روش گام به گام خلق رویاها در قانون جذب چیست؟ (درس 6)

تعداد امتیاز: 2

چکیده محصول :

انتشار : 1395/09/30 78 نظر 2,425 بازدید

سالها بنده به دنبال یک روش ساده یا یک الگوی رازگونه بودم تا بتوانم با همان به تمام آرزوهایم برسم. کتابی نماند که در میان واژه ها جستجو نکنم. سایتی نماند که زیرو رو نکنم. حتی چه بسیار سمینار افراد معروف و حتی اساتید داخلی که رفتم و با چهار گوش دنبال اسرار ظهور آنی رویاهایم بودم. اما متاسفانه نبود. پس نگردید چون نیست.  تا اینکه شبی در مترو میرداماد، ناگهان یافتم. یافتم و فریاد زدم شکرت خدای رحمان. متوجه شدم که "یار در خانه و ما گرد جهان میگردیم". در این بسته آموزشی حاصل این مطالعات و تحقیقات را براتون به روش بسیار ساده و عملی توضیح دادم.  

روش گام به گام خلق رویاها در قانون جذب چیست؟ (درس 6)

 

روش گام به گام خلق رویاها در قانون جذب چیست؟

 

قانون-جذب،راز-موفقیت،اسرار-قانون-جذب،محمود-جولایی                   

شما با خواندن این کتاب کوچک و انجام تمرینات آن و بعد تحلیل موضوعات آن، باور سازی دروس ارایه شده و حضور در جلسات آنلاین شنبه شب هاساعت 21:00  در سوپر گروه: "شرکت کننده گان دوره آنلاین 21 جلسه ای اسرار ناگفته ی قانون جذب" و در نهایت بکارگیری آنها در زندگی خود به ‌راحتی قادر خواهید بود با تغییر مسیر فکری در ذهنتان، نگرش، بینش و رفتار خود نسبت به مسائل مختلف زندگی را تغییر دهید:

 

قانون-جذب

درود بر شما خوبان و شرکت کننده گان در دوره آنلاین اسرار ناگفته ی قانون جذب.

من محمود جولایی هستم، مدیر سایت "RazeMovafaghiat.com" و اپلیکیشن موبایل "راز موفقیت".

بیش از 12 سال تجربه تحقیق، تالیف، تدریس و ترجمه کتاب‌های موفقیت و روانشناسی را دارم.

مثل همیشه توصیه می‌کنم کتاب "رازها و نیازهای موفقیت ایرانی" را از طریق سایت انتشاراتی و یا سایت ما تهیه و حتما مطالعه کنید.                                                       

رازها-و-نیازهای-موفقیت-ایرانی

خوشحالم فرصت دیگری پیش آمده تا برای یک دوره کاربردی متفاوت دیگر در خدمت شما باشم.

امیدوارم مطالب و ایده‌هایی که در اینجا مطرح می‌شود همانطور که توانسته به من و هزاران نفر دیگر کمک کند، برای شما نیز موثر و مفید باشد.

من باور دارم، تو بعد از طی این دوره بی نظیر فردی خواهی شد که به هر کاری دست میزنی از آن سربلند و پیروز و موفق بیرون خواهی آمد و بعد از دوره خواهی آموخت که چرا تا قبل از این در حسرت تحقق رویاهایت بودی. تو بعد از این دوره فردی شاد و راضی و شکرگزار خواهی شد که از زندگی پر معنای خود غرق در رویاهای خویش لذت می بری.

پس لطفا گذشته خود و اتفاقات مختلف مربوط به اکنون خود را فراموش کن و پرتوان و پر انگیزه دوره قانون جذب را با امید و عشق به خداوند آغاز کن. بدان که این خواست خداوند بوده که تو اکنون این مطالب را میخوانی...

  هیچگاه، هیچگاه و هیچگاه خودتو دست کم نگیر و ضعیف، ناتوان و حقیر ندان، بیاد داشته باش که خداوند پس از ساختن "تو "به خود تبریک گفت!

میدانی چرا؟ چون تو بهترین آفریده و بهترین عزیز خدایی.

 

دوره-آنلاین-قانون-جذب

 

درس 6  "دوره آنلاین اسرار ناگفته ی قانون جذب"

سلام دوست جادویی من

حالتان چطور است ؟

قبل از هر چیز بابت ایمیل‌ها و نظرات بسیار زیبایتان در شبکه‌های اجتماعی و سایت نهایت تشکر و قدردانی را دارم. هرگز تصور نمی‌کردم در عرض این مدت کوتاه اینقدر دوستان مشتاق و علاقمند پیام بدهند و بدون تصمیم قبلی بطور خودجوش سوپر کانال "شرکت کنندگان در دوره اسرار ناگفته ی قانون جذب" تشکیل بشه و تا به امروز 2400  نفر آدم عاشق مباحث موفقیت و قانون جذب در یک جا دور هم جمع بشوند:

 

   لطفا اگر با موضوع دوره آنلاین اسرار ناگفته ی قانون جذب آشنا نیستید >>>اینجا <<< کلیک کنید.

 لطفا اگر با موضوع درس پنجم آشنا نیستید  >>>اینجا<<<  کلیک کنید.

لطفا جلسه ششم را نیز با ما باشید.

 

من، مطلب جلسه پنجم را دانلود کرده، خوانده و تکالیف و تمرینات را انجام داده‌ام.                         
                                                                                          امضاء                                                                                                                  

 

فایل-صوتی-رایگان  امروز، اولین فایل صوتی خودم رو با شما به اشتراک می گذارم.

 شما به همراه این محصول دو فایل صوتی نیز دریافت می کنید که من در 102 دقیقه تمام راز بزرگ خلق رویاهم رو براتون فاش می کنم. 

  در این فایل صوتی در مورد موضوعات زیر صحبت کردم:

 

 • آغاز سفر من با قانون جذب.
 • قانون جذب چیست و چطور کار می کنه؟
 • چطور در عرض یک شب من شغل نزدیک به سی ساله خودمو رها کردم؟
 • چطور رویاهامون رو با قانون جذب آشکار کنیم؟
 • چطور کسی می تونه استفاده از قانون جذب رو بلافاصله برای سود بردن خودش شروع کنه؟
 • راز آفرینش گام به گام رویاها.
 • چطور اون ها می توانند هر چیزی رو که تمایل دارن بدست بیارند؟
 • آیا این دوره مفید خواهد بود؟

 

و در این فایل صوتی، قدرتمندترین تکنیک‌های شخصی خودم رو با شما به اشتراک می گذارم.

لطفا این درس رو هرچه زودتر تهیه کنید. فایل صوتی اون رو بارها و بارها گوش کنید.

آیا از سفر با قانون جذب لذت می‌برید؟

 

قانون چهارم جذب:
در قانون جذب محدودیت و کمبود معنی ندارد. فراوانی در همه زمینه‌ها عالم گیر است. اگر شما به دیگران کمک کنید و یا دیگران از شما پیام خوب بگیرند این به این معنی است که شما زیاد دارید و این خود در کاینات این انگیزه را ایجاد می‌کند که بیشتر از همان به شما بدهد. پس بدون نگرانی و برای اینکه بخود ثابت کنید، قانون فراوانی را قبول دارید و برای شما این یک اصل پذیرفته شده است، می توانید عزیزان و دوستانتان را نیز دعوت کنید که به دوره آنلاین "اسرار ناگفته ی قانون جذب" بپیوندند. حضور آنها نه تنها مانع جذب رویاهایتان نمی‌شود، بلکه کاینات را وادار می کند تا سرعت جذب را برای شما افزایش دهد.

 

آیا به سوپر گروه: "شرکت کنندگان دوره آنلاین اسرار ناگفته قانون جذب" پیوسته‌اید؟

دوره-انلاین-قانون-جذب-محمود-جولایی

آیا می‌دانید برنامه و اهداف این گروه چیست؟

در شنبه شب ها راس ساعت 9 همه گروه که الان 2400 نفر شدن تو یک سوپر گروه تلگرامی دور هم جمع می‌شوند و موارد زیر و با هم مورد بررسی قرار می‌دهند:

1- دوستان اتفاق‌ها و رویدادهای خوبی که در روز گذشته جذب کرده و شکار فرصت‌های طلایی خود را تعریف می‌کنند.

2- در ادامه برنامه‌های دیگری مثل "تکرار عبارت تاکیدی" و ارایه موضوعات انگیزشی و مهم دیگر بحث و تبادل نظر با اعضا را جدی‌تر به نتایج و بازخوردهای ذهنی می‌کشاند.     

3- مطالب روز و سوالات بچه‌ها رو استاد پاسخ می‌دهند.

4- استاد یک پرسش مهم و چالش برانگیز که در واقع بر اساس تجربه سوال ذهنی بیشتر افراد نیز هست را در رابطه با موضوع خلق آرزوها مطرح می‌کنند و بعد از مطرح شدن پرسش، بلافاصله شرکت کنندگان شروع به پاسخ بصورت چت می‌کنند. استاد پاسخ‌ها را ارزیابی و گاه اصلاح می‌کنند و به پاسخهای مناسب‌تر هم با پیام تایید و ستاره اشاره می‌کنند. در پایان بعد از اینکه کلیه دوستان نظرات خود را اعلام کردند، همه ساکت و بگوش به پشتی صندلی خود تکیه می‌دهند و استاد پاسخ مناسب و جمع بندی مطالب را اعلام و موضوع را ریشه‌ای تحلیل می‌کنند.

5- در مرحله بعد موضوعات مربوط به دروس 21 جلسه‌ای سایت مورد بحث و تبادل نظر قرار می‌گیرد. دوستان تمرینات و تکالیف را ارایه کرده و استاد نظرات دوستان دیگر را ارزیابی قرار می‌دهند.

6- یک گروه ویژه از دوستانی که درسهای 3 به بعد را مرتب تهیه می کنند هم تشکیل شده و در آن استاد به درسهای 21 گانه پرداخته و تک تک اعضا فرصت مطرح کردن مسایل پیرامون قانون جذب و تمرینات درس‌ها را خواهند داشت. (این گروه در حال حاضر تشکیل و در حال افزایش است. اگر درسهای سه به بعد را مرتب تهیه می کنید لطفا تقاضای عضویت در ابر گروه  را به ادمین اعلام کنید.)

7- مطالب درسهای اولیه بصورت فایل پی دی اف بوده و به تدریج فایل صوتی استاد و فایل خود هیپنوتیزم و فایل مدیتیشن و برنامه های دیگر آموزشی نیز تدارک دیده شده است.

8- فاصله جلسات با توجه به سرعت انجام تمرینات توسط متوسط افراد گروه پیش خواهد رفت.

 

لطفا از اینجا به سوپر گروه "دوره آنلاین اسرار ناگفته ی قانون جذب"بپیوندید.

تمام هدف این گروه ایجاد این باور است که شما صاحب این زندگی هستید و قدرت خداگونه ای دارید و براحتی می توانید رویاهای خود را زندگی کنید.

دوست خوب من، شما عالی هستید، برای اینکه در این سفر هستید تا زندگیتان را جادویی و عالی کنید. از شما متشکریم که همچنان با ما هستید.

 

روش گام به گام خلق رویاها در قانون جذب

 • من حالا که در درسهای قبلی فهمیدم چی میخوام، چطور باید عمل کنم؟
 • مراحل تضمینی قانون جذب چیه؟
 • چطور بقیه به رویاهاشون می رسند؟
 • چرا فیلم راز در ایران ناقص به نظر میرسه؟
 • چرا در غرب قانون جذب نتایج بهتری داشته؟
 • چرا هیچ کس مراحل کارو قدم به قدم توضیه نمیده؟
 • چرا هیچ کس راز بزرگ خلق رویاهارو فاش نمیکنه؟

 

تمام پرسشهای بالارو در این درس جواب می گیرید.

مطلب امروز بسیار مهم است.

لطفا با تمام توجه و دقت مطالب این جلسه را بخوانید و فایل صوتی رو هر روز گوش کنید.

قانون جذب موضوع جدیدی نیست. از بدو آفرینش بشر این قانون عمل می‌کرده. در واقع "قانون جذب روش کارکردن سیستم سفارش گیری و ارسال سفارشات توسط کائنات هست" و اگر بدانید که چطور قدم به قدم از اون استفاده کنید، می‌توانید همه رویاهاتون را آشکار کنین.

من همه چیز رو در زندگی با موفقیت از قانون جذب بدست آوردم و روزی فردی بسیار معروف در هندوستان خواست که رازم رو بدونه و منو به یک ویلای بسیار زیبا دعوت کرد.

بله، من رازم رو اونروز با ایشان گفتم و صدای خودمو ضبط کردم و حالا این روش گام به گام رو از اون گفتگوی ان روز با شما ولی این دفعه به زبان زیبای پارسی و با مردم خوب ایران عزیزم در میان می گذارم.

فقط به اون گوش کنید و لذت ببرید. بله، همراه درس امروز یه فایل صوتی هست. یک فایل پی دی اف هم هست که حتما باید از اون هم استفاده و تمریناتشو انجام بدین و برام ارسال کنید.

آیا این عالی نیست؟

 

در زیر درس این جلسه لطفا نظر خودتونو بگذارید. پیام نظر و تصمیم شگفت انگیز خودتو در سایت امروز ثبت کن. این شاید مهمترین کاری باید باشه که شما انجام می دهید.

 

دوست خوب من- تو عالی هستی. ممنونم که توی این سفر هستی تا زندگیتو عالی و جادویی کنی. ما امروز در ایستگاه ششم توقفی و تاملی و تغییری داریم و بزودی مجددا محکم تر از قبل و متفاوت تر از قبل خیزشی و حرکتی نو آغاز می کنیم. لطفا تا ایستگاه پایانی با من باشید.

 

آنچه شما با پرداخت تنها 20000 تومان دانلود خواهید کرد:

1 فایل صوتی 1 5.53MB 24 دقیقه

سرگذشت و تجربیات استاد جولایی.

چگونه از مزایای قانون جذب بهرمند شویم .

2 فایل صوتی 2 10.3MB 45 دقیقه گامهای اول و دوم .
3 فایل صوتی 3 7.8MB 34 دقیقه گامهای سوم و چهارم .
4 فایل PDF  670KB    
  

 

لطفا ، در زمان خرید و دانلود شکیبا باشید و در صورتی که در دانلود فایلها مشکلی داشتید، از طریق تلگرام (09123363718) پیام بدین تا فایلها برایتان ارسال گردد.

 

    با انگیزه و عالی بمانید.

 

سوالات متداول شما بازدیدکنندگان محترم سایت:

 

 • اگر امکان دانلود و یا خرید از سایت نداشتم ؟

شما می توانید از طریق شماره تلگرام (09121752854) تقاضا کنید تا فایل از طریق ایمیل و یا تلگرام و یا هر روش دیگری برای شما ارسال شود.

برای پرداخت هم هر جور شما راحت باشید، از طریق لینک پرداخت انلان و یا کارت به کارت می توانید پرداخت کنید.

 • حجم، زمان و فرمت فایل چقدر است؟

لطفا برای بررسی حجم و زمان فایلهای صوتی به جدول بالا مراجعه کنید.

فرمت فایلها mp3  بوده و برای راحتی دانلود و استفاده، فشرده سازی شده است.

 

 • آیا می توانم اگر سوالی داشتم بپرسم؟

بله شما هر سوالی مرتبط با این محصول داشتید می توانید از طریق شماره تلگرام (09121752854) بپرسید.

 

 

 

        لطفا، همچنان با ما باشید

      سایت راز موفقیت - محمود جولایی

       کانال راز موفقیت

عضو کانال "راز موفقیت" شوید و اگر از خواندن این مطلب لذت بردید، حتما آنرا از طریق لینک شبکه های اجتماعی زیر به اشتراک بگذارید و بدانید که من همیشه منتظر نظرات راه گشایتان در زیر این پست هستم.

خرید محصول روش گام به گام خلق رویاها در قانون جذب چیست؟ (درس 6)

با خرید دانلودی این محصول:

1. 10% مبلغ پرداختی، خرید دانلودی، به کیف پول شما اضافه می گردد که می توانید برای خرید دیگر محصولات دانلودی سایت از آن استفاده نمائید.
2. بعد از دانلود به سرعت قابل استفاده می باشد.
3. مهمتر از همه در صورتی که در آینده مطلبی به صورت تصویری، صوتی و یا نوشتاری به این محصول دانلودی اضافه شود بدون پرداخت هیچگونه هزینه ای می توانید با استفاده از لینک آن در قسمت "سفارشات من" آن را دانلود نمائید.

توجه: بعد از خرید محصول دانلودی، لینک های دانلود در پروفایل شما (با همان نام کاربری که آن محصول را خریده اید وارد شوید) در قسمت "سفارشات من" برای همیشه موجود می باشد و می توانید هر زمان که خواستید با استفاده از آنها، فایل مورد نظر را دانلود نمائید.

افزودن به لیست آرزوها

به این مطلب امتیاز دهید

نظرخود را با ما درمیان بگذارید

برای ارسال نظر باید عضو سایت باشید، اگر قبلا در سایت ثبت نام کرده اید اینجا را کلیک کنید.

captcha Refresh

نظرات سایر دوستان

فرزانه کرمی در تاریخ ۱۳۹۶/۰۷/۱۹ گفته:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۰

کائنات ممنونم من امروز متوجه شدم چگونه باید در چهار گام رویاهایم را جذب کنم
کائنات من از این به بعد سفارشاتم را درست ارسال و پیگیری خواهم کرد

فرزانه کرمی در تاریخ ۱۳۹۶/۰۷/۱۹ گفته:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۰

من برای آشکار کردن رویاهام آماده ام من از کائنات رویاهام رو تقاضا کردم من به رویاهام باور دارم من کارهایی رو که بهم الهام شده بود انجام دادم و همه رویاهام رو بدست آوردم متشکرم کائنات

امید گندمی
امید گندمی در تاریخ ۱۳۹۶/۰۷/۱۷ گفته:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۰

من برای آشکاد کردن رویاهام آماده ام من از کائنات رویاهام رو تقاضا کردم.
من به رویاهام باور دارم.من کارهایی که بهم الهام شده بود انجام دادم و همه ب رویاهام رو بدست آوردم.
متشکرم کائنات

من این محصول را در تاریخ 1396/07/14 خریده ام

مژگان عرب پور در تاریخ ۱۳۹۶/۰۶/۲۴ گفته:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۰

کائنات ممنونم،من امروز متوجه شدم چگونه باید در چهار گلم رویاهایم را جذب کنم!

من این محصول را در تاریخ 1396/06/21 خریده ام

مژگان عرب پور در تاریخ ۱۳۹۶/۰۶/۲۴ گفته:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۰

درود استاد جولایی عزیز
من برأی آشکار کردن رویاهام آماده ام.
من از کائنات رویاهایم را تقاضا کردم.من ب رویاهام باور دارم.من کارهایی رو ک بهم الهام شده بود انجام دادم وهمه ی رویاهام رو بدست آوردم.متشکرم کائنات

من این محصول را در تاریخ 1396/06/21 خریده ام

nilu Far در تاریخ ۱۳۹۶/۰۶/۱۳ گفته:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۰

کائنات ممنونم امروز متوجه شدم باید در چهار گام .رویاهایم را جذب کنم !!
کائنات من از این به بعد سفارشاتم رادرست ارسال و پیگیری میکنم

nilu Far در تاریخ ۱۳۹۶/۰۶/۱۳ گفته:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۱

من برای اشکار کردن رویاهام اماده ام من از کائنات رویاهایم رو تقاضا کردم من به رویاهام باور دارم .من کارهایی رو که بهم الهام شده بود انجام دادم و همه رویاهام رو بدست اوردم متشکرم کائنات خدایا شکرت

منیره حشمتی در تاریخ ۱۳۹۶/۰۵/۲۷ گفته:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۰

کائنات ممنونم، من امروز متوجه شدم چگونه باید در چهار گام، رویاهام رو جذب کنم.
کائنات من از این به بعد سفارشاتم رو درست ارسال و پیگیری خواهم کرد.

سپیده م در تاریخ ۱۳۹۶/۰۵/۰۹ گفته:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۰

من برای آشکار کردن رویاهام آماده ام.
من از کائنات رویاهام رو تقاضا کردم. من به رویاهام باور و ایمان قلبی دارم و میدونم که همین الان به تمام رویاهام رسیدم.
من کارهایی که بهم الهام شده بود را به تمتم و کمال انجام دادم و همه رویاهام رو بدست آوردم.
کائنات ممنونم.. خدایا سپاس خدایا سپاس خدایا سپاس

سپیده م در تاریخ ۱۳۹۶/۰۵/۰۹ گفته:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۰

من برای آشکار کردن رویاهام آماده ام.
من از کائنات رویاهام رو تقاضا کردم. من به رویاهام باور و ایمان قلبی دارم و میدونم که همین الان به تمام رویاهام رسیدم.
من کارهایی که بهم الهام شده بود را به تمتم و کمال انجام دادم و همه رویاهام رو بدست آوردم.
کائنات ممنونم.. خدایا سپاس خدایا سپاس خدایا سپاس

منیره حشمتی در تاریخ ۱۳۹۶/۰۵/۰۵ گفته:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۰

من بران آشکارکردن رویاهام آماده ام. من از کائنات رویاهام رو تقاضا کردم. من به رویاهام باور دارم.
من کارهایی رو که بهم الهام شده بود انجام دادم و همه ی رویاهام رو
بدست آوردم. متشکرم کائنات.
مرسی خدا جونم

بنت الهدی راه پیما در تاریخ ۱۳۹۶/۰۵/۰۱ گفته:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۰

من هدی برای آشکار کردن رویاهام آماده ام
من از کاینات رویاهام را تقاضا کردم من به رویاهام باور دارم من کارهایی را که بهم الهام شده بود انجام دادم و همه ی رویاهام رو بدست آوردم متشکرم کاینات
من هر روز انچه را که میخواهم در اول صبح تمام روزم را تصویر سازی میکنم و ان روز م را با انرژی فوق العاده ای شروع میکنم و هرانچه خواسته ام و تصویر سازی کردم تماما برای رخ داده است
سپاسگزارم کاینات
شکرگزارتم خدای مهربان من
خدایا ممنونم به خاطر این حکمت و دانایی که برای روش گام به گام خلق رویاهام بهم دادی
سرنوشت من خلق تمام رویاهامه ، من لایق و شایسته تمام رویاهام هستم

محمد الیاسی در تاریخ ۱۳۹۶/۰۴/۲۶ گفته:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۰

من برای آشکار کردن رویاهام آماده ام.من از کائنات رویاهام را تقاضا کردم.من به رویاهام باور دارم.من کارهایی را که بهم الهام شده بود انجام دادم و همه رویاهام را بدست آوردم.متشکرم کائنات

محمود جولایی
محمود جولایی در تاریخ ۱۳۹۶/۰۴/۳۰ پاسخ داده:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۰

درود بر شما. موفقیت انجام کارهایی با روش متفاوت از گذشته است. در مراحل اجرای قانون جذب الهامات زیادی به شما خواهد شد. کافی است شکارچی شهود باشد و اقدامات متفاوتی را اجرایی کنید.

موفقیت شما قطعی است.

esmat shahi در تاریخ ۱۳۹۶/۰۴/۱۴ گفته:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۰

من برای آشکار کردن رویاهام آماده ام.من از کائنات رویاهام رو تقاضا کردم.من به رویاهام باور دارم.من کارهایی رو که بهم الهام شده بود انجام دادم و همه ی رویاهام رو بدست آوردم.متشکرم کائنات

حسین سلیمی در تاریخ ۱۳۹۶/۰۴/۱۳ گفته:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۰

من برای آشکار سازی رویاهایم آماده ام
من از کاینات رویاهام رو تقاصا کردم
من به رویاهام باور دارم
من کارهایی رو که بهم الهام شده بود انجام دادم
و همه رویاهام رو بدست آوردم
متشکرم کاینات

در تاریخ ۱۳۹۶/۰۲/۲۱ گفته:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۰

سلام استاد،،،✋
عصر بهاریتون بخیر،،

منیره حشمتی در تاریخ ۱۳۹۶/۰۲/۱۶ گفته:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۱

کائنات ممنونم، من امروز متوجه شدم چگونه باید در چهار گام، رویاهام را جذب کنم.
کائنات من از این به بعد سفارشاتم را درست ارسال و پیگیری خواهم نمود.
مچکرم.
منیره 96/02/16

منیره حشمتی در تاریخ ۱۳۹۶/۰۲/۱۶ گفته:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۱

من منیره برای آشکار کردن رویاهام آماده ام. من از کائنات رویاهام رو تقاضا کردم. من به رویاهام باور دارم. من کارهایی رو که بهم الهام شده بود انجام دادم و همه ی رویاهام رو بدست آوردم.
متشکرم کائنات عزیز

masoud nazari در تاریخ ۱۳۹۶/۰۲/۰۹ گفته:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۱

کائنات عزیز و بزرگوار ممنونم
من امروز کاملا متوجه شدم که چگونه از تکنیک چهارگانه برای جذب رویاهام استفاده کنم
کائنات عزیز من از این به بعد خواسته ها و سفارشاتمو درست ارسال و پیگیری میکنم

masoud nazari در تاریخ ۱۳۹۶/۰۲/۰۹ گفته:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۱

من بران آشکارکردن رویاهام آماده ام
من از کائنات رویاهام رو تقاضا کردم. من به رویاهام باور دارم
من کارهایی رو که بهم الهام شده بود انجام دادم و همه ی رویاهام رو
بدست آوردم.
متشکرم کائنات عزیز❤️

شیما بابازاده در تاریخ ۱۳۹۶/۰۲/۰۵ گفته:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۱

سلام استاد گرانقدر
عید شما مبارک
من درسهای شما را چندین بار میخونم و چنداین روز روش کار میکنم بعد میرم درس بعد اول خوب تمرین میکنم کارهای شما را تا درم نهادینه بشه
اما درس شش خیلی خیلی بهم چسبید چون وتی بود انگار با یک نفر نشستم و دقیق به حرفهاش گوش دادم
بهتر از درسهای قبل فهمیدم تازه درسهای قبل را هم که تو این فایل گفتید بهتر فهمیدم و حس کردم چکار کنم
خیلی خیلی ازتون ممنونم
ایده فایل صوتی عالیه

شیما بابازاده در تاریخ ۱۳۹۶/۰۲/۰۵ گفته:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۰

سلام استاد گرانقدرم☺️

سپیده ... در تاریخ ۱۳۹۶/۰۱/۲۵ گفته:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۰

من برای آشکار کردن رویاهام آماده ام. من از کاینات رویاهامو تقاضا کردم. من به رویاهام باور دارم. من کارهایی رو که بهم الهام شده بود انجام دادم و همه رویاهام رو بدست آوردم . متشکرم کاینات

من این محصول را در تاریخ 1395/12/25 خریده ام

سپیده ... در تاریخ ۱۳۹۶/۰۱/۱۸ گفته:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۰

من برای آشکارکردن رویاهام آماده ام. من از کائنات رویاهام رو تقاضا کردم. من به رویاهام باور دارم. من کارهایی رو که بهم الهام شده بود انجام دادم و همه رویاهام رو بدست آوردم. متشکرم کائنات

من این محصول را در تاریخ 1395/12/25 خریده ام

Sheyda Khosravi در تاریخ ۱۳۹۶/۰۱/۱۳ گفته:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۱

من برای آشکار کردن رویاهام آماده ام.
من از کائنات رویاهام رو تقاضاکردم.
من به رویاهام باور دارم.
من کارهایی رو که بهم الهام شده بود انجام دادم و همه ی رویاهام رو بدست آودم.
متشکرم کائنات.

محمود جولایی
محمود جولایی در تاریخ ۱۳۹۶/۰۱/۱۵ پاسخ داده:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۰

درود بر شما. درس شش بی شک پرطرفدارترین موضوع این دوره بوده و شاید مشکل اساسی رو در اون مطرح میکنه که مشکل عمومی همه ماست و اون اینه که واقعا بعد از خواستن چکار باید کرد؟؟!! خوشحالم میبینم این درس در زندگی دوستان ایجاز بوجود آورده.

shandiz amidi در تاریخ ۱۳۹۶/۰۱/۰۹ گفته:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۰

من رای اشکار کردن رویاهام اماده ام. من از کائنات رویاهام رو تقاضا کردم. من به رویاهام باور وارم. من کارهایی رو که بهم الهام شده ود رو انجام دادم و همه ی رویاهام رو بدست اوردم. متشکرم کائنات.

زینب موسوی در تاریخ ۱۳۹۶/۰۱/۰۳ گفته:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۰

من برای آشکار کردن رویاهایم آماده ام، من از کاینات رویاهایم را تقاضا کردم و کارهایی رو که بهم الهام شده بود رو انجام دادم و همه رویاهام رو به دست آوردم. کاینات متشکرم.

زینب موسوی در تاریخ ۱۳۹۶/۰۱/۰۳ گفته:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۰

کاینات ممنونم، من امروز متوجه شدم که چگونه باید در چهار گام رویاهایم را جذب کنم و از این به بعد سفارشاتم را درست ارسال و پیگیری خواهم کرد.

ziba mojiri در تاریخ ۱۳۹۵/۱۲/۲۷ گفته:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۰

من برای آشکار کردن رویاهایم آماده هستم.
من از کائنات رویاهایم را تقاضا کردم.من رویاهایم را باور دارم.من کارهایی رو که بهم الهام شده بود انجام دادم و همه ی رویاهایم رو بدست آوردم.
کائنات ممنونم.
من باور دارم که تمام رویاهام به حقیقت تبدیل میشن.
استاد واقعا درس 6 فوق العاده اس.صمیمانه سپاسگزارم ازتون

meisam yegani در تاریخ ۱۳۹۵/۱۲/۰۸ گفته:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۰

من برای اشکار کردن رویاهام آماده هستم،
من از کائنات رویاهام رو تقاضا کرده ام، من رویاهام رو باور دارم.
من کارهایی رو که بهم الهام شده بود انجام دادم و همه رویاهام رو بدست آوردم.
کائنات سپاسگذارم
من انجامش دادم

من این محصول را در تاریخ 1395/12/07 خریده ام

رعنا کلاهدوزی در تاریخ ۱۳۹۵/۱۲/۰۴ گفته:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۰

کائنات ممنونم، من امروز متوجه شدم چگونه باید در چهار گام ، رویاهایم را جذب کنم.
من یک شکارچی تیزبین هستم. خدایاجونم شکککرت

من این محصول را در تاریخ 1395/10/16 خریده ام

رعنا کلاهدوزی در تاریخ ۱۳۹۵/۱۲/۰۴ گفته:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۰

من برای آشکار شدن رویاهایم آماده ام. من از کائنات رویاهایم را تقاضا کردم. من به رویاهایم باور دارم. من کارهایی که بهم الهام شده بود رو انجام دادم و همه رویاهایم را بدست آوردم. کائنات ممنونم.
خداجوووونم شککککرت سپاسگزارم

من این محصول را در تاریخ 1395/10/16 خریده ام

سودابه وارسته در تاریخ ۱۳۹۵/۱۲/۰۱ گفته:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۰

استادبزرگوار من که از زمانی این درس رو خوندم دارم تو خونه فوق العاد بزرگ رویاییم با آشپز و خدمه ها و باغبون و همسر نازنینم زندگی میکنم هر روز با ماشین شاصتی بلند به همراه راننده شخصیم به سمت کلینیکم میرم که پر از بیمار و مراجعه است و بعدش خودم برای سیمنارها و همایشات بزرگ که باید برم آماده میکنم و بعد به خودم استراحت میدم و به سفرهای پی در پی به همراه همسر مهربون میرم . پس از بازگشت میرم سر اغ برگذاری کارگاههای درمانیم که همیشه ملول از مراجعان مشتاق که با سرعت نور پر میشه ... واااای استاد من کلی تصویر سازی زیبا دارم که با لطف درسهای شما جمع بندی شدن که اهداف و رویاهام رو تبدیل به واقعیت کردن خدایا شکرت شکرت شکرت

من این محصول را در تاریخ 1395/10/21 خریده ام

Maryam Sorami در تاریخ ۱۳۹۵/۱۱/۲۱ گفته:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۰

من هر موقع دارم ب رویاهای شیرینم فکر میکنم به خودم تاکید میکنم و میگم " چه خوب که اینو انجامش دادم چه خوب که اینو دارمش چه خوب که در این مورد هم موفق شدم.

منیر عرب صفری در تاریخ ۱۳۹۵/۱۱/۲۱ گفته:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۰

استاد فابی سوتی عالی بود من که خودمو وسط ارزوها و روباهم دیدم میتونم واس خودم تصویر سازی کنم خبلی خوشحالم خیلی ممنون خدایا شکرت

Maryam Sorami در تاریخ ۱۳۹۵/۱۱/۲۱ گفته:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۰

استاد عزیزم جا داره بخاطر تمام زحماتی که شبانه روز برای ما میکشی ازتون تشکر ویژه ای بکنم واقعا من که از زمانی با شما و درسها و مخصوصا کتاب ارزشمندتون( رازها و نیازهای موفقیت ایرانی) آشنا شدم انگار یک تولد دیگه ای هست انگار تازه از پیله در اومدم خدایا شکرت بخاطر این نعمتی که به من بخشیدی کائنات متشکرم

محمود جولایی
محمود جولایی در تاریخ ۱۳۹۵/۱۱/۲۱ پاسخ داده:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۰

سپاسگذار لطف و خوبیتون هستم. واقعا این همه پیامهای زیبا و ارزشمند به من انگیزه تولید و برگذاری دوره های انلاین بیشتر و قدرتمندتری میده. از اینکه کتاب رو تهیه و مطالعه کردید هم خیلی خوشحالم. منتظر درس بعدی باشید. 

Maryam Sorami در تاریخ ۱۳۹۵/۱۱/۲۱ گفته:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۰

کائنات ممنونم من مریم امروز متوجه شدم چگونه باید در چهار گام رویاهایم را جذب کنم اونم بخاطر وجود باارزش استاد جولایی عزیز هست که از هیچ تلاشی برای ما دریغ نداره کائنات من از این به بعد سفارشاتم را درست ارسال خواهم کرد.

Maryam Sorami در تاریخ ۱۳۹۵/۱۱/۲۱ گفته:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۰

Maryam (1359)
من مریم برای آشکار کردن رویاهایم آماده ام،من از کائنات رویاهایم را تقاضا کردم من به رویاهایم باور دارم من کارهایی را که بهم الهام شده بود و انجام دادم و همه رویاهام و بدست آوردم. متشکرم کائنات

مریم موسوی در تاریخ ۱۳۹۵/۱۱/۲۰ گفته:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۰

استاد جولایی بزرگوار من این درسها رو بار سومه که میخونم و هر بار بیشتر و بیشتر ازش لذت میبرم من پر از یه حس فوق العاده ام . این حس بی نظریه من به همه ارزوهام میرسم مطمینم ممنونم پروردگار ممنونم استاد ممنونم کاینات

من این محصول را در تاریخ 1395/10/26 خریده ام

محمود جولایی
محمود جولایی در تاریخ ۱۳۹۵/۱۱/۲۱ پاسخ داده:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۰

درود بر شما. سپاس از اینهمه انرزی و انگیزه برای تغییر زندگی زیباتون. شما بی شک یکی از دانشجویان نمونه و پرکار دوره آنلاین هستید و بخاطر اینهمه تلاش و پشتکار هم بوده که اتفاقات خوب زیادی رو جذب کردین. لطفا با ما باشید.

مریم موسوی در تاریخ ۱۳۹۵/۱۱/۲۰ گفته:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۰

کاینات ممنونم من امروز متوجه شدم چطور باید در چهار گام ، رویاهایم را جذب کنم . کاینات من از این به بعد سفارشاتم را درست ارسال و پیگیری خواهم کرد .

من این محصول را در تاریخ 1395/10/26 خریده ام

مریم موسوی در تاریخ ۱۳۹۵/۱۱/۲۰ گفته:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۰

من برای آشکار کردن رویاهایم آماده ام . من از کاینات رویاهایم را تقاضا کرده ام .من به رویاهایم باور دارم . من کاراهایی را که بهم الهام شده بود انجام دادم و همه رویاهایم را بدست آوردم . متشکرم کاینات

من این محصول را در تاریخ 1395/10/26 خریده ام

مریم موسوی در تاریخ ۱۳۹۵/۱۱/۲۰ گفته:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۰

من برای آشکار کردن رویاهایم آماده ام . من از کاینات رویاهایم را تقاضا کرده ام .من به رویاهایم باور دارم . من کاراهایی را که بهم الهام شده بود انجام دادم و همه رویاهایم را بدست آوردم . متشکرم کاینات

من این محصول را در تاریخ 1395/10/26 خریده ام

مجتبی زمانی در تاریخ ۱۳۹۵/۱۱/۱۷ گفته:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۱

سلام صد صبح بخیر به شما استاد بزرگوار.
مثل همیشه عالی و بسیار مفید بود درس شش مانند بقیه دروس.
بسیاررررررررررررررر سپاسگزارم از خداوند که با این سایت و گروه و کانال اشنا شدم.
دمتون گرم و ایام بکامتان باد.
با احترام
الهام عباسی هرمزی

مریم موسوی در تاریخ ۱۳۹۵/۱۰/۲۷ گفته:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۰

استاد فایل صوتی بینهایت تاثیر گزارهههه اونقد که ادم فک میکنه همین لحظه داره ارزوشو دریافت میکنه ممنون استاد ممنون

من این محصول را در تاریخ 1395/10/26 خریده ام

مدیر سایت جولایی
مدیر سایت جولایی در تاریخ ۱۳۹۵/۱۰/۲۷ پاسخ داده:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۰

درود بر شما. خوشحالم میبینم که درسها اینقدر برای دوستان مورد توجه قرار گرفته. دلیل اینکه من فایلهای صوتی برایتان اینقدر جالب و جذاب هست اینه که من در واقع قصه گو هستم و روایت ها از جایی شروع و در جایی پایان میپذیرد و شنونده همراه جریان قصه زندگی میشود. خوشحالم از این سبک تولید محتوا در سایت راز موفقیت دوستان لذت میبرند.

مریم موسوی در تاریخ ۱۳۹۵/۱۰/۲۷ گفته:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۱

استاد سلام واقعا نمیدونم چجوری ازتون تشکر کنم امروز سرشار از ی حس فوق العاده ام رویای دیرینمو نوشتم و با تموم عشقو احساس دارم اون تصور میکنم میدونم با لطف خدا و این حس خوبی به در با این درس در من ایجاد کردین به رویای بزرگ می رسم مرررررسی استاد جولایی عزیز مرسی
خدایا شکرت

من این محصول را در تاریخ 1395/10/26 خریده ام

مدیر سایت جولایی
مدیر سایت جولایی در تاریخ ۱۳۹۵/۱۰/۲۷ پاسخ داده:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۰

تنها کسی که باید ازش تشکر کنید خودتون هستید و بعد خدای رحمان که بلاخره در مسیری قرار گرفتید که مجبور به موفقیت و سرافرازی و جذب اهدافتان هستید.. لطفا ادامه راه رو هم با ما باشید. 

مرجان شمس عالم در تاریخ ۱۳۹۵/۱۰/۲۶ گفته:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۱

کائنات ممنونم من امروز متوجه شدم چگونه باید در چهار گام رویاهام روجذب کنم.کائنات من از این بعد سفارشاتم رو درست ارسال و پیگیری میکنم.

من این محصول را در تاریخ 1395/10/18 خریده ام

مرجان شمس عالم در تاریخ ۱۳۹۵/۱۰/۲۶ گفته:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۱

من برای آشکار کردن رویاهام آماده ام.من از کائنات رویاهام رو تقاضا کردم.من به رویاهام باور دارم.من کارهایی رو که بهم الهام شده بود رو انجام دادم و همهی رویاهام رو بدست آوردم.متشککککککککککککرم کائنات

من این محصول را در تاریخ 1395/10/18 خریده ام

در تاریخ ۱۳۹۵/۱۰/۱۶ گفته:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۱

درس ششم عالیه. و من هربار از خوندن و گوش دادن به فایل های صوتی استاد نکته های جدیدی یاد میگیرم و غرق شادی و ساختن رویاهام میشم.از خدا و کاینات میخوام من و همه دوستان عزیزم رو در این راه موفق تر کنه و هرچه سریعتر به رویاهامون برسیم.

من این محصول را در تاریخ 1395/10/02 خریده ام

مدیر سایت جولایی
مدیر سایت جولایی در تاریخ ۱۳۹۵/۱۰/۲۶ پاسخ داده:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۱

برای تهیه این فایلها ماه ها وقت و انرژی صرف شده. خیلی خوشحالم نتایج این همه زحمت عالی بوده. لطفا همه دوستان این فایلها رو بیش از 10 بار گوش کنید و در دوره های مختلف از اونها استفاده کنید. تا اثرات انها به تدریج در زندگیتان تزریق شود.

در تاریخ ۱۳۹۵/۱۰/۱۶ گفته:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۱

کاینات ممنونم ، من امروز متوجه شدم چگونه باید در چهار گام ، رویاهایم رو جذب کنم. کاینات من از این به بعد سفارشاتم رو درست ارسال و پیگیری خواهم کرد.

من این محصول را در تاریخ 1395/10/02 خریده ام

در تاریخ ۱۳۹۵/۱۰/۱۶ گفته:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۱

من برای آشکار کردن رویاهایم آماده ام.من از کاینات رویاهایم را تقاضا کردم.من به رویاهایم باور دارم.من کارهایی رو که بهم الهام شده بود انجام دادم و همه رویاهامو به دست آوردم.متشکرم کاینات.

من این محصول را در تاریخ 1395/10/02 خریده ام

mahdi madadkon در تاریخ ۱۳۹۵/۱۰/۱۵ گفته:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۰

کائنات من از این به بعد سفارشاتم رو درست ارسال و پیگیری خواهم کرد.

من این محصول را در تاریخ 1395/10/03 خریده ام

mahdi madadkon در تاریخ ۱۳۹۵/۱۰/۱۵ گفته:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۰

کائنات ممنونم.من امروز متوجه شدم چگونه در چهار گام باید رویاهامو جذب کنم.

من این محصول را در تاریخ 1395/10/03 خریده ام

mahdi madadkon در تاریخ ۱۳۹۵/۱۰/۱۵ گفته:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۱

من برای آشکار کردن رویاهام آماه ام.من از کائنات رویاهامو تقاضا کردم.من به رویاهام باور دارم من کارهایی رو که بهم الهام شده بود انجام دادم.و همه رویاهامو بدست آوردم.متشکرم کائنات

من این محصول را در تاریخ 1395/10/03 خریده ام

mahdi madadkon در تاریخ ۱۳۹۵/۱۰/۱۵ گفته:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۱

واقا فایل صوتی این درس فوق العادست.احساس قدرت میکنم دارم در این دوره شرکت میکنم وتا آخرش ادامه میدم.من اراده خیلی قوی دارم.کائنات در مشت من است.

من این محصول را در تاریخ 1395/10/03 خریده ام

mahdi madadkon در تاریخ ۱۳۹۵/۱۰/۱۵ گفته:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۰

من برای آشکار کردن رویاهام آماده هستم.من از کائنات رویاهامو تقاضا کردم.من به رویاهام باور دارم.من کارهایی رو که بهم الهام شده بود انجامدادم.و همه رویاهامو بدست میارم.متشکرم کائنات.

من این محصول را در تاریخ 1395/10/03 خریده ام

مرضیه الف در تاریخ ۱۳۹۵/۱۰/۱۳ گفته:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۰

من برای آشکار کردن رویاهایم آماده ام. من از کائنات رویاهایم را تقاضا کردم. من به رویاهایم باور دارم. من کارهایی رو که بهم الهام شده بود انجام دادم و همه رویاهامو بدست آوردم. متشکرم کائنات.

من این محصول را در تاریخ 1395/10/03 خریده ام

مرضیه الف در تاریخ ۱۳۹۵/۱۰/۱۳ گفته:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۰

درس شش با فایل های صوتی و لحن و کلام شیوای شما تبدیل به اثری فوق العاده شده. زحمت پشت این دوره و عمق مطالب درس ها فوق العاده ارزشمند هست. تبریک و دست مریزاد.

من این محصول را در تاریخ 1395/10/03 خریده ام

مدیر سایت جولایی
مدیر سایت جولایی در تاریخ ۱۳۹۵/۱۰/۲۶ پاسخ داده:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۰

درود بر شما. سپاس از لطفتون. در تهیه فایلهای صوتی تلاش شده در بیان مطالب کمال دقت و توجه صورت گیرد. من به شما تبریک میگم که برای تغییر خودتون تمام تلاشتونو دارید میکنید.

majid sarvestany در تاریخ ۱۳۹۵/۱۰/۱۲ گفته:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۰

من خالق رویاهایم هستم✌✌

من این محصول را در تاریخ 1395/10/07 خریده ام

majid sarvestany در تاریخ ۱۳۹۵/۱۰/۱۲ گفته:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۰

من برای آشکار کردن رویاهام آماده ام.من از کائنات رویاهام رو تقاضا کردم. من به رویاهام باور دارم. من کارهایی رو که بهم الهام شده بود انجام دادم و همه رویاهامو بدست اوردم.متشکرم کائنات

من این محصول را در تاریخ 1395/10/07 خریده ام

azita ramezani در تاریخ ۱۳۹۵/۱۰/۱۱ گفته:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۰

سلام استاد از وقتی که میذارید و زحمتی که می کشید خیلی سپاسگزارم و خدا رو شکر می کنم که در این مسیر قرار بگیرم خوشحالم که به کمک شما و راهنمایی های شما منتظر برآورده شدن ارزوهای بزرگ زندگیم هستم ازتون ممنونم

من این محصول را در تاریخ 1395/10/01 خریده ام

مدیر سایت جولایی
مدیر سایت جولایی در تاریخ ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ پاسخ داده:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۰

درود بر شما. ما از شما سپاسگذاریم که اینقدر با اشتیاق و علاقه درسهارو دنبال میکنید.

bahar moghadam در تاریخ ۱۳۹۵/۱۰/۱۱ گفته:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۰

سلام و درود خدمت استاد جولایی بزرگوار . آقای دکتر فایل صوتی خیلی عالیه و در من انگیزه رو بیشتر کرد . خیلی فکر خوبیه . من دوست دارم این کار ادامه پیدا کنه . درود بر شما استاد بزرگوار که دلسوزانه نتیجه سالها تحقیقتون رو به راحتی در اختیار ما میذارید . واقعا ما خیلی خیلی خوش شانسیم که به گروه شما ملحق شدیم . و از این درس های خیلی خیلی ارزشمند استفاده میکنیم .

من این محصول را در تاریخ 1395/10/05 خریده ام

مدیر سایت جولایی
مدیر سایت جولایی در تاریخ ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ پاسخ داده:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۰

خوشحالیم که نتایج این همه سال مطالعه و تحقیق امروز در اختیار دوستان علاقمند قرار گرفته.

bahar moghadam در تاریخ ۱۳۹۵/۱۰/۱۱ گفته:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۰

سلام به زندگی به خدا به کائنات . سلام به رویاهای بزرگم که به زودی مححقق میشه . من حالم خیلی خوبه . واقعا هرروز دارم شاد تر از دیروز میشم . خیلی شاد و پرانرژی هستم . همه اطرافیان هم از شادی من شاد و پرانرژی میشن . خدای بزرگم ازت ممنونم بخاطر این اطلاعات عالی که از طریق استاد جولایی دریافت کردم . خدای بزرگم ممنون بخاطر همه ی اتفاقات خوب .

من این محصول را در تاریخ 1395/10/05 خریده ام

ندا در تاریخ ۱۳۹۵/۱۰/۱۰ گفته:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۰

صدای ارامش بخش و پرانرژیتون...لحظه های زندگی من ..ندا..یک قانون جذبی...عالی کرده..مرسی استاد بابت اموزشهای صوتی ..سپاس!

من این محصول را در تاریخ 1395/10/02 خریده ام

مدیر سایت جولایی
مدیر سایت جولایی در تاریخ ۱۳۹۵/۱۰/۲۶ پاسخ داده:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۰

زمانی که برای شما دوستان کاری انجام میدم تمام وجودم قدرت و انرژی است. خوشحالم اینو تونستم به دوستان انتقال بدم.

فریبا در تاریخ ۱۳۹۵/۱۰/۱۰ گفته:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۰

سلام استاد عزیز بازم میگم فایلهای صوتی عالی هستند من بارها گوش دادم و گوش میدم سپاس از زحماتتون

من این محصول را در تاریخ 1395/10/02 خریده ام

فریبا در تاریخ ۱۳۹۵/۱۰/۱۰ گفته:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۰

کائنات ممنونم من امروز متوجه شدم چگونه باید در چهار گام رویاهایم را جذب کنم .خدایا ممنونتم

من این محصول را در تاریخ 1395/10/02 خریده ام

Nahid Heidary در تاریخ ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ گفته:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۰

این جمله را مینویسم و اجازه میدهم تا کائنات و خداوند نیز آن را بداند و برای من شرایط تحقق آن را ایجاد کنند.کائنات ممنونم,من امروز متوجه شدم چگونه باید در,چهار گام ,رویاهایم را جذب کنم,کائنات من از این به بعد سفارشاتم را درست ارسال و پیگیری خواهم کرد.امضا

من این محصول را در تاریخ 1395/10/05 خریده ام

Nahid Heidary در تاریخ ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ گفته:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۰

من ناهید برای آشکار کردن رویاهایم آماده ام,,من از کائنات رویاهایم رو تقاضا کردم,من به رویاهایم باور دارم ,من کارهایی رو که بهم الهام شده بود رو انجام دادم و همه ی رویاهایم را به دست آوردم.متشکرم کائنات

من این محصول را در تاریخ 1395/10/05 خریده ام

مهری نوری در تاریخ ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ گفته:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۰

من برای اشکار کردن رویاهام اماده ام.من از کاینات رویاهام رو تقاضا کردم.من به رویاهام باور دارم.من کارهایی رو که بهم الهام شده بود انجام دادم و همه رویاهام رو بدست اوردم کاینات متشکرم

من این محصول را در تاریخ 1395/10/02 خریده ام

مهری نوری در تاریخ ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ گفته:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۰

سلام خدمت استاد گرامی و عزیز ممنونم برای همه زحماتتون برای برگذاری این دوره کلاسهای اموزشی و اطلاعات مفیدی که در اختیارمون میزارین .درس ششم عالیه و من با فایل صوتی راحتتر بودم و تونستم بین کارهای روزمره چند بار فایل رو گوش بدم .استاد عزیز خدا رو شاکرم برای بودنتون

من این محصول را در تاریخ 1395/10/02 خریده ام

مدیر سایت جولایی
مدیر سایت جولایی در تاریخ ۱۳۹۵/۱۰/۱۱ پاسخ داده:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۰

خوشحالم درس شش و فایلهای صوتی همراه اون اینقدر برای دوستان مفید و موثر بوده. امیدوارم در ادامه راه با فایلهای صوتی بیشتری که تولید شده رضایت عمومی شما رو جلب کنیم. لطفا این فایلها رو هر روز استفاده کنید نکات بسیار ریزی در اونها هست که در هر بار گوش کردن اسرار بیشتری بر شما اشکار خواهد شد.

مجتبی زمانی در تاریخ ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ گفته:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۰

سلام استاد....درس ششم واقعا عالی بود....احسنت بر شما مرد قانون جذب ایران...بسیار پربار و آموزنده بود...سپاس سپاس سپاس

مدیر سایت جولایی
مدیر سایت جولایی در تاریخ ۱۳۹۵/۱۰/۱۱ پاسخ داده:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۰

دوست گرامی سپاس از توجهتون. از لطف شما نهایت سپاس رو دارم. اساتید زیادی در ایران در این حوضه فعالیت میکنند که همه آنها مردان بزرگ قانون جذب هستند اما خوشحالم تفاوتی بوده و این موضوع مورد توجهتون قرار گرفته. درسهای بعدی رو حتما پیگیری کنید.

 

مریم خدادادی در تاریخ ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ گفته:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۱

سلام به استاد دانا و ارجمند
خیلی از زحماتی که برای ما میکشید سپاسگزارم
درس شش هم مثل درسهای پیشین عالی و پر بار بود
مخصوصا" فایلهای صوتیش که در حال انجام کارهای روزمره
هم میتوان به آنها گوش داد من تا حالا سه مرتبه به اونها گوش دادم و هر بار چندین نکته مهم و اساسی ازشون یاد میگیرم و به نظر من تاثیر گذاری فایل صوتی نسبت به متن
نوشتاری چندین برابره اگه امکان داره برای درسهای پیشین
هم فایل صوتی بزارین تا وقتی اونها رو به فرزندانمون میدیم با تمایل بیشتر و ایمانی قویتر قانونه جذبی بشن
همواره از زحمات شما سپاسگزارم و خدا را بی نهایت شکرگزارم.

من این محصول را در تاریخ 1395/10/01 خریده ام

مدیر سایت جولایی
مدیر سایت جولایی در تاریخ ۱۳۹۵/۱۰/۲۹ پاسخ داده:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۰

دقیقا باید بارها و بارها فایلهارو گوش کنید تا پیامهای آموزشی لابلای گفتگو را درک و جذب کنید. حتما فایل صوتی بیشتر خواهد بود. درس 7 بیش از 4 ساعت فایل صوتی دارد. اما برای فرزندان من همیشه فایل متنی رو توصیه میکنم. خیلی بهتر و موثرتره. لطفا با ما باشید.

فریبا در تاریخ ۱۳۹۵/۱۰/۰۴ گفته:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۱

سلام استاد فایلهای صوتی درس 6 خیلی عالی و موثر هستند بی نهایت سپاسگزارم از زحماتتون

من این محصول را در تاریخ 1395/10/02 خریده ام

مدیر سایت جولایی
مدیر سایت جولایی در تاریخ ۱۳۹۵/۱۰/۰۷ پاسخ داده:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۰

درس شش قدرتمند و مفید و ساده تمام راز خلق رویاهارو در چند مرحله بسیار ساده بیان میکند. این درس بی شک تجربیت عملی خود من را نیز بهمراه دارد. خیلی خوشحالم فایلهای صوتی اینقدر مورد توجه دوستان قرار گرفته. در درس 7 بیشتر لذت خواهید برد. لطفا با ما باشید.

فاطمه غلامی در تاریخ ۱۳۹۵/۱۰/۰۴ گفته:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۰

سلام استاد
از خداوند بزرگ سپاسگزارم من رو با شما و این دوره آموزشی و این گروه پرانرژی آشنا کرد چون هر روز که میگذره وهر درسی رو که می خونم وپیش می رم خیلی خیلی با انگیزه تر و پر انرژی تر برای رسیدن به قله های موفقیت گام بر میدارم امروزهم درس شش رو خوندم اینم یک معجزه دیگه تو زندگی من شد استاد از صمیم قلب ازتون متشکرم چون این دگرگونی رو در روحیه و زندگیم مدیون شما هستم سپاس

من این محصول را در تاریخ 1395/10/01 خریده ام

سحر ربیعی در تاریخ ۱۳۹۵/۱۰/۰۳ گفته:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۰

استاد عزیز بابت لطف و زحمات شما یه دنیا سپاس .درس ششم هم مثل درس های دیگه خیلی خوب بود مخصوصا با سه فایل صوتی که داشت .خدا قوت .
سرنوشت من خلق تمام رویاهامه،چون من لایق و شایسته هستم.
من خداوند را در زندگی ام دارم و این برای خلق فراوانی کافی است .

من این محصول را در تاریخ 1395/10/02 خریده ام

فریبا در تاریخ ۱۳۹۵/۱۰/۰۳ گفته:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۰

کائنات ممنونم من امروز متوجه شدم چگونه باید در چهار گام رویاهایم را جذب کنم

من این محصول را در تاریخ 1395/10/02 خریده ام

فریبا در تاریخ ۱۳۹۵/۱۰/۰۳ گفته:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۰

من از کائنات رویاهایم را تفاضا کردم من ب رویاهام باور دارم من خودمو شایسته ی رویاهام میدونم من کارهایی ک بهم الهام شده بود انجام دادم و همه ی رویاهام رو بدست اوردم شکر گزارتم خدای مهربان من

من این محصول را در تاریخ 1395/10/02 خریده ام

ندا در تاریخ ۱۳۹۵/۱۰/۰۲ گفته:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۰

دارم درس 6 رو دانلود میکنم..هنوز نخوندم..ولی باور و ایمان دارم ک یک قدم، نه، هزارقدم جلوترمیرم. مرسی استاد..بدون اغراق میگم این کلاس و دوره از بهترین درسها و کلاسهای زندگیم بوده..بی شک شما جزء دلسوزترین معلم ها طی زندگی من هستین.تغییرات عالی ک من کردم ..خودشناسی و استفاده از قانون جذب ب درست ترین روش جز شکارای زندگی من بوده.

من این محصول را در تاریخ 1395/10/02 خریده ام

سارا دلفانی در تاریخ ۱۳۹۵/۱۰/۰۲ گفته:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۰

جناب اقاى جولایى عزیز، واقعاً و از صمیم قلبم از شما سپاسگزازم. به خاطر اینکه راز مىفقیت خود را با ما درمیان گذاشتید.
باورتون نمى شه الان که دارم این رو براتون مى نویسم ساعت 4 صبح هستش و من از شدت خوشحالى و هیجان و همزمان آرامش در پوست خودم نمى گنجم. بینهایت خوشحالم حالا که مى دونم چطورى مى تونم رویاهام رو زندگى کنم.
انگار که کلید توى دستام دارم که دروازه شهر رویاها رو به روم باز مى کنه، آرامش دارم، ایمان به خدا تمام وجودم رو پر کرده.
خدایا شکرت، کائنات سپاس، استاد عزیز سپاس
از صمیم قلب دوستتون دارم

من این محصول را در تاریخ 1395/10/01 خریده ام

نرم افزار موبایل “ راز موفقیت ”

اپلیکیشن موبایل (آندروید) برای راحتی کاربران سایت و سوپر گروه استاد جولایی را از اینجا دانلود کنید.

** ارزش واقعی این پکیج 30000 تومان میباشد**
 ** ارزش واقعی این پکیج 30000 تومان میباشد**

دو جلسه از دوره "اسرار ناگفته قانون جذب" (رایگان) + 10 کتاب پرفروش (2017) حوزه موفقیت (رایگان)

دریافت بصورت رایگان
google-site-verification: google8c33fceebbf75d7d.html