Login

Register

Login

Register

راز موفقیت افراد موفق جهان|چرا همه موفق نمیشوند؟ (شنبه ها با وایت برد راز موفقیت)

0 513

زمان لازم برای مطالعه این مقاله ارزشمند 13 دقیقه است.


 

راز موفقیت افراد موفق جهان و راز شکست افراد ناموفق چیست؟

یک مرکز تحقیقات دانشگاهی تحقیقات بلند مدت جالبی داشت. آنها به دنبال راز موفقیت افراد موفق بودند. آنها در واقع به دنبال یک وجه تشابه مشترک در میان همه سوزه های خود بودند.

آنها زندگی و روند رشد افراد موفق در زمینه های مختلف از جمله موفقیت مالی، شغلی، هنر، کسب و کار، ارتباطات، معنویات، تحصیلات و … را مورد مطالعه قرار دادند.

اما در این تحقیقات مورد جالبی بیشتر توجه آنها را به خود جلب کرد. آنها متوجه یک رفتار مشترک در میان افراد نا موفق شدند که باعث شد توجهشان بیشتر متوجه افراد شکست خورده و ناموفق گردد.

دوستان دقت کنید: این محققین متوجه شدند که تقریبا همه افراد ناموفق، افرادی هستند که ویژگی “عملگرا بودن” در انها بسیار کم به چشم می خورد.

بعد وقتی در افراد موفق این ویژگی را مورد ارزیابی قرار دادند، متوجه شدند که افراد موفق در همه زمینه ها، عملگرا و اقدام گر هستند و ایده ها و فرصت های کوچک پیش آمده را با اقدامات موثر و مفید خود سریع تر به یک موفقیت بزرگ تبدیل میکنند.

چرا افراد عموما اقدامگر و عمل گرا نیستند

مسیر تحقیقات کلا تغییر کرد و دانشمندان به دنبال این پرسش رفتند که اصولا چرا اکثر افراد جهان فارغ از نژاد، سن و جنس و شرایط عملگرا و اقدام گر نیستند؟

دلایل بسیاری برای این موضع یافتند. اما در افراد نا موفق اصلی ترین علت مشترک و بر عکس آن در افراد موفق نیز راز موفقیت و اقدام گری یک چیز بود.

در این کلیپ کوتاه به این یافته بزرگ دانشمندان حوزه موفقیت و تحول فردی می پردازیم.

راز موفقیت افراد موفق جهان

چگونه باید به فردی موفق و اقدام گر بدل شوم؟ 

راز بزرگ افراد موفق جهان چیست؟

اگر واقعا راهکار برای موفقیت های بسیار بزرگ زندگیتان می خواهید، حتما این کلیپ از سری فیلم های رایگان “شنبه ها با وایت برد راز موفقیت“را ببینید.

راهکار ارزنده و موثری در این کلیپ کوتاه ارایه می شود. لطفا چند بار این فیلم را ببینید و نکته برداری کنید و به یک تصمیم شخصی برسید و البته بلافاصله اقدام کنید.

خوشحال میشویم که نظر و یا تجربه شخصی خودتان را نیز در این رابطه با ما در میان بگذارید. لطفا در زیر این پست، بخش نظرات تصمیم و نظر و تجربه و یا پرسش خود را مطرح کنید.

دانلود ویدیو
یادتان باشد، هر هفته شنبه ها منتظر “وایت برد راز موفقیت” باشید و حتما به ما سربزنید.

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پیام شما پس از بررسی منتشر می شود

پشتیبانی سایت توسط : پشتیبان وردپرس