موفقیت، موفقیت-فردی، موفقیت-مالی، موفقیت-شغلی

قانون جذب عشق چیست؟| چگونه همسر دلخواه و رابطه رویایی را جذب کنم؟ (11) - راز موفقیت

تعداد امتیاز: 3

چکیده محصول :

انتشار : 1395/12/26 18 نظر 9,360 بازدید

شاید برایتان جالب باشد بدانید، بیشترین مراجعین آموزش قانون جذب و جذاب ترین موضوع بعد از قانون جذب ثروت "قانون جذب عشق" یا همان "قانون جذب رابطه ایده آل" است. این شامل ایران نیست و در تمام دنیا، قانون جذب عشق، رتبه دوم جستجوی گوگل را دارد.  دوستان همه ما بر اساس افکار خود اقدام میکنیم. این اقدامات نتایجی دارد. نتایج زندگی ما را می سازد. در آموزش قانون جذب هم می گو ییم: افکار مختلف انرژی و فرکانس مختلفی دارد. افراد هم فرکانس با افکار مشابه در یک گروه و یا مدار قرار دارند. ما به شما خواهیم آموخت تا در مدار یار و همسر ایده آل هم فرکانس خود قرار گیرید.

قانون جذب عشق چیست؟| چگونه همسر دلخواه و رابطه رویایی را جذب کنم؟ (11) - راز موفقیت

قانون جذب عشق چیست ؟

چگونه همسر ایده آلم را پیدا کنم؟

چطور با فرد خاصی ازدواج کنم؟

آیا با قانون جذب میتوان تعداد خواستگار را افزایش داد؟

چگونه باید همسر ایده الم را پیدا کنم؟

چطور باید با فردی که دوست دارید و همسر رویایی خود ازدواج کنید؟

خصوصیات همسر رویایی من چیست؟ از کجا بفهمم ایده ال من کیست؟

در ارتباطات چطور فرد مناسبی را جذب کنیم؟

چطور هنر ارتباطات را از طریق قانون جذب تسخیر کنیم؟

آیا واقعا میشه من رابطه رویایی را با قانون جذب عشق کنم؟

آیا میتوان در بیزینس و کسب و کار با افراد مشخصی ایجاد ارتباط کاری و دوستی کرد؟

اینها تنها تعدادی از پرسش هایی است که با موضوعیت "جذب همسر ایده ال" روزانه در گوگل سرچ می شود و شما در این پکیج آموزش قانون جذب، برای همه این سوالات پاسخ های شگفت انگیزی خواهید گرفت.

قانون-جذب-عشق، قانون-عشق، جذب-فرد رویایی، جذب-مرد، جذب-پسر، جذب-ارتباط-عاشقانه

واقعا چگونه میتوان همسر دلخواه و رابطه رویایی را جذب کرد؟

همیشه در دوره های قانون جذب یکی از جذاب ترین و پرطرفدارترین موضوعات "جذب شخص مورد علاقه" با ویژگی های خاص بوده و تصور میشه روز بروز هم این تقاضا و تمایل افزایش یابد.

 • آیا شما نیز به دنبال این هستید که فرد مورد علاقه و یا همسر دلخواه خود را جذب کنید؟

 • آیا برای شما هم این خبر هیجان انگیز هست که بدانید راه هایی هست که قادر خواهید بود، همسر ایدال خود را از طریق قانون جذب، به زندگی خود بکشید؟
 • آیا شما نیز تصور می کنید ازدواج خوب به شانس و شرایط و خانواده و محل تولد و ..... بستگی داره؟
 • آیا شما نیز در دنیای زندگی ارتباطی مجازی موبایلی جدید، از چت و پیام خسته شدید و به دنبال ایجاد ارتباط با افراد واقعی مشخصی هستید.
 • آیا می­دانید که شما قدرت جذب دوست و شریک کاری خود را با ویژگی­هایی که دوست دارید یا آرزومندید دارید؟
 • ایا شما نیز تصور میکنید، سنتون داره بالا میره و فرصت ازدواج خوب روز به روز کم میشه؟

 • آیا شما اصلا باور ندارید که پدیده ای به اسم همسر ایده ال وجود دارد؟

اگر بپذیریم که ارتباطات در عصر جدید حرف اول و آخر را در موفقیت‌های شغلی و حتی زندگی می زند، جذب یک فرد بخصوص و بصورت هدفمند، ارزش و اهمیت بسیار زیادی پیدا میکند.

قانون-جذب-عشق، قانون-عشق، جذب-فرد رویایی، جذب-مرد، جذب-پسر، جذب-ارتباط-عاشقانه

لطفا در این درس نیز با ما باشید تا اسرار ناگفته قانون جذب عشق در "جذب یک فرد خاص" یا "جذب همسر و رابطه دلخواه" را برایتان فاش کنم.

آیا این شگفت انگیز نیست، اگر شما بتوانید افراد را بصورت گزینش اولیه و انتخابی در کنار خود داشته باشید؟
آیا این شگفت انگیز و عالی نیست که دیگر مجبور و ناچار نیستید با فردی که مرد یا زن رویایی 100% شما نبوده، ازدواج کنید.

 

علت جدایی و طلاق عاطفی و قطع ارتباطات چیست؟

آیا این به نظر شما آرزوی هر دختر خانم و یا آقا پسری که به سن ازدواج رسیده، نیست که ازدواج موفقی داشته باشه و با همسر دلخواهش زندگی شیرینی رو آغاز کنه؟

واقعیت اینه که هیچ آدم سلامتی در زمان ازدواج تو فکر طلاق و جدایی نیست. همه یک هدف مقدس دارند و آرزشونه همسر خوبی داشته و کانون خانوادگی گرمی تشکیل بدهند.

 

سوال مهم اول در علت آمار عجیب طلاق :

اگه واقعا اینطوره که همه در ابتدا هدف ساختن یک زندگی خوب بسازند و خوشبختی رو به هم تقدیم کنند، پس چرا اینقدر آمار طلاق و تخریب کانون خانواده در کشورمان بالاست؟

 

سوال مهم دوم چرا جوانان ما دیر ازواج می کنند:

علت ریشه ای آسیب‌های اجتماعی ناشی از ازدواج نکردن و یا دیر ازدواج کردن و افزایش آمار زندگی انفرادی در جامعه ما واقعا چیست؟

دوستان، من مشاور ازدواج و یا طلاق نیستم.

اما در دوره ای از زندگیم مسایلی برام پیش آمد که ناگزیر ذهن پرسشگرم با یک چرای بزرگ (؟؟؟؟؟) مواجه شد و مرا وادار به تحقیق و مطالعه مدت داری در منابع معتبر "روانشناسی ازدواج و طلاق" داخلی و خارجی و بررسی آمار موجود در این زمینه کرد. در نتایج این تحقیقات که جا دارد از همکاری سر کار خانم دکتر نصیریان نهایت تشکر رو داشته باشم، تقریبا برای هر دو پرسش یک علت العلل ریشه ای بیشتر نیافتیم.

* انتخاب غلط و نامناسب در آغاز ارتباط *

قانون-جذب-عشق، قانون-عشق، جذب-فرد رویایی، جذب-مرد، جذب-پسر، جذب-ارتباط-عاشقانه

دوستانم برای موفقیت در یک ارتباط تنها یک کار همیشه بهترین ابزار بوده و خواهد بود:

 انتخاب فردی که افکار و باورهایش در رابطه با هدف و علت آن ارتباط با شما هم سو و هم فرکانس باشد. به زبان ساده تر :

کبوتر با کبوتر، باز با باز , کند هم جنس با هم جنس پرواز

نگران نباش اگر خودتو لایق شوهر رویاییت نمیدونی! اگر خودتو در حد اون همسر دلخواهت نمیدونی!

اگر کبوتری ولی به دنبال باز هستی، اشکالی در این خواسته نمی بینم. فقط باید بر اساس روش هایی که در فایل صوتی همراه این محصول (بیش از دو ساعت فایل صوتی-توضیحات استاد جولایی که در هیچ کتابی تاکنون منتشر نشده) توضیح گام به گام با من همراه باشید تا رازهای پیچیده برنامه ریزی عصبی ذهن از طریق قانون جذب عشق و روانشناسی ازدواج و رابطه رویایی را برایتان توضیح دهم.

بازم که نگرانی؟!!! گفتم نگران نباش تو هم می تونی شاهزاده رویاهاتو و همسر دلخواه تو در کنارت داشته باشی، به شرطی که مناسب هم باشین. به شرطی که این شاهزاده خوش شانس آدم خوبی هم برای زندگی با شما باشد.

 

تئوری آموزش قانون جذب عشق در این دوره آموزش قانون جذب چیست؟

بخشی از معادله قانون جذب عشق در دوره آموزش قانون جذب:

از روانشناسی میدانیم که همه ما بر اساس افکار خود اقدام می کنیم. این اقدامات نتایجی دارد. نتایج زندگی ما را می سازد. ما از نتایج قضاوت میکنیم که زندگی خوبی داریم یا زندگی خوبی نداریم. 

در آموزش قانون جذب هم می گو ییم: افکار مختلف انرژی و فرکانس مختلفی دارد. افراد هم فرکانس با افکار مشابه در یک گروه و یا مدار قرار دارند. ما به شما خواهیم آموخت تا در مدار یار و همسر ایده آل هم فرکانس خود قرار گیرید.

واقعا براستی ای کاش در کنار تمام درسهایی که در مدرسه و دانشگاه می آموزیم، توجهی حتی در حد یک کلاس یک روزه، متمرکز بر پاسخ به این موضوعات مهم می‌داشتیم، تا بجای درمان آسیب‌های شدید طلاق که هزینه های غیر قابل جبرانی را بر پیکر خانواده و اجتماع وارد میکند، در همان مرحله پیشگیری و زمان انتخاب، جلوی بروز حوادث هولناک ناشی از "جذب افراد نامناسب" را در مسیر دوست یابی و ازدواج می‌گرفتیم.

 

من پیشنهاد میکنم به همراه این محصول حتما و حتما محصول خود هیپنوتیزم جذب همسر را نیز از طریق لینک زیر تهیه کنید. شما با خرید این محصول به آگاهی و دانش و قدرت تشخیص میرسد و با فایل خود هیپنوتیزم ذهنتان را قدرتمندانه برنامه ریزی خواهید کرد. پس هر دو محصول را میتوانید تهیه کنید.

برای مطالعه و بعد سفارش فایل خود هیپنوتیزم  جذب عشق کلیک کنید  :

جذب شگفت انگیز همسر ایده آل  (فایل خود هیپنوتیزم جذب افراد خاص)

 

تکنیک دو مرحله ای جذب فردی بخصوص و البته همسر ایده ال: (روش جذب کاپیتان)

نه تنها شما می­توانید همسر و شریک ایده ­آلتان را جذب کنید بلکه می ­توانید دوست، شریک کاری و کلا هر فرد به خصوصی را که مورد تحسین شماست، با استفاده از قانون جذب، جذب کنید.

این را می­دانم چون توانسته­ ام افراد به خصوص را جذب کنم نه یک بار بلکه چندین بار. شاید جالب باشد بدانید که شروع این اتفاق بزرگ در زندگی من قبل از آشنایی من با قانون جذب بود. بعدها روند کار را که بررسی کردم دیدم همیشه در دو مرحله این اتفاق میافته. اخیرا هم در مطالعاتم متوجه شدم که اساتید مرجع قانون جذب جهان نیز آن را تایید میکنند. این روش بسیار ساده و قابل اجراست. از زمانی هم که قانون جذب را تدریس میکنم، واقعا دیدم که با این روش چگونه دوستان توانستند بصورت هدفمند فردی را در زندگی‌شان خلق کنند.

بنابر این شما براحتی و آگاهانه با دو اقدام هوشمندانه ای که در این درس خواهید آموخت قادر خواهید بود هر فرد خاصی را به زندگیتان جذب کنید.

همسرایدال-یاردلخواه-جذب همسر

چرا قانون جذب عشق در جذب فرد و یا همسر ایده آل در جهان بهترین روش معرفی شده است؟

ما گفتیم که "قانون جذب عشق" قانون جذب هم فرکانس های در یک مدار مشخص است.

در این درس دقیقا از این اصل در جذب افراد با "علت، دلیل و انگیزه" هم سو با شما در ارتباط استفاده خواهید کرد.

دوستانم بیاد داشته باشید که من هرگز نمی‌توانم فرد مناسب برای شما را به درستی تشخیص دهم. یعنی هیچ کس نمیتواند دقیقا فرد مورد نظر شما را برای شما مشخص کند. شما هم برای فرد دیگر نمی‌توانید.

چون تنها کسی که دقیقا از هدف از ارتباط و ویژگی‌های فردی شما آگاه است، کسی نیست جز خود شما.

اما در مرحله تشخیص فرد مورد علاقه توسط خود فرد، یک مشکل بزرگ وجود دارد. متاسفانه تقریبا اکثر افراد قدرت تشخیص خوبی را ندارند. یعنی ساختار روانی افراد عموما در روند رشد شخصیتی و تجربیات بعدی به این عینک بخصوص مجهز نشده است. این یک درد بزرگ است ولی واقعیتی است. همه ما در اطرافمان شواهد تایید این موضوع را میبینیم. بیشتر افراد حتی در سنین جوانی و بعد از این دوره، توانایی شناخت درست ویژگی های خود را نیز ندارند.

 

سوال بسیار مهم: حال به نظر شما فردی که خود را درست نشناخته، چقدر میتواند دیگری را صحیح ارزیابی و نهایتا انتخاب درستی داشته باشد؟؟؟؟؟

روانشناسان حوزه ارتباط بین فردی، تقریبا در تمام موارد، علت اصلی شکست یک ارتباط، عدم توانایی در شناخت و تحلیل واقعگرایانه از "خود" و در نتیجه "نیازها و خواست های خود" است.

آری دوست من وقتی تو خودتو درست نمیشناسی، هرگز نمیتونی فرد مناسب خودتو انتخاب کنی!!!

لذا در اکثر موارد از روی احساس و تصور و برداشت غیر واقعی انتخاب صورت می گیرد و در همان مراحل اولیه شکل گیری ارتباط، طرفین متوجه تفاوتهای فاحشی می شوند که ابتدا سعی در تحمل و بعد تغییر و در نهایت فرار از پذیرش، طرف مقابل خود در ارتباط جدید می‌شوند.

ما در 4 جلسه اول کارگاه غیر حضوری آنلاین آموزش قانون جذب ، بی نظیر با هدف خوشناسی و نگاه واقعگرایانه به خود تا حدودی این راه را برای شما هموار کردیم و در این درس دقیقا به شما آموزش می دهیم که چطور قید و بندها را رها کنید و بهترین و مناسبترین را انتخاب کنید.

قانون-جذب-عشق، قانون-عشق، جذب-فرد رویایی، جذب-مرد، جذب-پسر، جذب-ارتباط-عاشقانه

برخی مزایای استفاده از تکنیک های قانون جذب عشق در انتخاب و جذب دوست و شریک و همسر ایده ال:

 1. در این تکنیک فرایند تشخیص و انتخاب با روشی که توضیح داده میشود، توسط دانای کل وجود شما یعنی ضمیر ناخوداگاه شما صورت می‌گیرد، لذا افرادی که پختگی لازم را برای تشخیص ندارند لازم نیست نگران کیفیت تشخیص خود باشند.

 2. شما به روشی که گفته میشود فقط انتخاب خود را به کاینات سفارش میدهید و ایجاد شرایط وظیفه شما نیست.

 3. لازم نیست نگران هیچ عاملی باشید و تمام ذهن شما درگیر فرایند تشخیص و انتخاب باشد.

 4. چون اساس جذب در این تکنیک برخواسته از احساس واقعی درون شماست. ما به شما می آموزیم چطور باید این کار را انجام بدین، لازم نیست نگران واقعی بودن خواسته و نیاز خود باشید.

 5. احتمال انتخاب و جذب فرد مناسب در این روش نزدیک به 100% است و چندان عوامل خارجی دخیل نیست.

 6. در امور ماورایی ما نمیتوانیم شخصیتی غیر از خود واقعی باشیم. پس انتخاب شما با این روش برخواسته از علایق، نیازها و اهداف واقعی شما خواهد بود. قانون جذب کائنات به جای خواسته ظاهری به فرکانس ضمیر ناخوداگاه شما پاسخ می‌دهد.

 7. چون در این روش تماما از توجه و تمرکز و قدرت ذهن استفاده می‌شود، احتمال اینکه شکست بخورید و یا جذب خوبی نداشته باشید وجود ندارد، مگر آنکه دقیقا در مراحلی از کار مسیر تمرکز ذهن شما تغییر یابد.

دوست خوب من - تو عالی هستی

ممنونم که توی این سفر هستی تا زندگیتو عالی و جادویی کنی. ما در درس نیز توقفی و تعملی و تغییری داریم و بزودی مجددا محکمتر از قبل و متفاوت از قبل خیزشی و حرکتی نو آغاز می کنیم.

لطفا تا ایستگاه پایانی با من باشید.

 

اگر هنوز در تهیه این بسته آموزشی تردید داری و یا پرسشهایی داری که دوست داری از خود استاد بپرسی و بعد تصمیم به تهیه این محصول آموزشی بگیری، میتوانید در زیر پست و در بخش نظرات سوالتان را مطرح کنید و یا از طریق تلگرام  (09123363718) پرسش خود را بطور خصوصی مطرح و بعد تصمیم خرید بگیرید. همچنین اگر خرید از سایت برایتان دشوار است و یا اگر مشکلی در زمان خرید از سایت داشتید، لطفا از طریق تلگرام و یا تماس تلفتی با دفتر و یا خانم شاکری (09121752854) اقدام کنید. 

 

مجددا  پیشنهاد می کنیم حتما این دو پست مرتبط را نیز بخوانید : 

  جذب شگفت انگیز همسر عاشق (فایل خود هیپنوتیزم جذب افراد خاص)

چگونه عشق از دست رفته را بازگردانم؟ 7 راز بزرگ قانون جذب عشق

 

آنچه شما با پرداخت تنها 30000 تومان دانلود خواهید کرد:

1

فایل صوتی 1

4MB

18 دقیقه

مقدمه استاد جولایی در رابطه با علل و موانع ازداج خوب

2

فایل صوتی 2

6.25MB

28 دقیقه

بخش اول - تکنیکهای شگفت انگیز ازدواج با همسرایده ال تان.

3

فایل صوتی 3

8MB

35 دقیقه

بخش دوم- تکنیکهای شگفت انگیز ازدواج با همسرایده ال تان.

4

فایل صوتی 4

 

6MB

 

27 دقیقه

 
بخش سوم - تکنیکهای شگفت انگیز ازدواج با همسرایده ال تان.
5 فایل PDF 1MB 31 صفحه نقش فرد درمهارتهای ارتباطی ورفتاری (مقاله ای که هر ادم موفقی باید خوانده باشد.)

6

فایل PDF

313KB

13 صفحه

متن اصلی درس و راهکارها کاربردی همراه تمرینات معجز.

با خرید از این سایت شما همیشه برنده خواهید بود.

 

لطفا ، در مراحل خرید و دانلود شکیبا باشید و در صورتی که مشکل دانلود داشتید و یا امکان خرید انلاین نداشتید و یا به هر دلیلی تصمیم به خرید از روش واریز از طریق عابربانک داشتید و یا نیاز به مشاوره قبل از خرید داشتید. تیم ما از طریق تلگرام  (09121752854) تمام وقت حتی روزهای تعطیل در خدمت شما عزیزان خواهند بود. همچنین از طریق سیستم چت آنلاین (دایره سبز گوشه راست پایین صفحه نمایش شما در ساین - از من بپرس) می توانید سوالات خود را مطرح کنید.

 

با انگیزه و عالی بمانید.

قانون-جذب-عشق، قانون-عشق، جذب-فرد رویایی، جذب-مرد، جذب-پسر، جذب-ارتباط-عاشقانه لطفا، همچنان با ما باشید

 سایت راز موفقیت - محمود جولایی

 کانال راز موفقیت

خرید محصول قانون جذب عشق چیست؟| چگونه همسر دلخواه و رابطه رویایی را جذب کنم؟ (11) - راز موفقیت

با خرید دانلودی این محصول:

1. 10% مبلغ پرداختی، خرید دانلودی، به کیف پول شما اضافه می گردد که می توانید برای خرید دیگر محصولات دانلودی سایت از آن استفاده نمائید.
2. بعد از دانلود به سرعت قابل استفاده می باشد.
3. مهمتر از همه در صورتی که در آینده مطلبی به صورت تصویری، صوتی و یا نوشتاری به این محصول دانلودی اضافه شود بدون پرداخت هیچگونه هزینه ای می توانید با استفاده از لینک آن در قسمت "سفارشات من" آن را دانلود نمائید.

توجه: بعد از خرید محصول دانلودی، لینک های دانلود در پروفایل شما (با همان نام کاربری که آن محصول را خریده اید وارد شوید) در قسمت "سفارشات من" برای همیشه موجود می باشد و می توانید هر زمان که خواستید با استفاده از آنها، فایل مورد نظر را دانلود نمائید.

افزودن به لیست آرزوها

به این مطلب امتیاز دهید

نظرخود را با ما درمیان بگذارید

برای ارسال نظر باید عضو سایت باشید، اگر قبلا در سایت ثبت نام کرده اید اینجا را کلیک کنید.

نظرات سایر دوستان

فرزانه کرمی در تاریخ ۱۳۹۶/۰۸/۰۸ گفته:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۱

سلام استاد گرامی بهتون خدا قوت میگم
شما کمک خیلی بزرگی به من کردید من با خوندن درس 11 متوجه شدم که 100 عبارات تاکیدی مثبت برای بهتر شدن روابطم با کسی که دوستش دارم و جذب همکار برای کارم خیییلی موثره و اینکه همانگونه که خودمون رفتار کنیم انرژیش به ما برمیگرده و اینکه امروز حتما فایل خودهیپنوتیزم رو هم تهیه میکنم برای بهتر شدن و عاشقانه تر شدن زندگیم با شخصی که دوستش دارم

من این محصول را در تاریخ 1396/08/04 خریده ام

محمود جولایی
محمود جولایی در تاریخ ۱۳۹۶/۰۸/۲۶ پاسخ داده:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۰

درود بر شما خانم فرزانه عزیز

ممنون از لطف و خوبی شما. یادتون باشه ما هیچ کاری نکردیم . ما فقط به دوستان میگیم که راه دیگری هم هست و روانشناسان روش های نوین این رو توصیه میکنند. در نهایت این انتخاب و تصمیم شماست که سرنوشت شما رو تغییر میدهند. همه چیز با کیفیت اقدام و تفکر شما شکل و فرمش رو تغییر میده. 

 

لطفا همچنان با ما باشید

فاطمه شریفی در تاریخ ۱۳۹۶/۰۷/۱۱ گفته:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۲

سلام استاد میشه از این روش برای کسی که ما رو نمیشناسه هم استفاده کرد؟کسی که تو رویای ما هست و وجود خارجی هم داره!

محمود جولایی
محمود جولایی در تاریخ ۱۳۹۶/۰۷/۱۲ پاسخ داده:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۲

درود بر شما خانم فاطمه عزیز

دقیقا این فایل برای کسانی که هنوز نمی شناسید طراحی شده. در واقع ذهن برنامه ریزی میشود تا همان فرد رویاهایتان را شناسایی و جذب کنید، البته به شرطی که در مرحله اقدام و کوشا باشید.

اگر به کانال نظرات و تجربیات ما مراجعه کنید، میتونید فایلهای صوتی تجربیات دوستانی که در دوره قبل شرکت کردند رو بشنوید.

موفق باشید.

نازنین محبعلی در تاریخ ۱۳۹۶/۰۵/۰۲ گفته:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۲

سلام خسته نباشید
ببخشید من درس جلسه 11 خریدم هزینشم پرداخت شد با موفقیت اما نتونستم فایلی دانلود بکنم الانم به هیچی دسترسی ندارم جزاینکه دوباره خرید کنم میشه لطفا راهنماییم کنید که باید چیکار کنم ممنون

محمود جولایی
محمود جولایی در تاریخ ۱۳۹۶/۰۵/۰۵ پاسخ داده:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۲

درود بر شما. نگران نباشید. چ.ن:

1- فایل محصولاتی که خریداری میکنید به ایمیل شما ارسال میشود.

2- لینک دانلود محصولاتی که خریداری میکنید در پروفایل شما (با ایمیل و رمز خود وارد شوید اگر ندارید در سایت ثبت نام کنید. اسم شما بالا چپ ظاهر میشود. روی ان کلیک کنید وارد پرفایل شخصی خود میشوید.) در بخش "سفارشات من" وارد شوید. لینک تمام محصولاتی که خریداری کنید برای همیشه اینجا قرار میگیرد.

3- اگر قادر به این کار نیستید لطفا به راحتی با شماره تلگرام 09121752854 پیام داده و همانجا محصول برایتان ارسال خواهد شد.

4- اگر این کار هم برایتان دشوار است لطفا با شماره 09121752854 تماس بگیرید.

با راز موفقیت هیچگاه تنها نیستید.

ziba mojiri در تاریخ ۱۳۹۶/۰۴/۲۹ گفته:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۲

سلام و خداقوت به شما استاد عزیز و گرامی
درس 11 کمک خیلیییی زیادی در تصویرسازی و جذب افراد خاص به زندگیم شد. امیدوارم به زودی زود شکار جذب همسر ایده آلم را بهتون بگم.
کائنات خبر خوبی برایت دارم من فرد مورد علاقه ام را جذب کردم .سپاسگزارم کائنات. شکرگزارتم خدای مهربان من

فاطمه کریمی پور
فاطمه کریمی پور در تاریخ ۱۳۹۶/۰۴/۲۸ گفته:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۲

سلام .درس 11واقعا مثل دروس قبل عالی بود ممنونم استاد .فلش کارت درس .من همسر الهی ام و جفت روحی ام را جذب کردم .خدایا شکرت ممنونم کاینات عزیز . در ضمن عبارات تاکیدی هردرس فوق العاده ان .نکات درس عالی هستن که این عالیه ک تو هر درسی ب خودباوری و عزت نفس اشاره کردن .مممنونم استاد خوبم دسستتون طلا برای تهیه این درسهای ارزشمند که قیمت و ارزش اینها خیلی بیشتر از اینهاست

سیده م فلاح در تاریخ ۱۳۹۶/۰۴/۰۸ گفته:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۳

سلام از این فایل برای یک فرد خاص یعنی فردی که میشناسیم هم میشه استفاده کرد؟

محمود جولایی
محمود جولایی در تاریخ ۱۳۹۶/۰۴/۰۹ پاسخ داده:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۲

بله. دقیقا در توضیحات این محصول به این موضوع اشاره شده. شما به دو روش میتوانید فرد مورد علاقه خود را جذب کنید. اول انکه مشخصات و ویژه گیهای او را بدانید و بر اساس آن در فرکانس و مدار فرد قرار گیرید و دوم او را میشناسید و با این شناخت با مدار و فرکانس او هم سو میشوید.

زینب موسوی در تاریخ ۱۳۹۶/۰۲/۲۴ گفته:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۲

سلام استاد عزیز و دوست داشتنی. بنظر من این درس، درس زندگیه، پر از نکات ظریف و آموزنده.‌ خود باوری و خود رو لایق بهترینها دونستن ، نحوه گسترش روابط، تعیین ایده آل هایی که داریم وحتی نزدیک کردن شخصیت خودمون به اون ایده آل ها و ... . صمیمانه از شما ممنونم ک به ما درس زندگی میدید استاد مهربون

Fariba Abbasi در تاریخ ۱۳۹۶/۰۲/۱۹ گفته:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۲

سلااااام و درود و خدا قوت به استاد عزیز..
این درس واقعا محشره..خیلی خوشحالم که جملاتی رو انتخاب کردین بین این همه کتاب و تحقیق و مطلاعاتتون که واقعا در کمترین وقت بیشترین بازدهی رو داره..
پسرم چند تا از جملات تاکیدی رو خوند انقد خوشش اومده بود که میگف مامان چه استاد با سلیقه ای دارید..ازشون اجازه بگیرید منم میتونم این عبارات تاکیدی به کار ببرم..
خیلی ازتون تشکر میکنم بابت وقتی که گذاشتین و ارزشی که برای ما قایلد...تشکر,تشکر,تشکر...........

mahdi madadkon در تاریخ ۱۳۹۶/۰۱/۲۰ گفته:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۲

درود بر این درس.درود بر استاد جولایی عزیز.من خیلی وقته ازدواج کردم وزندگی مشترک بسیار زیبایی باخانمم دارم.تمام موضوعات و بحث های این درس مفید و کاربردی هستند.همینطور که فایل صوتی گوش میدم میبینم اکثر اونارو چه در زمان مجردی و جذب همسرم و جه بعد از ازدواج اجرا میکردم و بهترین همسر دنیارو جذب کردم.دوستانم این درس خیلی رک و پوست کنده باهاتون حرف میزنه.تمام اصولش درسته و منطقی.از این درس استفاده کنید و همسر ایده ال خودتونو جذب کنید.

من این محصول را در تاریخ 1395/12/28 خریده ام

محمود جولایی
محمود جولایی در تاریخ ۱۳۹۶/۰۱/۲۹ پاسخ داده:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۲

درود بر شما. خوشحالم آموزه های درسها اینقدر ملموس و قابل لمس و مفید و موثر بوده. لطفا همچنان با ما باشید.

محمود جولایی
محمود جولایی در تاریخ ۱۳۹۶/۰۱/۲۹ پاسخ داده:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۲

درود بر شما. خوشحالم آموزه های درسها اینقدر ملموس و قابل لمس و مفید و موثر بوده. لطفا همچنان با ما باشید.

فاطمه غلامی در تاریخ ۱۳۹۶/۰۱/۲۰ گفته:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۲

نظر :
با سلام وخدا قوت به استاد عزیز
این درس هم یکی دیگر از شاهکارهای استاد گرامی و عزیز بود. من با اینکه متاهل هستم به خودم گفتم شاید با خوندن این درس و اجرا کردن تمرینات در روابطم وزندگی زناشویی تحول جدیدی بوجود بیاورم که خوشبختانه موثر بوده
انسان هر چقدر هم که فکر کنه که تجربه داره و همه راهکارها رو بلد هست ولی هیچ وقت کامل نیست من با خوندن این درس به گوشه کنارهای روابط همسر داریم سرک کشیدم و دیدم خلع هایی وجود داره که امیدوارم با توصیه ها و سفارشات که در این درس اومده بتونم به همون عشق اوایل زندگیم برگردم
با سپاس فراوان از استاد و گروه همراهشون

من این محصول را در تاریخ 1395/12/29 خریده ام

منیر عرب صفری در تاریخ ۱۳۹۶/۰۱/۱۹ گفته:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۳

سلام استاد جولایی عزیز خدا رو شکر که تونستم زحماتت شما رو به نحو احسنت جواب گو باشم خیلی به دردم خورده تو انتخاب مشتری تو انتخاب همسایه تو انتخاب همه چی شیوه عالی بوده چون روحیه حساسی دارم دلم همیشه صادق و خوبی رو میخواد این عالیه استاد تو روحیم اثر عالی گذاشته تو اسمونا سیر میکنم ممنونم استاد عزیز ممنونم خدا رو شکر و سجده شکر به جا میارم

محمود جولایی
محمود جولایی در تاریخ ۱۳۹۶/۰۱/۲۹ پاسخ داده:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۲

خارق العاده بودن این درسها و تکنیکها در این موضوع هست که وقتی شما ماهی گیری را بیاموزید همیشه و همه جا میتوند براحتی از این روشها استفاده کنید. خوشحالم که اینو متوجه شدین و راه کارهای انتخاب همسر و رابطه ایدال را به انتخاب مشتری و همسایه تعمیم دادین. این خیلی عالیه. من شکرگذارم که دوستان خوبی در این سایت دارم.

نسیم سلام در تاریخ ۱۳۹۶/۰۱/۱۷ گفته:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۳

با سلام ، من از این درس چیزهای بسیار زیادی یاد گرفتم و نیروی جذبم قویتر شده و براحتی میتوانم افراد خاص را به سمت خودم جذب کنم و همسر ایده ال خودم رو دارم و هر روز عشقمان عمیق تر میشود چون من جذبش میکنم و از شما استاد عزیز سپاسگزارم و خداوند مهربان را شاکرم

من این محصول را در تاریخ 1396/01/01 خریده ام

محمود جولایی
محمود جولایی در تاریخ ۱۳۹۶/۰۱/۲۹ پاسخ داده:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۲

این درس رو من شگفت انگیز میدونم. این درس بهترین راهکارهای عالم رو در یکجا جمع کرده. این درس عشق است و اشتیاق و احساسات زیبایی های انسانی.

این عالیه که این درس اینقدر مورد توجه همه دوستان واقع شده.

مرجان شمس عالم در تاریخ ۱۳۹۶/۰۱/۱۶ گفته:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۳

این درس برای من بی نظیر بود چرا که بهم نقشه راه داد بعضی رو با توجه به دروس قبل انجام میدادم اما الان قدرتمندترین مسایل برام شفاف شده و میدونم با این درس هر آنچه که در انتظارش هستم عملی کنم و بهش برسم .عالی هستید استاد من.ای کاش تمام مردم سرزمینم این درس رو میخوندن و ای کاش همه ما انسانها از این مطالب و مباحث اگاه بودیم اون وقت دیگه طلاقی نبود .امید دارم روزی مردم کشورم آگاه بشن قبل از دیر شدن

من این محصول را در تاریخ 1396/01/09 خریده ام

مریم خدادادی در تاریخ ۱۳۹۶/۰۱/۱۵ گفته:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۳

سلام به استاد دانا و مهربان
نظر من در مورد این درس اینه که واقعا سنگ تموم گذاشتین
و خیلی موشکافانه با روانکاوی دقیق این موضوع رو بررسی کردین و خوشا به حال دختران مجرد که با این آگاهیهای ناب همسر ایده الشون رو جذب میکنند
اما یه نقد به این درس دارم
شما در مورد پسران خیلی کم روانکاوی کردین
پسرهایی که به مادرشون سفارشهای دلخواهشون رو میدن
که قیافش اینطور باشه قدش اینقدر باشه و..........
ویا آقایونی که در یه رابطه احساس خوبی از خانمی دریافت کردن و حالا میگن یا این یا هیچکی
وخیلی معضلات دیگه که در پسران هست
من تا حالا نظرم رو ندادم چون فکر میکردم درس 12 ادامه درس 11 هست ولی الان که متوجه شدم مقوله جذب همسر
در درس 11 تمام شد نظرم را نوشتم
امیدوارم همانطور که برای خانمها آگاهیهای ناب و راهکارهای عالی رو فرمودید به پسرها هم این هدیه داده شود
از شما که اینچنین سخاوتمندانه دانشتون رو در اختیار خواهان این مطالب قرار میدین بسیار سپاسگزارم
خدای مهربان را هزاران بار شکر که شما را آفرید و شما را در مسیر زندگی من قرار داد.....شکر ....شکر .... الحمدلله

من این محصول را در تاریخ 1395/12/26 خریده ام

مهسا رضایی در تاریخ ۱۳۹۶/۰۱/۰۹ گفته:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۳

سلام به استاد عزیز و همه جذبی های دوست داشتنی.
تا قبل از تهیه درس 11، بنا به تمرینات درسهای ماقبل، یه جورایی تونسته بودم تقریبا 50% چیزهایی که در درس 11 گفته شده بود انجام بدم و برای خودم خیلی جالب بود که تداوم و تمرین درسهای قبل باعث شده بود که در چنین موقعیتی قرار بگیرم.
خب این یعنی اینکه استاد گونه ای درسهارو طراحی کردن که حتی ما درسهارو به صورت پیش نیاز پاس میکنیم و آمادگی 100% برای رفتن به پله بعدی داریم.
ممنون از خدای منان، ممنون از کائنات حرف گوش کن و سپاس فراوان از تلاشهای زیبای استاد جولایی و همکارانشون .

من این محصول را در تاریخ 1396/01/08 خریده ام

محمود جولایی
محمود جولایی در تاریخ ۱۳۹۶/۰۱/۱۵ پاسخ داده:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۳

سپاس از لطف و خوبیتون. دوستان تمرینات و درسها با روشهای اموزشی خلاقانه ای طراحی شده و تقریبا همه درسها پیش نیاز درسهای بعدی هستند. خوشحالم که دوستان متوجه قدرت تاثیر گذاری این درسها شدن. هر درسی یک تغییر مشخص در ذهن و ضمیر شما بوجود میاورد به شرط انکه دقیق و متمرکز مطالعه شود و تمرینات انجام گردد. کاینات همیشه فقط گوش میکند و انجام میدهد چون از طرف خداوند رحمان اینگونه دستور دارد.

منیر عرب صفری در تاریخ ۱۳۹۶/۰۱/۰۸ گفته:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۲

سلام با استاد گرامی عیدتون مبارک استاد من این درسو دو بار خوندم با وجود اینکه متاهلم ولی برای جذب و ارتباط افراد عالی بود چون احساس کردم شاید تو روابطم مشکل دارم ولی این درس کمک ب رگی به من کرد خیلی خیلی ممنون و خدا قوت و خدا رو شکر میکنم بابت شکار این درس

محمود جولایی
محمود جولایی در تاریخ ۱۳۹۶/۰۱/۰۹ پاسخ داده:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۳

عید شما هم مبارک. بحث درس 11 علاوه بر موضوع جذب همسر، برای جذب هر فرد بخصوص نیز کاربردهای فراوان دارد. در ضمن در درس یازده رازهای پیچیده ای از قانون جذب در فایلهای صوتی توضیح داده شده است.

یوسف شرقی در تاریخ ۱۳۹۵/۱۲/۲۸ گفته:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۳

با عرض سلام خدمت استاد جولایی و همکاران گرامیشون و دوستان گرامی عضو سایت راز موفقیت
من دیروز درس 11 رو خریداری کرده و از ان لذت بردم امیدوارم تا درس 21 همراه ایشون باشم و به قله های رفیع موفقیت دست پیدا کنم
به همه دوستانی که کم کاری میکنند توصیه میکنم که درس های استاد را جدی بگیرند و تمرینات ان را هر روز و هر روز انجام بدهند دوستان گرامی این شاید یک توفیق اجباری باشد که ما میتونیم یک دوره کامل موفقیت رو درس به درس و با قیمت ناچیزی دریافت میکنیم شاید شما دوره های مشابه رو خریداری نکرده اید اما اگر نگاهی به سایت های مشابه موفقیت بنمایید قیمت های خیلی خیلی بالاتری برای محصولاتشان گذاشته اند
دوستان گرامی من هدف های بسیار بسیار بزرگی رو در سر دارم امیدوارم با تغییر فرکانس ذهنی خود و با کمک استاد به انها دست پیدا کنم
از همه دوستان تقاضا مندم برای موفقیت های بسیار بسیار بزرگی که در سر دارم دعای موفقیت بنمایید و با انرژی های مثبت خود من را کمک بنمایید
ممنون

من این محصول را در تاریخ 1395/12/27 خریده ام

محمود جولایی
محمود جولایی در تاریخ ۱۳۹۶/۰۱/۱۵ پاسخ داده:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۳

درود بر شما و سپاس از لطف و خوبیتون. این دروس با قیمتهای باور نکردنی در سایت قرار گرفته و شش ماه هم تاکنون با این قیمتها قرار گرفت و امروز من متوجه شدم که دقیقا بخاطر قیمت پایین خیلی از دوستان اونها رو کم میبینند. در پایان این ماه قیمتها کمی افزایش خواهد داشت. در ابتدای دوره 5 درس اول کاملا رایگان قرار داده شده بود و خیلی جالب بود که هیچ کس درسها رو دانلود نمیکرد و تعدادی هم که درسهارو دانلود کردند وقتی باهاشون تماس گرفتیم متوجه شدیم که دقیقا چون رایگان بوده جدی گرفته نشده و تمرینات انجام نشده . این درسها معجزست و خوشحالم دوستانی که بهای ناچیز اونو پرداخت کردن به ارزش و تاثیرات شگرف اون پی بردند. من هم توصیه میکنم دوستان تا قبل از افزایش قیمت همه درسهارو تهیه کنند.

Nahid Heidary در تاریخ ۱۳۹۵/۱۲/۲۷ گفته:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۲

How to find the perfect wife
درود از عنوان این درس مشخصه که یکی دیگر از درس های زندگی هست,من امروز خواندن این درس را با اشتیاق فراوان شروع میکنم,چون میدونم و شما هم به ما اموختین که هنر ارتباط خیلی مهمه,این دوره و درس ها یکی از مهمترین دوره های زندگی منه,و خوشحالم که هر روز چیز جدیدی دارم یاد میگیرم و میتونم توو زندگیم ازش استفاده کنم,شما به شاد بودن بی دلیل و حس خوب رو اموختید که خیلی گرانبهاست,بی نهایت سپاسگزارم استاد عزیز

من این محصول را در تاریخ 1395/12/27 خریده ام

نرم افزار موبایل “ راز موفقیت ”

اپلیکیشن موبایل (آندروید) برای راحتی کاربران سایت و سوپر گروه استاد جولایی را از اینجا دانلود کنید.