موفقیت، موفقیت-فردی، موفقیت-مالی، موفقیت-شغلی

دانلود رایگان فیلم راز و فایل صوتی فیلم راز - قانون جذب ( the secret ) - راز موفقیت

تعداد امتیاز: 7

چکیده مطلب :

انتشار : 1395/04/08 4 نظر 33,808 بازدید

فیلم راز یا فیلم قانون جذب یا همان قانون راز داستان شکل گیری جالبی دارد. یک روزی یه خانم 61 ساله مستند ساز استرالیایی تو شرایط بسیار بد مالی قرار گرفته بود. خیلی خیلی تصادفی کتابی دست دخترش میبینه. کتاب "علم ثروتمند شدن" نوشته والاس واتلز بود. بلافاصله به امریکا پرواز کرد. دقیقا هفت هفته بعد، تیم راز از 55 مربی معروف آموزش موفقیت سرتاسر آمریکا فیلمبرداری کردند که نتیجه اون فیلم مستند صدو بیست دقیقه ای راز یا همان قانون جذب یا قانون راز شد که the secret نامیده شد. این خانم "راندا برن" می باشد که بعد از فیلم راز کتابی هم به همین نام "کتاب راز" چاپ کرد.. کتاب راز و فیلم راز بیش از 300 میلیون دلار فروش کرد.  

دانلود رایگان فیلم راز و فایل صوتی  فیلم راز  - قانون جذب  ( the secret ) -  راز موفقیت

دانلود رایگان فیلم راز - قانون جذب و فایل صوتی فیلم راز - قانون جذب (the secret)

... سالها پیش یک سوال مهم ذهنم را سالها به خود مشغول کرده بود. یک پرسش اساسی که شاید برای شما هم پیش آمده باشد...

 

چرا برخی آنقدر خوش شانس هستند و بسیاری دیگر بد شانس؟؟؟ چرا برخی به هرکاری دست می زنند موفق می شوند و بسیاری پشت سرهم شکست می خورند؟

چرا "موفقیت مالی"، "موفقیت تحصیلی"، "موفقیت در معنویات"، "موفقیت در امور خانواده"، "موفقیت شغلی"، "موفقیت در ارتباطات" و بطور کلی هر موفقیتی تنها نصیب افراد خاصی می شود؟

من مدتها در لابلای کتابها و از طریق اساتید دانشگاه به دنبال پاسخی مناسب برای این پرسشهای ذهنی خودم بودم، اما هیچ جوابی مرا قانع نمی کرد تا اینکه بطور تصادفی فیلم مستند "راز" یا قانون جذب را دیدم.

خیلی سال از آن زمان گذشته ولی وقتی به دفعه اولی که فیلم را دیدم فکر می کنم، همان حس خوب و ذوق و شوق آن لحظه دوباره در من زنده می شود. آری من به "راز بزرگ" پی برده بودم. این فیلم توانست پاسخ تمام پرسشهای مرا یکجا بدهد.

دوستان فایل تصویری و صوتی فیلم راز را که توسط شبکه چهار سیما دوبله شده دانلود کنید و چند بار گوش کنید. حتی اگر قبلا فیلم را دیده باشید، چند باره دیگر آن را گوش کنید. این فیلم در واقع یک پیام برای مردم جهان داشت که شاید تنها دلیل اقبال بی نظیر آن در فروش بسیار بالای فیلم هم انتقال خوب این پیام بود.

راز-فیلم راز-موفقیت-رازها و نیازهای موفقیت-قانون جذب-موفقیت مالی

در واقع فیلم می خواست از زبان متخصصین حوضه های علوم مختلف به مردم جهان بگوید که "موفقیت" به هیچ شرایط بیرونی ربط ندارد. همه چیز از درون خود شما آغاز و در درون خود شما شکل می گیرد. این پیام که "شما نیز می توانید!" در دل مردم کشورهای فقیر امید تازه ای بوجود آورد.

ایامی که این فیلم در ایران پخش شد، همه در مورد آن با احساس و امید گفتگو می کردند. این فیلم رکوردهای زیادی را از آن خود کرد. بیشترین فروش جهانی. سریعترین سرعت تکثیر و انتشار ویروس گونه در دنیا. بیشترین بازدید اینترنتی. بیشترین دفعات تکرار بازدید. و البته شاید به جرات بتوان گفت تاثیرگذارترین فیلم بر پیکره اجتماعی مردم جهان.

در این فیلم تیم سازنده، قانون جذب را معرفی می کند. بر اساس قانون جذب ما هر چیزی را که بیشتر به آن فکر می کنیم جذب زندگی خودمان می کنیم، بعبارت دیگر افکار و باورهای غالب ما، در زندگی ما متجلی می شوند.

افکار و باورها را به دو دسته تقسیم می کند و توضیح می دهد که گروه افکار مثبت، پیش آمدهای مثبتی از جنس خودش برای شما به دنبال خواهد داشت و افکار مخدوش و منفی هم اتفاقات منفی. این بین یک عامل کمکی و سرعت بخش در خلق افکار وجود دارد و آن احساسات مثبت و منفی است.

احساسات ما مانند قطب نمای مغناطیسی عمل می کند که از یک سو به ما نشان می دهد که آیا در مسیر صحیح در حرکت هستیم یا نه؟ و از سوی دیگر ابراز احساس و اشتیاق سوزان در کار افرینش مثل کاتالیزور عمل می کند و سرعت و روند آفرینش را تسریع می کند.

 

فیلم راز را باید چند باره گوش کرد، چون واقعیت هایی که مطرح می شوند نیاز به بازخورد ذهنی و روانی ما دارند و حتما بعد از گوش کردن باید تصمیمی در رابطه با موضوعات گرفته شود.

تنها وظیفه ما درخواست کردن است. ما باید خواسته ها و آرزوهای خود را اعلام و ارسال کنیم که این کار توسط ضمیر ناخودآگاه ما در ارتباط مستقیم با کاینات صورت می گیرد. بعد از آن دوره انتظار ظهور معجزات است. شما در این دوره کافی است هم سوی با سفارشات انجام شده خود باشید.

هم سو بودن یعنی وقتی ماشین مدل بالا خواستی، بلافاصله این فکر را به ذهنت راه ندهی که : مگر میشود؟ چگونه ممکن است؟

آخه مگه میشه به همین راحتی این اتفاقات برای من هم رخ بده؟!

کافی است یک بار این فکر از ذهن شما بگذرد! با این کار سفارش جدیدی به کاینات ارسال می کنی که می گوید: من فکر نمی کنم بتوانم بپذیرم که شما برای من این کار را اجام دهید. من خودم را لایق نمی دانم. من نمی خواهم....

و کاینات هم همیشه در قبال دریافت هر پیامی یک عبارت بکار می برد در خدمتم سرور من!!! و سفارش شما به زباله دان سرنوشت انداخته می شود.

لطفا فیلم را گوش کنید. فیلم ماورای راز را هم ، تیم ما بصورت فایل صوتی درآورده و برای دانلود عزیزان ارایه خواهد کرد.

این فایلها را باید همیشه در گوشی خود داشته باشید و هرگاه کمی نا امید بودید و یا نیاز به سوخت گیری انرژی داشتید حتما گوش کنید.

توصیه می کنم فیلم راز را از بخش دانلود کرده  و با اعضا خانواده یا دوستان مشترکا ببینید و مرحله به مرحله در مورد موضوعات مطرح شده با یکدیگر بحث و گفتگو کنید و حتما در پایان به یک تصمیم جمعی برسید.

من نتیجه این کار را در بسیاری خانواده ها و دوستان دیده ام.

معجزاتی برای تو عزیز در راه است، بدان و باور کن و شکرگزار باش.

لطفا نظرات و سوالات خود را در زیر این پست مطرح کنید.

 

دوستانی که این مقاله را خواندند، مقالات زیر را نیز مطالعه کردند: (لطفا کلیک کنید)

قانون جذب چیست؟ (دانلود رایگان فایل صوتی توضیحات استاد جولایی)

چرا به رویاهایتان نمی رسید ؟ (کاربرد قانون جذب)

جذب روابط خاص و همسر ایده ال (کاربرد قانون جذب)

با انگیزه و عالی بمانید.

قانون-جذب-چیست، استاد-جولایی لطفا، همچنان با ما باشید

 سایت راز موفقیت - محمود جولایی

 عضو کانال راز موفقیت شوید

به این مطلب امتیاز دهید

نظرخود را با ما درمیان بگذارید

برای ارسال نظر باید عضو سایت باشید، اگر قبلا در سایت ثبت نام کرده اید اینجا را کلیک کنید.

نظرات سایر دوستان

اسدالله رجایی در تاریخ ۱۳۹۶/۱۱/۱۴ گفته:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۱

عالی عالی عالی

مهتاب آرمانی در تاریخ ۱۳۹۵/۰۴/۱۱ گفته:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۱ ۰

وای جالب بود

مدیر سایت
مدیر سایت در تاریخ ۱۳۹۵/۰۸/۰۶ پاسخ داده:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۱ ۰

درود بر شما.

این فیلم همچنان رکورد دار پربیننده ترین فیلم مستند جهان را دارد. در ایران نیز بخاطر سرعت بخش ویروسی و فراگیر شدنش در کشور رکورد دار است.

استفاده از فایل صوتی آن راحت تر میباشد و توصیه میکنم همیشه و مخصوصا مواقعی که انرژی و انگیزتون کم شده بود حتما گوش کنید. من همچنان در هر فرصتی اونو گوش میکنم و همچنان نکاتی جالب و جدید در آن میابم. لطفا از طریف کانال نیز با ما باشید.

baran barani در تاریخ ۱۳۹۵/۰۴/۱۱ گفته:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۱

عالی بود.

مدیر سایت
مدیر سایت در تاریخ ۱۳۹۵/۰۸/۰۶ پاسخ داده:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۱

درود بر شما. این فایل صوتی رو هزار بار گوش کرد و باید نوشت و باید دوباره گوش کرد و دوباره نوشت تا در ذهن حک شود و تغییر مسیر باورها کم کم آغاز گردد.

لطفا از طریق کانال نیز با ما باشید.

last gladiatoor در تاریخ ۱۳۹۵/۰۴/۱۰ گفته:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۰

مرسی.

مدیر سایت
مدیر سایت در تاریخ ۱۳۹۵/۰۸/۰۶ پاسخ داده:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۱

درود بر شما.

لطفا فایل صوتی فیلم "ماورای راز" را نیز دانلود کنید.

همچنان با ما باشید.

به چه موضوعی علاقه مندید؟

محصولات مرتبط

مطالب مرتبط

نرم افزار موبایل “ راز موفقیت ”

اپلیکیشن موبایل (آندروید) برای راحتی کاربران سایت و سوپر گروه استاد جولایی را از اینجا دانلود کنید.