Login

Register

Login

Register

قانون جذب در 68 ثانیه | در 68 ثانیه به آرزوی خود برسید – راز موفقیت

35 11,416

زمان لازم برای مطالعه این مقاله ارزشمند 9 دقیقه است.


قانون جذب در 68 ثانیه

قانون جذب و آشکارسازی رویاها در 17 ثانیه

خیلی از ما در مورد کاربرد قانون جذب (Law of Attraction)و آشکار سازی رویاها از طریق بکارگیری قانون جذب شنیده ­ایم و سعی کرده ایم آن را در زندگی روزانه بکار ببریم. تلاش کرده ایم به چیزهای فکر کنیم که دوست داشتیم در زندگی­مان اتفاق بیافتد.

اما نکته اینجاست که آیا در قانون جذب تکنیک خاص و شگفتی وجود دارد که بتوانیم رویاهایمان را با استفاده از آن آشکار کنیم؟ بله شما تنها 68 ثانیه تا هدف فاصله دارید. اخیرا تکنیکی را در کتاب ” بخواهید تا به شما داده شود” اثر استر هیکس، خواندم و آزمایش­های دقیقی مربوط به آن انجام دادم.

نتایج من نشان می دهد که این تکنیک جواب می­ دهد. شما در این مقاله روشی برای استفاده از قانون جذب در 68 ثانیه و تکنیک آشکار سازی استر هیکس را یاد می­ گیرید.

چرا هنوز از دوره نخبگان قانون جذب برای تحقق آرزوهایتان استفاده نمی‌کنید ؟

 کلیک کنید تا عضوی از نخبگان قانون جذب باشید !‍ 

  مشاوره خرید محصول: ۲۶۷۲۱۸۴۱-۰۲۱

چگونه در 68 ثانیه با قانون جذب به آرزوهای خود برسید؟(68 ثانیه تا هدف به چه معنا است؟)

آرام و ریلکس دراز بکشید. سپس برای حدود 17 ثانیه هر چه را که در زندگی می خواهید به طور کامل و واضح تصور و تصویر سازی کنید. جزئیات آنچه که می­خواهید را تجسم خلاقانه کنید.

مثلا اگر لپ تاپ می­خواهید، به رنگ لپ تاپ خودتان فکر کنید، به صفحه کیبرد آن فکر کنید. تصور کنید که دارید با لپ تاپتان کار می­کنید و احساسات خوبی را که دارید حس کنید.

این تصویر سازی را فقط برای 17 ثانیه انجام دهید و سپس آن را فراموش کنید و روزتان را ادامه دهید. حتی به چیزهای مثل می­تونم لپ تاپ را بدست بیارم؟ این کار جواب می­ده؟ و به چیزهای شبیه این هم فکر نکنید. رها کنید و قصد و هدف خود را فراموش کنید. همین! احتمال زیادی وجود دارد که خواسته شما برآورده شود. (کارکرد قانون جذب)

اعجاز نوشتن اهداف و آزمایش آن روی ملکول های آب (رسیدن به آرزوها با آب)

شاید دانستن این موضوع برایتان جالب باشد. برای اولین بار اثر ارتعاشات مثبت و منفی پیام‌های مکتوب، بر روی آب توسط «ماسارو ایموتو» که یک نویسنده ژاپنی بنام است،به اثبات رسیده است. نتایج حاصل از این تحقیقات وی را متقاعد ساخت که، مولکول‌های آب در مقابل کلمات و افکار انسان‌هاما به سرعت عکس‌العمل نشان می‌دهند و تغییر شکل می دهند.

شرح آزمایشات ماسارو ایموتو بر روی مولکول های آب :

ماسارو ابتدا مقداری آب را در ظرفی ریخته سپس کلمات زیبا و مثبت را برای آن آب می‌خواند یا افکار مثبت خود را به ملکولهای آب القا می کرد. سپس آب را منجمد کرده و از مولکول‌های یخ عکاسی می کرد.

همین عمل را دوباره با همان آب تکرار کرد اما اینبار از کلامات و افکار منفی استفاده کرد. نتیجه حاصل از این آزمایش هنگامی که تصاویر گرفته شده از ملکول های آب با هم مقایسه شدند، اعجاز برانگیز بود.

تصویر اول که متعلق به ملکول های آبی بودند که افکار مثبت به آنها القا شده بود، شکل هندسی شش ‌وجهی زیبایی داشتند در حالی که  تصویر دوم فاقد شکل منظم هندسی است و اصلاً زیبا نبود.

این آزمایش قدرت افکار و پیام هایی که منتقل می کنیم را به خوبی نشان می دهد. از این امر با عنوان اعجاز نوشتن آرزوها و اهداف یاد می کنیم. اهداف ما اگر با افکار و جملات مثبت و زیبا همراه شوند، بسیار قدرتمند شده و به تحقق می پیوندند.

پس از کشف این مهم تکنیک رسیدن به آرزوها با آب مطرح شد. بخاطر داشته باشید که از تکنیک رسیدن به آرزوها با آب می توانید برای هر خواسته و آرزویی که دارید استفاده کنید.

هر زمان که می خواهید آب بنوشید چشمان خود را بسته و لیوان آب را در دستتان نگه دارید، سپس خواسته و آرزوی خود را در ذهنتان تجسم کنید و سپس جملات تاکیدی مثبت، مرتبط به آرزو و خواسته خود را با احساس عالی بیان کنید. در انتها تجسم کنید نور کائنات برای اجابت آرزوی شما وارد لیوان آب شده است. حالا با همان چشمان بسته آب را بنوشید.

چرا هنوز از دوره نخبگان قانون جذب برای تحقق آرزوهایتان استفاده نمی‌کنید ؟

 کلیک کنید تا عضوی از نخبگان قانون جذب باشید !‍ 

  مشاوره خرید محصول: ۲۶۷۲۱۸۴۱-۰۲۱

آیا تکنیک قانون جذب در 68 ثانیه جواب می دهد؟

من چندین بار از تکنیک قانون جذب در 17 ثانیه استفاده کرده­ام. سال ها پیش وقتی از کشتی پیاده شده بودم و درحال برگشت به تهران بودم، همکارم را در فرودگاه فرانکفورد (که واقعا شهری است) گم کردم سعی کردم پیدایش کنم اما هیچ کس فردی را با آن خصوصیات ندیده بود.

بعد از اینکه مدتی، همان جایی که بودم ایستادم چشمانم را بستم و 17 ثانیه لحظات خوبی را تصور کردم که او را پیدا کرده­ام. خیلی زود یکی از مسئولان فرودگاه گفت دوستم را دیده و به من کمک کرد پیدایش کنم و ما به پرواز خود رسیدیم. برایم عجیب و باورنکردنی بود. اما قانون 17 ثانیه قانون جذب واقعیت داشت. قانون جذب در 17 ثانیه عمل کرد.

در مطالعات بیشتر، در بین تکنیک­های قانون جذب، اخیرا آزمایشی انجام دادم و تلاش کردم 15 رویای کوچک را در 50 روز آشکار کنم. حقیقت جالب این است که 13 مورد آن ها به نوعی برآورده شدند و 9 مورد دقیقا همان طور که من می­خواستم آشکار شدند. آیا این معجزه نیست؟

پس از چنین اتفاقات باورنکردنی و نتایج مثبتی اکنون ایمان محکم به این تکنیک دارم چرا شما این تکنیک را امتحان نمی کنید؟  فقط 17 ثانیه  بر روی آنچه که می­خواهید تمرکز کنید و سپس فراموشش کنید. اگر بخواهید می توانید برای یک یا دو دقیقه این کار را انجام دهید و مطمئنا نتایج بهتری خواهید داشت. در هر حال از آشکارسازی خود لذت ببرید.

راز بزرگ تصویر سازی در 68 ثانیه چیست؟(تصویر سازی در 68 ثانیه تا هدف)

” وقتی رادیو را  روی فرکانس خاصی تنظیم کنید هر چه را که پخش می­شود می­شنوید. به همین ترتیب هر چه را که به آن تمرکز کنید مثل این است که دارید فرکانس رادیو را تنظیم می­کنید و وقتی بر چیزی فقط 17 ثانیه تمرکز کنید، فرکانس آن را در خودتان فعال می­کنید.

زمانی که این فرکانس را فعال کردید، قانون جذب شروع به پاسخ دادن به این فرکانس می­کند در واقع شما خاموشید و قانون کارش را انجام می دهد. ”  آبراهام هیکس

این روش راهی عالی برای آشکار سازی رویاهای شماست بدون آنکه زمان زیادی را به آن اختصاص دهید.

آبراهام هیکس : 17 ثانیه تا به حقیقت رساندن رویاهایتان بر اساس قانون جذب کاینات اگر بتوانید یک تفکر ساده را 17 ثانیه در ذهنتان نگه دارید بدون آنکه با آن مخالفتی بکنید با قانون جذب افکاری به همین شکل، همین اندازه، همین فرکانس تولید خواهد شد.

و دقیقا در ثانیه 17، این دو به هم خواهند پیوست و وقتی این اتفاق می­افتد در واقع انرژی پخش می­شود و این مانند لحظه احتراق یا آتش گرفتن است.

و وقتی این دو فکر به هم می­پیوندند و شعله ور می شوند می­توانید احساس شور و اشتیاق را در خود احساس کنید. در ثانیه 17 ام، این دو فکر که یکی شده­اند بزرگتر، تکامل یافته تر می شوند و ارتعاشات شما سریعتر می­شود.

اکنون، اگر بتوانید بر روی این فکر 17 ثانیه دیگر تمرکز کنید، در لحظه­ای که به ثانیه 34 ام می­رسید دو 17 ثانیه بر روی آن فکر تمرکز کرده­اید و افکار تکامل یافته­تری جذب می­شوند به عبارت دیگر افکار یکدیگر را جذب می کنند.

در طبیعت افکار شبیه به هم می پیوندند.  در ثانیه 34 این دو فکر تکامل یافته با هم یکی می­شوند و نقطه انفجار دیگری به وقوع می­پیوندد. در این لحظه این دو فکر با فرکانسی بالاتر و سریع تر به هم می پیوندند.

اگر بتوانید این فکر را تا ثانیه 51 نگه دارید یعنی 3 تا 17 ثانیه افکار تکامل یافته­تر می­شوند و نقطه احتراق دیگری شکل می­گیرد و همین اتفاق مجددا رخ می­دهد اگر تا ثانیه 68 ادامه دهید و بنابراین شما به اندازه کافی سوخت و انرزی دارید تا آشکار سازی فیزیکی اتفاق بیافتد.

فقط برای اینکه توجه شما را جلب کنم چند مقایسه فیزیکی را مطرح می­کنیم, 17 ثانیه تمرکز خالص بر یک فکر به اندازه 2000 ساعت فعالیت ارزیابی شده است.

اگر به طور متوسط 40 ساعت در هفته کار کنید، این 17 ثانیه تقریبا برابر با کاری است که در یک سال انجام می­دهید. اگر بتوانید از ثانیه 34 رد شوید، می­توانید این عمل را در ده ضرب کنید یعنی 20000 ساعت فعالیت.

اگر بتوانید 3 تا 17 ثانیه یعنی 51 ثانیه بر فکری تمرکز کنید باز هم این عدد در ده ضرب می­شود یعنی 200000 ساعت فعالیت و اگر بتوانید از ثانیه 68 رد شوید یعنی بیش از یک دقیقه تفکر خالص بدون مخالفت و مقاومت معادل با بیش از دو میلیون ساعت فعالیت است.

کائنات چیست -- رسیدن به آرزوها با آب - راز عدد 68

آیا می توان با 68 ثانیه تا هدف و تصویر سازی رویاها را جذب کرد؟

ممکن است بگویید به نظر نا معقول می رسد نمی توانم وجود چنین نیروی را درک کنم. وقتی انرژی خود را با انرزی جهان هماهنگ می­کنید، وقتی دیگر با آن هسته مخالفتی نمی­کنید چیزهای شگفت انگیز رخ می دهد.

17 ثانیه واقعا زمان زیادی نیست اما چیزی که من می­بینم این است که بسیاری از شما تقریبا در ثانیه 8 ارتعاشی متناقض را ارسال می­کنید.  اکثر شما حتی یک جمله را بدون اینکه با فرکانسی که آرزو دارید متناقض نباشد تمام نمی­کنید.

مثلا می­گویید ” می­خوام پولدار بشم ولی خیلی خسته تر از اون هستم که بخوام تلاشی بکنم” این جمله در حدود یک ثانیه طول کشید. یا مثلا ” دوست دارم سلامتی داشته باشم ولی از این بیماری می ترسم.” اغلب ما آموزش دیده­ایم که خیلی واقع گرا و عینی رفتار کنیم و در واقع تیشه بر پای خودمان بزنیم و کارمان را به دست خودمان خراب کنیم.

دقیقا مثل این می­ماند که کسی بگوید: من یک فنجان چای داغ می­خواهم و بعد کتری را روی گاز بگذارد و گاز را روشن کند، ولی دقیقا قبل از اینکه آب جوش بیاید شعله را خاموش کند و سپس دوباره شعله را روشن کند و قبل از اینکه آب جوش بیاید، دوباره آن را خاموش کند و بعد بگوید: من 15 سال است که تلاش می کنم یک لیوان چای داغ بنوشم و ما می­گوییم فقط کمی بیشتر صبر کن و بگذار شعله روشن باشد.

فقط اگر  بتوانید از این واکنش های تند تیز خلاص شوید و فقط کمی بیشتر صبر کنید چیزی را که من در موردش صحبت می­کنم احساس می­کنید. چیزی که باعث می­شود نتوانید افکار مخالف را به سرعت از بین ببرید این است که آموزش دیده اید منطقی و هدفمند فکر کنید، مزایا را بسنجید و نکات مثبت و منفی را در نظر بگیرید. یاد گرفته­اید که کار متعادل و معقول این است که بگویید مثلا با قانون جذب نمیشود فلان چیز را کسب کرد.

ما می­گوییم که شما در این کار افراط می­کنید، چون تضاد و تردید به شما در روشن­تر شدن رویاهایتان کمک می­کند چون ما با جزییات بیشتری راجع به آن حرف می­زنیم و فکر می­کنیم و این حرکتی رو به جلو است.

تضاد و تردید برای تصمیم گیری لازم است اما از زمانی که تصمیم­ نهایی را گرفتید، دیگر جایی برای تردید نیست. اگر تمام تمرکز خود را متمرکز بر آن تصمیم کنید و بیشترین تلاش خود را برای دستیابی به فرکانسی مطابق با آن تصمیم انجام دهید در زمانی کوتاه، کائنات برای کمک به شما دست به کار خواهد شد تا به آنچه که دوست دارید برسید.

من تلفنی با خانمی در مورد فکر خالص صحبت می­کردم و او واقعا نمی­توانست بفهمد من چه می گویم. برای بسیاری از  ما تماشا کردن تلویزیون یا انجام دستور دیگران خیلی ساده­تر از این است که چشمانمان را ببندیم و 17 ثانیه به چیزی که می­خواهیم فکر کنیم.

وقتی از این خانم خواستم که فقط 17 ثانیه به چیزی که می­خواست فکر کند گفت که سه موضوع اساسی یعنی سلامتی، مسائل مالی و روابط دارد.

اما چون همیشه احساسات منفی نسبت به این مسائل داشت نمی­توانست بر روی داشتن آنها تمرکز کند. بنابراین از او خواستم که سه موضوع را انتخاب کند که نسبت به داشتن آنها احساس منفی ندارد و لازم نیست برای شروع موضوعات مهمی باشند که تغییر دهنده زندگی هستند.

اما او حتی این سه مورد به ذهنش هم نرسید و در آخر خودم عینک آفتابی با شیشه آبی را پیشنهاد دادم که چیزی است که می­توان به راحتی تصور کرد و از او خواستم تمرین 17 ثانیه را در مورد عینک آفتابی انجام دهد.

تلفن را قطع کرد و در همان زمان در سفر بود که خیلی اتفاقی وارد مغازه عینک فروشی می شود و دقیقا عینکی را که تصور کرده بود را می بیند.

68 ثانیه تا هدف - راز عدد 68 - کائنات چیست - رسیدن به آرزو ها با آب

آیا تکنیک 68 ثانیه خلق آرزوها با قانون جذب همیشه جواب میدهد؟

شما را تشویق می­کنم که این بازی را برای حتما سه مورد انجام دهید.

چون اگر این بازی را برای یک یا دو مورد انجام دهید و اگر فقط چند روز این بازی را برای موضوعاتی که علاقه خاصی به آنها دارید و هیچ احساس منفی و متضادی راجع به آن ندارید انجام دهید خیلی زود خواهید دید که کائنات همیشه و به طور کامل به ارتعاشات شما پاسخ خواهد داد.

اما دلیل اینکه کائنات به ارتعاشات شما پاسخ نمی­دهد این است که می­گویید من این ماشین قرمز را می­خواهم، اما خیلی گران است بنابراین کائنات به هر دو ارتعاشی که شما فرستاده­اید پاسخ می دهد و در نتیجه این دو فکر ارتعاشاتی متضاد هم تولید کرده و نهایتا همدیگر را خنثی می کنند و هیچ پاسخ و نتیجه ای دریافت نمی­کنید.

امیدوارم منظورم را متوجه شده باشید؟

پس در افراد با افکار متضاد، قانون جذب 68 ثانیه جواب نخواهد داد!

وقتی شروع به فرستادن ارتعاشات خالص می­کنید می بینید که کائنات به ارتعاشات شما پاسخ می­دهد. اگر این بازی را برای دو تا سه روز انجام دهید، دو اتفاق جالب برایتان رخ می­دهد:

اتفاق اول:  به خودتان نشان می­دهید که توانایی تمرکز 17 ثانیه ای بر چیزی را دارید و اگر بتوانید این کار را در 17 ثانیه اول انجام دهید پس برای 17 ثانیه دوم (34 ثانیه)، سوم (51 ثانیه) و چهارم (68 ثانیه) هم می توانید انجام دهید.

اتفاق دوم:  به کائنات این فرصت را می دهید که به شما نشان دهد کاملا به ارتعاش شما پاسخ خواهد داد. در واقع یاد خواهید گرفت شما پرتویی از انرژی هستید که پاسخ داده خواهد شد و این در واقع به شما احساس کنترل می دهد و متوجه می شوید که شما خالق زندگی خود هستید.

دوستانم، دلیل بودن شما این است که خالق زندگی خودتان هستید. بگذارید موضوع را برایتان روشن کنم خالق بودن به این معنا است که شما متمرکز بر انرژی هستید.

شما اینجا نیستید تا هر چه را که می بینید و هر جا که می روید ارتعاش همان را ساطع کنید. شما باید هدایت کننده انرژی خودتان  باشید و هدایت انرژی فقط با تمرکز بر افکارتان است.

اکنون، می­دانید که چه کاری انجام می­دهید در واقع می دانید که آیا بر چیزهایی که می­خواهید تمرکز می­کنید؟ باید نسبت به احساساتتان حساس باشید چون در واقع شما نوسانات فرکانستان را احساس می کنید. عواطف شما سیستم راهنمای شماست به عبارت دیگر احساسات شما نشان دهنده حال درونی شماست.

یک پنکه سقفی را تصور کنید، یکی از آن پنکه­های که خوش ساخت و گران هستند و کارشان را خوب انجام می دهند. این پنکه اینقدر خوب ساخته شده که بدون هیچ گونه سر و صدایی هوای خنک را به سمت شما می­آورد.

حال مداد خود را در مسیر پره های پنکه بگیرید سر و صدای عجیبی ایجاد می کند، درسته؟ مداد داخل پنکه دقیقا همان احساسات منفی هستند. وقتی سعی می­کنید فرکانس بالا و منظم تر را به فرکانسی پایین و غیر منظم تبدیل کنید.

ایا میتوانید ارتعاشات انرژی خود را احساس ­کنید? مداد داخل پنکه یک مثال خیلی مشهود از نوسانات انرژی است، اما این دقیقا همان احساسات منفی است.

وقتی رویایی دارید، وقتی فکری در مورد چیزی دارید و خودتان را در جایگاه داشتن آن می­بینید اما به این نتیجه می­رسید که نمی توانید آن را داشته باشید. این نا امیدی و احساس منفی مثل همان مداد داخل پنکه است. این شما هستید که ارتعاشی پایین و آهسته را وارد ارتعاشی بالاتر و سریعتر می­کنید.

آیا متوجه منظورم شدید؟

تا به حال شده با کسی باشید که هر چقدر با او حرف می­زنید احساس بهتری پیدا می­کنید. دوستی که وقتی با او هستید احساس خوبی دارید. بازی می­کنید.

شوخی می­کنید و در تمام مدت احساس شادی دارید به خصوص در جوانی یا نوجوانی ممکن است این احساس را تجربه کرده باشید. این احساسی است که می­خواهم تجربه کنید آنقدر به این بازی ادامه دهید تا به فرکانس بالاتر و بالاتری روید تا آنجا که احساس کنید هیچ کاری نیست که نتوانید انجام دهید.

دوستانم، این همان احساسی است که می­خواهم دوباره به آن متصل شوید. می­خواهم بفهمید که اگر بتوانید بر یک فکر 17 ثانیه تمرکز کنید، انرژی قدرتمندی تولید می­شود که فرکانس بسیار بالایی دارد و وقتی این کار را عمدا و با آگاهی انجام دهید آنگاه میبینید که جهان هستی به فرکانس جدید شما پاسخ خواهد داد.

شما خالق چیزها و اتفاقات زندگیتان می­شوید. وقتی خیلی ساده بتوانید بر نتیجه نهایی تمرکز کنید و در فرکانس چیزی که می­خواهید قرار بگیرید، ارتعاش کائنات با ارتعاش افکار شما منطبق خواهد شد و خالق اتفاقات و چیزهایی خواهید شد که از قبل تعیین کرده­اید.

“فقط 17 ثانیه برای رسیدن به رویاهایتان زمان لازم است، آیا به اندازه 17 ثانیه وقت دارید؟

مطالب مرتبط را نیز بخوانید :

قانون-جذب، قانون-جذب-در-68-ثانیه، فرمول-قانون-جذب، قانون-جذب، قانون-جذب-در-68-ثانیه، فرمول-قانون-جذب، قانون-جذب-کائنات، قانون-جذب-ثروت

قانون-جذب، قانون-جذب-در-68-ثانیه، فرمول-قانون-جذب، قانون-جذب، قانون-جذب-در-68-ثانیه، فرمول-قانون-جذب، قانون-جذب-کائنات، قانون-جذب-ثروت

دانلود رایگان مقاله رسیدن به آرزو ها در 68 ثانیه:

برای دانلود رایگان مقاله رسیدن به آرزو ها در 68 ثانیه PDF کلیک کنید.

35 نظرات
 1. زهرا نظرات کاربران

  سلام چطوری بفهمیم 68ثانیه شده اگه کمتر بشه یا بیشتر مشکلی نیست
  و میشه این کار رو برای اهداف بلند مدت انجام بدیم یا نه مثلا برای پنج سال بعد یا سیزده سال بعد
  و یه سوال دیگه میشه این کار رو پشت سر هم انجام بدیم مثلا اگه 27ثانیه یا 68ثانیه تموم شد دوباره انجام بدیم
  اگه میشه لطفا به سه تا سوالم پاسخ بدید
  ممنون از شما

 2. زهرا نظرات کاربران

  سلام میشه فقط قانون 17ثانیه رو انجام داد
  یا حتما 68ثانیه هم لازمه
  ممنون

 3. سعید نظرات کاربران

  دوستان من تونستم خیلی سخت بود چشمام درد می‌کنه عرق کردم ولی 68 ثانیه شد

 4. منییر عرب نظرات کاربران

  سلام
  استاد خدا رو شکر میکنم که این مقاله رو خودندم من هر روز تصویر سازی میکردم اما مقاله هم تونست کمک کنه که روی کارم استمرار کنم و پافشاری کنم من قطعا مطمعنم که امسال سالی متفاوت خواهد بود واقعا این مقاله هم عالی بود و دیگه برای هر چیزی که بخواهم از این تکنیک راحت و کاربردی با احساس تمام استفاده میکنم واقعا ممنون

 5. نظرات کاربران

  درود بر شما اقای حمید عزیز

  این خبر خوبی هست که شما استفاده کردید و جواب هم گرفتید.

  بله میشه همیشه از این تکنیک استفاده کرد.

  یادتان باشد رویا بزرگ و کوچک ندارد. برای خداوند رحمان محدودیت معنی ندارد. بخواه و قدرتمندانه اقدام کن. به تو داده خواهد شد.

  موفق باشید

 6. حمید ربیعی نظرات کاربران

  با سلام وخسته نباشید خدمت استادو تمام گردانندگان سایت راز موفقیت.مطلب بسیار زیبایی بود فقط سوالی برام پیش اومده اینکه اگه از تکنیک 17ثانیه یکبار استفاده کردیم تا قبل ازرسیدن به اون رویا بازم میتونیم روی آرزوی بعدی استفاده کنیم یانه؟اینم بگم که من از این تکنیک استفاده کردم و جواب هم گرفتم.البته یه رویای کوچگ

 7. باقری نظرات کاربران

  سلام استاد من قبل اینکه مدرسه ها باز بشه تا قبل امتحانات ترم اول خیلى تجسم کردم که معدلم 20 میشه البته خیلى تلاشم میکردم فقط تجسم نمیکردم هر دو رو باهم,ولى حالا که امتحان داریم میدیم تو هیج درسى 20 نشدم میخواستم ببینم عباس جیه

 8. نظرات کاربران

  درود بر شما خانم سمانه عزیز

  کی گفته فقط باید تجسم کرد و البته تلاشی هم کرد. برای بیست باید اندازه بیست فکر کرد و تلاش هدفمند کرد. اشتباهی که عموم افراد میکنند این هست که قانون جذب را امتحان میکنند.

  من تجسم میکنم و حالا اقدامی هم میکنم اگر 20 شدم باورش خواهم کرد.

  مسئله کمی پیچیده تر از این موضعات هست. لطفا حداقل دو درس اول و دوم دوره را مطالعه میکردید.

  لطفا کتاب بخوانید و در رابطه با نمره 20 حتما با مشاور تحصیلی مدرسه گفتگو کنید. خیلی وقتها ما تلاش میکنیم اما موثر و مفید نیست.

  یادتان باشد فرصت تمام نشده. قانون جذب برای یک ترم و یک دوره نیست. قانون جذب را باور کنید و در زندگی خود جاری ببینید.

  موفق و سربلند باشید.

 9. باقری نظرات کاربران

  سلام استاد من قبل اینکه مدرسه ها باز بشه تا قبل امتحانات ترم اول خیلى تجسم کردم که معدلم 20 میشه البته خیلى تلاشم میکردم فقط تجسم نمیکردم هر دو رو باهم,ولى حالا که امتحان داریم میدیم تو هیج درسى 20 نشدم میخواستم ببینم علتش جیه

 10. منیر نظرات کاربران

  خیلی مفید ببود دمتون گرم

 11. فرزانه نظرات کاربران

  بسیار عالی بود استاد ممنونم

 12. نظرات کاربران

  درود بر شما دوست عزیز

  قانون 68 ثانیه علیرغم اینکه ظاهرا ساده و پیش پا افتاده بنظر میرسه اما یکی از چالشی ترین موضوعات قانون جذب محسوب میشه و اجرای اون بسیار کار سختی هست

  قرار نیست کل روز رو به این قانون اختصاص بدیم

  اولین مسئله مهم اینه که ما اهداف واضح و مشخصی داشته باشیم

  دومین موضوع مهم داشتن برنامه روزانه مدون هست

  وقتی ما اهداف مشخصی داریم، باالطبع برای رسیدن به اهدافمون برنامه روزانه مشخصی هم داریم؛ یعنی از شب قبل برای رسیدن به اهدافمون برنامه ریزی میکنیم

  حالا نوبت میرسه ب تمرکز و توجه مستمر

  اینجاست که باید از قانون 68 ثانیه برای این تمرکز و توجه مستمر کمک بگیریم

  توصیه میشه برترین اهداف خودمون رو انتخاب کنیم و هر صبح بعداز بیدار شدن از خواب، 68 ثانیه زمان برای هرکدوم از اهدافمون صرف کنیم و در طول روز برای رسیدن به اهدافمون اقدامات موثر و مفید انجام بدیم

  تعداد مشخصی برای بکارگیری این قانون مطرح نیست ولی اونچه که مهمه این هست که برای رسیدن به خواسته و هدف باید اقدام و عمل موثر و مفید صورت بگیره و صرفا قرار نیست با نشستن و تمرکز کردن، خواسته ای رو محقق کرد

  هروقت در طول شبانه روز فرصت داشته باشید میتونید از این قانون استفاده کنید فقط این نکته رو در نظر بگیرید که تمرکز روی هدف و خواسته نباید همراه با نگرانی و استرس باشه بلکه باید با اشتیاق رسیدن به اون هدف همراه باشه یعنی من در طول 68 ثانیه فقط به برآورده شدن خواسته دقیق و مشخص خودم فکر میکنم و دقیقا خواسته خودم رو مجسم میکنم و از داشتنش سرشار از حس شکرگزاری میشم

  موفق باشین

 13. گزین نظرات کاربران

  سلام ممنون از مطلب خوبتون!راستش من یه سوالی داشتم؛چند بار در روز میتونیم از قانون 68 ثانیه استفاده کنیم؟چون بنا به اینکه در آخر باید رها شویم،نمیشه کل روز رو به این قانون بگذرونیم..میخوام بدونم حداکثر چندبار در روز میشه از این قانون استفاده کرد…؟

 14. نظرات کاربران

  درود بر شما دوست عزیز

  دانشجویان من در دوره نخبگان قانون جذب یاد میگیرن که چطور هدف گذاری کنن و چطور برای رسیدن به اهدافشون اقدام و عمل موثر و مفید انجام بدن و به چگونگی تحقق خواسته هاشون فکر نکنن

  کسی که مثلا ماهی یک میلیون تومان درآمد داره، وقتی بخواد با توجه به شرایط فعلی خودش به هدفش فکر کنه، قطعا ناامید میشه و حتی انگیزه ای نداره تا تلاشی برای رسیدن به خواسته خودش انجام بده

  وقتی هدف شما جذب یک خودروی 200 میلیونی هست و اشتیاق بسیار زیادی برای رسیدن به این خواسته تون دارین ، نباید به چگونگی رسیدن به خواسته تون فکر کنین بلکه شما فقط هر اقدام و عملی که به ذهنتون میرسه تا به خواسته تون برسین رو انجام میدین مثلا ممکنه یکی از اقدامات این باشه که سری به نمایشگاه های اتومبیل بزنین یا آگهی های فروش خودرو رو جستجو کنیدبا همون جیب خالی و کائنات با توجه به اشتیاق سوزان شما شرایط رسیدن شما به خواسته تون رو فراهم میکنه ، ممکنه یه آگهی مزایده عالی ب چشمتون بخوره یا فردی در مسیر زندگیتون قرار بگیره ک شما رو ب رویاتون برسونه یا خیلی اتفاقات دیگه

  وقتی این هدف برای شما خیلی مهم و ارزشمند باشه، مسلما باید شرایط فعلی خودت رو ارتقا بدی بنابراین لازمه که درآمدت رو افزایش بدی

  قرار نیست یک شبه درآمد یک میلیونی رو به درآمد 10 میلیونی برسونی و این اتفاق گام ب گام اتفاق میفته ولی اونچه ک مهمه اینه ک اگه همچنان مصر باشید برای رسیدن به خواسته تون، شرایط و امکانات همسو با اهداف شما مهیا میشه و شما روزی خواهید دید که در کمال ناباوری به خواسته تون رسیدین

  موفق باشین

 15. مسعود نظرات کاربران

  سلام مطلب خوبی و بی نظیری بود
  سوال من اینه که شما به کابرها گفته اید اقدام و عمل موثر انجام بدیم یه مطابق با درآمدمون جذب داشته باشیم یعنی من حقوق یک میلیونی داشته باشم بخواهم یه خودروی 200 میلیونی جذب کنم یعنی در بهترین حالت 200 ماه طول میکشه زمان برآورده شدن هدفم را 200 ماهه تجسم کنم یا بدون درآمد هم میشه منتظر اتفاقات خوب بود مثلا ماشین 200 میلیونی بشیم . میشه توضیح بدیم منظور از اقدام موثر و مفید چیه کار بیشتر بکنم یا اول روی درامد ماهانه دو میلیونی بعد از بدست آوردن دومیلیون در ماه روی درامد 5 میلیونی بعد از محقق شدن در امد 5 میلیونی روی 10 میلیونی تا بتونم 200 میلیون جور کنم تا به هدفم برسم . ممنونم

 16. نظرات کاربران

  درود بر شما دوست عزیز

  اگه شما با قانون جذب آشنا هستید باید خوب بدونید که این احساس نگرانی شما که در حال حاضر دارید عامل بازدارنده جذب هست

  از نوشته شما کاملا مشخصه که باور ندارید که بتونید خواسته خودتون رو جذب کنید و محدودیت زمان هم نگرانی شما رو ده چندان کرده

  با احساس و ارتعاش فعلی، شما نمیتونید به خواسته تون برسید و نتیجه تجربه قبلی براتون تکرار میشه

  آروم باشید و با احساس عالی خواسته تون رو در نظر بگیرید

  زمان برای برآورده شدن خواسته ها مطرح نیست

  این ما هستیم که با افکارمون و احساس و ارتعاشی که از خودمون ساطع می کنیم، زمان رسیدن به خواسته هامون رو کوتاه یا طولانی میکنیم

  بهترین کاری که در این چند روز میتونید انجام بدین اینه که از تصویرسازی و تجسم خلاق استفاده کنید و خواسته تون رو محقق شده در نظر بگیرید و بابت دریافت خواسته تون عمیقا شکر گزاری کنید و از صمیم قلب از اینکه خواسته تون محقق شده خوشحال باشید

  اگه همه کارهایی که گفتم رو درست انجام بدید و اقداماتی که به ذهنتون میرسه رو با احساس عالی انجام بدین (ممکنه اقدام شما فقط صحبت کردن با یه شخص باشه یا فکر کردن درباره موضوع خاص یا هرچیز دیگه ای، شاید هیچ اقدامی از دست شما برنیاد و فقط لازم باشه خواسته تون رو رها کنید و خودتون رو با کار لذتبخش دیگه ای سرگرم کنید تا احساستون عالی باشه) بعداز همه این کارها اگه تحقق اون خواسته به صلاحتون باشه حتما اتفاق میفته و هر نتیجه که بدست بیاد، 100درصد بهترین نتیجه ممکن هست

  پیشنهاد میکنم عضو کانال و اینستاگرام ما بشید و از فایل های صوتی و تصویری رایگانی که دقیقا به مسائل مشابه مسئله شما اشاره شده گوش کنید و ببینید

  http://www.instagram.com/raze.movafaghiat

  razemovafaghiat_com@

  موفق باشین

 17. سانیا نظرات کاربران

  سلام خسته نباشید اگه کسی میتونه و بلده لطفا جواب من رو هر چه سریع تر بده ممنونم
  من میخوام به یه هدف و خواسته ای برسم ولی زمان خیلی کمی دارم شاید کمتر از سه چهار روز ولی خیلی واجب و حیاتی است که به خواستم برسم ولی چطور میشه با قانون جذب زمان رو هم برای کائنات تعیین کرد اخه ?! لطفا کمکم کنید خیلی نیاز دارم هر چی سریع تر به خواستم برسم برای انجام مراحل قانون جذب هم زمان تعیین کردم ولی توی اون زمان به خواستم نرسیدم به نظر شما چرا اگه کسی میدونه لطفا کمک کنه????

 18. ... نظرات کاربران

  سلام. در رابطه با پاسخی که به خانم سانیا دادین کاملا موافقم به جز جمله ی اخرتون که گفتین (اگه به صلاحتون باشه انجام میشه) که به نظر من اشتباه هستش. خدا میگه وقتی ارزویی تو دلتون میزارم پس راه رسیدن به خواستتون رو تو مسیرتون قرار میدم. خدا بهمون قدرت اختیار داده پس صلاح ادم دست خود ادمه خدا در اخایار انسان مداخله نمیکنه. پس اگه واسه خواستتون انرژی بزارین و بخواین بهش برسین حتما بهش میرسین…

 19. مسیح نظرات کاربران

  سلام
  در 68 ثانیه نباید فکری تکرار شود؟
  به طور مثال من یه لب تاب میخوام
  در 17 ثانیه اول به رنگ و شکلی که دارم فکر کردم اگر در 17 ثانیه دوم یا سوم یا چهارم دوباره به فکر رنگ یا شکل بروم و این تکرار بشود مشکلی پیش می اید؟؟

 20. نظرات کاربران

  درود بر شما اقای خشایار عزیز

  کتاب بخواه تا برآورده شود را فقط از ما میتونید تهیه کنید. فقط انتشارات کاپیتان کتاب بخواه تا برآورده شود را منتشر کرده . مترجم کتاب که البته حدود 150 صفحه نیز به آن اضافه کرده و کتاب بخواه تا برآورده شود را جامع تر کرده محمود جولایی و سوگند رمضانی هست.

  جهت سفارش سریع کتاب های کوین ترودو به روش های زیر میتوانید اقدام کنید:

  1- در تلگرام یا واتساپ و یا تماس تلفنی با شماره 09121752854.

  2- از طریق سایت: خرید کتاب بخواه تا برآورده شود

  3- از طریق اپلیکیشن موبایل راز موفقیت : https://app.razemovafaghiat.com/

  4- از طریق خرید پکیج دوره آرزوی تو دستور توست و کتاب های کوین ترودو که تخفیف ویژه دارد :

  https://razemovafaghiat.com/Your-Wish-Is-Your-Command

  اگر سوالی داشتید از طریق 02122633880 و یا 09121752854 اقدام کنید.

  موفق باشیبد

 21. خشایار نظرات کاربران

  سلام ، روزتون بخیر
  کتاب بخواه تا برآورده شود کوین ترودو رو از کجا باید خرید و چه انتشارات و تالیفی بهترین هستش ؟ ممنون میشم اگر پاسخ بدید

 22. نظرات کاربران

  سلام دوست عزیز

  موضوع جذب فقط به فکر کردن در مورد خواسته نیست. قانون جذب برای وقتی که گیر هستیم و یا چیزی میخوایم نیست که یهو یادمون افتاد بیاییم. سراغش. من توصیه میکنم حتما و حتما کتاب استاد بزرگ قانون جذب آقای کوین ترودو رو بخونید. کتاب بخواه تا برآورده شود – کوین ترودو کتابی هست که میگه قانون جذب رو زندگی کنید و خلق رویا رو عادت زندگی خودتون کنید. این کتاب میگه با ایجاد ارتعاش هم سو با هدف به فردی موفق و قدرتمند بدل بشید. دوستان توجه کنید موضعات خیلی مهم تر از سطح نگری های مثلا دیدن فیلم راز است. من توصیه میکنم با این نظام فکری اشنا بشید و هرجاش براتون معقول و نتیجه بخش بود بکار بگیرید و رهایش نکنید.

  در رابطه با سوال نهایی در کانال تلگرام راز موفقیت بارها توضیح دادم که نباید به چگونگی و زمان وقوع گیر داد. وقتی شما تمام وقت دارید به لبتاب مورد علاقه خودتون فکر می کنید درواقع به هدفتون گیر دادید و چرایی و چگونگی و زمان وقوع را با تردید زیر سوال میبرید و از طرف دیگر وقتی برای اقدام و عمل برای جذب نمی ماند. خیلی هم زود تردید نهفته در این روند فکری انگیزه شما را نابود خواهد کرد و کار خواستن و باور داشتن را رها می کنید و مایوس می شود.

  موفق باشید

 23. محسن نظرات کاربران

  بخشید، من چند هفتس که میخوام ی لپ تاپی رو بخرم، و فوق‌العاده مخم درگیرش، که یدفعه یاد قانون جذب افتادم، و اتفاقی سایت شما رو باز کردم و دیدم که اتفاقی هم شما لپ تاپ رو مثال زدین????، و امید چند برابر شد.
  اما ی مشکلی هست؛ شما گفتین که دربارش فک کنین، تصور کنین و قت بزارین و بعد از اون دیگه بقیه روز رو بهش فک نکنین، اما من نمی تونم!!! مدام فکرم درگیر لپ تاپی که میخوام هست. و حالا سوالم از شما اینه که آیا اینکه بقیه روز رو هم بهش فک کنم مشکلی ایجاد می کنه توی جذب یانه؟ چرا؟

 24. نظرات کاربران

  سلام .نه نباید مکث کنی. باید 68 ثانیه روی خواسته متمرکز بشی .روزای اول شاید یکم سخت باشه و ذهنت منحرف بشه به مسائل روزمره ولی باید برگردونیش . 17ثانیه انجامش بده و اگه میتونی برسونش به 68 که ارتعاشت قوی تر بشه ینی هرچه بیشتر تمرکز کنی بیشتر جواب میگیری. این وسط حس خوب یادت نره چون احساست ما به خواستمون هست که به جهان ساطع میشه ،نه دقیقا خود فکر

 25. نظرات کاربران

  درود بر شما دوست عزیز

  قانون جذب در 68 ثانیه ، کامل در مقاله توضیح داده شما سوالات شما نشان میدهد که مقاله را مطالعه نکردین.

  لطفا مقاله را با دقت مطالعه کنید موضوع توانایی تمرکز و ارتعاش فرستادن در زمان کوتاه است.

  موفق باشید

 26. .. نظرات کاربران

  سلام ببخشید من الان متوجه نشدم که باید بین 17 ثانیه ها مکث کنیم یا نه؟ و اینکه این قانون فقط برای بدست آوردن اشیایی مثل لب تاب و گوشی و…جواب میده یا برای شغل آینده و…هم جواب میده؟چند روز وقت میبره که به چیزی که تصور کردیم برسیم؟تو رو خدا جواب بدین

 27. نظرات کاربران

  درود بر شما آقای زارع عزیز

  باور ذهنی شما مثل این هست که بگید در ایران هیچ ادم موفقی نیست و یا هیچکس نمیتونه موفق بشه!!!! خوب این که درست نیست.

  دوم حرف شما کاملا درسته. به نظر من هم کسی با خوندن بهترین کتاب های پرورش اندام هرگز قهرمان بادی بیلدینگ نمیشه.

  تا زمانی که این باور رو دارید هرگز از مرحله یادگیری به مرحله اجرا حرکت نخواهید کرد.

  یک توصیه خوب دارم برات. حالا که همه کتاب ها رو خونید این دوتا کتاب رو هم بخون.

  رازها و نیازهای موفقیت ایرانی

  بخواه تا برآورده شود

  موفق باشید

 28. زارع نظرات کاربران

  با سلام من به معنای واقعی کلمه موفقیت و رسیدن به ان در کشور خودمان با توجه به بیش از بیست سال خواندن مجله و کتابهای خودشناسی و موفقیت فردی را باور ندارم

 29. تحول نظرات کاربران

  سلام میشود از این کار برای کنترل خواب استفاده کرد

 30. کیهان نظرات کاربران

  بعد از 17ثانیه اول 17ثانیه دوم وسوم وچهارم کی انجام بدیم
  لطفا جواب بدین چجوری عمل کنیم

 31. عسل نظرات کاربران

  سلام امیدوارم حالتون خوب باشه
  واقعا عالی بود خیلی خووب توضیح داده بودین کاملا متوجه شدم
  روز خوبی داشته باشید ????????

 32. نظرات کاربران

  درود بر شما. واقعیت اینه که به هر روشی که حس خوب و باور همسویی و نزدیکی با هدفتون به شما دست بده درسته.

  موفق باشید

 33. محدثه نظرات کاربران

  سلام خسته نباشید… ممنون از اطلاعات مفیدتون
  میخواستم بدونم میشه اون تمرین هارو قاطی انجام داد… اما به ترتیب نباشه؟..

 34. رویا نظرات کاربران

  سلام ووووواقعا این تکنیک جواب میده . قبل از اینک این سایت رو مطالعه کنم خیلی تو زندگیم ب قانون جذب اعتقاد داشتم و واسه ی اینکه مغزم مقاومت نشون نده و باور کنه اول درخواستای کوچیک رو تجسم کردن و وقتی بشون میرسیدم حیرت زده میشدم. درس میگید دقیقا دراون لحظه حس کردم بزرگترین کار هاهم از دستم برمیاد ممنونم از شما????????????????????????

 35. مصطفی نظرات کاربران

  من وقتی این تمرین انجام میدم سرم گیج میره و منگ میشم‌.میترسم آخه چرا؟؟

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پیام شما پس از بررسی منتشر می شود

پشتیبانی سایت توسط : پشتیبان وردپرس