قانون جذب | قانون جذب چیست و چگونه از آن استفاده کنیم ؟

107

زمان لازم برای مطالعه این مقاله ارزشمند 19 دقیقه است.


 

قانون جذب و مفاهیم اولیه آن

 

قانون جذب (به انگلیسی: law attraction) در فلسفه اندیشه نوین، به باوری پایه و بنیادین گویند که بر طبق آن با تمرکز بر افکار منفی یا مثبت، میتوانید تجربه های مثبت یا منفی را به زندگی خود جذب کنید. از جمله حامیان قانون جذب میتوان به راندا برن اشاره نمود که در فیلم راز پرده از شگفتی های قانون جذب برداشت و به نوعی به آموزش قانون جذب پرداخت. برای مشاهده فیلم راز و آشنایی با جنبه های گوناگون این قانون که توسط راندا برن مطرح شده است پیشنهاد میکنیم این مقاله را تا انتها دنبال کنید.

قانون جذب رویاها یا همان قانون جذب کائنات چیست ؟

 

آیا فیلم راز یا فیلم قانون جذب یا همان فیلم مستند قانون جذب را دیده اید؟

قبل از هر چیز اگر شما جزو معدود افرادی هستید که با این قانون آشنا نیستید و یا تاکنون فیلم مستند راز ( the secret) را ندیده اید، پیشنهاد می کنم بعد از خواندن این مقاله، فیلم مستند راز یا فیلم قانون جذب را حتما تماشا کنید. شما می توانید جهت دانلود رایگان فیلم راز دوبله فارسی و یا فیلم راز اصلی با زیرنویس فارسی از سایت راز موفقیت روی لینک زیر کلیک کنید و به راحتی دانلود کنید.

 

چرا هنوز از دوره نخبگان قانون جذب برای تحقق آرزوهایتان استفاده نمی‌کنید ؟

 کلیک کنید تا عضوی از نخبگان قانون جذب باشید !‍ 

  مشاوره خرید محصول: ۲۶۷۲۱۸۴۱-۰۲۱

بخش سانسور شده فیلم راز راندا برن – ناگفته های فیلم راز

 

فیلم راز قسمت حذف شده، قانون جذب

دانلود رایگان قسمت حذف شده فیلم راز – بخش اول
بخش دوم این  ویدئوی ارزشمند را در انتهای همین صفحه حتما ببینید
(جهت دانلود: بعد از باز شدن صفحه پخش فیلم راست کلیک کنید و دانلود.)

مراحل قانون جذب چیست ؟

 

راستش را بخواهید بنظر من قانون جذب دقیقا شبیه به غول چراغ جادو است! کافیست که آن را در اختیار داشته باشید، آن زمان است که زندگیتان به طرز شگفت انگیزی شروع به تغییر و تحول میکند. بدیهی است برای استفاده از این قول چراغ جادوی شگفت انگیز کافیست طرز استفاده از آن را بلد باشید و بتوانید آن را احضار کنید.از این رو با ما همراه باشید تا در این مقاله بدون فوت وقت در چهار مرحله کاربردی مراحل قانون جذب را به روشنی برایتان شرح دهیم و به آموزش قانون جذب بپردازیم.

مرحله اول استفاده از قانون جذب: تصمیم گیری!

 

مرحله تصمیم گیری اولین قدم و اولین مرحله از مراحل قانون جذب و از سری مهم ترین مراحل قانون جذب است. در ابتدا باید دقیقا تصمیم بگیرید که چه چیزی را میخواهید.پیشنهاد میکنیم اهداف و خواسته های خود را دقیقا مشخص کنید، حتی اگر میتوانید آنها را یادداشت کنید. آنگاه در گام های بعدی یکی یکی، اقدام به جذب خواسته های خود کنید. این مرحله از مراحل قانون جذب را خیلی جدی بگیرید،در هر موردی از جمله قانون جذب عشق و قانون جذب پول و حتی جذب جفت روحی کارساز است. با استفاده از قانون جذب آنها را جذب کرده و به خواسته ها و آرزوهایشان برسند. برای این کار پیشنهاد میکنیم که همین الان یک دفترچه یادداشت زیبا تهیه کنید و تمام اهداف و آرزوهایتان را با تک تک جزئیاتش یادداشت کنید. همین کار ساده گامی عالی برای رسیدن به رویاهایتان است.

 

دستاورد دوست عزیزی از همراهان راز موفقیت به نقل قول از خودشان:

«در تمام طول زندگی نسبت به قانون جذب موضع مخالف خود را حفظ میکردم. تاجایی که هر وقت ویدئو یا نوشته ای در این باره میدیدم با خودم فکر میکردم که همه این حرف ها دروغ و راهی برای خالی کردن جیب مردم است. تا روزی که به یکباره از کار اخراج شدم. تا قبل از این ماجرا کارمند اداره برق بودم و به زندگی کارمندی عادت کرده بودم. اما در کمال ناباوری به من تهمت دزدی زده و من را اخراج کردند. از یک طرف اوضاع اقتصادی و از طرف دیگر شرایط روحی بسیار بدی داشتم. اوضاع روحیم به حدی بهم ریخته بود که همسرم هر روز در شبکه های اجتماعی پست های زیادی از اساتید انگیزشی برای من می فرستاد و من هر روز خسته تر و عصبی تر میشدم.از بین همه آن پست ها یک پست زندگی من را زیر و رو کرد. عضو یک کانال تلگرام شدم و در چالشی به نام چالش بیست و یک روزه شرکت کردم  آنجا بود که با استاد محمود جولایی آشنا شدم. حدود دو هفته از این ماجرا گذشت و مسببین آن دزدی که به گردن من انداخته شده بود، پیدا شدند و از من خواستن به کارم برگردم اما این شرایط دیگه من رو ارضا نمیکرد. در آن زمان در دوره نخبگان قانون جذب شرکت کرده بودم و در حال پاکسازی افکار منفی بودم با سنواتی که دریافت کردم و اندک پس اندازی که داشتم یک کافه کوچک تاسیس کرده و خداروشاکرم که اکنون بعد از گذشت سه سال سه شعبه دیگر نیز در شهر خود تاسیس کرده و درامدم چهار برابر شد. اکنون که به گذشته نگاه می کنم حس میکنم تمام اینها بخش کوچکی از الطاف خداوند بود تا من را با قانون جذب آشتی دهد و زندگی ام را زیر و رو کند»
برای دیدن نتایج و دستاورد های دوستان راز موفقیتی ما کلیک کنید.

 

فراموش نکنید که اگر شما ندانید که دقیقاً چه آرزوهایی دارید، بی شک توان ارسال درخواستتان به کائنات را ندارید، پس قانون جذب نمیتواند به درستی برای شما کار کند.برای اینکه بتوانید دقیقا مشخص کنید که چه اهدافی در سرتان دارید، بهتر است که یک گفت و گو درونی با خود داشته باشید. از خودتان بپرسید که چه چیزی در این دنیا میتواند خوشحالتان کند و به شما حس خوبی بدهد.

تمرین مرحله اول استفاده ازقانون جذب:

 

همین الان اقدام به نوشتن کنید. هرچیزی را که می خواهید و هر آرزویی که دارید، با مشخصات کامل و واضح بنویسید. فراموش نکنید که در این مرحله هرچه با شفافیت بیشتری اقدام به نوشتن اهدافتان بکنید، کائنات با سرعت بیشتری پاسختان را می دهند.

 

فیزیک کوانتوم و ثروت

مرحله دوم استفاده از قانون جذب: درخواست کردن!

 

و اما مرحله دوم از سری مراحل قانون جذب درخواست کردن اهدافتان است. بعد از این که مرحله اول را اجرا کردید و خواسته هایتان را نوشتید حالا نوبت آن رسیده که از کائنات درخواست کنید و اما بهترین روش درخواست از کائنات این است که مجددا به تمام جزئیات اشاره کنید. پس اگر مرحله اول را به خوبی اجرا کرده باشید موشک خواسته های شما به سمت کائنات ارسال میشود.

مثال: به دنبال جذب یک رابطه خاص هستید، تمام جزیات رفتاری و اخلاقی فردی را که میخواهید به زندگیتان جذب کنید با جزئیات بنویسید. مثلاً: من خیلی خوشحالم که با فردی در رابطه عاشقانه هستم که مهربان و خوش صحبت است و هر روز دست در دست هم به محل کارمان میرویم.

فقط این نکته مهم رو یادتان باشد که! به هیچ عنوان از فعل آینده استفاده نکنید، مثلا نگویید که من آن زن یا مرد رویای را در زندگی ام خواهم داشت. بلکه خواسته خود را به زبان حال بنویسید. انگار که همین الان به خواسته و هدفتان رسیده اید. تا جای که میتوانید از چاشنی احساس استفاده کنید. سعی کنید نوشته ای که تهیه می کنید سرشار از کلماتی باشد که از نظر احساسی حالتان را خوب میکند. این نکته رو فراموش نکنید که استفاده از کلمات احساسی حال دلتان را خوب میکند، و زمانی که حالتان خوب باشد قدرت ارتعاشاتی که به کائنات ارسال میکنید بیشتر است.

نکته ای که خواهش میکنم همواره گوشه ای از ذهنتان داشته باشید این است که، احساسات شما با ضمیر ناخود آگاهتان ارتباط مستقیم دارد. یادتان باشد که اگر میخواهید فرکانس خود را همچنان در نقطه قوت خود نگهدارید، باید هرروز درخواست های خود را به کائنات ارسال کنید و هر روز به رویاهایتان فکر کنید. پیشنهاد میکنیم یک چک لیست از اهداف، آرزوها و خواسته هایتان داشته باشید و آنها را به صورت روزانه(ترجیحا در ساعات خاصی) مرور کنید.

تمرین مرحله دوم استفاده از قانون جذب:

 

اهدافی که در مرحله قبل با جزئیات کامل نوشتید به صورت روزانه مرور کنید. این کار باعث می شود شما روی خواسته هایتان تمرکز کنید. هرچه تمرکز شما بیشتر باشد قدرت فرکانستان و در نتیجه سرعت محقق شدن خواسته هایتان بیشتر است.

مرحله سوم استفاده از قانون جذب: تجسم کردن!

 

قانون جذب

یکی دیگر از مراحل مهم از سری مراحل قانون جذب تجسم کردن درخواست ها است. تجسم رویاها یکی از مهم ترین کارهایی است که بسیاری از مردم  برای جذب رخ داد های دلخواه به زندگیشان انجام می دهند. تجسم آرزوها تکنیکی بسیار قدرتمند و کاربردی است که مورد تایید دانشمندان نیز قرار گرفته است. این تکنیک علمی راهکاری عالی برای تحقق اهداف، آرزوها و خواسته ها است.

مثلا: اگر همین الان تصور کنید که یک لواشک بسیار ترش و آبدار را بین دندان هایتا گذاشته و در حالی که بوی ترشی آن در مشامتان پیچیده است آن را مزه مزه میکنید. میبینید که با تجسم این مورد بزاق دهانتان ترشح شده است.

از نظر علمی زمانی که انسان موضوعی را تجسم میکند، مغز فرد شروع به ساخت مسیرهای عصبی جدید میکند، که این امر باعث کم شدن فاصله دنیای فیزیکی و دنیایی که تجسم کرده اید می شود.

تذکر: فراموش نکنید که قانون جذب به این معنا نیست که یک بار تجسم کنید و به اهداف و آرزوهایتان برسید. تجربه تمام افرادی که از قانون جذب استفاده میکنند این را به وضوح نشان می دهد که راه استفاده از قانون جذب تجسم مداوم و روزانه است. پیشنهاد میکنیم برای تجسم کردن قبل و بعد از خواب را انتخاب کنید، چرا که در این زمان وارد زمان آلفا می‌شوید. لطفا فراموش نکنید که “تکرار مادر تمام مهارت ها است” پس اگر میخواهید از قانون جذب نتیجه بگیرید، آنقدر تمرین هایتان را تکرار کنید تا تک تک آنها ملکه ذهنتان شود.

تمرین مرحله سوم از قانون جذب:

 

روزانه ساعاتی را برای تجسم کردن در نظر بگیرید، در این ساعات تجسم خلاق را تمرین کنید. مکانی ساکت و آرام که در آنجا بیشترین آرامش را دارید انتخاب کنید هر روز در ساعات مشخصی در آنجا بنشینید و تجسم کنید که به تمام خواسته هایتان رسیده اید.

 

دستاورد دوست عزیزی از همراهان راز موفقیت از زبان استاد:

«در تمام سالهای که قانون جذب تدریس کردم یکی از عمده مشکلات من آموزش تجسم کردن به دانش جویانم بود. عزیزی را بخاطر دارم که ارتعاشی عالی داشت و ذهنش از هرگونه افکار منفی عاری بود. تمرین هدفگذاری که برایم ارسال کرده بود تقریبا بی نقص بود و در کل انرژی اش حال همه ما را بهتر می کرد اما روند جذبش بسیار کند بود بخصوص در جذب پول عملکرد ضعیفی داشت. پس از هفته ها کلنجار متوجه شدم که در تجسم و تصویر سازی ذهن کوچکی دارد از چنان عزت نفس تضعیف شده ای برخوردار بود که نمیتوانست حتی به مدت سی ثانیه با حس خوب اهداف خود را تجسم کند مدام حالش بد میشد و حس میکرد کار بیهوده ای انجام میدهد. مدت ها با او کلنجار رفتم تا بالاخره توانست در لیست اهدافش فعل زمان حال را جایگزین افعال زمان آینده بکند. به طور مثال “ماشین مزدا3” را با جمله من همین حالا یک ماشین مزدا3 زیبا دارم عوض کرد. کم کم توانست تجسم و تخیل کند. یک روز می نوشت الان ماشینم را کارواش بردم روز دیگر می نوشت روکش صندلی ها را عوض کردم و… کار به جای رسید که دیگر از افکار گذشته استفاده میکرد مثلا من از قبل اون ماشین مزدا3 رو داشتم…یک روز که بچه ها در گروه از جذب های خود می گفتند در کمال ناباوری بسیاری از دوستانش عکس یک مزدا3 با همان رینگ و لاستیک و روکش و رنگ را گذاشت.»
برای دیدن نتایج و دستاورد های دوستان راز موفقیتی ما کلیک کنید.

مرحله چهارم استفاده از قانون جذب: شکرگزاری کردن.

 

شکرگزاری در قانون جذب از مراحل بسیار تاثیر گزار در استفاده از قانون جذب است، که اگر با حس خوب انجام شود نتایج درخشانی را به همراه خواهد داشت. وقتی شما با احساس خوب نسبت به موضوعی شکرگزار هستید، ارتعاشات قوی تری به کائنات ارسال می کنید. در اصل وقتی بابت چیزی شکرگزاری می کنید این پیام را به کائنات ارسال می کنید که به خواسته خود رسیده اید. وقتی یک خواسته یا تمایل ارضا شود انرژی بسیاری آزاد میشود. کائنات از همین انرژی استفاده می کنند تا خواسته شما را محقق سازند. قانون شکرگزاری این پیام را منتقل می کند که، شما به جای شکایت کردن از زندگی خود راضی هستید. این موضوع ارتعاش شما را دو چندان می کند و باعث می شود که معجزه رخ دهد.

تمرین مرحله اخر استفاده از قانون جذب:

 

همین حالا اقدام کرده و یک لیست شکرگزاری تهیه کنید. بابت تمام آنچه که دارید یا می خواهید جذب کنید شاکر خداوند باشید. فراموش نکنید که هرچه جرئی تر بنویسید احساس بهتر و درنتیجه فرکانس بالاتری خواهید داشت.

اهمیت قانون جذب

 

حتما شنیده‌اید که هر کدام از ما در نهایت به آن چیزی که فکر می‌کنیم تبدیل می‌شویم و قانون ‌ارتعاش واقعی است. برای مثال اگر فکر کنید که آدم بدشانسی هستید و مدام با بدبیاری مواجه می‌شوید در حال جذب بدبختی‌ها با قانون جذب هستید. بالعکس اگر فکر می‌کنید که در زندگی‌تان باید به فرد موفقی تبدیل شوید پس مطمئنا این اتفاق برای‌تان خواهد افتاد. در این مطلب قصد داریم تا درباره قانون جذب و اهمیت آن با شما صحبت کنیم.

چقدر ” قانون جذب ” یا ” قانون راز” یا همان ” قانون جذب کائنات ” را می شناسید؟ 

 

واقعا قانون جذب چیست؟
قانون جذب چطور عمل میکند ؟
مراحل قانون جذب چیست ؟
چقدر باور دارید که خداوند، دوست دارد تو را در اوج شادی و موفقیت ببیند؟

قانون جذب چیست - مراحل قانون جذب - کتاب قانون جذب

از سال‌ها پیش ملاکان، روانشناسان، اندیشمندان، ثروتمندان، متفکران و حتی رهبران سیاسی حول مسئله ” قانون جذب ” یا ” قانون راز” یا ” قانون جذب کائنات ” یا همان “قانون جذب عشق ” برای یافتن جفت روحی اینجا و آنجا صحبت می‌کردند. آن ها شاید دقیقا نمی دانستند قانون ارتعاش چیست ولی به صورت تصادفی به اصول آن رسیده بودند.در واقع به‌طور مشخص این قانون پس از انتشار ” کتاب راز ” (the secret) که به آن کتاب قانون جذب هم می گفتند، توسط خانم راندا برن  (Rhonda Byrne) در میان عموم مردم بازیافت.

 

چرا هنوز از دوره نخبگان قانون جذب برای تحقق آرزوهایتان استفاده نمی‌کنید ؟

 کلیک کنید تا عضوی از نخبگان قانون جذب باشید !‍ 

  مشاوره خرید محصول: ۲۶۷۲۱۸۴۱-۰۲۱

قانون جذب یعنی چه ؟ ( تعریف قانون جذب به زبان ساده)

 

قانون جذب به زبان ساده می گوید: به هر چیزی فکر کنی به طرف تو جذب می شود. آیا شما این تعریف را قبول دارید؟

این قانون شاید چیز عجیبی به نظر برسد، اما اگر شما به گذشته خود بنگرید، متوجه خواهیم شد که این قانون همیشه در زندگی ما بوده و ما بی آن که بدانیم از آن استفاده می کردیم و شگفتزده خواهیم شد. شما هم شده به کسی فکر کنید و دقیقا همان روز به شما زنگ بزند یا خبری ازش بگیرید؟ شده احساس بدی برای کاری داشتید و دقیقا اتفاق افتاده؟ خانم راندا برن (خالق قانون ارتعاش) در تعریف ساده قانون ارتعاش کاینات می گوید : “ما هر آنچه را که اغلب به آن فکر می‌کنیم، چه خوب چه بد، جذب خود می‌کنیم.”

بر اساس تعریف قانون جذب به زبان خانم راندا برن، انرژی حاصل از افکار مثبت، شرایط و اتفاقات و افراد مثبت و انرژی افکار منفی، شرایط، افراد و رویدادهای منفی را توسط کائنات در مسیر ما قرار می‌دهد. این اساس و پایه قانون جذب است. خانم راندا برن، خالق قانون جذب در تعریف قانون جذب همچنین می‌گوید: بر اساس قانون جذب، افکار تبدیل می‌شوند به اشیاء، افراد، اتفاقات و شرایط پیش روی شما در زندگی. پس تا اینجا متوجه شدیم قانون ارتعاش و جذب چیست و اگر همچنان ابهاماتی داشتید، می توانید فیلم راز را ببینید و یا  فایل صوتی قانون جذب چیست را از سایت گوش کنید.

قانون جذب و بررسی ساختار ذهن براساس تئوری قانون جذب و ارتعاش

نظریه قانون جذب در مورد افکار مثبت و منفی

اگر بخواهیم به بررسی درستی و نادرستی قانون جذب بپردازیم پیش از هرچیزی باید به تحلیل و بررسی تئوری قانون جذب و ارتعاش بپردازیم.

لذا قبل از هر قضاوت و تصمیمی در مورد پذیرش و یا رد قانون ارتعاش و حتی استفاده از این قانون در مواردی نظیر قانون جذب ثروت و … به برسی ساختار ذهن انسان منطبق با تئوری قانون جذب میپردازیم.

طبق نظریه قانون جذب خداوند ذهن انسان را از سلول های نورانی آفریده است. آفرینش این سلول ها به گونه ای است که در همه حال در حال تولید انرژی و ارتعاش است و این فرآیند تنها در زمان خواب متوقف می شود.

افکاری که در طول روز از ذهنتان میگذرد همان ارتعاش های هستند که سلول های نورانی مغزتان تولید کرده اند.

حال این ارتعاشات و افکار شما به دو دسته تقسیم می شود :

 • افکار مثبت: این دسته از افکار شما را برای رسیدن به اهداف و خواسته هایتان حمایت میکنند
 • افکار منفی: افکاری که در جهت ناخواسته ها شما را سوق میدهند

نظریه قانون جذب در مورد افکار مثبت و منفی

 

طبق نظریه قانون ارتعاش برای اینکه بفهمید کدام یک از افکار ما مثبت و کدام یک منفی است، باید تنها به احساسات خود توجه کنید. به طور مثال امکان دارد بخواهید از قانون جذب عشق استفاده کنید اما هنگام فکر کردن به شخص عاطفی خود احساس بدی داشته باشید، این دقیقا بدان معنی است که شما در مورد این موضوع افکار منفی دارید. اگر افکارتان منفی باشد، ارتعاشی که به کائنات وارد میکنید کاملا عکس خواسته هایتان است. برگردیم به مثال قبل، فرض کنید هنگام استفاده از قانون جذب عشق با احساس منفی به شخص احساسی خود می اندیشید، نتیجه این تفکر دور شدن وی از شما است. پس افکار منفی بدین معنا نیست که فکر های بدی به ذهنتان خطور میکند، بلکه بدان معنا است که وقتی به موضوع خاصی فکر میکنید به جای اینکه حس خوبی داشته باشید حس بدی را تجربه میکنید.

اما به نظر شما آیا قانون جذب راست است یا دروغ ؟

 

قانون جذب چیست نتایج قانون جذب - نمونه هایی از قانون جذب

من نیز زمانی که برای اولین بار فیلم راز را دیدم نسبت به مفهوم قانون ارتعاش کائنات تردید کردم. واقعا قانون جذب را نتوانستم درک کنم. حتی یادم هست زمانی که مقاله‌‌ای خواندم که می‌گفت خانم راندا برن قصدش سود تجاری بوده، تردیم بیشتر شد. شاید شما نیز وقتی می‌بینید که من محصولات و حتی “دوره آموزش قانون جذب” را می‌فروشم به شما حق می‌دهم که تردیدتان بیشتر هم شود. من حتی در شرکت کنندگان دوره غیر حضوری نخبگان قانون جذب ، این تردید را می بینم.

اما توجه کنید!

دوستان من توجه کنید که در قبال آموزش‌ قانون ارتعاش چه به دست می‌آورید و آیا برای شما مفید و موثر واقع می‌شود.

این ویدئو را حتما ببینید: کلیپ تصویری قانون جذب در سه دقیقه

 

شاید این مهم‌ترین جذب شما از بکارگیری قانون جذب در زندگیتان باشد:

 

قانون جذب چیست، قانون جذب ثروت

 • با قانون ارتعاش کائنات، شما امیدوار به کسب نتایج بهتر می‌شوید. کجای این کار بد است؟
 • با قانون ارتعاش خود باوری شما از مرز عزت نفس سالم عبور کرده و قدرت اعتماد به نفس و خودکار آمدی میرسد؛ این این معجزه نیست؟
 • با قانون ارتعاش ثروت، شما انگیزه و توان روانی بیشتری به دست می‌آورید. آیا این کار ایراد دارد؟
 • با قانون ارتعاش و جذب آرزوه،ا خداوند را نزدیکتر به خود و حامی خود احساس می‌کنید. آیا این ارزشمند نیست؟
 • با قانون ارتعاش عشق، احساس اینکه خودتان هم در سرنوشت خودتان دخالت دارید بیشتر و بیشتر در شما رشد و فراگیر می‌شود. آیا این اشتیاق و احساس خوب ارزشمندی را در شما بوجود نمی‌آورد؟
 • قانون ارتعاش رویاها، به شما این نوید را می‌دهد که اگر مدتی متمرکز در مسیری تلاش و اقدام و عمل کنید حتما نتایج دلخواهتان را به دست خواهید آورد. آیا شما این موضوع را خلاف عقل سلیم می‌بینید؟
 • قانون جذب راز، در شما روحیه جنگجویی خستگی ناپذیری ایجاد می‌کند، تا برای رسیدن به اهداف و آرزوهایتان همیشه در تلاش و تکاپو باشید. آیا این حس و حال را دوست ندارید؟
 • قانون ارتعاش می‌گوید شما هرگز اجازه ندارید از رحمانیت خداوند ناامید بشوید و همیشه باید در چالش‌های پیش رو مثبت نگر و امیدوار باشید. آیا اگر این باور از قانون ارتعاش در شما قوت بگیرد رشد و بالندگی بیشتری در زندگی و افکارتان ایجاد نخواهد کرد؟
می‌بینید که قانون جذب ایرادی ندارد. مشکل اینجاست که ما برچسب‌هایی به آن و اساتیدی که آن را آموزش می‌دهند می‌زنیم و بعد همان برچسب را ایراد می‌گیریم.
دوستان، باور بکنید یا نکنید! بخواهید یا نخواهید! خوشتان بیاید یا نیاید! “قانون جذب” همیشه و همه جا و در هر شرایطی و در مورد همه کار می‌کند!

امروزه پژوهش‌های متعددی در مراکز معتبر علمی ثابت کرده که افکار ما، زندگی ما را تحت تأثیر همه جانبه خود قرار می‌دهند.

آیا هنوز قانون جذب را قبول ندارید؟

 

قانون جذب چیست-راز موفقیت

 • آیا تصور می‌کنید که قانون جذب فقط در مورد چیزهای کوچک جواب می‌دهد؟
 • یا شاید به این باور رسیده‌اید که قانون جذب فقط گاهی و یاد تنها در مورد افراد خاصی جواب می‌دهد؟
 • یا شاید هزاران سؤال و ابهام دیگر در رابطه با چگونگی کارکرد قانون جذب در ذهن دارید.
قبل از ادامه مقاله خواهش میکنم مقاله : اثبات قانون جذب از طریق فیزیک کوانتوم را مطالعه کنید.

فقط یک پاسخ به تمام ابهامات درباره عملکرد قانون جذب

 

قانون جذب - مراحل قانون جذب - کتاب قانون جذب

کمی با خود روراست باشید: با پذیرش یا رد کردن قانون ارتعاش، به چه نتایجی می‌رسید یا رسیده‌اید؟؟؟

 • کمی منصف باشید، اگر قانون جذب آرزوها درست باشد چه؟!
 • اگر این باور و قانون ارتعاش کاینات زندگی شما را زیر و رو کرد چه؟
 • در گذشته با رد قانون راز یا همان قانون جذب،چه فرصت‌هایی را از دست داده‌اید؟
 • در تمام این سال‌ها با تردیدهای خود نسبت به قانون ارتعاش و بسیاری اصول دیگر به کجا رسیده‌اید؟
 • اگر قانون ارتعاش و جذب را بپذیرید و اجرا کنید چه تغییری در حال و شرایط زندگیتان ایجاد میشود؟

اگر همچنان ابهامات و تردیدهایی داشتید، می‌توانید زیر این پست در بخش نظرات سوالات و ابهامات خود را مطرح کنید. من همه سوالات را جواب خواهم داد.

چرا ما دیر باوریم؟ (دیر باوری ما تنها شامل قانون جذب نیست)

 

به این موضوعات خوب فکر کنید. اگر شما نیز کم باور و یا سخت باور هستید و یا اصلا باور ندارید، بدانید که تنها نیستید. 99% مردم جهان قانون ارتعاش و بسیاری اصول موفقیت و تحول فردی را میخوانند و می پسندند ولی هرگز باور نمی کنند. بسیاری افراد به‌صورت عادت و یا به خاطر آسیب‌های کودکی به خیلی از پدیده‌های واقعی در پیرامون خود نگاه غیرواقعی و تردیدآمیزی دارند. بله عادت به ناباوری، خود قانونی فراگیر شده است. ما تا همین چند سال پیش “قانون جاذبه زمین” را نیز قبول نداشتیم. در آن زمان اگر کسی این قانون را باور می‌کرد، تعجب می‌کردند. اما اگر امروز کسی آن را قبول نکند، دیوانه خطابش می‌کنیم. لطفا، برای سه هفته تردید و ناباوری را کنار بگذارید.

21 روز به قدرت قانون جذب و رحمت خدای رحمان و کارکرد قانون جذب در زندگی خود ایمان آورید.

به کمک آموزه‌های این سایت و کتاب “رازها و نیازهای موفقیت ایرانی” سه هفته قانون جذبی زندگی کنید. بعد هر تصمیمی گرفتید حق با شماست.

این فایل صوتی را حتما گوش کنید: دانلود رایگان فایل صوتی فیلم راز با کیفیت عالی

آیا با قانون جذب می شود به آرزوها دست یافت؟

 

قانون جذب چیست - قانون جذب - مراحل قانون جذب - نمونه های از قانون جذب

 • می دانم اکنون این مهم ترین سوال ذهن شماست.
 • می‌ دانم می خواهید سه هفته را امتحان کنید.
می دانم با خواندن این فرمول 12 گانه من در کاربرد قانون جذب متوجه خواهید شد که چه بسا قانون جذبی که در این سایت آموزش داده می شود، بسیار متفاوت و در واقع روانشناسی قانون جذب است. یادتان باشد فقط 1% مردم بر اساس باورهای قوی خود نسبت به عملکرد قانون ارتعاش، انتایج ان شگفت زده میشوند. شاید تا کنون شما نیز جزو 99% مردم ناباور بودید. اما امروز که این مقاله را جذب کرده اید، در قبال سرنوشت و آینده خودتان مسولید، شما امروز به آگاهی رسیدید و دانستید که میتوانید جزو 1% افراد موفق جامعه باشید. آیا به این موضع فکر میکنید؟ آیا تصمیمی متفاوت میگیرید؟

چگونه به قانون جذب ایمان بیاوریم

 

برای اینکه در شما انگیزه باورپذیری ایجاد کنم، به شما این تضمین را می‌دهم که اگر 12 اصل زیر را به‌عنوان اعتقادات 12 گانه ذهنی خود نسبت به کارکرد قانون ارتعاش در تمام جوانب زندگی بکار بگیرید، در کمتر از یک هفته معجزات، یکی پس از دیگری در زندگی شما رخ خواهد داد. پس لطفا، باایمان و باور قوی ادامه مقاله را بخوانید و روی هر اصل کمی فکر کنید، کمی تصمیم بگیرید و اقدام موثر و مفید را شروع کنید تا دریای ذهن شما را با چالش و هیجان و احساس، متلاطم کند.

فلسفه 21 روز در قانون جذب

 

اگر شما این 12 اصل را در مدت 21 روز در نظام باورهای خود به اعتقاد تبدیل کنید، 12 قفل ذهن و ضمیر ناخودآگاه شما بر دنیای خیال و آرزو باز شده و از آن پس موفقیت با استفاده از این قانون در زندگی شما به یک عادت بدل خواهد شد.

لطفاً “اصول قانون جذب” را با دقت و چند بار خوانده و تا زمانی که ذهن شما نسبت به باور پذیری اصول اولیه مقاومت نشان می‌دهد، سراغ بعدی نروید. میتوانید تردیدها و پرسش‌های ذهن خود را در زیر این مقاله با ما به اشتراک بگذارید.

خجولی را کنار بگذارید هرجا با مشکلی روبرو شدید ما کنار شما هستیم و به تمام پرسش‌ها پاسخ داده خواهد شد.چرا که خجالت زده گی عموما افکار منفی ای را با خود به همراه دارد که مانع از عملکرد این قانون میشود پس اگر با مشکل خجولی دست و پنجه نرم میکنید پیشنهاد میکنیم مقاله مرتبط به کمرویی از سایت راز موفقیت را مطالعه کنید .

نکته مهم: نظرات و سوالات شما در زیر این پست ما را در کامل کردن این مقاله بسیار یاری خواهد کرد.

1- قانون جذب، یک قانون است

 

قانون جذب تردید نمی‌پذیرد. درواقع هیچ قانونی تردید نمی پذیرد. شما نمی‌توانید بگویید من باید قانون جاذبه را آزمایش کنم تا آن را به‌عنوان یک قانون واقعی بپذیرم. آیا هرگز می‌توانید تصور کنید از طبقه دهم خود را به پایین پرت کنید تا اگر قانون جاذبه جواب داد آن را بپذیرید؟

اولین اصل و مهم‌ترین اصل قانون ارتعاش جذب می‌گوید: اگر در عملکرد آن تردید کنید، هرگز نتیجه دلخواهتان را جذب نمی‌کنید. تردید و ناباوری و حتی کم باوری احتمال جذب را به صفر می‌رساند.

2- شما اتفاقات (خوب یا بد) پیرامونتان را بر اساس تفکراتتان تجربه می‌کنید . (مهم‌ترین اصل قانون جذب)

 

قانون جذب چیست-راز موفقیت

می‌خواهید آینده شما را پیشگویی کنم.

کافی است سه روز با شما باشم. باکیفیت و جنس افکار غالب شبانه روزت آشنا بشوم. من پیشگو نیستم. من از اصل دوم قانون جذب استفاده می‌کنم.

کسی که همیشه در مورد بیماری و خطر بیمار شدنش صحبت می‌کند، بیشتر بیمار می‌شود و کسی که اغلب در مورد پول و ثروت صحبت کند، در فراوانی، رفاه و آسایش به سر خواهد برد.
راز بزرگ امروز بر من و تو آشکار شده. دیگر تردید جایز نیست. شما همه حوادث زندگی را بر اساس تفکراتتان جذب می‌کنید. شما با تمرکز بر روی چیزی یا شرایطی باعث می‌شوید دقیقاً همان چیز یا شرایط جذب شما شود.

3- شما با توجه و تمرکز بر هر چیز، آن را به سمت خود جذب می‌کنید، حتی اگر در واقع آن را نخواهید : 

 

ذهن شما قضاوت نمی‌کند. خوب یا بد نمی‌شناسد. فقط باور می کند. هر چیزی به آن وارد شود و در آنجا بماند، به کائنات سفارش موارد مشابه می‌دهد. من همیشه این اصل را این‌طور توضیح می‌دهم: ضمیر ناخودآگاه خصلت کودکانه دارد. ساده انگار است و زود باور. هرچه به او بگویید باور می‌کند و بلافاصله اقدام می‌کند. پس جای تعجب ندارد که آدم بدهکار، بدهکارتر می‌شود و شاید تعجب کنید که چرا قانون ارتعاش در مورد او جواب نمی‌دهد؟!

من بارها در مشاوره‌ها و سمینارها افراد زیادی را دیدهام که فریاد می‌زنند:

من این مشکلات را نخواستم!

 من این بیماری را جذب نکردم!

من چطور 40 سال بدبختی و بیچارگی را برای خودم و خانواده‌ام طلب کرده‌ام؟!

مگر می‌شود کسی چیزی علیه خود بخواهد؟!

بله عزیزان می‌شود. ما در قرنی زندگی می‌کنیم که بیشتر از هر دورانی بر علیه خشونت، جنگ و تروریسم گفتگو می‌شود.

میلیون‌ها نفر تظاهرات علیه جنگ می‌کنند. تمام خبرها متمرکز موضوع تروریسم و بدی‌های آن شده، پس چرا روز بروز این موضوعات فراگیرتر می‌شوند؟؟؟!!!

سعی کنید افکار خود را تحت هر شرایطی مثبت نگه دارید. اجازه ندهید افکار منفی فضای ذهن شما را تسخیر کند. برای شروع یک هفته اخبار نبینید و اخبار نخوانید و اخبار نگویید. “من سال‌ها است که اخبار نمی‌بینم”!

4- هر چه بیشتر بر چیزی توجه و تمرکز کنید، آن فکر قوی‌تر می‌گردد: 

 

قانون جذب چیست - استفاده از قانون جذب - نمونه هایی از قانون جذب

بر اساس تجربیات بالینی، شما با تفکر متمرکز و متوجه به چیزی، از طریق قانون  جذب، آن فکر را قوی و قوی‌تر خواهید کرد. این اصل مهم این قابلیت را به شما می‌دهد که زندگی خود را با افکارتان پرورش داده، ساخته و آرزوهایتان را تجربه کنید، و البته شما بیشتر و بزرگ‌تر می‌خواهید. بیشتر بر خواسته خود متمرکز می‌شوید، حاصل این کار اتفاق باشکوهی است، آری به‌طور تضمینی روزی به آنان دست خواهید یافت. البته این اصل برای افکار منفی هم کارساز است. شما با تمرکز و توجه بر نگرانی‌های خود باعث می‌شوید،که احتمال وقوع اتفاقات بد را به‌شدت افزایش دهید. شاید باور نکنید. اما این اصل قانون جذب را باید تجربی پذیرفت. تردید جایز نیست. تردید کمکی هم نمی‌کند. ایمان و باور شما موتور خلق قانون جذب را روشن نگه می‌دارد.

5- احساسات شما، قطب نمای مغناطیس درونی شما بر اساس قانون جذب است

 

احساسات خود را شناسایی و تقویت کنید. شما می‌توانید به احساسات خود اعتماد کنید، تا اینکه بیش از حد برای تصمیم گرفتن فکر نکنید. لازم نیست مدت‌ها و شاید سال‌ها در تردید باشید. شما می‌توانید از پیشرفته‌ترین ماشین تمام اتوماتیک و رایگان موجود در جهان استفاده کنید. ببینید چه حسی دارید. کدام راه احساس بهتری به شما می‌دهد. حس خوب یا بد شما نسبت به موضوع راهنمای شما، در زمان تردید است. اگر احساسات خود را خوب شناخته باشید و خوب آموزش داده باشید به‌احتمال 99 درصد کافی است از آن بهره ببرید. حتماً شما نیز بسیار شنیده‌اید که افراد شکست خورده میگویند، از اول برای انجام این کار حس خوبی نداشتم. نسبت به فلانی حس خوبی نداشتم. پس، به ندای قلب خود گوش فرا دهید. این همان قانون جذب است که برای شما نمایان شده اما شما آن را نادیده می گیرید.

6- فکر مثبت باعث می‌شود اتفاقات خوب با سرعت بیشتری برایتان رقم بخورد: 

 

قانون جذب - قانون جذب چیست و نحوه استفاده از آن

“برادران هیکس” در کتاب راز می‌نویسند: خواستن و اشتیاق واقعی “شامل تمرکز به یک موضوع آن هم به‌صورت کاملاً مثبت نگرانه می‌باشد. وقتی که به موضوعی با دقت نظر کامل و تمرکز، به‌گونه‌ای مثبت می‌نگرید، آن مسئله به‌سرعت برایتان به وقوع خواهد پیوست . . . شک نکنید.”

آری دوستان، این‌ها دروغ نیست.

خیالات کودکانه نیست.

این‌ها واقعیت قوانین هستی است که بانامی جدید با عنوان قانون ارتعاش برای شما توضیح داده می‌شود.

7- برای ایجاد هر تغییر، شما باید مسائل را آن‌طور که دوست دارید باشد ببینید و نه آن‌گونه که واقعاً هست: 

 

این وهم و دیوانگی نیست.

این دیدن آینده در امروز است.

همان‌گونه که گذشته را از ذهن می‌گذرانید، آینده را نیز در ذهن زنده کنید. آینده‌ای که رویاهایتان را تحقق یافته نشان می‌دهد. این رازی بزرگ است که تنها افراد موفق می‌دانند و من در کتاب “رازها و نیازهای موفقیت ایرانی” خود از آن به عنوان “تجسم خلاقانه” یاد کرده ام.

“مایکل فلپس” هر شب قبل از خواب خود را برنده تجسم می‌کرد. همان گونه که می‌بینید وی در حال حاضر پرافتخارترین قهرمان تاریخ بازی‌های المپیک و دارنده 22 مدال شنا است.

در این راز آمده: به‌منظور تأثیر هر چه بیشتر تفکرات مثبت شما بر روی اتفاقات، بایستی نادیده بگیرید که چه‌کارهای دشواری هستند و همچنین به این که دیگران شما را چگونه می‌بینند کاملاً بی‌توجه باشید. بایستی تمام تمرکز خود را تنها حول این محور بگنجانید که دوست دارید چه اتفاقاتی برایتان به وقوع بپیوندند. منتظر شادی و سلامتی باشید و در ذهن ببینید که شاد و سلامت هستید. شادی و سلامتی در راه است. زیبایی قانون ارتعاش در همین حس تعلیق و انتظار است. حس خوبی است همیشه و در همه حال منتظر اتفاقات خوب باشید.

حتما بخوانید: فرمول قانون جذب چیست؟

8- در روز 10 دقیقه به‌طور جدی به رؤیاها و اهدافتان اختصاص دهید : 

 

قانون جذب چیست نتایج قانون جذب - مراحل قانون جذب

من نگفتم یک ساعت. تنها ده دقیقه از 1440 دقیقه شبانه روز خود را به فکر کردن در مورد آنچه از زندگی می‌خواهید اختصاص دهید. برادران هیکس می‌گویند: ” این عمل شانس شما را برای رسیدن به موفقیت بسیار افزایش می‌دهد.” این تضمین قانون ارتعاش است. با این کار هم هر روز انرژی و انگیزه می‌گیرید و هم مدام افکار مثبت سازنده را به کائنات ارسال می‌کنید. واقعاً بپذیرید موفقیت کار سختی نیست. موفقیت بر اساس قانون ارتعاش، تکرار کارهای ساده‌ای است که ما دوست نداریم انجام دهیم.

9- هرگز اجازه ندهید در ناامیدی‌ها غرق شوید. حتی بزرگ‌ترین شکست‌ها موقتی است :(خط قرمز قانون جذب)

 

اگر ما قانون ارتعاش را پذیرفته باشیم، خوب میدانیم که یاس، ناراحتی و نگرانی تنها باعث جذب اتفاقاتی است که ناراحتی، نگرانی شما را بیشتر خواهند کرد. باور ندارید امتحان کنید. یک روز از صبح تا شب، افکار و احساسات ناخوشایند در خود ایجاد کنید. ما ایرانی‌ها استاد خلق حال بد در خود هستیم. بعد ببینید چه اتفاقاتی برایتان رخ می‌دهد. بنابراین بر اساس اصولی که در بالا اشاره شد بجای حسرت خوردن برای از دست دادن آرزوهایتان، تنها به آنچه دوست دارید و می‌خواهید، فکر کنید.

10- باور داشته باشید موفقیت تمام شدنی نیست و همه مردم جهان از آن سهمی دارند :

 

قانون جذب چیست قانون جذب - قانون جذب دروغ است ؟

منابع جهان نامتناهی است. برای همه هست. ببینید در دنیای اینترنت هر روز می‌شنویم فردی با سایت متفاوتی وارد شد و به موفقیت‌های بزرگ دست یافت. این در حالی است که عده بسیار زیادی هم وارد نمی‌شوند چون تصور می‌کنند مارکت پر شد و دست زیاد شد و فرصت پایان یافت. جهان را مخزن تمام نشدنی موفقیت فرض کنید. هر کس می‌تواند هر چقدر بخواهد از آن بهره ببرد. محدودیت در ذهن شماست. در کودکی آن را در ذهن همه ما کاشته‌اند. باور کنید هیچ محدودیتی در بیرون از ذهن شما وجود ندارد. این باور را در خود زنده نگه دارید که موفقیت دیگران، هرگز موفقیت شما را محدود نمی‌کند.

11- اخبار نبینید و نشنوید : (توصیه خیلی مهم-حد اقل یک ماه اخبار بی اخبار)

 

اگر با افکار من آشنا باشید، می‌دانید که من اخبار نمی‌بینم. با این خبرهای جنگ و خونریزی در جای‌جای جهان، بشر هرچه بیشتر از همان اتفاقات را جذب حیات بشریت می‌کند. دوستان من نگفتم بی‌خیال ظلم و ستم بر مظلومین باشید. نگران نباشید مردم ما خبرگزاری هستند. همه ما دوستانی داریم و یا حداقل عضو کانال‌های زیادی هستیم که بلافاصله خبرها را به شما می‌رسانند. در یک دهه گذشته بیشتر از هر زمان واژه‌های ضد تروریستی در صدر اخبار ملل جهان قرار داشت. اما امروز چقدر این پدیده جهانی شده است؟
به‌راستی چرا؟ اگر قانون جذب عمل نمی‌کند پس توضیح این اتفاقات چیست؟؟؟!!!
شما با شنیدن خبرهای بد و دیدن تصاویر دل‌خراش تنها موجب می‌گردید به آنان بیشتر و متمرکزتر فکر کرده و شانس اتفاق افتادنشان را بشدت افزایش دهید. قانون جذب خوب و بد نمی‌شناسد. قانون جذب جهان شمول است و همیشه عمل می‌کند.

12- علت تمام مشکلات ارتباطی با دیگران نیز “خود” شما هستید نه هیچ “کس دیگر”:

 

چقدر در همسر یا دوست خود خوبی‌هایش را می‌بینید و آن‌ها را به زبان می‌آورید؟
چقدر آدم ایراد گیری هستید؟
چقدر فرزندان خود را بابت اینکه آن‌طور که شما می‌خواهید نیستند یا عمل نمی‌کنند ملامت می‌کنید؟

توجه به مسائل منفی دیگران می‌تواند موجب ویرانی روابط شخصی شما گردد. بهترین روش تربیت هم تشویق است. امروزه این به اثبات رسیده که با این ذهنیت که “هیچ چیز به وقوع نخواهد پیوست مگر آن که شخصاً آن را جذب کرده باشید می‌توانید از روابط بد با همسر و اطرافیان رهایی یابید. من در دوره‌های خودم همیشه افرادی را می‌بینم که گله می‌کنند که فرزندان و همسرشان با آن‌ها در باور قانون جذب هم سو نیستند. جواب من به این افراد این است: لطفاً کمی صبور باشید. به‌زودی آن‌ها با مشاهده تغییرات در حال و روز شما از شما سؤال خواهند کرد: میشه به منم بگی این قانون جذب چیست؟!

قانون جذب پول و ثروت چطور کار میکند؟

 

قانون جذب چیست - چگونه از قانون جذب استفاده کنیم

در انتهای این مقاله، ما به طور خاص درباره « قانون جذب پول و کسب ثروت » صحبت خواهیم کرد و تمرکزمان روی رازهای جذب ثروت خواهد بود. همانطور که گفتیم برای رسیدن به هر خواسته ای باید بر افکار و استفاده از مغز برای ارسال ارتعاش تکیه کنیم. براساس قانون جذب، جهان هستی، رویدادها، اتفاقات یا افرادی را در مسیر شما قرار می دهد تا خواسته شما خلق شود و آنچه را که ارتعاش داده اید، مطابق با احساستان ظاهر شود. براساس قانون جذب، ارتعاش احساسی شما، وقایع و افرادی را به سوی خودتان برمی گرداند.

چطور فکر کنیم و چیزهایی که میخواهیم را وارد زندگیمان کنیم؟

 

فیلم راز قسمت حذف شده، قانون جذب

دانلود رایگان قسمت حذف شده فیلم راز – بخش دوم
(جهت دانلود: بعد از باز شدن صفحه پخش فیلم راست کلیک کنید و دانلود.)

دو قانون مهم برای جذب پول و هر خواسته ای وجود دارد:

قانون اول جذب پول

 

اولین و مهمترین قانون درباره کسب ثروت « خواستن پول با تمام وجود » است.

قانون دوم جذب پول

 

اگر پول می خواهید، « چقدر میخواهید» ؟

نکته طلایی این دو قانون این است که عددی که انتخاب می کنید باید به اندازه ای باشد که وقتی به آن فکر می کنید، احساس بسیار خوبی به شما بدهد؛ چون اگر حس بدی به شما بدهد؛ یعنی خارج از نقطه مطلوب شماست.

مثلا عددی که انتخاب می کنید، یک میلیارد تومان باشد، هنگام فکر کردن به آن حالتان بد شود، به این معنی است که شما نمیتوانید روی آن تمرکز کنید.

در واقع فکر شما به نداشتن آن مقدار پول، گرایش پیدا می کند و اینجاست که افکار منفی مثل : «چطور می توانم به آن برسم؟ هیچوقت برای من اتفاق نمی افتد! من که شرایطش را ندارم! » در ذهن شما متولد می گردد.

این افکار به شما حمله کرده و شما نیز روی آنها تمرکز می کنید و حستان بد می شود و طبیعی است مقدار بیشتری از نبودن پول را خلق می کنید.
برای هر شخصی مقدار پولی که با آسودگی می تواند بخواهد، متفاوت است. شیوه درخواست هم در افراد مختلف، به یکی از سه روش زیر می تواند باشد:

 • بعضی از شما می گویید: آن قدر پول می خواهم که همه بدهی هایم را تسویه کنم. لازم است در ابتدا ان مقدار پول را در قالب یک واحد پولی، مشخص کنید تا بتوانید بر روی ان واضح تر تمرکز کنید.
 • برخی کلی تر درخواست می کنند: می خواهم آن قدر پول داشته باشم که فشار مالی روی من نباشد.
 • برخی نیز ممکن است بگویند: فقط می خواهم حسی داشته باشم که از لحاظ مالی احساس امنیت و آزادی کنم.

با درخواست کردن، ذهن شما شروع به ارتعاش روی  « حس داشتن پول »می کند. قانون ارتعاش مهمترین اصل در قانون جذب است.

چگونه قانون جذب را فعال کنیم؟

 

میخواهم درباره چیزی بنویسم که به کمک آن میتوانیم هم در زمینه شخصی و هم کسب و کار موفقیت کسب کنیم. یکی از قدرتمندترین نیروهایی است که ما را احاطه کرده و بر ما تاثیر میگذارد و اگر عمدا و آگاهانه از آن استفاده کنیم می تواند بر آینده ما تاثیر مثبت بگذارد. نیروی قدرتمند درست مثل قانون جاذبه ، چیزی نیست که بتوانیم آن را خاموش و روشن کنیم، فقط وجود دارد و مانند قانون جاذبه میتوانیم انتخاب کنیم تا با آن مبارزه کنیم، یا درباره اش شکایت کنیم یا می توانیم مانند افراد موفق از مزایای عظیم آن بهره ببریم.

بله من دارم در مورد قانون جذب صحبت میکنم؛ من شدیدا به کنترل احساس معتقدم باید احساساتمان را کنترل کنیم،  افکاری هستند که شما را می ترسانند و شما را از اقدام و عمل باز می دارند. شما با آن افکار درگیر هستید همیشه به مردم میگویم به چیزی که دوست ندارید اتفاق بیفتد فکر نکنید مثلا نگرانی در واقع فکر کردن به چیزهایی است که دوست ندارید و یا می ترسید که اتفاق بیفتد؛ در حقیقت وقتی روی آنها تمرکز می کنید باعث پدیداری آنها می شوید. تقریبا زندگی همه ما مجموع تفکرات مثبت و منفی ماست و اگر افکار منفی بیشتری نسبت به افکار مثبت دارید احتمالا زندگی ملالت انگیزی خواهید داشت. اگر بتوانید افکار و احساساتتان را کنترل کنید؛ اگر نه! شما قطعا می توانید افکار و احساسات خود را کنترل کنید شما می توانید باعث پیدایش اتفاق های خوب، بد، افراد خوب و موقعیت های خوب شوید.

یک روش موثر در کنترل افکار

 

به ازای هر فکر منفی که به ذهنتان خطور میکند، با دو یا سه دقیقه فکر خوب کردن آن را جبران کنید و بلافاصله جملات مثبت بکار ببرید. این روش یک راهکار آزموده شده است که میتوانید از آن نتیجه بگیرید. در رویارویی با وقایع زندگی خود میتوانید اینگونه فکر کنید که دنیا قواعدی برای جذب دارد، شما همان انرژی را جذب می کنید که به بیرون ساطع کرده اید همانطور که انیشتین گفته است: انرژی نه به وجود می آید و نه از بین میرود، بلکه از نوعی به نوع دیگر تبدیل می شود، او فهمید که افکار هم وجود خارجی دارند و آنچه ما میبینیم حاصل افکار خودمان است.

شما اساسا همیشه به مغزتان دستور میدهید و افراد هر روز از این قوه ذهنی استفاده می کنند اما فقط نسبت به آن آگاهی ندارند برای همین وقتی اتفاق بدی برایشان می افتد متوجه نیستند که خودشان دستور این کار را داده اند، دقیقا دستور داده اند که این اتفاق بیفتد اما شما می توانید آن طوری که دلتان می خواهد کنترلش کنید. باید نسبت به افکارتان آگاهی پیدا کنید و به آنها نگاه کنید و بگذارید از ذهنتان عبور کنند و بعد باید ان افکاری که اسمشان را افکار منفی گذاشته ایم را پاک کنید اما یادتان باشد همه اتفاقاتی که منفی بنظر میرسند منفی نیستند خیلی وقت ها دیده ایم که نتیجه ختم به خیر شده است.

مراقب جادوی کلمات باشید

 

شما درخواستتان را به کائنات ارائه می‌دهید و جادوی کلمات گفته شده پدیدار می‌شود، درخواستتان را بگویید و از ته دل بگویید و مراقب چیزی که می‌گویید باشید. مرحله بعداز تفکر کلمه ها هستند و وقتی که شما کلمات را به زبان می آورید در واقع انرژی را به این افکار منتقل می‌کنید و همه اینها در تاریخ وجود دارد. مردم راجع به قدرت کلمات صحبت کرده اند؛ هر مذهبی به گونه ای راجع به این موضوع صحبت کرده است اما این موضوع فلسفه مذهب نیست بلکه اساسا نحوه کارکرد ذهن و جهان است و فقط براساس انرژی است.

از جادوی کلمات استفاده کنید. ثابت شده استفاده از عبارات تاکیدی جذب پول و ثروت، ثروت را به زندگی افراد بیشتر و بیشتر جذب می کند چون ذهن را در ارتعاش ثروت قرار می دهد. پس هم باید روی گفتگوی درونی و هم بیرونی دقت بیشتر کنید.صبح که از خواب بیدار می‌شوید بگویید قرار است چیزهای خوب ببینم قرار است. چیزهای خوب برایم اتفاق بیفتد امروز می‌خواهم فقط ابراز محبت و مهربانی و زیبایی کنم و سعی میکنم که این احساسات را به بیرون منتقل کنم. دوستانم ما دیگر امروز دنبال این نیستیم “قانون جذب و چگونگی عملکرد آن” را ثابت کنیم. ما امروز دنبال یافتن راه‌های کوتاه‌تری برای استفاده بیشتر از نتایج شگفت انگیز قانون جذب هستیم.

برخی از سوالات رایج در مورد قانون جذب

 

با توجه به اینکه خیلی از افراد در مورد قانون جذب سوالات گوناگونی در ذهن خود دارند در بخش پایانی میخواهم پاسخ پرتکرار ترین سوالات مربوط به قانون جذب را به شما بدهم. پس همراه راز موفقیت باشید تا با پرتکرار ترین سوالات قانون جذب آشنا شوید.

1- دقیقا قانون جذب چگونه عمل میکند؟

 

اگر بخواهم خیلی ساده به شما بگویم که قانون جذب چگونه عمل می کند، افکار شما دارای انرژی و ارتعاش است. یعنی وقتی شما به هرچیزی فکر می کنید در حال فرستادن ارتعاش آن به کائنات و جهان هستی هستید. وقتی به بی پولی فکر می کنید ارتعاش بی پولی را به کائنات میفرستید. وقتی به پول و ثروت توجه می کنید در حال جذب پول و ثروت هستید. در کل به هر چیزی فکر میکنید در حال جذب آن هستید. برای اینکه بتوانید از قانون جذب در جهت خواسته ها و آرزوهایتان استفاده کنید باید ذهنتان را کنترل کنید و از قدرت ذهن تان استفاده کنید.

2- چگونه افکارمان را کنترل کنیم؟

 

در اوایل راه اگر بخواهید افکارتان را کنترل کنید ممکن است خیلی برایتان سخت و دشوار باشد. توصیه می کنیم برای کنترل افکارتان از تمرینات قانون جذب استفاده کنید. می توانید از عبارات و جملات تاکیدی مثبت استفاده کنید. می توانید از تجسم خلاق و تصویرسازی ذهنی استفاده کنید. به هر حال باید هرکاری کنید تا احساساتتان خوب شود.

3- از کجا بفهمیم در حال جذب خواسته هایمان هستیم؟

 

برای اینکه ببینید آیا از قانون جذب دارید به درستی استفاده می کنید و در مسیر آرزوهایتان قرار گرفتید به احساساتتان توجه کنید. احساسات نقش بسیار مهمی دارد. شما از طریق احساساتتان می توانید متوجه شوید که در مسیر خواسته هایتان قرارگرفتید یا ناخواسته هایتان! اگر احساستان خوب بود نشانه این  است که در حال جذب چیزهای خوب هستید. نگران نباشید کائنات چیزهای خوب را وارد زندگیتان خواهد کرد. پس کار اصلی شما خوب کردن احساساتتان است.

4-چگونه پول و ثروت جذب کنیم؟

 

برای اینکه بتوانید پول و ثروت جذب کنید باید به پول توجه کنید. نسبت به پول احساسات خوبی در خودتان ایجاد کنید. باید باورهایتان را نسبت به پول عوض کنید. در کل باید ارتعاش پول بفرستید تا بتوانید از قانون جذب در جهت جذب ثروت و پول استفاده کنید. توجه به پول و ایجاد احساس خوب باعث می شود ارتعاش پول به کائنات بفرستید. کائنات با دریافت ارتعاش که فرستادید پول و ثروت زیادی را وارد زندگیتان خواهند کرد.

5- چقدر طول میکشد به آرزوهایمان برسیم؟

 

اول به یاد داشته باشید که برای کائنات هیچ زمانی وجود ندارد. کائنات تنها با دریافت ارتعاش تان خواسته و یا ناخواسته ایی را وارد زندگیتان خواهند کرد. پس شما باید به صورت مداوم ارتعاش اهدافتان را به کائنات ارسال کنید. کائنات خدا ساده ترین مسیر را برای رسیدن شما به خواسته ها و آرزوهایتان را در جلوی راهتان قرار بدهد.

برای دانلود رایگان PDF قانون جذب کلیک کنید

 

اگر از خواندن مقاله قانون جذب بردید لطفا آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید

107 نظرات
 1. بهرام نظرات کاربران

  سلام من قبلا کتابهای موفقیت رو خوندم اما کامل وجامع نبود ویا اینکه من متوجه نمیشدم وحدود یکسال پیش کتاب راز رو خوندم وبعد فیل راز رو دیدم جالب اینجا هستش که من به خواسته هام رسیدم کار منتاسب با مدرک تحصیلیم .کسی که بهش علاقه داشتم.ماشین . خونه .وی پس انداز..به همه دوستانی که اینجا میان وکسانی که میشناسینشون توصیه میکنم وشما بهشون بگید وتاکید کنید فیلم راز رو کامل ببینندجمله به جمله وکلمه به کلمه نت برداری کنندواقعا من با همین کار به خواسته هام رسیدم وروز به روز موفق تر از قبل میشم فقط امروز رو یادتونباشه ی مدتی دیگه میام اینجا وحتی بهتون میگم کجا کار میکنم و……………..شدم
  به امید موفقت بیشتر برای همه

 2. عجوبهء خلقت نظرات کاربران

  عذر خواهی میکنم و پوزش میطلبم ولی من اگه دو میلیون داشتم یکی از صدو شصت وسه تا طرح و اختراع هام رو واسه مؤسس هایه مربوط نمونه ی تکمیل شده اش بعد از تولید رو میساختم که مجبور نباشم ببینم دزدهایه مسئول و مدیر ثبت اختراعات طرح هایی رو که رد کردن رو به افتخاراتشون اضافه میکنند و یا خوده طرح یا امتیاز و تسهیلات بانکی تولیدطرح رو میفروشن و یه ابم روش بعد من بدبخت حتی واسه یه ایمیل زدن به هر نامردی التماس کنم که گ.شیش رو واسه چند دقیقه بده تا جلوی خودش کارم رو انجام بدم

 3. کیارش نظرات کاربران

  واقعا حرف هاتون و گفته های شما عالیه و انرژی مثبت به ادم میده و ادمو اروم میکنه و در حالتی که قدرت تصمیم گیریشو از دست داده انسان میدونه چه راهی درست تره

 4. سارا امیدی نظرات کاربران

  سلام اقای پیام عزیز

  عشق یعنی پذیرش آزادی و استقلال فرد مقابل.

  ایشون به شما علاقه نداره و این ربطی به شما نداره. این تصمیم ایشون هست. به این تصمیم احترام بذارید و رابطه را تمام شده فرض کنید. جشن بگیرید که همین اغاز راه ایشون اعلام کرد نظرشونو. اگر حال شما بده می فهمم اما علت عشق نیست علت شخصیت وابسته هست. کسی که شما رو دوست نداره و علاقه ای هم نداره رو به زور وارد زندگیتون بکنید که چی بشه؟؟؟!!

  دوست من مشکل وابستگی خودتونو با مشاوره حل کنید و تصور کنید 10 سال بعد هم این موضوع مهمی هست براتون ؟

  لطفا در کانال ما عضو بشید و از فایلهای صوتی مرتبط با مشکل خودتون استفاده کنید .

  دوستان سوالات اینچنینی رو با چت نمیشه جواب داد. اینها موضوعات مهمی هست. باید به مشاور خوب مراجعه کنید و مسایل اصلی خودتون رو پیدا کنید و رفع کنید.

  در کانال راز موفقیت عضو بشید و صدها فایل صوتی پرسش و پاسخ را گوش کنید. ایدی کانال را در تلگرام سرچ کنید و عضو بشید. razemovafaghiat_com@

  همچنین حتما توصیه می کنم این دو مقاله سایت را کلیک کنید و مطالعه کنید:

  چگونه عشقم را برگردانم ؟
  چطور با قانون جذب عشق، عشق رفته را برگردانم؟
  پکیج جذب عشق و برگرداندن یار به رابطه (ازدواج موفق)
  این مقالات را حتما مطالعه کنید.

  موفق باشید

 5. پیام نظرات کاربران

  سلام جناب دکتر وقتتون بخیر راسش من 4 ماه پیش از طریق تلگرام با ی دختری آشنا شدم اصلا قرار نبود که رابطمون جدی شه ولی تا به خودم اومدم فهمیدم که یک دل نه صد دل عاشق شدم یه قرار گذاشتیم رفتیم مشهد و همدیگر را دیدیم و اونجا بود که جفت و متوجه علاقه علاقه بینمون شده رابطه ما خیلی بهتر شد صمیمیت اون بیشتر شد تا اینکه یه روزی یهو عوض شد و اومد بهم گفت دلش عشق قبلیشو میخواد و ی چند مدتی با هم تموم کردیم ولی من طاقت نداشتم از اونجایی ک با مادرش در ارتباط بودم ایشون کمکم کردن ک رابطمون ‌دوباره شکل بگیره اما بازم همع چی خراب شده جوری ک اومده .هر چی خواسته بهم گفته و میگع حرمتای رابطمون از بین رفته و دیگه راه برگشتی نیس راسش دکتر من نمیخوام از دستش بدم واقعا بدون اون نمیتونم دوام بیارم الان 1 ماه کار من شده هی غمو غصه همش حرس میخوارم و از درون داغون میشم اگه شنا کمکم کنین ممنونتون میشم

 6. سارا امیدی نظرات کاربران

  درود بر شما دوست عزیز

  این موضوعات خیلی مهمه و سرنوشت رابطه شماست. با چت به هیچ وجه نمیشه کمکی کرد. لطفا در کانال راز موفقیت فایل های صوتی پرسش و پاسخ و فایلهای سبک زندگی را گوش کنید. جواب کامل می گیرید. توصیه میکنم مشاوره کنید و مسایل رو سطحی نگیرید.

  موفق باشید

 7. حییدری نظرات کاربران

  سلام دکتر من 15سالمه نامزد من هم 22ساشونه ما بیشتر اوقات در حال بحث کردن با هم هستیم اما واقعن هر دو همدیگر را خیلی دوست داریم اون آدم منطقی است اما من به دلیل سنم بعضی از حرفای اون رو نمیپذیرم و وقتی اون میخواد مشکلیو با من حل کنه کمی لحنش بدع من بارها ب اون گفتم لحنشو بهتر کنه من دوست دارم با خوبی باهام حرف بزنه اما اون میگه تو باید منو همینطور ک هستم بپذیری و من همش میترسم با او دردل کنم چون میترسم بگه اشتباه از من بوده و خودم باعث این کار شدم اون فکر میکنه با گفتن این حرفا رک بودن خودشو ثابت کرده اما نمیدونه من بعد از دردل میخوام ارومم کنه ن سرزنش تازه خودشم تقصیری نداره چون فکر میکنه راه درست اینه و تظاهر ب خوب بودن نمیکنه و منم از أین همه بحث کردنو و…..خسته شدم چیکار کنم ؟؟؟

 8. سارا امیدی نظرات کاربران

  درود بر شما خانم رزیتا ی عزیز

  این حال شما تا حدودی طبیعه. هر فقدان و از دست دادنی lost حال ادم رو بد میکنه.

  به این فکر کنید که 10 سال بعد این حال رو دارید؟

  10 سال بعد به این اتفاق چطور نگاه می کنید؟

  10 سال بعد اگر این اتفاق برای کسی دیگر بود چطور از این خاطره حرف میزد؟

  فراموش کنید. علت مهم نیست . مهم این هست که انتخابتون اشتباه بوده و ایشون به هر دلیلی از رابطه خارج شده و تمام.

  دوست عزیز حال شما به ایشون ربطی نداره. حالتونو باید سریعا ترمیم بشه و برگردیدی به زندگی مخصوصا که از اول هدف ازدواج نبوده و مطمئن باشید الان ایشون حال شما رو نداره و رابطه دیگری رو تجربه کرده.

  مقاله بعد از جدایی چطور حالملن را خوب کنیم؟ خیلی کمکتون میکنه.

  موفق باشید

 9. ازیتا نظرات کاربران

  با سلام و تشکر مطلب خودتون استاد گرامی یه راهنمایی میخواستم .من دختری هستم 28 ساله و مدت 1 سال باآقایی ارتباط داشتیم اوایل رابطه خیلی خوب بود و گرم بودیم و مشکلی نداشتیم فقط این اواخر تماس هاش رو با من کم کرد و بعدازینکه منم ازش پرسیدم چراگفت رابطه ما تموم شدست.بااینکه میدونستم قصدش ازدواج نبود ولی واسه این حرفش خیلی جا خوردم و اینکه چرا رابطه رو میخواد تموم بکنه بدون اینکه دعوا بشه یا چیزی پیش بیاد الان کناراومدن بااین قضیه خیلی سخته چون بدون دلیل و چیز خاصی پیش بیاد این حرفو زد. میشه راهنمایی کنید چکار باید بکنم ؟

 10. ... نظرات کاربران

  سلام و عرض ادب .
  تشکر از مقاله بسیار زیباتون . استاد اگر میشه در خصوص زندگی زناشویی و طلاق عاطفی و عوامل و راهکارهای اون مطلبی بزارید . ممنونم از تحقیق و مطالب بسیار ارزشمندتون . جتما در زندگی با همسرم این مقاله را کاربردی میکنم .

 11. سارا امیدی نظرات کاربران

  درود بر شما دوست عزیز

  سریعا به یک مشاور خوب مراجعه کنید. این حال شما طبیعی نیست. مواقب سلامتی خود باشید.

  موفق باشید

 12. ... نظرات کاربران

  سلام. من از شونزده سالگی تا الان ک بیست ویک سالمه با یه پسر بودم حالا بعد اینهمه وقت منو ول کَرد و رفت دلایلشم خیلی خیلی چرت و مسخره بود. حالا دارم دیوونه میشم فقط میخوام برگرده واقعا بدون اون سختمه مریض شدم دائم حالت تهوع دارم و بالا میارم ???? این مقالرو خوندم اما حس میکنم از پس هیچکدوم برنمیام.چیکارکنم؟

 13. فرزانه نظرات کاربران

  سلام و خسته نباشید خدمت شما .من17 سال دارم و دوساله که کسی رو به شدت دوست دارم اون یکم مغروره و همسایمون هم هستش ولی من اونو خیلی دوست دارم . دوست دارم باهاش زندگی کنم به نظر شما من چه کار کنم ؟

 14. سارا امیدی نظرات کاربران

  درود بر شما دوست عزیز

  حتما و حتما پکیج جذب عشق رو تهیه کنید.

  پکیج جذب عشق سایت راز موفقیت
  اگر از طریق سایت براتون دشوار بود از طریق تلگرام و یا تماس تلفنی با شماره 09121752854 تهیه کنید.

  موفق باشید

 15. طوبی نظرات کاربران

  سلام آقای دکتر .من ی دختر هستم 20ساله با ی آقایی از سایت همسریابی آشنا شدیم قصدمون ازدواج بود. ولی چون من خیلی مغرورم ابزار احساسات نمی‌کردم .اما اون میکرد ولی چون یکم سنش از من بیشتر بود شور و هیجانش کم بود. دعوامون شد و من گفتم ک بعد کنکور باهم در ارتباط باشیم ی نوعی قطع کردیم. بعدا پشیمون شدم ک چرا اون حرفو زدم .الآنم نزدیک ی ماهه ک ازش بیخبرم .قبلاً در این موارد پیام یا تماس می‌گرفت اما الان نمی‌دونم چی میشه.اقای دکتر بگید من از طریق قانون جذب عشق چطوری اونو برگردونم .آخه من خیلی دوسش دارم دارم دیوونه میشم حالم خیلی خراب. تورو خدا بگید من چیکار کنم

 16. سارا امیدی نظرات کاربران

  دوستان عزیزم توجه کنید

  ما اینجا با چت مشاوره نمیدیم.

  این کار اصلا درست هم نیست و هیچ فایده ای هم نداره که شما چند خط بنویسید و یکی چند خطر جواب بده.

  موضوعات مهم هستند و حتما مشاوره نیاز دارند.

  این سرنوشت شماست، به نظرتون باید به همین سادگی مطرح کنید و با یک جواب سطحی تصمیمات مهم بگیرید ؟؟؟؟

  سوالات طولانی که جنبه مشاوره دارد حذف می شود.

  میتوانید به کانال مراجعه کنید و 100 ها فایل صوتی پرسش و پاسخ را گوش کنید.

  موفق باشید

 17. مصطفی نظرات کاربران

  با سلام خدمت استاد عزیز
  سال 89 ازدواج کردم از نوع عشقی ، عشقمون پاک بود حتی رابطه قبل از ازدواج نداشتیم اما خانواده من مخالف بودن و هیچوقت برخورد مناسبی با همسرم نداشتن تا الان که این خودش باعث مشکلات زیادی شد ، از طرفی خودم کوتاهی هایی کردم مثلا خیلی دیر به این نتیجه رسیدم که باید رابطه مو با خانوادم قطع کنم ، با وجود همه مشکلات عشقمون تو زندگی ادامه پیدا کرد اما کمرنگ شد اما از طرف همسرم فقط و برعکس از طرف من به مرور زمان بیشتر میشد ، یکی دو بار هم به دادگاه و طلاق کشیده شد اما منصرفش میمرد تا دو سه ماه پیش همسرم درخواست جدی طلاق کرد اما اینبار با مصرانه ، الان دو ماهه درگیر این موضوع هستم چون عاشقش هستم نمیتونم.. اما اون دیگه نه متاسفانه .. البته زبونی اینو میگه اما در اعماق وجودش رو نمیدونم ، با وجود اینکه قطع رابطه کردم با خانوادم و مسایل قبل رو ندارم بازم حاظر نیست برگرده ، همش میگه دیر شد مصطفی … در کمال ناباوری بهم میگه اگر واقعا عاشقمی طلاقم بده بزار راحت بشم ! این باعث شد که آخرین مرحله طلاق در دادگاه پیش برم و فقط به صیغه طلاق نرسید اما چرا عقب انداختش نمیدونم ، در حالی حالاتش تغییری نکرده ، ضمنا قرص اعصاب هم میخوره به گفته خودش ، من هم کارم شده آه و ناله و زجه مثل دیوونه ها شدم نمیدونم چه کنم
  لطفا کمکم کنید ، با تشکر

 18. سارا امیدی نظرات کاربران

  سلام دوست عزیز

  واقعا متوجه نمیشم دختران و پسران سرزمین من چرا باید اینچنین عزت نفس خودشون رو به حراج بذارن!!!

  دختر خوب! در همین پیامی که فرستادی، توی همین چند خط به مواردی اشاره کردی که کاملا نشون میده این شخص در حال حاضر شایستگی و صلاحیت ایجاد ارتباط با جنس مخالف رو نداره، نه با شما و نه با هیچ دختر دیگه ای، چون کاملا نابالغ هست و باید قبل از برقراری ارتباط روی ضعف های شخصیتی فردی و اجتماعی خودش کار کنه

  و بطور ویژه هم میتونم بگم این اقا به درد شما نمیخوره و ارتباط با این شخص فقط به شخصیت شما و اینده ت آسیب میزنه

  اینکه هنوز دنبال برقراری ارتباط با این شخص هستی، ریشه در عزت نفس ضعیف شما داره و اگه به دنبال بهبود وضعیت خودت نباشی ممکنه با آسیب های بسیار جدی مواجه بشی که ممکنه بعضا جبران ناپذیر باشه یا به سختی قابل ترمیم باشه

  توصیه میکنم حتما با یه روانشناس خوب مشاوره کن و همچنین مقاله ها و فایل های رایگان سایت و کانال ما در خصوص عزت نفس رو بخون و گوش کن

  دوره پرواز هم قطعا میتونه کمکت کنه

  موفق باشی

 19. نیلور نظرات کاربران

  سلام من 25 سالمه یک سال پیش با پسری اشنا شدم اولش خوب بود تا اینکه فهمیدم سنشو دروغ گفته یعنی دو سال از من کوچکتره بعد گفته بود لیسانسم ولی بعد فهمیدم دیپلمه تا الان سه بار مچشو‌ گرفتم با دختر چت میکرده دقیقا یه روز مونده بود به سالگردمون فهمیدم باز با دختر حرف زده من ناراحت شدم ولش کردم از همه جا بلاکش کردم اونم همین کارو کرد الان اون اشتباه کرده و باید بیاد جبران کنه ولی اون اینکارو نکرد و حتی اونم بلاکم کرد پسر خوبیه واقعا قلب پاکی داره ولی رفتاراش بچست امادگی ایجاد رابطه جدی نداره منم دوسش دارم و یه سال وقتمو براش گذاشتم حتی ماه اخر چون کارش ازاد بود پول نداشت من کمکش کردم و براش کار پیدا کردم الانم نمیدونم میره سرکار یا نه در اصل دلم براش تنگ شده خاطرات خوبی داشتیم
  دوسش دارم خانوادم میگه به دردت نمیخوره ولی من وقتی باهاش بودم حس راحتی و صمیمیت داشتم واقعا درکم میکرد و تو ناراحتیا کنارم بود من وافعا در حقش بدی نکردم قبلا قهر میکردیم من پیام میدادم ولی این سری اشتباه کرد و خیانت کرد نمیتونم بهش پیام بدم چیکار کنم فقط منو ببینه منو دوست داشته باشه

 20. سارا امیدی نظرات کاربران

  سلام دوست عزیز

  اینکه باوجود ازدواج این شخص، هنوز دارید بهش فکر میکنید و حتی باهم ارتباط مجدد برقرار کردید، مهم نیست این ارتباط به چه نحوی هستش

  موضوع ضعف در عزت نفس شماست

  توصیه می کنم حتما مقاله های سایت در خصوص عزت نفس رو مطالعه کنید و در صورت امکان در دوره پرواز شرکت کنید تا ضمن فراموش کردن این رابطه اشتباه، بتونید مهارت های لازم برای داشتن یک زندگی زیبا و ارزشمند رو کسب کنید

  در صورت تمایل میتونید یک مشاوره رایگان 10 دقیقه ای با مدرس دوره داشته باشید

  موفق باشید

 21. عسل نظرات کاربران

  سلام وقت بخیر، بعد از یه رابطه 5 ساله، الان 9 ماهه جداشدیم( ایشون هیچوقت نمیگفت چرا ولی گفته بود نمیتونه با من ازدواج کنه و هیچوقت نمیگفت عاشقمه) و الان ایشون ازدواج کرده ولی هنوز دوستش دارم و ایشون هم پیام داده همسرش رو دوست نداره و دلش برای من تنگ شده و پشیمونه که با من ازدواج نکرده ولی نه میخاد خیانت کنه و نه جدا بشه چون میگه همسرش خیلی خوبه و دلش نمیخاد دلشو بشکنه، بجز یکی دو بار پیام هیچ ارتباط دیگه ای نداشتیم، چون نمیخام باعث ایجاد حساس گناه در خودم یا ایشون بشم ولی شدیدا حالم بده چون نمیتونم فراموش کنم توی این مدت خیلی سعی کردم، بعلاوه با شناختی که ازش دارم میدونم چند وقت بعد باز پشیمون میشه که چرا الان جدا نشده و برنگشته پیش من ولی نمیدونم چیکار کنم؟ دوست دارم جدا بشه و برگرده پیش من ، رهی وجود داره؟ اگه ممکنه راهنماییم کنید

 22. سارا امیدی نظرات کاربران

  سلام دوست عزیز

  شما باید روی عزت نفس و اعتماد به نفس خودت کار کنی

  توصیه میکنم در دوره پرواز شرکت کنی و شاهد تغییرات بزرگی در زندگیت باشی

  نظرات شرکت کنندگان قبلی ما رو حتما ببین

  موفق باشی

 23. سها عرفانی نظرات کاربران

  سلام . من ب ی پسر تو مجازی علاقه مند شدم جوری ک حس جنون نسبت بهش داشتم روز اول اون بود ک ب من گفت دوسم داره ناخوداگاه سمتش کشیده میشدم برام مثه ی سیب ممنوعه بود با اینکه میدونستم هیچ آینده ای ندارم باهاش ولی همچنان به حرف زدن باهاش ادامه میدادم تمام زندگیشو بهم دروغ گفت درمورد سنش شغلش خانواده اش همه چیو ولی بخشیدمش چون فکر میکردم میتونیم دوباره شروع کنیم مثله دوتا آدم جدید خودش همش ازم فاصله میگرفت و میگفت تموم کنیم بعدها فهمیدم که بخاطر دروغاش خجالت میکشیده ولی ی روز همه ی واقعیتارو بهم گفت بهم گفت ک قول میده وقتی شرایطش بهتر شد باهم ازدواج کنیم منم قبول کردم ولی بعد از ی مدت سرد شد دیگه باهام تلفنی حرف نمیزد دیگه نمیخواست باهام حرف بزته و میگفت تموم کنیم من دیگه با این رابطه حال نمیکنم وقتی هم گفتم منو دوس نداری مگه گفت نه و بعدشم منو بلاک کرد همه جا حتی شماره امو من حالم خیلی بده نمیدونم چی کار کنم

 24. سارا امیدی نظرات کاربران

  سلام دوست عزیز

  شما باید روی عزت نفس و اعتماد به نفس خودت کار کنی

  توصیه میکنم در دوره پرواز شرکت کنی و شاهد تغییرات بزرگی در زندگیت باشی

  نظرات شرکت کنندگان قبلی ما رو حتما ببین

  موفق باشی

 25. ... نظرات کاربران

  سلام.من 5ماه باپسریی ک 4سال ازم کوچکتره رابطه عاشقانه داریم.بنده28وایشون 24ساله هستن.ایشون خیلی مغرورومتعصبن یروزگوشیم دسشون بود.ک ی مزاحم ک قبلنم مزاحمت اینجادکرده بود پی ام داد روواتس آپ ومن هرچی تلاش کردم وگریه کردم ک مزاحمه ومن خیانت نکردم فایده نکرد.چون من واقعن خیانت نکردم تورابطمون اخه خیلی دوسش دارم.ایشون منوموردفحاشی قراردادوگف پستم ونزاش ثابت کنم ک اون مزاحمه ورف.الان تقریبن2هفته میگذره و من تقریبن 7روزه ک ن پبام دادم ن زنگ ونمیدونم چکارکنم؟جفتومون ناراحتیم اون حق بخودش،میده من درکش میکنم البته ناراحتم هستم.میشه راهنمایی کنید کی باید ب رابطه برگردم وتماس برقرارکنم؟

 26. سارا امیدی نظرات کاربران

  سلام سارا خانم عزیز

  گاهی اوقات ما ناآگاهانه رفتارهایی رو انجام میدیم که تصور میکنیم درسته ولی در حقیقت درست نیست، من نمیدونم بین شما چی گذشته ولی ممکنه علت عذرخواهی زیاد شما ناشی از ضعف در عزت نفست باشه

  شما باید روی عزت نفس و اعتماد به نفس خودت کار کنی

  توصیه میکنم در دوره پرواز شرکت کنی و شاهد تغییرات بزرگی در زندگیت باشی

  نظرات شرکت کنندگان قبلی ما رو حتما ببین

  موفق باشی

 27. سارا نظرات کاربران

  سلام من 6 ماه با پسری اشنا شدم رابطمه فوق اعلده خوب وده از هر نظر واقعا دوسم داشته الانم دوسم داره منم خیلی دوس دارم هر کاری هم براش میکنم در حال حاضر یه بحثی کردیم که باعث ناراحتی اون شده و یه کلمه من بهش خیلی برخورده و من نزدیک دوهفته است ازش معذرت خواهی کردم ولی اون اول حاضر نبود با من حرف بزنه ولی الان حرف میزنه ولی خیلی سرد شده و میگه نمیتونم ببخشمت به نظرتون اون برمگیره

 28. سارا امیدی نظرات کاربران

  سلام دوست عزیز

  توصیه می کنم حتما مقاله های سایت در خصوص عزت نفس رو مطالعه کنید و در صورت امکان در دوره پرواز شرکت کنید تا در صورت نیاز ضمن فراموش کردن این رابطه اشتباه، بتونید مهارت های لازم برای داشتن یک زندگی زیبا و ارزشمند رو کسب کنید

  در صورت تمایل میتونید یک مشاوره رایگان 10 دقیقه ای با مدرس دوره داشته باشید

  موفق باشید

 29. ... نظرات کاربران

  سلام.یه مدت با یک پسر که فقط دوست عادیم(just friend) بود در ارتباط بودم که ناگهان به خودم اومدم دیدم دارم بهش دل میبندم و یک روزی اون بهم ابراز علاقه کرد و گفت میخواد از این به بعد به عنوان دوست دخترش باشم و من هم اعتراف کردم که دل بستم بهش ولی جوابم بهش نه بود و او واسه ی همیشه باهام قطع رابطه کرد الان یه مدته ازش گذشته ولی من نتونستم باهاش کنار بیام نمیتونم فراموشش کنم هروز بفکرشم نمیدونم باید چیکار کنم دلیل اینکه قبول نکردم درخواستش رو این بود که دوسال از من کوچیک تر بود این حس بدی بهم میداد ولی الانم چون ندارمش خیلی ناراحتم…لطفا کمکم کنید ممنون 🙂

 30. امیر نظرات کاربران

  سلام
  من پنج سال پیش عاشق ی دختر شدم و با تلاش زیاد تونستم باهاش وارد ی رابطه عاطفی بشم ولی بعد ی مدت کوتاه ب خواسته خودش ازهم جداشدیم،مدتی گذشت و دوباره برگشت و اظهار ندامت کرد و باز بعد مدتی منو کنار گذاشت تا اینکه دوسال پیش ب طور جدی ازهم جدا شدیم،تو این دوسال من هم رفتار خوبی با ایشون نداشتم و حتی ی درگیری لفظی هم داشتم ب ایشون،مدتی بعدش دوباره سر راه زندگیم قرار گرفت و ی قرار و یک صحبت باعث شد دوباره بهش علاقه مند بشم ولی بازهم ازش شکست خوردم،دیگ نمیدونم باید چکار کنم لطفا راهنماییم کنید،سپاس

 31. سارا امیدی نظرات کاربران

  سلام دوست عزیز

  مواردی که اشاره کردید، به عزت نفس شما برمیگرده

  توصیه میکنم مقالات مربوط به عزت نفس رو که لینکش رو براتون میذارم، بخونید

  ولی توصیه بهترم شرکت در دوره پرواز که مختص عزت نفس و اعتماد به نفسه هستش

  قطعا این دوره پاسخ تمام سوالات ذهنی شما رو میده و راهکارهای عملی رو به شما نشون میده

  برای مطالعه مقالات عزت نفس کلیک کنید
  موفق باشی

 32. الی نظرات کاربران

  سلام. من یه دانشجوام که با یکی از دوستام مشکل پیدا کردم.
  سال اول خیلی خوب بودیم ولی سال دوم که شروع شد نمیدونم چه رفتاری از من دید که براش باعث سوء تفاهم شد. خیلی سعی کردم از زیر زبونش بکشم ولی فقط میگفت دوستی یه چیز متقابله و اون هم انتظاراتی داره، خیلی سعی کردیم حرف بزنیم. به من میگفت عوض شدم درحالی که اونی که عوض شده بود خودش بود.
  نمیدونم دلیل وابستگیم به این دوستم چی بود ولی اخیرا که با چنتا از بچه های جدید خوابگاه صمیمی شده بود و دائما با اونا بود محل نمیداد خیلی غصه میخوردم بیخودی. خیلی راها پیش گرفتم و آخرین راه این بود که بیخیالی طی کنم و فقط نگران خوشحالی خودم باشم.
  بیخیالی وضعو جوری راحت کرده بود که آمادگیشو داشتم حتی دوستیمونو نموم کنم و دیگه خیلی برای راضی نگه داشتنش کاری نکنم چون آدم حساسیه درحالی که خودش میگه اینطور نیست. ولی نمیدونستم این کار درستی هست یا نه. ما هم تو خوابگاه هم تو کلاسای دانشگاه باهمیم و واقعا حتی اگه بخوام نمیتونم کلا بهش بی محلی کنم. چنروزی هست وضع بهتر شده ولی حس میکنم نمیخواد باهام وقت بگذرونه و همیشه بهونه ی زمان و امتحان میاره درحالی که سر بقیه اینطور نیست. دوسش دارم با اینکه بعضی اخلاقاش بده، در نهایت استخاره کردم و اومد که باید این دوستی رو حفظ کنم.
  متاسفانه استخاره راهشو نمیگه و بعد این همه مدت تنها راه باقیمونده با جذب بود. میخوام راهنمایی کنید، بنظرتون اینکار درسته، و راهی جز جذب هست یا نه؟

 33. شادی نظرات کاربران

  من به یکی از دوستام که خیلی دوستش دارم یه قولی دادم و بعدا نادانی کردم و تحت یه شرایط احساسی زیر قولم زدم من همیشه تو رابطمان دم از اعتماد میزدم اما خودم اعتمادش رو خراب کردم هنوز با همیم ولی میخوام دوباره مثل قبل بشیم حتی بهتر از قبل چیکار کنم؟

 34. ندا نظرات کاربران

  سلام
  من هشت ماه پیش با پسری اشنا شدم رابطمون باهم خوب بود اما از نظر ایشون من ادمی ام که مغرورم و فقط نظر خودم مهمه و دیگران برام اهمیتی ندارن
  بحثی بین ما پیش اومد و ما ازهم جدا شدیم
  یک هفته بعد من به ایشون پیام دادم
  معذرت خواهی و غیره چون مقصر جدایی من بودم
  ایشون گفتن که علاقه و محبت های منو نادیده گرفتی و ضربه بزرگی به من زدی
  من الان واقعا میخوام رابطم با ایشون درست بشه و ایشون به من فرصت دادن تا خودم رو تغییر بدم و احساسم رو بهشون ثابت کنم
  من واقعا نمیدونم چیکارکنم برای ثابت کردن احساسم به ایشون
  ناخواسته کاری انجام دادم که باعث ناراحتی و ضربه به ایشون و جدایمون شد
  نمیدونم چجوری خودم رو تغییر بدم

 35. محمد نظرات کاربران

  سلام من حدود 5 سال با یه دختر بودم که قصدمون ازدواج بود یه سال پیش دعوامون شد و کات کردیم اما دوباره برگشت و گفت بهت نیاز دارم دوست دارم وابستتم اما چند روز پیش یک دفعه گفت که دوست ندارم و دیگ حسی ندارم بهت و دوست ندارم با کسی باشم که بهش حسی ندارم و دوباره منو ول کرد و من موندم و کلی حال خرابی نمیدونم واقعا چیکار کنم

 36. رویا نظرات کاربران

  سلام من با پسری نزدیک به پنج ساله دوست هستم و خانواده آش راضی نیس بعد از اینکه راضی نبودن خانواده آش رو بیان کرد کم کم شروع کرد به گفتن اینکه من خودم نمیخوامت و اینا و میگه که من نمیدونم دوست دارم یا نه هنوز با هم هستیم چون رفتار های اون با حرفاش اصلا همخونی نداره بنظرتون من باید برای همچین کسی تلاش کنم یا نه

 37. سارا امیدی نظرات کاربران

  درود بر شما آقا محسن عزیز

  مغز رو اگر یک ماشین در نظر بگیریم، تولیدات این ماشین رو ما سه چیز میدانیم.

  1- فکر

  2- تخیل

  3- وهم.

  فکر محصولی که هست که ما بر اساس منطق به کار میبریم.

  تخیل محصول درجه یک این ماشین است و ما در دوره نخبگان به دوستان می اموزیم مواقب کار و تنظیمات ماشین مغزتون باشید. چون اگر تنظیمات درست نباشه محصول سوم تولید میشه و شما ممکنه حتی متوجهش نباشید. و تخیل رو با احتیاط کامل بکار بگیرید، چون اگر حواستون نباشه، سالها ازش استفاده میکنید و تازه متوجه میشید که این تخیل نبوده و وهم بوده.

  وهم همون خیال باطل و محصول بی کیفیت تولدی مغز هست.

  دوستانم اگر میخواهید بهترین استفاده رو از تولیدات ماشین ذهنتون ببرید.

  فکر رو به سمتی ببرید که از استانداردهای عقل، منطق و قانون بگذره. اگر مهر تایید گرفت فکر و تخیل شما درست بوده و مثبت و سازنده خواهد بود.

  تخیل رو بسیار مواضب باشید.

  تخیل رو اگر حواستون نباشه میشه وهم که این همون خیالپردازی هست که روانشناسی بسیار خطرناک و مردود میدونه.

  تخیل سالم و مناسب و سازنده میشه تصویرسازی خلاقانه میشه تخیل آگاهانه که در دوره نخبگان جذب موفقیت بسیار روش تاکید داریم و با دوستان کار میکنیم.

  موفق باشید

 38. محسن نظرات کاربران

  سلام استاد فرمایشات شما صحیح وکاربردی ولی یه سوال داشتم قانون جذب میتونه به خاسته هامون برسیم پس چرا کسایی که فقط خیال پردازی میکنن با رویاهاشون زندگی میکنن به هیچ جایی نمیرسند و همونی که بودند باقی میمونند ؟!

 39. سارا امیدی نظرات کاربران

  درود بر شما خانم نکیسای عزیز

  بله واقعا میشه. چه جمله قدرتمندی. بله واقعا با قانون جذب میشه.

  بسیار ممنونم که تجربه خودتونو از چگونگی عملکرد قانون جذب گفتید. به نکته خوبی اشاره کردید قانون جذب نمیاد پوست شما رو سفید کنه اما میاد ذهن شما رو روی موضوع جذب تصویر نهایی که خواسته شماست متمرکز میکنه و این یعنی قانون ارتعاش در قانون جذب وارد عمل میشه و شما در ارتعاش جذب راه کارهای روشن تر کردن رنگ پوست قرار میگیرد. این فرایند عمل به قانون جذب هست. نه اینکه بسیاری به ما پیام میدن چگونه با قانون جذب رنگ چشمم رو تغییر بدم؟ یا چگونه با قانون جذب قدم را بلند کنم یا چگونه با قانون جذب پوستم را سفید کنم؟

  اینگونه سوالات پاسخ ندارد مگر اینکه مقصود استفاده از قانون جذب برای یافتن راهکار علمی و منطقی باشد.

  موفق باشید

 40. نکیسا نظرات کاربران

  بله میشه من اینکارروکردم همیشه دعامیکردم که خدایابه من پوست زیباعطافرماوروشن خداوندراههای سفیدشدن پوست روسرراهم قراردادبچه بودم به من میگفتن شبیه هندی خاهستی الان میگن شبیه روس هاهستی!اتفاقی فهمیدمزینک اکسایدپوست روروشن میکنه وخیلی چیزهای دیگه

 41. سارا امیدی نظرات کاربران

  درود بر شما

  این نگرش، به دور از واقع گرایی و منطق به تغییر و تحول فردی است.

  هرگز قانون جذب برای هدفی غیر از تغییر و تحول فردی نبوده و نتیجه نخواهد داد.

  موفق باشید

 42. ملینا نظرات کاربران

  میشه با قانون جذب زیبایی بدست آورد؟مثلا تراکم ملانینا رو کم کرد یا رنگ پوست رو تغییر داد؟لطفا جواب بدید

 43. سارا امیدی نظرات کاربران

  درود بر شما خانم سمیرا

  ببینید قانون جذب شعبده بازی نیست.

  قانون جذبی که من تدریس میکنم در مواردی جواب میده که از مثلث عقل + منطق + قانون عبور کنه.

  ما در دوره نخبگان قانون جذب روش خاصی برای این موارد اموزش میدیم که در بسیاری موارد آدم متحیر میشه که قدرت ارتعاش ذهن چقدر میتونه تغییرات ایجاد کنه.

  عموما اعتقادات و باورهای دینی رو سخته کسی بتونه تغییر بده و این یک انتخاب و تصمیم هست.

  موفق باشید

 44. ... نظرات کاربران

  ایا با استفاده از قانون جذب میتونیم کاری کنیم کسی که نماز نمیخونه و میگه ب خدا اعتقاد ندارم، نظرش برگرده و معتقد بشه??

 45. سارا امیدی نظرات کاربران

  درود بر شما خانم فاطمه

  این عبارت به هیچ وجه صحیح نیست و تصور میکنیم که برداشت درست نباشد.

  لطفا جهت بررسی و راهنمایی با شماره دفتر و یا تلگرام ما تماس بگیرید.

  سپاس از توجه شما

 46. فاطممه نظرات کاربران

  سلام استاد
  شماتوی کتاب رازهاونیاز های موفقیت ایرانی گفتین که”در تصویرسازی هی خود ببینید که آن اتفاق در بدترین ودردناک ترین حالت رخ داده است”
  خب مگه قانون جذی نمیگه ماهرچی رو تصور کنیم بدست میاریم؟حالا چه بخوایم یانه؟
  خب اگه تصور کنیم اتفاق میوفته؟

 47. سارا امیدی نظرات کاربران

  درود بر شما دوست گرامی

  کی گفته که شما فقط کافیه مثبت فکر کنی و بعدش از آسمون خواستگار و پول و خوش بختی و آرامش می باره؟؟؟

  از طرف دیگه شما اگر 24 ساعته و تمام طول عمر را مثبت فکر کنی و از طرف دیگه نگران این باشی که :

  پس چی شد؟ چرا نیومد؟

  چقدر زندگی ها الکی شده؟ چقدر طلاق بیشتر شده؟

  خداکنه یک ادم خوب بیاد خواستگاری؟

  چقدر پسری که به درد زندگی بخوره کمه؟؟!!

  و بسیاری افکار محدود کننده و منفی حتی لحظاتی غالب ذهن ما بشن، هرگز شما در ارتعاش و مدار همسر ایده آل خودتون قرار نخواهید گرفت و ادم هایی که دقیقا نمی خواهید بیان خواستگاری رو جذب می کنید.

  دوست گرامی باید فکر و عمل و احساس و باور شما از خودتون اطلاح بشه و بعد سلول به سلول وجود شما انتظار و اشتیاق سوزانی برای جذب رویا هاش داشته باشه. این آدم دیگه نمیاد بپرسه پس چی شد؟ تا لحظه ظهور رویاها همین حس عالی رو داره و همین احساس وجودش را شعله ور میکند و انقدر اقدام و عمل می کند که حاضر می شود برای جذبش حتی از جانش بگذرد!!!

  سوالی دارم: دوستانی که این پیام را می بینید، مجددا این چند سطر را بخوانید. بعد این پرسش را جواب دهید که آیا شما تا حالا شده که اینگونه بخواهید و به چنگش نیارید؟؟؟

  موفق و پیروز باشید

 48. لیلی نظرات کاربران

  چن ساله که دارم مثبت فکر می کنم که با یه آدم پولدار ازدواج می کنم ولی دریغ از یه خواستگار.الانم 36 ساله هستم. چرا با قانون جذب نشد؟

 49. سارا امیدی نظرات کاربران

  درود بر شما دوست گرامی

  این پرسش رو در سایت و کانال پاسخ دادم.

  بخاطر افکار و باورهای مخفی افراد است.

  الان اینو که گفتین یعنی منتظر این نتایج هستین و دقیقا همین هارو جذب می کنید.

  یعنی شما تابستون برید جنگل بعد بارون میاد…

  این افکارو بذارید کنار واگرنه خودتون مشابه همین افکارو رو جذب میکنید.

  با یک اتفاق و دو اتفاق که نباید اینقدر قانون کلی بدین.

  توی کانال فایلهای صوتی بسیاری وجود داره که این صولات رو پاسخ دادم.

  موفق باشید

 50. امیرحسین نظرات کاربران

  من به هر چی فکر میکنم نمیدونم چرا بر عکس میشه
  مثلا فکر میکنم فردا میریم فوتبال بازی میکنیم میبریم.برعکس میبازیم
  یا میگم فردا وقتی جنگل بریم چقدر خوش بگذره و به اتفاقاتش فکر میکنم ولی مثلا بارون میاد و برنامه کنسل میشه
  نمیدونم چرا اینجوریه شاید من نحوه استفاده از این قانون رو یاد ندارم
  میخواستم نظرتون رو بدونم

 51. سارا امیدی نظرات کاربران

  درود بر شما دوست عزیز

  متاسفانه شما نیز درک درستی از عملکرد قانون جذب ندارید.

  لطفا در کانال راز موفقیت 100ها فایل صوتی توضیحات رو گوش کنید. کامل سوال شما را توضیح دادیم. ( razemovafaghiat_com@ )

  اینکه فقط بخواهیم و حسمونو خوب کنید و تدارکات جذب رو ایجاد کنیم که خیلی “احمقانه و غیر منطقی” به نظر میاد!!!

  متاسفم چیزهای عجیب و غریب در مورد قانون جذب میشنوم.

  قانون جذب میگه بخواه و اقدام کن و بعد احساس خوب و بعد اقدام ، بعد ارتعاش و بعد اقدام و بعد سپاسگزاری و بعد اقدام و ….

  تفاوت اقدام قانون جذبی با اقدام معمولیه که نتایج رو معجزه کرده.

  لطفا به کانال سر بزنید و مقالات زیاد سایت هم همین توضیح را دارد

  موفق باشید

 52. بینام نظرات کاربران

  سلام مهمتریت مشکل من درقانون جذب اینه که یعنی نمیدرونم چطوریه,,,سوالم اینه که وقتی خواستمون خواستیم بایدفقط حسمون خوب کنیم وتدارکات رواماده کنیم خداخودش راه رونشون میده ,مثلا یکی میادمیگه اینکاروکنی این مقدارمیدم یاخیربایداین عمل(برای مثال من تااخراین ماه بیست میلیون پول میخوام بابدبشینم ببینم چه کارکنم این پول بدستم میاد این روهم به اون عمل هام اضافه کنم)

 53. آزاده نظرات کاربران

  سلام
  وای خدایا باورم نمشد انقد سریع جواب بدهههه!
  من همین چند ساعت پیش این مطالب رو خوندم
  در تمام طول زندگیم به قانون جذب ایمان داشتم دارم و خدام داشت.
  اماهرگز فکر نمیکردم که انقدر سریع تصویر ذهنی و حس خوب جذب اتفاقات اتفاق بیوفته
  داشتم فکرمیکردم الان که گزینه 3و4رو خوندم امتحان کنم ببسنم چه اتفاقی میوفته اگه هم فرکانس پول بشم و تصور کنم اما الان ی دسته اسکناس توی دستمه و اینکه حتی بوی پول رو در مشامم حس میکردم بابسته پول بازی میکردم انگار ی بادبزن بود و من با بسته کامل پول خودمو باد میزدم.بادی که پوست میخوردو حس میکردم واقعا حس عجیبو بینظیری بود.اصلا تصمیم نداشتم بااون دسته پول چکارکنم فقط تصور کردم که دارمش.
  دوساعتو نیم بعد440تومن به حسابم واریز شد!!! وای خدایا باورم نمشد!بااینکه اون پول فقط به حسابم واریز شد و برای خودم خرجش نکردم بینهایت حس خوبی داشتم.میدونی چرا؟!چون در تصویر ذهنیمم اون پولو خرج خودم نکرده بودم وفقط تصور کردم ی دسته اسکاس تو دستمه که حس خوبی بهم میده
  حالا ایمان 100درصد دارم به قانون جذب باتک تک سلول های بدنم و به هرکسی که میشناسم این باورو انتقال میدم بابقیه هم اسفاده کنن.بینهایت ممنونم از این12اصولی که در مقالتون قراردادید.واقعاعای و کاربردی بود.نمیدنم چی بگم اصلا!
  اما میخوام تایک ماه اینده روی خودم و کل کارکنانن بیزینسم این 12اصول رو اجراکنم 100درصد جواب مییییده????????????????✅????????????بازم سپااااسگذااارم اقای جولایی????????????????✅????????????????????8

 54. ندیم نظرات کاربران

  با سلام برای تمرین عملی فیلم راز ار کتاب دسته چک ثروت (قدرتمندترین تمرین فیلم راز) استفاده کنید
  امیدوارم همه بتونند بهترین نتیجه را از این کتاب بگیرند

 55. سارا امیدی نظرات کاربران

  درود بر شما

  دوست گرامی لطفا در کانال تلگرام ما از فایل های صوتی رایگان استفاده کنید.

  موارد مشابه زیادی بوده که دقیقا نتیجه گرفتن. بستگی به ایمان و باور شما داره. فقط یک نکته مهم: ما نمیتونیم از قانون جذب فقط وقتی مشکل حادی داریم استفاده کنیم. این یک جریان و سبک زندگی است.

  توصیه میکنم در کنار درمان پزشکی، از درمان مکمل خود هیپنوتیزم شفا در سایت راز موفقیت هم استفاده کنید. در کانال تجربیات میتواید تجربیات دوستان را بشنوید.

  لطفا محصول را تهیه کنید و در تلگرام پیام بدین تا بیشتر راهنمایی شوید.

  موفق باشید

 56. فاطمه غلامی نظرات کاربران

  سلام خدمت شما.. من حقیقتا در مورد قانون جذب خیلی خوندم و فیلم های زیادی دیدم.. اما متاسفانه هرگز نتونستم ازش بدرستی استفاده کنم.. هرچقدر هم که سعی میکنم نمیتونم بفهمم که کجای کارم اشتباهه. مادر من به کنسر مبتلاست و من از جواب ازمایش بعدیش میترسم.. استرسش تمام وجودمو گرفته. سوالم اینه که من میتونم از قانون جذب برای سلامتیش و اینکه جواب ازمایشش منفی باشه استفاده کنم؟ اینکه فقط تصور کنم که خوب شده و جواب ازمایشش هم منفیه کافیه؟

 57. سارا امیدی نظرات کاربران

  درود بر شما اقای جواد عزیز

  سپاس از توجهتون به محصولات سایت.

  در سایت ما فقط یک پکیج آموزشی در موضوع جذب ثروت وجود داره.

  توی این پکیج یک فایل صوتی هست که شگفت زده تون میکنه. فایل قئرتمند صوتی هیپنوتیزم ذهن ثروت ساز.

  این برای برنامه ریزی ضمیرناخودآگاه شما بهترین گزینه است. و پکیج جذب ثروت هم در این پکیج به شما آگاهی های لازمه را میدهد.

  در واقع تصور کنید شما گرانترین پکیج جذب ثروت را اینقدر ارزان می خرید. تصور کنید گزیده ای از بهترین و جدید ترین محتوای آموزشی را دریافت می کنید.

  لطفا امروز اقدام کنید چون به زودی افزایش قیمت خواهد داشت محصولات.

  موفق باشید

 58. مینا اسماعیلی نظرات کاربران

  وقتی برای اولین بار کتاب قانون توانگری روخوندم نسبت به همه چیز دنیا حسم عوض شد.یه حس خوب به همه چیزو همه کس داشتم.حتی دوستانم هم متوجه شده بودن و میگفتن که کتاب روت خیلی اثر مثبت گذاشته ودرخواست میکردن کتاب را در اختیار انها هم بگزارم.
  من با همه قوانین توانگری قانون جذب-قانون خلا-قانون شکرگذاری-قانون خلاقیت و …و حتی کتاب راز را هم چندین بار خواندهام و نتایج مثبتی گرفتم.
  زندگی من روز به روز بهتر و بهتر میشود.خدایا شکرت

 59. سارا امیدی نظرات کاربران

  درود بر شما دوست عزیز

  ارتباط نزدیک داشتن کافی نیست.

  دوست عزیز خالق قانون جذب خانم هیکس و خانم راندابرن میگن نمیشه، شما می خواهید منو متقاعد کنید که میشه.

  یک مثال بیارید که شده؟

  نکنید این کارو برید به دنیال مشکل اصلی. بجای اینهمه وقتی که برای این کار بذارید ، به نظر من برید سراغ فکری که بخاطر عزت نفس اسیب دیده که شما رو وادار میکنه رنگ چشم خدادادی خودتونو بخواید تغییر بدید.

  موفق باشید

 60. فاطمه نظرات کاربران

  تو جواب کامنت ها گفته بودین با قانون جذب نمیشه رنگ چشم یا قد رو تغییر داد. اما بیوکینزی میگه که میشه. اگه این یه قانونه، پس باید یه چیز کلی باشه که همه چیو دز بر میگیره. نمیشه گفت بیوکینزی هم ارتباط تنگاتنگی با قانون جذب داره؟ چون توی اون هم تلقین وجود داره.

 61. سارا امیدی نظرات کاربران

  درود بر شما خانم مریم

  ببینید پاسخ هم آری است و هم نه.

  اگر شما پکیج را تهیه کنید و از طرف ایشون استفاده کنید و به شرطی که فقط برای این کار نباشد و واقعا همه اصول و قوانین را رعایت کنید و از قدرت ذهنتان برای جذب استفاده کنید، احتمال جذب شغل ایشون صد ها برابر می شود. منتها به شرطی که این مخالف خواسته ایشون نباشه.

  مثلا شما برای یک کودک 4 ساله نمیتونید شغل جذب کنید و یا برای یک ادم معتاد بی مسئولیت نمی تونید چیزی جذب کنید چون فرکانس ذهنی این فرد این رو نمی خواد و دقیقا اونو از خودش دور میکنه.

  موفق باشید

 62. مریم نظرات کاربران

  سلام..
  سوال من این که ایا با استفاده از قانون جذب من میتونم برای نامزدم شغل جذب کنم؟
  این سوال خیلی برام مهمه لطفا جواب بدید .ممنونم ازتون

 63. سارا امیدی نظرات کاربران

  درود بر شما آقا نوید عزیز

  واقعا بهتون تبریک میگم بخاطر قدرت پذیرشتون

  خیلی از آقایون همسر خودشون رو انکار میکنن و تفکراتش رو به سخره میگیرن ک این موضوع متاسفانه پایه های زندگی رو سست میکنه ولی کاری ک شما انجام دادین و پیشنهاد همسرتون رو در خصوص مطالعه این مطالب پذیرفتین واقعا جای تحسین داره

  امیدوارم بیش از پیش شاهد حضور شما و همه هموطنانم در این سایت باشیم

  موفق باشین

 64. نوید نظرات کاربران

  من به پیشنهاد همسرم این مطالب خوندم و خیلی حالم بهتر شد . بعضی از این نکات در باورهام وجود داشت و دلگرمتر شدم ، من امروز با خودم قول و قرارهایی گذاشتم که مطمئنم دونه به دونش محقق میشه . ممنون از راهنمایی و توضیحاتتون

 65. سارا امیدی نظرات کاربران

  درود بر شما دوست عزیز

  لازمه حفظ دستاوردها اینه که یک سری مهارت ها آموخته بشه

  پیشنهاد میکنم عضو کانال تلگرامی سایت راز موفقیت به آدرس razemovafaghiat_com@ بشین و از فایل های صوتی رایگان استفاده کنین

  یه پیشنهاد و البته توصیه ای هم که بهتون دارم اینه که وارد دوره نخبگان قانون جذب بشین و تمام مهارت های لازم جذب و حفظ آرزوها رو یاد بگیرید البته قبلش حتما نظرات دانشجویان شرکت کننده در دوره رو گوش کنید.

  موفق باشین

 66. شیوا نظرات کاربران

  سلام من اون چیزیو که بخوام میتونم جذب کنم ولی نمیتونم نگهشون دارم از دستشون میدم چیکار کنم همیشه بمونن؟

 67. فاطمه ذوالفقاری نظرات کاربران

  بسیار خوب بودمتشکرم استاد من بارها این مقاله راخوندم ولذت بردم ممنون از وقتی تودوره نخبگان شرکت کردم خیلی مثبت شدم وخیلی ازدوره تون راضیم وفکر میکنم این دوره روجذب کردم خدایا شکرت بابت اشنایی بااستادجولایی عزیز

 68. سارا امیدی نظرات کاربران

  سلام دوست عزیز

  سوالتونو به صورت صوتی در کانال راز موفقیت جواب دادم. پاسخ شما مثبت است. ولی بادتون باشه قانون جذب بهانه ای برای تنبلی نیست.

  درس رو باید بخونید. اگر علاقه و اشتیاقی برای خواندن ندارید این دیگه چارش قانون جذب نیست.

  علت را پیدا کنید. شاید علاقه ای به درس خواندن ندارید.

  باید مشاوره تحصیلی و روانشناسی کنید و علت را پیدا کنید.

  موفق باشید

 69. مهسا نظرات کاربران

  سلام من میتونم با استفاده از قانون جذب تو درسام پیشرفت کنم؟خیلی ناامیدم چون با اینکه خیلی درس میخوندم بازم نمره ی دلخواهم رو نگرفتم و الانم تمام اعتماد به نفسم از بین رفته

 70. سارا امیدی نظرات کاربران

  درود بر شما دوست عزیز

  لطفا این مقالات را مطالعه کنید:

  چگونه با قانون جذب عشق به عشقمان برسیم؟7 گام برای برگرداندن عشق خود از طریق قانون جذب
  7 راز قانون جذب عشق

  و البته محصول پکیج قانون جذب عشق نیز به شما کمک خواهد کرد.

  موفق باشید

 71. زهرا یوسفی نظرات کاربران

  خیلی ممنون بابت مطالبتون استاد
  آیا میتونم با استفاده از قانون جذب شخص خیلی دوری را به خودم جذب کنم لطفا هرچه زود تر پاسخ بدید

 72. ---- نظرات کاربران

  واقعا مطالب عالی بود این مطالب گزیده کتابهای راز موفقیت هست. از زحماتتون متشکرم.

 73. سارا امیدی نظرات کاربران

  درود بر شما حمید عزیز

  بسیار خوشحالیم که دوستان نظرات موفق و مخالف خودشان را مطرح می کنند.

  هرگز قانون جذب نگفته بخواه و تو خونت بخواب برات میباره. اگر شما این تصور را دارید پس لطفا کمی بیشتر مطالعه کنید.

  من از شما سوالی دارم. اگر با تلاش تنها افراد قرار بود ثروتمند شوند، پس چرا بیشتر افراد کم درامد تقریبا تمام وقت دارند تلاش می کنند ولی نتیجه نمیگیرند.

  بعد میان و اخر هفته ها رو هم کار میکنند. بعد دو شیفت و بعد سه شیفت ولی نتیجه همان است.

  افراد زیادی هستند که بیشتر کار ذهنی میکنند و خیلی کم تلاش فیزیکی و نتایج باور نکردنی است.

  دوست عزیز این باور شماست. قابل احترامه. شاید مثالهایی هم داشته باشید. اما من این باور را خیلی وقت پیش کنار گذاشتم. در دوره هم روز اول همه مثل شما فکر میکنند. ما در گروه ویژه هر شنبه شب سمینار انلاین داریم. نتایجی که دوستان گزارش می کنند قانون و باور شما را شکسته و نتایج متفاوت است.

  لطفا مقالات قانون جذب سایت راز موفقیت را بخوانید.

  همچنین 4 جلسه از دوره کوین ترودو را به رایگان در سایت میتونید دانلود کنید و گوش کنید.

  موفق باشید

 74. حمیدرضا نظرات کاربران

  نمیخوام با طرفدارای قانون جذب مخالفت کنم بالاخره بعضیا قانون جذب رو قبول دارن و بعضیا ندارن
  ولی اعتقادم اینه که خواسته ها و اهداف تنها و تنها با تلاش و سخت کوشی و مقاومت در برابر مشکلات بدست میان این چیزیه تا به امروز تو زندگیم تجربه کردم و وقتی هم تلاش نکردم به خواستم نرسیدم
  و به نظرم قانون جذب یه قانون شیرینه واسه ادمایی نمیخوان تنبلن و نمیخوان تلاش کنن
  (خودتون رو غول نزنید…)

 75. ش ب نظرات کاربران

  لطفا راهنماییم کنید برای خرید وسیله ای که میخاهم در چند مرحله بصورت چک پرداخت کنم متن چک رو چطور تنظیم کنم.مثال
  وسیله ای که میخام بخرم 50 میلیون قیمتشه و من روزانه فقط
  10 میلیون میتونم بپردازم.

 76. آ و نظرات کاربران

  سلام استاد
  من یک روانشناس هستم.
  به نوبه خود از شما بدلیل این که وقت گذاشتید تا این مطالب را آموزش دهید سپاسگذارم. شاید حدود 10 سال پیش بود که فیلم راز از شبکه 4 پخش شد و به صورت CD در اختیار مردم قرار گرفت، من نیز آن را مشاهده کردم و کتاب راز نوشته راندا برن را مطالعه نمودم. اولین اتفاق در همان زمان دانشجویی برای من افتاد همیشه معدل حدود 16 داشتم و از ترم بعد که با قانون راز آشنا شدم در فکر و تصوراتم خود را رتبه اول میدیدم جالب بود که ترم بعد با همان میزان درس خواندن من رتبه اول را کسب کردم و به من لوح تقدیر داده شد و این تا زمان فارغ التحصیلی و بعد از آن زمان ارشد و و بعد از آن نیز ادامه یافت. البته بعد از آن سعی کردم نیروی فکر خود را قوی کنم و مثل آهنربا هر چیزی که میخواستم با تغییر فکر و احساسم بدست می آوردم.
  الان در مشاره ها همیشه این موضوع را آموزش میدهم. گاهی مراجعان هرچند از اول با سختی قبول میکنند ولی بعد از مدتی به دلیل اصرار من در این امر (که فکر و احساسشان شان را تغییر دهند)، نتیجه مثبت میگیرند. البته بعضی افراد بخاطر وجود طرحواره های منفی که از ابتدای کودکی به آنان آموزش داده شده و یا افکار ناکارآمد این امر را قبول نمیکنند. کار با این افراد کمی مشکل است و معمولا افرادی هستند که نیاز به روانپزشک و استفاده از دارو پیدا می کنند.
  کاش همه ما انسانها این موارد را از همان ابتدای زندگیمان آموزش میدیدیم و این میزان در جامعه با سختی روبرو نمیشدیم. این امر نیروی الهی است که در وجود همه ما گذاشته شده ولی ما سالها از آن بی خبر بودیم.
  باز هم از شما بدلیل انتشار این مطلب و آموزش، تشکر و سپاسگذاری میکنم. امیدوارم همیشه شاد، موفق و سلامت باشد.
  ارادتمند و شاگرد کوچک شما

 77. سارا امیدی نظرات کاربران

  درود بر شما دوست عزیز

  این درست مثل این هست که من میخوام بدون مربی و کتاب، گواهینامه بگیریم.

  البته که میتونید ولی باید خودتون تلاش کنید. در کانال راز موفقیت مطالب مفید زیاد هست. همه مقالات سایت برای جذب عشق هم کمکتون میکنه. البته باید چند جلد کتاب هم در این زمینه مطالعه کنید و از همه اینها یک دستور العمل واحد برای خودتون استخراج کنید و عمل کنید.

  بسته های آموزشی همین کارو میکنه فقط راه شما کوتاه میشه.

  موفق باشید

 78. احمد نظرات کاربران

  سلام اقای جولایی من میتونم بدون اینکه تو دوره ها شرکت کنم یک دختری رو به خودم جذب کنم؟
  لطفا جواب بدین.ممنون

 79. آنا نظرات کاربران

  Slm,Mn Be shedat Qanune Jazbo Bavar Daram,Hata qable inke Befahmam hamchin Chizi hasto Ye qanun Jazbi besham Bavaresh dashtam Yani Motevajash budam Tu Zendegim faqat Esmesho Nmdunstm….!!
  Tu Hameye Mavared Bavaresh Daram Va Midunam bayad Chetor Azash Estefade konam joz Jazbe Eshq:( Unesh Fk konam pichide Tarin Morede Tu qanune jazb,Akhew Emtehanesham kardam Javab Nadade Etefaqan Mn Un Entezara va tavajoh ha va surprise haye yhoyi k Az Kec k mikhamo dashtam vaqti behesh recidam k Fekresham nmikardm vali vaqti ba qanune jazb emtehanesh kardam va motmaen budam Azash In etefaq moteasefane Nayoftad…mishe rahnamayim konid?

 80. محیا نظرات کاربران

  بسیار مفید و کاربردی

 81. شیرین ثناگو نظرات کاربران

  عالیی بود ممنونم بابت راهنمای خوبتون

 82. امید نظرات کاربران

  درود.راستیتش من راجب قانون جذب هیچ اطلاعاتی نداشتم تا چند روز پیش که یه اتفاق خیلی جالب و برای من تاثیر گذار افتاد…چن روز پیش داشتم برای یکنفر داستان من دراوردی در غالب طنز تعریف میکردم..که همون داستان الکی که ساخته ذهن من بود بعد از چند دقیقه رخ داد! کاملا مات و مبهوت ماجرا مونده بودم احساس میکردم قبل اون اتفاق این داستان به من وحی شده بود و … برای یکنفر این ماجرا رو تعریف کردم و اونهم گف قانونه جذبه و چون من اطلاعی راجبش نداشتم برام راجبش توضیح داد برای من خیلی جالب شد قضیه والان چند روزیه که فکر من رو مشغول خودش کرده و هر روز دارم راجبش تو اینترنت اطلاعات بیشتری دریافت میکنم و کاملا هم بهش ایمان آوردم!و مطمئنا ردپاشو نه تو‌زندگی من بلکه همه دیدیم به عنوان مثال راجب یکی داریم حرف میزنیم که یهو ناخواسته پیداش میشه که بیشتر در این مواقع میگیم طرف چه حلال زادست یا ناخواسه چیزی رو طلب میکنیم که یهو براورده میشه که در این مواقع هم بیشتر میگیم ای کاش چیز دیگه ای از خدا میخاستم و خیلی چیز های دیگه که اگه تو گذشته و یا خاطره هاتون مرور کنین میتونین اثر قانون جذب رو توی زندگیتون ببینین/فکر نمیکردم مطلب انقدر طولانی بشه ببخشید که وقتتون رو گرفتم. از خداوند متعال هم سپاسگذارم بابت این قضیه اگه اون اتفاق نمی افتاد شاید هیچوقت از وجود قانون جذب باخبر نمیشدم

 83. ... نظرات کاربران

  عالی بود ممنونم

 84. زیبا نظرات کاربران

  متاسفانه من چند وقتی بود که به تصادف فکر می کردم. و دقیقا بیست روز پیش یه تصادف وحشتناکو از سر گذروندم و به لطف خدا جون سالم به در بردم. خیلی برام تعجب آور بود که چطور همچین چیزی ممکنه! در مورد قانون جذب چیزی نمیدونستم اما اسمشو شنیده بودم، به همین خاطر تصمیم گرفتم که درموردش تحقیق کنم. مطالبی که درج کردید خیلی بهم کمک کرد تا قانون جذب بهتر بشناسم و وجودش رو باور کنم. ممنون از کمکتون

 85. علی نظرات کاربران

  ناموسا دمت گرم

 86. حسین خادمی نظرات کاربران

  خیلی عالیه امیدوارم سایت را به روز نگه دارید.

 87. خورشیدی نظرات کاربران

  عاااااااالی بوووود این قانون به شدت رو زندگیه من تاثیرای مثبت داشته و نشده که تا بحال چیزی بخوامو نگیرم نه اینکه مثلا ب چیزای بزرگی ک خواستم رسیده باشم حداقلش به بیشتر ارزوهای کوچیکم رسیدم و برای رسیدن به ارزوهای بزرگمم دارم به شدت تلاش میکنم از سایت خوبتونم ممنونم که امید بیشتری به ما میدید و باعث میشید که ما هیچوقت از مثبت اندیشی دور نشیم امیدوارم همه بتونن ازین قانون به درستی استفاده کنن تابتونن معجزرو تو زندگیشون ببینن.کاملا با سایتتون و مقاله توش موافقم باتشکر.

 88. مهدیه فرهنگ نظرات کاربران

  سلام ممنون از اینکه تجربیات خودتون رو در اختیار افراد میگذارید

 89. بهشتی نظرات کاربران

  من تا به حال چیزی درمورد قانون جذب نمیدانستم ولی همیشع در این باور بودم که وقتی به چیزی فکر میکنم قدرت زیادی در رسیدن بهش دارم همیشه به خودم میگفتم وقتی خدا یک فکری یک رویایی رو در ذهن من ایجاد کرده پس میتونم بهش برسم خیلی وقتا هم به کسی که فکر کردم بهم یا زنگ زده یا پیام داده تنها چیزی که نمیدونستم این بود که اسم اینا چیه که حالا فهمیدم بهش میگن قانون جذب میخوام باتمام وجود باورش کنم و به سمتش برم

 90. زهرا نظرات کاربران

  من همیشه این حسو داشتم که هرچی که بهش فکر میکنم انجام میشه و همیشه سعی میکردم مثبت فکرکنم. پس وقتی که این مطالب رو خوندم زیاد تعجب نکردم و خوشحال شدم که دیوونه نشدم!
  دوستانی که نظریه رو شنیدن و بهش شک دارن. یه اصلی تو روانشناسی (من ارشد روانشناسی هستم) هست که اگر باور داشته باشید که چیزی اتفاق خواهد افتاد, با جرات بیشتری به سمتش میرین و خودتون بخاطر اطمینانتون شانس اتفاق افتادنشو چند برابر میکنید و این باعث میشه که باور اولیتون قویتر بشه و همینطور تا آخر… این همون اصل جذب هست که با نام دیگری تو روانشناسی شناخته میشه و در دین و علم های دیگر با نام های دیگه. حقیقت اینه که جادو و خرافه ای در کار نیست بلکه این خودتون هستین که روحیه تون رو چنان قوی میکنید که در راه رسیدن به موفقیت هیچ غیرممکنی باقی نمیمونه. این سایت ابهامی رو که در مطالب علمی و دینی در مورد قانون جذب هست رو کمی جلوتر از باورهای جامعه مطرح میکنه و بابت همین هست که باور کردنش کمی مشکل هست.

 91. رحیم نظرات کاربران

  سلام عالیه عالی عالی عالی

 92. لیلا جلالیان نظرات کاربران

  عالی بود و شرایطی فراهم بود که من با تمرکز و دقت مطالب را مطالعه کنم قبلا در مورد قانون جذب اطلاعاتی داشتم
  این یک نشانه خوب برای امروز و روزههای آینده ست

 93. سعید ترابی نظرات کاربران

  خیلیم عالی برای رسیدن به یک خواسته باید ارتعاشات ماهم با اون خواسته یکی بشه.

 94. سارا امیدی نظرات کاربران

  درود بر شما دوست عزیز

  خوشحالیم که مطالب سایت راز موفقیت مورد توجه شما قرار گرفته

  سایت راز موفقیت رو همچنان دنبال کنید

  موفق باشید

 95. بختیار بختیاری نظرات کاربران

  خیلی خوب بود

 96. سارا امیدی نظرات کاربران

  سلام دوست عزیز

  توصیه میکنم حتما در دوره نخبگان قانون جذب شرکت کنید، پک اول این دوره دقیقا در خصوص موضوعی هست که دنبالش هستین یعنی پاکسازی درون، قبل از ثبتنام نظرات شرکت کنندگان قبلی رو هم ببینید

  همچنین لطفا در کانال راز موفقیت عضو بشید و از فایل های رایگان ما استفاده کنید. جواب بسیاری از سوالات شما و راهکارهایی که دنبالش هستید در کانال راز موفقیت وجود داره

  موفق باشید.

 97. نسیم نظرات کاربران

  سلام من قانون جذب روباوردارم وخیلی توزندگیم تاثیرداره فقط میخوام بیشتربدونم که بعضی فکراوادمای منفیروکلاازذهن وزندگیم حذف کنم وبه ارزوهامم برسم
  خیلی خوب جذب میکنم یکی دوتانیست که حداقل مثال بزنم براتون بخاطرهمین میخوام کمکم کنیدبرای حذف بعضی چیزای منفی که روبرونشم باهاشون کمن ولی مهمه واسم
  سلام یه تجربه یارازقانون جذب رومیگم شایدبه دردخیلیابخوره اینکه وقتی ارزووهدفتومشخص کردی جوری رفتارکن که بهش رسیدی وهمونجوری شکرگذاری کن مثلاروبرگه بنویس خدایاشکرت که انقدخوشبختم،یاخدایاشکرت که چاق شدم،ونگهشون داروهرروزبخونینش تکرارباعث میشه هم باورش کنیم هم فکروذهنمونوباچیزی که دوس داریم درگیرکنیم وبهشون برسیم من اینکاروکردم ومیکنم وصددرصدنتیجه گرفتم ،ممنون بابت مطالب خوبتون

 98. سارا امیدی نظرات کاربران

  درود بر شما دوست عزیز.

  قطعا، منظور خانم پاندر هم دقیقا همین بوده که هرجایی حستون خوبه و یا حستونو خوب میکنه کمک کنید. حالا جنس کمک میخواد معنوی باشه یا مادی.

  توصیه میکنم جتما کتاب «رازها و نیازهای موفقیت ایرانی» با موضوع روانشناسی موفقیت – محمود جولایی رو هم سفارش بدین و حتما بخونید.

  موفق باشید

 99. سارا امیدی نظرات کاربران

  درود بر شما ممنون از لطفتون لطفا تلگرام به شماره 09121752854 پیام بدهید

 100. نازنین نظرات کاربران

  سایت قانون جذب خوبی دارید
  مقاله قانون جذب شما عالی عالی
  من چطور میتونم اول با استاد جولایی چند دقیقه چت کنم بعد تو دورتون شرکت کنم؟؟

 101. سارا امیدی نظرات کاربران

  درود بر شما آقا یا خانم قانون جذبی عزیز

  قانون جذب قانون هست و واقعی و عملی داره تو زندگی همه جواب میده.

  خیلی ها با خیلی چیزهای دیگه هم مخالفن، نظر دیگران نمیتونه ملاک درستی یا غلطی چیزی باشه. حتی ثابت شده افراد مختلف نسبت به یک شرایط یکسان نظر و واکنش های مختلفی بروز میدن.

  دقیقا من خودم جزو مخالفین سرسخت قانون جذب بودم. تصورم این بود قانون جذب میگه بخواه و دیگه تمومه بهت داده میشه!!!!

  اما وقتی قانون جذب و قانون ارتعاش در قانون جذب رو بیشتر و بیشتر درک کردم، بعد کم کم بکار گرفتم دیدم اقا داره جواب میده. چرا اینقدر مخالف داره نمیدونم؟؟؟؟؟؟

  دوست من امکان ملاقات هست ولی هیچ ضرورتی نداره مخصوصا تو این ایام کرونا و شما در اینستاگرام محمود جولایی دایرکت که پیام بدین خودم (محمود جولایی) پاسخ میدم. البته دوستانی که در دوره نخبگان جذب و موفقیت شرکت میکنند که مستقیم با بنده در ارتباط هستند. (ایدی اینستاگرام: mahmoud_julaei )

  جهت شرکت در دوره خبگان جذب و موفقیت هم اگه مشاوره میخواید بهترین روش تماس با دفتر یا پیام در تلگرام و واتساپ شماره 09121752854 هست. منتظر تماستون هستیم.

  موفق باشید

 102. قانون جذبی نظرات کاربران

  پس قانون جذب واقعی اینه؟ اینجوری که من نمیفهمم چرا بعضی ها میگن قانون جذب ضد دینه؟
  من فقط بخاطر این تا حالا مخالف قانون جذب بودم.
  حیف که این بوده و ما استفاده نمیکنم.
  آیا استاد جولایی رو میشه ملاقات کرد؟ البته هدفم شرکت در دوره هست؟؟

 103. حسین راد منش نظرات کاربران

  من باور دارم با اسفاده از قانون جذب میتوان به اکثر خواسته های دنیایی رسید این مقاله باورم را تقویت کرد

 104. سارا امیدی نظرات کاربران

  درود برشما آقا مهدی عزیز از بچه های خوب دوره نخبگان ما …امیدوارم روز به روز موفقیت شما و همه دوستان رو ببینم

 105. مهدی نظرات کاربران

  قانون جذب واقعا باور کردنی هست من واقعا بخش بزرگی زندگیم با این روند پیش رفته امیدوارم همه مردم ایران به موفقیت برسن ممنونم از این مقاله خوبتون هیچ مقاله ای به این زیبایی در سایت های دیگه وجود نداشت

 106. سارا امیدی نظرات کاربران

  درود بر شما آقای کیایی عزیز

  ممنون از لطفتون.

  برای ثبت نام در دوره نخبگان میتونید از طریق اپ راز موفقیت.
  یا دایرکت اینستاگرام راز موفقیت

  یا با شماره 09121752854 مستقیم در تلگرام یا واتساپ یا تماس.

  و یا با دفتر راز موفقیت: 22633880 تماس بگیرید.

  موفق باشید

  راز موفقیت

 107. فاطمه نظرات کاربران

  بهترین و جامع ترین مقاله ای بود در زمینه قانون جذب خوندم در رابطه با دوره نخبگان قانون جذب چجوری اطلاع کسب کنم؟

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پیام شما پس از بررسی منتشر می شود

پشتیبانی سایت توسط : پشتیبان وردپرس