Login

Register

Login

Register

روش گام به گام خلق رویاها در قانون جذب چیست؟

1 371

زمان لازم برای مطالعه این مقاله ارزشمند 13 دقیقه است.


چگونه با قانون جذب آرزوها به رویاهای خود برسیم؟

 

محمود جولایی نویسنده کتاب رازها و نیازهای موفقیت ایرانی که یکی از پرمخاطب ترین کتاب ها در زمینه موفقیت از دید خوانندگان و صاحب نظران به شمار می رود، توضیح میدهد که مثل شما کنجکاو بوده تا روش گام به گام خلق رویاها و جذب آرزوها را بیابد. در این کتاب شما میتوانید فرمول نهایی قانون جذب آرزوها را کشف کنید اگر تاکنون این کتاب را نخوانده اید، توصیه می کنم این کتاب ارزشمند را از طریق سایت انتشاراتی و یا سایت ما تهیه و حتما مطالعه کنید.

رازها-و-نیازهای-موفقیت-ایرانی، محمود-جولاییه، قانون-جذب-رویاها، جذب-رویاها، جذب-آرزوها

چرا هنوز از دوره نخبگان قانون جذب برای تحقق آرزوهایتان استفاده نمی‌کنید ؟

 کلیک کنید تا عضوی از نخبگان قانون جذب باشید !‍ 

  مشاوره خرید محصول: ۲۶۷۲۱۸۴۱-۰۲۱

 

آنچه در این مقاله و کتاب رازها و نیازهای موفقیت ایرانی و در دوره های من می آموزید:

 

 • آغاز سفر من با قانون جذب رویاها.
 • قانون جذب رویاها چطور کار می کند؟
 • چطور من در عرض یک شب تصمیم گرفتم شغل با پرستیژ و پردرآمدم را با نزدیک به بیست سال سابقه رها کنم؟
 • چطور رویاهایمان را با  قانون جذب رویاها آشکار کنیم؟
 • چطور می توان قانون جذب رویاها را بلافاصله شروع کرد و از آن سود برد؟
 • راز آفرینش گام به گام جذب رویاها چیست؟ فوت و فن جدید این تکنیک چیست؟
 • چطور قانون جذبی ها می توانند هر چیزی را که تمایل دارند با قانون جذب رویاها بدست بیارند؟

چرا قانون جذب برای من عمل نمی کند؟

 

من مرد تئوری های غیر عملی و فلسفه بافی های موفقیت نیستم. در اینجا نیز با راهکار و تمرین و روش های جدید و عملی برایتان فرمول جذب رویاها را آموزش می دهم. شما با راهکارهای بسیار ساده ای آشنا خواهید شد که هرگز در جای دیگر نخوانده و نشنیده اید. چون اینها حاصل تجربیات سال ها مطالعه و ترکیب تجربه و دانش روز است. آیا از سفر با قانون جذب لذت می‌برید؟

در دوره نخبگان قانون جذب، قدرتمندترین تکنیک‌ های شخصی خودم را با شما به اشتراک گذاشته ام و گام به گام شما را تا خلق رویاهای بزرگتان پیش می برم. برای دیدن و شنیدن نظرات شرکت کنندگان کاملترین دوره آموزش قانون جذب کلیک کنید.

یکی از باورهای جدید شما بعد از خواندن این مقاله

در قانون جذب محدودیت و کمبود معنی ندارد.

 

فراوانی در همه زمینه‌ها عالم گیر است. اگر شما به دیگران کمک کنید و یا دیگران از شما پیام خوب بگیرند این به این معنی است که شما زیاد دارید و این خود در کائنات این انگیزه را ایجاد می‌کند که بیشتر از همان را به شما بدهد. پس بدون نگرانی و برای اینکه بخود ثابت کنید، قانون فراوانی را قبول دارید و برای شما این یک اصل پذیرفته شده است، می توانید عزیزان و دوستانتان را نیز دعوت کنید که به دوره آنلاین “نخبگان قانون جذب” بپیوندند. حضور آنها نه تنها مانع جذب رویاهایتان نمی‌شود، بلکه کائنات را وادار می کند تا سرعت جذب را برای شما افزایش دهد.

به شما ثابت می شود که تمام محدودیت ها در ذهن و ضمیر شما اتفاق افتاده، بیرون از ذهن شما هیچ محدودیتی معنی ندارد. باران ثروت و فراوانی، آسمان زندگی شما را فرا گرفته و این شما هستید که چتری به ابعاد باورهایتان بر سر گرفته اید و تعجب می کنید که چرا دیگران در همان شهر و در همان محل و در همان کشور و در همان شرایط اقتصادی اجتماعی رویاهایشان را به سادگی جذب میکنند در حالیکه بسیاری از صبح تا شب برای فقط زنده ماندن میدوند و حتی نمیدانند رویایشان چیست؟!!!

قانون-جذب، قانون-جذب-رویاها، جذب-رویاها، جذب-آرزوها

چرا هنوز از دوره نخبگان قانون جذب برای تحقق آرزوهایتان استفاده نمی‌کنید ؟

 کلیک کنید تا عضوی از نخبگان قانون جذب باشید !‍ 

  مشاوره خرید محصول: ۲۶۷۲۱۸۴۱-۰۲۱

 

روش گام به گام خلق رویاها در قانون جذب رویاها چگونه عمل می کند؟

 

 • حال که من میدانم چه می خواهم، چطور باید به سمت رویاهایم گام بردارم؟
 • فرمول جواب دهی تضمینی قانون جذب چیست؟
 • چطور بقیه به رویاهایشان  می رسند؟
 • چرا فیلم راز در ایران ناقص به نظر میرسد؟
 • چرا در غرب قانون جذب نتایج بهتری داشته است؟
 • چرا هیچ کس در کتابهای قانون جذب مراحل کاررا قدم به قدم توضیح نمی دهد؟
 • چرا هیچ کس راز بزرگ خلق رویاهارا فاش نمی کند؟

قانون-جذب، قانون-جذب-رویاها، جذب-رویاها، جذب-آرزوها

قانون جذب رویاها را از کجا شروع کنم؟

 

مهم نیست چقدر کتاب های قانون جذب خوانده اید و حتی اهمیتی ندارد که کتاب من را خوانده اید یا نه؟ پاسخ تمام پرسش های بالا و بسیاری مسایل روانشناختی موفقیت را در این مقاله و سایر مقاله های این سایت با موضوع آموزش گام به گام قانون جذب دریافت می کنید.قانون جذب موضوع جدیدی نیست. از بدو آفرینش بشر این قانون عمل می‌کرده. در واقع “قانون جذب روش کارکردن سیستم سفارش گیری و ارسال سفارشات توسط کائنات هست” و اگر بدانید که چطور قدم به قدم از آن استفاده کنید، می‌توانید همه رویاهاتون را آشکار کنید.

قانون-جذب، قانون-جذب-رویاها، جذب-رویاها، جذب-آرزوها

من همواره معتقد بوده ام که خداوند عادل است و همه انسان ها می توانند صاحب یک زندگی عالی و رویایی باشند اما یک سوال همیشه ذهن مرا به خود مشغول کرده بود: اگر خدا عادل است، پس چرا عده ی زیادی همیشه فقیرند و ثروت در اختیار تعداد محدودی از آدم هاست؟؟!! و این سوال مرا به تحقیق و مطالعه و جستجوی فراوان واداشت تا اینکه بالاخره جواب مهمترین سوال زندگیم را در کاربرد قانون جذب پیدا کردم. در این مقاله بسیار جذاب همراه من باشید تا روند گام به گام خلق رویاها و رسیدن به زندگی رویایی را برایتان شرح دهم.

پیش از دانستن گام های خلق رویا، باید بدانید “قانون” یعنی چه؟

 

قانون یعنی هرآنچه که درست است یا حداقل بهترین است، همیشه عمل می کند و برای همه تحت هر شرایطی کار می کند. چرا ندارد و تردید نمی پذیرد و چیزی است که همواره در نظام هستی عمل می کند و جواب می دهد مثل قانون جاذبه کره زمین.

قانون جذب نیز مشابه قانون جاذبه کره زمین است و برای همه و در هر شرایطی کار می کند و جواب می دهد.

طبق قانون جذب که برگرفته از قوانین فیزیک است ، افکار به اشیاء و شرایط تبدیل می شوند و در مسیر ما قرار می گیرند. قوانین حاکم بر فیزیک ثابت کرده اند که همه چیز در جهان هستی از انرژی تشکیل شده است و اساس کار قانون جاذبه، فرکانس انرژی افکار شماست و احساس شما نیز مشابه یک قطب نما جهت حرکت شما و سرعت و قدرت تحقق افکار شما را مشخص می کند. برای خواندن مقاله جذاب فیزیک کوانتوم و قانون جذب کلیک کنید.

باور کنید که محکوم به سرنوشت نیستید!

ما به دنیا آمده ایم تا زیباترین زندگی را برای خودمان خلق کنیم.

حاصل سال ها مطالعه و جستجو و شرکت در سمینارهای موفقیت همین چند جمله زیر بود: مثبت باش و مثبت فکر کن و مثبت، احساس و عمل کن تا افکار و اتفاقات و شرایط مثبتی را به زندگی خودت جذب کنی. اما این را نیز فهمیدم که عملی کردن این چند جمله، به این سادگی ها نیست! این بود که تمام انرژی و زمانم را صرف طراحی یک روش گام به گام خلاقانه برای تحقق رویاهای واقعی کردم و حاصل آن طراحی کاملترین دوره آموزش قانون جذب یعنی دوره نخبگان قانون جذب شد که شنیدن نظرات شرکت کنندگان این دوره، شما را هم شگفت زده می کند.

گام اول: شناخت درست از قانون جذب

 

در گام اول لازم است که قانون جذب را بشناسیم و اصول آن را بدانیم. برای شناخت قانون جذب می توانید  مقاله های بسیار کاربردی همین سایت و موجود  در اینترنت  از جمله مراحل قانون جذب را مطالعه کنید. همچنین توصیه می کنم حتما فیلم راز را هم بارها و بارها ببینید.

مطالعه کتاب در زمینه موفقیت هم بسیار لازم است. هرچقدر شناخت شما از قانون جذب بیشتر باشد، بهتر و سریعتر می توانید گام های خلق رویاهایتان را بردارید.

گام دوم: استفاده آگاهانه از قانون جذب

 

باید یاد بگیرید که چطور آگاهانه رویاهایتان را انتخاب کنید و با استفاده از قانون جذب، خودتان را در مسیر تحقق رویاهایتان قرار دهید.

گام سوم: جذب شوید!

 

در این مرحله باید بتوانید در زندگی روزمره خود، مثبت اندیشی و احساس خوب را کاملا تجربه کنید، باید در لحظه حضور داشته باشید و لحظات زندگی در کنترل شما باشد. در این مرحله شما در لحظه لحظه عمرتان، در معدن مغناطیس فرایند جذب کائنات هستید.

قانون-جذب، قانون-جذب-رویاها، جذب-رویاها، جذب-آرزوها

گام چهارم: فرآیند آفرینش در شما به یک عادت مبدل می شود.

 

وقتی سه مرحله اول به خوبی اجرا شود، با تکرار و تکرار و تکرار ، فرآیند آفرینش در شما به یک عادت شیرین تبدیل می شود و اینجاست که شما خداگونه زندگی می کنید.

گام پنجم: با گذشت زمان، مثبت تر و مثبت تر می شوید.

 

در این مرحله، افراد مثبت جدیدی پیش رویتان قرار می گیرند، کسب و کارتان رونق می یابد و غرق در خوشبختی و ثروت مادی و معنوی می شوید. خوب و مثبت می شوید و خوبی های بیشتری را جذب می کنید.

گام ششم: قانون جذب در شما هضم می شود.

 

در این پله، شما کاملا تغییر کرده اید. قانون جذب و شما یکی می شوید. ارسال درخواستتان به کائنات با دریافت پاسخ یکی می شود. و شما یک ابرجذاب موفقیت هستید. هدف من فقط انتقال یک پیام است: در فرایند خلق رویاها با قانون جذب، شما فقط باید سفارش دهید و کائنات وظیفه دارد شرایط را برای شما مهیا کند. کافیست خواسته تان را مکتوب کنید و هر اقدامی که به ذهنتان می رسد را عملی کنید، کائنات در خدمت شماست تا سفارشتان را تحویل دهد.

داستان واقعی موفقیت محمود جولایی،نویسنده، مدرس و مشاوره تحول فردی

 

من همه چیز را در زندگی از طریق  موفقیت باقانون جذب بدست آوردم و یک روز فردی بسیار معروف در هندوستان خواست که راز موفقیت های مرا بداند. او مرا به یک ویلای بسیار زیبا دعوت کرد. چون ایشان یکی از دوستان بسیار خوبم بود من آن روز رازم را با ایشان در میان گذاشتم و صدای خودم را ضبط کردم و تصمیم گرفتم این بار آن را به زبان زیبای پارسی و با مردم خوب ایران عزیزم در کاملترین دوره آموزش قانون جذب و خلق رویاها در میان بگذارم و با مردم عزیزم گفتگو کنم.

 • اگر می خواهید درباره داستان راز موفقیت بیشتر بدانید، روی ” درباره راز موفقیت ” کلیک کنید.
 • اگر می خواهید در باره محود جولایی (مدیر سایت راز موفقیت) بیشتر بدانید روی “بیوگرافی محمود جولایی ” کلیک کنید.

لطفا پرسشهای خودتان را در زیر این پست بخش نظرات مطرح کنید. تمام پرسش ها جواب داده میشود. پیام، نظر و تصمیم شگفت انگیز خودتان را در سایت ثبت کنید. شاید این مهم ترین کاری باشد که هم اکنون باید انجام دهید.

دوست خوب من تو عالی هستی. ممنونم که در این سفر هستی تا زندگیت را عالی و جادویی کنی.

لطفا تا ایستگاه پایانی با من باشید.

چرا هنوز از دوره نخبگان قانون جذب برای تحقق آرزوهایتان استفاده نمی‌کنید ؟

 کلیک کنید تا عضوی از نخبگان قانون جذب باشید !‍ 

  مشاوره خرید محصول: ۲۶۷۲۱۸۴۱-۰۲۱

1 نظر
 1. نیاز نظرات کاربران

  سلام ممنون بابت مطالب خیلی خوب تون. تشکر. میشه در مورد تمیرین فیزیکی توضیح بدین من با تمرین های ذهنی خودمو تغیر دادم الان برای دریافت نیاز دارم تمرین فیزیکی رو یاد بگیرم و انجام بدم اما نمیدونم چجوری یه چیزایی شنیدم از تمرین فیزیکی. مثلا من فلان ماشین رو دوست دارم کاملا ذهنی قبولش کردم الان تو مدارش قرار گرفتم چون خیلی زیاد بیش از حد میبینمش هر موقع میدم بیرون 4 یا 5 بار میبینمش جدیدا هم توی کوچه مون پارک. الان برای دریافتش میخوام عملی انجام بدم یا همون فیزیکی. باید بدم بنگاه ماشین. یا تو دیوار دنبال بگردم یا بزم با صاحب ماشین صحبت کنم ببینم چجوریه ماشینش که میخواد بفروشه با این که هیچ پولی ندارم اما برم بگردم دنبالش. این میشه تمرین فیزیکی

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پیام شما پس از بررسی منتشر می شود

پشتیبانی سایت توسط : پشتیبان وردپرس