فیزیک کوانتوم و قانون جذب (اثبات قانون جذب)- راز موفقیت

50

زمان لازم برای مطالعه این مقاله ارزشمند 9 دقیقه است.


فیزیک کوانتوم چگونه کارکرد قانون جذب را توضیح می‌دهد؟ (فیزیک کوانتوم و قانون جذب)

حتماً شما نیز شنیده‌اید که عملکرد قانون جذب را می‌توان به لحاظ علمی توضیح داد و اثبات کرد و دانشی که برای این مسئله به کار می‌رود، فیزیک کوانتوم است.

امروزه در هر کتابی و یا هر دوره و کارگاهی که هدفش آموزش قانون جذب و یا کارکرد نظام آفرینش و ذهن باشد شما عبارت “فیزیک کوانتوم و قانون جذب” را می شنوید.

اما در ایران تا کنون کسی به زبان ساده ارتباط این دو را به ما نگفته است. هدف من در این مقاله توضیح جالب فیزیک کوانتوم به زبان ساده است.

هرچند هنوز توضیحات چندانی در مورد ارتباط فیزیک کوانتوم و مکانیک کوانتومی با ظهور آرزوها وجود ندارد، اما اینجا سعی می‌کنیم تا آن‌جا که امکان دارد به زبانی بسیار ساده آن را توضیح دهیم.

دوستان ما با دانش امروز بشر خیلی از معماهای دنیای ماوراء الطبیعه را هنوز نگشوده ایم. ما حتی بسیاری مسائل فیزیک نوین را فقط پذیرفته ایم ولی توضیحی بر چگونگی و چرایی آنها نداریم.

چرا هنوز از دوره نخبگان قانون جذب برای تحقق آرزوهایتان استفاده نمی‌کنید ؟

 کلیک کنید تا عضوی از نخبگان قانون جذب باشید !‍ 

  مشاوره خرید محصول: ۲۶۷۲۱۸۴۱-۰۲۱

نقش انیشتن در فیزیک کوانتوم

انیشتین اولین کسی بود که برخی از این رازها را به صورت انتزاعی و ذهنی توصیف کرد و توضیحاتی داد که خود این روش پاسخ دهی فلسفی، معماهای جدیدی برای آینده گان بوجود آورد.

در هر حال دانشمندان همیشه در حال تحقیق و مطالعه هستند و چه بسا راز کارکرد قانون جذب هم روزی به سادگی قانون جاذبه قابل توضیح با فرمول های فیزیکی و ریاضی باشد.

اما تا آن زمان ما تنها توضیح اثبات علمی قانون جذب را از نگاه فیزیک کوانتوم داریم که در این مقاله در سایت راز موفقیت به آن می پردازیم.

دستاورد دوست عزیزی از همراهان راز موفقیت به نقل قول از خودشان:

«مدتی بود که به دنبال مهاجرت بودم و منتظر بودم مهمانی ام از انگلستان برسد. مشکل مالی داشتم و از پس هزینه ها بر نمیومدم. مدام نگران بودم که چجطور قراره این پول جور بشه و حالا بعد از این همه مدت که منتظر بودم اگر این پول جور نشه چیکار کنم؟ در پایان ماه اول دوره نخبگان بودم و به تمرین ممبسد استاد جولایی روی آوردم. خیلی عجیب بود یکی از اقوام باهام تماس گرفت و گفت شنیدم داری مهاجرت می کنی چقدر پول کم داری؟

بدون اینکه من ازش بخوام اون مبلغ رو به من قرض داد.»

برای خواندن نتایج و دستاوردهای دوستان راز موفیتی ما کلیک کنید.

 

فیزیک کوانتوم و قانون جذب (تاثیر افکار)

فیزیک کوانتوم و قانون جذب - فیزیک کوانتوم و ثروت - فیزیک کوانتوم

کوانتوم از سال 1900 زمانی که یک فیزیک دادن آلمانی به نام “ماکس پلانک” برای اولین بار آن را در توضیحات خود بکار برد، مورد استفاده قرار گرفته است.

فیزیک کوانتوم با کوچک‌ترین ذرات انرژی به نام کوانتا ( quanta ) سر و کار دارد. شما می‌دانید که قانون جذب با ارتعاش و ترازبندی انرژی کار می‌کند، بنابراین کوانتا اولین نقطۀ مشترک میان این قانون جذب و فیزیک کوانتوم می‌باشد.

دانشمندان حوزه فیزیک نوین(کوانتوم) معتقدند که پدیده زیر اتمی (ریزترین عنصر تشکیل دهنده همه مواد موجود) را نباید تنها به عنوان موج یا ذره طبقه بندی کرد، بلکه باید به عنوان چیزهایی در نظر گرفت که همواره به نوعی قادرند هر دو باشند.
این چیزها کوانتا نام دارند و فیزیکدان ها معتقدند که کوانتا در حکم ماده اولیه ای است که کل جهان از آن به وجود آمده است.
(quanta جمع quantum است یک الکترون یک کوانتوم است . چند الکترون مجموعه کوانتاهاست.

ما تا قبل از ظهور فیزیک کوانتوم همه چیز را در ابعاد قوانین نیوتن می پنداشتیم. اما با فیزیک کوانتومی تمام معادلات قبلی فیزیکی بهم خورد. لذا در سطح ریزاتمی، قوانین فیزیکی که ما در مدرسه فرا گرفته ایم (فیزیک نیوتنی) دیگر کاربرد ندارد.

وضعیت پدیده‌ها از نگاه فیزیکدان کوانتومی کاملاً متفاوت است و قبل از اینکه به ادامۀ بحث بپردازیم، باید آن را بیشتر مورد بررسی قرار دهیم.

فیزیک کوانتوم به زبان ساده:

واژه کوانتوم مترادف با ذرات موج گونه است. در واقع کوانتوم در ارجاع به چیزهایی به کار می رود که واجد هم جنبه ذره ای است و هم موج گونه. می دانم تعجب می کنید که چطور ممکن است یک ماده هم ویژگی موج داشته باشد و هم ذره؟!!

شاید اعجاب آور باشد که بدانید همه شواهد و مدارک هم مؤید آن است که کوانتا ( کوانتوم ها) تنها زمانی به صورت ذره نمود می کنند که ما به آنها می نگریم!!!

برای مثال وقتی کسی به الکترون نگاه نمی کند، آزمایشها نشان می دهند که همواره موج است. واقعا اصل و قانون کوانتوم چه می خواهد بگوید و معنای آن در دنیای اتم و شرایط زندگی روزمره ما چیست؟

دوستان دقت کنید: در واقع فیزیک کوانتوم می گوید که اتم هیچ محدوده معینی ندارد، مگر اینکه مورد مشاهده قرار گیرد. بدون حضور و در واقع توجه و تمرکز شما ( ناظر) همه اتم ها با سرعتی فوق العاده به درون جهان گسترده می شوند.

عمل مشاهده و توجه دقیق است که گسترش مکانی اتم ها را کاهش می دهد و آنها را تبدیل به واقعیت های ملموس می کند.

اصول اولیه فیزیک کوانتوم

فیزیک کوانتوم

اصول فیزیک کوانتوم باز به بیان ساده تر می گوید اتم و الکترون های اتم که در یک محدوده مکانی مشخص به دور هسته (ذرات بنیادی) در گردش هستند و ما به آن ماده می گوییم.

اگر انسان وجود نداشته باشد؛ اتم محدوده مشخص خود را از دست می دهد و الکترونها و ذرات بنیادی تبدیل به موج شده با سرعت زیاد شروع می کنند به دور شدن از یکدیگر و به این ترتیب همه واقعیت های ملموس ناپدید می شوند.

بنابراین بر خلاف دیدگاه فیزیک نیوتنی (و آنچه به آن عادت داریم و یا بهتر بگویم منطقی فرض می کنیم) که در آن واقعیات (جهان ماده) مستقل از ما هستند؛ در فیزیک کوانتومی واقعیات وابسته به ما هستند.

در واقع بدون ذهن ناظر و فکر (عمل تفکر) هیچ ذره (هیچ ذره ای)، هیچ اتم (هیچ اتمی) و هیچ جهان مادی وجود ندارد و واقعیت با فعالیت های ذهنی ما ساخته و پرداخته می شود.

اگر یک اتم مورد مشاهده قرار نگیرد، اتم به اندازه یک میلیاردم از یک میلیارد قسمت یک ثانیه طول می کشد تا گسترده شده و محو گردد. این گستردگی تا آن زمان ادامه می یابد که آن را مشاهده کنید.

فیزیکدان ها این محو شدگی را عدم قطعیت می نامند که انشتین نیز بسیار به آن پرداخت. پس دوستان اصول فیزیک کوانتوم، به راحتی تاثیر افکار شما را بر ذرات جهان هستی توضیح داد. و بر همین اساس هست که ما می گوییم هر احتمالی غیر ممکن نیست.

فیزیک کوانتوم و قانون جذب - فیزیک کوانتوم و ثروت - فیزیک کوانتوم

فیزیک کوانتوم و قانون جذب (درهم‌تنیدگی کوانتومی)

مشهورترین آزمایش در رابطه فیزیک کوانتوم، «آزمایش دو شکاف» نام دارد. بر اساس آزمایش دو شکاف در فیزیک کوانتوم، به طور خلاصه، ذرات هنگامی که مورد مشاهده قرار می‌گیرند، به صورت متفاوتی رفتار می‌کنند.

جالب است نه؟!!! اما واقعیت دارد. جالب تر هم خواهد شد زمانی که بدانید این تمام ماجرا نیست. حال که اصول پایه فیزیک کوانتوم را مورد بررسی قرار دادیم، می‌توانیم مفهوم درهم‌تنیدگی کوانتومی را برای شما مطرح کنیم.

هنگامی که درهم‌تنیدگی اتفاق می‌افتد، غیرممکن است که بتوان یک جسم را بدون در نظر گرفتن دیگری توصیف کرد . هر دو با یکدیگر مرتبط هستند.

حال اگر این دو جسم را در فاصله‌های مختلفی از یکدیگر قرار دهیم. دوستان دقت کنید، بر اساس این کشفیات فاصله دو سانتی متر یا به اندازۀ قطر کره زمین، فرقی ندارد.

هنگامی که یک جسم تغییر کند، به طور همزمان جسم دیگر نیز دچار تغییر متناسب می‌شود. آیا به خاطر دارید که بیگ‌بنگ (انفجار بزرگ در شکل گیری کره ی زمین) چگونه باعث شد همه چیز در کیهان به وجود آید؟

از آن‌جا که همه چیز با بیگ‌بنگ به وجود آمد، همه‌چیز در هم تنیده است. می دانم شگفت زده شدید که این اصول عجیب علمی را درک کردید.

چرا هنوز از دوره نخبگان قانون جذب برای تحقق آرزوهایتان استفاده نمی‌کنید ؟

 کلیک کنید تا عضوی از نخبگان قانون جذب باشید !‍ 

  مشاوره خرید محصول: ۲۶۷۲۱۸۴۱-۰۲۱

 

رابطه درهم‌تنیدگی کوانتومی و قانون جذب

شاید سوال کنید که این قوانین پیچیده فیزیکی چه ربطی به قانون جذب دارد؟ خیلی ساده است. دقت کنید. همه‌چیز در هستی به هم تنیده است و اگر ما بر یک چیز اثر بگذاریم، بر دیگری اثر گذاشته‌ایم.

چیزی که می‌توانیم کاملاً بر آن اثر بگذاریم، افکار ماست. ما با استفاده از افکار خود، می‌توانیم بر سایر چیزهایی که از طریق فکر با آن‌ها در ارتباط هستیم، اثر بگذاریم.

 بنابراین می‌توانیم افراد، شرایط و اشیایی که می‌خواهیم را تحت تاثیر قرار دهیم. آیا این همان مفهوم قانون جذب نیست که فیزیک کوانتوم آن را به اثبات رساند.

با توجه به تمام این مسائل، ما می‌توانیم جذب از طریق قانون جذب را بهتر بفهمیم: درک منحصر به فرد و شخصی ما از واقعیت است که واقعیت را خلق می‌کند، ما آن‌چه که واقعی می‌پنداریم را به خود جذب می‌کنیم، زیرا بهترین راه برای باور کردن افکارمان این است که ذهن را متقاعد کنیم که فکر واقعی است.

آیا فیزیک کوانتوم تردید شما از قانون جذب را برطرف می کند؟ یا باید …

فیزیک کوانتوم و قانون جذب - فیزیک کوانتوم و ثروت

دوستانم می دانم شگفت زده شده اید. می دانم بعضی موارد رو نمی توانید باور کنید، یا در ذهن برخی دوستان این سوال پیش آمده که اگر توضیح قانون جذب به این واضحی هست، چرا اساتید و کتاب های دیگر این موضوع رو جهانی نمی کنند؟

چرا جواب محکمی به مخالفین قانون جذب داده نمی شود؟ دوستان، تردید بزرگترین آفت موفقیت های بزرگ انسان بوده و خواهد بود. و بزرگترین اشتباه این هست که بخواهید کسی را به زور متقاعد کنید، باور یا قانونی را که شما پذیرفته اید، بپذیرد.

دوستانم همه این اطلاعات همیشه در دسترس شما بوده ولی افراد بر اساس باورهایشان دلیل پیدا می کنند. افراد هرچقدر باورمندتر باشند به همان میزان ادله بیشتر و مثالهای بیشتری را شاهد خواهند بود.

البته همیشه عکس قضیه هم درست است. یعنی افراد ضعیف و کم باور دقیقا اینترنت را سرچ می کنند و نمی دانند چطور ولی یک مقاله ضد قانون جذب را پیش روی خود می بینند و بعد آن را می خوانند و تردیدشان بیشتر می شود.

دوستی را می بینند که پیام تردیدآمیز دیگری به او می دهد. حادثه نادری را مشاهده می کنند که دقیقا برای او طراحی شده تا باورش را ضعیف تر کند.

من در این هفته دو نفر از دوستان را ملاقات کردم که یک مقاله را خوانده و ایمانش ضعیف شده و از من می پرسیدند : چکار کنیم؟؟؟ تا دوباره به قانون جذب مثل سابق ایمان داشته باشم.

از آنجایی که من خیلی نتایج از این قانون جذب کردم و خیلی هم حالم را خوب کرده بود؟؟؟!!! شاید علت اصلی شکل گیری این مقاله دقیقا همین مسئله باشد.

پاسخ بسیار مشخص هست. شما دوست عزیز هرگز ایمان نداشتید. وقتی کسی می بیند قانون جذب حالش و روزگارش را عالی کرده است، به نظر شما چطور ممکنه است این فرد استفاده از آن را کنار بگذارد!؟!؟!

ﻣﻘﺎﻟﻪ ﺍﯼ ﺗﮑﺎﻥ ﺩﻫﻨﺪﻩ ﺍﺯ “ﻭﻟﻔﮕﺎﻧﮓ ﭘﺎﻭﻟﯽ ﺑﺮﻧﺪﻩ ﺟﺎﯾﺰﻩ ﻧﻮﺑﻞ ﻓﯿﺰﯾﮏ ﺩﺭ ﺳﺎﻝ 1945

فیزیک کوانتوم و ثروت

ﭘﺎﻭﻟﯽ ﻣﯽ ﮔﻮﯾﺪ: ﻫﯿﭻ ﺩﻭ ﺍﻟﮑﺘﺮﻭﻧﯽ ﺩﺭ ﺟﻬﺎﻥ ﻫﺴﺘﯽ ﺩﺍﺭﺍﯼ ﻋﺪﺩ ﮐﻮﺍﻧﺘﻮﺍﻣﯽ ﯾﮑﺴﺎﻧﯽ ﻧﯿﺴﺖ. ﭘﺎﻭﻟﯽ ﻣﺜﺎﻟﯽ ﻣﯽ ﺯﻧﺪ ﻭ ﻣﯽ ﮔﻮﯾﺪ: ﺳﯿﺒﯽ ﺭﺍ ﺑﺮ ﻣﯽ ﺩﺍﺭﯾﻢ ﻭ ﺍﺯ ﻣﯿﺎﻥ ﻣﯿﻠﯿﺎﺭﺩ ﻫﺎ ﺍﻟﮑﺘﺮﻭﻧﯽ ﮐﻪ ﺩﺭﻭﻥ ﺁﻥ ﺍﺳﺖ، ﻓﻘﻂ ﯾﮑﯽ ﺭﺍ ﺍﻧﺘﺨﺎﺏ ﻣﯽ ﮐﻨﯿﻢ.

ﻓﺮﺽ ﮐﻨﯿﺪ ﻧﺎﻡ ﺁﻥ ﺍﻟﮑﺘﺮﻭﻥ ﺭﺍ ﺑﮕﺬﺍﺭﯾﻢ “ﺍﺭﯾﮏ ….” ﻋﺪﺩ ﮐﻮﺍﻧﺘﻮﺍﻣﯽ ﺍﺭﯾﮏ ﻋﺪﺩﯼ ﺑﺴﯿﺎﺭ ﺑﺴﯿﺎﺭ ﻃﻮﻻﻧﯽ ﺍﺳﺖ، ﺍﻣﺎ ﺑﺮﺍﯼ ﺍﯾﻦ ﮐﻪ ﮐﺎﺭﻣﺎﻥ ﺭﺍ ﺍﯾﻨﺠﺎ ﺳﺎﺩﻩ ﮐﻨﯿﻢ، ﻓﺮﺽ ﮐﻨﯿﺪ ﺁﻥ ﻋﺪﺩ ﺑﺰﺭﮒ 23 ﺑﺎﺷﺪ.

ﺛﺎﺑﺖ ﮐﺮﺩ ﺩﺭ ﻫﯿﭻ ﮐﺠﺎﯼ ﺟﻬﺎﻥ ﻫﺴﺘﯽ ﺣﺘﯽ ﺩﺭ ﺳﺘﺎﺭﻩ ﺍﯼ ﺩﺭ ﮐﻬﮑﺸﺎﻥ ﻧﻪ ﺗﻨﻬﺎ ﻫﯿﭻ ﺳﯿﺐ ﺩﯾﮕﺮﯼ، ﺑﻠﮑﻪ ﻫﯿﭻ ﺷﯿﺌﯽ ﺩﯾﮕﺮ ﭘﯿﺪﺍ ﻧﻤﯽ ﮐﻨﯿﺪ ﮐﻪ ﺍﻟﮑﺘﺮﻭﻧﺶ ﻋﺪﺩ ﮐﻮﺍﻧﺘﻮﺍﻣﯽ ﺁﻥ 23 ﺑﺎﺷﺪ.

ﺣﺎﻝ ﺍﮔﺮ ﺩﺳﺘﻤﺎﻟﯽ ﺑﺮﺩﺍﺭﯾﻢ ﻭ ﺳﯿﺐ ﺭﺍ ﺑﺮﻕ ﺑﯿﻨﺪﺍﺯﻡ، ﺍﺯ ﺍﺻﻄﮑﺎﮎ ﺍﯾﺠﺎﺩ ﺷﺪﻩ ﺍﻧﺮﮊﯼ ﺣﺎﺻﻞ ﻣﯽ ﺷﻮﺩ ﻭ ﺍﯾﻦ ﺍﻧﺮﮊﯼ ﻋﺪﺩ ﮐﻮﺍﻧﺘﻮﺍﻣﯽ ﺍﺭﯾﮏ ﺭﺍ ﺍﺭﺗﻘﺎ ﺩﺍﺩﻩ ﻭ ﺑﻪ ﻣﺜﻼ 26 ﻣﯽ ﺭﺳﺎﻧﺪ ﻭ ﺩﺭﺳﺖ ﺩﺭ ﻫﻤﺎﻥ ﻟﺤﻈﻪ ﺗﻨﻬﺎ ﺍﻟﮑﺘﺮﻭﻧﯽ ﮐﻪ ﺩﺭ ﺟﻬﺎﻥ ﻫﺴﺘﯽ ﺑﺎ ﻋﺪﺩ ﮐﻮﺍﻧﺘﻮﺍﻣﯽ 26 ﺑﻮﺩﻩ ﺩﺳﺘﺨﻮﺵ ﺗﻐﯿﯿﺮ ﻣﯽ ﺷﻮﺩ.

ﺟﻬﺎﻥ ﻣﺎ ﺑﺮﺍﯼ ﺣﻔﻆ ﺗﻮﺍﺯﻥ ﺧﻮﺩ، ﻟﺤﻈﻪ ﺑﻪ ﻟﺤﻈﻪ ﺁﺭﺍﯾﺶ ﺧﻮﺩ ﺭﺍ ﺗﻐﯿﯿﺮ ﻣﯽ ﺩﻫﺪ. ﭘﺎﻭﻟﯽ ﺑﺎ ﺍﺛﺒﺎﺕ ﺍﯾﻦ ﻣﻮﺿﻮﻉ ﺟﺎﯾﺰﻩ ﻧﻮﺑﻞ ﻓﯿﺰﯾﮏ ﮔﺮﻓﺖ ﻭ ﮔﻔﺖ: ﺍﮔﺮ ﻫﺮ ﺍﻟﮑﺘﺮﻭﻧﯽ ﺩﺍﺭﺍﯼ ﺍﺭﺗﻌﺎﺵ ﻣﻨﺤﺼﺮ ﺑﻪ ﻓﺮﺩ ﺧﻮﺩ ﺑﺎﺷﺪ، ﭘﺲ ﻫﺮ ﺷﯿﺌﯽ ﺩﺭ ﺟﻬﺎﻥ ﻭﺍﺟﺪ ﺍﺭﺗﻌﺎﺵ ﻣﺨﺼﻮﺹ ﺑﻪ ﺧﻮﺩ ﺍﺳﺖ.

فیزیک کوانتوم و ثروت

یکی از سوالاتی که در علم کوانتوم همواره مطرح بوده است، رابطه بین فیزیک کوانتوم و ثروت است. سوالی که ذهن بسیاری را به خود مشغول کرده است:

چگونه از علم کوآنتوم می توان برای بدست آوردن ثروت بیشتر استفاده کرد؟ و در حالت کلی رابطه بین فیزیک کوانتوم و ثروت چیست؟

در پاسخ به این دوستان باید بیان کنیم که، فیزیک کوانتوم (بحث موجی و ذره ای بودن نور) بدین معنا است که همه چیز از انرژی ساخته شده است.
بنده به شخصه برای ساختن باورهای مرتبط به فیزیک کوانتوم و ثروت به قرآن رجوع میکنم و در راستای اهدافم جملات و باورهای قدرتمند در مورد جذب پول میسازم و با تکرار مکرر انها در شبانه روز به نهادینه شدن این باورها کمک میکنم.

چکیده ای از فیزیک کوانتوم

ﻭﻗﺘﯽ ﯾﮏ ﺳﯿﺐ ﺑﺎ ﯾﮏ ﺍﺻﻄﮑﺎﮎ ﮐﻮﭼﮏ، ﺗﻐﯿﯿﺮ ﭘﯿﺪﺍ ﻣﯽ ﮐﻨﺪ، ﺑﻨﺎﺑﺮﺍﯾﻦ ﻭﻗﺘﯽ ﮐﻪ ﻣﻦ ﻓﺮﺯﻧﺪﻡ ﺭﺍ ﺩﺭ ﺁﻏﻮﺵ ﻣﯽ ﮔﯿﺮﻡ ﻭ ﻣﯽ ﺑﻮﺳﻢ ﻭ ﯾﺎ ﻭﻗﺘﯽ ﮐﻪ ﻫﻤﺴﺮﻡ ﺭﺍ ﻣﯽ ﺑﺨﺸﻢ.. ﻭ ﯾﺎ ﻭﻗﺘﯽ ﮐﻪ ﺑﻪ ﻫﻤﺴﺎﯾﻪ ﺍﻡ ﻧﺎﺳﺰﺍ ﻣﯽ ﮔﻮﯾﻢ ﺩﺭ ﻭﺍﻗﻊ ﺩﺍﺭﻡ ﺩﺳﺘﻮﺭ ﺯﻧﺠﯿﺮﻩ ﺍﯼ ﺍﺯ ﺗﻐﯿﯿﺮﺍﺕ ﺭﺍ ﺑﻪ ﺟﻬﺎﻥ ﻫﺴﺘﯽ ﻣﯽ ﺩﻫﻢ.

ﻫﺮ ﺍﻧﺪﯾﺸﻪ ﺍﯼ ﮐﻪ ﺍﺯ ﺫﻫﻦ ﻣﺎ ﻣﯽ ﮔﺬﺭﺩ، ﺍﻟﮑﺘﺮﻭﻥ ﻫﺎﯾﯽ ﺭﺍ ﺩﺭ ﮔﺴﺘﺮﻩ ﺟﻬﺎﻥ ﻫﺴﺘﯽ ﺑﻪ ﺍﺭﺗﻌﺎﺵ ﺩﺭ ﻣﯽ ﺁﻭﺭﺩ ﻭ ﺩﺳﺘﺨﻮﺵ ﺗﻐﯿﯿﺮ ﻣﯽ ﮐﻨﺪ. ﺍﻧﺪﯾﺸﻪ ﻓﻘﻂ ﺑﺮ ﻣﺎﺩﻩ ﺗﺎﺛﯿﺮ ﻧﻤﯽ ﮔﺬﺍﺭﺩ، ﺑﻠﮑﻪ ﺍﻧﺪﯾﺸﻪ ﺧﻮﺩ ﻣﺎﺩﻩ ﺍﺳﺖ.

ﻏﻢ ﻭ ﻏﺼﻪ ﻣﺮﺍ ﻏﻤﮕﯿﻦ ﻣﯽ ﮐﻨﺪ ﻭ ﺍﯾﻦ ﺑﺰﺭﮒ ﺗﺮﯾﻦ ﺍﺷﺘﺒﺎﻫﯽ ﺍﺳﺖ ﮐﻪ ﺩﺭ ﻣﻦ ﺍﺗﻔﺎﻕ ﻣﯽ ﺍﻓﺘﺪ. ﺍﮔﺮ ﺑﻪ ﺟﺎﯼ ﻣﺤﺒﺘﯽ ﮐﻪ ﺑﺎ ﮐﺴﯽ ﮐﺮﺩﻩ ﺍﯾﺪ، ﺍﺯ ﺍﻭ ﺑﯽ ﻣﻬﺮﯼ ﺩﯾﺪﯾﺪ، ﻧﺎﺍﻣﯿﺪ ﺍﺯ ﻣﺤﺒﺖ ﮐﺮﺩﻥ ﻧﺸﻮﯾﺪ؛ ﭼﻮﻥ ﺑﺮﮔﺸﺖ ﺁﻥ ﺭﺍ ﺍﺯ ﻓﺮﺩ ﺩﯾﮕﺮﯼ ﺩﺭ ﯾﮏ ﺭﺍﺑﻄﻪ ﺩﯾﮕﺮ ﻭ ﺩﺭ ﯾﮏ ﻣﻮﺿﻮﻉ ﺩﯾﮕﺮ صد در صد ﺧﻮﺍﻫﯿﺪ ﺩﻳﺪ..

ﺗﻤﺎﻡ ﺍﻧﺮﮊﯼ ﻫﺎﯾﯽ ﮐﻪ ﺍﺯ ﺷﻤﺎ ﺳﺎﻃﻊ ﻣﯽ ﺷﻮﺩ ﺑﻪ ﺷﻤﺎ ﺑﺎﺯ ﻣﯽ ﮔﺮﺩﺩ. ﻣﺜﺒﺖ ﺑﺎﺷﯿﺪ ﺗﺎ ﻣﺜﺒﺖ ﺑﺎﺯ ﭘﺲ ﮔﯿﺮﯾﺪ. ﺩﺭ ﮔﺴﺘﺮﻩ ﯼ ﮐﯿﻬﺎﻥ ﻫﯿﭻ ﺍﺗﻔﺎﻗﯽ ﺑﯽ ﺩﻟﯿﻞ ﻭ ﺑﯽ ﺣﮑﻤﺖ ﻧﯿﺴﺖ. ﻗﻮﺍﻧﯿﻦ ﺭﺍ ﺑﺸﻨﺎﺳﯿﻢ ﻭ ﺑﺮ ﺍﺳﺎﺱ ﻗﺎﻧﻮﻥ ﻋﻤﻞ ﮐﻨﯿﻢ.

ﺁﻥ ﻭﻗﺖ ﺟﻬﺎﻥ ﺩﺭﻭﻥ ﻭ ﺑﯿﺮﻭﻧﻤﺎﻥ ﺑﻪ ﺑﻬﺸﺘﯽ ﻭﺻﻒ ﻧﺎﺷﺪﻧﯽ ﺑﺪﻝ ﺧﻮﺍﻫﺪ ﺷﺪ.

فیزیک کوانتوم و قانون جذب در توجه و تمرکز در هم گره خورده اند

فیزیک کوانتوم

لطفا مطالب قبلی را خوب مطالعه کنید. اگر در مواردی ابهام و یا تردید داشتید، می توانید عبارت هایی مثل: “فیزیک کوانتوم به زبان ساده” و “توضیح قانون جذب از نگاه فیزیک کوانتوم” یا هر عبارت دیگری.

اما در انتها، مفهوم دیگری نیز وجود دارد که باید به بحث گذاشته شود: بزرگترین فیزیکدان کوانتوم حال حاضر جهان، به نام “فرد آلن ولف” می‌گوید: چطور یک الکترون قبل از اینکه به شکاف برخورد کند، به موجی از احتمال تبدیل می‌شود؟؟؟

یکی از قدیمی‌ترین تفاسیر از آزمایش دو شکاف، تفسیر “کوپنهاگن”  (و بسیاری از پیروان او) می باشد که از واژه‌ای مشابه برای توضیح آن‌چه که در آن زمان غیرقابل توضیح می‌نمود، استفاده کرد (27-1924).

تاثیر اندازه گیری در فیزیک کوانتوم

«عمل اندازه‌گیری باعث ایجاد مجموعه‌ای از احتمالات می‌شود که سریعاً و به صورت تصادفی فقط یکی از ارزش‌های احتمالی را در نظر می‌گیرد.»

بسیاری از فیزیکدانان بزرگ در مورد آن‌چه که به سر این الکترون آمد، به بحث پرداختند . برخی آن را به صورت موج دیدند، برخی دیگر به صورت ماده و عده‌ای دیگر نیز نهایتاً نتیجه گرفتند که انرژی کوانتومی فقط به صورت موجی از احتمال مکانی و حرکتی در فضا وجود دارد.

به بیان ساده فیزیکی، بی‌نهایت دامنۀ احتمال در اطراف ذرات انرژی وجود دارد که می‌تواند هرجا باشد، می‌تواند ماده یا موج باشد، می‌تواند از یک شکاف یا از هر دو رد شود و یا از هیچ‌کدام رد نشود…

با توجه به این که یک ذره هنگامی که مورد مشاهده قرار می‌گیرد، رفتارش تغییر می‌کند، در نهایت چه چیزی است که تعیین می‌کند ذره کجا باشد، چه شکلی به خود بگیرد و چگونه رفتار کند؟

آیا این همان فکر و توجه و تمرکز ناظر نیست که همه اتفاقات را مدیریت می کند؟ آیا این قوانین توضیح نمی دهد که چرا بر اساس قانون جذب احتمال هر اتفاقی وجود دارد و این اتفاقات و شرایط هیچ ربطی به شرایط ندارد و تنها عامل، انرژی باور است که شرایط را رقم می زند؟

آگاهانه و با تمرکز بر خواسته ها بجای نخواسته ها قانون جذب را عادت زندگی خود کنید.

نتیجه گیری:

نتیجه اینکه ما می‌توانیم نتایج زندگی و محیط خویش را از طریق مشاهده و دیدگاهی که نسبت به آن داریم، تغییر دهیم. واقعیت همان است که شما درک می‌کنید و اگر از چیزی آگاه نیستید، در واقعیت ذهنی شما وجود ندارد.

اگر می‌خواهید وجود داشته باشد – شروع به درک آن کنید. احتمالات بی‌نهایت هستند!

 • شما منتظر چه احتمالاتی هستید؟
 • شما عموما چه افکاری دارید؟
 • چقدر مثبت یا منفی هستید؟
 • آیا الان قانون جذب را پذیرفتی یا همچنان باید ثابت شود که … لطفا نظرات خود را با ما درمیان بگذارید.

دانلود رایگان مقاله فیزیک کوانتوم pdf:

برای دانلود رایگان مقاله فیزیک کوانتوم PDF کلیک کنید.

اگر از خواندن این مقاله لذت بردید لطفا آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید.

50 نظرات
 1. ناشناس نظرات کاربران

  واقعا عالی بود و کامل و شفاف واقعا درک درونی منو به شدتتتتتت افزایش داددد متشکرممممم

 2. مهین نظرات کاربران

  از مطالب لذت بردم واقعا حالمو خوب کرد ممنون از شما

 3. نفیسه نظرات کاربران

  سلام به شما
  نظرتون خیلی جالب بود مچکرم
  بله حدیث داریم که خداوند نزد گمان بنده خویش است ولی خب در مورد این مسئلع که برای کسی دلسوزی نمی کنه اگه قرار بود مورد رحمت و لطف عظیم پروردگار قرار نگیریم با این نوع نگاه هایی که در جهان هست در مورد خداوند هر آینه تکه تکه میشدیم. یکم آخرای پیامتون ماتریالیستی شده بود😁 بازم هم ممنون از نگاه متفاوت شما

 4. محمد نظرات کاربران

  سلام ببخشید ولی فیزیک کوانتوم فقط در رابطه با اجسام کوانتومی درسته یه مستطیل معروفی هست که مییایم میگیم برای کدوم دسته باید از چه فیزیکی استفاده کنیم کوانتوم برای اجسام ریز و سریع به کار میره نه برای اجسام بزرگ.برای اجسام بزرگ فیزیک نیتوتنی و نهایتا قضیه نسبیت اینشتین کافی بود

 5. مهدیه نظرات کاربران

  سلام.من به قانون جذب اعتقاد دارم اما گاهیی وقتا انرژی منفی سراغم میاد واون هدف و ارزویی که دارم خیلی دور و غیر منطقیه چطور میتونم جذبش کنم؟

 6. مهدیه نظرات کاربران

  سلام من به قانون جذب اعتقاد دارم اما خیلی وقتا انرژی های منفی سراغم میاد.و اون هدف و ارزویی که دارم خیلی خیلی دور و غیر منطقیه .چی کار باید بکنم تا بتونم جذبش کنم؟اصلا میتونم جذبش کنم؟

 7. حدیث نظرات کاربران

  سلام خدمت استاد گرانقدرم
  سادگی و شیوایی بیانتون در توضیحات مفاهیم سخت ستودنی هست.
  مقاله حاضر، سند محکمی هست بر وجود قانون جذب و همانطور ک اشاره کردید ، توجه و تمرکز وجه اشتراک فیزیک کوانتوم و قانون جذب
  در بخشی از مقاله به نکته بسیار خوب دیگری نیز اشاره کردید؛ باور به هرچیزی ، خالق آن خواهد بود و کسی ک ایمان و باور را ب درستی در خود پرورش داده باشد، محال است ب این سادگی ها دچار تردید شود.
  سپاس فراوان از حضور همیشگی و پرمهرتان
  طرفدار پروپاقرص آموزش های شما و قانون جذب

 8. منیر نظرات کاربران

  سلام بر استاد گرامی عالی بود هر چی بیشتر مطلب میخونم انگار درسها اسونتر میشن مممنونم از شما و این مقاله عالی

 9. یوسف نظرات کاربران

  با سلام خدمت استاد جولایی عزیز و دوستان گرامی
  وقتی فیزیک کوانتوم انقدر صریح بتواند قانون جذب را اثبات نمتید دیگر جای هیچ تردیدی نیست که قانون در تمام زندگی ما میتواند جاری و ساری باشد در واقع رفتار هر ذره بازتابی از ارتعاش های همسو و همجهت با ان ذره هست و این میتواند دقیق ترین تعریف برای قانون جذب باشد چون هر جسمی از ذرات مختلف تشکیل شده است اگر وارد جزییات بشیم شاید دچار سردرگمی شدیدی بشیم اما بهتر هست این قانون جهان شمول را بپذیریم و بر اساس ان زندگی خودمان را به سر منزل مقصود برطانیم
  ممنون از مقاله زیبیایتان

 10. سارا امیدی نظرات کاربران

  درود بر شما خانم مهسای عزیز

  ممنون از توجه و خوبیتون.

  ببینید چون خود شما داروساز هستید به زبان medicine باید توضیح بدم.

  ما امروز در دنیای دارو و جراحی حتی یک قرص و جراحی و روش درمان علمی نداریم که خود استفاده از این ها ایجاد عوارض جدید نکنه و یا side effects نداشته باشه. من یادمه در دورانی که بخاطر شغلم مجبور بودم دوره های دانش داروشناسی بگذرونم وقتی بعد از اجرای طرح ژنریک کتاب چه های راهنما بیرون امد، من سر کلاس به استادمون اعتراض کردم که چرا حجم مطالب مربوط به توضیحات خطرات مصرف و عوارض جانبی دارو ها بسیار بیشتر از حجم توضیحات اثرات درمانی داروها هست؟؟؟ هیچ وقت اینو تو کتاب های مرجع داروسازی توجه کردین؟??

  انروز استاد من نتونست جواب منو بده ولی امروز همه ما متوجه شدیم که دانش طب کلاسیک یک بیزینس بسیار بزرگ و مافیایی در جهان شده که در حد دانش امروز بشر نه تنها نتونسته بیماری ها رو از بین ببره بلکه مواردی مثل انواع انتی بیوتیک ها در خود ژن عامل بیماری تغییر ایجاد کرده و عملا مصرف اونها کارایی نداره. ما هر روز داریم با مصرف همین دارو ها در سطح جهانی بیشتر بیماری و بیمار تولید میکنیم. تعجب نکنید ولی آیا شما میدانید بیشترین مکانی که ادم ها می میرند کجاست؟ بیمارستان ها. در صورتی که اینجا همه علم دنیا گرد هم امدن تا جلوی این اتفاق نیوفته!!!!

  دوست گرامی من در تمام سایت و دوره و حتی کتاب تغذیه خودم تاکید کردم که تا زمانی که دانش ما نسبت به ماوراالطبیه افزایش نیافته و ما اسرار واقعی پشت پرده را نمیدانیم، همه روشهای درمان غیر کلاسیک ، درمان مکمل باید فرض بشه.

  من حتی در آرزانتین دقیقا شاهد درمان از طریق هیپنوتیزم بودم. در چین یک درک کتف رو که سالها از طریق فوق تخصص های خوب نتونسته بودم رفع کنم، در کمال ناباوری با یک جلسه ماساژ درمانی از بین رفت. ما در دوره قبل نخبگان قانون جذب شاهد بودیم که بیماری دشواری مثل ام اس، آرتروز و … در کمال تعجب همه شرکت کنندگان دوره رفع شد و حتی پزشکان توضیحات آقا مهدی ما رو نپذیرفتند. اما اینها اتفاقاتی هست که داره رخ میده و ما فعلا توضیح روشنی برای این موضوعات نداریم.

  لذا تا آن زمان ما برای شفا و درمان از همه روش ها استفاده میکنم ولی همیشه حواسمون هست که قدرتمندترین پزشک ذهن ماست که باید از این نعمت خدادادی بیشتر کمک بگیریم.

  موفق باشید

 11. مهسا نظرات کاربران

  عالی بود حس و انرژی بیش‌تری بر باورهام وارد شد، اما یک سوال
  آیا اگر این نظریه را «به تنهایی»بپذیریم به معنی رد‌کلیه ی علوم بشری نیست؟
  مثلا در حیطه ی پزشکی یا دارویی معانی جراحی و مصرف یک داروی مشخص برای رفع مورد معینی بی ربط به نظر میرسه!!(میدونم در سرگذشت زندگی خودتون با فکر و انرژی مثبت ذهنی بیماریتون رو مغلوب کردید که قابل تقدیر هست ولی آیا بدون هیچ عمل جراحی از ابتدا می‌شد به همین نتیجه ی دلخواه برسید؟یا مکمل عمل جراحی محسوب میشه ؟ این چلنجی هست که به مقدار ذهن من رو درگیر کرده )حتی ورزش کردن چرا باید عضلات ما رو‌تقویت کنه وقتی همه چیز با فکر مامیتونه تحت تاثیر قرار بگیره ؟ انرژی مثبت و‌فکر مثبت ذهنی یک فرد بر تقویت عضلات بدنش به تنهایی باعث اثر دلخواه در بدن او نمیشه ؟!
  من با انرژی مثبت و طرز فکر صحیح کاملا موافقم ولی فکر کنم این توضیحات کوانتوم یه چیزیش هنوز کمه و اون اقدام و عمل معروفی هست که خود شما هم بهش اشاره‌ دارید،فیزیک‌کوانتم اقدام رو چطور توجیه میکنه وقتی همه چیز رو بر مبنای فکر و انرژی ذهنی در نظر میگیره ؟
  ممنون از مقاله ی خوبتون و از وقتی که برا پاسخ به سؤال‌های من اختصاص میدید????

 12. ملینا نظرات کاربران

  سلام استاد عزیز
  دقیقا فقط افکار و احساسات درونی ماست که دنیای پیرامون ما را می سازد.
  هر چند پذیرش این مساله اولش سخت و کنترل افکار اولش سخت برای اکثر ماها که از منفی بافی و انتقاد و مقصر دانستن دیگران لذت می بریم
  من به قانون جذب ایمان دارم و دارم با پک های آموزشی شما، زندگی ام را شادتر میکنم و به اون چیزی که میخام، تبدیل میکنم
  ممنونم که هستین

 13. میلاد نظرات کاربران

  با درود بر دوستان و آقای جولایی گرامی
  مطالب بسیار جالبی بود، مخصوصا برای من که علاقه مند به فیزیک کوانتوم هستم. با توجه به این جمله از متن: “بدون ذهن ناظر و فکر (عمل تفکر) هیچ ذره (هیچ ذره ای)، هیچ اتم (هیچ اتمی) و هیچ جهان مادی وجود ندارد و واقعیت با فعالیت های ذهنی ما ساخته و پرداخته می شود.” سوالی که اینجا مطرح میشود این است که قبل از وجود بشر، جهان هستی به چه چیزی وابسته بوده و در واقع به چه شکلی بوده؟؟؟
  بر اساس علم کنونی جهان قبل از انسان به همین شکل بوده نه به شکل از هم گسسته که در متن اشاره شده، بنابراین من فکر میکنم بدون وجود ناظر جهان به کار خودش ادامه میدهد و تاثیر وجود مشاهدهگر در واقع خلق موقعیت های مورد انتظار ناظر هست.
  اگر توضیحی در این مورد هست و یا فهم حقیر از مطالب اشتباه بوده لطفا بفرمایید.
  با تقدیر از مطالب ارزنده شما

 14. الناز نظرات کاربران

  درود بر استاد جولایی عزیز.واقعا این مقاله تون برام فوق العاده زیبا بود.ممنون و سپاس از شما بابت مطالب ارزنده تون.به نظرم عامل مهم در جذب قطعی این است.همان لحظه ای که ارتعاش و سیگنال لازم برای خلق و جذب خواسته هامون رو باید به کائنات ارائه بدیم راهکار ایجاد باور قوی وانمودکردن مدام به داشتن آن خواسته ست به طوری که ضمیر ناخودآگاه در اثر تکرار این نمایش و باور کردن آن ارتعاشش را برایمان با قدرت منتشر می کندو کار تمام می شود و با شکر گزاری و وانمود کردن داشتن آن خواسته و متمرکز بودن بر همین احساس به اوج مرحله باور میرسیم…

 15. معصومه نظرات کاربران

  سلام به استادجولایی عزیز
  من مقاله شما رو خوندم وخیلی لذت بردم و به دانسته هایم در مورد قانون جذب اضافه شد
  من این قانون رو باور دارم چون بارها بهم ثابت شده مثلا یکیش ثبت نام دخترم در مدرسه نمونه بود من شبانه روز تکنیک ممبسد رو انجام می دادم و تجسم می کردم دخترم در مدرسه نمونه قبول شده و همین هم شد
  سپاس گزارم از راهنمایی های شما

 16. احمد نظرات کاربران

  سلام
  مقاله فوق العاده ای بود من سالها بدون اطلاع از وجود قانون جذب از سن نوجونی از این قانون استفاده میکردم چرا که در چند مرود به این نتیجه رسیدم که بعد تجسم خواسته نوبت به دریافت تجسم میشه وتا الان که حدود 18 سال از درک این قانون برام میگذره در اکثر این مدت زمان به صورت ی عادت از قانون جذب توی زندگیم استفاده میکردم.
  ولی الان دنبال این هستم که ببینم میتونم از این قانون برای تاثیرگذاری ملموس در زندگی دیگران هم استفاده کنم.

 17. سارا امیدی نظرات کاربران

  درود بر شما دوست عزیز

  پیشنهاد می کنم حتما سری به بخش تجربیات کاربران سایت ما بزنید و فایل های صوتی دانشجویان من رو در دوره نخبگان آموزش قانون جذب گوش کنید

  دوره آموزش قانون جذب ما شامل 6 پک هست ولی این دوره به قدری قدرتمند طراحی شده که شرکت کننده های ما در دوره در همون ابتدای دوره، موفقیت های بزرگی رو رقم میزنن و خداروشکر به گفته خودشون نه تنها زندگی خودشون رو متحول کردن بلکه تاثیر بسزایی روی زندگی اطرافیانشون داشتن

  موفق باشین

 18. محمد نظرات کاربران

  سلاااام وسپااااس خیلی ازمطالب لذت بردم خداوند بهتون طول عمرباعزت بده

 19. سارا امیدی نظرات کاربران

  درود بر شما آقای مسعود عزیز

  دوست من، پاسخ سوال شما و خیلی از سوالات مشابه رو در قالب فایل های صوتی رایگان در کانال تلگرامی راز موفقیت razemovafaghiat_com@ و در اینستاگرام http://www.instagram.com/raze.movafaghiat قرار دادم، لطفا عضو کانال ما در تلگرام و اینستاگرام بشید و از صدها فایل صوتی و تصویری آموزشی رایگان بهرمند بشید.

  در ضمن مقاله های بسیار خوبی هم در همین زمینه یعنی ارتعاش و فرکانس در سایت وجود داره که توصیه میکنم حتما بخونیداز جمله مقاله زیر:

  چگونه ارتعاش انرژی شما ارتعاشات انرژی دیگر را جذب می کند

  موفق باشین

 20. مسعود نظرات کاربران

  من قبول دارم و درسته بنطرم فقط نمیدونم برای جذب روی چه چیزی باید ارتعاش بفرستم.مثلا پیکان میخوام و میخوام جذبش کنم.چطور فرکانسمو باهاش یکی کنم و روی چی فرکانس بفرستم دقیقا

 21. سعید ترابی نظرات کاربران

  ممنون از شما،چرا که کلیت کوانتوم و ارتباطش با قانون جذب را به سادگی بیان کردید.من شخصا تا به حال به این نتیجه رسیده ام که تنها اصل پایدار در جهان، کوانتوم و قانون جذب است، یعنی در واقع این همه چیز است. و نحوه درک سایر چیزها و شهود آنها از طریق پنجره نگاه ناظر تجلی می یابد و تمامی اتفاقات و قوانین دیگر همه فرض است و به گونه ای برای ناظری اتفاق می افتد که باور دارد…

 22. محمد نظرات کاربران

  با سلام اقای محترم کاش کمی درباره چیزی ک می خوای نظر بدین مطالعه داشته باشین کمی تحقیق کرده باشین از حرفای شما میشه افکاری کوچیک و کوتاه فکری دارید قطعا درباره قانون جذب بزرگانی بزرگ تر از منو شما نظر دادن و صلاحیت اون ثابت شده قطعا منتقد های بزرگ تر از شما بوده ک بخوان نقد کنن این موضوع ولی حالا ک این موضوع ثابت شده چه توسط ادم های بزرگ موفق و چ فیکدان ها و دانشمندان بزرگ فک نمیکن من یا شما با تمام احترامی ک براتون قائلم در جایگاهی باشیم ک بخوایم این قانون رو رد کنیم

 23. سارا امیدی نظرات کاربران

  درود بر شما اقای سهیل عزیز

  بسیار ممنونم از پیامتون.

  ای کاش کمی مطالعه کنید.

  هرگز قانون جذب نگفته اگر کسی به نابودی خورشید فکر منه خورشید نابود میشه.

  اینکونه سطحی نگری ها فقط ما را از فرصت ها دور میکنه.

  توصیه میکنم کتاب رازها و نیازهای موفقیت ایرانی را مطالعه کنید. این کتاب اشاره ای به قانون جذب نکرده.

  ما نسبت به عملکرد قانون جذب چیزی نمیدونیم. واقعا راجب خواب هم چیزی نمیدونیم. ولی چیزی که هست و من سه ساله هر هفته شنبه شب در گروه ویژه شاهد معجزات دوستان هستم. بسیاری اتفاقات که دوستان گزارش می کنند باور نکردنی است و توجیه علمی ندارد. ما در قبال مسایلی که ازش سر در نمیاریم منکر میشیم ولی علم اینجوری رفتار نمیکنه و فقط می گه نمیدانم…..

  موفق باشید

 24. سهیل نظرات کاربران

  با سلام
  دوستان عزیز چرا ما عادت کردیم هرچیزی را بدون فکر و چون چرا قبول کنیم دوستان یادم بگیرم در علم هیچ چیز مقدس نیست هرچیزی میتونه نقد بشه
  بیاید برگردیم به میلیون ها و میلیارد ها سال پیش که هنوز انسانی نبود و به قول معروف ناظر ی و مشاهده گیری نبود
  خوب چطور کوه ها و دریاها و بقیه سیارات و مواد درون اون به وجود امده مگر شما نمی گوید با وجود فکر و توجه ناظر همه چیز به واقعیت های ملموس و فیزیکی تبدیل میشه
  درضمن اگر قرار بود جهان بخاطر فکر میلیاردها انسان تغییر کند سنگ روی سنگ بند نمی شد
  مثلا من فکر میکنم ویا توجه به نابودی خورشید میکنم و یا میخواهم جهان نابود شود و یا خدا شوم ایا چین چیزی امکان پذیر میشه به قول شما ارتعاش جهان هر لحظه درحال تغییر است این طوری بود که فاتحه جهان با فکر و توجه بچه های 5 ساله تغییر میکرد و خونده بود
  چرا دوست نداریم از این مغز بالا سر استفاده کنیم و همیشه از احساسی برخورد میکنیم ما باید یاد بگیرم هرکس که تحصیلات بالا دارد لزومن حرف درست نمی زنه و برای خودمان هرکسی و هر چیزی بت نکنیم
  خواستن داشتن نیست
  خواستن آفریدن است
  هر چیزی که میخواید را باید با عقل و علم و عملتون در چهارچوب
  قوانین طبیعت انجام بدید

 25. حمید رضا نظرات کاربران

  عالی بود کامل ترین وساده ترین توضیحی که تو این 12 سال شنیدم همین مقاله بود .خیلی کمکم کرد

 26. محسن نظرات کاربران

  سلام،
  نتیجه اینکه ما می‌توانیم نتایج زندگی و محیط خویش را از طریق مشاهده و دیدگاهی که نسبت به آن داریم، تغییر دهیم. واقعیت همان است که شما درک می‌کنید و اگر از چیزی آگاه نیستید، در واقعیت ذهنی شما وجود ندارد.
  اگر می‌خواهید وجود داشته باشد – شروع به درک آن کنید. احتمالات بی‌نهایت هستند!
  شما منتظر چه احتمالاتی هستید؟
  شما عموما چه افکاری دارید؟
  چقدر مثبت یا منفی هستید؟
  آیا الان قانون جذب را پذیرفتی یا همچنان باید ثابت شود که …
  بنابراین:
  اگر این آگاهی رو به عقب برگردیم و درکش کنیم
  باید بگیم ، همه چیز بدون هیچ حساسیتی در چه و چطور انجام دادنش و تمام مقالات و آموزش ها برای پذیرفتن و درک اینه که قانونی نیست به جز_
  قانون باور

 27. سارا امیدی نظرات کاربران

  درود بر شما خانم خلیق عزیز

  مقاله کاملا واضح و روشن موضوع انرژی و قانون جذب رو مطرح کرده و هدف ما اینجا کشف مجدد اتم یا مطرح کردن موضوعات پیچیده فیزیکی نیست دوست عزیز.

  توصیه میکنم با یک فیزیکدان در مورد ماهیت انرژی بوده جهان صحبت کنید.

  عدم قطعیت موضوع بحث ما نیست.

  موفق باشید

 28. الهه نظرات کاربران

  سلام ممنون برای مقالتون چه توضیحی برای ازمایش پرفسور افشار دارید 10 سال پیش ازمایش دو شکاف رو انجام دادن و عدم قطعیت و تنیدگی و مکملیت و جهان های موازی همه رد شد

 29. سمیه نظرات کاربران

  بنام الله یکتا
  خیلی سپاسگزارم از مقاله عال و درجه یکتون،مدتها بود دنبال این بودم که فیزیک کوانتوم چیست و الان کاملا متوجه شدم،این فیزیک کوانتوم دقیقا عادل بودن خداوند را نشان میدهد که هر کس بر اساس انتخابی که میکند،فکری کعه میکند،تمرکزی که میکند همان چیز هم دریافت میکند، و خداوند در آیه 31 سوره شوری گفته ما ذره ای به کسی ظلم نمی کنیم . آنچه از غم و اندوه به شما میرسد بواسطه اعمال خود شماست و آنچه شما پیشاپیش فرستادید و این نشان میدهد که انتخاب با ماست که چطور زندگی کنیم و میتوانیم حالق زندگی امان باشیم آنطور که میخواهیم
  بقول مولانا
  در جهان هر چیز چیزی جذب کرد گرم گرمی را کشیدو سرد سرد
  پس من شادی،آزادی،نعمت،ثروت،حال خوب،سپاسگزاری از هرآنچه که هستم و دارم و صلح بودن با خودم و جهان هستی را انتخاب میکنم تا لذت ببرم از این دنیا و در آخرت در پیشگاه الهی شادمانه حاضر بشم و هیچ تمرکزی بر دیگران و نوع رفتار،کردار و زندگی آنها ندارم
  شاد و سلامت و عاقبت بخیر در دنیا و آخرت باشید

 30. امینی نظرات کاربران

  آخه قانون جذب که خودشم اصلا معلوم نیست واقعا باشه یه قدرتی رو کنار خدا گذاشین دو تا ایه از قران میاری یه دونه از این قانون من دراوردی میاری بعدم که اوضاع این قانون من دراوردی خراب شد واسه پول دراوردن از این کلاسها حالا رفتین سراع کوانتوم

 31. محمد نجاری نظرات کاربران

  با عرض سلام و ادب واقعا عالی بود…فوق العاده بود من قانون جذب رو باور داشتم و دارم و با خواندن این مطالب عالی باور و ایمانم چند برابر شده واقعا ممنونم از مطالب فوق العاده عالی تون.. با تشکر و سپاس فراوان من مطمئن هستم و باور دارم خدای بزرگ….جهان هستی رو فوق العاده قانونمند خلق کرده..و ما انسان ها همواره داریم از این قوانین استفاده میکنیم.. حالا بعضی انسان ها متوجه میشوند و از این قوانین درست استفاده میکنند و بعضی انسان ها هم متوجه نمیشوند…ولی بازم از این قوانین استفاده میکنند ..حالا اتفاقاتی که براشون رخ میده ….یا به نفع شون هست یا به ضرر شون…ولی مطمئنم در راستای اون اتفاقی که براشون رخ داده…حرکت کردن..تلاش کردن…تا براشون رخ داده…حالا یا بد یا خوب این انتخابش با خودشون هست.

 32. مریم نظرات کاربران

  عااااااااالی بود…. منتظر مطالب علمی بیشتر از شما هستیم… بینهایت سپاسگذارم.

 33. نیما نظرات کاربران

  من او اعداد رو متوجه نشدم یعنی اگه عدد کوانتومیش از 23بشه 26 تو یه جای دیگه تاثیر منفی میزاره ؟؟اون کوانتومی که عددش 26 بود میشه 23

 34. عسل نظرات کاربران

  با سلام و تشکر از مقاله جذابتون اول باید بگم همه کسانی ک قانون جذب رو منکر میشن هم مطمئنا بارها و بارها احساس کردن ک بعد از ی فکر یا حس منفی یا مثبت ی اتفاق مرتبط رو جذب کردن اما احساس میکنم این عزیزان سعی کردن ازین قانون ب طرز اشتباهی استفاده کنن و موفق نبودن بخاطر همین رد میکننش، اما همه ما داریم ازش استفاده میکنیم من بارها و بارها و بارها بطرز شگفت انگیزی ازین قانون استفاده کردم نمیگم همش چیزای خوبی بوده گاهی ی احساس منفی ناخودآگاه داشتم ک توی چن دقیقه بعدش نمودشو توی اتفاقات اطرافم خیلی واضح و روشن دیدم..واقعا شگفت انگیزه… اما در مورد مقالتون باید بگم برای منی ک تابحال درمورد فیزیک کوانتوم چیزی نمیدونستم بسیار مفید بود البته خب خیلی جاهاش برام واضح نبود یعنی پذیرش درکش واقعا سخت بود ولی کاملا منو برای مطالعات بیشتر مشتاق کرد. سپاسگذارم

 35. سارا امیدی نظرات کاربران

  سلام دوست عزیز

  چه کسی گفته که اگه فقط فکر کنیم میتونیم به خواسته هامون برسیم؟؟!!!!

  هرکسی که چنین حرفی زده یا هیچی از قانون جذب نمیدونسته یا قصد بدجلوه دادن قانون جذب رو داشته

  قانون جذب میگه تو به هرچیزی که فکر کنی، مشابه همونها رو وارد زندگیت میکنی

  اگه دوست داری پزشک بشی و با اشتیاق زیاد به این هدفت فکر کنی، تمام چیزهایی که برای رسیدن به هدفت نیاز داری ، در بهترین زمان ممکن به بهترین شکل در اختیار تو قرار میگیره تا تو رو به هدفت برسونه به شرطی که ایمان داشته باشی که تو میتونی به خواسته ت برسی و همواره احساست رو خوب نگه داری، با اشتیاق و بدون نگرانی تجسم کنی و پیشاپیش برای رسیدن به هدفت شکرگزاری کنی و نشانه ها رو ببینی و از فرصت هایی که در اختیارت قرار میگیره نهایت بهره رو ببری

  توصیه میکنم در دوره نخبگان قانون جذب شرکت کنی تا قانون جذب رو بصورت اصولی یاد بگیری

  نظرات شرکت کنندگان قبلی رو هم حتما ببین

  موفق باشی

 36. متین نظرات کاربران

  سلام ببخشید یه سوال داشتم راجب قانون جذب مگه میشه انسان بدون تلاش و فقط با فکر به هر چیزی که میخواد برسه مثلا یه نفر که دوست داره پزشک بشه میتونه بشینه کنج خونش و هیچ کاری نکنه غیر از تصور پزشک شدن و بعد پزشک بشه؟

 37. نرگس نظرات کاربران

  خداوند یه انرژیه که جهان از این انرژی خلق شده .قرآن میگه قل هو الله احد لم یلد و لم یولد..بگو خدا یکیست نه زاده شد و نه میزاید ….توی فیزیک میگیم که انرژی نه بوجود اومده و نه از بین میره فقط از حالتی به حالت دیگر تغییر میکنه همیشه بوده ..هست و خواهد بود …و خداوند در قرآن خودش رو به نور تشبیه کرده (الله نور السماوات و الارض)خداوند نور آسمانها و زمین است
  یکی از ویژگیهای نور اینه که دو ویژگی متضاد از خودش رو بروز میده بسته به نوع نگاه مشاهده گر ..در قرآن می خونیم .(هو الاول و هو الآخر) هم اول و هم آخر (هو الظاهر و هو الباطن ) هم ظاهر و هم باطن …..رفتار دوگانه الکترون رو در نظر بگیرید هم موج و هم ذره
  این جهان با دید نظاره گر رفتارش تغییر میکنه …
  خدا رو هر جور باورش کنیم همون جوری برامون خودشو نشون میده
  دقت کردید که چرا خداوند در قرآن بینهایت صفات داره مثلا (رزاق …جبار …منتغم …وهاب …عذاب دهنده …عزیز …تواب…و بینهایت صفات دیگه ….)اگه من خدا رو جبار ببینم و باور کنم که عذاب میده …من اون ستم و عذاب (ناخواسته ها ) رو دریافت میکنم از دیگران و جذب میکنم .
  اگه مهربان و غفور ببینم ، و باور کنم که خدا خیلی مهربونه ، مهربانی رو دریافت میکنم چون که ساز و کار این جهان جوریه که هر جوری که بخواهیم نگاه کنیم برای هر کسی یه باز خورد متفاوت داره و همون جوری که باور داره بهش ثابت میشه …سیستم جهان اینه که باورهای هر کسی رو برای همون شخص ثابت میکنه ..خداوند مانند آب بی شکلی میمونه بستگی داره که چه ظرفی براش انتخاب کنیم و اون آب شکل ظرفی که براش انتخاب کردیم رو میگیره فقط برای اون شخص…
  خداوند فاقد احساسات بشریه… دلسوزی هم نمیکنه برا کسی .یکسری قوانین برای این جهان گذاشته ..در واقع همه چیز خودشه ..اون یک موجود نیست که یه جایی باشه و یه جایی نباشه .. لا مکان و لا زمانه
  زندگیمان رو خودمون داریم خلق میکنیم با باورهامون و با نوع نگاهمان این جهان مثل آیینه است ..هر جوری بریم جلو آینه همونو بهمون نشون میده
  دلسوزی هم نمیکنه..

 38. سارا امیدی نظرات کاربران

  درود بر شما اقای سید احسان عزیز

  اثبات قانون جذب و یا هر پدیده دیگری که به صورت تئوری بیان میشه فقط از طریق توصیفاتی که بر اساس قوانین فیزیکی ارائه شده موجود هست. اگر عبارت سوال خودتونو به انگلیسی سوال کنید منابع انگلیسی خوبی پیدا میکنید. منبع اصلی و شاید بهترین منبع «کتاب اثر ماه عسل» هست که نوشته دکتر بروس لیپتون بوده و خوشبختانه بنده ترجمه و چاپ کردم که میتونید تهیه کنید/

  من چند منبعی که برای نگارش این مقاله مطالعه کردم میزارم میتونید مراجعه کنید:

  mark ahaughton

  john assaraf

  quora

  amazer

  اینها رو به نظرم مطالعه کنید کافی باشه. احسان عزیز خیلی خوب میشه وقتی با ایده و نظر جدیدی که مخالف نظرات من هست مواجه میشید برید و مطالعه بیشتر کنید و نه اینکه با کم دانی دیران را ملامت کنید. ای کاش همه ما یاد بگیریم به عقاید مخالف احترام بگذاریم.

  موفق باشید

 39. سید احسان نظرات کاربران

  سلام
  سوالی که دارم اینه که آیا در دانشگاه های بزرگ دنیا این مطلب تحقیق و بررسی شده؟ و اگر شده به صورت رسمی به عنوان یک علم به ثبت رسیده؟ و اگر ثبت شده سایت یا فایلی برای اثبات دارید که کاربران هم بتونن ببینن و صد البته اونهایی که میخوان بتونن بیشتر در موردش بدونن و تحقیق کنن؟
  اگر که هست لطفا معرفی کنید و در صورت امکان به ایمیل بنده هم ارسال بشه و اینکه از مطالب خوبتون و سایت سپاسگذاریم و اگر هم نیست و اینها زاییده یک ذهن بیمار و مشوش هستش که میخواد اذهان عمومی رو مخدوش کنه پس برای جامعه خودم متاسفم
  باشم هم از لحن صریح و تندم عذر خواهی میکنم

 40. سارا امیدی نظرات کاربران

  سلام علی رضای عزیز

  یکی از جدیدترین منابعی که کمکم کرد کتاب « اثر ماه عسل » آقای بروس لیپتون هست که انقدر زیبا درک و برداشت فیزیکی انشتین در فیزیک کوانتوم رو از قانون جذب توضیح داده که تصمیم گرفتم ترجمه و چاپش کنم. کتاب از دیروز مجوز پخش و فروش گرفته شما میتونید از لینک زیر سفارش بدین. کتاب حجم کمی داره و موضوع ارتباطات عاطفی و به چالش کشیده.

  خرید کتاب اثر ماه عسل – نوشته دکتر بروس لیپتون

  کتاب رو به صورت دیجیتال هم از طریق اپلیکیشن راز موفقیت میتونید تهیه کنید.

  موفق باشید

 41. علیرضا نظرات کاربران

  با سلام و درود خدمت استاد بزرگوار جناب آقای جولایی، با سپاس از مطالب ارزنده و مفید سایت خوب شما من قانون جذب را باور دارم و در زندگی از ثمرات آن بهره های فراوان برده ام.مدتی است که در مورد اصول و قوانین کوانتوم ارتباط آن با روان انسان را مطالعه می کنم.و بنا دارم با تکمیل مطالعات خودم برای کمک به انسانها و افراد زندگی ام تلاش کنم و بتوانم رسالت خود را به انجام برسانم . از جنابعالی استدعا دارم اگر مطالب یا منابعی در این رابطه سراغ دارند که می تواندمفید باشد ممنون می شوم.موفق و سربلند باشید

 42. سارا امیدی نظرات کاربران

  سلام دوست عزیز

  ما هرگز این ادعا را نکردیم و پرسش شما متوجه نشدیم و یا پاسخ را نمیدانیم.

  موفق باشید

 43. میلاد مرادی نظرات کاربران

  سلام و درود
  من یه سوال دارم آیا شما بر این باور هستین که اگه در جهان انسان وجود نداشت …..هیچ واقعیت ملموسی و جود نداشت اره ؟! اگه پاسختون بله هست
  پس چطور انسان تکامل پیدا کرده چون از اول که انسان نبوده چرا از اول جهان واقعیت ملموس خودش رو از دست نداده؟!

 44. فرهاد نظرات کاربران

  از خواندن این مقاله بی نهایت لذت بردم، واقعاً ممنون، البته چندین و چندین بار اون رو خواندم تا متوجه شدم،

 45. سارا امیدی نظرات کاربران

  درود و عرض ادب

  دوست عزیز باید آموزش ببینید لطفا مطالب رایگان مرتبط به قانون جذب رو در سایت راز موفقیت مطالعه گنید و یا با دفتر رازموفقیت تماس بگیرید برای راهنمایی بیشتر 02122633880

 46. پدراام نظرات کاربران

  درود فراوان خدمت شما . من تازه با قانون جذب و کائنات آشنا شدم. اگر امکانش هست من رو راهنمایی کنین که چگونه از قدرت جذب و کائنات استفاده کنم .

 47. سارا امیدی نظرات کاربران

  درود بر شما

  خوشحالیم که مطالب سایت راز موفقیت مورد توجه شما دوستان قرار گرفته است.

  در رابطه با موضوعی که مطرح کردین و بهبود حال و انرژی درونیتون حتما مطالب زیر را مطالعه کنید. یادت باشه ما افکار و انرژی منفی رو نمیتونیم از بین ببریم فقط نگرش سیستم ذهنی خودمونو میتونیم تغییر بدیم. این سه مقاله رو حتما و حتما بخونید، شدیدا کمکتون میکنه:

  1- چگونه حال خوبی داشته باشم – فایل صوتی؟

  2- احساس خوب | چگونه حال خوبی داشته باشیم ؟

  3- تغییر افکار بد به خوب با قانون جذب | چگونه سوپر خوشبین شوید ؟

  شما با مطالعه این سه مقاله و گوش کردن فایل های صوتی حس و حالتون و سطح انرژیتون عالی خواهد شد.

  موفق باشید

 48. آیدا نظرات کاربران

  سلام، ممنون، مطلب مفید و بسیار جالبی بود. من کاملا به قانون جذب اعتماد دارم و خیلی چیزها رو جذب کردم ولی متاسفانه یک مدته به خاطر یک سری بحرانهای ناراحت کننده در زندگی حس میکنم انرژیهام منفی شده و انرژی های منفی رو هم جذب میکنم. برای از بین بردن افکار و انرژی منفی پیشنهادی دارین؟ ممنون

 49. میثم صدیقی نظرات کاربران

  شخصی که این مطلب رو نوشته، اطلاعات بسیار غلط و مبهمی از مکانیک کوانتومی داره. این برداشت های نادرست از مکانیک کوانتومی و ارتباط اونها با متافیزیک صرفا زیاده روی هستند و شبیه به داستان های هزار و یک شب، اما در اینکه رفتارهای کوانتومی ذرات میتواند در دنیا ماکروسکوپی تاثیر گذار باشد شکی نیست.

 50. لینا نظرات کاربران

  خب پس چرا سال ها انسان ها فکر میکردند زمین گرد نیست ولی هنوزم گرده؟
  و هزاران باور غلطی که اشتباه بودنش اثبات شده
  حتما در مورد فیزیک کوانتم تحقق میکنم ممنون که کنجکاوم کردید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پیام شما پس از بررسی منتشر می شود

پشتیبانی سایت توسط : پشتیبان وردپرس