بهترین راه درمان استرس و اضطراب|هیپنوتیزم عمیق صوتی

تعداد امتیاز: 2

چکیده محصول :

انتشار : 1396/03/18 1 نظر 1,200 بازدید

استرس و اضطراب و نگرانی امروزشایعترین مشکل سیستم روان افراد در سرتاسر جهان میباشد. سبک زندگی پر تنش شهری و افکار متشنج امروزی، فشار عصبی بسیار زیادی بر پیکر روانی مردم وارد میکند. درمان استرس و اضطراب عموما از طریق مصرف داروهاست. اما روش بسیار موثر استفاده از فایلهای خود هیپنوتیزم، امروزه جایگزین روش های درمان دارویی با عوارض بسیار زیاد مصرف داروهای اعصاب و روان شده است. هیپنوتیزم پیکر روانی شما را شستشو داده و ارامش را جایگزین استرس و اضظراب میکند.

بهترین راه درمان استرس و اضطراب|هیپنوتیزم عمیق صوتی

استرس و اضطراب چیست؟

من اینجا قبل اینکه روش درمان استرس و اضطراب را توضیح دهم، تعریف متفاوتی از استرس و اضطراب برایتان دارم.

استرس: زمانی که فشار بیرونی بر فرد بیش از حد معمول و حد توان فرد باشد، ما میگوییم فرد واکنش استرسی از خود نشام میدهد. استرس بخودی خود چیز بدی نیست و تصور کنید که اگر ما واکنش استرسی از خود بروز نمیدادیم، جسم و جان ما خیلی زود در مقابل فشارهای عصبی متلاشی میشد.

"هانس سلیه" استرس را به عنوان پاسخ غیر اختصاصی بدن در مقابل هرگونه تقاضای زیاد تعریف می کند. این پاسخ غیر اختصاصی بدین معنی است که بدن مقداری از تغییرات بیو شیمیای را تحمل کرده و سازگاری مجددی را ایجاد می نماید.

پس توجه کنید استرس واکنشی در مقابل یک تحدید واقعی و بیرونی است.

درمان-سریع-استرس-و-اضطراب

اضطراب: احساس ناخوشایند هراس و دلواپسی با منشاء نامشخص را اضطراب گویند.

اضطراب بعد از تکرار تجربیات استرس زا به یک عادت بدل میشود.

در واقع اضطراب، پاسخ بدن به شرایط ترسناک واقعی یا عموما غیرواقعی (ذهنی) است.

در اضطراب ما بدون دلیل مشخص بیرونی نگران چیزی هستیم که هنوز اتفاق نیافتاده و دقیقا هم نمیدونیم چیست و یا احتمال وقوع آن بسیار بیار کم است و با همین دلایل مبهم حال بسیار بدی را تجربه میکنیم.

دوستان بیاد داشته باشید که عموما شما ابتدا ادم استرسی میشوید و بعد سروکله اضطراب در شما پیدا میشود. یعنی کمتر موردی دیده میشود که فردی مدتها استرس را تجربه نکرده باشد و بیکباره اضطراب بگیرد و یا فردی بدون استرس دچار اضطراب مرضی شده باشد. موضوع بسیار مهم دیگر اینکه این مسیر ادامه پیدا میکند و ارتباط بسیار محکمی بین افسردگی و بعد اضطراب وجود دارد. یعنی ما مدتها استرس را تجربه میکنیم. درمان نمیکنیم و بعد افسرده و مضطرب میشویم.

درمان-سریع-اضطراب

شیوع استرس و اضطراب :

تحقیقات و بررسی ها نشان میدند که اضطراب و استرس در خانم ها، جامعه کم درامد و افراد میانسال بیشتر دیده میشوند.

عامل ژن در شیوع این مشکلات در خانواده ها بسیار مهم شناسایی شده اما در هر حال امروز تربیت و اموزش در دوران کودکی را بسیار موثر میدانند. روانشناسان میگویند والدین استرسی و مضطرب بدون اینکه لازم باشد این احساس بد را به فرزندان خود آموزش دهند، این خود کودک و حتی نوزاد هستن که بخودی خود این حالت را یاد میگیرد و در خود رشد و گسترش میدهند.

به گزارش خبرنگار مهر، دکتر غلامرضا حاجتی روز سه شنبه در حاشیه سی‌امین کنگره سالانه انجمن روانپزشکان ایران که در بیمارستان میلاد برگزار می شود، افزود: بر اساس طرح پیمایش سلامت روانی که در سال 89 و 90 انجام شده و شیوع انواع اختلالات روانی که مورد بررسی قرار گرفته است، شایعترین بیماریهای روانی شامل اختلال استرسی، اضطرابی و اختلالات خلقی می‌شود.

اما در حقیقت ما متاسفانه امار درستی در زمینه میزان دقیق شیوع استرس و اضطراب در جامعه نداریم.

ما امروز میدانیم که عامل ژن در بروز استرس و اضطراب بسیار مهم است. اما به نظر من بعنوان کسی که سالها در این حوضه مطالعه و تحقیق داشتم، تربیت و اموزش در دوران کودکی نقش بسیار مهمتری دارد. به طوری که در واقع استرس و اضطراب را شیوه برخود با مسایل پیرامون خود میدانم.

در استرس شما حالت بد است چون فشار بیرونی خارج از حد تحملت دارد میشود. اما در اضطراب علتی وجود ندارد و یا نمیدانی چرا اینقدر حالت بد است. در واقع اضطراب احساس‌‌ یک‌ اتفاق‌ نامطلوب‌ یا زیانبار است که فرد تصور میکند به‌ زودی‌ رخ‌ خواهد داد. عموما این نگرانی شدید در مورد اتفاقی در اینده است.

روش های درمان استرس و اضطراب چیست؟

دوستان این را بیاد داشته باشید که بهترین روش درمان همه بیماریها و اختلالت خلقی و روانی، همیشه مراجعه به متخصصین روانشناس و مشاورین است. اگر روانشناس شما لازم دید حتما شما را به یک روانپزشک معرفی خواهد کرد.

درمان غیر دارویی و درواقع روانکاوی بهترین نتایج را دارد اما در مواردی خاص و با تشخیص روانپزشک شاید لازم باشد که شما دارو مصرف کنید. اما بهتریم روش برای درمان قطعی عموما درمان دارویی در کنار روانکاوی برای این بیماران میباشد.

در ادامه به روش درمان های غیر دارویی و کمی عمومی تر و ساده تر میپردازیم.

درمان-قطعیه-استرس-و-اضطراب

روشهای درمان استرس چیست؟

قبل از هر درمانی یادتان باشد، استرس یک بخش اجتناب ناپذیر از یک زندگی پر تلاش و چالش است. یادتان باشد استرس یک مکانیزم دفاعی سیستم روان است و اگر نمیبود، بسیاری از افراد موفق در همان مراحل اولیه حرکت و تلاش ازبین رفته بودند. پس ما نمیتوانیم استرس نداشته باشیم. اما میتوانیم آن را کم و بعد کنترل و مدیریت کنیم.

یادتان باشد، اساساً استرس و اضطراب از جوابهای غیر تخصصی بدن به چالشهای پیش رو و همچنین حس نیاز شما برای پیشرفت و تغییر در زندگیتان ناشی می شود.

تغییر شیوه زندگی، رژیم غذایی سلامتی، مصرف دمنوشهای گیاهی و عرقیجات سنتی، تن آرامی عمیق با تکنیک تنفس آرام ریتمیک و عمیق، ماساژ، ورزش و تفریحات گروهی، انواع ویتامین بی و ... مهمترین روشهای درمان غیر دارویی محسوب میشوند.

اما اینجا میخواهم یک روش بسیار موثر قانون جذبی را به شما بیاموزم. علت و زمان بروز بیشتر استرس خود را بررسی کنید. برای اینکار لیست موارد و موقعیت های استرس زا را در یک هفته گذشته لیست کنید.

حال کافی است برای تک تک موارد تصویر سازی خلاقانه انجام دهید. تصویر سازی قبل از مواجه با موقعیت و یا مکان بسیار کمک کنده میباشد. من خود این کار را در هیپنوتیزم بر افراد بسیار استرسی ازمایش کردم. واقعا وقتی فرد را با موقعیتی که برایش استرس بخش است مواجه میکردم، دفعه اول برای فرد غیر قابل تحمل بود اما با تکنیک حساسیت زدایی تدریجی و تلقین هدفمند و تخصصی با شناختی که از فرد داشتم، بعد از یک جلسه هیپنوتیزم فرد از نتیجه تغییر در خود شگفت زده میشد.

چطور فورا احساس بهتری داشته باشم ؟ !

دقیقا بعد از مشاهده این نتایج بود که ایده ساختن فایلهای خود هیپنوتیزم برای مدیریت و درمان تدریجی استرس و اضطراب به ذهنم رسید. مدتها به دنبال بهترین تکنیک هیپنوتیزم تحقیق کردم و آزمودم. تا اینکه فایلی که اینجا در اختیار شما قرار میگیرد طراحی و اجرا شد. برای تاثیر بخشی بیشتر روی بسیاری افراد ازمایش شد و از بازخوردها به نتایج عالی رسیدیم.

سپس برای اینکه نتایج به بهترین شکل دراید، فایل را در زمان اجرا بر روی یک فرد واقعی که استرس و اضطراب بسیار بالایی داشت، ضبط و اماده کردیم.

لطفا فایل صوتی همراه این محصول را با جان و دل بکار بگیرید. لطفا با ایمان و باور موثر بودن این روش درمانی را بسیار جدی بگیرید. لطفا مشکل خود را تا قبل از ورود به مرحله افسردگی حاد، درمان کنید. از هر روشی که خودتان فکر میکنید در شما بیشترین اثر را دارد برای رهایی از چنگال خوره جسم و جان اقدام کنید و تا درمان کامل مقاوت و استمرار نشان دهید.

روش های درمان اضطراب چیست؟

باید راهی برای غلبه بر اضطراب عمومی شده یافت. روان درمانی بهترین روش است. در این روش تراپیست با بررسی عوامل تهدید کننده و یا منشاء استرس که در ناخودآگاه شما رسوب کرده، روشهای کسب آرامش را به شما میاموزد.

از بین بهترین روشهای درمان غیر دارویی میتوان به تن آرامی، حساسیت زدایی تدریجی، توقف فکر، سرمشق دهی بیو فیدیک و البته هیپنوتیزم را که چند متد قبل را نیز به نوعی پوشش میدهد، میتوان اشاره کرد.

برای کنترل اضطراب شدید، ممکن است داروهای ضد اضطراب مثل بنزودیازپین ها برای مدتی کوتاه تجویز شود. اما اگر درمان روانکاوی مکمل آن نشود، دارو که قطع شود، به احتمال زیاد اضطراب برمیگردد.

اثرات استرس و اضطراب بر جسم شما:

خیلی جالب است بدانید که استرس بیشتر و بعد اضطراب مستقیم روی کارکرد فیزیکی شما اثر دارند. استرس و اضطراب دقیقا اثرات مخرب فیزویولوزیکی بر اندام و جوارح انسان دارند. مثلا افرادی که دچار استرس هستند حتما با اختلات سیستم گوارش مواجه هستند. بسیاری از این افراد مشکلات هضم و جذب دارند و عموما برافروخته و عصبی به نظر میرسند و دقیقا عوارض استرس را میتوان در بیماریهای مختلف در این افراد یافت. در مواردی هم غیر مستقیم ریشه استرس را میابیم. مثلا استرس و اضطراب میتواند موجب اختلال در خواب شود. اختلال در خواب میتواند مشکلات سلامتی بوجود اورد که درواقع عامل استرس و اضطراب بوده. امروز دانشمندان بر این باورند که در هر بیماری جسمی حتما باید به دنبال ریشه یک اختلال روانی بود. در راس تمام مشکلات روانی استرس را عامل بسیار جدی میدانیم. پس استرس را باید خیلی جدی بگیریم.

در مورد اضطراب کار کمی سخت است. عموما اضطراب و استرس را بجای هم ما تشخیص میدهیم و تشخیص دقیق این دو کار افراد معمولی به نظر نمیرسد. اثرات تخریبی اضطراب بسیار شدیدتر است، چراکه احتمال زیاد فرد مدتها استرس شدید داشته و چه بسا اگاهی بر ان نداشته و یا در دوران کودکی بوده و لذا الان اگر دچار اضطراب شدید شده، صدماتی بر جسم وارد شده و یا در حال وقوع است. اضطراب بیشتر، فزایش ضربان قلب و افزایش سرعت تنفس را به همراه دارد و دقیقا تاثیرات منفی بر کارکرد این دو عضو مهم در بدن را نشان داده است.

همچنین پاسخ‌های اضطرابی شامل فعال‌سازی سیستم اعصاب سمپاتیک و ترشح اپنفرین و کورتیزول است. کورتیزول می‌تواند سبب چاقی ناحیه مرکزی بدن (شکم) و سندروم متابولیک شود و چاقی میتواند ده ها مشکل جدی دیگر بوجود آورد.

درمان-سریع-استرس-و-اضطراب

نتیجه گیری :

جلو گیری از بروز استرس و اضطراب تقریبا غیر ممکن است. ما باید در زندگی پر تنش امروزی باید راه های پیشگیری و بعد کنترل و مدیریت انها را بیاموزیم. یادمان باشد استرس و اضطراب کمترین تاثیرش بر کارکرد ذهن ایجاد فراموشی و کاهش حافظه و کارایی مغز است.

من یادم هست که اهمیت استرس انقدر بالا رفته بود که شرکت های بزرگ کشتیرانی دنیا برای کاپیتانها دوره های اموزش درمان و پیشگیری برگذار میکردند و خوشبختانه من در یک کارگاه بسیار جالب که توسط دکتر دژکام در تهران برگذار شد شرکت کردم. تقریبا قبل و بعد از این کارگاه نگاه من به این موضعات 100% تغییر یافت. منظورم از بیان این موضوع این بود که توجه شمارا به شرکت در سمنارها و کارگاه های البته مفید و موثر برای افزایش سطح آگاهی است. ما در رابطه با درمان اخلالات روانی همیشه میدانیم که اولین و بهترین گام موثر افزایش اطلاعات و اشراف بر موضوع است که خود بخشی از راه درمان محسوب میشود.

لطفا از کتابهای مرتبط استفاده کنید. لطفا همانطور که برای سلامتی دندانهای خود حساسیت نشان میدهید و حد اقل هر شش ماه یکبار مراجعه میکنید. حتما به سلامتی روان هم اهمیت قایل شوید و مراجهات منظم به مشاور خود داشته باشید.

توصیه درمانی شخصی من بعنوان کسی که مدتها با افراد مختلفی که با این مشکلات در چالش قرار داشتند این است که قبل از هر چیز بر "افزایش و تقویت عزت نفس و حرمت نفس" خود کار کنید. من بصورت تجربی بسیاری افراد را دیدم که با افزایش عزت نفس، راهت تر توانسته اند که استرس و اضطراب خود را کنترل و مدیریت کنند. دوستاندر افرادی که عزت نفس بالایی دارند, کمتر شاهد اخلال استرس و اضطراب مرضی هستیم.

افزایش سریع و 10 برابری عزت نفس و حرمت نفس (فایل خود هیپنوتیزم)

دلیل تمام استرس ، اضطراب و افسردگى هامون اینه که:
وجود خودمونو نادیده میگیریم و براى خشنود کردن دیگران زندگى میکنیم.

در نهایت هم بهترین توصیه در رابطه با پیشگیری و درمان استرس و اضطراب، من تغییر شیوه زندگی (life style) میدانم. در بیشتر موارد بهترین راه ها بسیار ساده است. کافی است شما از عاملی که در شما انگیزش نگران کننده و استرس ایجاد میکنید، دور شوید. شما کافی است با عاملی که اضراب شما را افزیش میدهد مواجه کنید. حتی اگر عامل غیر واقعی باشد، همین که شما متوجه بشید که این عامل غیر واقعی است اتفاق خوبی در ذهن شما رخ خواهد داد. ما کافی است شرایط و یا موقعیتهای بروز این حال بد را از خودمان و یا خود را از انها دور کنیم.

در پایان هم اعتقادم بر این است که خود هیپنوتیزم راه درمان را کوتاه تر میکند و حتی بعنوان بهترین ابزار کمک درمانی میتواند بهترین گزینه شما باشد. جهت مشاهده نتایج و نظرات دوستانی که از فایلهای خود هیپنوتیزم ما استفاده کرده اند به بخش نظرات دوستان در زیر محصولات خود هیپنوتیزم در این سایت و یا کانال تلگرامی که فقط نظرات کاربران عزیز را قرار داده ایم از طریق لینک زیر مراجعه کنید.

سوالات متداول شما بازدیدکنندگان محترم سایت:

من قبلا تجربه هیپنوتیزم رو ندارم. خطری نداره؟

نه هیچ خطری وجود نداره. امواج مغزی شما در حد خاصی و کنترل شده کاهش میابد و شما دقیقا زیباترین خواب مغناطیسی جهان رو با حال خوب و شادی خاصی تجربه می کنید.

 • برای همه جواب میده؟

بله در هیپنوتیزم عمومی من این کارو کردم. جنس و سن تفاوتی ایجاد نمیکند و یادتون باشه اینجا ما کار درمانی و یا تغییری ناخواسته در فرد انجام نمی دهیم. همه به خودباوری میرسند. هرچقدر متمرکز تر و تکرار بیشتر نتیجه خارق العاده تر. شما انگیزه افزایش فعالیت فیزیکی و کاهش مصرف مواد غذایی در خودت خواهی دید. حتی تنفر از برخی غذاها و عادات تغذیه ای در شما رخ خواهد داد. اینها کمترین اثرات این فایل صوتی است. اما اگر مشکلات مزمن تنفسی، قلبی، ریوی، فشارخون بالا، اسم، اسکیزوفرنی و ... دارید، توصیه میشه قبلش با پزشک خود مشورت کنید و در طول برنامه کسی در کنارتان باشد.

 • آیا اثرات دیگری هم دارد؟

بله اسرس و اضطراب و نگرانی های بی مورد حتما کاهش میابد. شما به باور من هم میتوانم میرسید و عزت نفس و اعتماد بنفستان در این زمینه افزایش میابد.

 • روش استفاده و کجاها میتونم استفاده کنم؟

روش خیلی ساده است. دراز کشیده و هدفون را در گوشتان میگذارید و با ولوم کم فایل را گوش میکنید و باقی کار اتومات انجام میشود. همه جا به شرطی که وسط کار قطع نشود میتوانید این کار را انجام دهید. البته بجر پشت فرمان و یا جایی که هوشیار باید باشید. اگر هم وسط کار قطع شد و حواستان پرت شد. مجددا از اول گوش میکنید. ولی این اتفاق را پیشگیری کنید چون تمرکز مجدد سخت خواهد بود.

 • اگر وسط برنامه خواستم تکان بخورم و یا بیدار بشم؟

شما در تمام مراحل برنامه نیمه هوشیار هستید و حتی میتوانید تکان بخورید. مشکلی از این بابت نیست. اما اینکار بی شک تمام تمرکز شما را بهم خواهد زد. یهتره قبل از شروع برنامه تمام احتمالات برهم خوردن تمرکز و توجهتون مثل خاموش کردن گوشی و زنگ منزل و ... را برطرف کنید.

 • اگر در زمان خرید و پرداخت مشکلی پیش امد، تکلیف چیست؟

شما در هر مرحله با مشکلی مواجه شدید از طریق شماره تلگرام (09121752854)

میتونید پیام بدید و یا حتی تماس بگیرید، حتما در اسرع وقت پیگیری میشود.

 • اگر در زمان دانلود مشکلی پیش امد:

لینک دانلود از طریق ایمیل برای شما ارسال میشود. همچنین در پروفایل شخصی شما (روی اسم خودتون در بالای صفحه کلیک کنید) در قسمت "سفارشهای من" لینکهای محصولاتی که شما از این سایت خریداری کنید برای همیشه محفوظ است. هر موقع دوست داشتید، میتوانید فایلهای خود را مجددا دانلود کنید.

 • اگر امکان دانلود و یا خرید از سایت نداشتم ؟

شما میتونید از طریق شماره تلگرام (09121752854) تقاضا کنید تا فایل از طریق ایمیل و یا تلگرام و یا هر روش دیگری برای شما ارسال شود. برای پرداخت هم هر جور شما راحت باشید، از طریق لینک پرداخت انلان و یا کارت به کارت میتونید پرداخت کنید.

 • حجم، زمان و فرمت فایل چقدر است؟

حجم فایل راهنمایی و نحوه استفاده: 11.9 مگابایت و زمان آن 35 دقیقه.

حجم فایل اصلی: تنها 4.87 مگابایت و زمان ان 41 دقیقه.

فرمت فایلها mp3 بوده و برای راحتی دانلود و استفاده، فشرده سازی شده است.

 • ایا قیمت کمی بالا نیست؟

هزینه یک جلسه هیپنوتیزم حضوری حدود 200000 تومان میباشد. تازه در یک جلسه هرگز اتفاق موثر ماندگاری صورت نمی گردد و باید تکرار شود. شما یک فایل دقیقا برای مشکل مشخص خودتان دارید و هر چند بار لازم باشد میتوانید تکرار کنید تا به نتیجه دلخواه برسید. قیمت ان را باید بعد از یکبار استفاده قضاوت کنید.

 • چقدر باید ادامه بدهم و بهترین زمان استفاده؟

بستگی به خودت دارد. در فایل هم توضیح دادم. اما نباید کمتر از یک ماه روزی دو بار شب قبل از خواب و صبح بلافاصله بعد از بیداری و قبل از برخواستن از بستر.

 • اگر در زمان استفاده خوابم برد؟

این بی شک ارام ترین و عمیقترین خواب زندگی شما خواهد بود. اما ترجیحا با تلقین به خود اجازه این اتفاق را ندهید. شما با چند روز استفاده کنترل اوضاع را در دنیای نیمه هوشیار هیپنوتیزم بدست میگیرید. نگران خواب رفتن و یا گز گز شدن جایی از بدن و یا کرختی و شل شدن عضلات خود نباشید.

 • ایا میتوانم اگر سوالی داشتم بپرسم؟

بله شما هر سوالی مرتبط با این محصول داشتید میتوانید از طریق شماره تلگرام (09121752854) بپرسید. حتی اگر از این محصول راضی بودید و خواستید محصول دیگری مشخصا برای مشکل شخصی سفارش بدهید، نیز میتوانید پیام بدهید.

درمان-سریع-استرس-و-اضطراب لطفا، همچنان با ما باشید

سایت راز موفقیت - محمود جولایی

کانال راز موفقیت

منتظر کامنتهای با ارزش شما هستیم.

خرید محصول بهترین راه درمان استرس و اضطراب|هیپنوتیزم عمیق صوتی

با خرید دانلودی این محصول:

1. 10% مبلغ پرداختی، خرید دانلودی، به کیف پول شما اضافه می گردد که می توانید برای خرید دیگر محصولات دانلودی سایت از آن استفاده نمائید.
2. بعد از دانلود به سرعت قابل استفاده می باشد.
3. مهمتر از همه در صورتی که در آینده مطلبی به صورت تصویری، صوتی و یا نوشتاری به این محصول دانلودی اضافه شود بدون پرداخت هیچگونه هزینه ای می توانید با استفاده از لینک آن در قسمت "سفارشات من" آن را دانلود نمائید.

توجه: بعد از خرید محصول دانلودی، لینک های دانلود در پروفایل شما (با همان نام کاربری که آن محصول را خریده اید وارد شوید) در قسمت "سفارشات من" برای همیشه موجود می باشد و می توانید هر زمان که خواستید با استفاده از آنها، فایل مورد نظر را دانلود نمائید.

افزودن به لیست آرزوها

به این مطلب امتیاز دهید

نظرخود را با ما درمیان بگذارید

برای ارسال نظر باید عضو سایت باشید، اگر قبلا در سایت ثبت نام کرده اید اینجا را کلیک کنید.

captcha Refresh

نظرات سایر دوستان

Leyi Fotohi در تاریخ ۱۳۹۶/۰۶/۲۶ گفته:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۰

با سلام ممنون از سایت عالیتون میخواستم بدونم میشه بجای خرید آنلاین ،میشه کتابهای آموزش را تهیه کرد نمیتونم تو گوشی تمرین کنم

محمود جولایی
محمود جولایی در تاریخ ۱۳۹۶/۰۶/۳۰ پاسخ داده:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۰

درود بر شما.

بله شما میتونید براحتی از طریق شماره تلگرام خانم شاکری تماس تلفنی و یا تلگرامی 09121752854 هر کدام از محصولات را سفارش بدین تا فایلهای متنی بصورت پرینت و جزوه و فایلهای صوتی بصورت سی دی در قاب زیبایی از طریق پست تقدیم بشه.

محمود جولایی
محمود جولایی در تاریخ ۱۳۹۶/۰۶/۳۰ پاسخ داده:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۰

درود بر شما.

بله شما میتونید براحتی از طریق شماره تلگرام خانم شاکری تماس تلفنی و یا تلگرامی 09121752854 هر کدام از محصولات را سفارش بدین تا فایلهای متنی بصورت پرینت و جزوه و فایلهای صوتی بصورت سی دی در قاب زیبایی از طریق پست تقدیم بشه.

نرم افزار موبایل “ راز موفقیت ”

اپلیکیشن موبایل (آندروید) برای راحتی کاربران سایت و سوپر گروه استاد جولایی را از اینجا دانلود کنید.

***یک پیشنهاد ویژه (دانلود رایگان)***
   ***یک  پیشنهاد  ویژه  (دانلود رایگان)***

مدیتیشن و آرام کردن تن و روان به روش خوزه سیلوا دانلود رایگان کتابچه "آموزش گام به گام خود هیپنوتیزم"

دریافت بصورت رایگان
google-site-verification: google8c33fceebbf75d7d.html