قانون جذب چیست ؟| تاریخچه قانون جذب چیست؟-راز موفقیت

4

قانون جذب چیست؟ (چشمان خود را به دنیایی از  بی نهایت احتمالات بگشایید)

قانون جذب چیست  تعریف ساده، قانون جذب یعنی فرایندی که به واسطۀ آن می‌توانیم با تمرکز بر هر چیزی، آن را به زندگی خویش وارد نماییم. باور یک قانون جذبی، بر این است که صرف نظر از هر چیز بیرونی، همه در معرض قوانینی می‌باشیم که خدای رحمان هستی را بر اساس آن اداره می‌کند، از جمله قانون جذب.قانون جذب از قدرت ذهن استفاده می‌کند تا هرچه که در افکار ماست را به واقعیت مادی بیرونی قابل مشاهده (احساس و حال درونی و یا شرایط و اتفاقات بیرونی) ترجمه کند. به عبارت ساده تر، در نهایت همۀ افکار تبدیل به اشیا و یا شرایط خواهند شد.

اگر بر سرنوشت بد و حوادث احتمالی منفی تمرکز کنید، تحت سیطرۀ آن باقی خواهید ماند. اگر بر افکار مثبت تمرکز نمایید و اهداف مطلوب داشته باشید، راهی خواهید یافت تا با اقدامات جامع آن‌ها را به دست آورید.به همین دلیل است که هستی مکانی بی‌نهایت زیبا می‌باشد. قانون جذب حکم می‌کند که اگر اقدام کنید و طرح‌ریزی نمایید تا به جایی که می‌خواهید برسید، هرچه در ذهن قابل تصور است، باور پذیر و دست‌یافتنی می‌شود.

چرا هنوز از دوره نخبگان قانون جذب برای تحقق آرزوهایتان استفاده نمی‌کنید ؟

 کلیک کنید تا عضوی از نخبگان قانون جذب باشید !‍ 

  مشاوره خرید محصول: ۲۶۷۲۱۸۴۱-۰۲۱

مفهوم قانون جذب چیست؟

در پاسخ به آین سوال که قانون جذب چیست باید عنوان کنیم، راز قانون جذب یکی از بزرگ‌ترین رازهای زندگی است. قانون جذب یک مفهوم انتزاعی-فلسفی از یک برداشت زیبا از زیبایی های انسان بودن است.قانون جذب را خدای رحمان فقط برای من و شما قرار داده است. افرادی معدودی از تاثیر عمیق قانون جذب بر زندگی روزمرۀ خود آگاه هستند.چه آن را دانسته یا نادانسته انجام دهیم، ما در هر لحظه از وجود خویش به عنوان آهنرباهای انسانی عمل می‌کنیم که افکار و عواطف خود را به بیرون ارسال نموده و پاسخ و انعکاس مشابه آن‌ها را از بیرون جذب می‌کنیم.این خیلی ساده است. شما هم اگر در زندگی خود و یا اطرافیان بنگرید، هزاران نمونه خواهید یافت که توضیح دیگری جز عملکرد قانون جذب برای آن اتفاقات و شرایط وجود ندارد.

عدم آگاهی از ظرفیت درونی(به راستی می دانید که قانون جذب چیست؟)

اما متاسفانه، بسیاری از ما هنوز نمی دانیم که قانون جذب چیست و نسبت به ظرفیتی که درونمان نهفته است، نابینا می‌باشیم. ما همیشه و از کودکی آموختیم که خودمان را کم تر و محدود تر ببینیم. نمیدانیم قانون جذب چیست و این نگرش باعث شده قوانین کائنات و جهان هستی را هم محدود و غیرعادلانه فرض کنیم. این نگرش محدود و ظالمانه تکراری، ذهن و ضمیر ما را مسموم می کند.امید را از ما می گیرد و به جای آن قارچ های سمی یاس و حسرت در گلخانه ذهن ما می کارد. متعاقباً، افکار و عواطف، مثبت و سازنده دیوانگی و ساده لوحی فرض شده، این کار باعث می‌شود افکار و باور های به دور از واقعیت به بیرون از ذهن این افراد فرستاده شود و عواطف و حوادث ناخواستۀ بیشتر و بیشتری به زندگی خود جذب نمایند. حال آنکه همیشه هم با تعجب شکوایه به درگاه الهی می برند و رو به آسمان فریاد میزنند:

 من که این ها را نمی خواستم! من این اتفاقات بد و منفی را هرگز درخواست نکردم!! این از عدالت الهی به دور است که همه بد بختی ها در مسیر زندگی من قرار گیرد!!!

کلید طلایی موفقیت در شناخت قانون جذب

دستاورد دوست عزیزی از همراهان راز موفقیت به نقل قول از خودشان:

«کفگیرم به ته دیگ خورده بود و هیچ راهی ب ذهنم نمیرسید نمیدانستم که قانون جذب چیست. بعد از شرکت در دوره نخبگان، طبق گفته استاد جولایی هر روز صبح که بیدار میشدم خواسته خودم رو با احساس عالی بیان میکردم و شکرگزاری میکردم… امروز صبح از جایی که اصلا فکرشو نمیکردم پول بحسابم واریز شد…

برای خواندن نتایج و دستاوردهای دوستان راز موفیتی ما کلیک کنید.

 

با توجه به آنچه که گفته شد، کشف این مطلب که قانون جذب در زندگی شما نیز کارساز است، باید دلیل خوبی برای جشن گرفتن باشد! هنگامی که قانون جذب توسط شما درک شود، دیگر یک راز نمی‌باشد.علاوه بر این، همین که شما به صورت موثری یاد بگیرید که چگونه این‌ها را در زندگی روزمرۀ خویش به کار گیرید، می‌توانید آیندۀ خویش را رقم بزنید.

قانون جذب چیست؟ تاریخچه قانون جذب چیست؟ -راز موفقیت

تاریخچۀ قانون جذب

قبل از اینکه عازم سفر حیرت‌انگیز به سمت روشنگری در راز قانون جذب شوید، لازم است که بدانید می‌توانید آن را در زندگی خود اعمال نموده و زندگی رویایی را تجربه کنید و اگر ابزارهای صحیح (مراحل قانون جذب) به کار گیرید، بسیار موثر خواهد بود.تمرینات و باورها در این قانون باعث شده تا زندگی بسیاری از افراد بزرگ در طول تاریخ تغییر کند. صدها سال پیش، قانون جذب اولین فکری بود که توسط ” بودا ” به انسان آموخته شد.باور بر این است که وی می‌خواسته آن را با عنوان « شما تبدیل به همان چیزی می‌شوید که بدان فکر می‌کنید » اشاعه دهد. این باور قدرتمند، گوهر ذاتی قانون جذب می‌باشد.با اشاعۀ این نگرش بودا در فرهنگ غرب، واژۀ « کارما » نیز گسترش یافت. باور بر این است که این واژه در جوامع متعددی محبوب و پذیرفته می‌باشد.

نگرش عمومی در باب زندگی

در طی قرن‌ها، عقیدۀ عمومی بر این بوده که هرچه به دنیا عرضه داری (خشم یا خوشحالی، نفرت یا عشق) در نهایت همان چیزی است که در زندگی خویش باز می‌ستانید.همین مفهوم ساده و سهل‌الفهم برای سال‌های بسیار زیادی در میان مردم محبوب بوده است و نشان می‌دهد که ایدۀ جذب، مسئلۀ نوظهوری نمی‌باشد و به اشکال مختلفی بر بسیاری از ما آشکار است.قواعد اصلیِ قانون جذب را می‌توان در آموزه‌های بسیاری از تمدن‌ها و فرهنگ ها و ادیان مذهبی مشاهده کرد. مدارک مربوط به قانون جذاب را می‌توان در طی اعصار مختلف پیدا کرد؛ تمام آن‌ها به اشکال مختلفی ثبت و آموخته شده، اما هنوز ناشناخته‌های بسیاری برای ما انسان‌ها وجود دارد که باید کشف کنیم. قانون جذب در شعر فارسی هست.

قانون جذب در دیوان شمس هست. قانون جذب در شعر سعدی هست. قانون جذب از دیرباز در زندگی ما بوده فقط اسم آن را نمی داستیم. نمیدانستیم که چطور عمل میکند و شاید الان هم دقیقا نمیدانیم ولی این مهم هست که از وجود این قانون خانم راندا برن، استر هیکس و ناپلوئن هیل و … ما را مطلع کردند و باز مهم آن است که از وقتی سادگی و عملکرد آن را متوجه شدیم از این قانون استفاده کنیم.

حتما بخوانید: قانون جذب در قرآن

قانون جذب چیست؟ آیا واقعی است؟

چرا هنوز از دوره نخبگان قانون جذب برای تحقق آرزوهایتان استفاده نمی‌کنید ؟

 کلیک کنید تا عضوی از نخبگان قانون جذب باشید !‍ 

  مشاوره خرید محصول: ۲۶۷۲۱۸۴۱-۰۲۱

همان‌‌گونه که قبلاً هم گفته شد، قانون جذب و ارزش‌های آن در طول تاریخ دیده شده است. بسیاری از زنان و مردان بزرگ که در این دنیا نامی نیک از خود به جا گذاشته‌اند، نشان داده‌اند که قانون جذب یکی از برترین قدرت‌ها بر روی زمین است.بسیاری از شاعران دوست‌داشتنی، هنرمندان، دانشمندان و متفکران بزرگ مثل شکسپیر، بلیک، امرسون، نیوتون، انشتین و بتهوون و البته حافظ و مولوی نیز همگی این پیام را در آثار خود به ما منتفل کرده‌اند.

قانون جذب چیست که در سراسر دنیا، هواداران مدرن زیادی نیز دارد؟ می‌توان به اوپرا وینفری، جیم کری و دنزل واشنگتون، کوین ترودو اشاره کرد. افزون بر این، با بیشتر از 8.8 میلیون طرفدار فیس‌بوکی، داستان‌های زیادی حول موفقیت به وسیلۀ قانون جذب وجود دارد.شما در گوگل واژه قانون جذب (فارسی) را که سرچ می کنید، 26 میلیون نتیجه وجود دارد. این نشان میدهد که در زبان فارسی نیز قانون جذب محبوبیت خود را دارد. البته میدانم برخی از شما الان به این فکر می کنید که همه این 26 میلیون نتیجه در تایید ان نیست.اما من حتی روی این موضوع تحقیق کردم. شاید جالب باشد بدانید حدود 12 عدد از این 26 میلیون نتیجه فارسی سایت هایی هستند که به نوعی مخالف یا منتقد قانون جذب هستند.

از این تعداد هم چند تای آن ها (مثل مقاله مخالف در سایت طراحی سایت نوین- که اصلا نه موضوع سایتشان موفقیت یا قانون جذب هست و نه هدف سایت کمک در ارتقای کیفیت فکر و اندیشه بوده) صرفا برای جذب ترافیک مقاله ای انتقادی را انتشار داده و با استفاده از روش های جذب ترافیک سیاه آن را به رتبه بالای سرچ آورده اند.و بسیار متاسف می شوم که برخی دوستان کل این 25 میلیون و خورده ای صفحه، عکس، فیلم، پادکست تایید کننده را کنار می گذارند و با دیدن حتی یک مقاله مخالف بهم می ریزند و از مدرسین قانون جذب و باورهای مثبت خود و راه کارهای سازنده فاصله میگیرند.جالب است حتی نتایج باور نکردنی دوران قبل از تردید خود را فراموش می کنند.

رویارویی با چالش بزرگ

چالش‌ برانگیزترین قسمت برای پذیرش آنچه که حقیقتِ قانون جذب ارائه می‌دهد، این است که درک کنید تک تک تصمیمات زندگی شما، چه خوب و چه بد، به تنهایی توسط شما شکل گرفته است.این قضیه برای بسیاری از افراد تلخ است، به خصوص اگر احساس کنید که شما یا عزیزانتان در زندگی دچار بدبیاری شده‌اید.دوستان و همراهان سایت راز موفقیت، من “محمود جولایی” هرگز قصدم این نیست که نظر شما را در عدم باور قانون جذب تغییر بدهم، اما شدیدا به دنبال این نگرش هستم که ای کاش مردم خوب کشورمان قانون جذب واقعی را شناخته و بعد تصمیم بگیرند که آگاهانه آن را قبول یا رد کنند.

نه اینکه مثل فلان استاد و یا سایت و تریبون فقط تکرار کنند : قانون جذب میگه بخواه و تخیل کن و اقدام نکن!!! من متاسف می شوم وقتی میبینم برخی مخالفان فقط مخالفند، در حالی که قانون جذب را کج فهمیده اند و این یعنی درست نمی دانند با چه چیزی مخالفند.با چیزی مخالفند که قانون جذب اصلا آن را نگفته است. با این وجود، هنگامی که راهکار قانون جذب را حقیقتاً درک کنید، امید و شجاعت در شما طراوت ایجاد می‌کند و این دانش را به شما می‌دهد که کنترل زندگی‌تان کاملاً در اختیار شماست.شما را از هرگونه ترس، نگرانی و منفی‌گرایی که مانع پیشرفت شما شده است، رها می‌کند.

اثبات علمی قانون جذب(قانون جذب چیست): حقیقت، نه خیال ؟!

قانون جذب چیست؟| تاریخچه قانون جذب چیست؟-راز موفقیت

فعالیت‌های فیزیکدانانِ کوانتوم در سال‌های اخیر، دریچه‌های جدیدی گشوده که قدرت ذهن بر زندگی ما و به طور کلی بر هستی را عیان کرده است. هرچه این ایده توسط دانشمندان و متفکران بزرگ بیشتر مورد بررسی قرار گیرد، ما درک بهتری از نقش بزرگ ذهن در شکل‌دهی زندگی خویش و دنیای اطرافمان خواهیم داشت.

مقاله جذاب قانون جذب و فیزیک کوانتوم را در سایت حتما بخوانید. اما اشکالی ندارد اگر هرگز نتوانید قوانین کوانتومیِ نهفته در پشت قانون جذب را به طور کامل یاد بگیرید. چون این بدان معنا نیست که شما نمی‌توانید از مزایای زیادی که این قانون سخاوتمند به شما عرضه می‌کند، لذت ببرید.

فیزیکدانان هرچه اطلاعات بیشتری در ارتباط با قانون در اختیار ما می‌گذارند، ما بیشتر می‌توانیم از این ادراک آزادی‌بخش و قدرت بخش لذت ببریم.
درکی که نشان می‌دهد خودمان نیز در آفرینش و کنترل‌ شرایط زندگی خویش نقش اصلی را داریم. علم پشت قانون جذب می گوید: تو دیگر محکوم نیستی زندگی که دوست نداری تحمل کنی.
اگر از چیزی در زندگی راضی نیستی، بجای شکایت و مقصردانستن هرچیز دیگر، تغییرش بده و تو حتما می توانی.

خوشحال باشید که هستی همیشه طرف شماست! هرچه زمان بیشتری را صرف یادگیریِ نحوۀ استفادۀ موثر از قانون جذب کنید، زندگی شما رضایت‌بخش‌تر و پر ارزش‌تر می‌شود. هیچ محدودیتی وجود ندارد! چشمان خود را باز کنید و از نعماتِ طبیعیِ هستی لذت ببرید. سوالی دارم: آیا همچنان فکر می کنید قانون جذب کائنات، یک خیال است و با واقعیت فاصله دارد؟؟؟

چگونه از قانون جذب استفاده کنیم؟

هنگامی که ظرفیت‌های شگفت‌انگیز زندگی را درک کنیم، می‌توانیم دریابیم که در واقع همانند هنرمندان زندگی خویش هستیم. ما تصویری از زندگیِ مطلوبِ خویش خلق می‌کنیم و سپس تصمیم می‌گیریم و دست به اقداماتی می‌زنیم تا تصور خویش را محقق کنیم. اقدام و عمل و تکنیک های قانون جذب که در دوره نخبگان قانون جذب اموزش می دهیم، در واقع پل ارتباطی بین رویاها و آینده شماست. دوست گرامی شما چه تصویری از آینده خود در ذهن دارید؟ فرمول استفاده از قانون جذب دقیقا به این موضع بر میگردید که روی تصویر نهایی ذهن خود متمرکز شده و ببینید که آیا از این تصویر احساس خوب می گیرید یا بد. آیا این تصویر را برازنده و شایسته خود میدانید یا نه؟!

قانون جذب چیست؟ در پاسخ به این سوال باید بگوییم که،

اگر از تصویر خوشمان نیامد، چه کار می کنید؟

تغییرش دهید! لطفا هیچ کار دیگری نکنید! فقط تغییرش بدهید.

زندگی یک بوم سفید است؛ شما کنترل این را دارید تا تصویر نهایی را خودتان تعیین کنید. قلم و کاغذ منتظر شماست. نقش بد و خوب معنی ندارد. احساس شما بد و خوب را به شما دیکته می کند. اگر تصویر بد نمی خواهی، احساسات خودت را قدرتمندانه خوب کن. این شرط سلامت روان نیز هست. میدانی قانون جذب چیست ؟ همه چیز انتخاب است و خدای رحمان به من و تو این اختیار را داده که رنگ و طرح را آگاهانه انتخاب و بکار گیریم. این راز کار برد قانون جذب است. بله دوستان سایت راز موفقیت، میدانم تا اینجا احساس خوبی در تو ایجاد شده. می دانم تعجب می کنی که قانون جذب تا این حد ساده است! هیچ‌گونه پیچیدگی ندارد! تمام قوانین طبیعت کاملاً بی‌نقص هستند و قانون جذب نیز متفاوت از آن‌ها نیست!فرقی ندارد که در زندگی به دنبال چه چیزی هستید، اگر بتوانید به یک ایده پایبند باشید و در ذهن خود آن را متصور شوید، می‌توانید آن را مال خود کنید… فقط اندکی تلاش لازم دارد. این قول قانون جذب است.

فرمول فراگیر قانون جذب برای زندگی

در این‌جا چند جنبه از زندگی ذکر شده است که می‌توانید با استفاده از قانون جذب بهبود بخشید:

1- عشق و روابط را با قانون جذب تجلی بخشید- قانون جذب عشق

«آغاز عشق در پایان مقاومت است.»    دنیل لایت

با توجه به اینکه هر روز روابط جدیدی شکل می‌گیرد، تعجبی ندارد که این هدفی رایج باشد. افراد زیادی به دنبال آن هستند تا معشوق همیشگی زندگی خویش را پیدا کنند. اما آیا قانون جذب می‌تواند به عشق زندگی شما کمک کند؟

پاسخ کوتاه؟ بله.

قانون جذب چیست و چگونه با آن به عشق برسیم؟

تکنیک‌ها و تمرین‌های زیادی در سایت ما وجود دارد تا با استفاده از قانون جذب بتوانید اعتماد به نفس، کاریزما و تمایل ناخودآگاه خویش به دریافت عشق را افزایش دهید. پس فقط کافیست که به این پرسش پاسخ دهیم که به راستی، قانون جذب چیست. بدین ترتیب، کاملاً امکان‌پذیر است که با استفاده از قانون جذب، نیمۀ گمشدۀ خود را پیدا کنید. ما در مقاله برگرداندن عشق از دست رفته بعد از یک شکست عشقی این را توضیح دادیم و دو محصول جذب عشق با قانون جذب و فایل خود هیپنوتیزم جذب همسر ایده ال این را اثبات کردیم. شما می توانید جهت شنیدن تجربیات صدها نفر از دوستانی که قانون جذب عشق را در جذب همسر ایده ال و یار رویایی خود، بکار گرفته اند در پیج اینستاگرام ما ببینید و آموزش بگیرید. ( @mahmoud_julaei)

قانون جذب چیست؟| تاریخچه قانون جذب چیست؟-راز موفقیت

2- با استفاده از قانون جذب، پول و رفاه جذب کنید.  قانون جذب پول و ثروت

«همیشه به خاطر داشته باشید، پول خدمتکار است، شما ارباب هستید.»     باب پراکتور

یک هدف مشترک دیگر در سراسر دنیا، تمکن مالی است. رفاه مزایای قابل توجهی به زندگی شما وارد می‌کند. پول می‌تواند روی سر شما سقف بیاورد و روی میزتان غذا قرار دهد. قابلیت این را دارد که خانواده و دوستانتان را تامین نماید. قادر است از شما آدمی خیر و نیکو کار بسازد. متاسفانه بسیاری از ما با ایدۀ رفاه و ثروت دشواری داریم. این واژه معانی ضمنی حرص، ظلم و کبر را به همراه دارد. به منظور جذب پول، باید این الگوهای فکری منفی را متوقف نماییم. ایدۀ کلیدیِ قانون جذب این است که مثبت‌نگری موجب زایش چیزهای مثبت بیشتری می‌گردد. بنابراین، شما می‌توانید یاد بگیرید که چگونه عادت‌های ذهنی پولی مثبت را به کمک ابزارها و تکنیک‌های تجسم فکری که در پکیج آموزش جذب پول و ثروت از طریق قانون جذب ثروت و پکیج خود هیپنوتیزم جذب ثروت تقویت کنید.

مقالات ما در مورد تجلی پول را بخوانید و کشف کنید که چگونه می‌توانید همین امروز ثروت و رفاه جذب کنید.

قانون جذب چیست؟| تاریخچه قانون جذب چیست؟-راز موفقیت

3. سلامت روانی و جسمی خود را بهبود بخشید.  قانون جذب سلامتی و تناسب اندام

«سلامت چیزی فراتر از بدن فیزیکی ماست. صرفاً در این باره نیست که ما چه چیزی وارد بدن خود می‌کنیم یا از آن خارج می‌نماییم، دربارۀ عواطف و احساس معنوی ما نیز می‌باشد.»         کاترین هارست

با وجود روتین‌های کاری پر مشغله، تعهد به دوستان و خانواده و زندگی روزمره، گاهی اوقات از سلامت شخصی خویش غافل می‌شویم. اگر بدانید قانون جذب چیست باید بگوییم که،در عین حال که قانون جذب نمی‌تواند به تنهایی جایگزینی برای رژیم غذایی سالم، ورزش و چکاپ‌های منظم پزشکان باشد، اما اگر بدانیم قانون جذب چیست، می‌تواند مزایای روانی، معنوی و جسمانی زیادی داشته باشد. اگر مغز خویش را تمرین دهیم تا نکات مثبت را در همه چیز ببیند، برای رشد روانی و خوشحالی شما فضا باز می‌شود که به نوبۀ خود می‌تواند سلامت جسمانی شما را بهبود بخشد. همچنین، زمان گذاشتن برای مراقبت از خویشتن می‌تواند جلوی طیف گسترده‌ای از بیماری‌های روانی را بگیرد. اگر می‌خواهید سلامت کلی خود را با استفاده از تکنیک‌های قانون جذب بهبود بخشید، حتماً مقاله‌های سایت را مطالعه کنید.

همان‌گونه که در بالا مطرح شد، سلامت روانی می‌تواند بر سلامت جسمانی و تندرستی شما اثر بگذارد. بنابراین، شما باید هرچه سریعتر سطح استرس و اضطراب و ترس های خود را پایین بیاورید. افزون بر این، به راستی قانون جذب چیست؟ قانون جذب بر ایدۀ اعتماد به نفس و ایمان و باور توحیدی تمرکز می‌کند. به منظور استفادۀ موثر از قانون جذب، باید تمام احساسات شک را از خود دور کنید. قدرتمندانه سلامت جسم و روان را بدست آورید و در این راه تلاش کنید.

قانون جذب چیست؟| تاریخچه قانون جذب چیست؟-راز موفقیت

بنا به دلایل متعددی، کاهش وزن می‌تواند برای بسیار از افراد، فرآیندی انگیزش‌زدا باشد. هرچند که این درست نیست. تفکر مثبت می‌تواند پرخوری و بی‌انگیزگی را حذف کند. رویکرد آگاهانه به خوردن باعث می‌شود اطلاعات زیادی در مورد بدن و ذائقۀ خویش به دست آورید. با این توصیف، ابزارها و تکنیک‌های تجسم فکری می‌توانند برای خوش‌اندام شدن بسیار مفید باشند.

آیا می‌خواهید وزن کمک کنید؟ یا خوش‌اندام شوید؟  فقط کافی است این کتاب را داشته باشید:

4-جذب موفقیت و فراوانی (دوره غیر حضوری جذب موفقیت )

«همه تجسم می‌کنند که آیا می‌دانند یا خیر. تجسم راز بزرگ موفقیت است.»      راندا بِرن

در حالی که ممکن است موفقیت یک مفهوم گنگ به نظر آید، اما ثابت می‌کند که قانون جذب تا چه اندازه می‌تواند راهگشا باشد! دوستان امروز همه ما می دانیم که موفقیت در هر زمینه ای یک مهارت آموختنی است و ثابت شده که آموزش قانون جذب بهترین تکنیک و روش جذب موفقیت و فراوانی در زندگی است. پس زمان آن فرا نرسیده است که بدانیم قانون جذب چیست؟ موفقیت در زمینه های مورد علاقه، در چارچوب اهداف شخصی، قابل دستیابی است، اما در چارچوب رویاهای بزرگ زندگی نیز می‌توان به آن دست یافت. کافیست از ابزارهای آموزش داده شده در دوره قانون جذب سایت راز موفقیت، درست استفاده کنید!

چگونه همین امروز استفاده از قانون جذب را شروع کنیم و بدانیم که قانون جذب چیست؟

درک می‌کنم که حجم زیادی از اطلاعات در این مقاله وجود دارد. ممکن است شما ندانید از کجا شروع کنید و چگونه در این سفر گام بگذارید. من می‌خواهم کار را برای شما ساده‌تر کنم… اگر آماده‌اید تا زندگی رویایی خویش را تجلی بخشید، شما به آموزش های مناسب نیاز دارید تا دیدگاه مثبت خویش را شکل دهید. منابع، ابزارها و راه‌های مختلفی برای انجام این کار وجود دارد…

و می‌توانید تمام آن‌ها را همین امروز به خدمت خود بگیرید! علاوه بر اطلاعات زیادی که در این وب‌سایت وجود دارد، می توانید در کانال راز موفقیت عضو شده و از صدها فایل صوتی توضیحات جوانب مختلف کاربرد قانون جذب و روانشناسی موفقیت سود برید: جهت عضویت در کانال قانون جذب راز موفقیت کلیک کنید. همچنین آخرین توصیه ما مطالعه توضیحات دوره غیر حضوری نخبگان قانون جذب و موفقیت از طریق سایت و یا کانال می باشد. در صورتی که نیاز به مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر راجع به دوره و یا هریک از محصولات داشتید لطفا با شماره های : 09121752854 در تلگرام پیام بدهید و یا تماس بگیرید.

اگر از خواندن این مقاله لذت بردید لطفا آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید.

منبع اینستاگرام استاد جولایی
4 نظرات
 1. زمانه سهرابی نظرات کاربران

  باسلام????
  خدمت استادبزرگوار وعالی قدر
  جناب استادجولایی
  مقاله مفید ????????????و جامعتون باز مثل همیشه تحسین برانگیز و پرمحتوا بود من وخانواده ام همیشه منتظر اخبارو مقالات پرمخاتبتون هستیم????????????????????????????
  سپاس از زحماتتون

 2. فاخری نظرات کاربران

  سلام خدمت استاد جولایی عزیز.مقاله حاضر بسیار مفید و آموزنده هست .ممنونم.

 3. شیرین ثناگو نظرات کاربران

  سلام
  عالی و پر محتوا بود
  واقعا با قانون جذب می توان زندگی رو دگرگون کند ..و تغییرات بزرگی در زندگی رقم زد ….ممنون استاد جولایی عزیز که ما رو با این تکنیکهای بی نظیر آشنا کردید …شما بی نظیرید ????????

 4. شیرین ثناگو نظرات کاربران

  سلام
  بسیار عالی بود
  واقعا که با تکنیکهایی که استاد جولایی عزیز به ما یاد دادند بهترین جذب کنندگان هستیم ..ممنون استاد شما بی نظیرید ????????

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پیام شما پس از بررسی منتشر می شود

پشتیبانی سایت توسط : پشتیبان وردپرس