موفقیت، موفقیت-فردی، موفقیت-مالی، موفقیت-شغلی

جذب همسر ایده آل (فایل خود هیپنوتیزم جذب همسر مورد علاقه و افراد خاص)

تعداد امتیاز: 6

چکیده محصول :

انتشار : 1395/10/21 8 نظر 8,433 بازدید

آیا واقعا میشه من همسر ایده ال و رویایی خودمو پیدا کنم؟ در این پست به شما میگیم که چطور با برنامه ریزی ذهن و ضمیر ناخوداگاه خود بخود در مداری قرار گیرید که همسر رویایی و یا حتی یک دوست خوب و یا هر کسی که دوست دارید با تمام ایده الهای شما در مسیر اشناییتان قرار گیرد. شما خود انتخاب میکند. امروز ما میدانیم که تمام اتفاقات بزرگ ابتدا در ذهن رخ میدهد. در این پست با بسیاری موضوعات مهم روانشناختی ازدواج نیز آشنا میشید.

جذب همسر ایده آل (فایل خود هیپنوتیزم جذب همسر مورد علاقه و افراد خاص)

 

دوستان خوبم درود بر شما.

خیلی خوشحالم با یک فایل قدرتمند و شگفت انگیز جدید و متفاوت در خدمت شما هستم.

بحث شیرین ازدواج و جذب همسر ایده آل می دانم که برای بسیاری از عزیزانی که قصد این کار خیر و خداپسندانه رو دارند در عین حالی که جذابه، موضوع انتخاب فرد مناسب کمی نگران کننده و کمی گنگ به نظر میرسه.

نگرانی هایتان را با آگاهی بیشتر و آموختن مهارتهای زندگی مشترک جدید، برطرف کنید و گنگی انتخاب رو با توجه و تمرکز و بکار گیری دو گامی که در اینجا به اون خواهم پرداخت و بعلاوه با استفاده از فایل صوتی خود هیپنوتیزم، برطرف کنید.

 

این فایل صوتی بخشی های از ذهن شما رو به چالش می کشه تا:

1- تمام وجود و درونتان متوجه اتفاق بزرگی که در راه است، باشند.

2- ضمیر ناخودآگاه شما همسو با خواسته شما درخواست و سفارش درستی را به کاینات مخابره کند.

3- کاینات عزم و اراده رو در درخواست، شما مشخص و ویژه متوجه شوند.

4- قانون جذب و قوانین کیهانی شما را در جذب دقیق تر و سریع تر راه گشایی کنند.

5- افکار و اعمال شما بعد از بیدار شدن از این خواب مغناطیسی، در مسیر تحقق این خواسته گام بردارد.

6- توجه و تمرکز شما بر یک خواسته مشخص و واضح، کاینات را مجبور خواهد کرد هرچه سریعتر جواب مناسبی به شما بدهد.

7- احساس خوبی در شما ایجاد می شود، چون ذهن می بیند که برای تحقق این رویا بهترین اقدام ممکنه رو داری انجام میدی و هزینه مادی و غیر مادی آن را هم پرداختی.

8- این فایل وجودت را آرام می کند. هر گونه استرس و اضطراب در شما فروکش می کند. این فایل صوتی هیجان و اشتیاق سوزان و عشق را برایت به ارمغان می آورد.

9- موارد بالا تنها مواردی از تاثیرات این فایل خاص و متفاوت بر تو و زندگیت خواهد بود.

 

نکته خیلی مهم:

در قانون جذب، احساس فراوانی یک اصل هست و شما نمی توانید در حالی که نگران، نبود و یا کمبود خواستگار هستید، کسی رو جذب زندگیتون کنید.

لطفا دوست من نگرانیهایت را کنار بگذار، جریان زندگیت را پویا و سیال ادامه بده.

ازدواج هم یک کاری هست همانند سایر کارهای روزمره، مثل سرکار رفتن.

مثل تغییر دکور خانه است، منظورم اینه که مثل همه کارهای دیگه است. لازم نیست زندگیت رو متوقف کنی و بشینی و منتظر معجزه باشی.

در درسهای 5 گانه، اول دوره اسرار ناگفنه قانون جذب رو ببین. هر کدوم به یک بخش از مهارتهای فردی-روانشناختیت توجه داره.

یکی مثبت اندیشی رو در تو بارور می کنه و دیگری افکار منفی رو در تو از بین می بره و یکی دیگه هم بهت میگه چطور گفتگوهای درونت رو تشخیص و تصحیح کنی و ...

همیشه باید قانون جذب رو در خود، حس کرد. همیشه باید تمام جوانب زندگیتو غرق در این قانون کنی.

یادت باشه دوست من تو اگر در دوره شرکت کرده باشی متوجه شدی که دوره برای یک جذب تنها یک موضوع خاص مثلا ثروت و یا تنها معنویات نیست.

شما در دوره بکارگیری صحیح از مکانیزه خلق رویاهایت رو آموزش می بیینی.

اینو گفتم تا متوجه باشی که روزی که کل 21 درس رو به اتمام برسونی تو خودت قادر خواهی بود هرچیزی تکرار می کنیم هرچیزی رو به زندگیت جذب کنی. از سلامتی گرفته تا جذب همسر رویایی خودت. از شغل رویاییت گرفته تا زندگی زیبا در کنار خانواده گرم و صمیمیت.

مجددا توصیه می کنم، بهترین تجسم اونه که روی شخصی متمرکز باشی که اون ویژگی هایی رو که شما از مرد یا زن ایده ال در ذهنت داری در خودش داره و نه روی یک نفر خاص و جهان مطمئن باش اونی که مشخصاتش با سفارش شما می خونه یا بیشترین وِیژه گیهارو در خودش داره دقیقا همونو به شما میده، البته اگر ایمان داشته باشید و این اتفاق رو برای کاینات بدیهی بدونید.

 

نکته بسیار مهم:

در قانون جذب بهتره روی فرد خاصی متمرکز نشید. چون این تصور و عملکرد ناشی از این باوره که در کل دنیا فقط یک نفر می تونه من رو خوشبخت کنه و این یعنی باور کمبود و اگر تجسمتون به این ترتیب باشه برای کاینات کار را کمی زمان بر می کنید و دشوار چون باید پیامهای ذهن اون رو هم در نظر داشته باشید. فرض بگیرید ایشون هم قانون جذب رو داره بکار می بره. اگر شما رو بخواهد که کار تمام است و خیلی زودتر از انکه شما تصورش را بکنید، شما در زندگی رویایی خودتون همدیگرو غافلگیر خواهید کرد. اما اگر رویا ایشون نباشید تکلیف چیست؟ کشمکشی طولانی و سخت بین دو درخواست هست. هر کدام هم قدرتمندتر قانون جذب رو بکار بگیره اون برنده است.

 

تو بخواه، اقدام کن، تصویر سازی کن و ... و اجازه بدید که بهترین فرد رو خداوند رحمان براتون تشخیص و در مسیر زندگیت قرار بده. هدف این فایل صوتی دقیقا همینه.

 

اما اینجا یک نکته خیلی مهم است. آیا شما دوست دارید با کسی که چندان تمایلی به زندگی با شما نداره. کسی که تو رویاهاش نیستی زندگی کنی؟ ایا اصلا اسم این زندگی خواهد بود؟

دوستانم متاسفانه باید بهت بگم. دلیل تمام طلاق ها در این روزها که آمارش هم خیلی بالاست تنها یک چیزه!

 

جذب فرد نامناسب.

 

وقتی شما انتخاب می کنید، در واقع شما در ذهن خود باید به این ایمان رسیده باشید که این آدم بهترین منه. قانون جذب همیشه عمل می کند. این یک واقعیت است.

اگر این ایمان رو نداشتی، نکن اینکارو. بجای اینکه بعدا صد بار خودتو لعن و نفرین کنی و بدترین اتفاقات زندگیتو تجربه کنی. بهتره در مرحله انتخاب و حتی قبل از آن در مرحله جذب یار خودت حواست رو جمع کنی. این بسیار مهمتر از انتخاب ماشین و یا شغل مورد علاقت هست. دوست من تو قرار نیست چند بار ازدواج کنی، هرچند این اتفاق داره در جامعه ما باب میشه و چندان هم ایراد نداره ولی بهتر نیست یک بار برای همیشه تصمیم درست بگیری و قبل از مرحله انتخاب دو کار بسیار مهم رو انجام بدی؟:

 

 1. خودتو بشناسی.

بیشتر ما ادمها غلط انتخاب نمی کنیم، بلکه برداشتمون و توان انتخابمون همین بوده. خودتو فرض کن رفتی یک کفش بخری. اگه ندونی چه سایزی مناسبته. چه رنگی و چه طرح و مدلی بهت میاد و یا چه جور کفشی واقعا دوست داری اگه نگرش و نگاه نیازهای خودتو در مورد کفش ایده ال خودت ندونی. معلومه میری تو فروشگاه و همه کفشها برات یک شکل و یک مدل خواهد بود. همشون خوبن. بعضیها هم کمی بهترند. با تردید ممکنه یکی رو بخری. یا اقای فروشنده پیشنهادی بکنه و همونو بخری. بعدا هم زود از چشمت می افته. یه کفش دیگه دیدی فکر میکنی انگار اون رنگ و یا طرح جالبتره.

دوستانم تا زمانی که خودتو نشناسی، نیازها و علایق خودتو ندونی، چه فرقی می کنه برات چه کسی وارد زندگیت بشه. دوستانم آدم خود دوست ،فقط براش مهمه با چه کسی باید ازدواج کنه. آدمی که خودشو شناخته دقیقا میدونه چه کفشی میخواد و حتی اگر فروشنده ای پیشنهاداتی هم بهش بده، تصمیمش محکم و مشخصه. بعدا هم مقایسه نمی کنه. نگران نظرات دیگران هم نیست، جون در ذهنش میگه اخه شما که منو نمی شناسید، پس لطفا نظرتونو برای خودتون نگهدارید.

به کفشش تعلق خاطر هم داره و اگر هم ایراداتی داشته باشه زیاد تو ذهنش مهم و غیر قابل تحمل نخواهد بود.

به این مثال توجه کنید: یادتونه مخصوصا قدیما تو بچگی شب عید اگه یه کفش نو کادو می گرفتیم چقدر خوشحال بودیم و ذوق می کردیم و تا صبح خوابون نمی برد. من خودم کفشمو می گذاشتم کنار بالشتم!

دلیل روانشناختی این موضوع اینه که تو تو اون سن تصور و باور کرده بودی که والدین بهترین کفش موجود در کره زمین رو برات خریدن. اما امروز بیشتر جوانها از همون اول با ده ها و صدها تردید و شک نسبت به ایده ال بودن همسرشون بله میگن.

دقیقا تو همون ایام نامزدی و یا تو چند روز اول هم تازه متوجه میشن، این کفش مناسبشون نبوده. اما متاسفانه ایراد رو در خودشون نمی بینند و تنها کفش رو مقصر اصلی می دونند.

عزیز، قبل از ازدواج باید روی خودت کار کنی. همه ما مشکلاتی داریم. همه ما مشکلات کوچک و بزرگ روانشناختی داریم. دوست من هم نوع مشکلات مهمه و هم تعدادش، اما مهمتر اینه با این حال شما نباید با کسی که چه بسا ایشون هم چند مورد داره به زیباترین سفر زندگیتون برید. بهترین سفر دنیارم شما تلخ می کنید و می بینید.

من پکیج قدرتمندی رو تدارک دیدیم و مراحل پایانی آماده سازی رو داره طی می کنه که در این سیستم فرد از درس یک وارد میشه و در هر درسی یکسری مشکلات درونی و بیرونی در او برطرف میشه و تا درس اخر با تمرینات و درسها شما ادم متفاوت و بسیار موفق تر و راضی تری خواهید شد.

دوستانم تا اطمینان حاصل نکردی که هیچ مشکل حاد روانشناختی نداری، بخودت اجازه نده وارد زندگی کسی بشی. ازدواج تعهد و مسولیت و خیلی زود با امدن یک فرزند تازه متوجه می شید که حتی این نعمت الهی هم خوشحالت نکرده و با حال خراب همچنان دیگران، همسر،روزگار،بخت بد خودت رو مقصر میدونی.

 

2- در لحظه انتخاب حرفه ای عمل کن:

امروز فهمیدیم که ما در اولین نگاه عاشق کسی نمی شیم، اون فقط یک حس شدید و هیجان موقت و عشق با شناخت و آگاهی، شکل و قدرت می گیره. بلافاصله بعد از اولین ملاقاتها عموما هم هیجان است و هم توجه جسمی و جنسی و حس تازه، تصمیم خودتون رو بگیرید. اجازه بده این اتفاق به تدریج پیشرفت کنه.

همه حرفها مهم هستند. همه رفتارهای طرف مقابل مهم هستند. همه چیزهایی که احساس می کنید مهم هستند.

من در پکیج ازدواج موفق، با این دوره اشاره می کنم. من به شما یاد می دهم که چگونه به یک شناخت درست و برداشت واقعی برسید.

انتخاب و تصمیم گیری حتما نیاز به کمک داره. اما پدر و مادر کافی نیست. عمه و دایی و خاله گاه شما رو از واقعیت دور می کنند. اگر از این عزیزان و از دوست صمیمیت کمک خوبی هم بگیری شانسی بوده.

نظر پدر و مادر عالیه که در نظر گرفته بشه، اما والدینی که خودشون آگاهی و قدرت تشخیص خوب از بد رو داشته باشند. اقوام و دوستانی نظرشونو باید شنید که توان شناخت آدمها و نقش بازی کردن اونها را بتونند تشخیص بدن.

ما امروز اگه پامون بشکنه نظر والدین و دوستان رو می شنویم ولی بر اساس توصیه های اونها کاری انجام نمی دهیم.

امروز بهترین مشاورین برای همین تشخیص،تربیت شدند و کارشون اینه که با گفتگو با طرفین به این تشخصی برسند که آیا احتمالا این انتخاب خوبی خواهد بود. من نظرم اینه اگر بازم تردید داشتی پیش دو تا مشاور یا بیشتر برو. اینجا باید هزینه کنی. هزینه پشیمونی خیلی سنگین تره. هزینه طلاق خیلی بیشتره. هزینه فرزند طلاق خیلی دردناکتره.

 

هدف از مطالب بالا:

هدفم قطعا نگران کردن تو نیست.
هدفم قطعا گشودن ذهن تو برای آموختن راه درست انتخاب همسر هست.

دوستان با استفاده از این فایل شما ذهنت رو به آهنربای جذب بهترین و مناسبترین یار و شریک زندگیت، تبدیل می کنی.

در طراحی و اجرای این فایل نکات بسیار مهم و حساسی گنجانده شده و از کلید واژه های معجزی استفاده شده تا بدون آنکه متوجه باشی و یا بخواهی مقاومت کنید، در ضمیر ناخودآگاهتون بر خواسته از آگاهی و نیاز واقعی درونی تو، شکل بگیره و سفارش مبتنی بر خوداگاهی به کاینات ارسال بشه.

 

در حین استفاده از این فایل مثل همه فایلهای دیگه، اسب سفید خیال رو آزاد بگذارید. تا رها و آسوده به هر سو دوست داره پرواز کنه. تخیل رو به اوجش برسونید و هیجان را تا پای ترشح آدرنالین تجربه کنید. آنقدر باید خوشحال بشید و آنقدر باید احساس اشتیاق و عشق در شما شعله ور بشه که تا ساعاتی بعد از گوش کردن به این فایل زیبا احساس عالی از خود و آینده خوب و زندگی خود رو در خودتون زنده و موجود حس و لمس کنید.

 

امیدوارم روزی برسه که آمار ازدواج در کشور عزیزمون بسیار بالاتر از طلاق و جدایی بشه. امیدوارم بزودی در کشور ما اعلام بشه که در سال گذشته هیچ فرزند طلاقی نداشتیم. امیدوارم کانون خانوادتون آرام و گرم و صمیمی باشه و به قول قدیمیها "کنار هم پیر بشید."

 

دوستانم خوشبختی رو براتون میخوام. زندگی خوب رو براتون ارزو میکنم . در پایان مجددا میخوام قبل از ازدواج حتما مراحل دوگانه بالا رو در خودتون بررسی کنید و اگر نه بسیاری از مردم جهان متاسفانه با حالا الانشون کالای ازدواج نیستند.

سوالات متداول شما بازدیدکنندگان محترم سایت:

 

 • من قبلا تجربه هیپنوتیزم رو ندارم. خطری نداره؟

نه هیچ خطری وجود نداره. امواج مغزی شما در حد خاصی و کنترل شده کاهش میابد و شما دقیقا زیباترین خواب مغناطیسی جهان رو با حال خوب و شادی خاصی تجربه می کنید.

 • برای همه جواب میده؟

بله در هیپنوتیزم عمومی من این کارو کردم. جنس و سن تفاوتی ایجاد نمیکند و یادتون باشه اینجا ما کار درمانی و یا تغییری ناخواسته در فرد انجام نمی دهیم. همه به خودباوری میرسند. هرچقدر متمرکز تر و تکرار بیشتر نتیجه خارق العاده تر. شما انگیزه افزایش فعالیت فیزیکی و کاهش مصرف مواد غذایی در خودت خواهی دید. حتی تنفر از برخی غذاها و عادات تغذیه ای در شما رخ خواهد داد. اینها کمترین اثرات این فایل صوتی است. اما اگر مشکلات مزمن تنفسی، قلبی، ریوی، فشارخون بالا، اسم، اسکیزوفرنی و ... دارید، توصیه میشه قبلش با پزشک خود مشورت کنید و در طول برنامه کسی در کنارتان باشد.

 • آیا اثرات دیگری هم دارد؟

بله اسرس و اضطراب و نگرانی های بی مورد حتما کاهش میابد. شما به باور من هم میتوانم میرسید و عزت نفس و اعتماد بنفستان در این زمینه افزایش میابد.

 

 • روش استفاده و کجاها میتونم استفاده کنم؟

روش خیلی ساده است. دراز کشیده و هدفون را در گوشتان میگذارید و با ولوم کم فایل را گوش میکنید و باقی کار اتومات انجام میشود. همه جا به شرطی که وسط کار قطع نشود میتوانید این کار را انجام دهید. البته بجر پشت فرمان و یا جایی که هوشیار باید باشید. اگر هم وسط کار قطع شد و حواستان پرت شد. مجددا از اول گوش میکنید. ولی این اتفاق را پیشگیری کنید چون تمرکز مجدد سخت خواهد بود.

 • اگر وسط برنامه خواستم تکان بخورم و یا بیدار بشم؟

شما در تمام مراحل برنامه نیمه هوشیار هستید و حتی میتوانید تکان بخورید. مشکلی از این بابت نیست. اما اینکار بی شک تمام تمرکز شما را بهم خواهد زد. یهتره قبل از شروع برنامه تمام احتمالات برهم خوردن تمرکز و توجهتون مثل خاموش کردن گوشی و زنگ منزل و ... را برطرف کنید.

 • اگر در زمان خرید و پرداخت مشکلی پیش امد، تکلیف چیست؟

شما در هر مرحله با مشکلی مواجه شدید از طریق شماره تلگرام (09123363718)

میتونید پیام بدید و یا حتی تماس بگیرید، حتما در اسرع وقت پیگیری میشود.

 

 • اگر در زمان دانلود مشکلی پیش امد:

لینک دانلود از طریق ایمیل برای شما ارسال میشود. همچنین در پروفایل شخصی شما (روی اسم خودتون در بالای صفحه کلیک کنید) در قسمت "سفارشهای من" لینکهای محصولاتی که شما از این سایت خریداری کنید برای همیشه محفوظ است. هر موقع دوست داشتید، میتوانید فایلهای خود را مجددا دانلود کنید.

 • اگر امکان دانلود و یا خرید از سایت نداشتم ؟

شما میتونید از طریق شماره تلگرام (09121752854) تقاضا کنید تا فایل از طریق ایمیل و یا تلگرام و یا هر روش دیگری برای شما ارسال شود. برای پرداخت هم هر جور شما راحت باشید، از طریق لینک پرداخت انلان و یا کارت به کارت میتونید پرداخت کنید.

 • حجم، زمان و فرمت فایل چقدر است؟

حجم فایل راهنمایی و نحوه استفاده: 11.9 مگابایت و زمان آن 35 دقیقه.

حجم فایل اصلی: تنها 4.87 مگابایت و زمان ان 41 دقیقه.

فرمت فایلها mp3 بوده و برای راحتی دانلود و استفاده، فشرده سازی شده است.

 

 • ایا قیمت کمی بالا نیست؟

هزینه یک جلسه هیپنوتیزم حضوری حدود 200000 تومان میباشد. تازه در یک جلسه هرگز اتفاق موثر ماندگاری صورت نمی گردد و باید تکرار شود. شما یک فایل دقیقا برای مشکل مشخص خودتان دارید و هر چند بار لازم باشد میتوانید تکرار کنید تا به نتیجه دلخواه برسید. قیمت ان را باید بعد از یکبار استفاده قضاوت کنید.

 • چقدر باید ادامه بدهم و بهترین زمان استفاده؟

بستگی به خودت دارد. در فایل هم توضیح دادم. اما نباید کمتر از یک ماه روزی دو بار شب قبل از خواب و صبح بلافاصله بعد از بیداری و قبل از برخواستن از بستر.

 • اگر در زمان استفاده خوابم برد؟

این بی شک ارام ترین و عمیقترین خواب زندگی شما خواهد بود. اما ترجیحا با تلقین به خود اجازه این اتفاق را ندهید. شما با چند روز استفاده کنترل اوضاع را در دنیای نیمه هوشیار هیپنوتیزم بدست میگیرید. نگران خواب رفتن و یا گز گز شدن جایی از بدن و یا کرختی و شل شدن عضلات خود نباشید.

 • ایا میتوانم اگر سوالی داشتم بپرسم؟

بله شما هر سوالی مرتبط با این محصول داشتید میتوانید از طریق شماره تلگرام (09123363718) بپرسید. حتی اگر از این محصول راضی بودید و خواستید محصول دیگری مشخصا برای مشکل شخصی سفارش بدهید، نیز میتوانید پیام بدهید.

 

 

لطفا، همچنان با ما باشید

سایت راز موفقیت - محمود جولایی

کانال راز موفقیت

عضو کانال "راز موفقیت" شوید و اگر از خواندن این مطلب لذت بردید، حتما آنرا از طریق لینک شبکه های اجتماعی زیر به اشتراک بگذارید و بدانید که من همیشه منتظر نظرات راه گشایتان در زیر این پست هستم.

خرید محصول جذب همسر ایده آل (فایل خود هیپنوتیزم جذب همسر مورد علاقه و افراد خاص)

با خرید دانلودی این محصول:

1. 10% مبلغ پرداختی، خرید دانلودی، به کیف پول شما اضافه می گردد که می توانید برای خرید دیگر محصولات دانلودی سایت از آن استفاده نمائید.
2. بعد از دانلود به سرعت قابل استفاده می باشد.
3. مهمتر از همه در صورتی که در آینده مطلبی به صورت تصویری، صوتی و یا نوشتاری به این محصول دانلودی اضافه شود بدون پرداخت هیچگونه هزینه ای می توانید با استفاده از لینک آن در قسمت "سفارشات من" آن را دانلود نمائید.

توجه: بعد از خرید محصول دانلودی، لینک های دانلود در پروفایل شما (با همان نام کاربری که آن محصول را خریده اید وارد شوید) در قسمت "سفارشات من" برای همیشه موجود می باشد و می توانید هر زمان که خواستید با استفاده از آنها، فایل مورد نظر را دانلود نمائید.

افزودن به لیست آرزوها

به این مطلب امتیاز دهید

نظرخود را با ما درمیان بگذارید

برای ارسال نظر باید عضو سایت باشید، اگر قبلا در سایت ثبت نام کرده اید اینجا را کلیک کنید.

نظرات سایر دوستان

Zahra moradi در تاریخ ۱۳۹۶/۱۰/۲۸ گفته:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۰

سلام استاد خسته نباشید من نامزدم دارم و از مرحله انتخاب گذشتم مدتیه و علاقه دو طرفه وجود داشت اما مدتیه نامزدم بخاطر مشکلات گذشتش کمی افسرده شده و ازم فاصله میگیره و مدام میگه حالم خرابه و نکنه اشتباه کردم
استاد من درس 11 رو تهیه کردم ولی احساس کردم مناسب شرایط من نبود حالا اگه این فایل خود هیپنوتیزم جذب همسر و تهیه کنم تاثیری داره؟؟
تو رو خدا کمکم کنید حال بد ایشون دائم به منم منتقل میشه خیلیم تمرینات شما رو انجام میدم ولی بازم انگار دست خودم نیست بهش فکر میکنم

آناهیتا فرهنگ مهر در تاریخ ۱۳۹۶/۱۰/۱۹ گفته:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۰

استاد من این مقاله بسیار زیبا رو مطالعه کردم و بسیار هم لذت بردم ، فایل صوتی هیپنوتیزم هم دانلود میکنم اما
حالا سوال من اینه که پس در صورت خواستن اون فرد خاص اگر در فرکانس هم نباشیم هم جذب امکان پذیره، درسته؟!! فقط به سخـتی ..درسته؟!! من قبلا" توی مقاله ای خوندم که جذب افراد خاص که شما بهش فکر میکنین امکان پذیر نیست . چون شناختی که از فرد نداریم و صرفا" فقط یه علاقه یه طرفه است حالا اینکه فرد متعلق به یه دنیا و فضا و کشور دیگه ای هم که باشه ، اما اینجا خوندم که میشه ولی به سختی ممکنه صورت بگیره...

محمود جولایی
محمود جولایی در تاریخ ۱۳۹۶/۱۱/۱۶ پاسخ داده:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۰

درود بر شما خانم اناهیتای عزیز

دقیقا اگر در مدار هم نباشید یعنی آدمهای دوتا دنیای متفاوت هستید. 

حالا اگر تغییر فرکانس بدین حتما و حتما مدار شما تغییر میکنه و به مدار جدید وارد میشد که فرد ایده آل شما در ان مدار قرار داره.

اما این تغییر مدار توسط هر دو طرف صورت بگیره که این یعنی هر دو هم رو دوست دارند و عواملی مثل مخالف شخص سومی مثل خانواده مانع بوده، در این صورت تغییر مدار و هم مداری سرعت میگیره. اما وقتی یکی از طرفین موضوع و مسله داره و یا در مداری هست که شما تمایلی به تغییر به اون مدار ندارید. یا با ویژگی های شخصیتی شما همگون نیست. در این صورت کار زمان میبره.

من در مورد مقاله ای که نخواندم نمیتونم نظر بدم.

موفق باشید 

من این محصول را در تاریخ 1395/10/21 خریده ام

در تاریخ ۱۳۹۶/۰۵/۲۷ گفته:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۱

سلام استاد مهربان و پرانرژی

روز بخیر

من فایل خود هیپنوتیزم جذب همسر ایده آل رو گرفتم و دیشب برای اولین بار بعد از دو بار گوش کردن توضیحات اولیه
فایل اصلی رو گوش کردم.
فوق العاده بود وقتی تمام شد به پهنای صورتم اشک سرازیر بود و چون نمیتونستم تکون بخورم و دراز کشیده بودم هر چی اشک بود رفت تو گوشم.

سلام استاد مهربان و پرانرژی

روز بخیر

من فایل خود هیپنوتیزم جذب همسر ایده آل رو گرفتم و دیشب برای اولین بار بعد از دو بار گوش کردن توضیحات اولیه فوق العاده بود وقتی تمام شد به پهنای صورتم اشک سرازیر بود و چون نمیتونستم تکون بخورم و دراز کشیده بودم هر چی اشک بود رفت تو گوشم :-)
واقعا حس زیبایی داشتم که قابل وصف نیست و قول میدم هر روز این فایل رو قبل از خواب که مخیط خونه آروم و تاریک هست گوش کنم.
قسمت آخر فایل که فرمودین اولین اقدام موثر رو انجام بدین ....
من قبلش باید ی موضوعی رو با شما مطرح کنم و ازتون راهنمایی بخوام.

استاد میتونم تو تلگرام خصوصی بهتون پیام بدم. تو رو خدا حالا که ذهنم با این فایل خوبتون برنامه ریزی شده کمک کنید سوال جدید زندگیمو پاسخ بگیرم. لطفا جواب بدین.

محمود جولایی
محمود جولایی در تاریخ ۱۳۹۶/۰۵/۲۷ پاسخ داده:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۱

خوشحالم این حالو تجربه کردین. این نشان از قدرت نفوذ بالای فایلها و باور شما به هیپنوتیزم میباشد.

بله با کمال میل همه دوستانی که محصولات رو تهیه میکنند مجازند که سوالات مرتبط را لطفا بسیار کوتاه از طریق تلگرام 09123363718 مطرح کنند.

من این محصول را در تاریخ 1395/10/21 خریده ام

سیده م فلاح در تاریخ ۱۳۹۶/۰۴/۰۶ گفته:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۱

سلام.خسته نباشید ازاین بمحصول برای فرد خاص هم میتوان استفاده کرد؟که مطمئن هستیم علاقه دوطرفه وجود داره.اگر نه میشه یک راه دیگر پیشنهاد کنید.

محمود جولایی
محمود جولایی در تاریخ ۱۳۹۶/۰۴/۰۹ پاسخ داده:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۱

دوست من اگر علاقه دو طرفه وجود داشته باشه که کار خیلی ساده میشود چون هر دو در یک فرکانس و یا نزدیک به هم هستید. لطفا تردیدها را کنار بگذارید. تردید یعنی من تصور نمیکنم ما به هم برسیم. تردید یعنی من اطمینان دارم ما در یک مدار قرار نداریم. بهترین کار برای نشدن ایجاد تردید در آن است. لطفا قدرتمندانه این باور را که این اتفاق رخ داده و بزودی شما شاهد معجزه ان خواهید بود در خود جاری کنید. از احساس خوب و مثبت خود نهایت لذت را ببرید و بعد از این محصول حتما معجزه بخواهید.

من این محصول را در تاریخ 1395/10/21 خریده ام

طلیعه نقدی در تاریخ ۱۳۹۵/۱۱/۱۴ گفته:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۱ ۱

واقعا عالی بود اصلا فکر نمیکردم با فایل صوتی بشه هیپنوتیزم شد ... دوستان حتما تهیه کنید فوق العاده اس ...

من این محصول را در تاریخ 1395/10/21 خریده ام

محمود جولایی
محمود جولایی در تاریخ ۱۳۹۵/۱۱/۱۹ پاسخ داده:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۱ ۱

درود بر شما. این فایلها از ترکیب 4 متد مختلف طراحی و اجرا شدن. اگه میبینید با تمام محصولات دیگه تفاوت داره بخاطر اینه که اینها رو واقعا در زمان اجرا روی یک فرد ضبط شده و شاید هر فایل صوتی 20 بار و یا بیشتر وسواس گونه ازمایش شده بازخورد گرفته شده تا اینکه به این صورت نهایی شده. خوشحالم همه دوستان اینقدر فایلهارو موثر دیدند.

من این محصول را در تاریخ 1395/10/21 خریده ام

مرجان شمس عالم در تاریخ ۱۳۹۵/۱۰/۲۲ گفته:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۲

خیلی فایلی فوق العاده ای بود .مطمئنم بزودی زود همسر ایده آلم رو جذب میکنم .دوستان دانلود کنید ضرر نمیکنید.ممنون استاد عزیزم

من این محصول را در تاریخ 1395/10/22 خریده ام

معصومه کامل در تاریخ ۱۳۹۵/۱۰/۲۲ گفته:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۲

سلام استاد گرامی
من این مقاله زیبا را مطالعه کردم که به نکته های ظریف و مهمی اشاره شده البته من به بیشتر آنها همیشه از قبل توجه داشتم و دارم به جز احساس کمبود که نکته ی مهمی بود برام .قصد دارم این فایل را تهیه کنم تا تاثیر مثبت آن را دریافت کنم من واقعا به احساس هیجان احتیاج دارم امیدوارم که برام مفید باشه از شما بابت زحماتتون سپاسگزارم.

من این محصول را در تاریخ 1395/10/25 خریده ام

مدیر سایت جولایی
مدیر سایت جولایی در تاریخ ۱۳۹۵/۱۰/۲۵ پاسخ داده:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۲

این مقاله شاید خلاصه بیش از 2 ساعت سمینار جذب همسر ایده ‌آل بوده. مقاله رو بیش از یک بار بخوانید . به نکات کلیدی مقاله توجه کنید و در زندگی روزانه خودتون به عادت بدل کنید. احساس کمبود یک قفل و مانع ذهنی بزرگ محسوب میشود. باید با این مسله برخورد مناسبی داشته باشید. اگر برطرف نشد از فایل خود هیپنوتیزم جذب ثروت و فراوانی هم میتونید استفاده کنید. این فایل قدرت تخریب باور "کمبود" رو داره. در جهان هیچ کمبودی نیست و معنی نداره؛ کمبودها در ذهن ما شکل گرفته. باید این کمبودها رو به فراوانی تبدیل کرد.

من این محصول را در تاریخ 1395/10/21 خریده ام

رعنا کلاهدوزی در تاریخ ۱۳۹۵/۱۰/۲۱ گفته:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۱

با سلام.
آقای دکنر اولا خیلی خوشحالم که فکر میکنم اولین نفری بودم که فایل رو دانلود کردم و گوشش دادم. چون واقعا دنبال همچین فایلی بودم و این یکی از بهترین شکارهای من بود...ازتون و وقتی که میگذارید بسیار سپاسگزارم.
مثل همیشه درجه یک و عاااالی بود...
تمام دوستانم رو دعوت میکنم فایل رو گوش کنن...یه حسسسس خیلی خوب به آدم میده که وصف ناپذیره. واقعا وصف ناپذیره...

من این محصول را در تاریخ 1395/10/21 خریده ام

مدیر سایت جولایی
مدیر سایت جولایی در تاریخ ۱۳۹۵/۱۰/۲۵ پاسخ داده:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۰

درود بر شما شکارچی قدرتمند گروه شاگرد زرنگ ها. بله متوجه شدم که دو دقیقه بعد از گذاشته شدن فایل در سایت شما اولین شکارچی این فرصت طلایی بودید. این فایل صوتی ذهن شما رو به آهنربای جذب ارتباطات تبدیل میشوید.

من این محصول را در تاریخ 1395/10/21 خریده ام

نرم افزار موبایل “ راز موفقیت ”

اپلیکیشن موبایل (آندروید) برای راحتی کاربران سایت و سوپر گروه استاد جولایی را از اینجا دانلود کنید.