موفقیت، موفقیت-فردی، موفقیت-مالی، موفقیت-شغلی

آخرین فرمول آنتونی رابینز برای موفقیت در کار ها - راز موفقیت

تعداد امتیاز: 3

چکیده مقاله :

انتشار : 1396/04/09 9 نظر 2,284 بازدید

همه افراد موفق یک فرمول سری برای موفقیت در کار های خود دارند. من سالها به دنبال راز موفقیتهای باورنکردنی "انتونی رابینز" بودم و نهایتا آن را یاففتم. اگر شما نیز در اجرای کارهای خود همیشه با مشکلاتی مواجه میشوید؟ حتما این مقاله چالش بر انگیز را بخوانید و در زندگی خود به یک عادت بدل کنید. موفقیت حاصل تکرار کارهای ساده ولی مفید و موثر است. این هفت گام، رازهای موفقیت در کار "انتونی رابینز" میباشد. انها را من از کتابها و سمینارهای او استنباط کردم. آیا این شگفت انگیز نیست که مثل آنتونی رابینز عمل کنید و مثل او نتیجه بگیرید؟!

آخرین فرمول آنتونی رابینز برای موفقیت در کار ها - راز موفقیت

نتایج موفقیت های ما در کار ها به خوبی برنامه هایمان بستگی دارد

"ارل شواف" به ما یاد داد که مهم نیست چه اتفاقی در زندگی رخ می­ دهد، چون آنچه که اتفاق می افتد برای همه اتفاق می­افتد. آنچه اهمیت دارد حل این مسله ذهنی است که ما در مورد آن موضوع چه کاری انجام می­دهیم. اگر با برنامه ریزی روند تغییر را آغاز کنیم و کاری متفاوت از آنچه سال قبل انجام داده­ ایم را انجام دهیم. اهمیتی ندارد که در شروع کار چقدر تلاش ­های ما کوچک باشد. شروع کنید. موفقیت های بزرگ خودتان را در هر کاری که دوست دارید تجربه کنید. همین الان اقدام کنید و با همان پیش آمدها و اتفاقات گذشته جور دیگری برخورد کنید.

 

لطفا، یکی از آن اتفاقاتی که همیشه داشتید و نمی­ توانستید آن را تغییر دهید را انتخاب کنید. روشی که در اینجا میاموزید را قدم به قدم بکار گیربد و ببینید که معجزه اتفاق می­افتد.

چیزی که این جا جالب است این است که درک کنید که فرق بین شکست و موفقیت بسیار ظریف است و موفقیت در کار، هرگز اتفاقی نیست.

اجازه دهید که موضوع را با تعریفم از شکست و موفقیت در کار توضیح دهم.

شکست در کار ها: خطاها و قضاوت­ های اشتباهی ذهنی است که هر روز تکرار می­شود. مثلا فرض کنید کسی می گوید من امروز ورزش نکردم و هنوز هم سالمم و نمردم. این طور برداشت های ما از مسائل اگر هر روز تکرار شوند برای ما هزینه سنگینی خواهد داشت.

موفقیت در کار ها: چند اقدام ساده که به صورت منظم هر روز تکرار می­شوند. تفاوت را متوجه شدید؟ این جمله را همه شنیده ایم که خوردن یک سیب در روز شما را از دکتر بی نیاز می کند. سوال من از شما این است که اگر این جمله درست باشد چقدر آسان است که برنامه ریزی کنیم و هر روز این کار را انجام دهیم؟

موفقیت-در-کار،آنتونی-رابینز 

الگوی ذهنی افراد موفق و شکست خورده (کلید مخفی موفقیت در کار ها)

همه ما وقتی به افراد موفق نگاه می کنیم، تقریبا همیشه متوجه یک نقشه ذهنی پشت موفقیت آنها می شویم. آنها خیلی خوب می دانند که چه می­خواهند و بر اساسالگویی کار می کنند که آنها را به جایی که می­خواهند بروند می­رساند. این زیر بنا و فنداسیون موفقیت در جهان است.

محققین حوضه روانشناسی موفقیت، متوجه یک الگوی مشخص و دقیق ذهنی در افراد موفق شده و جالب اینجاست که اکثر این افراد از وجود این الگوی فکری-رفتاری کاملا بی اطلاع هستند. افراد موفق بصورت اتومات و مجبور به موفقیت، اقدام و عمل میکنند.

 

ما هرگز مجبور به شکست نیستیم. امروز به این باور رسیدیم که موفقیت آموزش دادنی است. کافی است همین الگوها و رفتارها را ما نیز تکرار کنیم. خارق العادست که همان نتایج افراد موفق در زندگیمان ظاهر میشود.

به عنوان یک انسان ما توانایی منحصر به فرد تغییر در زندگیمان را داریم. وقتی در میان انتخاب های آگاهانه، درگیر روند اعجاز گونه پیشرفت شخصی می­شویم، در آن زمان می توانیم طبیعت وجودی و زندگی مان را تغییر دهیم.

من، جولایی مدیر سایت راز موفقیت، می خواهم امسال، سال موفقیت آمیزی برای شما باشد، موفقیتی فوق العاده. می دانم که این به این معناست که شما باید برنامه داشته باشید و با متد و روشی خاص بر روی برنامه خود کار کنید. ترکیبی از بازکردن نگرش خود نسبت به یادگیری و سعی و کوشش شما برای دنبال کردن برنامه ای که برای شما مناسب است و منجر به موفقیتی می شود که می­دانم دوست دارید داشته باشید . بگذارید من ذهن شما را به چالش بکشم تا صادق تر باشید و به پیشرفت فلسفه یا جهان بینی خود متعهد تر گردید. بادبان ها یا همان برنامه هایتان را برای بادهای مخالف تنظیم کنید. کشتی سرنوشت خود را آماده سفر به سرزمین رویاهایتان کنید.

 

اما شاید به اندازه کافی کنجکاو شده باشید تا بدانید: ایده های خوبی که در ایجاد یک برنامه که خوب عمل می­کند و شما را با قدرت به خط پایان می­رساند چیست؟

آماده باشید تا در ادامه 7 راز بزرگ آقای آنتونی رابینز برای موفقیت در کار را برایتان آشکار کنم که باید در خود به یک عادت ساده تبدیل کنید:

 

  1. برنامه درستی برای خود تنظیم کنید

برخی افراد بسیار جزئیات گرا هستند و توانایی دنبال کردن برنامه­ای پیچیده را دارند و دیگران زیاد به جزئیات اهمیت نمی دهند. اما کدام یک درست است؟

برنامه درست چه برنامه ای است؟ کدام یک از اینها برای شما مناسب است؟ هر کدام از ما منحصر بفرد هستیم و با عوامل متفاوتی انگیزه بدست می ­آوریم؟ شما باید برنامه­ ای داشته باشید که برایتان درست و مناسب باشد. بعضی برنامه ها به پیچیدگی برنامه­ های دیگر نیستند. اما همه ما باید استراتژی و هدفی داشته باشیم و در امتداد آن حرکت کنیم. اگر آدم راحتی هستید به خودتان نگویید از این به بعد دقیقا دو ساعت در روز را به مطالعه مجله و کتاب می پردازم چون احتمالا نمی توانید این کار را انجام دهید و فقط ناامید می شوید. برنامه خود را بر اساس شخصیتتان، نقاط قوت و ضعفتان تنظیم کنید. هیچ برنامه ای وجود ندارد که برای همه مناسب باشد. بسیاری افراد موفق، افراد منظمی هستند. اما افراد نا منظم زیادی هم وجود دارند که به موفقیتهای بسیار بزرگی رسیده اند. کافی است سعی کنید در طول روز کارهایی که به نظرتان باید انجام شوند را انجام دهید. گاهی این تنها کاری است که باید درست انجام دهید.

 

  1. انجامش بده

ممکن است شب های جمعه باشد یا 20 دقیقه در روز صبح ها، ظهر ها یا قبل از رفتن به رختخواب. ممکن است در مسیر رفتن به کار در ماشین به فایل های صوتی من گوش کنید. اکنون و یا هر زمان دیگری، زمانی تعیین کنید و آن را انجام دهید. اما اگر نظر من را میپرسید، همین الان کاری انجام دهید. بزرگی میگفت، اگر همیشه کارهای خیلی ضروری دارید که به تعویق می افتد. تنها یک کار باید بکنید. خودتان را گول نزنید. هر کاری را همان لحظه انجام دهید و حتی اگر بمیرید، قول نخورید شما کاری را که بعدا قرار است انجام دهید، هرگز انجام نخواهید داد.

 

اینکه چه رخ می دهد مهم نیست بلکه چه کاری در ارتباط با آن انجام می دهیم اهمیت دارد. اقدام تو شاید تنها راز موفقیت در کار ها باشد. "جیم روهان"

 

در برنامه قدم به قدم نقاطی را تعیین کنید که بتوانید هر هفته آنها را انجام دهید. این نقاط باید مشخص و قابل دستیابی باشند. نظم خود را در انجام افزایش دهید نه در برنامه ریزی و هر روز این کار را تکرار کنید تا شما را به اهدافتان نزدیک تر کنند.

یادتان باشد. موفقیت در هر کاری در یک بازه زمانی معنی دارد و گاهی خیلی زود دیر میشود.

 

  1. یک دفتر بردارید

همیشه یاداشت برداری کنید. یک کاپیتان انگلیسی به من یاد داد که به حافظه ام هرگز اعتماد نکنم و همه چیز را بنویسم. جالب بود که ایشان همیشه به حافظه قوی معروف بودند. بعدها دانستم که دلیلش دفتر کوچک یاداشتش بود که همیشه در حال نوشتن چیزی در آن بود.

اطلاعاتی که بر تغییرات شما تاثیر می­گذارد را در دفتری جمع آوری کنید. توصیه کوچک او در طی این سال­ها خدمات زیادی به من کرده است. ایده­ها و الهاماتی که شما را از جایی که هستید به جایی که می­خواهید باشید می برد را ثبت کنید. ایده ­هایی که بیشترین تاثیر را دارند را یادداشت کنید. بعد کافی است افکار و ایده های خود را پیاده سازی کنید.

از روش طوفان ذهنی برای جایی که می روید و کاری که می­خواهید انجام دهید استفاده کنید. رویاها و جاه طلبی­های خود را با احساس و عشق یادداشت کنید. دفتر شما جایی است برای جمع آوری تمام اطلاعات ارزشمندی که ممکن است زندگی شما را به یک معجزه تبدیل کند. اگر واقعا می­خواهید ثروتمند، قدرتمند، باهوش، سالم، تاثیرگذار، تحصیل کرده و منحصر بفرد باشید. به هر چیز مهمی برخورد کردید آن را بنویسید. ممکن است دو نفر مطلبی را بشنوند یا بخوانند اما ایده­های متفاوتی در اینده به ذهنشان برسد.

موفقیت-در-کار،آنتونی-رابینز

  1. تفکر خلاقانه

زمانی را در طول شبانه روز برای بازنگری یا تفکر در نظر بگیرید. زمانی که به عقب بازگردید و چیزهایی را که قبلا یاد گرفته اید را دوباره مرور کنید و همین طور کارهایی که قبلا هر روز انجام می­داده اید را مجددا مرور کنید. من به این کار دوباره خواندن یک نوار کاست می­گویم و بنابراین آن روز در حافظه شما نقش می بندد و مانند یک ابزار به شما کمک می کند.

دوستان این کار معجزه میکند. تصور کنید کارهای روز قبل را بازخوانی کنید. به شما قول میدهم، گاهی متوجه خواهید شد که همان کار را به روشی بهتر نیز میتوانستید انجام دهید. این یعنی بهبود روش های قبل. این یعنی اعتماد بنفس بیشتر. این یعنی صرف هزینه و زمان کمتر.

همین طور که طبق برنامه خود پیش می روید ممکن است بخواهید زمانی را به تفکر در مورد آنچه برایتان بیشتر اهمیت داشته بگذرانید. چند دقیقه در پایان روز زمان بگذارید و به روزی که داشته اید بازگردید: با چه کسی صحبت کردید، چه کسی را ملاقات کردید، آنها چه گفتند، چه اتفاقاتی افتاد و شما هم اکنون چه احساسی دارید. هر روز تکه ای از موزاییک زندگی شماست.

گفتم فقط زمان کوتاه، مثلا چند دقیقه در روز واقعا زیاد نیست. یادتان باشد همه خلاقیت های بزرگ زندگیتان در همین چند دقیقه ممکن است رخ دهد.

یکی دو ساعت هم میتوانید در پایان هر هفته زمان بگذارید و به کارهای بزرگی که در طول هفته انجام داده ­اید بیندیشید. همچنین در این زمان چند دقیقه را صرف فکر کردن به این موضوع کنید که چطور این چیزها را باید در زندگیتان بکار گیرید. همچنین نصف روز را در پایان هر ماه، فصل و یا یک تعطیلات در پایان هر سال را برای این کارها زمان بگذارید. بنابراین کاملا تجربیات خود را درک خواهید کرد و هرگز آنها از بین نمی روند. مطمئن باشید که گذشته شما بسیار با ارزش تر خواهد شد و به آیند تان خدمت خواهد کرد.

به نظر من تفاوت افراد موفق و شکست خورده در ان است که افراد شکست خورده عموما خیال میکنند که دارند فکر میکنند. اما افراد موفق در فکر میکنند و ممکن است در افکار خود خلاقانه تخیل هم بکنند.

 

  1. هدف گذاری کنید

به خاطر داشته باشید که برنامه و استراتژی شما، نقشه راه است برای اینکه چطور خودتان را به اهدافتان برسانید. برای همه چیزهایی که زندگیمان را به سمت بهتر شدن می برند باید یاد بگیریم که چگونه هدف گذاری کنیم.

می دانید که انتونی رابینز، معروف به فوق تخصص "هدفگذاری" است. ایشان بر این باور است که اولین، مهمترین، بزرگترین، جهانی ترین عامل برای موفقیت یک فرد، تنها در داشتن هدف های مشخص، مکتوب و ایستادگی تا پای جان برای این هدف ها، خلاصه میشود.

اشراف بر این روند منحصر به فرد می تواند تاثیرات قدرتمندی بر زندگی ما داشته باشد. رویاهایتان را هدف قرار دهید تا موفقیت در کار ها را تنها هدف خود باور کنید.

بیاد دارید که در "دوره انلاین اسرار ناگفته قانون جذب" که در سایت ما هم اکنون هم جریان دارد، اولین درس تنها یک تمرین مهم داشت. نوشتن لیست اهداف و رویاها. جالب است اکثر افراد این کار را سخت و پیچیده میدانستند. بیشترین سوالاتی که شرکت کنندگان در دوره داشتند این بود که چطور باید رویاهایم را بنویسم؟! چراکه ما هرگز نیاموختیم، افق مشخصی پیش روی خودمان ترسیم کنیم.

من به همه دوستان کمک میکنم اولا رویاهایشان شناسیایی و پیدا کنند و بعد همه افکار و اقدامات خودشان را به سمت رویاهایشان تنظیم کنند. چون این کار بیشترین تاثیر را در رویایی شدن آینده فرد دارد و قوی ترین نیرویی است که فرد را با انگیزه، اشتیاق و عشق به سویی که می­خواهد می برد. آینده باید برنامه ریزی شده باشد و آنقدر خوب طراحی شده باشد که نیروی اشتیاق سوزانی در خون شما تزریق کند که شما را به سوی اهدافتان ببرد.

 

  1. عمل گرا باشید

در بسیاری موارد فرق بین افراد موفق و ناموفق این است که افراد موفق به سادگی کارها را انجام می دهند و در لحظه انجام عذاب نمیکشند. آنها اقدام می­کنند. بهترین کاری که در لحظه تصمیم به ذهنشان میرسد را بلافاصله اجرایی میکنند.

این افراد لزوما باهوش تر از دیگران نیستند آنها فقط بر روی برنامه­ هایشان کار می­کنند. زمان اقدام وقتی است که احساسات شما قوی است.

اما چه اتفاقی می افتد اگر اقدام نمی کنیم؟

قانون تضعیف تصمیم و نیت: وقتی ایده ای به ذهنمان خطور می کند، ابتداعا قصد داریم که در رابطه با آن کاری انجام دهیم. در آن زمان احساسات ما قوی است اما اگر کار را به تاخیر بیندازیم و به سرعت اقدامی انجام ندهیم فکر و نیت ما ضعیف تر و ضعیف تر می­شود و یک ماه پس از آن کاملا سرد شده و پس از یک سال اثری از آن باقی نمی­ ماند. بنابراین زمانی که ایده قدرتمندی دارید، برنامه ای به صورت شفاف و قدرتمند هم برای آن تنظیم کنید و در همان زمان بر روی آن برنامه کار کنید.

عملگرایی سخت نیست اما چون روح تغییر در آن نهفته و ذهن از تغییر چندان دل خوشی ندارد، شما همیشه در زمان اقدام و عمل با مقاومت های ذهنی مواجه میشود.

شما باید احساسات خود را گیر بیندازید و آنها را در فعالیت­های منظم قرار دهید. چیزی که در اینجا جالب است این است که تمام فعالیت­های منظم شما بر دیگری تاثیر دارد. هر چیزی بر چیز دیگر تاثیر می گذارد. به همین دلیل است که کوچکترین اقدامات ما بسیار مهم هستند. چون ارزش و فایده­ای که از آن اقدام کوچک دریافت می­کنید، الهام بخش شماست تا کار بعدی و کارهای بعدی را انجام دهید. بنابراین قدم را فراتر بگذارید و برای برنامه­هایتان کاری موثر و مفید انجام دهید. چون اگر برنامه شما خوب باشد نتایج حیرت آور خواهد بود. شاید این بزرگترین راز موفقیت در کار ها باشد.

 

7- لطفا ترسو نباشید (راز نهایی موفقیت در کار)

در قرن حاضر بزرگترین دشمن افراد شکست خورده رغیبان تجاری آنها نیستند. بزرگترین دشمن هر فرد، ترسهای اوست. ترسهایی که از کودکی همیشه وظایف خود را درست و به موقع انجام داده تا شما موفقیتی در کارهای بزرگ و کوچک خود به دست نیارورید.

در بالا اشاره متوجه شدید که باید کارهای خود را به کارهای واجبف ضروری و کم اهمیت اولویت بندی کنید. حتی تاکید کردم که عمل گرا باشید و حتما از همان لحظه تصمیم کاری کنید.

اما این در تئوری شاید خیلی راحت باشد. شاید بیشتر شما این تئوری را در کتاب های مختلف و حتی کتاب خود من "رازها و نیازهای موفقیت ایرانی" بارها خوانده باشید.

اما بیاد داشته باشید که من در این کتاب در هر فرصتی به تو راهکار دادم تا برای ترس هایت کاری بکنی. چون اگر تو کاری نکنی، او مثل یک دشمن قسم خورده، حتما به کار خودش ادامه خواهد داد.

 

به عبارات زیر از کتاب "رازها و نیازهای موفقیت ایرانی" توجه کنید:

ترس از شکست و اضطراب چشم اقدام را کور می‌کند.

هر روز یک کار کوچک مثبت و جدید انجام دهید. کار مثبت روزانه نتایج خوب و افکار مثبت بیشتری را به‌وجود می‌آورد. این را به عنوان یک اصل ثابت شده بپذیرید. نترسید، حتی اگر دفعه اولتان است این کار را انجام دهید. تا کی می‌خواهید بترسید؟ مگر چه خواهد شد؟

ترس مهلک‌ترین سم موفقیت است و تنها پادزهر آن اقدام است. اگر ذهن و حواس خود را به چیزهایی متمرکز کنید که از آنها می‌ترسید، کمترین شانسی برای موفقیت نخواهید داشت.

 

برو تو دل ترسهایت

کاری رو بکن که سالهاست ازش فرار میکنی. ترسهای تو دقیقا نقاط قوت توست. بسیاری افراد تنها بخاطر این موفق شدند که جنگاور درونشان را تشویق کردند و به جان ترسهایشان انداختند.

یک راه برای موفقیت تضمینی در کارها، محکم برو تو دل ترسهایت.

 

لطفا این هفت راز موفقیت در کارها و کسب نتایج درخشان را در زندگیتان به تنها الگوی ذهنی و دایمی تبدیل کنید و نتایج و نظرات خود را با ما در زیر این پست، به اشتراک بگذارید.

به این مطلب امتیاز دهید

نظرخود را با ما درمیان بگذارید

برای ارسال نظر باید عضو سایت باشید، اگر قبلا در سایت ثبت نام کرده اید اینجا را کلیک کنید.

نظرات سایر دوستان

پروانه جمشیدی در تاریخ ۱۳۹۶/۰۸/۲۵ گفته:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۱

عالی بود استاد.
استاد اگر این راهکارهارو انجام بدیم ولی بازم کمی تو وجودمون ترس باقی بمونه چجوری از بین ببریمش؟
با سپاس فراوان استاد عزیز

محمود جولایی
محمود جولایی در تاریخ ۱۳۹۶/۰۸/۲۵ پاسخ داده:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۰

درود بر شما خانم جمشیدی عزیز 

انجام بدهید قطعا برطرف میشه موفق باشید

 

افسانه وشکی در تاریخ ۱۳۹۶/۰۷/۳۰ گفته:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۱ ۰

سلام. واقعا عالی استاد خسته نباشید

بنت الهدی راه پیما در تاریخ ۱۳۹۶/۰۵/۲۱ گفته:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۰

سلام و ادب و احترام
مطالب بسیار ارزنده و مفیدی را در مقاله درج کرده اید
من که نکات طلایی و ارزشمندی را یادگرفتم که در روند موفقیت هایم بکار بگیرم
متشکرم از استاد جولایی که این مقاله را نوشتن

هلیا زندبار در تاریخ ۱۳۹۶/۰۵/۰۷ گفته:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۰

سلام و درود بر استاد جولایی عزیز،،،
مقاله بی نظیرتون رو مطالعه کردم،،مثله همیشه عالی و پر از نکات طلایی و مهم و کاربردی،،،
سپاس از زحماتتون،،،

نسیم سلام در تاریخ ۱۳۹۶/۰۴/۲۹ گفته:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۱ ۰

با سلام
هرچقدر اطلاعات من در زمینه موفقیت بیشتر میشه به خودن افتخار میکنم و از اینکه چنین مطالب جامع و کاملی در اختیار ما میگذارید واقعا ممنونم و بهتون قول میدم که روزی نه چندان دور از موفقیت های بزرگم براتون میگم و همیشه از شما یاد میکنم و قدردان شما بزرکوار هستم .
راهکارهای موفقیت را همیشه عمل میکنم و الگوی زتدگی خودم قرار میدهم

اعظم اعلمی دوست
اعظم اعلمی دوست در تاریخ ۱۳۹۶/۰۴/۱۰ گفته:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۰

سپاس استاد بابت این مقاله عالی
هفت گام طلایی برای موفقیت که در مقاله به اونا اشاره کردید بسیار ارزشمند و خوب هستن و شاید تنها دلیل درجا زدن و پیشرفت نکردن بسیاری افراد ، فرار از تغییر و چسبیدن به عادت های غلط باشه که عموماٌ این افراد در بند عادات خودشون هستن و به نقل از کتاب راز و نیازهای موفقیت ایرانی میشه گفت :
" نتایج بزرگ همیشه از تغییرات کوچک در عادت ها به وجود می آید . عادت های منفی کوچک چون در زندگی زیاد تکرار می شوند ، وقتی تغییر محسوسی در آنها ایجاد شود ، اثرات بسیار بزرگ مثبتی در بخش های مختلفی از زندگی ایجاد می کنند . "

یوسف شرقی در تاریخ ۱۳۹۶/۰۴/۱۰ گفته:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۰

با سلام خدمت استاد جولایی و دوستان عزیز و گرامی
مقاله تون مثل همیشه بینظیر بود و ساده و عملی دست مریزاد
اما هدف شما قطعا نوشتن فقط یک مقاله ساده نبوده قطعا هدف شما به چالش کشیدن ذهن ما و تفکر ما در مورد نحوه زندگی روزمره ما است خیلی خوشحالم که دوباره نظر میگذارم و امیدوارم که دوست های عزیز دیگرم لا اقل برای خودشان احترام قایل شوند و نظر خودشان را بنویسند
اما یک مطلب مهم که یادم امد اینست که ذهن ادمی طی یک برنامه خاص و مشخص کار میکند که تقریبا هر کسی یک مطلب مشخص و ثابت میتواند در مورد ان بنویسد
اما من برنامه دیگری دارم که به امید خدا این نوع کارکرد ثابت و برداشت را در مورد ذهن تغییر می دهم و به امید خدا مطالبی رو میخوام اماده و پیاده سازی کنم که را ه های پیچیده و تقریبا ثابت را خیلی اسان و ساده میکند
و به امید خدا برای اولین بار در جهان این کار را انجام میدهم
چون هدفم این است
ممنون از همه

محمود جولایی
محمود جولایی در تاریخ ۱۳۹۶/۰۴/۲۴ پاسخ داده:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۰

دوست عزیز سپاس از پیامتون. دیدگاه افراد عمق و موضع شناخت را مشخص میکند و عموما در نوشتن این دیدگاه کاملا مشهود است. در واقع پدیده سبک نگارش و دیدگاه در کنار هم شخصیت نگارشی افراد را بوجود میاورد. من ایمان دارم که شما موفق خواهید شد.

محمود جولایی
محمود جولایی در تاریخ ۱۳۹۶/۰۴/۲۴ پاسخ داده:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۰

دوست عزیز سپاس از پیامتون. دیدگاه افراد عمق و موضع شناخت را مشخص میکند و عموما در نوشتن این دیدگاه کاملا مشهود است. در واقع پدیده سبک نگارش و دیدگاه در کنار هم شخصیت نگارشی افراد را بوجود میاورد. من ایمان دارم که شما موفق خواهید شد.

طلیعه نقدی در تاریخ ۱۳۹۶/۰۴/۰۹ گفته:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۰

عاالی بود. مثل همیشه .. ممنون از شما

Nahid Heidary در تاریخ ۱۳۹۶/۰۴/۰۹ گفته:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۰

سلام استاد عزیز
واقعا لذت بردم از این مقاله چون من تازگی کاری رو شروع کردم و برای کارم مقاله های زیادی میخونم,دقیقا این جذب من بوده چون دنبال همچین مطالبی هستم,واقعا فوقعلاده بود,هفت اصول طلایی
من دنبال الگو برداری هستم و من میخوام که من هم جزو یکی از انسان های بزرگ موفقیت در همه زمینه ها باشم,و مطمعنم که انجامش میدم چون استاد بزرگواری مثل شما دارم که به من اموخت که من لایق بهترین ها هستم,اینقدر این رو به ما گفتید و مارو به چالش کشیدید که این برای من تبدیل به یک باور محکم شد که ناهید تو لایق بهترین ها هستی
تشکر از مقاله زیباتون که هر لحظه تجربیات خودتون رو در اختیار ما میگذارید و به ما اگاهی میدهید

محمود جولایی
محمود جولایی در تاریخ ۱۳۹۶/۰۴/۲۴ پاسخ داده:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۰

همه ما نیاز به الگو داریم. واقعا لازم نیست سالها با سعی و خطی به الگو و فرمول برسیم. همه این الگوها و رازها و فرمول ها امروز با هزینه های بسیار کمی در کتاب ها در اختیار ما قرار گرفته.

آنتونی رابینز در دوره ای الگوی موفقیت من بود و تمام وقت در کنار خودم میدیدمش و اگر به دنبال الگوهای بیشتر و در زمینه های مختلف زندگی خود هستید حتما کتاب شگفت انگیز "رازها و نیازهای موفقیت ایرانی" را تهیه کنید.

کتابی که به قول بزرگی لقب هزار کتاب گرفته و گام به گام تغییرات یک فرد موفق را ترسیم میکند.

لطفا همچنان با ما باشید.

نرم افزار موبایل “ راز موفقیت ”

اپلیکیشن موبایل (آندروید) برای راحتی کاربران سایت و سوپر گروه استاد جولایی را از اینجا دانلود کنید.