موفقیت، موفقیت-فردی، موفقیت-مالی، موفقیت-شغلی

آخرین راز تغییر با قانون جدب که روانشناسان به هیچکس نگفتند (درس18)

تعداد امتیاز: 1

چکیده محصول :

انتشار : 1396/04/23 5 نظر 1,610 بازدید

آیا شما هم مواردی تو زندگیتون بوده که نتونسته باشین تغییر بدین؟ من که مورد زیاد داشتم. در این پکیج آموزش قانون جذب من آخرین راز تغییر خودم رو براتون فاش میکنم. در اینجا شما یادمیگیرید که چطور تغییرات غیر ممکن را در خودتون به کمک قانون جذب بوجود بیارین. این محصول آموزش قانون جذب برای کسانی طراحی شده که در خیلی زمینه ها براحتی تغییر می کنند، اما در موارد خاصی موتور تغییر آنها متوقف شده و هیچ حرکتی صورت نمیگیرد. در اینجا شما را به دنیای تغییر فکر، تغییر باورها و تغییر احساس میبرم. شما خود و تنها با تکیه بر توان خود تغییرات بزرگ را تجربه خواهی کرد.

آخرین راز تغییر با قانون جدب  که روانشناسان به هیچکس نگفتند (درس18)

آیا برای شما هم تغییر کار سختی است؟

ما در درس 17:  " چرا من تغییر نمیکنم؟ " بر اساس اصول قانون جذب آموختیم که چطور باید فرکانس و در نتیجه مدار خود را با آموزشهای قانون جذب تغییر دهیم. برای همه شما ثابت شد که برای اینکه دنیای شما تغییر کند، مجبورید فضای ذهنی خودتان را تغییر دهید. فکر اساس همه تغیرات است. اما فکر بخودی خود تغییر نمیکند.

تغییر از طریق قانون جذب، تغییر با قانون جذب، آموزش-قانون-جذب

دوستان، متاسفانه افکار منفی بخودی خود و تنها با افکار مثبت و سازنده تغییر نمیکنند. شما مجبورید مداخله کنید. شما باید تغییرات را از طریق قانون جذب از همینجا آغاز کنید.

در واقع در تمام طول دوره و درس های قبل همیشه اساس آموزش قانون جذب بوده و در اینجا و تنها در این بسته آموزشی، "روانشناسی تغییر" را در کنار آموزه های قانون جذب بطور خاص تجزیه و تحلیل میکنیم.

اگر تاکنون در موارد خاصی همچنان ایجاد تغییر در فکر و باور و یا هر زمینه دیگر به یک چالش بزرگ برایتان تبدیل شده، در این درس، معجزه روانشناسی موفقیت را بعنوان آخرین ابزار جراحی در دستان خودتان میگیرید. شما با این درس ذهنتان را زیر و رو می کنید و آخرین موانع بازمانده و پوسیده را نیز شناسایی و دور می ریزید. شما قدرت تغییر را برای همیشه در دستان پرتوان خود آماده اقدام خواهید داشت.

لطفا این درس را مهمترین و گران ترین بسته آموزش قانون جذب برای ایجاد تغییر باور کنید. لطفا تصور کنید این محصول را به قیمت چند میلیون تومان تهیه کردید و از آن بیشترین بهره را ببرید. برای ایجاد این تغییرات انقلابی شاید لازم باشد فقط 5 بار کتابچه همراه درس را بخواند و شاید 10 بار فایل های صوتی همراه آن را گوش کنید.

 

برای هر تغییر از طریق قانون جذب "نیاز" باید حس شود

هرگاه تغییری بر اساس یک احساس نیاز شدید و دلیل محکم ایجاد شود، ماندگارتر و انگیزه ایجاد آن قویتر خواهد بود. (کتاب رازها و نیازهای موفقیت ایرانی)

مهم‌ترین چیزی که قبل از شروع مراحل تحول و تغییر در زندگی باید بدان توجه کرد، احساس عطش نیاز و به بیان بهتر " اشتیاق سوزان داشتن برای تحول و تغییر" است. یکی از نیازهای فطری انسان نیاز به بهبود همیشگی جایگاه و شرایط زندگی او است.

حتما متوجه شدید در هر زمینه که پیشرفتی در خود می بینید، احساس خوبی در شما جرقه می زند. این بخاطر آن است که در واقع دارید یک نیاز ذاتی را برطرف می کنید. احساس پیشرفت یک نیاز روانی و اساسی انسان است و آنقدر قدرتمند است که انسان را می تواند سال ها به انجام کارهای سخت واردارد.

اما برای اینکه از جایگاه کنونی (هرچه هستی، هرچه داری، با هر حس و حال و روز) به جایگاه رویایی بهتری (جایی که اگر در ذهن و جهان هستی هیچ محدودیتی نبود، کسی میشدی که الگویت بوده، همه خواستنی های رویاهایت را میداشتی، حس و حال و روزت بهشتی میشد) برسید، حتما و باید تغییر کنید.

هیچ راه دیگری هم نیست. هیچ میانبر و روش سادتری هم وجود ندارد.

آموزش-قانون-جذب، تغییر-با-قانون-جذب، تغییر-از-طریق-قانون-جذب

اگر "نیاز" در تو از جنس نیازهای حیاتی مثل "نیاز به اکسیژن" نباشد، در دشوار های تغییرات احتمال دارد زود خسته شده و کنار بکشید. نیاز را در خود شناسایی کنید. اگر نیاز را در خود قوی نمیبینید، این موضوع این پیام را به من می دهد که شما دلیلی برای این تغییر احساس نمی کنید.

واقعا اگر لزومی ندارد، پس چرا می خواهید تغییر کنید؟

اما اگر تغییر را لازم و ضروری میدانید، اما انگیزه ندارید، کار راحت تر خواهد بود.

انگیزه را باید در خود ایجاد کنید. در این محصول آموزش قانون جذب ما این را به شما آموزش میدهیم که بتوانید در ذهن خود جستجو کنید تا بفهمید که:

آیا تغییر در شما لازم و ضروری است؟

اگر تغییر نکنید، چه اتفاقی میافته؟

چرا با اینکه تصمیم و انگیزه این کار را دارید، همچنان نمیتوانید تغییر کنید؟

 

آیا افراد موفق مادرزاد تغییرپذیر هستند؟

دوستان یکی از عمومی ترین خصلت های افراد موفق، ایجاد انگیزه و عشق و عطش برای ایجاد تغییر است.

تغییر همیشه سخت است و شاید هیچکس علاقه نداشته باشد تغییر کند. افراد موفق نیز گاه برای مدت ها به زور این عطش و اشتیاق سوزان را در خود ایجاد می کنند.

پس، قدم اول هر تغییری ایجاد حالت "تشنگی" است. باید بخواهیم و سپس از جایی که هستیم برخیزیم و به سمت هدف یورش ببریم. بعد از آن هم در مسیر بودن و در حرکت بودن و نتایج بدست آمده، خود اشتیاق و انگیزه را در سطح تشنگی نگه میدارد. این راز آموزش قانون جذب من هست.

نکته مهم: افراد موفق با هر تغییر، برای همیشه از گذشته خود خداحافظی می کنند.

دوستانم، باور کنید که افراد موفق هرگز موفق زاده نمی شوند. مثل شما درگیر زندگی عادی هستند. روزی با خواندن یک کتاب. یا دیدن یک زندگی متفاوت و یا آشنایی با یک فرد خاص و موفق، تصمیم می گیرند آیندشان متفاوت از گذشته شود. این راز بزرگ آموزش های این سایت است که آنقدر کتاب خوب و مثال خوب پیش روی شما قرار می دهد تا انگیزه خواستن چیزی یا شرایطی بهتر در شما شعله ور شود.

با یک تصمیم ناگهانی و بدون احساسی و دلیل نیاز هیچ اتفاق بزرگ و ماندگاری رخ نمی دهد. به گشته خود برگرد. چقدر تصمیم خوب گرفتی؟ چقدر تغییر کردی؟ با این تصمیمات هیچ آینده ای دگرگون نمی شود، مگر آنکه بعد از تصمیم تغییر، اقدام و عمل پیگیرانه آغاز شود.

تغییر پل عبور از جزیره گذشته و عبور از دریای اکنون و رسیدن به سرزمین جدید و رویایی آینده است.
همه افراد موفق روزی بعد از یک احساس نیاز شدید، اشتیاق سوزان در خود ایجاد کرده و قدرتمندانه فرمان اجرای تصمیم تغییر را تنها راه تشخیص دادند و مصرانه روی تصمیم خودشان ایستادند.

 

عوامل بازدارنده از شروع روند تغییر (رازهای مخفی تغییر نکردن)

همه ما دوست داریم روزی تغییر را شروع کنیم.

اما به دلایلی نمی شود. یکی از مهم‌ترین عوامل بازدارند روانی تغییر؛ افکار منفی و باورهای ذهنی محدود کننده افراد است.

در این بسته آموزش قانون جذب، شما با مهم ترین و اصلی ترین عواملی که باعث می شود تا سیستم روان انسان، دستور اقدام به تغییر را با تاخیر صادر کند و یا اصلا صادر نکند، آشنا خواهید شد.

یکی از این عوامل تاخیر در اقدام و عمل که در این محصول روی آن بحث شده را در ادامه خواهید دید:

 

1. امروز و فردا کردن

یکی از بزرگترین مشکلات ما همین است که بیشتر مواقع به خودمان وعده می‌دهیم و عمل نمی‌کنیم.

هر زمان می خواهیم تغییر در زندگی و اجرای برنامه یمان را آغاز کنیم، معمولا چنین جملاتی به کار می بریم:

  • " از فردا شروع میکنم ."
  • "از شنبه صدر درصد اقدام میکنم."
  • " الان حوصله شو ندارم."
  • "الان کارهای مهم تری دارم. در یک فرصت مناسب."
  • "شرایتم بهتر شد، شروع میکنم."
  • " از ماه بعد آدم جدیدی می شم."

یعنی از یک زمانی که الان نیست شروع به تغییر خواهم کرد. یادتان باشد این بزرگترین دروغ به خود است. وقتی فردی میگوید، از زمانی خاص یا شرایطی خاص در آینده شروع خواهم کرد. در واقع نمیخواهد این کار را بکند.

من در آموزش های قانون جذب، به دوستان توضیح میدم که ذهن تاریخ نامشخص را هیچگاه جدی نمیگیرد. مثلا اگر بگویید از هفته بعد رژیم میگیرم! این پیام برای ذهن و کاینات هیچ ارزش و مفومی ندارد. چون ذهن میداند باز دارید به خود دروغ میگویید تا فعلا از فکر و نیاز زاحت باشید.

برای رفع این مشکل، از همون الان شروع کن. تصمیم گرفتی، نیازت رو به تشنگی تبدیل کن و بلافاصله بهترین اقدامت را اجرا کن. حتی یک ثانیه غقب انداختن خطر اقدام نکردن دارد.

مثلا دقت کردین ما ایرانی ها همیشه قراره روزی برنامه ورزشی منظم و مرتبی را از شنبه بعد شروع کنیم. این کار را در بسیاری موضوعات مهم زندگی دقیقا به همین شکل به آینده ای نا مشخص موکول میشود.

دوستان راز بزرگی از کارکرد ذهن را برایتان آشکار میکنم

ذهن فقط به امور مربوط به زمان حال و اکنون و همین لحظه اهمیت میدهد و از اموری که مقرر شده در زمانی در اینده اجرایی شود، گریزان است. سیستم روان ما درک درستی از تصمیمی که برای آینده گرفته میشود ندارد. ذهن هیچ چیزی خارج از زمان اکنون و همین لحظه را جدی نمیگیرد و برای آن دستور اقدامی صادر نخواهد کرد.

من مطالعات مدت داری روی این موضوع داشتم. نتایج واقعا جالب بود. ذهن آینده حتی تاریخ دار و حتی مدت مشخص داشته باشد را در "زمان نا مشخص" فرض میکند. در واقع به قول انشتین ذهن درک درستی از زمان ندارد. اوضاع زمانی بدتر میشود که ذهن از صاحب خود کمی سابقه بد هم سراغ داشته باشد. در این صورت هیچکدام از قول و قرارهایی که با خودتون میذارید تا در آینده تغییری را در خود شروع کنید، مخصوصا اینکه خود تغییر همیشه مقاومت های ذهنی را با خود دارد، عملی نخواهد شد.

دوستان در این درس تمریناتی گنجانده شده تا شما خود را در مواجه با قولهایتان و قرارهایتان برای تغییر بهتر و دقیق تر بشناسید.
شما سه مرحله طلایی "شرطی سازی" را برای عادت سازی جدید در خود میآموزید.

موضوعات این محصول را هرگز در هیچ کتاب و سمیناری نخواهید یافت. اینجا تجربیات بالینی روانشناسی تغییر افکار از طریق قانون جذب و روانشناسی را می آموزید و تکنیک های منحصربفردی را خواهید آموخت.

لطفا اگر به اندازه کافی تلاش بی نتیجه در ایجاد تغییرات ضروری داشته اید، پیشنهاد میکنم بیش از این فرصت سوزی نکنید و این محصول را تهیه کنید.

برای همه دوستان آرامش را در کنار موفقیت‌های بسیار بزرگ خواهانم.

 

آنچه شما با پرداخت تنها 35000 تومان دانلود خواهید کرد

1

فایل صوتی

8.1MB

24 دقیقه

آیا تغییر لازم دارم؟

2

فایل صوتی

7.1MB

21 دقیقه

توضیحات استاد در مورد روانشناسی تغییر.

  3

فایل صوتی

8.3MB

24 دقیقه

قانون جذب و تغییر. راهکارها و اصول عملی تغییر مدار.

4

فایل PDF

1.2KB

34 صفحه

متن درس و راهکارهای عملی استاد جولایی و تمرینات درس.

با خرید از این سایت شما همیشه برنده خواهید بود.

اگر در خرید و یا زمان دانلود فایلهای صوتی و پی دی اف این محصول مشکلی داشتید و یا به دلیل ضعف اینترنت و یا استفاده از گوشی موبایل در خرید و یا دانلود اختلالی ایجاد شد. و یا حتی خرید از طریق اینترنت برای شما سخت بود. لطفا از طریق تلگرام و یا تماس تلفنی با شماره 09121752854 اطلاع دهید تا براحتی فایل ها از هر طریقی که شما دوست دارید برایتان ارسال گردد.

لطفا این پست را با دیگران در فیس بوک، توییتر و تلگرام و اینستاگرام و ... به اشتراک بگذارید، بیایید کمک کنیم تا دوستان بیشتری "موفقیت" و "شادی" و "سعادت" را در زندگی خلق کنند.

یادتون باشه هر قدر فراوانی بیشتری برای دیگران خلق کنیم، خودمان بیشتر دریافت می­کنیم.

 

با انگیزه و عالی بمانید.

چگونه-رویاهایم-را سریعتر-جذب-کنم لطفا، همچنان با ما باشید

سایت راز موفقیت - محمود جولایی

کانال راز موفقیت

خرید محصول آخرین راز تغییر با قانون جدب که روانشناسان به هیچکس نگفتند (درس18)

با خرید دانلودی این محصول:

1. 10% مبلغ پرداختی، خرید دانلودی، به کیف پول شما اضافه می گردد که می توانید برای خرید دیگر محصولات دانلودی سایت از آن استفاده نمائید.
2. بعد از دانلود به سرعت قابل استفاده می باشد.
3. مهمتر از همه در صورتی که در آینده مطلبی به صورت تصویری، صوتی و یا نوشتاری به این محصول دانلودی اضافه شود بدون پرداخت هیچگونه هزینه ای می توانید با استفاده از لینک آن در قسمت "سفارشات من" آن را دانلود نمائید.

توجه: بعد از خرید محصول دانلودی، لینک های دانلود در پروفایل شما (با همان نام کاربری که آن محصول را خریده اید وارد شوید) در قسمت "سفارشات من" برای همیشه موجود می باشد و می توانید هر زمان که خواستید با استفاده از آنها، فایل مورد نظر را دانلود نمائید.

افزودن به لیست آرزوها

به این مطلب امتیاز دهید

نظرخود را با ما درمیان بگذارید

برای ارسال نظر باید عضو سایت باشید، اگر قبلا در سایت ثبت نام کرده اید اینجا را کلیک کنید.

captcha Refresh

نظرات سایر دوستان

zohre tabatabaee در تاریخ ۱۳۹۶/۰۷/۱۲ گفته:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۰

سلام استاد عزیز ,من بالاخره اومدم تو سایت ,درس هفده عالی ,بود ,ممنون بابت تمام درساتون ,شمابهترین هستید

فاطمه کریمی پور
فاطمه کریمی پور در تاریخ ۱۳۹۶/۰۵/۲۸ گفته:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۰

سلام و درو دب استاد جولایی عزیز .درس 18فوق العاده بود .درس تغییر در زندگی .درس زندگی است .برنامه های گنجانده شده عالی بود ایجاد حال خوب .برنامه ریزی تو طول روز و شرط بندی برای خود برای تغییرات و رسیدن ب حال خوب .و هدف گذاری و عمل ب آن این درس درس زندگی خوب هست این که کارهای متفاوت از قبل کرد برای تغییر خیلی خیلی خوشحالم. برای گفتگوهای خود بخودی الانم خوشحالم ک این درس را تهیه کردم مثل بقیه درسها شما مشاور زندگی و پیامبر تغییرات هستین خداروشکر میکنم ک خداوند فرشته ای همچون شما و خانم شاکری را داد تا تغییر کنم .البته سایتم با مشکل برخورد کرده بود ک درستش کردم چون امروز باید این پیام را میزاشتم .ممنونم متشکر و سپاس

منیر عرب صفری در تاریخ ۱۳۹۶/۰۴/۳۰ گفته:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۰

سلام و عرض ادب به استاد جولایی عزیز و بزرگوار واقعا خوشخالم و شاکر که این درس و خوندم . میدونید چرا ؟چون تو این درس بهم یاد داد که هر روز رو چگونه شروع کنم ؟ چگونه بنویسم چه جوری ارزوهامو بنویسم یاد داد که نگران اینده نباشم یاد داد که روزم و چگونه سرشار از شادی و افکار مثبت کنم . بنویسم از چیزهای کوچک که تبدیل به باور و اعمالت میشه . استاد این درس عالی بود با مثالهایی که زدید تونستم ارتباط ب قرار کنم و بفهمم هر روزمو چا جوری و به چه عبارتی شروع کنم . وقتی ذهن شرطی میشه و برای هر روز برنامه ریزی میشه چه قدر راحت و بدون دغدغه ادامه میده . و چه عالی کارشو انجام میدا من امروزو این گونه زندگی کردم عالی بود انگار ی برنامه دقیق و حساب شده برای خودم و ذهنم و افکارم نوشته بودم . تازه اینجو ی فکرت متمرکز میشه و دیگه از این شاخه به اون شاخه نمیپره .ای برنامه حساب شده و کنترل شدا بود من واقعا ممنونم استاد بابت این درس فوی العاده . خدا قوت همیشه خدا پشت و پناهتون باشه . واقعا که شما نجات دهنده زندگی ادمهای هستید که مایل به تغییرند هزاران تشکر و شاد باش برای شما و خانواده محترمتون .

طلیعه نقدی در تاریخ ۱۳۹۶/۰۴/۳۰ گفته:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۰

هرچقدر جلوتر میریم متوجه پیوستگی مطالب میشیم واقعا مثل یه جاده اس که باید اول کیلومتر 1 رو بری بعد کیلومترهای بعدی... فقط میتونم بگم ممنون من واقعا تغییر کردم و خدا رو شاکرم که با شما آشنا شدم

من این محصول را در تاریخ 1396/04/25 خریده ام

یوسف شرقی در تاریخ ۱۳۹۶/۰۴/۲۷ گفته:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۰

با سلام مجدد خدمت استاد محترم جناب استاد جولایی و دوستان هم فرکانسی و بینندگان محترم سایت راز موفقیت
میخوام نظرم را با این بیت زیبای مولانا شروع کنم که میفرمایند
اب کم جویی تشنگی اور به دست تا بجوشد ابت ازبالا و پست
دوستان عزیز یکی دیگر و شاید مهم ترین راز در این درس توسط استاد محترم بر ملا شد و چقدر هزینه ها کردم که این راز را کمتر جایی شندیده بودم و بلاخره ان را یافتم امیدوارم که این درس رو مانند یک درس و کارگاه چند صد میلیون تومانی نگاه کنیم که استاد خیلی بل دقت و حوصله و تیز هوشی فراوان ذهن ما رو به چالش کشید و تمام حیله ها و بازی سازی های ذهن را برای ما در این درس برملا ساختند خداوند بزرگ و مهربان را شاکرم که در تمام این دوره حضوری پر رنگ داشته ام و توانسته ام با یاری خداوند و درس های استاد مدارها رو یکی پس از دیگری طی بنمایم خیلی خوشحال و امیدوارم که در همچین سایت و گروهی نظر نظر میگذارم امیدوارم دوستان از این درس ها به راحتی گذر نکنند و درس ها را با دقت فراوانی مطالعه و گوش بدهند و حتی الامکان نتایج خودشان را بنویسند و باز گو نمایند تا خداوند رحمان بیشتر از ان را برایشان فراهم کند چرا که زکات علم و اگاهی نشر ان هست واقعا معجزات بزرگی رخ میدهد هنگامی که با تمام سلول های بدت درس هایی رو میخوانی یاد بگیری و سعی کنی ان را در زندگی بکار ببندی و همراهی دوستان را انجام بدهی همان معجزه هایی که برای همه ما در این سایت رخ داد و رخ میدهد و از نظر بعضی از افراد که به چنین مدارهایی دسترسی ندارند غیر ممکن به نظر میرسد از زحمات بی شایبه و دلسوزانه استاد جولایی کمال تشکر و سپاسگذاری را دارم

من این محصول را در تاریخ 1396/04/25 خریده ام

نرم افزار موبایل “ راز موفقیت ”

اپلیکیشن موبایل (آندروید) برای راحتی کاربران سایت و سوپر گروه استاد جولایی را از اینجا دانلود کنید.

دانلود رایگان 10 کتاب برتر و پر فروش حوزه موفقیت
دانلود رایگان 10 کتاب برتر و پر فروش حوزه موفقیت

این 10 کتاب را همه افراد موفق خوانده اند. آیا شما نمیخواهید این کتاب های سرنوشت ساز را بخوانید؟

دریافت بصورت رایگان
google-site-verification: google8c33fceebbf75d7d.html