موفقیت، موفقیت-فردی، موفقیت-مالی، موفقیت-شغلی

آیا تابلو آرزوها دارید؟ | چگونه تابلو رویاها بسازم؟ - راز موفقیت

تعداد امتیاز: 4

چکیده مقاله :

انتشار : 1396/04/09 4 نظر 2,543 بازدید

آیا شما نیز تابلو تجسم آرزوها ندارید؟ یا این کار را بیهوده و شاید احمقانه فرض میکنید؟! در قانون جذب اساس، احساس و افکار عمومی شماست. شما چیزی را جذب خواهید کرد که با احساس روی آن بصورت متمرکز فکر میکنید. توجه و تمرکز، جریان انرژی را بر چیزی که به آن فکر میکنید جاری میکند. برای تمرکز بهترین روش تجسم خلاقانه رویاها و اهدافتاناست. تابلوی آرزوها ی خود را بعد از خواندن این مقاله کوتاه بسازید. روزی چند دقیقه با لذت فراوان روی تصویر رویاهایت تصویر سازی کنید. این کل کاری است که شما باید انجام دهید. دوست من شاید باورت نشود. این مهم نیست که تو قانون جذب را قبول نداری. مهم اینه این کار ساده جواب میده و شما هم میتونید از نتایج اون سود ببرید. آیا هنوز هم نمیخواهی این کارو انجام بدی؟

آیا تابلو آرزوها دارید؟ | چگونه تابلو رویاها بسازم؟ - راز موفقیت

تابلو آرزوها چیست و بر اساس قانون جذب چه اهمیتی دارد؟

ما امروز خوب میدانیم که ذهن قادر به تشخیص فرق بین تخیل و واقعیت نیست.

بر اساس قانون جذب، اگر بتوانید به چیزی یا شرایطی یا اتفاقی فکر کنید و آن را بطور واضح و با تمام جزییات، بر پرده ذهن ببینید. شما ان را جذب خواهید کرد. هر چقدر این تجسم و تصویر سازی واضح تر باشد و شما احساس کنید، برای شما اکنون رخ داده، همانقدر کار تجسم موثر تر خواهد بود.

تابلو رویاها (vision-board) یا همان تابلو آرزوها (Dream-Board)  یکی از قدرتمندترین تکنیک های قانون جذب است که به شما کمک میکند تا قدرتمندانه تجسم خود را در حد واقعیت در ذهن خود بست و گسترش دهید.

درواقع ابزار تابلوی ارزوها به شما کمک میکند فرکانس ذهن خود را روی خواسته خود تنظیم کنید. این یعنی بر اساس اصل ارتعاش قانون جذب، شما با استفاده از تابلوی آرزوها در مدار خواسته خود ثبات پیدا میکنید. آیا این شگفت انگیز نیست؟ 

 

آنچه در این مقاله می آموزید : چرا تابلوی آرزوها مهم است؟ چگونه تابلوی آرزوها بسازم؟ 

 

شما با تجسم خلاقانه آرزوهایتان، قلب و ذهنتان را باز میکنید تا این تصاویر را به عنوان حقیقت بپذیرید. تابلو آرزوها تصاویری آز آینده شماست که امروز میبینید. اگر در گوگل جستجو کنید، خواهید دید که بسیاری افراد معروف و ثروتمند جهان زمانی تابلوی تجسم آرزوهای خود را ساخته و بعدها همان ها را جذب کرده اند. اکنون شما انتخاب شده اید تا کار "ساخت تابلوی آرزهایتان" را براحتی و در سه گام انجام دهید و از آینده خود سرشار لذت و عشق شوید.

چگونه-تابلوی-آرزوها-بسازم،

 

تابلو آرزوها و تجسم خلاق درست کنید تا همه آنچه را که می­ خواهید جذب کنید:

در طول "دوره اسرار ناگفته قانون جذب"، ما به دانشجویان آموزش دادیم تا تابلوی ارزوهای خود را به راحتی طراحی و اجرا کنند.

اینکار بهقدری برای دوستان هیجان بر انگیز و جالب بود که تصمیم گرفتیم خلاصه این آموزش را در اینجا نیز در اختیار اعضای محترم "سایت راز موفقیت" قرار دهیم.

شما می­توانید براحتی تابلوی کاینات درست کنید تا آنچه را که آرزو دارید جذب کنید. در این مقاله شیوه ساخت هیجان برانگیزترین و انگیزشی ترین تابلو تجسم آرزوها را خواهید آموخت.

اولین گام ساخت تابلو آرزوها (تکنیک کاربردی قانون جذب):

ببینید چه چیز را می­خواهید جذب کنید:

 

آیا می­ خواهید سلامتی، ماشین جدید، پول بیشتر یا مسافرت بیشتر یا موفقیت در کسب کار خودتان را جذب کنید؟

یا شاید دنبال آرامش و خوشبختی و معنویات هستید؟

یا حتی اگر به دنبال یک ارتباط رویایی هستید و یا قصر زیبایی در ذهن تجسم کردید.

تنها واقعیت جهان آن است که هیچ محدودیتی برای چیزهایی که می ­خواهید در زندگی جذب کنید وجود ندارد، شما هر چه را که بتوانید تصور کنید می ­توانید جذب کنید.

تابلویآرزوها می­ تواند در مورد یک موضوع مانند ایجاد پول بیشتر، سلامتی یا رابطه و ... باشد. یا شما می توانید یک تابلو شاهکار با همه چیزهایی که می­خواهید در زندگیتان جذب کنید داشته باشید. این کاملا به شما ربط دارد.

پس لطفا، خودتان را در جهانی آزاد و مستقل تصور کنید. ببینید و باور کنید که هیچ محدودیتی بیرون از ذهن شما وجود ندارد. باور کنید که شما در فراوانی زندگی میکنید و تنها محدودیت در ذهن شماست.

لطفا در این فضا براحتی و ارامش انتخاب کنید و بهترینها را هم انتخاب کنید. باید چیزی را انتخاب کنید که در ذهن شما هیچ چیز مشابه آن در جهان وجود ندارد و یا فعلا شما نمیشناسید.

لطفا نترسید و کم و کوچک و محدود نخواهید. به چطور و چگونه هرگز فکر نکنید. تنها وظیفه شما انتخاب و خواستن است و چگونه مشکل کاینات است و او هم ماموریتی از طرف خداوند رحمان دارد. لطفا نگران نباش و راحت فکر کن ببین واقعا خواسته واقعیت چیه؟

تابلوی-ارزوها، ساخت تابلوی آرزوها

گام دوم ساخت تابلو آرزوها (تکنیک کاربردی قانون جذب):

عکس های تابلو آرزوها یتان را جمع آوری کنید:

 

چند مجله با عکسهای جذاب پیدا کنید. عکسهایی از چیزهایی را که دوست دارید در زندگیتان جذب کنید را انتخاب کنید. عکس­ هایی را انتخاب کنید که احساس خوبی به شما می­دهد. اگر عکسی از کسی دیدید که اندام ایدهآلی که شما دوست دارید داشته باشید دارد، آن را بچینید. اگر عکس ماشینی را دیدید که دوست دارید داشته باشید و یا رانندگی کنید، آن را نیز برای خود بردارید. اگر جاهای عالی برای مسافرت دیدید، خانه رویایی­تان را دیدید، و چیزهای دیگر، آن را میتوانید از آنها عکس بگیرید.

می­ توانید هر تعداد عکسی را که برای تابلویتان مناسب است انتخاب کنید. اگر فکر می­کنید که تعداد عکس ها خیلی زیاد است آنهایی را که بهترین احساس را به شما می­ دهند انتخاب کنید و تصاویر دیگر را برای تجسم خلاق بعدی ذخیره کنید.

همیشه بهترین کار این است که یک عکس واقعی از خودتان با آن چیزی که میخواهید بگیرید. مثلا بروید و در یک نمایشگاه با ماشین مورد علاقه خودتان عکس بگیرید.

البته این کارهایی بود که ما در دوران دانشجویی می کردیم.

امروز با وجود اینترنت و حتی شبکه های مجازی شما براحتی میتوانید از میان بی نهایت عکس، حتما رویایی واقعی خود را بیابید و براحتی کپی کرده و در یک جا در کنار هم قرار دهید. کافی است در کادر جستجوی گوگل کلمه و عبارت توصیفی چیزی که میخواهید تایپ کنید و روی نتایج تصویری  (google images)  کلیک کنید. میتوانید از برنامه های ساده ادیت عکس در گوشی و یا کامپیوتر خود استفاده کنید. حتی میتوانید عبارات انگیزشی خاص خودتان رو روی عکس‌ها بکار ببرید.

راز این کار در اینجا این است که بتوانید عکسی را بیابید که با خواسته شما بیشترین تطابق را داشته باشد. راه تشخیص این موضوع هم احساس شماست. آیا شما قادرید با احساس ترین عکس ها را برای ساخت تابلو کاینات خود پیدا و انتخاب کنید؟ آیا می دانید این کار اسان را خیلیها قادر نیستند درست انجام دهند؟ چون حتی رویاها و آرزوهای خود را نمیشناسند.

تابلوی-آرزوها، ساخت-تابلوی-رویاها

گام سوم ساخت تابلو آرزوها (تکنیک کاربردی قانون جذب):

عکس های تابلو آرزوها یتان را بچینید:

 

حال زمان این است که عکس ها را روی تابلوی تجسم خود به صورتی بچسبانید که احساس خوبی در شما ایجاد می­ کنند.

می­ توانید جای آنها را آنقدر عوض کنید تا احساس راحتی کنید. سپس می ­توانید با چسب نواری یا مایع جای آنها را بر روی تابلوی خود ثابت کنید.

همچنین می­توانید بین عکس­ ها کلماتی مانند، رفاه، عشق، فراوانی، سلامتی، خوش بختی، معجزه، آرامش، معنویات، خدا، خانواده، ماجراجویی، سرگرمی و مسافرت و یا هر واژه دیگری که در شما اشتیاق سوزان ایجاد میکند، اضافه کنید.

می ­توانید هر کار که دوست دارید را انجام دهید از تخیل‌تان استفاده کنید، این تابلوی شماست، آن را سرگرم کننده و هیجان برانگیز بسازید. آنرا زیبا و با کیفیت درست کنید. می‌توانید عکس‌هایتان را آنقدر بزرگ انتخاب کنید تا مجبور شوید روی بنرهای بزرگ و قدی آن را پرینت کنید.

مقاله مرتبط : (حتما بخوانید)

 چگونه جعبه رویاها بسازیم؟ جعبه جادویی خلق رویاهای بزرگ بسازید.

 

تابلوی-آرزوها، ساخت-تابلوی-آرزوها

از کجا بفهمم تابلوی آرزوهایم را خوب درست کرده ام؟

شما باید به این چهار ویژگی را در تابلوی خود ایجاد کرده باشید تا بیشترین اثربخشی را داشته باشد.

 • آیا وقتی در مقابل تابلوی آرزوهای خود قرار میگیرید بیشترین احساس هیجان و عشق و اشتیاق داشتن را در شما ایجاد میکند؟ شما باید از این تابلو الهام بگیرید. عکس هایت را درست انخاب کرده ای؟ اگر نه چه کارهای بکنید؟ حتما انجامش بده.
 • آیا انقدر عکس ها و نوشته ها درهم و تو در تو شده که تابلو خیلی شلوغ به نظر میرسد؟ می دانم آرز.های بزرگی زیادی دارید. اما به نظرت چکار کنی تابلویت نظم و زیبایی بیشتری به خود می گیرد؟ حتما انجامش بده.
 • آیا تابلوی زیبای آرزوهایت احساس شادی و تفریح در تو ایجاد میکند؟ اشکالی ندارد عکس افراد داخل تصاویر خندان باشد. کمی کارتونی خیلی خوب است. به نظرت چکار بکنی تابلویت از حالت جدی به مفرح و شاد و هیجان انگیز بدل میشود؟ حتما انجامش بده.
 • آیا چیزهای داخل عکس ها و نوشته ها همه و همه دقیقا به چیزی که خواسته واقعی توست اشاره دارد؟ آیا عکس ها را درست انتخاب کرده ای؟ اگر لازم می دانی کمی بیشتر وقت بذار و عکس های بهتری انتخاب کن.

 

 

تابلوی آرزوهایم را کجا قرار دهم؟

می توانید یک عکس شاد از خودتان جایی از تابلو قرار دهید، این کار به شما یادآوری می­کند که این تجسم شماست.

وقتی که چینش عکس‌ها تمام شد و تابلویتان را خلق کردید، شاهکار نهایی خود را پرینت کنید و یا در پس زمینه صفحه گوشی و یا کامپیوتر شخصی خودتان قرار دهید.

آن را باید در جایی قرار دهید که بتوانید همیشه و هر روز ببینید. می­توانید آن را روی دیوار اتاق یا در جایی داخل کمد و یا در حمام قرار دهید. بنابراین می­توانید آن را هر روز که دارید برای شروع روز آماده می­شوید و یا پایان شب قبل از خواب ببینید.

باید جایی باشد که بیشتر جلوی چشمتان قرار گیرد. باید همیشه از دیدن آنها شک عصبی خوشایند و احساسی ملایم خواستن در تک تک سلول های خود احساس کنید و این امکان ندارد مگر اینکه مناسب ترین و بهترین ها را انتخاب کرده باشید.

می ­توانید هر جا که دوست دارید تابلو آرزوها ی خود را قرار دهید. فقط مطمئن شوید آن را جایی قرار دادهاید که می­توانید به صورت روزانه به آن نگاه کنید. حتی شده چند ثانیه ولی هر روز باید این کار را بکنید و در رویای خود غرق شوید. هر چقدر احساس و هیجان مثبت بیشتری بتوانید در زمان تخیل بکار برید، همانقدر قدرت ارسال پیام و سفاش به کاینات قدرتمندتر خواهد شد. این یعنی احتمال ظهور زودرس بیشتر و سریعتر خواهد شد.

بنابراین از این طریق قادر خواهید بود اکثر مواقع چیزهایی را که می ­خواهید جذب کنید، تجسم کنید.

جذب آنچه که می­ خواهید تنها با تکرار، دیدن مداوم و تصویر سازی روزانه آنچه که می­خواهید، تا زمانی که در زندگی شما ظاهر شود، بستگی دارد.

 

چون قانون جذب می­گوید شما چیزی را بدست می­ آورید که به طور مداوم به آن فکر می­کنید. تابلوی تجسم خلاق تان به شما کمک می­ کند تا در فکر مداوم اینکه هم اکنون هر چه را که می­ خواهید دارید باقی بمانید. این کار انرژی قدرتمندی را به کائنات برای جذب آنچه که می خواهید ارسال می کند.

البته ناگفته پیداست که در قانون جذب تجسم و تخیل تنها کاری نیست که برای جذب ارزوهایتان انجام دهید. درواقع همانطور که میدانید من در "دوره آنلاین اسرار ناگفته قانون جذب" این را به شما آموزش میدهم که چطور در 21 جلسه تغییراتی را در خود ایجاد کنید تا رویاهایتان را زندگی کنید و تابلوی آرزوها ، درواقع بخش کوچک اما مهمی از این آموزش ها میباشد.

چنانچه خواستید بیشتر در مورد این دوره اطلاعات کسب کنید به معرفی بخش دانلودها مراجعه کرده و فایل معرفی دوره آنلاین اسرار ناگفته قانون جذب و همچنین درس اول و همچنین درس دوم که رایگان هم هست را دانلود کنید.

 • راه سرگرم کننده و راحت دیگر ایجاد تابلوی تجسم خلاق با استفاده از نرم افزارهای موبایل (در بازار و اپل استور) مثل آنچه در ادامه معرفی می شود و یا سایت‌های مخصوص این کار میباشد.
 • شما میتوانید عبارت (Vision Board) را در گوگل جستجو کنید و در سایت هایی که به شما امکان ساخت آنلاین تابلوی آرزوها را میدهند، تابلوی زیبای شخصی خود را بسازید.
 • در حال کار ساخت تابلوی ارزها در خود هیجان مثبت و اشتیاق سوزان ایجاد کنید.
 • این کار را با تمام وجود انجام دهید و لذت ببرید.
 • میتوانید حتی موزیک مورد علاقه خود را به عکس های خود اضافه کنید و کلیپ شگفت انگیز رویاهای خود را بسازید.
 • شما میتوانید خالق فیلم زندگی خود باشید که مدتی بعد تحقق پیدا میکند.

بنابراین تابلو رویاها ی خود را بسازید و رویاپردازی کنید، ببینید، احساس کنید و بدست آورید.

اگر دوست داشتید عکسی با تابلوی ارزوهای خود انداخته برای ما ارسال کنید. مثل همیشه منتظر نظرات گرانقدر شما هستیم.

معرفی سایت معتبری برای سایت تابلوی آرزوها (how-to-make-a-digital-vision-board)

معرفی اپ موبایل ساخت تابلوی آرزوها برای اندروید-  دانلود رایگان (free downloan app for visionboard)

لطفا این پست را با دیگران در فیس بوک، توییتر و تلگرام و اینستاگرام و ... به اشتراک بگذارید، بیایید کمک کنیم تا دوستان بیشتری "موفقیت" و "شادی" و "سعادت" را در زندگی خلق کنند.

یادتون باشه هر قدر فراوانی بیشتری برای دیگران خلق کنیم، خودمان بیشتر دریافت می­کنیم.

چنانچه پرسشی در رابطه با ساخت و اهمیت تابلوی آرزها داشتید حتما در زیر این پست بخش نظرات مطرح کنید. حتما جواب داده خواهد شد.

 

با انگیزه و عالی بمانید.

ساخت-تابوی-آرزوها، تابلوی-رویاهالطفا، همچنان با ما باشید

سایت راز موفقیت - محمود جولایی

کانال راز موفقیت 

به این مطلب امتیاز دهید

نظرخود را با ما درمیان بگذارید

برای ارسال نظر باید عضو سایت باشید، اگر قبلا در سایت ثبت نام کرده اید اینجا را کلیک کنید.

نظرات سایر دوستان

در تاریخ ۱۳۹۶/۱۱/۱۹ گفته:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۱

سلام
ممنون مطلب مفیدی بود.
دوستان و همراهان سایت، میتونید از برنامه اندرویدی زیر که که تابلو آرزوها رو بصورت برنامه موبایل طراحی کرده استفاده کنید.
https://cafebazaar.ir/app/ir.hdehghani.successtools

elnaz mehrara در تاریخ ۱۳۹۶/۰۶/۲۰ گفته:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۱

با سلام و خسته نباشید خدمت استاد بزرگوار. مطالب مقاله تون فوق العاده بود. واقعا لذت بردم،استاد تابلو ارزوهامو که درست کردم انتظارات،جذابیت و همخوانی رو درمن فعال ساخته،و وقتی رویاهامو می نویسم با سرعتی معجزه اسا ب انجه میخواهم دست پیدا میکنم. استاد سپاسگذارم که در مسیر خلق رویاهامون همیشه هوادار و پشتیبان ما هستین.

محمود جولایی
محمود جولایی در تاریخ ۱۳۹۶/۰۶/۲۰ پاسخ داده:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۱

نوشتن اهداف و ارزوها همیشه معجزه میکند. لطفا همچنان با ما باشید.

بنت الهدی راه پیما در تاریخ ۱۳۹۶/۰۵/۲۱ گفته:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۲

سلام و ادب و احترام
مطالب مقاله عالی و درجه یک و بی نظیر بود
واقعا تابلوی تجسم خلاق حسی سراسر شور و هیجان در انسان ایجاد میکند
متشکرم استاد جولایی که مثل همیشه در کنار ما هستید و مطالب مفیدی را به ما یاد میدهید تا در مسیر خلق رویاهایمان به ما کمک کند

نسیم سلام در تاریخ ۱۳۹۶/۰۴/۲۹ گفته:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۲

استاد عالی بود ، مت تابلوی آرزوهامو دارم و میدانم همه آنها را بدست میارم تبدیل به قدرتمندترین فرد در جهان میشم، از شما هم سپاسگزارم که راهنمای ما در این مسیر هستید

به چه موضوعی علاقه مندید؟

مقالات پربازدید

محصولات پربازدید

نرم افزار موبایل “ راز موفقیت ”

اپلیکیشن موبایل (آندروید) برای راحتی کاربران سایت و سوپر گروه استاد جولایی را از اینجا دانلود کنید.