موفقیت، موفقیت-فردی، موفقیت-مالی، موفقیت-شغلی

کتاب لاغری و رژیم | کتاب تغذیه و رژیم های غذایی برای همه - راز موفقیت

تعداد امتیاز: 3

چکیده محصول :

انتشار : 1391/07/18 6 نظر 2,223 بازدید

آیا علت شگفتی و موفقیت های این کتاب را میدانید؟ آیا می دانید چرا سالها پیش من کتاب تغذیه و رژیم های غذایی برای همه را ترجمه و تالیف کردم؟  داستان شکل گیری این کتاب را می دانید؟ می دانستید حتی در دوران تالیف این کتاب من به قدری در موضوع تغذیه پیش رفتم که در یک کلینیک لاغری کمک مشاوره میدادم؟ در این کتاب شما متوجه می شوید که چطور من بخاطر نیاز و مشکل سلامتی که پیدا کردم به جای فرار از واقعیت به دنبال کسب آگاهی بیشتر و رفع مشکل مجبور شدم سالها مطالعه و تحقیق کنم. حاصل آن دوران کتابی است که داستان وار شما را با موضوعات پیچیده تغذیه همراهی می کند.  

کتاب لاغری و رژیم | کتاب تغذیه و رژیم های غذایی برای همه - راز موفقیت

آیا کتاب تغذیه و رژیم های غذایی برای همه را خوانده اید؟

 • آیا به دنبال روشی سریع و راحت برای لاغری هستید؟
 • آیا چاقی برای شما هزاران مشکل و بیماری جدید بوجود آورده؟
 • آیا هیکل خود را دوست ندارید و دوست داشتید کمی لاغرتر و یا چاقتر بودید؟
 • آیا از رژیم گرفتن عاجز شدید؟
 • آیا سالهاست که تحت نظر متخصص تغذیه هستید ولی از تغییرات راضی نیستید؟
 • آیا میخواهید چاق شوید و از لاغری مفرط رنج میبرید؟
 • آیا از انچه در آینه میبینید بیزار شده اید؟
 • آیا حال و حوصله ورزش ندارید؟
 • آیا در رژیم هایی غذایی مختلف قبلی تجربه خوبی ندارید؟
 • آیا به فکر جراحی های خطرناک و برداشتن معده و کوتاه کردن روده افتاده اید؟
 • آیا شما کسی هستید که همیشه گول تبلیغات ماهواره ای برای لاغری را میخورید؟
 • آیا شما هم هزاران نوع قرص و ژل و کمربند و شربت و دمنوش و کرم لاغری و چاقی میخرید؟

دوستان خبر خوبی برایتان دارم!

اگر شما حتی یک مورد از موارد بالا برایتان به یک چالش روزانه بدل شده است، باید این کتاب را بخوانید.

اما می دانم تعجب می کنید که چرا من از فضای روانشناسی وارد حوزه تغذیه و رژیمهای غذایی شدم؟

آماده باشید تا داستان شکل گیری یک کتاب خوب را از زبان پدیدآورنده آن برایتان تعریف کنم!

 

داستان جالب شکل گیری کتاب تغذیه و رژیم های غذایی برای همه 

... همانطور که می دانید بنده "کاپیتان کشتیهای اقیانوس پیما" بودم و هستم.

ما هر ساله بطور مرتب چکاپ پزشکی بسیار دقیقی داریم. در یکی از این معاینات مثل همیشه نتایج آزمایشات را برای تکمیل پرونده به دکتر معتمد شرکت دادم و ایستادم که زود امضا کنه برم.

همیشه نگاه می کرد و حالی میپرسید و کار تمام بود.

ناگهان دیدم در برگه من متمرکز شد و تک تک موارد را با انگشت مرور کرد. گفتم چیه دکتر، مشکلی هست؟

با مکثی گفت بشین کاپیتان تا برات بگم! خوب نیست.

گفتم چی خوب نیست؟

گفت: آقای کاپیتان خوش تیپ این خوب نیست که در این سن شما قند، کلسترول، اوره، چربی و تری گلیسیرید داشته باشین...

این گفته های ایشان مانند چکش سنگینی بر سر من فرود آمد و منو روی صندلی نشاند.

با نگرانی، یه جوری که انگار جواب میدونی ولی میپرسی اطمینان گیری کنی، پرسیدم: مگه اینارو داشته باشی چی میشه؟

سرش را بالا گرفت و با پوزخندی در چشمان من گفت: کاپیتان روسی که ماه پیش تنها و تو اطاقش سکته کرد و مرد یادته؟ ... دیگه هیچی یادم نیست. تنم سرد شد و کرخت. از جام بلند شدم و بدون خداخافظی از مطب دکتر خارج شدم و از ساختمان شرکت در برج آسمان خارج شدم. حتی از آسانسور استفاده نکردم و تمام مسیر راه پله را بسرعت پایین آمدم. انگار از یک واقعیت تلخ باید زود دور میشدم. اتومبیل مو فراموش کردم بردارم. خودم را می دیم که در دفتر کار کاپیتان تو یه کشتی خیلی بزرگ افتادم و هیچ کس خبر ندارد... انقدر درگیری ذهنی داشتم از میدان فرمانیه تا میدان نوبنیاد پیاده رفتم.

دور میدان داشتم از خیابان عبور میکردم که یادمه، پیکان مشکی جلوم پیچید و گفت: داداش کجا؟ در خدمتیم؟

و من پاسخ دادم : کلسترول!

و او گفت: میدونم کجاست، بیا بالا!

... ساعتها در خیابان بودم. راننده حرف میزد و من در افکار خودم داشتم مراسم تدفینمو برنامه ریزی میکردم که آبرمندانه انجام بشه!

ناگهان راننده با لهجه قزوینی پرسید: آقای مهندس حدودا نمیدونی این کلسترول کدوم منطقه ست؟

بخودم آمدم و گفتم برو انقلاب. روبروی دانشگاه به همه کتابفروشیها سر زدم و هرچه کتاب در مورد تغذیه و فاکتورهای آزمایشی موجود داشتند را خریدم. 18 جلد کتاب تخصصی که من هیچی ازش نمیفهمیدم.

شب را تا صبح با کتابهای غریبم خوابیدم. فردا صبح به کتابخانه دانشگاه تهران رفتم و به دنبال منابع بیشتر گشتم. هفته بعد به دریا رفتم و در دوره شش ماه 38 جلد کتاب خواندم. با یک مشکل بزرگ مواجه شدم. کتابهای داخلی تقریبا همه ترجمه بود و ترجمه ها خود نیاز به ترجمه داشت. بسیاری از اصطلاحات را نمیفهمیدم. فرق LDL , HDL را نمیفهمیدم. کتابها برایم خیلی سنگین بود. کتابهای ساده تری از خارج تهیه کردم و باز خواندم و تازه موتور علاقه و اشتیاق دانستن در من روشن شد.

به هر کشوری میرسیدم به کتابفروشی ها سر میزدم و کتابهای مربوطه جدیدی را میخریدم. شش ما اندازه 6 سال دوره ارشد تغذیه مطلب خواندم و باز خواندم.

به ایران بازگشتم و بلافاصله به متخصص تغذیه مراجعه کردم و وقت گرفتم و گفتم میخواهم فقط پرسشهایم را بپرسم. تعجب کرد و با هم شروع کردیم به هم اموختن و یا از هم اموختن. مدت دو ماه تمام آخر وقتهای ایشان را من پر میکردم. با هم دوست شدیم. روزی از من خواست، در کلینک یکی از دوستانش شروع به کار کنم و مشاوره بدم.

گفتم شاید داره منو از سر وا میکنه و نپذیرفتم و دوباره و سه باره و چهار باره کتابهایی جدیدتر و تخصصی تری خریدم و به دریا رفتم. تمام زندگی و فکر من شده بود تغذیه.

همیشه و همه جا اطلاعات میدادم و برای مردم جنس اطلاعات من جالب، جدید و جذاب بود.
شاید چون کمی نگرش و تحلیل روانشناسی در آن آمیخته بود و یا شاید چون من از جنس مصرف کنندگان آن اطلاعات بودم.

یادمه یک سفر 42 جلد کتاب با خود بردم. بعضی کتابها، کتابهای دانشگاهی مقطع ارشد و دکترای تغذیه بود و در شش ماه خواندم. روزی نیز با سایتهای معتبر دنیا اشنا شدم و اطلاعات بروزتری را در آنجا یافتم و تشنه تر شدم. بالاخره کتابها را کنار گذاشتم و شبانه روز در میان سایتهای مختلف و معروف جهان به دنبال پرسشهای خودم بودم..... و این پروسه سه سال دیگر طول کشید. در این سه سال چند ماه به اصرار دکتر عزیزم به کلینیک تغذیه دوست شفیقشان مراجعه کردم و بعد از همان مصاحبه اول پشت میز مشاوره نشستم تا کمی دانسته هایم را انفاق کنم. عجیب بود مردم از زن و مرد میخکوب بحث های من میشدند و برخی مراجعین واقعا فقط برای شنیدن میامدند. به تدریج من روشی خاص را پیش گرفتم. تکنیک "روانشناسی کاهش وزن" انجا بود که به ذهنم خطور کرد. میدیم بسیاری بصورت عادت میخورند. بسیاری به دستور نیرویی در درون میخورند. بسیاری برای کاهش استرس و اضطراب خود میخورند. بسیاری عصبی میشن و بعد میخورند. بسیاری میخورند تا دردی در درون را مرحم بگذارند. و بسیاری دیگر هیچ نیازی به این همه خوردن ندارند و تنها و تنها بخاطر اختلالات هورمونهای درون ریز و اختلالت روان تنی میخورند... پس کم کم بحثهای تراپیستی را هم بکار گرفتم و !Wow! جواب داد. مراجعین را بزور از اطاق بیرون میکردیم!!!..

در واقع پکیج کاهش وزن من از دل دانش این دوره بیرون آمده است که توصیح میکنم حتما آن را از طریق لینک زیر تهیه کنید:

برخی سوالات آنها دوباره ذهنم را به چالش آموختن واداشت و باز خواندم. البته چند ماهی نگذشته بود که خانم منشی زنگی زد و با ادب فراوان عذرم را خواست. پرسیدم چرا؟ گفت از من نشنیده بگیرید چون همه مراجعین فقط از شما وقت میخان و دکترهای دیگه کلینیک اعتراض کردند... عجیب بود...

و این قصه ادامه داشت تا اینکه روزی در استرالیا در شهر سیدینی، در یک کتابفروشی وارد شدم و بنر تبلیغاتی بزرگی تمام توجهم را بخود گرفت! کتاب (nutrition for dummies) پر فروشترین کتاب تغذیه در انگلیس و امریکا و استرالیا و کانادا شده بود. تعجب کردم که چطور این کتاب به گوشم نخورده بود. احساس کردم هنوز بروز نیستم.

... خانم پیری را دیدم که بالای سرم ایستاده و با لبخندی ارام و مهربان بهم گفت که ببخشید آقا نمیخواستم مزاحمتون بشم ولی ما یک ساعت هم بخاطر شما بیشتر از زمان موعد وایسادیم ولی باید کتابفروشی را تعطیل کنیم. برام توضیح داد که 6 ساعت اینجا نشستین و غرق کتاب هستین و حتی من دو بار قهوه و آب اوردم خوردین و ... من واقعا گذشت زمان را متوجه نشده بودم. من بلند شدم و کتاب و دادم به کتاب فروش. خانم متصدی کتاب فروش پرسید حالا این کتاب را میخواهید یا نه؟ ناگهان تصمیمی از درونم قلیان کرده و گفتم بله من این کتاب را برای 60 میلیون نفر هم میهنم میخواهم!

دوستان این داستان کتابی است که احتمالا شما قصد خرید آن را دارید.

کتابی که شاید با دانستن داستان خلق آن اشتیاق سوزانی در شما شعله ور شده تا آن را هرچه سریعتر بخواهید تا بخوانید.

کتاب توسط انتشاراتی ما و شما مجوز گرفت و دوست بزرگوارم اقای مهندس حسین زاده (چاپ مروی) در 2100 نسخه آنرا در سال 1389 چاپ و راهی بازار نشر کرد. یادمه در نمایشگاه کتاب آن سال هم فروش بسیار بالایی داشت و خیلی خوشحالم توانستم ارزوی خودمو که آنروز به اون خانم کتاب فروش استرالیلی گفتم به حقیقت پیوست. کتاب ترجمه و تالیف است. تغییراتی در ترجمه هم اتفاق افتاد. کتاب حاصل سالها شنگی دانستن و کسب آگاهی است. کتاب پاسخ به تمام پرسشهای ذهن کنجکاو من و سوالاتی است که در جلسات مشاوره تغذیه پرسیده میشد. کتاب هدفش توضیح این باوره که غذا علاوه بر کارکرد اعضا و جوارح بر کارکرد سیستم روان شما و حتی کیفیت احساسات شما نیز تاثیر میگذارد. کتاب میخواهد به شما ایدولوژی چیستی واکنش به گروهای مختلف غذایی را بدهد. کتاب ثابت میکند انسان، ماشین بسیار کم مصرفی است؛ پس اگر زیاد بخورید ماشین شما زودتر از موعد فرسوده خواهد شد. کتاب ثابت می کند. کیفیت تغذیه ربطی به قیمت و هزینه ندارد؛ بلکه تنوع و انتخاب صحیح اهمیت دارد و بسیار ارزان است.

لطفا این کتاب را بخوانیم.

چرا این کتاب را باید خواند؟

 • این کتاب برخلاف تمام کتابهای موجود و مطالب موجود در سایتهای مختلف نگاه متفاوتی به مقوله تغذیه دارد.
 • اینجا ابتدا آناتومی سیستم گوارش را بطور کاملا تخصصی ولی از زبان یک متخصص تغذیه بسیار ساده تشریح شده.
 • بلاهایی که در مسیر گوارش بر سر موارد غذایی مختلف میاید کاملا تخصصی توضیح داده شده است.
 • بلاهایی که مواد غذایی مختلف بر سر بدن در مسیر گوارش میاید کاملا تخصصی توضیح داده شده است.
 • گروه های غذایی و هرم غذایی و اهمیت و ویژگیهای مواد غذایی هر گروه بطور کامل توضیح داده شده.
 • شما با خواندن این کتاب دیگه گول تبلیغات محصولات لاغری و چاقی را نخواهید خود؟
 • شما با خواندن این کتاب دوا و درمان را با هم بدست میارید.
 • شما با خواندن این کتاب متخصص تغذیه خودتون میشد. (البته در موارد تخصصی حتما همچنان باید به دکتر خودتون مراجعه کنید.)
 • مقادیر مورد نیاز بدن به هر گروه مواد غذایی، کامل توضیح داده شده است.
 • اخرین یافته ای FDA در مورد مقادیر مورد نیاز روزانه بدن در جداولی اورده شده که کافی است این جداول را پرینت کرده و روی یخچال خود بچسبانید، تا استانداردهای مصرف صحیح غذا به یک عادت بدل شود.
 • بقدری شما اطلاعات بروز و مفید دریافت میکنید که خود به یک مرجع تغذیه بدل میشوید و همیشه و همه جا گفتنی دارید و میتوانید اطلاعات تغذیه سالم را در فرهنگ ذهنی اطرافیان تصحیح و تغییر دهید.
 • در ذهن شما اتفاق جالبی می افتد و آن این است که اطلاعات مختلف از ضمیر آگاه عبور کرده و در ضمیر ناخودآگاه شما می نشیند و این باعث می شود که به تدریج رژیم غذایی چاقی و لاغری به رژیم غذایی سلامتی تغییر موضع دهد و پس از مدت کمی به یک باور و اعتقاد بدل شود. اتفاق بزرگی که در من افتاد. من حتی بخواهم نمیتوانم چربی حیوانی بخورم. من حتی در جشن تولد دخترکم نتوانستم خامه کیک را بخورم. من هرگز نمیتوانم سوسیس و کالباس و نوشابه و ... بخورم. من نمیتوانم روزانه چند لیوان آب نخورم. هرگز دوستان نمی بینند من شکر، قند و نمک مصرف کنم. هرگز نمیتوانم سیگار و قلیان مصرف کنم. هرگز نمیتوان یک وعده سنگین نهار و یک وعده سنگین شام را در یک روز بخورم. هرگز نمی توانم تمرینات ورزشی خودم را متوقف کنم. هرگز از مدتیشن خودم دست بردار نیستم.

... و هرگز از مبارزه در تغییر شیوه غذا خوردن به سبک ایرانی و جایگذین کردن شیوه غذایی مدیترانه ای کوتاه نخواهم امد.

 

بیایید با معرفی این کتاب که گزیده ای از بهترینهای عالم و علم در مقوله تغذیه است به عزیزانمان فرهنگ "رژیم سلامتی" را در میان مردم خوب ایران عزیزمان، جایگزین "رژیم لاغری" و "رژیم چاقی" کنیم.

لطفا این کتاب را به دوستانتان در گروه های مختلف معرفی کنید، چون حاصل 5 سال مطالعه و تجربه و چکیده بهترینهای دنیای علم تغذیه است.

لطفا از طریق کانال تلگرام (روانشناسی موفقیت) و اینستاگرام (راز موفقیت) نیز با ما باشید.

محمود جولایی آموزگار موفقیت

1390- سیدنی-استرالیا

دوست خوب من شما عالی هستید. از اینکه در این سفر همراه من هستید تا زندگیتان را عالی، رویایی و جادویی کنید متشکرم.

با انگیزه و قدرتمند بمانید.

 

فایل صوتی پاسخ به سوالاتی که زمان خرید کتاب از سایت ما ممکن است پرسش شما نیز باشد.

موفقیت اتفاقی نیست، اما همیشه با یک اتفاق ساده آغاز میشود، شاید خواندن این کتاب اتفاق کوچکی باشد که زندگی شما به رویاهایتان تبدیل خواهد کرد. (محمود جولایی)

 

سایر کتاب های استاد جولایی :

1- خود آموز جمله سازی و زمانها در انگلیسی. (10000 تومان)

2- خود آموز قواعد املای انگلیسی. (10000 تومان)

3- تغذیه و رژیم های غذایی. (15000 تومان)

4- راز ها و نیازهای موفقیت ایرانی. (15000 تومان)

5- عزت نفس روی میز شام. (20000 تومان)

(لطفا، جهت تهیه پکیج کامل 5 کتاب زندگی ساز استاد با تخفیف ویژه با شماره 09121752854 تماس و یا در تلگرام پیام دهید.)

 

دانلود کتاب استاد جولایی لطفا، همچنان با ما باشید

سایت راز موفقیت - محمود جولایی

کانال راز موفقیت

عضو کانال "راز موفقیت" شوید و اگر از خواندن این مطلب لذت بردید، حتما آنرا از طریق لینک شبکه های اجتماعی زیر به اشتراک بگذارید و بدانید که من همیشه منتظر نظرات راه گشایتان در زیر این پست هستم.

خرید محصول کتاب لاغری و رژیم | کتاب تغذیه و رژیم های غذایی برای همه - راز موفقیت

با خرید دانلودی این محصول:

1. قیمت آن به نسبت خرید فیزیکی ارزان تر است
2. 10% مبلغ پرداختی، خرید دانلودی، به کیف پول شما اضافه می گردد که می توانید برای خرید دیگر محصولات دانلودی سایت از آن استفاده نمائید.
3. بعد از دانلود به سرعت قابل استفاده می باشد و لازم نیست منتظر باشید تا 2 روز آینده از طریق پست به دستتان برسد.
4. مهمتر از همه در صورتی که در آینده مطلبی به صورت تصویری، صوتی و یا نوشتاری به این محصول دانلودی اضافه شود بدون پرداخت هیچگونه هزینه ای می توانید با استفاده از لینک آن در قسمت "سفارشات من" آن را دانلود نمائید.

توجه: بعد از خرید محصول دانلودی، لینک های دانلود در پروفایل شما (با همان نام کاربری که آن محصول را خریده اید وارد شوید) در قسمت "سفارشات من" برای همیشه موجود می باشد و می توانید هر زمان که خواستید با استفاده از آنها، فایل مورد نظر را دانلود نمائید.

افزودن به لیست آرزوها

به این مطلب امتیاز دهید

نظرخود را با ما درمیان بگذارید

برای ارسال نظر باید عضو سایت باشید، اگر قبلا در سایت ثبت نام کرده اید اینجا را کلیک کنید.

نظرات سایر دوستان

elnaz mehrara در تاریخ ۱۳۹۶/۱۱/۱۰ گفته:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۰

با سلام خدمت استاد جولایی بزرگوار.در بعضی افراد سطح بالایی از نگرانی و اظطراب باعث میشود که به غذاهای چرب و شکر علاقه بیشتری نشان دهند و مسلماً احساس بد و منفی نتیجه عادت غذایی بدی رانیز با خود به همراه خواهد داشت. و خداروشکر من با جذب این کتاب فوق العاده عالی در عرض 2ماه تمام تونستم 10کیلو وزن کم کنم و خودم را به وزن ایده آل یعنی 60کیلو برسونم .استاد بسیار ممنون و سپاسگذارم .

محمود جولایی
محمود جولایی در تاریخ ۱۳۹۶/۱۱/۱۱ پاسخ داده:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۰

درود بر شما خانم الناز عزیز

این خبر بسیار عالی بود. واقعا و از صمیم قلب بهتون تبریک میگم. چون کاهش وزن جزو تغییرات دشوار هست و خوشحالم که این کتاب عامل این تغییر بزرگ بوده.

من خودم هم بر اساس آموزهای همین کتاب سالهاست که رژیم لاغری و یا چاقی را با رژیم سلامتی جایگزین کرده ام.

ممنونم

براتون آرزوی سلامتی و عمر با عزت و افتخار و تغییرات بزرگتر را آرزومندم 

nilu Far در تاریخ ۱۳۹۶/۱۱/۰۹ گفته:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۰

سلام استاد بزرگوار،این کتاب برای من و اونای که میخوان اطلاعاتی در مورد تغذیه سالم و ویتامینها ...داشته باشن کمک بزرگیه و یه مرجع حساب میشه ممنونم استاد بابت کتاب عالیتون

محمود جولایی
محمود جولایی در تاریخ ۱۳۹۶/۱۱/۱۱ پاسخ داده:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۰

درود بر شما خانم نیلوفر عزیز

به راستی اشاره خوبی داشتید این کتاب بر اساس اخرین مصوبات FDA  میزان مجاز مصرف ویتامین ها و املاح و همچنین ریزمغزها که امروز بسیار اهمیت پیدا کرده، جداولی دارد که فقط کافی است این جداول مصرف مجاز را کپی کرده و روی یخچال خود بچسبانید. بعد از مدتی خواهید دید که الگوی شما به الگوی مطرف مجاز یا همان مصرف سلامتی تغییر کرده.

این کتاب را باید جزئی از هزینه سبد غذایی خانوار خود تهیه و با دقت مطالعه کنید.

 

Nahid Heidary در تاریخ ۱۳۹۵/۱۲/۲۰ گفته:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۰

سلام ,من یکی از طرفدار های تغذیه سالم هستم,,و یکی,از اهدافم سالم زندگی کردن هست,,و نه میخوام چاق شم نه لاغر,فقط میخوام تغذیه خوبی داشته باشم,من اتفاقی تو کتابی از انتونی رابینز که تو همین سایت دانلود کردم, وقتی راجب تغذیه خوندم,انگار منو برق,گرفت,چون تا حالا فک میکردم خیلی مراعات کردم,,و یا پروتیین های اضافی که تو باشگاه بهم میگن بخور کار درستی,,و اینکه تغذیه هم تو احساسات و افعالمون تاثیر دارن واسم عجیب بود,وقتی راجب این کتاب خوندم خیلی حس خوبی بهم داد,فک میکنم این کتاب یک پکیج هست که برای همیشه برای سالم زندگی کردن میتونم ازش,استفاده کنم,و سفارش این کتاب برام یک شکار بزرگه,,ممنون از استاد جولایی عزیز که وجودشون و کتاب ها و اطلاعاتشون برای ما یک دستاورد,بزرگ هست,سپاس فراوان

من این محصول را در تاریخ 1395/12/24 خریده ام

mahdi madadkon در تاریخ ۱۳۹۵/۱۲/۱۹ گفته:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۰

سلام.من این کتاب رو خیلی دوست دارم.اطلاعات موجود در این کتاب فوق العادست.به نظر من سر میز عذاخوری هر خونه ایی یدونه از این کتاب باید باشه.کسانی که دوست دارند خوراک خوب داشته باشن همراه با سلامتی کامل حتما این کتاب رو تهیه کنند.
مرسی از استاد جولایی عزیز با همه کارای خوب.

من این محصول را در تاریخ 1395/10/19 خریده ام

عاطفه روحی در تاریخ ۱۳۹۵/۰۸/۱۱ گفته:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۰

کتاب بسیار عالی هست. ممنونم

مدیر سایت
مدیر سایت در تاریخ ۱۳۹۵/۰۸/۱۲ پاسخ داده:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۰

سپاسگذار لطفتون هستیم.

مرضیه الف در تاریخ ۱۳۹۵/۰۸/۱۱ گفته:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۰

توی اولویت ها م هست حتما میخرمش

نرم افزار موبایل “ راز موفقیت ”

اپلیکیشن موبایل (آندروید) برای راحتی کاربران سایت و سوپر گروه استاد جولایی را از اینجا دانلود کنید.