قانون جذب | جعبه جادویی خلق رویاهای بزرگ خود را بسازید – راز موفقیت

16

زمان لازم برای مطالعه این مقاله ارزشمند 7 دقیقه است.

 

قانون جذب و جعبه خلق یا جعبه آفرینش چیست؟

 

جعبه جادویی، راهی سرگرم کننده برای خلق آرزوها

“آبراهام هیک” مدرس موفقیت، چندی پیش بازی عالی را ارائه داد به اسم “جعبه خلق جادویی”.

جعبه خلق رویاهای “هیک” بر اساس قانون جذب عمل می کند و در واقع قلکی است که شما همه آنچه را که دوست دارید در زندگیتان آشکار شود را با راز و نیاز و احساس خوب در آن رها می کنید.

پیشنهاد می کنم اگر مقاله جذاب و زیبایی ” اهمیت و ساخت تابلوی آرزوها” را نخوانده اید حتما قبل از این مقاله آن را مطالعه کنید و اوج هیجان و لذت را تجربه کنید و بعد ادامه این مقاله را بخوانید.

جعبه-آرزوها، قانون-جذب

جعبه-آرزوها، قانون-جذب

مراحل ساخت جعبه آرزوها

1- انتخاب عکس رویاهای خود

 

ابتدا باید از جمع آوری مجلات یا پیدا کردن عکس چیزهایی که دوست دارید در زندگیتان جذب کنید از طریق جستجو در اینترنت شروع کنید. (پیشنهاد می کنم حتما مراحل یافتن عکس مناسب را از مقاله مربوط به ساخت تابلوی آرزوها مطالعه کنید.)

اما همیشه بهترین کار آن است که عکسی واقعی از چیزی واقعی بگیرید و حتی اگر می شود خودتان نیز در عکس باشید.

مثال، بروید و در شیک ترین نمایشگاه های شهرتان با اتومبیل مورد علاقه تان عکس بگیرید.

پشت رول آن بنشینید و فرمان آن را لمس کنید و روی صندلی راحت چرم دست دوز آن با شادی احساس تحقق آرزویتان را در عکس بروز دهید. 

عکس انتخابی هر چیزی می تواند باشد که شما را به وجد می آورد. احساس و هیجان ایجاد می کند. رویای شماست. می تواند یک ویلای باشکوه، مکان تفریحی زیبا، جواهرات سلطنتی، خانه ای رویایی و هر چه که آرزو دارید باشد.

2- نوشتن و تجسم رویاهای خود

 

 • تهیه عکس شاید برایتان سخت باشد.
 • شاید دقیقا عکس چیزی را که دوست دارید را پیدا نکنید.
 • یا رویای شما شرایط و اتفاقاتی باشد که در عکس نگنجد.

بله شما می توانید به راحتی حتی یک اتفاق بزرگ یا یک رویایی جهانی را نیز در صندوق آرزوهای خود قرار دهید.

شما می توانید توصیفی هیجانی-احساسی طولانی از هر چه که دوست دارید در زندگیتان آشکار کنید بنویسید و آن را در جعبه قرار دهید.

مثال، اگر دوست دارید همسری یا شریکی جذب کنید باید لیستی از ویژگی هایی که دوست دارید همسر یا شریکتان داشته باشد را بنویسید و در جعبه بگذارید.

خلاصه هر چیزی که دوست دارید در شما و یا زندگی شما رخ دهد را با احساس و با جزییات توصیف کنید و در داخل جعبه معجزات تان بی اندازید.

چرا هنوز از دوره نخبگان قانون جذب برای تحقق آرزوهایتان استفاده نمی‌کنید ؟

 کلیک کنید تا عضوی از نخبگان قانون جذب باشید !‍ 

  مشاوره خرید محصول: ۲۶۷۲۱۸۴۱-۰۲۱

چرا باید جعبه آرزوها داشته باشیم؟

 

دوستان تکنیک ساخت جعبه آرزوها جدیدا توسط “آبراهام هیک” مدرس موفقیت، ابداع شده ولی به سرعت جهانگیر شده و روز به روز بخاطر نتایج باورنکردنی آن در زندگی مردم، گسترش یافته و جایگاه خاصی پیدا می کند.
من شخصا این تکنیک جادویی را دوست دارم و بسیاری چیزها را از این طریق به زندگی ام جذب کرده ام.

جعبه-آرزوها، قانون-جذب

به مثال واقعی آقای آبراهام هیک توجه کنید:

 

یک میز مطالعه جدید برای خانه می خواستم بنابراین به وب سایت مورد علاقه ام که در مورد وسایل اداری بود، سر زدم و میزی را که دوست داشتم پیدا کردم، اما متوجه شدم قیمت این میز فرانسوی زیبا کمی بالاست، خرید آن را کمی به تعویق انداختم. چند هفته بعد برای خرید آن مراجعه کردم اما میز رویایی من فروش رفته بود و من با شرکت نمایندگی فروش محصول نیز تماس گرفتم ولی گفتند آن مدل دیگر تولید نمی شود. از این بابت کمی ناراحت شدم.
بنابراین تصمیم گرفتم یک عکس از میز را پرینت بگیرم و در جعبه جادویی قرار دهم.

زمان گذشت و کلا آن را فراموش کردم و جالب بود چند ماه بعد، ایمیلی تبلیغاتی از آن شرکت دریافت کردم که برای اجناس مشخصی 30 درصد تخفیف در نظر گرفته بودند.
من هرگز به تبلیغات توجهی نمی کردم، چون نمی توانستم چیزهای مورد علاقه خودم را در آنها پیدا کنم.

اما آن روز اسم شرکت توجهم را جلب کرد. تصمیم گرفتم نگاهی بیندازم.

حدس بزنید چه پیدا کردم، میزی را که میخواستم با 30 درصد تخفیف ویژه گذاشته بودند. واقعا باورم نشد. گفتم شاید عکس آن میز را برای تبلیغ گذاشته اند. اما همه چیز درست بود. حتی یادم است پیش خودم گفتم من می خرم، اگر اشتباه از طرف آن ها بود باید جوابگو باشند.
فورا آن را اینترنتی خریدم و به سایت برگشتم تا نگاهی دوباره به آن بیندازم چون باورم نمی شد آن چنان تخفیف بزرگی را گذاشته باشند. بعد از مراحل سفارش تماس گرفتم. متوجه شدم من آخرین عدد از آن میز را خریده ام. خیلی عجیب بود، اما من خیلی خوشحال بودم،  به نظر می رسید که میز برای من در نظر گرفته شده بود.

آن وقت بود که به یاد جعبه خلقم افتادم.

من حتی نپرسیدم، پس چرا چند ماه پیش گفته بودید موجود نیست و دیگر تولید هم نمی شود؟!!! چون می دانستم این معجزه برای من اتفاق افتاده و چگونگی آن هرگز اهمیتی ندارد.

3- مراحل ساخت جعبه آرزوها در قانون جذب
برای اینکه جعبه خلق خودتان را درست کنید، ابتدا باید یه جعبه زیبا بخرید، چیزی که شما را جذب کند. یا اگر مهارت دارید می توانید یک جعبه کفش را آنطور که دوست دارید طراحی و رنگ آمیزی کنید یا حتی با کاغذ رنگی و کاغذ کادو جعبه سازی کنید. حتی می توانید از فروشگاه های نوشت افزار جعبه آماده زیبایی را خریداری کنید. اما اگر نظر من را می پرسید، خودتان بسازید لذت متفاوتی دارد و ارزشمند تر است. وقت زیادی نمی گیرد. کمی حوصله کنید. حتی می توانید با خانواده جعبه مشترک آرزوها بسازید. در کنار فرزندتان این کار لذت بخش تر خواهد شد.

با آماده شدن جعبه زیبای خلق آرزوها کار تقریبا تمام است.

حال باید به تدریج عکس و جملاتی را که نوشته اید درون جعبه قرار دهید، و زمانی که این کار را می کنید، چشم ها را ببندید و با احساس و باور بگویید:

“درون این جعبه …………….. قرار دارد.” 

یا می توانید بصورت رمزی بنویسید که تنها خودتان مفهوم آن را بدانید و داخل جعبه قرار دهید و یا به صورت یک یادداشت توصیفی طولانی با تمام جزییات نوشته و در داخل جعبه بگذارید.
هدف جعبه خلق این است تا شما با راه های جدیدتر و به صورت یک تفریح تمرکز بیشتری بر رویای خود پیدا کنید. عموما در قانون جذب یکی از کارهای دشوار برای افراد ایجاد و حفظ تمرکز است که با این تکنیک براحتی و حتی با عشق و علاقه می توان قدرتمندانه تمرکز افراد را بر خواسته هایشان حفظ کرد.

چرا هنوز از دوره نخبگان قانون جذب برای تحقق آرزوهایتان استفاده نمی‌کنید ؟

 کلیک کنید تا عضوی از نخبگان قانون جذب باشید !‍ 

  مشاوره خرید محصول: ۲۶۷۲۱۸۴۱-۰۲۱

قراردادن همه آرزوهایتان درون یک جعبه راهی است که از کائنات برای آنچه که می خواهید درخواست دهید، اطمینان می گیرد که متوجه دقیق سفارش شما شده و آن را به صورت یک سفارش کتبی و حتی مصور دریافت کرده است.

پس از آنکه جعبه را می بندید آرزوهایتان را در کائنات رها می کنید. این یعنی اطمینان دارید که محقق شده و بصوری آشکار خواهد شد و شما از این پس باید اقدامات موثر و مفید لازمه را آغاز کنید.
اگر می خواهید در رابطه با اقدامات موثر و مفید در جذب سریع بیشتر بدانید حتما به توضیحات صفحه محصول آموزشی ” چگونه رویاهایم را سریع تر جذب کنم ؟ ” مراجعه کنید.
بستن جعبه راهی برای رها سازی مقاومت در برابر آنچه که می خواهید است.  تقریبا شبیه کاری که اقای ابراهام انجام دادم. او با انداختن عکس یک میز داخل جعبه، میزی را به کاینات سفارش دادم و سپس آن را فراموش کردم. (رها سازی مقاومت) و چند ماه بعد آن ظاهر شد. البته منظور از رها سازی فراموشی نیست. در قانون جذب همیشه تمرکز یک اصل است. اینجا با قرار دادن عکس میز در جعبه درواقع تمرکز را به جعبه معطوف می کنیم. و ما همچنان عامل تمرکز و اقدام را اینجا نیز حیاتی می دانیم.

جعبه-آرزوها، قانون-جذب

دوستان من، همین الان اقدام کنید و از تکنیک جعبه رویاهای قانون جذب لذت ببرید.
من واقعا از این کار تفریحی و احساسی لذت می برم و در قانون جذب می دانید که “احساس خوب” بهترین و تنها راه جذب چیزهای خوبی است که در زندگی می خواهیم.

امیدوارم سال ها بعد روزی جعبه آرزوهایتان پر شود و زمانی که مجبور می شوید آن را خالی کنید، متوجه شوید که همه آن درخواست ها محقق شده است.

چشم هایتان پر از اشک می شود.

شگفت زده می نشینید و ذوق زده تمام عکس ها و نوشته ها را تند و تند نگاه می‌کنید.

تعجب می کنید. در همان خانه رویایی داری زندگی می کنید.

در همان شرایط رویایی دارید زیباترین لحظات را می گذرانید.

با همان محبوب و با همان شغل رویایی دارید از زندگیت لذت می برید.

همه احساسات خوب، وجودتان را لبریز از شکرگزاری رحمت بی پایان خدای رحمان و سپاس از کاینات می کنید.
من این روز را تجربه کردم.
ایمان دارم بزودی تو نیز با معجزات زندگی زیبای خودت غافلگیر خواهی شد.

16 نظرات
 1. فاطمه کریمی نظرات کاربران

  سلام و درود .فوق العاده بود یک درس دیگر واقعا معجزه میکنه آخه تعجب کردم چون قبل از این که ب گروه راز موفقیت بیام جعبه ارزو درست کردم تا حالم عالی بشه و آرامش درون .ولی جدی نگرفتم ولی جالبه ها اااااا.ممنون برای نکات عالیتون پس من هم یه جعبه جادویی خوشکل دیگه درست میکنم و هدفاما مینویسم توش

 2. نقدی نظرات کاربران

  ممنون استاد. عاالی بود این روش برای من خیلی کاربردی تره نسبت به تابلو .. اخه تابلو. رو. همه میبینن و بعضی مواردش شخصیه.. مقالات شما همیشه جوابگوی سوالات منه.. درواقع جذب منه

 3. مریم رحیمی نظرات کاربران

  ایده خیلی جالبیه من قبلا ازش استفاده میکردم.برای درس خوندنم.اما الان تابلو ارزوها دارم

 4. زهرا نظرات کاربران

  ممنون استاد خوبم بسیار مقاله عالی ای بود خیلی لذت بردم و جعبه آرزوهام رو تهیه کردم، ممنون که هستین

 5. مژگان عرب نظرات کاربران

  سلام استاد
  بسیار عالی رفتم ک جعبه ارزوهامو درست کنم..متشکرم استاد

 6. پروانه جمشیدی نظرات کاربران

  عالی بود استاد

 7. فرزانه کرمی نظرات کاربران

  سلام استاد جولایی
  خیلی مقاله جالبی بود
  وقتی داشتم مقاله رو میخوندم یادم افتاد من چند سال پیش برای یه موضوعی اینکارو کردم هر روز تکرارش میکردم و اصرار میکردم و زمانی که رهاش کردم 2ماه بعدش غافلگیر شدم ولی اصلا نمیدونستم که اینکارم جذب کردنه منم حتما به جعبه آرزوها درست میکنم
  ممنونم ازتون استاد

 8. الهه قربانی نظرات کاربران

  سلام بازم مثل همیشه عالی بودو کاربردی و مفید ممنون از استاد عزیز

 9. اکرم نظرات کاربران

  خیلی خیلی عالی بود و سودمند

 10. فاطمه نظرات کاربران

  سلام هرچه بیشتراین مقاله رومی خونم بیشتر لذت می برم عالیست به امید روزی که من جعبه ارزوهام روخالی کنم وببینم همش تیک خورده

 11. الهه قربانی نظرات کاربران

  سلام با تشکر از استاد جولایی من امروز رفتم جعبه جادویی قرمز و خیلی زیبا خریدم

 12. طبطبایی نظرات کاربران

  ممنون استاد جولایی من جعبه آرزو ها تهیه کرده بودم و کلا فراموش کرده بودم با خواندن این مقاله رفتم سرش دیدم به اکثرش رسیدم.البته اون موقع خیلی در مورد قانون جذب نمیدونستم فقط از کسی شنیدم این کار باعث میشه به آرزوهامون برسیم.ولی الان دارم‌دوره نخبگان جذب رو دارم می گذرونم بهتر دارم می فهمیم دلیلش چی هست با انگیزه بیشتری این کارو ادامه میدم.

 13. آهن خای نظرات کاربران

  سالهاس قانون نوشتن ارزوهام و انجام میدم به بعضی هاش رسیدم چند ماه پیش کتابی دستم رسید که همین قانون تصویر کردن آرزو در ذهن و خرید ی وسیله کوچک در رابطه با اون آرزو که قانون توانگری اجرا کردم و همزمام تصور کردم از کائنات خواستم و به آرزوم رسیدم میخوام بگم گه همه این مراحل کنار همدیگه انجام بدین به طرز باور نکردنی جذبش میکنن هر قدر قانون 68 ثانیه تصور کردن رویا بیشتر انجام بدین سریع تر جذب میکنن.

 14. اعظم نظرات کاربران

  سلام استاد عزیز این جعبه جعبه طرح الهی زندگی من است که خداوند به من نشان می‌دهد و هرروز ی اتفاق خوب تو این چراغ جادویی رخ میدهد

 15. سارا امیدی نظرات کاربران

  سلام دوست عزیز

  لطفا در کانال راز موفقیت عضو بشید و از فایل های رایگان ما استفاده کنید. جواب بسیاری از سوالات شما در کانال راز موفقیت وجود داره

  در دوره نخبگان قانون جذب و دوره کوین ترودو هم بطور مفصل درباره این موضوع توضیح داده شده

  موفق باشید.

 16. هلیا نظرات کاربران

  سلام . من مقاله ی شما رو خوندم و به نظرم خیلی تاثیر گذار بود اما نمیدونم چرا برای من جواب نداد . بیشتر یک سال جعبه رو نگه داشته بودم و اونو با آرزو هایی که توش گذاشته بودم فراموش کرده بودم . اگر واقعا یانقدر تاثیر داره پس چرا هیچ کدوم از خواسته های منو برآورده نکرد ؟ ممنون میشم اگه پاسخ بدید .

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پیام شما پس از بررسی منتشر می شود

پشتیبانی سایت توسط : پشتیبان وردپرس