کتاب کوین ترودو | تنها مرکز فروش کتاب های کوین ترودو در ایران- راز موفقیت

17

کتاب های کوین ترودو کدام است؟

بیشترین معروفیت «کوین ترودو» اول به خاطر کتاب هایش و بعد دوره آرزوی تو دستور توست، می باشد که در سایت راز موفقیت همراه با 11 فایل صوتی جداگانه توسط محمود جولایی تفسیر و تکمیل شده است. شما می توانید این پکیج جامع را به همراه « کتاب آرزوی تو دستور توست » و همچنین «کتاب بخواه تا برآورده شود» از طریق تلگرام یا سایت و یا تلفن های 02122633880- 09121752854 تهیه کند. کوین ترودو بعد از خروج از گروه های مخفی آمریکا، در دوره آموزشی خود که به صورت یک سمینار مخفیانه در جایی نامشخص در اروپا نزدیکی های کوه های آلپ اجرا شد به «4 مرحله یادگری» و «رازهای یادگیری و تغییر» اشاره می کند، که در این مقاله کتاب های کوین ترودو و مراحل یادگیری کوین ترودو مورد ارزیابی قرار می گیرد.

اگر می خواهید میزان رغبت یادگیری و تغییر پیذیری خود را تشخیص و افزایش دهید، حتما پکیج آموزشی استاد محمود جولایی را در بخش اعضای طلایی و یا از طریق لینک زیر با هزینه بسیار کمی تهیه کنید. (شما  حتماً شگفت زده خواهید شد.)

مراحل یادگیری و آموزش پذیری بر اساس نظریه کوین ترود

چرا هنوز از دوره نخبگان قانون جذب برای تحقق آرزوهایتان استفاده نمی‌کنید ؟

 کلیک کنید تا عضوی از نخبگان قانون جذب باشید !‍ 

  مشاوره خرید محصول: ۲۶۷۲۱۸۴۱-۰۲۱

 

بهترین کتاب کوین ترودو

در ادامه مهمترین و معروف ترین کتاب هایی که تاکنون از کوین ترودو در آمریکا چاپ شده است (نه در ایران ) را بر اساس تحقیقات سایت راز موفقیت معرفی می کنیم : از میان کتاب های کوین ترودو تنها «کتاب تمرین دوره آرزوی تو دستور توست» و «کتاب بخواه تا براورده شود» برای اولین بار در ایران توسط محمود جولایی ترجمه و چاپ شده و از طریق فقط سایت راز موفقیت قابل خرید است. همچنین «کتاب ابر حافظه کوین ترودو» در مرال چاپ می باشد که به زودی اطلاع رسانی خواهد شد.

1- Your Wish is Your Command – Audiobook “کتاب صوتی- آرزوی تو دستور توست” (عنوان فارسی: کتاب بخواه تا برآورده شود)

این کتاب به صورت کتاب صوتی Audio-CD در سال 2009 منتشر شده است. دوستان دقت کنید این اثر کوین ترودو به صورت کتاب صوتی و بعد کتاب عرضه شده است. خبر خوبی که به شما می توانم بدهم آن است که شما می توانید این کتاب را که به صورت ترجمه و تالیف توسط محمود جولایی چاپ شده از سایت و یا از طریق تماس تلفنی سفارش دهید.

 

یک فرصت سرنوشت ساز برای شما:

1- این پکیج عینا و کامل توسط سایت راز موفقیت عرضه شده و با 13 فرمت صوتی- MP3  با صدای استاد قانون جذب- محمود جولایی همراه با برخی اضافات و توضیحات طلایی ارایه شده است. (جهت شنیدن نمونه فایل ها کلیک کنید.)

2- علاوه بر دو مورد بالا شما همراه با پکیج کامل آرزوی تو دستور توست، 11 درس مجزا با صدای استاد جولایی را دریافت می کند که کوین خیلی سطحی اشاره کرده بود و ما راز هایی کوین را در این 11 فایل جداگانه صوتی- MP3 خدمت خریداران پکیج،  رایگان ارایه می کنیم. جهت تهیه  یا مشاوره قبل از خرید  اینجا کلیک کنید.

3- همچنین می توانید فایل صوتی “چهار گام اصلی مراحل یادگیری کوین ترودو” و همچنین “رازهای ترغیب به یادگیری و ایجاد تغییر ماندگار کوین ترودو ” را از بخش اعضای طلایی با هزینه بسیار کمی تهیه کنید. (لطفا سریعا عضو طلایی سایت شوید)

2- کتاب آرزوی تو دستور توست (کتاب راهنما و تمرین): Your Wish is Your Command Guidebook

این کتاب به صورت کتاب فیزیکی (چاپ کاغذی) در سال 2011 منتشر شده است. این کتاب بعد از استقبال بسیار خوبی که از معروف ترین سمینار کوین ترودو با عنوان آرزوی تو دستور توست، انجام شد، چاپ شد. افرادی که در سمینار حضور داشتند عینا این کتاب تمرین را در اختیار داشتند. با توجه به بازخورد های زیادی که کوین ترودو از طرف افرادی که دوره را به صورت فایل صوتی بعد ها دریافت کردند، متوجه شد که باید کتاب تمرین هم در اختیار آنها قرار گیرد.

خبر بسیار خوبی برایتان داریم. کتاب آرزوی تو دستور توست، توسط بنده (محمود جولایی) ترجمه و ویرایش شده و شما می توانید این کتاب ارزنده را از طریق لینک زیر سفارش دهید. (اگر خرید اینترنتی برایتان دشوار بود می توانید از طریق تلفن دفتر  و یا شماره مدیر فروش سایت 09121752854 در تلگرام و یا تماس اقدام کنید. خرید کتاب اول اذتی دارد که می توانید تجربه کنید.)

(روی لینک زیر کلیک کنید و توضیحات را بخوانید و بخشی از کتاب را دانلود کنید)

خرید اولین کتاب کوین ترودو در ایران – کتاب آرزوی تو دستور توست 

3- Kevin Trudeau’s Mega Memory  «کتاب خود آموز تکنیکهای تقویت حافظه -مگا حافظه کوین ترودو»

این کتاب به صورت کتاب فیزیکی (چاپ کاغذی) و Audio-CD در سال 2005 منتشر شده است.

موضوع کتاب: کتاب راهکارهایی برای بهبود کیفیت حافظه ارایه میدهد و توضیح میدهد که چگونه با 30 دقیقه تمرین روزانه ابر حافظه داشته باشیم. این کتاب توسط محمود جولایی ترجمه شده و در مراحل چاپ می باشد.

چرا هنوز از دوره نخبگان قانون جذب برای تحقق آرزوهایتان استفاده نمی‌کنید ؟

 کلیک کنید تا عضوی از نخبگان قانون جذب باشید !‍ 

  مشاوره خرید محصول: ۲۶۷۲۱۸۴۱-۰۲۱

 

4- Natural Cures They Don’t Want You to Know About “کتاب درمان‌های طبیعی که آن‌ها نمی‌خواهند شما بدانید- کوین ترودو”

این کتاب به صورت کتاب فیزیکی (چاپ کاغذی) و Audio-CD در سال 2006 منتشر شده است. این کتاب اولین کتاب کوین ترودو بود و دردسرهای زیادی هم برای کوین ترودو بوجود آورد و در نهایت سانسور شد. (در ادامه داستان را برایتان توضیح دادم.)

موضوع کتاب: این کتاب بسیار جنجالی شد و بارها از طرف FDA  و مراکز مرتبط با سلامتی جامعه امریکا مورد انتقاد و جریمه قرار گرفت. علت هم آن بود که کوین ترودو در آن بارها اشاره می کند که غذاهای فرآوری شده و داروهای تایید شده توسط FDA می تواند برای سلامت مصرف کنندگان بسیار مضر باشد، و همچنین کوین ترودو در این کتاب توصیه هایی در مورد استفاده از درمان های جایگزین و درمان های طبیعی برای درمان و پیشگیری از بیماری ها ارائه می دهد. در این کتاب به صنعت داروسازی هم بسیار حمله شده و FDA را زیر سوال برده است.

5- Free Money They Don’t Want You to Know About “کتاب پول رایگانی که آنها نمی خواهند شما بدانید- کوین ترودو”

این کتاب به صورت کتاب فیزیکی (چاپ کاغذی) و Audio-CD در سال 2010 منتشر شده است. کوین ترودو در این کتاب (خطاب به مردم امریکا) ادعا میکند که میلیاردها دلار پول رایگان منتظر شماست تا صاحبش شوید. کوین ترودو در صدها صفحه از کتابش خواننده را به دنبال مراحل کسب پول هایی که در امریکا توسط مراجع مختلف (بیشتر سایت دولتی  USGov.gov هدف بوده) تحت عنوان وام و کمک و جبران و … و همچنین فرار از مالیات، می کشاند. همچنین موضوعاتی مثل سرمایه گذاری و کار دلالی کسب و کارها و خیلی مسایل دیگه در این کتاب مطرح میشه که به نظر بنده (محمود جولایی) چندان به درد ایران نمی خوره. اگر در بخش نظرات در سایت آمازون مشاهده کنید مردم گفتن که حتی برای برخی ایالات مختلف آمریکا کارساز نیست چه برسه کشور های دیگر.

6- more natural cures revealed “کتاب درمان های طبیعی (تغذیه و رژیم غذایی) – کوین ترودو “

این کتاب به صورت کتاب فیزیکی (چاپ کاغذی) و Audio-CD در سال 2012 منتشر شده است. این کتاب بعد از سانسور کتاب اول کوین ترودو (کتاب درمان‌های طبیعی که آن‌ها نمی‌خواهند شما بدانید) چاپ شد. این کتاب کوین ترودو، دردسرهای زیادی برای او ایجاد کرد. داستان اینجوری بود که بعد از چاپ کتاب اول کوین ترودو (کتاب درمان‌های طبیعی که آن‌ها نمی‌خواهند شما بدانید) کمیسیون تجارت فدرال ایالات متحده (United States Federal Trade Commission) اولین کتاب کوین ترودو را اول جمع اوری کرد، بعد کوین ترودو را جریمه کرد و در نهایت کتاب او را سانسور کرد. این درحالی بود که بسیاری مردم پس از خواندن آن کتاب، گزارش کردند که سلامت بیشتری از طریق درمان های غیر دارویی و بدون نیاز به جراحی را تجربه کرده بودند. در حال حاضر، کوین ترودو با دولت مردان و صاحبان تجارت دارو و سلامتی در جهان و کارتل های صنعت پزشکی بین المللی و حتی رسانه های خبری رو در رو شده و در جنگ است. جالب است بدانید برای تمام طول تاریخ او اولین کسی بود که مدارک محرمانه علیه شرکت های دارویی و صنایع غذایی و حتی افراد با نفوذ و ثروتمند در بیش از 60 کشور جهان را انتشار داد.

7- Natural Pain Relief – کتاب رمان طبیعی درد – کوین ترودو

این کتاب به صورت کتاب فیزیکی (چاپ کاغذی) در سال 2014 منتشر شده است. این کتاب جدید کوین ترودو به شما می گوید که چگونه همه دردها و سردرد هایتان را به شیوه ی طبیعی از بین ببرید. او می گوید مصرف قرص ها و دارد ها را متوقف کنید. او توصیه می کند به روش هایی طبیعی همه دردهای چه مزمن یا گاه به گاه خود را درمان کنید و احساس بهتر و زندگی طولانی تر را تجربه کنید. کتاب کوین ترودو به شما کمک خواهد کرد بدون مصرف داروی مسکن، مانند یک کودک بخوابید.

8- Recession Cures: Get Rich in Tough Times “درمان رکود اقتصادی: ثروتمند شدن در دوران سخت- کوین ترودو “

این کتاب به صورت کتاب فیزیکی (چاپ کاغذی) در سال 2009 منتشر شده است. در این کتاب به مفهوم دوران رکود اقتصادی اشاره میکند. او بر این باور است که افراد موفق همانطور که در دوران رشد و شکوفایی اقتصادی سود میکنند، برای دوران رکود هم باید برنامه داشته باشند. او می گوید اگر در زمان درست در جای درست باشید همیشه فرصت هایی برای سود بردن وجود خواهد داشت. در رابطه با این کتاب باید گفت که استقبال چندانی از این کتاب نشد و چاپ مجدد هم نداشته است.

9- The Weight-Loss Cure “They” Don’t Want You to Know About “کتاب درمان با کاهش وزن، که آنها نمی خواهند شما بدانید – کوین ترودو”

این کتاب به صورت کتاب فیزیکی (چاپ کاغذی) در سال 2007 منتشر شده است. این یک کتاب لاغری و تناسب اندام است. کوین ترودو در این کتاب توضیح می دهد که چطور حدود 50 سال پیش درمان قطعی چاقی توسط یک پزشک انگلیسی کشف شد. او ادعا می کند که ده ها هزار نفر از این روش درمان ساده، ارزان و بی خطر، برای کاهش وزن به شکل معجزه آسا و سریع و دائمی لذت می بردند. او می گوید ذخایر چربی سفت شده از بین می رود و تغییر شکل نقاط مختلف بدن، شکم، کفل، ران و بازوها به طرز چشمگیری ظاهر می شود. او می گوید در حال حاضر، این کشف انقلابی، که به طور دائمی بیماری چاقی را درمان می کند،بهترین روش لاغری است.

کتاب های کوین ترودو، راز موفقیت، محمود جولایی

10- Debt Cures “They” Don’t Want You to Know About “بدهی درمانی که آنها نمی خواهند شما بدانید- کوین ترودو”

این کتاب به صورت کتاب فیزیکی (چاپ کاغذی) و Audio-CD در سال 2005 منتشر شده است. کوین ترودو در این کتاب خود، اسرار پول را با فصل بندی های کوتاه و نثر ساده و روان افشا می کند. کوین به خوانندگان کتاب، پشت سر هم نکاتی برای کاهش هزینه و پس انداز پول را می آموزد. به طور کلی کوین ترودو در همه زمینه های مالی مهم زندگی شامل : مدیریت شخصی پول، بانکداری شخصی، کارت های اعتباری، تامین مالی تحصیلات فرزندان، روش های به حداقل رساندن مالیات و موارد دیگر، درس های ارزشمندی ارایه می کند.

دوستان دقت کنند، تقریبا این کتاب کوین ترودو هم فقط به درد مردم امریکا می خورد و با توجه به تفاوت های بسیار در سیستم مدیریت پول، بانکداری و نظام مالیاتی کشورهای مختلف، این کتاب اقبال جهانی نیافت.

11- Adrenal Exhaustion and Chronic Fatigue: How to Stop the Nightmare “خستگی آدرنالینی و خستگی مزمن: چگونه کابوس هایم را متوقف کنم”

این کتاب به صورت کتاب فیزیکی (چاپ کاغذی) در سال 2010 منتشر شده است. دقت کنید این کتاب تالیف مشترک کوین ترودو و آقای فرد ون لیو – Fred Van Liew, known as “The Water Doctor می باشد.

فرد ون لیو، معروف به “دکتر آب” در سراسر جهان، خدمات خود را به بیماران ارایه میکند.  در این کتاب کوین ترودو و فرد ون لیو، به شما درک درستی از سیستم طبیعی که خدای رحمان در انسان قرار داده تا از خود مراقبت کرده و سلامتی خود را بازیابد، می دهند.  در این کتاب، کوین ترودو راز های مراقبت طبیعی بدن از خود را بازگو می کند.

(توجه: از انجایی که بجز کتاب دوم سایر کتاب های کوین ترودو در ایران ترجمه نشده، عناوینی که بنده برای کتاب ها انتخاب کرده ام صرفا ترجمه عبارت است و ممکن است مترجمی با عنوان دیگری کتاب را به چاپ برساند.)

چرا کتاب های کوین ترودو پرفروش شد ؟

من برای یافتن جواب این پرسش خیلی جستجو کردم و حاصل یافته های بنده در رابطه با اینکه چرا کتاب های کوین ترودو، سریع محبوب شد، موارد زیر می باشد:

1- محتوای کتاب های کوین ترودو متفاوت از کتاب های مشابه بود.

2- کوین ترودو در زمان چاپ کتاب ها سروصدای تبلیغاتی بسیار زیادی بپا می کرد.

3- در عنوان کتاب هایش از عبارت “که آنها نمی خواهند شما بدانید – “They” Don’t Want You to Know About” استفاده می کند.

من در بسیاری از سایت ها دیدم که علت فروش کتاب ها را فقط همین عنوان خاص می دانند. مثلا: درمان طبیعی که آنها نمی خواهند بدانید. خوب شما وقتی این عنوان را روی جلد کتابی ببینید، طبعا توجه تان به شدت جلب خواهد شد. عبارت “که آنها نمی خواهند بدانید” روی اکثر کتاب های کوین ترودو آمده که هم جلب توجه کرد و هم دردسر ساز شد.

4- در کتاب های کوین ترودو، از داروهایی نام برده شده که مراکزی مثل FDA و کمیسیون تجارت فدرال ایالات متحده (United States Federal Trade Commission) مخالف این کار بودند.

کوین ترودو در کتاب تغذیه و کاهش وزن و سایر کتاب هایش داروهایی تخصصی را به خواننده کتابش تجویز می کند که این خلاف قوانین امریکاست. همچنین در سایر کتاب هایش نیز مواردی مشاهده شد که از کوین این ایراد گرفته شده که با توجه به اینکه شما متخصص تغذیه و یا روانپزشک نیستید اجازه توصیه ندارید. همچنین مراکزی این ایراد را از کتاب های ترودو گرفتند که معرفی این داروها و مصرف آنها توسط مردم، در سطح عموم می تواند عوارض جانبی زیادی برای مردم داشته باشد. برای مثال به خبر زیر توجه کنید:

کوین تردوو، 38 میلیون دلار برای گمراه کردن آمریکایی ها در مورد درمان های طبیعی برای بیماری های خطرناک جریمه شد. (روزنامه دیلی میل، 20 دسامبر 2011)

Kevin Trudeau fined $38m for misleading Americans over ‘natural cures’ for deadly diseases”, Daily Mail, December 20, 2011

 

حتی بر سر این موضوع کتاب ها را جمع آوری کردند. کوین ترودو را وادار کردند تا تغییرات لازمه را اعمال کند. جریمه اش کردند و بعد یکی از جرایم را پرداخت نکرد و بسیاری مشکلات دیگر بوجود آمد و حتی در زندانی شدن کوین این پرونده ها نقش اساسی داشتند.

5- کوین ترودو به شدت با صنعت تولید دارو در آمریکا و حتی جهان مخالفت می کند.

ایشان باوری دارد که بسیاری از بیماری ها و مشکلات سلامتی را صاحبان صنعت تولید دارو بوجود می آورند تا بعد داروی تولیدی خود را بسیار گران به مردم بفروشند.

6- شاید یکی از علل اصلی فروش کتاب های کوین ترودو، برگزاری سمینارهای متعدد به صورت مخفیانه و عمومی بود.

همه این موارد مهمترین عواملی بودند که باعث معروفیت و فروش بالای کتاب های کوین ترودو شد در حدی که :

1- به مدت 26 هفته پرفروشترین کتاب ها در سطح جهانی بود.

2- تا سال گذشته بیش از 50 میلیون نسخه فروش کرده است.

طبعا در این حد فروش هم کافی است تا خود آقای کوین ترودو و کتاب های کوین ترودو در سطح جهان معروف تر شوند.

بیشتر مطالب این مقاله از “دوره آرزوی تو دستور توست” – کوین ترودو، اقتباس شده بود و امیدوارم همه شما دوستان علاقمند حوزه موفقیت و «دوره قانون جذب» حتما این دوره شگفت انگیز را تهیه و به آن عمل کنید.

17 نظرات
 1. محمود جولایی نظرات کاربران

  رود بر شما امیر عزیز

  کتاب های pdf کوین ترودو رو می تونید در اپلیکیشن راز موفقیت- نسخه اندروید تهیه کنید.
  و یا در اپلیکیشن چهارخونه نیز میتونید کتاب ها رو با هزینه بسیار کمی به صورت pdf تهیه کنید.

  موفق باشید

 2. امیر نظرات کاربران

  سلام پی دی اف کتاب مگا مموری رو دارید

 3. مهدی نظرات کاربران

  سلام
  من دوره آرزوی تودستور توست کوش کرذم خیلی عالیه ممنون از مظالب خوب سایتتون

 4. امین نظری نظرات کاربران

  چقدر جالب و واقعاً جنجالی هستند و همچنین کتابهاشون واقعا ترغیب کننده.
  دورشون هم جالب و آموزنده اس. سپاس استاد جولایی بزرگوار که دوره با صدای خودتون هم دوبله شد.

 5. فاطمه ذوالفقاری نظرات کاربران

  بسیار عالی بود من حدود یک ماهه که باگوشیم نتونسته بودم نظر بزارم امروزبا کامپیوتر امتحان کردم گزینه من ربات نیستم کار کرد شاید گوشیم مشکل دارد به هرحال ممنون استادکه وقت گذاشتین عالی بود مثل همیشه

 6. سارا امیدی نظرات کاربران

  درود بر شما دوست عزیز

  محصولاتی که پرسیده بودید را نداریم و توصیه هم نمیکنیم که تهیه کنید چون حجم بسیار زیادی از محتواهای مختلف هست که از اینجا و انجا جمع آوری شده و زیاد هم به درد ایران نمیخوره. توصیه میکنیم دوره کوین ترودو- آرزوی تو دستور توست را تهیه کنید و بعد خبر خوبی به شما بدهم کتاب آرزوی تو دستور توست که در واقع کامل کننده دوره کوین ترودو هست را نیز من (محمود جولایی ) ترجمه کردم که مراحل چاپ را میگذراند و به زودی در سایت راز موفقیت عرضه میشود را تهیه کنید و بعد تمرینات کتاب را انجام دهید به شما قول میدهم به هیچ دوره و کتابی نیاز نخواهید داشت.

  موفق باشید

 7. حمید نظرات کاربران

  با سلام ایا محصول زیر را می توانید تهیه کنید و با چه قیمتی ؟

  /global-information-network-levels-1-5

  information-network-levels-1-5

  آیا خودتان این محصول را به صورت دوبله شده یا زبان اصلی ندارید؟

 8. سارا امیدی نظرات کاربران

  درود بر شما اقا حسین عزیز

  برنامه «وین رر» برنامه زیپ و کاهش حجم هست. در هر کامپیوتری باید باشه. اگر ندارید و نمیتونید دانلود و نصب کنید لطفا با شماره پشتیبان تماس بگیرید. فایل ها رو براتون ارسال می کنیم. اکثریت دوستان فایل ها رو از طریق تلگرام دریافت کردن و شما نیز میتونید از هر طریقی خواستید براتون ارسال می کنیم. شماره دفتر 02122633880 و یا 09121752854 .

  موفق باشید

 9. حسین نظرات کاربران

  ا سلام این دوره کوین ترودو که برام فرستادین با فرمت win rar هستش و توی سیستم اداره که نصب و حذف برنامه هاش دست خودمون نیست نمیتونم بازش کنم. راهنمایی میفرمایید چطور میتونم بازش کنم و ازش استفاده کنم؟ خیلی لطف میکنید

 10. سارا امیدی نظرات کاربران

  درود بر شما خانم ندیمی عزیز

  همه کتاب های کوین ترودو عرضه شده در سایت راز موفقیت به صورت فیزیکی (کاغذی) است. جهت خرید کتاب کوین ترودو میتوانید از طریق لینک های زیر اقدام بفرمایید:

  1- کتاب آرزوی تو دستور توست
  2- کتاب بخواه تابرآورده شود
  اگر هم خرید اینترنتی برای شما دشوار است و یا اعتماد ندارید میتوانید حضوری از دفتر راز موفقیت و یا از طریق شماره های دفتر 22274915 – 22633880 – یا 09121752854 (تماس-تلگرام-واتساپ) جهت سفارش کتاب ها اقدام بفرمایید.

  موفق باشید

 11. الهه نظرات کاربران

  سلام وقت بخیر، امکان خرید فیزیکی این کتاب هست؟ اگر جواب مثبته لطفا قیمت کتاب و هزینه ارسال رو بفرمایید. ممنونم

 12. سارا امیدی نظرات کاربران

  سلام دوست عزیز

  خیر

 13. وحید نظرات کاربران

  ایا کتاب بدهی‌درمانی کوین ترودو موجود است ؟؟

 14. سارا امیدی نظرات کاربران

  سلام اقای طلای عزیز

  واقعیت اینه که دوره های دیگه کوین ترودو را چندان قوی ندیدم و درواقع دوره آرزوی تو دستور توست یک چیز دیگه بود.

  این کتاب هم متن دوره کوین ترودو نیست و موضوعش تکمیل کننده مطالب دوره آرزوی تو دستور توست هست. مخصوصا که موضوع قانون ارتعاش رو در اون بنده کامل توضیح دادم.

  از اینکه تونستم در ایران کوین ترودو را معرفی کنم بسیار خوشحالم و توصیه میکنم حتما سه کتاب کوین ترودو را از طریق سایت راز موفقیت تهیه کنید:

  1- کتاب آرزوی تو دستور توست.

  2- کتاب بخواه تا ّراورده شود.

  3- کتاب ابرحافظه.

  با این سه کتاب چندان نیازی به دوره های دیکه کوین ترودو ندارید. کتاب درمان های طبیعی هم دارو معرفی کرده که ضرورتی برای ترجمعه ان ندیدم و همچنان به جای آن اگر به این موضوعات علاقه دارید کتاب «تغذیه و رژیم های غذایی برای همه» را من توصیه میکنم که باز میتونید از سایت راز موفقیت تهیه کنید.

  موفق باشید

 15. بهمن نظرات کاربران

  سلام خواستم‌بگم باقی دورهای کوین تردو رو هم ر کتاب تبدیل کنید

 16. سارا امیدی نظرات کاربران

  درود بر شما مبین عزیز

  روی لینک زیر کلیک کنید و کتاب های استاد جولایی رو هرکدوم که خواستید از جمله کتاب های کوین ترودو سفارش بدین. ما فقط کتاب های این کتاب ها را داریم.

  کتاب های استاد جولایی

  موفق باشید

 17. مبین نظرات کاربران

  سلام وقت بخیر. من میخاهم. کتاب های توصیه شده کوین ترودو رو ب صورت فیزیکی دریافت کنم. آیا میتونم از این سایت سفارش بدم. مچکرم از پاسخگوییتون..

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پیام شما پس از بررسی منتشر می شود

پشتیبانی سایت توسط : پشتیبان وردپرس