جذب، محمود-جولایی، دوره-نخبگان-قانون-جذموفقیت ارزش واقعی یک دوره بلند مدت برای تحول فردی حد اقل 15,000,000 ریال می باشد.

قانون-جذب، دوره-قانون-جذب، محمود-جولایی، دوره-نخبگان-قانون-جذموفقیت ارزش واقعی یک دوره بلند مدت برای تحول مالی و شغلی حداقل 22,000,000 ریال می باشد.

قانون-جذب، دوره-قانون-جذب، محمود-جولایی، دوره-نخبگان-قانون-جذموفقیت ارزش واقعی یک دوره بلند مدت تغییر سبک زندگی حداقل 10,000,000 ریال می باشد.

قانون-جذب، دوره-قانون-جذب، محمود-جولایی، دوره-نخبگان-قانون-جذموفقیت ارزش واقعی یک دوره بلند مدت مدیریت ارتباطات بین فردی، 5,400,000 ریال می باشد.

قانون-جذب، دوره-قانون-جذب، محمود-جولایی، دوره-نخبگان-قانون-جذموفقیت ارزش واقعی یک دوره جذب عشق و مدت در ارتباطات، حد اقل 10,000,000 ریال می باشد.

قانون-جذب، دوره-قانون-جذب، محمود-جولایی، دوره-نخبگان-قانون-جذموفقیت هزینه مشاوره و خدمات پشتیبانی 6 ماه در ایران حد اقل 40,000,000 ریال می باشد.

 

این تنها بخشی از آموزش های این دوره می باشد و کارشناسان ما برآورد قیمت واقعی این دوره را 102,750,000 ریال بر آورد کرده اند. (لازم نیست ایقدر هزینه کنید)

 

به جای همه هزینه های بالا فقط 69000 تومان پرداخت کنید .  (باور نکردنی ولی واقعی)

شهریه دوره 99000 تومان می باشد که اگر اکنون اقدام کنید 30% تخفیف ثبت نام شامل حال شما خواهد شد و فقط 69000 تومان پرداخت می کنید.

قانون-جذب، دوره-قانون-جذب، محمود-جولایی، دوره-نخبگان-قانون-جذموفقیت

 

دوره-قانون-جذب، دوره-نخبگان-قانون-جذب، قانون-جذب، آموزش-قانون-جذب، محمود-جولایی

روش برگزاری دوره نخبگان قانون جذب و موفقیت :

دوره به صورت غیر حضوری و به شکل زیر برگذار می شود.

شما پس از پرداخت پکیج آموزشی ماه اول را دریافت می کنید. هر پکیج شامل فایل های صوتی و متنی و تصویری می باشد. فایل های متنی و تمرینات به صورت PDF  تهیه شده تا به راحتی روی هر گوشی و لپ تاپ و کامپیوتری قابلیت خواندن داشته باشد. برای گوشی های قدیمی برنامه پی دی اف ریدر رایگان فروانی در بازار موجود است و در عین حال ما در پکیج این برنامه را به دوستان ارایه می کنیم. و گوش های اپل مشکلی از این جهت ندارند.

همچنین فایل های تصویری با فرمت MP4 و فایلهای صوتی با فرمت MP3 به جهت کیفیت بالا و در عین حال حجم پایین و قابلیت پخش آنها در همه پلیرهای خانگی و شخصی و حتی ضبط ماشین و فلش تلویزیون و آی پد و گوشی های مختلف، تهیه و عرضه می شود.

فایلها ترتیب شماره دارند و شما به ترتیب پیش رفته و تمریناتی را در دفتر زیبای راز خود انجام می دهید.

ما از همه دوستان درخواست می کنیم اگر تمرینات جنبه خصوصی ندارد به راحتی می توانید از صفحه تمرین خود با گوشی عکس گرفته و برای استاد ارسال کنید. این کار از این جهت اهمیت دارد که ایرادات شما را استاد متوجه شده و راهنمایی های لازمه ارایه می شود.

دوستان شما به گروه ویژه خاص این دوره متقل می شوید و هفته ای یک شب هم استاد به تمام سوالات اعضاء پاسخ می دهند.

 

گارانتی اثر بخشی دوره قانون جذب :

این گارانتی را من شخصا به شما می دهم که تاثیرات و تغییرات این دوره را اول اطرافیان شما احساس خواهند کرد و بعدا خودتان تعجب می کنید و در نهایت بعد از ماه اول خودتان هم کم کم باور می کنید.

بله دوستان متاسفانه ما آدمها خودمان عموما زودتر از دیگران متوجه تغییر حال بدمان می شویم. اما در تغییر مثبت و سازنده چه در شرایط بیرونی و چه در شرایط درون و حتی احساس آخرین کسی که خبر دار می شود و تازه تعجب هم می کند و نگاه کم باوری دارد، خودمان هستیم.

 

گارانتی رفع اشکالات و پاسخ به سوالت توسط مدرس دوره قانون جذب :

من جولایی متعهد می شوم در تمام طول دوره، از طریق تلگرام شخصی و به طور مستقیم به تمام پرسش های مرتبط شما پاسخ دهم. آیا آین شگفت انگیز نیست که در تمام طول دوره استاد را در کنارتان دارید ؟!

گارانتی بازگشت بی قید و شرط دوره:

من محمود جولایی به شما این قول و تعهد را می دهم که اگر احساس کردید این دوره هیج تغییری در حال درون و زندگی شما ایجاد نکرده تا پایان ماه دوم شما می توانید از طریق سایت و یا تیم پشتیبانی تقاضای استرداد مبلغ سرمایه گذاری خود را بکنید.

همچنین چنانچه بعد از آن در هر مرحله و هر چند ماهی که از آغاز دوره گذشته بود و شما رضایت از نتایج و اثر بخشی دوره نداشتید، هزینه همان ماه در ماه های بعد از دوم نهایت تا یک روز کاری بعد از زمان تقاضا، به شما عودت داده خواهد شد.

دیگر هیچ دلیل برای نگرانی از سرمایه گذاری خود ندارید. هیچ ریسکی عاید شما نخواهد شد. یا موفق می شوید و یا شهریه خود را باز پس می گیرد. ( هرچند تا کنون حتی یک نفر از گارانتی استفاده نکره است. )

 

دوره-قانون-جذب، دوره-نخبگان-قانون-جذب، قانون-جذب، آموزش-قانون-جذب، محمود-جولایی

برتری های دوره نخبگان قانون جذب و موفقیت

1- ارایه ناب ترین موضوعات و تکنیک های به روز روانشناسی تغییر.

2- روش آموزشی بسیار آسان و کاربر پسند.

3- حمایت و همراهی مستقیم استاد و تیم راز موفقیت.

4- ایجاد انگیزش از طریق ابزار تلنگری برای ادامه دوره به افراد کم انگیزه.

5- هزینه بسیار کمتر در ازای خدمات و پشتیبانی تیم فنی.

6- برگزاری جلسات پرسش و پاسخ همگانی در گروه ویژه تلگرام مخصوص شرکت کنندگان در دوره.

7- ارایه دایمی محتوای آموزشی مرتبط در سایت و همچنین پاسخ سوالات عمومی و مهم به صورت فایل صوتی و تصویری در کانال.

8- ارایه گارانتی اثر بخشی . گارانتی بازگشت هزینه در صورت عدم رضایت.

9- آموزش مراقبه و کنترل ذهن در طول دوره.

10- هدیه رایگان استاد در طول دوره برای ایجاد انگیزه بیشتر در افراد.

 

تصمیم بزرگ خودتان و خانواده تان را اکنون بگیرید.

اگر فکر می کنید شما و خانواده تان شایسته یک زندگی خوب با استاندارد های عالی هستید باید اقدام کنید.

دوست من چند سال دیگر با همین شرایطی که الان دارید احتمال می دهید که به ایده آل های خود برسید. واقعا چه زمانی فکر می کنید حال خودتان و حال زندگیتان خوب می شود؟ چقدر برای فرزندانتان آینده خوبی را کنار گذاشته اید؟

بدانید که تصمیم امروز شما آینده فرزندانتان را نیز تغییر خواهد داد.

 

هدیه ویژه برای کسانی که تا هفته بعد در این دوره ثبت نام می کنند:

قانون-جذب، دوره-قانون-جذب، محمود-جولایی، دوره-نخبگان-قانون-جذموفقیت دریافت تخفیف ثبت نام

قانون-جذب، دوره-قانون-جذب، محمود-جولایی، دوره-نخبگان-قانون-جذموفقیت دریافت تخفیف خرید از محصولات سایت در هر ماه یک محصول.

قانون-جذب، دوره-قانون-جذب، محمود-جولایی، دوره-نخبگان-قانون-جذموفقیت دریافت تخفیف ویژه در دوره های دیگر سایت راز موفقیت.

قانون-جذب، دوره-قانون-جذب، محمود-جولایی، دوره-نخبگان-قانون-جذموفقیت دریافت تخفیف 20% خرید پکیج پنج جلد کتاب استاد جولایی.

 

مقایسه سرمایه گذاری شما در این دوره با سایر هزینه های شما

آیا می دانید هزینه یک جلسه مشاوره حد اقل 100،000 تومان است؟ آیا حاضر نیستید برای این همه خدمات و مشاوره، با هزینه بسیار کمتر وارد این دوره بشوید؟

آیا می دانید هزینه یک جلسه مراقبه و خود هیپنوتیزم 200،000 تومان است، در حالی که شما در این دوره فایل مراقبه استاد را رایگان دریافت خواهید کرد؟

آیا می دانید شما با هزینه خرید یک پیراهن معمولی مردانه یا یک کفش مجلسی زنانه می توانید این دوره خارق العاده را هر ماه تهیه کنید و صدها برابر آن را جذب زندگی خود کنید؟

آیا تا کنون فرصتی به این خوبی در اختیار شما قرار گرفته  بود؟ آیا همچنان می خواهید بعدا ، فردا یا از هفته بعد شروع کنید؟ به شما قول می دهم اگر اکنون اقدام نکنید، مثل تمام فرصت های گذشته، خیلی زود سایت راز موفقیت و این دوره را فراموش خواهید کرد.

 

2 هدیه سوپر ویژه برای شرکت کنندگان دوره قانون جذب پیشرفته نخبگان قانون جذب

1- کسانی که دوستانشان را در این دوره ثبت نام کنند. به میزان 15% پرداختی هر کدام از دوستانشان، کیف پولشان در سایت شارژ خواهد شد و می توانند از محصولات سایت با لذت خرید کنند.

آیا این شگفت انگیز نیست که هم عامل موفقیت و تغییر و سربلندی دوست خود باشید و هم جایزه بگیرید.

واقعا تعجب می کنیم، هنوز ثبت نام نکردید؟ پس یک تخفیف دیگر به شما می دهیم به شرطی که هم اکنون اقدام کنید و دکمه سفارش را فشار دهید.

2- 10% از مبلغ پرداختی شما (یعنی 6900 تخفیف اگر 69000 تومان پرداخت می کنید) بابت شهریه دوره به حساب کیف پول شما نزد سایت واریز می شود و شما می توایند در خرید بعدی از سایت از آن استفاده کنید.

آیا این عالی نیست؟ هدف این هست که شما در این دوره در کنار افراد موفق گروه ویژه باشید. پس بخانه ها را کنار بگذارید و هم اکنون اقدام کنید.

پس همین اکنون اقدام کن، تا از تمام مزایای این دوره بی نظیر بهره مند شوید.

دوره-قانون-جذب، دوره-نخبگان-قانون-جذب، قانون-جذب، آموزش-قانون-جذب، محمود-جولایی

اگر هنوز تردید یا سوال دارید، همین الان با شماره : 09121752854 یا 09123363718 یا شماره ثابت 02122274915 تماس بگیرید و یا در تلگرام به ایدی  "  zshakerizadeh@  " پیام بدهید. ما بی صبرانه منتظر تماس شما هستیم. فرصت همیشه به سراغتان نمی آید.

اگر خرید از طریق اینترنت برای شما دشوار است، می توانید براحتی با شمارهای بالا تماس بگیرید و از هر طریقی راحت هستید پرداخت کنید و فایل ها را از طریق ایمیل، تلگرام و یا پست دریافت کنید.

لطفا برای تغییر زندگی خودتان امروز گامی بردارید.

محمود جولایی 

آیا این شگفت انگیز نیست که هم عامل موفقیت و تغییر و سربلندی دوست خود باشید و هم جایزه بگیرید.  با انگیزه و عالی بمانید. 

  سایت راز موفقیت 

  لینک عضویت در کانال راز موفقیت

مدرس دوره بی نظیر نخبگان قانون جذب و موفقیت

خرید محصول دوره قانون جذب | موثرترین و کاملترین دوره موفقیت و قانون جذب از نظر شرکت کنندگان - راز موفقیت

با خرید دانلودی این محصول:

1. 10% مبلغ پرداختی، خرید دانلودی، به کیف پول شما اضافه می گردد که می توانید برای خرید دیگر محصولات دانلودی سایت از آن استفاده نمائید.
2. بعد از دانلود به سرعت قابل استفاده می باشد.
3. مهمتر از همه در صورتی که در آینده مطلبی به صورت تصویری، صوتی و یا نوشتاری به این محصول دانلودی اضافه شود بدون پرداخت هیچگونه هزینه ای می توانید با استفاده از لینک آن در قسمت "سفارشات من" آن را دانلود نمائید.

توجه: بعد از خرید محصول دانلودی، لینک های دانلود در پروفایل شما (با همان نام کاربری که آن محصول را خریده اید وارد شوید) در قسمت "سفارشات من" برای همیشه موجود می باشد و می توانید هر زمان که خواستید با استفاده از آنها، فایل مورد نظر را دانلود نمائید.

افزودن به لیست آرزوها

به این مطلب امتیاز دهید

نظرخود را با ما درمیان بگذارید

برای ارسال نظر باید عضو سایت باشید، اگر قبلا در سایت ثبت نام کرده اید اینجا را کلیک کنید.

نظرات سایر دوستان

مهناز افشاریان در تاریخ ۱۳۹۶/۱۱/۲۰ گفته:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۰

سلام. میشه بگین کلاس هاتون کجا برگزار میشه. توی تلگرام هم کلاس دارید؟ مرسی

محمود جولایی
محمود جولایی در تاریخ ۱۳۹۶/۱۱/۲۰ پاسخ داده:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۰

درود بر شما خانم مهناز عزیز

کلاس ها حضوری نیست. بخاطر دشواری های شرکت در کلاس حضوری و همچنین شهرستانی ها که امکان حضور نداشتن ما تصمیم گرفتیم دوره ها غیر حضوری باشه.

به این صورت که شما دوره را خرید میکنید. 

بعد بلافاصله از هر طریقی که راحت باشید فایل های دوره در اختیار شما قرار میگیره. 

همچنین شما به گروه ویژه نخبگان قانون جذب در تلگرام  منتقل میشید.

شما فایلها رو شروع میکنید به گوش دادن. 

فایلها تمریناتی داره که باید انجام بدین.

بعد یک فایل تمرین هم دارید که باید طبق ان پیش برید.

هر شنبه شب هم در گروه ویژه جلسات پرسش و پاسخ داریم. دوستان از تجربیات واقعی خودشان میگن. تبادل تجربه میشه.

با افراد زیاید که همه با هدف و انگیزه کسب موفقیت و جذب آرزوها دور هم جمع شدن، اشنا میشید و همه به هم کمک میکنند و فضای بسیار خوبی هست.

استاد هم درس به درس در کنار شماست.

این بهترین روشی هست که الان آموزش از راه دور داره انجام میشه.

موفق باشید و هم اکنون برای ثبت نام اقدام کنید.  

ناصر در تاریخ ۱۳۹۶/۱۱/۲۰ گفته:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۰

سلام. من هنوز متوجه نشدم دوره چند ماه طول میکشه ؟ هزینه 69000 تومان شامل فایلهای درسها هست ؟ ایا مثل دوره های دیگه بعدش باید برای عضویت تو گروه ویژه باید هزینه جدایی پرداخت کنیم؟ آیا بجز این هزینه ماهانه برای پاسخ گویی یا گروه یا هر چیز دیگه باید هزینه جدایی هم بدیم یا نه ؟ میشه این سوال منو جواب بدین تا قبل از پایان تخفیف من بتونم تصمیم بگیرم. ممنونم

محمود جولایی
محمود جولایی در تاریخ ۱۳۹۶/۱۱/۲۰ پاسخ داده:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۰

درود بر شما

دوست عزیز، این دوره برای 6 ماه طراحی شده.

یعنی الان شما 69000 ت رو پرداخت میکنید و همه فایلهای لازمه برای یک ماه آینده را دریافت میکنید.

بعد به گروه ویژه منتقل میشید.

حضور در گروه ویژه هیچ هزینه جداگانه ای ندارد. بله دوستان دیگه هم اطلاع دادند که خیلی جا ها بعدا هزینه جدا برای خدمات گروه دریافت میکنند.

خیالتان راهت باشد. مجددا اعلام میکنیم. شما هیچ هزینه جدایی نخواهید داشت. برای پاسخ گویی استاد هزینه جداگانه دریافت نمیکنند. 

درواقع خوبی این دوره همین هست که شما با پرداخت شهریه کمی از همه خدمات بهره میبرید.

در ماه های بعد هم مطمئن باشید انقدر تغییرات و اتفاق های خوب براتون رخ داده که دیگه نگران پرداخت 69ت نخواهید بود.

از این فرصت استفاده کنید و هم اکنون برای ثبت نام اقدام بکنید.

موفق باشید.

ناشناس در تاریخ ۱۳۹۶/۱۱/۲۰ گفته:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۰

استاد خیلی گرونه. من سالهاست که تو کانال شما هستم. از فایلهای رایگان سایت واقعا زندگیم خوب شده. خیلی ارووم شدم. اما پول دوره رو ندارم. 69000 تومان خیلی زیاده. اینو برامون قسطی کنید لطفا. خدا حفظتون کنه . من منتظر جوابتون هستم.

محمود جولایی
محمود جولایی در تاریخ ۱۳۹۶/۱۱/۲۰ پاسخ داده:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۰

درود بر شما دوست خوبم

واقعا در قبال زحماتی که ما در طول دوره برای شرکت کنندگان در نظر داریم، این یک دهم هزینه هم نیست.

دوره به زودی افزایش قیمت خواهد داشت تا به قیمت واقعی برسد.

امکان پرداخت اقساطی دوره در حال حاضر وجود ندارد.

از خود قانون جذب برای جذب شهریه شرکت در دوره نخبگان قانون جذب استفاده کنید.

واقعا 69ت یا همان 99ت برای یک ماه تلاش و کلاس و پشتیبانی یک تیم هزینه زیادی نیست.

لطفا شهریه آموزش را سرمایه گذاری ببینید و اقدام کنید و از این فرصت تخفیف استفاده کنید.

موفق باشید

محسن محمودی در تاریخ ۱۳۹۶/۱۱/۲۰ گفته:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۰

سلام استاد. خوشحالم این دوره رو بالاخره عمومی کردین. من با دل و جون شرکت میکنم. من میدونم چقدر شما دلسوز هستید و اینو کاملا میشه از اینهمه هدیه و جایزه و شرایط خوبی که به شرکت کنندگان میدین تشخیص داد. ولی انتقادی هم دارم. وقتی اینهمه شرایط رو خوب میگین. وقتی 30 درصد تخفیف میدین. وقتی گارانتی پس دادن پول رو میدین. کاربر ایرانی شک میکنه. مخصوصا که سایت های دیگه این کارو نمیکنن. در نتیجه شرکت نخواهد کرد. البته این نظر منه که کمی هم بازاریابی خوندم. ممنونم. برایتون ارزوش سلامتی دارم و امیدوارم هرچه زودتر دوره عزت نفس رو هم راه اندازی کنید من حتما شرکت میکنم.

من این محصول را در تاریخ 1396/11/19 خریده ام

محمود جولایی
محمود جولایی در تاریخ ۱۳۹۶/۱۱/۲۰ پاسخ داده:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۰

درود بر شما اقای محسن عزیز

ممنونیم از لطف و خوبیتون.

ما همه شرایط کاربران محترم سایت رو در نظر گرفته ایم. در توضیحات دوره اگر دقت کنید فقط شرایط کاربران در نظر گرفته شده واگرنه ماهانه 69ت هزینه های دوره را جبران نمیکند.

بله میدانم کسی که منفی نگر هست. کسی که چند بار قبلا خرید اینترنتی کرده و متاسفانه کلک خورده این همه شرایط خیلی خاص را باور نخواهد کرد. 

اما همه ما میدانیم که از کل بازدید کنندگان ساین تنها 0.2 % ریسک میکنند و دوره را تهیه میکنند. وارد گروه ویژه میشوند. درسها را انجام میدهند. و البته نتایج درخشانی هم میگیرند.

این یک قانون که بزرگترین تفاوت افراد موفق با افراد شکست خورده در همین نکته هست که افراد موفق وقتی یک پیام تبلیغاتی را میبینند، کمی بررسی میکنند. مطالب دیگر سایت را هم میبینند. اگر لازم شد تماس میگیرند و در همان جلسه به نتیجه ای ذهنی میرسند و اقدام میکنند و تمام شد. اما افراد معمولی همیشه با بدبینی اول و قبل از خواندن تبلیغ ذهنیتی دارند که این یک کلاه برداری است. بعد هم در لابلای مطالب دنبال دلایلی برای اثبات تصمیم و قضاوت خود میگردند. انقدر ذهن منفی است و برداشت منفی است که حتی بهترین فرصت ها را نمیبینند. ذهن مقاومت میکند و در پایان به او این پیام را میدهند که دیدی من که گفتم این دوره هم مثل ..... دوره هست. هدف فقط پول است.

اما با این نگاه که نمیشود کار کرد.

این ذهنیت را ما امروز خوب میشناسیم و قضاوت را همیشه میسپاریم به خود افراد.

در مورد دوره عزت نفس خبر های خوبی در راه است. 

لطفا همچنان با ما باشید.

 

fariba Mozaffari در تاریخ ۱۳۹۶/۱۱/۲۰ گفته:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۲

سلام استاد عزیز
بهتر از این نمیشه
خدا قوت
مرسی که به فکر همه هستید
واقعا سپاسگزارم بابت تخفیف و قیمت خیلی خیلی مناسب این دوره ی ارزشمند
سپاس از وجودتون
سپاس از علم و تجربتون
سپاس از تمام خوبیهاتون
????????????????????????????

نرم افزار موبایل “ راز موفقیت ”

اپلیکیشن موبایل (آندروید) برای راحتی کاربران سایت و سوپر گروه استاد جولایی را از اینجا دانلود کنید.