موفقیت، موفقیت-فردی، موفقیت-مالی، موفقیت-شغلی

قانون جذب در 68 ثانیه | در 68 ثانیه به آرزوی خود برسید - راز موفقیت

تعداد امتیاز: 10

چکیده مقاله :

انتشار : 1396/10/22 0 نظر 116 بازدید

قانون جذب در 68 ثانیه: در پی تحقیقات خودم در حوزه موفقیت های فردی از طریق  قانون جذب، اخیرا در کتاب استر هیچکس به نام : بخواهید تا به شما داده شود، تکنیک بسیار جالبی دیدم که در این مقاله به آن می پردازیم. ایشان بر اساس تجربیات و نتایج تحقیقات طولانی مدت خود در آموزش قانون جذب می گوید : اگر بتوانید 17 ثانیه روی چیزی متمرکز شوید،تمرکز کل کاینات و هستی را به سمت آن موضوع جلب خواهد شد. شما با این تکنیک ساده میتوانید کاربرد قانون جذب را بسیار ساده در اختیار خود داشته باشید.

قانون جذب در 68 ثانیه | در 68 ثانیه به آرزوی خود برسید - راز موفقیت

قانون جذب و آشکارسازی رویاها در 17 ثانیه

خیلی از ما در مورد کاربرد قانون جذب و آشکار سازی رویاها از طریق بکارگیری قانون جذب شنیده­ایم و سعی کردیم آن را در زندگی روزانه بکار ببریم. تلاش کردیم به چیزهای فکر کنیم که دوست داشتیم در زندگی­مان اتفاق بیافتد. اما نکته اینجاست که آیا در قانون جذب تکنیک خاص و شگفتی وجود دارد که بتوانیم رویاهایمان را با استفاده از آن آشکار کنیم؟

اخیرا تکنیکی را در کتاب " بخواهید تا به شما داده شود" اثر استر هیکس، خواندم و آزمایش­های دقیقی مربوط به آن انجام دادم. نتایج من نشان می دهد که این تکنیک جواب می­دهد. شما در این مقاله روشی برای استفاده از قانون جذب در 68 ثانیه و تکنیک آشکار سازی استر هیکس را یاد می­گیرید.

 

چگونه در 68 ثانیه با قانون جذب به آرزوهای خود برسید؟

آرام و ریلکس دراز بکشید.

سپس برای حدود 17 ثانیه هر چه را که در زندگی می خواهید به طور کامل و واضح تصور و تصویر سازی کنید. جزئیات آنچه که می­خواهید را تجسم خلاقانه کنید. مثلا اگر لپ تاپ می­خواهید، به رنگ لپ تاپ خودتان فکر کنید، به صفحه کیبرد آن فکر کنید. تصور کنید که دارید با لپ تاپتان کار می­کنید و احساسات خوبی را که دارید حس کنید. این تصویر سازی را فقط برای 17 ثانیه انجام دهید و سپس آن را فراموش کنید و روزتان را ادامه دهید. حتی به چیزهای مثل می­تونم لپ تاپ را بدست بیارم؟ این کار جواب می­ده؟ و به چیزهای شبیه این هم فکر نکنید. رها کنید و قصد و هدف خود را فراموش کنید.

همین! احتمال زیادی وجود دارد که خواسته شما برآورده شود. (کارکرد قانون جذب)

 

آیا تکنیک قانون جذب در 68 ثانیه جواب میدهد؟

من چندین بار از تکنیک قانون جذب در 17 ثانیه استفاده کرده­ام. سال ها پیش وقتی از کشتی پیاده شده بودم و درحال برگشت به تهران بودم، همکارم را در فرودگاه فرانکفورد (که واقعا شهری است) گم کردم سعی کردم پیدایش کنم اما هیچ کس فردی را با آن خصوصیات ندیده بود. بعد از اینکه مدتی، همان جایی که بودم ایستادم چشمانم را بستم و 17 ثانیه لحظات خوبی را تصور کردم که او را پیدا کرده­ام. خیلی زود یکی از مسئولان فرودگاه گفت دوستم را دیده و به من کمک کرد پیدایش کنم و ما به پرواز خود رسیدیم. برایم عجیب و باورنکردنی بود. اما قانون 17 ثانیه قانون جذب واقعیت داشت. قانون جذب در 17 ثانیه عمل کرد.

در مطالعات بیشتر، در بین تکنیک­های قانون جذب، اخیرا آزمایشی انجام دادم و تلاش کردم 15 رویای کوچک را در 50 روز آشکار کنم. حقیقت جالب این است که 13 مورد آن ها به نوعی برآورده شدند و 9 مورد دقیقا همان طور که من می­خواستم آشکار شدند. آیا این معجزه نیست؟

پس از چنین اتفاقات باورنکردنی و نتایج مثبتی اکنون ایمان محکم به این تکنیک دارم چرا شما این تکنیک را امتحان نمی کنید؟  فقط 17 ثانیه  بر روی آنچه که می­خواهید تمرکز کنید و سپس فراموشش کنید. اگر بخواهید می توانید برای یک یا دو دقیقه این کار را انجام دهید و مطمئنا نتایج بهتری خواهید داشت. در هر حال از آشکارسازی خود لذت ببرید.

 

راز بزرگ تصویر سازی در 68 ثانیه چیست؟

" وقتی رادیو را  روی فرکانس خاصی تنظیم کنید هر چه را که پخش می­شود می­شنوید. به همین ترتیب هر چه را که به آن تمرکز کنید مثل این است که دارید فرکانس رادیو را تنظیم می­کنید و وقتی بر چیزی فقط 17 ثانیه تمرکز کنید، فرکانس آن را در خودتان فعال می­کنید. زمانی که این فرکانس را فعال کردید، قانون جذب شروع به پاسخ دادن به این فرکانس می­کند در واقع شما خاموشید و قانون کارش را انجام می دهد. "  آبراهام هیکس

 

این روش راهی عالی برای آشکار سازی رویاهای شماست بدون آنکه زمان زیادی را به آن اختصاص دهید.

آبراهام هیکس : 17 ثانیه تا به حقیقت رساندن رویاهایتان بر اساس قانون جذب کاینات

اگر بتوانید یک تفکر ساده را 17 ثانیه در ذهنتان نگه دارید بدون آنکه با آن مخالفتی بکنید با قانون جذب افکاری به همین شکل، همین اندازه، همین فرکانس تولید خواهد شد.

و دقیقا در ثانیه 17، این دو به هم خواهند پیوست و وقتی این اتفاق می­افتد در واقع انرژی پخش می­شود و این مانند لحظه احتراق یا آتش گرفتن است. و وقتی این دو فکر به هم می­پیوندند و شعله ور می شوند می­توانید احساس شور و اشتیاق را در خود احساس کنید. در ثانیه 17 ام، این دو فکر که یکی شده­اند بزرگتر، تکامل یافته تر می شوند و ارتعاشات شما سریعتر می­شود.

اکنون، اگر بتوانید بر روی این فکر 17 ثانیه دیگر تمرکز کنید، در لحظه­ای که به ثانیه 34 ام می­رسید دو 17 ثانیه بر روی آن فکر تمرکز کرده­اید و افکار تکامل یافته­تری جذب می­شوند به عبارت دیگر افکار یکدیگر را جذب می کنند. در طبیعت افکار شبیه به هم می پیوندند.  در ثانیه 34 این دو فکر تکامل یافته با هم یکی می­شوند و نقطه انفجار دیگری به وقوع می­پیوندد. در این لحظه این دو فکر با فرکانسی بالاتر و سریع تر به هم می پیوندند. اگر بتوانید این فکر را تا ثانیه 51 نگه دارید یعنی 3 تا 17 ثانیه افکار تکامل یافته­تر می­شوند و نقطه احتراق دیگری شکل می­گیرد و همین اتفاق مجددا رخ می­دهد اگر تا ثانیه 68 ادامه دهید و بنابراین شما به اندازه کافی سوخت و انرزی دارید تا آشکار سازی فیزیکی اتفاق بیافتد.

فقط برای اینکه توجه شما را جلب کنم چند مقایسه فیزیکی را مطرح می­کنیم, 17 ثانیه تمرکز خالص بر یک فکر به اندازه 2000 ساعت فعالیت ارزیابی شده است. اگر به طور متوسط 40 ساعت در هفته کار کنید، این 17 ثانیه تقریبا برابر با کاری است که در یک سال انجام می­دهید. اگر بتوانید از ثانیه 34 رد شوید، می­توانید این عمل را در ده ضرب کنید یعنی 20000 ساعت فعالیت. اگر بتوانید 3 تا 17 ثانیه یعنی 51 ثانیه بر فکری تمرکز کنید باز هم این عدد در ده ضرب می­شود یعنی 200000 ساعت فعالیت و اگر بتوانید از ثانیه 68 رد شوید یعنی بیش از یک دقیقه تفکر خالص بدون مخالفت و مقاومت معادل با بیش از دو میلیون ساعت فعالیت است.

قانون-جذب، قانون-جذب-در-68-ثانیه، فرمول-قانون-جذب

آیا می توان با 68 ثانیه تصویر سازی رویاها را جذب کرد؟

ممکن است بگویید به نظر نا معقول می رسد نمی توانم وجود چنین نیروی را درک کنم. وقتی انرژی خود را با انرزی جهان هماهنگ می­کنید، وقتی دیگر با آن هسته مخالفتی نمی­کنید چیزهای شگفت انگیز رخ می دهد. 17 ثانیه واقعا زمان زیادی نیست اما چیزی که من می­بینم این است که بسیاری از شما تقریبا در ثانیه 8 ارتعاشی متناقض را ارسال می­کنید.  اکثر شما حتی یک جمله را بدون اینکه با فرکانسی که آرزو دارید متناقض نباشد تمام نمی­کنید. مثلا می­گویید " می­خوام پولدار بشم ولی خیلی خسته تر از اون هستم که بخوام تلاشی بکنم" این جمله در حدود یک ثانیه طول کشید. یا مثلا " دوست دارم سلامتی داشته باشم ولی از این بیماری می ترسم." اغلب ما آموزش دیده­ایم که خیلی واقع گرا و عینی رفتار کنیم و در واقع تیشه بر پای خودمان بزنیم و کارمان را به دست خودمان خراب کنیم.

دقیقا مثل این می­ماند که کسی بگوید: من یک فنجان چای داغ می­خواهم و بعد کتری را روی گاز بگذارد و گاز را روشن کند، ولی دقیقا قبل از اینکه آب جوش بیاید شعله را خاموش کند و سپس دوباره شعله را روشن کند و قبل از اینکه آب جوش بیاید، دوباره آن را خاموش کند و بعد بگوید: من 15 سال است که تلاش می کنم یک لیوان چای داغ بنوشم و ما می­گوییم فقط کمی بیشتر صبر کن و بگذار شعله روشن باشد. فقط اگر  بتوانید از این واکنش های تند تیز خلاص شوید و فقط کمی بیشتر صبر کنید چیزی را که من در موردش صحبت می­کنم احساس می­کنید. چیزی که باعث می­شود نتوانید افکار مخالف را به سرعت از بین ببرید این است که آموزش دیده اید منطقی و هدفمند فکر کنید، مزایا را بسنجید و نکات مثبت و منفی را در نظر بگیرید. یاد گرفته­اید که کار متعادل و معقول این است که بگویید مثلا با قانون جذب نمیشود فلان چیز را کسب کرد. ما می­گوییم که شما در این کار افراط می­کنید، چون تضاد و تردید به شما در روشن­تر شدن رویاهایتان کمک می­کند چون ما با جزییات بیشتری راجع به آن حرف می­زنیم و فکر می­کنیم و این حرکتی رو به جلو است. تضاد و تردید برای تصمیم گیری لازم است اما از زمانی که تصمیم­ نهایی را گرفتید، دیگر جایی برای تردید نیست. اگر تمام تمرکز خود را متمرکز بر آن تصمیم کنید و بیشترین تلاش خود را برای دستیابی به فرکانسی مطابق با آن تصمیم انجام دهید در زمانی کوتاه، کائنات برای کمک به شما دست به کار خواهد شد تا به آنچه که دوست دارید برسید. من تلفنی با خانمی در مورد فکر خالص صحبت می­کردم و او واقعا نمی­توانست بفهمد من چه می گویم. برای بسیاری از  ما تماشا کردن تلویزیون یا انجام دستور دیگران خیلی ساده­تر از این است که چشمانمان را ببندیم و 17 ثانیه به چیزی که می­خواهیم فکر کنیم. وقتی از این خانم خواستم که فقط 17 ثانیه به چیزی که می­خواست فکر کند گفت که سه موضوع اساسی یعنی سلامتی، مسائل مالی و روابط دارد. اما چون همیشه احساسات منفی نسبت به این مسائل داشت نمی­توانست بر روی داشتن آنها تمرکز کند. بنابراین از او خواستم که سه موضوع را انتخاب کند که نسبت به داشتن آنها احساس منفی ندارد و لازم نیست برای شروع موضوعات مهمی باشند که تغییر دهنده زندگی هستند. اما او حتی این سه مورد به ذهنش هم نرسید و در آخر خودم عینک آفتابی با شیشه آبی را پیشنهاد دادم که چیزی است که می­توان به راحتی تصور کرد و از او خواستم تمرین 17 ثانیه را در مورد عینک آفتابی انجام دهد. تلفن را قطع کرد و در همان زمان در سفر بود که خیلی اتفاقی وارد مغازه عینک فروشی می شود و دقیقا عینکی را که تصور کرده بود را می بیند.

قانون-جذب، قانون-جذب-در-68-ثانیه، فرمول-قانون-جذب

 

آیا تکنیک 68 ثانیه خلق آرزوها با قانون جذب همیشه جواب میدهد؟

شما را تشویق می­کنم که این بازی را برای حتما سه مورد انجام دهید.

چون اگر این بازی را برای یک یا دو مورد انجام دهید و اگر فقط چند روز این بازی را برای موضوعاتی که علاقه خاصی به آنها دارید و هیچ احساس منفی و متضادی راجع به آن ندارید انجام دهید خیلی زود خواهید دید که کائنات همیشه و به طور کامل به ارتعاشات شما پاسخ خواهد داد. اما دلیل اینکه کائنات به ارتعاشات شما پاسخ نمی­دهد این است که می­گویید من این ماشین قرمز را می­خواهم، اما خیلی گران است بنابراین کائنات به هر دو ارتعاشی که شما فرستاده­اید پاسخ می دهد و در نتیجه این دو فکر ارتعاشاتی متضاد هم تولید کرده و نهایتا همدیگر را خنثی می کنند و هیچ پاسخ و نتیجه ای دریافت نمی­کنید.

امیدوارم منظورم را متوجه شده باشید؟

پس در افراد با افکار متضاد، قانون جذب 68 ثانیه جواب نخواهد داد!

وقتی شروع به فرستادن ارتعاشات خالص می­کنید می بینید که کائنات به ارتعاشات شما پاسخ می­دهد. اگر این بازی را برای دو تا سه روز انجام دهید، دو اتفاق جالب برایتان رخ می­دهد:

اتفاق اول:  به خودتان نشان می­دهید که توانایی تمرکز 17 ثانیه ای بر چیزی را دارید و اگر بتوانید این کار را در 17 ثانیه اول انجام دهید پس برای 17 ثانیه دوم (34 ثانیه)، سوم (51 ثانیه) و چهارم (68 ثانیه) هم می توانید انجام دهید.  

اتفاق دوم:  به کائنات این فرصت را می دهید که به شما نشان دهد کاملا به ارتعاش شما پاسخ خواهد داد. در واقع یاد خواهید گرفت شما پرتویی از انرژی هستید که پاسخ داده خواهد شد و این در واقع به شما احساس کنترل می دهد و متوجه می شوید که شما خالق زندگی خود هستید.

دوستانم، دلیل بودن شما این است که خالق زندگی خودتان هستید. بگذارید موضوع را برایتان روشن کنم خالق بودن به این معنا است که شما متمرکز بر انرژی هستید. شما اینجا نیستید تا هر چه را که می بینید و هر جا که می روید ارتعاش همان را ساطع کنید. شما باید هدایت کننده انرژی خودتان  باشید و هدایت انرژی فقط با تمرکز بر افکارتان است. اکنون، می­دانید که چه کاری انجام می­دهید در واقع می دانید که آیا بر چیزهایی که می­خواهید تمرکز می­کنید؟ باید نسبت به احساساتتان حساس باشید چون در واقع شما نوسانات فرکانستان را احساس می کنید. عواطف شما سیستم راهنمای شماست به عبارت دیگر احساسات شما نشان دهنده حال درونی شماست.

یک پنکه سقفی را تصور کنید، یکی از آن پنکه­های که خوش ساخت و گران هستند و کارشان را خوب انجام می دهند. این پنکه اینقدر خوب ساخته شده که بدون هیچ گونه سر و صدایی هوای خنک را به سمت شما می­آورد. حال مداد خود را در مسیر پره های پنکه بگیرید سر و صدای عجیبی ایجاد می کند، درسته؟ مداد داخل پنکه دقیقا همان احساسات منفی هستند. وقتی سعی می­کنید فرکانس بالا و منظم تر را به فرکانسی پایین و غیر منظم تبدیل کنید. ایا میتوانید ارتعاشات انرژی خود را احساس ­کنید? مداد داخل پنکه یک مثال خیلی مشهود از نوسانات انرژی است، اما این دقیقا همان احساسات منفی است.

وقتی رویایی دارید، وقتی فکری در مورد چیزی دارید و خودتان را در جایگاه داشتن آن می­بینید اما به این نتیجه می­رسید که نمی توانید آن را داشته باشید. این نا امیدی و احساس منفی مثل همان مداد داخل پنکه است. این شما هستید که ارتعاشی پایین و آهسته را وارد ارتعاشی بالاتر و سریعتر می­کنید.

 

آیا متوجه منظورم شدید؟

تا به حال شده با کسی باشید که هر چقدر با او حرف می­زنید احساس بهتری پیدا می­کنید. دوستی که وقتی با او هستید احساس خوبی دارید. بازی می­کنید. شوخی می­کنید و در تمام مدت احساس شادی دارید به خصوص در جوانی یا نوجوانی ممکن است این احساس را تجربه کرده باشید. این احساسی است که می­خواهم تجربه کنید آنقدر به این بازی ادامه دهید تا به فرکانس بالاتر و بالاتری روید تا آنجا که احساس کنید هیچ کاری نیست که نتوانید انجام دهید.

دوستانم، این همان احساسی است که می­خواهم دوباره به آن متصل شوید. می­خواهم بفهمید که اگر بتوانید بر یک فکر 17 ثانیه تمرکز کنید، انرژی قدرتمندی تولید می­شود که فرکانس بسیار بالایی دارد و وقتی این کار را عمدا و با آگاهی انجام دهید آنگاه میبینید که جهان هستی به فرکانس جدید شما پاسخ خواهد داد. شما خالق چیزها و اتفاقات زندگیتان می­شوید. وقتی خیلی ساده بتوانید بر نتیجه نهایی تمرکز کنید و در فرکانس چیزی که می­خواهید قرار بگیرید، ارتعاش کائنات با ارتعاش افکار شما منطبق خواهد شد و خالق اتفاقات و چیزهایی خواهید شد که از قبل تعیین کرده­اید. 

"فقط 17 ثانیه برای رسیدن به رویاهایتان زمان لازم است، آیا به اندازه 17 ثانیه وقت دارید؟

 

مطالب مرتبط را نیز بخوانید :

راز بزرگ خلق رویاها از طریق قانون جذب چیست ؟

ساخت جعبه جادویی خلق رویاها 

فایل صوتی خود هیپنوتیزم جذب ثروت و فراوانی

 

به همه سوالات مرتبط با موضوع این مقاله در زیر این پست پاسخ داده خواهد شد.

محمود جولایی 

قانون-جذب، قانون-جذب-کاینات  با انگیزه و عالی بمانید. 

  سایت راز موفقیت 

  لینک عضویت در کانال راز موفقیت

به این مطلب امتیاز دهید

نظرخود را با ما درمیان بگذارید

برای ارسال نظر باید عضو سایت باشید، اگر قبلا در سایت ثبت نام کرده اید اینجا را کلیک کنید.

captcha Refresh

نظرات سایر دوستان

به چه موضوعی علاقه مندید؟

محصولات مرتبط

مطالب مرتبط

نرم افزار موبایل “ راز موفقیت ”

اپلیکیشن موبایل (آندروید) برای راحتی کاربران سایت و سوپر گروه استاد جولایی را از اینجا دانلود کنید.

دانلود رایگان 10 کتاب برتر و پر فروش حوزه موفقیت
دانلود رایگان 10 کتاب برتر و پر فروش حوزه موفقیت

این 10 کتاب را همه افراد موفق خوانده اند. آیا شما نمیخواهید این کتاب های سرنوشت ساز را بخوانید؟

دریافت بصورت رایگان
google-site-verification: google8c33fceebbf75d7d.html