موفقیت، موفقیت-فردی، موفقیت-مالی، موفقیت-شغلی

درباره ما

تعداد امتیاز: 8

... سال 1384، زمانی که فیلم راز را برای اولین بار دیدم، یک فکر عجیب، ذهن و ضمیر ناخودآگاهم را تسخیر کرد:

آیا واقعا با دانستن این راز بزرگ، همه می­توانند رویاهای خود را زندگی کنند؟

رازها و نیازهای دستیابی به معنویات، موفقیت مالی، کسب ثروت، زندگی رویایی، موفقیت تحصیلی، ارتباطات عالی، خانواده موفق، همسر ایده‌آل، سلامتی جسمی، سلامتی روانی، موقعیت خوب اجتماعی، آرامش، زندگی خوب، پول زیاد، خانه رویایی، کسب و کار عالی، ویلایی زیبا، فرزندان صالح، اتومبیل آخرین مدل، ... همه و همه چیزهایی بود که به یکباره با دیدن این فیلم نظام باورهای مرا به چالش کشاند. آری چرا که نه!!! مشکل کجاست؟؟؟ مگه اونایی که دارند، از کره دیگه‌ای آمدن؟! چرا همه اینها را ندارند؟؟؟!!! واقعا، نمیشه یا نمی‌توانند؟! و هزاران پرسش دیگر دریای آرام ذهنم را به فضای مواج و چالش برانگیز بدل کرد!

هفت سال به دنبال پاسخی برای پرسش‌هایی از این دست بودم. هفت سال کار تحقیقاتی پیرامون یک عبارت ساده دو کلمه‌ای "روانشناسی موفقیت" انجام دادم.

دیوانه وار کتاب می­خواندم، در داخل و خارج از کشور، بیش از 220 جلد کتاب مرجع روانشناسی را بقول بچه‌های دانشگاه "خوردم". اما عطش دانستن در من سیری­ناپذیر بود. هرچه بیشتر می‌خواندم و می‌پرسیدم، پرسش‌های جدیدتر در من ایجاد می‌شد.

از آنجا که شغلم جهانگردی بود، سمینارها، کتاب­ها و کارگاه‌های مختلف "موفقیت" را در کشورهای اروپایی و آسیایی تجربه کردم. 7 سال تمام درموفقیت غرق شده بودم، تا اینکه در سال 1391 کتاب "رازها و نیازهای موفقیت ایرانی" را به رشته تحریر درآوردم که توسط انتشارات نگاه چاپ شد.

کتاب خودم را نیز خواندم. بارها و بارها خواندم تا کمی آتش درونم فرو نشست. کتاب تمام پرسش‌های ذهن من طی این سال‌ها را پاسخ داد.

کتابی که یکی از بزرگان عرصه علم در کشورمان در مورد آن نوشت:

اگر بعد از کار با ویندوز 3.1 زمانی که ویندوز 98 را دیدید، خیلی سورپریز شدید؛

با خواندن کتاب "رازها و نیازهای موفقیت ایرانی" نیز بعد از دیدن "فیلم راز"، شگفت زده می‌شوید.

 

بازار از کتاب استقبال خوبی داشت. تجدید چاپ شد و هزاران پیام از خوانندگان کتاب دریافت کردم. شاید علت توفیق کتاب آن بود که اولین کتاب جامع نوشته یک ایرانی در زمینه "روانشناسی موفقیت" محسوب می­شد و چون به زبان فارسی و از زبان یک ایرانی بود ارتباط خوبی با مخاطبین خود برقرار کرد، اما در این میان عده‌ای هم انتقاداتی داشتند که همگی به شکل‌های مختلف در یک عبارت سوالی مطرح می­کردند:

من که به تمام گفته‌های کتاب شما عمل کردم، پس چرا "قانون جذب" در زندگی من جواب نمی­دهد؟

آیا قوانین کاینات تنها برای افراد خاص و در شرایط خاص عمل می‌کند؟ اگر چنین است، پس عدالت باریتعالی چه می‌شود؟ مگر می‌شود عقل سلیم و سالمی بپذیرد، خداوند به عده‌ای هرچه می‌خواهد می‌دهد و به عده‌ای دیگر نه؟

چالش بزرگتری در ذهن و زندگیم بر پا شد و دوباره کارهای مطالعاتی را شروع کردم، با برخی از این افراد تماس گرفتم و برای هر کدام فایل شخصی درست کردم و مطالعات گسترده‌ تری را آغاز کردم و باز خواندم و خواندم و با افراد موفق داخل کشور تماس‌هایی گرفتم و ... تا اینکه کم کم رازهای دیگر، قوانین حاکم بر هستی برایم روشن‌ شد. زندگینامه افراد موفق خارجی را نیز مطالعه کردم، به سایت‌های مرتبط خارجی سر زدم و در نهایت آموزه‌هایم را متمرکز کردم و برای تک تک این افراد نسخه‌های عملیاتی متفاوتی تهیه و ارسال کردم و به تدریج خبرهای خوب از راه رسید. اتفاقات ایجازگونه سریالی در زندگی این دوستان شروع شده بود. من شاهد بالندگی و موفقیت افراد بسیاری در جای جای ایران اسلامی عزیزم بودم و هستم. این عزیزان درد تغییر را نوش جان کردند و زندگی انفعالی خود را کنار گذاشته و تنها فاعل زندگی رویاگونه خود شدند.

بلند شدند و رو به آسمان فریاد زدند: من هم آرزویی دارم!

بیشتر این دوستان توانستند و رویاهای خود را زندگی کردند. من شاهد بودم که سر تسلیم فرو آوردند و شکرگذار خداوند شدند که توانسته­اند این "راز بزرگ" را به درستی بکار گیرند.

و اما امروز پس از سال­ها از آن ایام به درخواست برخی دوستان، تصمیم گرفتم آموخته‌های تجربی خود را در اختیار شما هم میهنان عزیزم در سراسر جهان قرار دهم. تیم حرفه‌ای را از میان همان عزیزان انتخاب و دور هم جمع کردیم و قسم یاد کردیم تا سربلندی و بزرگی ایرانی را نبینیم از کار آموزش "روانشناسی موفقیت" دست نکشیم.

من شادی، عزت و افتخار مردم خوبم را آرزومندم و در این راه از هیچ سختی گریزان نیستم.

همانطور که شاید متوجه شده باشید، در این سایت مطالب متفاوتی پیرامون بحث موفقیت در زمینه‌های مختلف (موفقیت مالی، معنوی، تحصیلی، سلامت و ...) از جنس صدای آشنای ایرانی، برای شما تهیه و ارائه می­شود که ویژگی­ها و اهداف اساسی زیر را داراست:

- تمام موضوعات از میان دغدغه‌های اصلی مردم انتخاب شده است. تا راه کارها متناسب با نیاز جامعه ایرانی باشد. (درد ایرانی باشد)

- تمام تلاش بر این بوده که دانش شناخت تخصصی روانشناسی به زبان بسیار ساده آموزشی بیان شود. (تخصصی باشد)

- تمام تلاش بر آن بوده که در تمام بخش­ها از تجربیات عملی به روز بهترین متخصصین سراسر جهان استفاده شود. (نو و غیر تکراری باشد)

- تمام تلاش بر آن بوده که تا جای ممکن در تعیین میزان قیمت محصولات فروشگاه موفقیت، شرایط مالی عزیزان در دور افتاده‌ترین نقاط کشور ملاحظه شود. (دعای شما باشد)

در نهایت تمام تلاش بر آن بوده که علاوه بر بیان مشکل و ریشه‌یابی تحلیلی؛ راهکارهای عملی و تمرینات امتحان شده بر اساس آخرین یافته‌های مراکز معتبر "آموزش موفقیت" و با بهره گیری از قانون "تکرار،تکرار و تکرار" خدمت عزیزان ارائه شود. تا برخلاف بسیاری مراکز که درد را خوب میگویند ولی درمان را نه و فرد رها و معلق میماند.

تنها هدف "راز موفقیت دات کام"، کمک به عزیزانی است که عزم خود را جزم کرده‌ باشند که به گونه‌ای دیگر و در خور شان و منزلت ایرانی زندگی کنند. هدف ما تنها کمک به کسانی است که تصمیم جدی گرفته باشند تا "کالبد روانی" خود را در رودخانه پر تلاطم "آگاهی و واقع بینی" شستشو دهند و غبای فرسوده "زنده‌ مانی" را بدرآورده و لباس فاخر زربافت "زندگانی" بپوشند.

در پایان خبر بسیار خوبی دارم:

عزیزانم برای من مهم نیست چه حالی داری، مهم نیست کجایی، مهم نیست چقدر بدهکاری، مهم نیست از کجایی، مهم نیست زنی یا مردی، جوانی یا پیری. مهم نیست چقدر خواندی، مهم نیست فرزند طلاقی. مهم نیست کجا گیر کردی. مهم نیست چه شرایطی داری، مهم نیست چقدر درس خوندی، مهم نیست چه کودکی بدی داشتی، مهم نیست خیانت دیدی، مهم نیست چقدر زجر کشیدی، مهم نیست چه بیماری داری. مهم نیست چقدر گرسنه‌ای، مهم نیست طلاق گرفتی، مهم نیست تنها ماندی. مهم نیست با بدترین مرد دنیا زیر یک سقف زندگی میکنی، مهم نیست ... مهم نیست... مهم نیست... به خدای احد و واحدم مهم نیست چه هستی و چه بودی تنها مهم این است که چه می‌خواهی؟ حتی این هم مهم نیست که الان احساساتی شدی و تو دلت میگی: آخه تو که نمیدونی درد من هیچکدوم از اینها نیست. من تو این دنیا هیچ کسی و هیچ چیزی ندارم. من یک کارتن خواب معتادم. عزیز حتی اینم مهم نیست.

تنها مهم این است که آیا اصلا برای خود چیزی می­خواهی؟ آیا تو حاضری برای خودت بخواهی؟

اگر جرات داری بیشترین، بزرگترین، بهترین، گرانترین و با ارزش ترین را بخواهی با من باش. خداوند در نهاد تو بیشترین، بزرگترین، بهترین، گرانترین و با ارزش­ترین را به امانت گذاشته، آیا من و تو امانت­دار خوبی بوده­ایم؟

بر عرشه کشتی سرنوشت خوش آمدید.

با ما در این سفر خیال و رویا همراه باشید.

محمود جولایی

مدیر سایت راز موفقیت دات کام

به این مطلب امتیاز دهید

نظرخود را با ما درمیان بگذارید

برای ارسال نظر باید عضو سایت باشید، اگر قبلا در سایت ثبت نام کرده اید اینجا را کلیک کنید.

نظرات سایر دوستان

حسام محمدی در تاریخ ۱۳۹۶/۰۹/۱۱ گفته:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۱

من حسام ارباب سرنوشتم هستم من کاپیتان روح و روانم هستم

f saffari در تاریخ ۱۳۹۶/۰۶/۲۶ گفته:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۳

سلام لطفا راهنماییم کنید چطور میتونم کتابها رو خرید کنم؟ نمیخوام دانلودشون کنم، خود کتاب رو میخوام از طریق سایت سفارش بدم

محمود جولایی
محمود جولایی در تاریخ ۱۳۹۶/۰۶/۳۰ پاسخ داده:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۲

سلام. برای تهیه کتاب بصورت فیزیکی در صفحه کتاب مورد نظرتون، انتهای متن توضیح میتونید روی دکمه "خرید دیجیتالی محصول" کلیک کنید ، که کتاب به صورت "pdf" دانلود میشه که میتونید هم در گوشی و هم در کامپیوتر و لبتاب و تبلت براحتی مطالعه کنید.

اما اگر خواستید کتاب کاغذی به نام شما توسط استاد امضا شده و خدمتون پست بشه ، در انتهای صفحه لطفا روی دکمه "خرید فیزیکی محصول.." کلیک کنید. بعد میرید تو صفحه مشخصات و بعد هم ادرس و باید بدید و بعد پرداخت. قیمت کتاب 15 هزار تومان و هزینه چست 8 هزار تومان میباید.

لطفا اگر این مراحل براتون سخت بود و یا با مشکلی روبرو شدید. حتما به خانم شاکری پیام و یا تماس بگیرید. ادرس میگیرند و پس از پرداخت براتون ارسال میشه. شماره تماس: 09121752854

Maryam Sorami در تاریخ ۱۳۹۵/۱۱/۰۷ گفته:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۲

سلام استاد عزیز مریم1359 هستم تو سایت تا حالا واستون پیام نذاشتم جایی که باید نظرات دوستان و رویاهاشون که به واقعیت مبدل شده به کمک شما و اینجا درج شده رو پیدا نمیکنم لطفا راهننلییم بفرمایید

مدیر سایت جولایی
مدیر سایت جولایی در تاریخ ۱۳۹۵/۱۱/۰۸ پاسخ داده:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۲

درود بر شما که اینقدر خوبید. سپاس از نظرات ارزشمند همتون. شما مجازید هر جا که دوست دارید پیام و نظراتتونو بگذارید اما بهتره در زیر هر محصول و یا مقاله و یا درس از دوره خاص نظرات گرانقدرتونو ثبت کنید.

mahboubeh ay در تاریخ ۱۳۹۵/۰۹/۱۵ گفته:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۱ ۱

سلام من این محصول راخریدم قیمت 10000تومان ولی دانلود نمیتونم کنم لطفا راهنمایی کنیذ

#جولایی
#جولایی در تاریخ ۱۳۹۵/۰۹/۲۱ پاسخ داده:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۲

با سپاس. از اینکه اذیت شدید متاسفیم. لطفا روی لینک دانلود کلیک کنید. قیمت محصولات در زمان خرید 20% هم تخفیف داره یعنی قیمت فوق فقط 8000ت میباشد.

اگر مشکلی بود با ادمینهای سوپرگروه تماس بگیرید. اگر جواب نگرفتید با تلگرام من تماس بگیرید. 09123363718

فرزانه مهدیانی در تاریخ ۱۳۹۵/۰۹/۲۷ پاسخ داده:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۲

سلام خیلی ممنونم ازتون حرفاتون خیلی در زندگی من تاثیر داشته همه چیزایی که میخوامو دارم جذب میکنم

مدیر سایت
مدیر سایت در تاریخ ۱۳۹۵/۰۹/۲۸ پاسخ داده:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۲

درود بر شما که اینجا هم پیام میگذارید. خیلی خوشحالم که در زندگیتون اثرگذار بوده. لطفا در دوره روانشناسی قانون جذب شرکت کنید. همچنین سمینارهای شبهای فرد را از دست ندهید.

نرم افزار موبایل “ راز موفقیت ”

اپلیکیشن موبایل (آندروید) برای راحتی کاربران سایت و سوپر گروه استاد جولایی را از اینجا دانلود کنید.