Login

Register

Login

Register

رازهای موفقیت افراد موفق |نقشه راه موفقیت (شنبه ها با وایت برد موفقیت)

0 307

 

رازهای موفقیت انسان های بزرگ چیست؟

در برنامه این هفته “شنبه ها با وایت برد موفقیت” بنده “محمود جولایی” قصد دارم رازهای موفقیت افراد سوپر موفق جهان را به شما بگویم.

شنبه ها با وایت برد راز موفقیت، راز های موفقیت،

من سال ها به دنبال این گنج ارزشمند بودم. در طی این سال ها مطالعه و تحقیق در حوزه روانشناسی موفقیت و اصول قانون جذب به یک راز بزرگ دست پیدا کردم. امروز در این ویدیو آموزشی رایگان قصد دارم نقشه دست یابی شما به گنج رمز و راز موفقیت را، به شما هدیه کنم.

لطفا با دقت و حتما و حتما بیش از یک بار این ویدیو را تماشا کنید و قلم و کاغذ همراه داشته باشید و نکته برداری و تصمیم و برنامه ریزی شخصی برای خودتان را جدی انجام دهید.

اشتیاق سوزان داشته باشید تا موفق شوید

داستان شکل گیری سناریوی این برنامه شنبه ها با وایت برد موفقیت از آنجا شروع شد که دختر من، غزاله هوس شدید پیتزا کرد. طی یک شب بلایی سر ما اورد که مجبور شدیم صبح براش پیتزا تهیه کنیم. رفتار و عملکرد غزاله در آن روز و نحوه “درخواست و جذب خواسته اش” ذهن من رو به کنجکاوی کشاند :

 • واقعا چرا ما در کودکی دقیقا با تمام جزییات می دانیم چه می خواهیم؟!
 • چرا در ان دوران واضح و روشن خواسته خود را اعلام می کنیم؟!
 • چطور ما خود را در مدار خواسته خود حفظ می کنیم؟
 • چرا آن موقع، تا لحظه رسیدن به ارزوی خود دست از تلاش و ارتعاش و احساس هم سو با خواسته خود بر نمیداریم؟
 • چرا هیچ مانعی و هیچ بهانه ای ما را از مسیر خواسته مان خارج نمی کند؟

شنبه ها با وایت برد راز موفقیت، راز های موفقیت،

پس واقعا چه می شود که بزرگ می شویم و نقشه راه موفقیت را گم می کنیم :

 • دقیقا و درست نمی دانیم چه چیزی دوست داریم؟!
 • گاهی اصلا چیزی پیدا نمی کنیم که ما را خشنود و راضی کند؟!
 • اشتیاق سوزان و انگیزه خود را از دست می دهیم؟!
 • یک بهانه کافی است تا از راه موفقیت خارج شده و به بیراهه برویم؟!
 • روی خواسته خود پا فشاری نمی کنیم؟!
 • همیشه و هر لحظه با شرایط فرکانس و مدار فکری خود را تغییر می دهیم؟!
 • راه و مسیر مشخصی نداریم و ارتعاش هم سو با خواسته خود را ساطع نمی کنیم؟!

من مدت ها روی این موضع مطالعه می کردم که ناگهان متوجه یک عامل مشخص و بارز شدم که چرا ما آدم بزرگ ها “اشتیاق سوزان” برای رسیدن به اهدافمون نداریم.

چون، همان آغاز سفر زندگی راز بزرگ را به ما نمی گویند.

راز بزرگ موفقیت این است که از اول درست بدانی چه می خواهی و خواسته شما آرزوی بزرگ و واقعی شما باشد.

چرا افراد اشتیاق سوزان ندارند؟

ما اشتیاق سوزان برای خواسته خود نداریم چون، یا خود را شایسته داشتن نمی دانیم و یا داشتن را شایسته خود نمی دانیم.

علت به دو موضع و آسیب و اختلال روانشناختی بر می گردد:

شنبه ها با وایت برد راز موفقیت، راز های موفقیت،

1-  عزت نفس آسیب دیده :

فرد خود را بسیار کوچک و نالایق و ناشایسته می داند. او نمی تواند آرزوی بزرگ در سر بپروراند. اگر هم درخواستی کند آنقدر آن را کوچک می کند که این خواسته ریز هرگز در او اشتیاق و انگیزه بوجود نخواهد آورد.

(اگر شما این مشکل را دارید و عموما درخواست کردن برایتان کار دشواری است حتما کتاب عزت نفس و یا فایل خود هیپنوتیزم تقویت عزت نفس را از سایت و یا تلگرام تهیه و استفاده کنید.)

2-  عدم باور امکان پذیر بودن رسیدن به اهداف بزرگ :

فرد بر اساس تجربیات گذشته خود و اطرافیان باور کرده که من باید به همین چیزی که هستم و دارم باید قانع باشم. او خود را با ضعیف ترین افراد پیرامون خود مقایسه کرده و شکر می کند. او جایی در کودکی و بعدا در تجربیات بعدی به این اعتقاد رسیده که هر فردی سرنوشتی محدود دارد و نمی تواند پا از گلیم خود درازتر کند. پس ذهن این فرد آرزو های بزرگ را چندین برابر واقعیت می کند و او را کوچک می کند تا همیشه با بهانه هایی مختلف از جمله شرایط بیرونی خود را محکوم به قناعت بپندارد.

(اگر شما این مشکل را دارید حتما و حتما باید کتاب موفقیت و دوره نخبگان جذب موفقیت را تهیه کرده و از فایل های خود هیپنوتیزم تقویت اعتماد به نفس در سایت و یا تلگرام استفاده کنید.)

تعارف با خدا !

مسیر موفقیت افراد دو گروه ناموفق و محدود بالا به یک جا ختم می شود.

آن ها دیگران و شرایط و حوادث و حتی خدا را مقصر شکست های زندگی و محدودیت های ذهنی خود می پندارند. حتما شما هم آدم هایی را دیده اید که راز های موفقیت را به کار نگرفته اند و طبق نقشه راه پیش نرفته اند و چه بسا اصلا تلاشی در جهت تغییر شرابط انجام نداده اند و با رضایت اعلام می کنند که خدا نخواست. خدا به ما نداد. خدا ما رو مستحق ندانست. گویی خدا هم با ایشان تعارف دارد!!!

شنبه ها با وایت برد راز موفقیت، راز های موفقیت،

این که خوب است بسیاری افراد در همان آغاز با تصمیم قدرتمندی همه چیز را به خدا می سپارند و مسئولیت را از دوش خود خلع می کنند و رو به درگاه الهی می گویند: هر چه خدا بخواد.

دوستان ما ایمان داریم که بدون اذن و اراده خدای رحمان برگی بر زمین نخواهد افتاد اما “توکل و سپردن کارها به او” باید اخرین اقدام ما باشد و همه کارها را تا لحظه رسیدن به هدف پیش رفته باشیم.

خدای رحمان در قران می فرمایند: «انّ الله لا یُغیِّرُ ما بقوم حتّی یغیّرو ما بانفسهم»[سوره رعد آیه 11] خداوند سرنوشت هیچ قومی «ملّتی» را تغییر نمی دهد مگر آنکه آنها خود تغییر دهند.

پس دوست عزیز اگر امکانش هست تنبلی های خودت را پای سرنوشت و خواست خدا و والدین و دولت و هیچ عامل بیرونی نینداز، لطفا.

یادت باشد خدا فقط برای کسانی میخواهد که خودشان هم بخواهند و برای رسیدن به آن هرچقدر لازم است تلاش کرده باشند.

راهکار و تمرین :

برای درک درست از فرمول تضمینی موفقیت و برای اینکه به درستی بتوانید نقشه راه موفقیت را بخوانید و در مسیر اهداف بسیار بزرگ زندگی خود قدرتمندانه گام بردارید. از شما درخواست می کنم به تمرین و راهکار ارایه شده در این کلیپ کوتاه، با حوصله توجه کنید.

شنبه ها با وایت برد راز موفقیت، راز های موفقیت،

لطفا یاداشت برداری کنید و بعد تصمیمات شخصی سازی شده خود را از دل این توضیحات بیرون بکشید. کافی است روی ضعف ها کار کنید تا تغییر کنید و بعد مسیر این سفر رویایی را تا انتهای سفر گنج پیش برید.

دوستان موفقیت اتفاقی نیست، اما همیشه با یک اتفاق ساده آغاز می شود. چه بسا دیدن این فیلم کوتاه آغاز موفقیت های بزرگ سریالی زندگی شما گردد.

لطفا نظرات و تجربیات خود را در زیر این پست با دیگر دوستانتان به اشتراک بگذارید.

شما می توانید موضوعات مورد علاقه خود را که دوست دارید یک برنامه “وایت برد موفقیت” به آن اختصاص داده شود را در بخش نظرات زیر این پست مطرح کنید. چه به عنوان موضع برنامه هفته های بعد انتخاب گردد. هدف سایت راز موفقیت، گسترش دانش عمومی مهارت های فردی و افزایش سطح آگاهی های روانشناختی موفقیت در سطح جامعه ایران عزیز می باشد. لطفا هفته بعد منتظر ما باشید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پیام شما پس از بررسی منتشر می شود

پشتیبانی سایت توسط : پشتیبان وردپرس