Login

Register

Login

Register

چرا به آرزوهایم نمیرسم ؟ – راز موفقیت

3 463

زمان لازم برای مطالعه این مقاله ارزشمند 9 دقیقه است.

 

چرا به آرزوهام نمی‌رسم؟؟

 

رویا (به انگلیسی: Dream) در لغت به معنای آرزو خیال و خواسته میباشد.شاید رویاها و خواسته های ما و رسیدن به رویاها اصلی ترین هدف زندگی هر فرد است. بزرگترین سوالی که ذهن ما را همواره به خود درگیر میکند این است که “ چرا به آرزوهام نمیرسم ؟ ” رویا ها و خواسته های ما میتواند کوچک یا بزرگ باشد اما موضوع مهم این است که رسیدن به رویاها برای هر فرد بسیار مهم است.

​عموما در کارگاه آموزش قانون جذب از من می پرسید:

 • من همه چیز رو درست انجام میدم، ولی چرا به خواسته هام نمیرسم؟
 • من قانون جذب رو قبول دارم. می بینم که جواب میده! اما چرا برای من کار نمیکنه؟ چرا به چیزی که میخوام نمیرسم؟
 • من کائنات رو باور دارم، ولی چرا هیچ وقت، نتایج دلخواهم رو نمی گیرم؟ چطور به آرزوهام برسم ؟
 • من مدتی طولانی قانون جذب رو بکار گرفتم، ولی چرا کار نمیکنه؟ میخواهم به رویاهام برسم.
 • چطور بقیه به رویاهاشون میرسن، اما من چرا به آرزوهام نمیرسم؟
 • آیا من کاری رو اشتباه انجام میدم یا این جهان و قانون جذب، واقعا وجود ندارن؟

چرا هنوز از دوره نخبگان قانون جذب برای تحقق آرزوهایتان استفاده نمی‌کنید ؟

 کلیک کنید تا عضوی از نخبگان قانون جذب باشید !‍ 

  مشاوره خرید محصول: ۲۶۷۲۱۸۴۱-۰۲۱

 

دوست خوب من، من همه این سوالات رو از افراد بسیار زیادی شنیدم. اگر سوالات بالا برای شما آشناست. پس شما دارین مسیر رو درست میرین، دو راهی تردید پیش روی شما کاملا درست است. اما در این درس شما می‌آموزید خودتان در دوراهی (آیا قانون جذب عمل می‌کند؟)، مسیر درست را تشخیص دهید.

من به رویاهام میرسم - به رویاهام میرسم

با تغییر هریک از باورهای محدودکننده و منفی، زندگی شما تغییر اساسی خواهد کرد.

تنها آرزو داشتن کافی نیست

 

اگر تا به امروز بزرگترین سوالی که در ذهنتان مطرح است و همواره با افسوس از آن یاد میکنید که چرا به رویاهام نمیرسم شاید وقت آن رسیده تا این راز بزرگ را با شما درمیان بگذارم که تنها رویا و خواسته ای داشتن کافی نیست.

رویاپردازی و خیال بافی بی شک  ساده ترین و لذت بخش ترین کار برای همه ما است و ما همواره آرزوها و رویاهای زیادی را در سر داریم گاهی به رویاهایمان میرسیم و گاهی حتی باوجود اینکه سعی و تلاش بسیاری کردیم باز هم به رویاهایمان نمیرسیم اینکه چرا به برخی از خواسته هایمان نمیرسیم بی شک دلایل بسیاری دارد.

در هر حال بد ماجرا از زمانی اتفاق می افتد که ممکن است گاهی زمانی که به  آرزویمان دست نیابیم ، زندگی به کاممان تلخ میشود و مانند قبل انگیزه و امید ادامه راه را نداشته باشیم . شاید هم اکنکون در این وضعیت به سر میبرید و با ناراحتی بسیار با خود تکرار میکنید خدایا چرا به آرزوم نمیرسم ؟به شما پیشنهاد میکنم این مقاله را تا انتها مطالعه کنید تا به شما بگوییم اگر تا کنون به آرزویتان نرسیدید چگونه به رویاها و اهداف خود برسید.

چرا هنوز از دوره نخبگان قانون جذب برای تحقق آرزوهایتان استفاده نمی‌کنید ؟

 کلیک کنید تا عضوی از نخبگان قانون جذب باشید !‍ 

  مشاوره خرید محصول: ۲۶۷۲۱۸۴۱-۰۲۱

 

بهترین روش برای اینکه به رویایم نرسم چیست؟

 

نه فقط شما، بلکه هر کسی که زندگی خودش را در تلاش برای رسیدن به رویاهایش می گذراند، همیشه ممکن است وارد این حالت بشود و سوالات زیاد تردید آمیزی در ذهن داشته باشد. افرادی موفق خواهند بود که با این تردیدها را کنار بگذارند.جواب سوال تیتر این بخش راز بزرگی است که من بعد از سال ها مطالعه و تحقیق متوجه آن نشدم، بلکه خیلی تصادفی و با سعی و خطا و تجربی به آن رسیدم. دوستان خوب سایت راز موفقیت، راز بزرگ تحقق 100% رویاهای شما فقط در ایمان و باور شما به امکان جذب است.

همانطور که راز بزرگ برنده شدن در یک دو ماراتون تنها و تنها باور شما از برنده بودن شماست! اگر باور داشته باشید که به اندازه کافی تمرین کرده اید؟ اگر باور داشته باشید که به اندازه کافی در زمان تمرین خوب دویده اید؟ اگر باور داشته باشید که شما از همه حریفان آماده تر هستید؟ آگر باور داشته باشید که شما شایسته و لایق مدال طلای این مسابقه هستید؟ بعد از آن کافی است مدتی تجسم خلاقانه کنید و ببینید که رویای شما تحقق یافته، ببینید که همه تماشاچی ها شما را تشویق می کنند و ببینید مراسم اهدای مدال طلای شما چقدر باشکوه برگذار می شود؟

مخصوصا زمانی این وضعیت اتفاق می‌افتد که تلاش می‌کنید تا رویای بسیار بزرگی را محقق کنید. این رویا ممکن است شغل، تحولی در کسب و کار، ازدواج با فرد ایده آل، داشتن فرزند، رسیدن به سلامتی کامل، درمان معجزه آسای یک بیماری سخت یا خیلی ساده زندگی بدون استرس و همراه با شادی باشد.

چگونه به رویاهام برسم - من به رویاهام میرسم

بازی های ذهنی در اینجا چطور عمل میکنه؟

 

دوستان سایت راز موفقیت دقت کنید! اهمیتی ندارد که چه چیزی را می‌خواهید با قانون جذب دنبال کنید، وقتی رویای بزرگی برای خودتان در نظر می گیرید، این مسائل ذهنی یا بهتر بگویم بازی های ذهنی به صورت مقاومت های ذهنی در راه جذب موفقیت های بزرگ شما ظاهر میشوند. همه شما از فیلم راز یا منابع معتبر دیگه، در مورد قانون جذب اطلاعاتی دارید و آن را بکار میبرید و در برخی موارد هم نتایجی را کسب می کنید. حتی دیده ام اکثر دوستان بعد از جلسه سوم “کارگاه غیر حضوری آنلاین اسرار ناگفته قانون جذب” به اهداف کوچکی هم می رسند.

خیلی ها حتی با خواندن کتاب “رازها و نیازهای موفقیت ایرانی” اعلام می کنند که اهداف کوچک را به راحتی هدف قرار میدهم. اما در مورد رویاهای بزرگ به نتیجه مطلوبتان نمی رسید و معمولا وقتی به خط پایان نزدیک می شوید این موضوع سخت تر به نظر می رسد.

اما اینها همه زاده بازی های ذهن محدود ماست؟ قبلا هم گفتم قانون، “قانون” است. قانون بزرگ و کوچک ندارد. این افراد زمانی هم که پلیس راهنمایی و رانندگی بخاطر سرعت 121 کلیومتر بر ساعت آنها را جریمه میکنند، اعتراض میکنند که من فقط یکی بیشتر بودم، این که کمال بی انصافیه؟ قانون قانون است، درست به کار بگیری همیشه به نفع توست و سود آن را خواهی دید. در مورد تخلف سرعت، بزرگی و کوچکی ماشین شما تغییری در اعمال قانون نمی دهد.

اینها را شما در ذهن خود دارید و نگاه محدود و منفی شماست. قانون دارد کارش را انجام می دهد. قانون جذب رویاها محدودیت نمی‌شناسد. توجه کنید، قانون جذب از کیسه خود نمی‌بخشد. چیزی است که در جهان هستی وجود دارد و فقط باید به عدالت بین مردم تقسیم شود. عدالت کائنات، قانون دارد. قانون آن همان قانون جذب است. قانون جذب یعنی هر کسی واقعا و از صمیم قلب خواست و خود را لایق قرار داد، شایسته دریافت آن است.

در این میان کم و زیاد، بزرگ و کوچک در ذهن افراد شکل می‌گیرد و ترس از عدم تحقق، تنها عامل کم و کوچک خواهی افراد است و هیچ ربطی به توان کائنات ندارد.

من به رویاهام میرسم - چرا به آرزوهام نمیرسم - چرا به خواسته هام نمیرسم

امتحان قانون جذب کاینات، اشتباه متداوال!!!

 

در ابتدا، می خواهم به شما بگویم که کائنات وجود دارد. کائنات همیشه به وظایفی که از جانب خداوند رحمان مشخص شده عمل می کند. قانون جذب همیشه کار می کند، به آن ایمان داشته باشید و هرگز تردید به دلتان راه ندهید. میخواهم بگویم تردید تا کی؟ اگر قبول ندارید که بحثی نیست. رها کنید این افکار را و به زندگیتان برسید. از شما میخواهم یک لحظه به این موضوع فکر کنید که پذیرش و یا عدم پذیرش این موضوع چه نتایجی برای شما داشته و یا خواهد داشت؟

قبول یا رد قانون جذب؟ کدام درست است؟ کدام به سود شماست؟

 

بیایید با هم این موضوع بسیار مهم را بررسی و تحلیل کنیم: دو نفر را در نظر می‌گیریم. “خانم فریبا قدیم” که به هیچ وجه این قانون و نتایج آن را نمی پذیرد. “خانم فریبا جدید” که بشدت به این قانون باور و اعتقاد دارد. زندگی و شرایط “خانم فریبا قدیم” رو در نظر بگیرید که همان شرایط و حال و روز گذشته تا کنون شما می‌باشد که سال‌ها بدون استفاده از این قانون در مسیری (خوب یا بد) بودید. دوست من، اگر راضی بودید که اینجا نبودید. اگر خوب بودید که در فکر تغییر نبودید.

اگر کامل بودید که به دنبال چیز دیگر نبودید. پس آن دوران به طور کلی و یا حداقل، چندان رضایت بخش نبوده و امروز به دنبال ایجاد تغییر، تفاوت و بهبود در زندگی خود هستید.

آنچه که منزلت و شأن شما را تعیین میکند رفتار و نگرش است نه استعداد و قابلیت های ذاتیتان. “زیگ زاگار”

اما شرایط “خانم فریبا جدید بر اساس آموزشهای قانون جذب کاملا خاص و متفاوت است:

1- او سوپر خوش بین است:

 

پیشنهاد ویژه ما برای شما: چگونه از آدم بدبین به خوشبین تغییر کنم؟

برخی مزایا و ویژگی های خوشبینی در خانم فریبا جدید:

 

 • خوش بینی ایجاد آرامش و خود شکوفایی می‌کند.
 • فرد خوش بین ترس ندارد و ریسک معقول می‌کند و ذهنش برای هر ایده جدیدی باز است.
 • او متنوع فکر می‌کند و شرایط دو پهلو را در هر انتخابی درک می‌کند و بهترین را سریع برمی‌گزیند.
 • او فردی انعطاف پذیر و آماده هر موقعیت خاصی است و هرگز احساس بد شانس بودن و یا بد اقبالی نمی‌کند.
 • او همیشه نیمه پر لیوان را می بیند، در نتیجه شکارچی فرصت است.
 • نتیجه را شکست یا موفقیت نمی‌پندارد، بلکه موفقیت یا کمی نزدیک به موفقیت می‌بیند.
 • خوش بینی احساس امکان ایجاد تغییر شرایط را در ذهن فرد تقویت می‌کند.
 • جالب تر آنکه اشـخاص خوش بین در برابر بیماری‌های عفونی و مسری مقاوم تر بوده و بهتر می‌تواننـد امراض مزمن را از خود دفع کنند. در یک مطالعه علمی، محققان 96 مردی که یک بار دچار حمله قلـبی شـده بودند را مورد بررسی قرار دادند، بعد از طی مدت هشت سال، از هر 16 مرد بـدبیـن، 15 نفرشان جان باختند و از هــر 16 نــفـر مــرد خــوش بـیـن فـقـط پــنج نفرشان از دنیا رفتند.)

 

چرا به رویاهام نمیرسم - چرا به خواسته ام نمیرسم

2- او مثبت نگر است:

برخی مزایای ویژگی مثبت اندیشی در خانم فریبا جدید:

 

 • آدم مثبت نگر از هر فرصتی به دنبال جذب یک سود است، همه چیز را به خیر و نفع خود می‌پندارد.
 • مثبت اندیشی راحت‌ترین تکنیک کاهش استرس و فشارهای عصبی است.
 • آدم مثبت اندیش روی راه حل متمرکز است و نه مشکل.
 • همیشه می‌داند یا راهی هست و یا راهی باید بسازد.
 • در ارتباطات بسیار تواناست و با دوستان خود روابط عمیق‌تری دارد.
 • با برنامه پیش میرود و برای اتفاقات ممکنه آمادگی دارد.
 • او باور دارد چیزهای زیادی برای خوشحالی و لذت بردن وجود دارد.
 • ثابت شده افراد مثبت نگر، بیشتر عمر میکند.
 • در کارهای گروهی و مدیریتی بسیار بهتر عمل میکند.
 • مثبت اندیشی او کلید دروازهای شهر موفقیت است.
 • ادم مثبت اندیش مورد توجه دیگران است و همه این ارتباط رو دوست دارند.

چرا هنوز از دوره نخبگان قانون جذب برای تحقق آرزوهایتان استفاده نمی‌کنید ؟

 کلیک کنید تا عضوی از نخبگان قانون جذب باشید !‍ 

  مشاوره خرید محصول: ۲۶۷۲۱۸۴۱-۰۲۱

 

3- همیشه امیدوار است و با انگیزه:

 

برخی مزایای ویژگی امید و انگیزه در خانم فریبا جدید:

کائنات از طرف خداوند ماموریت دارد تا اشرف مخلوقات و عزیزترین بنده او را به تمام آرزوهایش برساند و در این راه اختیار تام دارد.

 • امید، قدرت مقابله با موانع و مشکلات را در فرد افزایش می‌دهد.
 • امیدوار، هرگز شکست را نمی‌پذیرد و دوباره و حتی صد باره شروع می‌کند.
 • امید، حرکت ایجاد میکند و آدم امیدوار آغازگر خوبی است.
 • او می‌داند که امید، یعنی احتمال اینکه در آینده به آرزویم برسم بسیار زیاد است. پس همیشه تلاشگر خوبی است.
 • امید، یعنی رویای بیدار. این گفته ارسطو است. پس امیدوار رویاهایش را قبل از وقوع زندگی می‌کند.
 • او وقتی انگیزه و امید داشته باشد‌، هرگز از تلاش باز نخواهد ایستاد.
 • او با انگیزه به یک جنگاور قدرتمند بدل میشود که هیچ مانعی جلودارش نیست.
 • امید او بیشتر است. همه ما امید داریم. مگر میشود بدون امید لحظه‌ای زندگی کرد. (آن زندانی که امیدی به آینده خود نداشت محکوم به فنا بود(.
 • امید، ایمان ایجاد می‌کند و ایمان داشتن یعنی مطمئن بودن از چیزهایی که به آن امیدواریم، بخصوص چیزهایی که قادر به دیدن آنها نیستیم. (نسخه شاه جیمز از انجیل)
 • آیا شما تابحال آدم با انگیزه و امیدوار دیدید که از زندگیش راضی نباشه یا شاد و خوشحال نباشه یا خودشو شکست خورده فرض کنه؟

4- هدفمند است:

چقدر طول می کشد من به آرزویم برسم؟

برخی مزایای ویژگی هدفدار بودن در خانم فریبا جدید:

 • هدف مسیر مشخصی را پیش روی فرد می‌گذارد، پس او دقیقا می‌داند به کدام سو باید در حرکت باشد.
 • ادم هدفمند همیشه خود را یک قدم جلوتر می‌بیند.
 • آدم هدفمند خود را محکوم به موفقیت می‌پندارد.
 • هدف رویاها و آرزوهای فرد را در بر دارد پس زندگی را بسیار ارزشمند فرض می‌کند و در او عزت نفس و اعتماد بنفس بالایی از درون بوجود می‌آورد.
 • او زیبا و با شکوه زندگی میکند، چون هدفمند است.
 • او دقیقا میداند چه میخواهد، واضح و روشن. پس قطعا به آن میرسد.
 • او گامهای بزرگی بر میدارد، چون هدفهای بزرگی را انتخاب کرده.
 • او آدم عمل‌گرایی است چراکه تا هدف تعیین شد، انگیزه حرکت پیدا می‌شود.
 • آدم هدفمند احساس سردرگمی و ناامیدی نمیکند.
 • آدم هدفمند هر لحظه مسیر حرکت خود را تصحیح می‌کند و کوتاهترین مسیرها را اختیار می‌کند. در نتیجه زودتر هم به مقصد میرسد.
 • وقتی شخصی به انجام کار و هدف خود اقدام می کند، در این راه و مسیر، نتایج فرعی دیگری هم کسب خواهد کرد. در واقع مهمترین اصل، نیل به اهداف نیست، بلکه میزان یادگیری و رشد ما در طی راه است. “باک مینستر فولر”
 • او هدفمند است پس و راضی. او احساس خشنودی و کمال جویی دارد.

5- عملگراست:

 

چرا به چیزی که میخوام نمیرسم و چگونه رویاهایم را سریعتر جذب کنم؟

چرا به خواسته هام نمیرسم - چرا به رویاهام نمیرسم

برخی مزایای ویژگی عمل گرا بودن در خانم فریبا جدید:

 

 • او بلافاصله بعد از هر هدف گذاری و تصمیم، اقدام میکند.
 • چون او عملگراست، همیشه فعال و پرانرژی خواهد بود.
 • عملگرایی، او را موفق تر از دیگران خواهد کرد.
 • عملگرا همیشه ایده های کوچک را به نتایج بسیار بزرگ تبدیل میکند.
 • او رضایت نسبتا بالایی از زندگی دارد. چون نتایج درخشانی را هر روز شاهد است. هر اقدامی یک نتیجه دارد.
 • او بخاطر اقدام و عمل، خود را راضی و امیدوار تر از هرکسی می‌داند.

و بسیاری تغییرات دیگر در “خانم فریبا جدید” خواهیم دید. از جمله اشتیاق سوزان او به موفقیت، توجه به سلامتی جسم و روان، انتظار اتفاقات خوب و سازنده، خود دوستی و رضایت از گذشته خود، توجه بیشتر به علایق و تلاش برای دست یابی به آرزوها در او در اوج قرار دارد.

حال سوال بسیار مهم این است:

 

آیا این تغییرات خوبه یا بد؟

آیا این فرد نسبت به گذشته حالش بهتره یا نه؟

آیا حتی اگر جزئی از این تغییرات در شما صورت گیرد، کافی نیست که قانون جذب را جدی دنبال کنید؟

آیا ارزش دارد که بخاطر داشتن بخشی از این تغییرات آدم بپذیره که این قانون خوب و مفیده و سازنده زندگی است؟

آیا اگر حتی تغییر بسیار کوچکی در این راستا، در زندگی شما روی دهد، بهتر از گذشته نخواهد بود؟

لطفا به تمام این پرسش‌ها جواب دهید. ایمان دارم شوق و اشتیاق بیشتری برای ادامه درسها در شما ایجاد خواهد کرد.

یادمون باشه ما نیومدیم همینجوری یه زندگی داشته باشیم. ما اومدیم تا بهترین زندگی رو برای خودمون درست کنیم.

آیا بکارگیری قانون جذب تضمین دستیابی به یک زندگی خوب نیست؟

 

از طرف دیگه، گذشته ما همراه با کمی بد بینی و کمی منفی نگری و کمی نا امیدی و کمی …. بوده است . این‌ها هرگز ما را به جایی خوب نمیبرند. اینها هرگز حال ما را خوب نمیکنند. اینها هرگز نویدبخش زندگی بهتر نمی‌توانند باشند.

این‌ها سرنوشت ما را به سرزمینی سرد و تاریک میبرد که “خانم فریبا قدیم” در آن احساس تنهایی و ناامیدی و بدشانسی و بی‌انگیزگی می‌کرد. دوستان من، کمی منصف باشید.

شما الان نسبت به قبل از این دوره ، تغییرات خود را احساس میکنید؟ دوست دارم جواب این پرسش را در قسمت نظرات سایت در زیر همین درس ببینم. این مهمترین تمرین این درس است. اگر هنوز روند تغییر را کند می پندارید. به قانون ربطی ندارد. مشکل در دیر باوری شماست. مشکل این هست که هنوز دارید قانون جذب رو آزمایش میکنید و به عنوان یک قانون به هیچ وجه قبولش ندارید!!!!

چطور به آرزوهام برسم - چطور به هدفم برسم

مقاومت‌ها را باید در خود بشکنید:

 

باید تغییرات خوب را در خود بزرگ کنید و ببینید و احساس کنید و هم سو با فرکانس آرزوهایتان گام بردارید. باید مدام گفتگوی درونی خود را مورد ارزیابی و تغییر مسیر قرار دهید. کار دیگری نمیتوانید انجام دهید. آهسته و پیوسته، این باورها در شما شکل میگیرد، نگرانی بخود راه ندهید. کمی هم خوب است به خودتان زمان دهید.

شما سالها با آن باورها زندگی کردید. طبیعی است کمی زمان ببرد. طبیعی است ذهن و ضمیر شما مقاومت نشان دهد. طبیعی است، هر لحظه که در فشار قرار میگیرید، دیو تردید در شما بیدار شود. باید تصمیم قطعی به موفقیت با هر شرط و با هر مشکلی که ایجاد شود، را در خود گرفته باشید. شما جنگاور درون را به جنگ دیو سیاه تردید فرستادید، عقب نشینی معنی ندارد. محکم با اراده جنگاور خود را حمایت کن. سخت است میدانم. درد دارد میدانم. عزیز من اما راه دیگری نیست. من 12 سال به دنبال راه راحت‌تری بودم اما نیست. نیافتم.

اگر از خواندن این مقاله لذت بردبد لطفا آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید

3 نظرات
 1. مریم نظرات کاربران

  خیلی عالی بود.

 2. زینب قنبری نظرات کاربران

  سلام استاد مثل همیشه عالی،و،به تمام نکات ریز اشاره کردید

 3. مرجان نظرات کاربران

  متشکرم استاد مثل همیشه عالی پاینده باشید . شکستن مقاومتها بسیار مشکله . بخصوص اگه مربوط به خیلی گذشته باشه و تشخیصش هم برای من غیر ممکن بود . الان خیلی بهترم . افکارم سبکتر و راحتتره و من از طریق فایلها تونستم که مقاومتهای احمقانه رو بذارم کنار و الان باورهای درست و اصلی رو مدام تشخیص میدم و جایگزین می کنم . همگی موفق باشین

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پیام شما پس از بررسی منتشر می شود

پشتیبانی سایت توسط : پشتیبان وردپرس