چگونه با قانون جذب رویاهای بزرگ را نیز جذب کنیم ؟ – راز موفقیت

3

زمان لازم برای مطالعه این مقاله ارزشمند 7 دقیقه است.


آیا شما نیز باورتان این است که قانون جذب فقط برای جذب چیزهای کوچک عمل میکند؟

آیا هنوز از قانون جذب رویاها نتایج بزرگ نگرفته اید؟ توانستید به رویاهای بزرگ خود برسید؟ قانون جذب کائنات چیزی جز عملکرد طبیعی سیستم ذهنی باورهای شما نیست!

برایان تریسی می‌گوید:

شما آهنربایی زنده هستید، در مورد هرچه بیندیشید، همان را به سمت خود می‌کشید!

آن شخصی که در جنگل‌های آمازون به دنیا آمده و زندگی می‌کند تا آن دکتری که در دانشگاه معتبری در اروپا تحصیل می‌کند قانون جاذبه زمین را باور دارد و همین دو شخص همواره از قانون جذب نیز استفاده می‌کنند! چه باور داشته باشند چه نداشته باشند، چه، چیزی از آن شنیده باشند چه، نشنیده باشند. قانون جذب می‌گوید: “به هر چیزی که فکر کنی به دستش می‌آوری” و در حقیقت نیازی نیست راه به دست آوردنش را بدانی، بهترین و نزدیک‌ترین و مناسب‌ترین راه به تو نشان داده خواهد شد، از طریق الهاماتی که به تو می‌شود تا به رویاهای بزگ خود برسی! این ایجاز قانون جذب هست. این اتفاقات و معجزات را بزرگ ببینید. هر اتفاق کوچک می‌تواند باور شما را مستحکم و قوی کند.

چرا هنوز از دوره نخبگان قانون جذب برای تحقق آرزوهایتان استفاده نمی‌کنید ؟

 کلیک کنید تا عضوی از نخبگان قانون جذب باشید !‍ 

  مشاوره خرید محصول: ۲۶۷۲۱۸۴۱-۰۲۱

آنچه که اکنون پیش روی شماست، نتایج قانون جذب برای شماست!

چرا-قانون-جذب-برای-من-جواب-نمیده

ثروت! شادی ! آرامش ! رابطه خاص ! خانواده خاص ! اتومبیل موردعلاقه ! خانه رویایی ! سلامت جسمی ! سلامت روانی ! معنویات ! همه و همه این‌ها را به‌راحتی به دست می‌آوری، اگر بدانی چطور از قانون جذب درست استفاده کنی!!! زندگی امروز شما حاصل باورهای گذشته شماست، بدون اینکه در مورد قانون جذب چیزی بدانی! و این قانونی است که تمام آدم‌های موفق از بدو خلقت تا همین لحظه از آن استفاده می‌کردند و خواهند کرد، چه از آن چیزی بدانند چه ندانند. ادیسون ، امرسون ، لینکلن ، ماری کوری ، انیشتین ، بیل گیتس ، استیو جابز و… و حالا تو اینجایی و این را جذب کردی که این قانون بزرگ را بشناسی تا زندگی‌ات را تغییر دهی و به رویاهای بزرگ خودت برسی. همان‌طوری که می‌خواهی. اما اگر به من می گویی که قانون جذب را قبول دارم ولی در زندگی من نتیجه نمی‌دهد! باید عرض کنم اگر قانون جذب را به حد ایمان قبول داشته باشید، حتماً جواب می‌گیرید. امکان ندارد قانون جذب عمل نکند. شما در کاربرد آن، درست عمل نمی‌کنید. دوره نخبگان قانون جذب نیز یک هدف بیشتر ندارد و آن آموزش کاربرد قانون جذب است.

آیا داشتن رویاهای بزرگ و باور رسیدن به آنها از طریق قانون جذب کار درستی است؟

مخترع برق، ابداع کننده اینترنت، طراح گوگل، رئیس کمپانی بزرگ اپل و خیلی از افراد بسیار موفق، همان کسانی بوده اند که زمانی رویاهای بسیار بزرگی داشته اند. رویاهایی که در زمان خودشان غیرممکن و دست نیافتنی به نظر می رسیدند! حال تصور کنید اگر چنین رویا پردازهای بزرگی وجود نداشتند، وضعیت کنونی ما چگونه بود؟ دنیای بدون برق، هواپیما، اینترنت، موبایل و …  پس رویاهای بزرگی داشته باشید، شما هیچ محدودیتی ندارید.

دستاورد دوست عزیزی از همراهان راز موفقیت به نقل قول از خودشان:

«من در شرایط روحی بسیار بدی بودم که با سایت راز موفقیت آشنا شدم و به پیشنهاد استادجولایی ، دوره نخبگان قانون جذب رو تهیه کردم و با گوش دادن و انجام تمرینات همون پک اول، حال روحیم روز به روز بهتر و بهتر شد و من هدفگذاری کردم و یکی از اهدافم خرید خودروی MVM X22 دنده اتومات بود  درحالیکه پول کافی نداشتیم ولی من به انجام تمرینات ادامه دادم تا اینکه یه روز همسرم به خونه اومد و گفت که مبلغی وام با پیش پرداخت کم براش جور شده و پیشنهاد داد که با این پول ماشین بخریم. حتی در مورد مدل ماشین و رنگش هم گفت تماما هرچی باشه که تو دوست داری و ما با اون وام و پس اندازی که داشتیم تونستیم اون ماشین رو بخریم.»

برای خواندن نتایج و دستاوردهای دوستان راز موفیتی ما کلیک کنید.

 

آیا قانون جذب، فقط برای افراد خاص کار می کند؟

چرا-قانون-جذب-برای-ارزوهای-بزرگم-جواب-نمیدهد

دوستان نمی‌شود یک راهکار به دیگران جواب دهد ولی به شما نه!  در طول دوره نخبگان جذب، افراد زیادی بوده اند که معجزات زندگی‌شان را با استفاده از همین قانون به‌صورت فایل صوتی توضیح داده اند و برای ما ارسال کرده اند. لطفاً کمی فکر کنید. اگر برای میلیون‌ها نفر در سرتاسر جهان جواب داده، پس مشکل از قانون جذب نیست. مشکل را پیدا کنید و از آن سود ببرید. در ادامه به مهم‌ترین عوامل بازدارنده جذب اشاره می‌کنم. لطفاً همه موارد را در خود بررسی و اگر حتی ذره‌ای مشکل می‌بینید حتماً ریشه‌کن و برطرف کنید.

آیا واقعاً قانون جذب را باور دارید؟

دقت کردید همیشه بهترین روش تغییر نتایج و دستاوردها در هر حوزه، تغییر باورهای مرتبط با موضوع معرفی‌شده، اعلام‌ شده است. از همین شگرد برای خود قانون جذب هم استفاده کنید. اگر از من بپرسند: تنها یک دلیل برای ناکامی در جذب بگو. پاسخ من این خواهد بود: عدم ایمان و باور قوی به عملکرد آن. شاید کتاب های زیادی خوانده باشید. شاید حتی کتاب من را نیز خوانده باشید. شاید حتی دوره نخبگان قانون جذب من را نیز گذرانده باشید، اما ممکن است فقط در لایه‌های سطحی پذیرفته باشید که چنین قانونی هست. مثل اینکه کسی قوانین راهنمایی و رانندگی را بپذیرد. اما برای اینکه شما یک جذب کننده قدرتمند باشید، باور ریشه‌ای و ایمان لازم است.

از کجا بدانم که قانون جذب را پذیرفته ام و به آن ایمان‌دارم؟

اگر در طی زمان و مواقعی که جذب نمی کنید، همچنان امیدوار، باانگیزه و باورمند منتظر ظهور هستید. باید به شما تبریک گفت. چون قانون جذب را قدرتمندانه باور دارید. اما اگر مدام منحنی باور و قبولی آن در طول هفته یا روز متغیر است. اگر تا کسی خلاف باورهای قانون جذبی را پیش شما مطرح می‌کند، با او هم‌عقیده می‌شوید! اگر تا جذب شما به تأخیر می افتد و یا خلاف خواسته خود را پیش روی خود می‌بینید، ایمانتان سست می‌شود؟ اگر عموماً انگیزه ندارید و همیشه باید تلنگری باشد؟ در این صورت بدانید که به عملکرد قانون جذب ایمان نیاورده‌اید. شما فقط اطلاعات زیادی در مورد موضوع قانون جذب کسب کرده‌اید و یا آن را تا حدودی پذیرفته‌اید.

بهترین توصیه برای جذب رویاهای بزرگ از طریق قانون جذب چیست؟

هرکاری لازم باشد انجام دهیم تا بهترین احساسات برای رسیدن به آرزوهایمان را در خود ایجاد کنیم. می توانیم فکر کنیم که وقتی از خواب بیدار میشویم، به رویاهای بزرگ خود برسیم و قانون جذب آن را ظاهر کرده است. می توانیم کارمان را از هیچ شروع کنیم و از دل هیچ چیز و هیچ راهی، پیدا کنیم، ممکن است ایده خوبی هرچند کوچک به ذهنمان برسد که بتوانیم انجام دهیم.

چراغ های یک ماشین که در دل شب حرکت می کند، فقط 100 متر جلوتر را روشن می کند ولی ما بدون ترس، به جاده می زنیم و مسافتی طولانی را طی می کنیم و از یک شهر به شهر دیگر می رویم؛ چون مطمئنیم که هرچقدر جلوتر برویم، 100 متر بعدی هم روشن می شود.

زندگی نیز همینطور است، فقط کافیست در جاده خواسته هایمان قرار بگیریم و اولین اقدامی که به ذهنمان می رسد را انجام دهیم، بقیه اقدام ها برایمان مشخص می شوند. اندازه، برای کائنات اصلا مهم نیست؛ از دیدگاه قانون جذب، جذب کردن چیزی که ما بزرگ می دانیم به هیچ وجه سخت تر از چیزی که بینهایت کوچک می دانیم نیست.کائنات همه کارها را بدون هیچ تلاشی انجام می دهند، پس کافیست بخواهید، اقدام کنید، احساستان را خوب کنید، اقدام کنید، شکرگزاری کنید، اقدام کنید و در ارتعاش خواسته های خود قرار بگیرید و خواسته خود را دریافت کنید.

تمرین: چرا کارکرد قانون جذب را قبول ندارید؟

چرا-قانون-جذب-برای-ارزوهای-بزرگم-جواب-نمیدهد

لطفاً تک‌تک چیزهایی که به ذهنتان می‌رسد را یادداشت کنید. چقدر این تصورات شما می‌تواند صحت داشته باشد؟ باورهایی بسازید تا این افکار تردیدآمیز را تغییر دهد. عبارات تأکیدی مثبتی بسازید که کارکرد قانون جذب در زندگی شما را تأیید کند. مثال‌هایی واقعی از زندگی‌تان بیابید و روی آن‌ها فکر کنید. اگر شما توانسته باشید 1000تومان درآمد در یک کسب و کار ایجاد کنید. این خبر خوبی است. حتماً میلیون‌ها تومان هم ممکن است. قانون جذب محدودیت ندارد. اگر در امریکا جواب داده در ایران نیز حتماً جواب می‌دهد. اگر برای یک آرزوی کوچک شما جواب داده حتماً برای رؤیاهای بزرگ هم جواب خواهد داد. شما به‌اندازه ایمانتان نتیجه خواهید گرفت. پس کافی است روی ایمانتان نسبت به عملکرد قانون جذب کار کنید.

چرا هنوز از دوره نخبگان قانون جذب برای تحقق آرزوهایتان استفاده نمی‌کنید ؟

 کلیک کنید تا عضوی از نخبگان قانون جذب باشید !‍ 

  مشاوره خرید محصول: ۲۶۷۲۱۸۴۱-۰۲۱

برخی از موضوعاتی که در دوره نخبگان جذب آموزش داده می شود :

 1. چرا ما گاهی جذب خوبی نداریم؟!!!
 2. چگونه باید فهمید که من قانون جذب را پذیرفتم یا باور کردم؟!!!
 3. آیا واقعا کارکرد قانون جذب را قبول دارید؟!!!
 4. برداشت ذهن منطقی شما از چگونکی کار خلق رویاها چیست؟!!!
 5. چگونه باید احساس و ذهن و ضمیر ناخوداگاه خودتو با هدف و آرزویت هم سو کنی؟!!!
 6. چگونه با زبان خود کاینات با او ارتباط برقرار کنیم؟!!!
 7. مراقبت از گفتارو کردار یعنی چه؟!!!
 8. چند کتاب در حوزه قانون جذب و موفقیت خوانده ای؟!!!
 9. با حرف های دیگران چه کنیم؟!!!
 10. 11 موضوع مهم که هر کسی برای جذب خوب باید بداند؟!!!
 11. درس های گذشته در یک نگاه!!!
 12. 16 راهکار شگفت انگیز برای اینکه قانون جذب همیشه در زندگی افراد معجزه می کنه!!!
 13. اگر بطور تصادفی چیزهای نادرستی را جذب کردید، چه باید کرد؟!!!
 14. جذب افراد مثبت و تاثیرات آنها!!!
 15. تخیل چطور معجزه می کند؟!!!
 16. تاثیرات عاشقی بر جذب !!!
 17. لطفا قضاوت نکنید !!!
 18. نسبت به پول چه احساسی داری؟ و چرا؟!!!
 19. … و موضوعات بسیار دیگر که تنها بخشی از چالشهای ذهنی این دوره است.
تصمیمات مهم خود را به تاخیر نیندازید، همین امروز تصمیم بگیرید، شاید فردا دیر باشد.

یادتان باشد که در دنیای قانون جذب هر قدر فراوانی بیشتری برای دیگران خلق کنیم، خودمان بیشتر دریافت می­کنیم.

3 نظرات
 1. اکرم نظرات کاربران

  وستان عزیر من در این دوره شرکت کردم و اتفاقی با سایت راز موفقیت و دوره نخبگان آشنا شدم تقریبا 3 ماه هست که در این دوره هستم و شکر خدا پک 5 هستم. در طی این مدت زندگی من واقعا تغییر کرده من دختری آرام و با انگیزه و هدفمند مثبت اندیش، خیرخواه شدم. افکار منفی من خیلی کم شده البته هنوز کمی فکر منفی دارم اما هر روز روی این افکار منفی کار میکنم و آنها را به قول استاد جولایی شکار میکنم. تا کنون از ارامش خوبی برخودار بودم به گونه ای که زندگی من رویایی شده است. من زندگی گذشته و این 3 ماه را با یکدیگر مقایسه میکنم و با خود میگویم ایکاش زودتر با این دوره آشنا میشدم. عزت نفس و اعتمادبه نفس من تغییر کرده و رو به بهبودی هست من قبلا خیلی منفی نگر بودم اما با این دوره مثل این می ماند که مجدد متولد شدم.
  دوستان عزیز هر کس نمی توند وارد این دوره شود فقط کسانی میتوانند که بخواهند مرد میدان باشند و تصمیم بگیبرند که تغییر سبک زندگی بدهند. عزیزانم این دوره چون باید تغییر بکنی و ادم مثبت اندیشی شوی کمی درد دارد.همه می دانید که هر تغییری با درد همراه هست پس تغییر روش زندگی و افکار هم با درد همراه هست. عزیزانم اما فقط فقط 1 یا 2 ماه باید این چیزها رو تحمل کنید بعد از آن زندگیتون رویایی خواهد شد. زندگی ان طوری خواهد شد که شما میخواهید.باور این حرفها خیلی سخت هست شاید اصلا باور نکنید با خود بگویید مگر میشود. ولی دوستان این امکان هست و شدنی هست فقط فقط باید بخواهید بخواهید بخواهید.
  خواستن توانستن هست اگر من و یا دیگران توانستیم شما هم میتوانید.
  عزیزانم ایمان ایمان و ایمان داشته باشید و با توکل به خدا وارد این دوره نخبگان دکتر جولایی شوید.
  وستان عزیر من در این دوره شرکت کردم و اتفاقی با سایت راز موفقیت و دوره نخبگان آشنا شدم تقریبا 3 ماه هست که در این دوره هستم و شکر خدا پک 5 هستم. در طی این مدت زندگی من واقعا تغییر کرده من دختری آرام و با انگیزه و هدفمند مثبت اندیش، خیرخواه شدم. افکار منفی من خیلی کم شده البته هنوز کمی فکر منفی دارم اما هر روز روی این افکار منفی کار میکنم و آنها را به قول استاد جولایی شکار میکنم. تا کنون از ارامش خوبی برخودار بودم به گونه ای که زندگی من رویایی شده است. من زندگی گذشته و این 3 ماه را با یکدیگر مقایسه میکنم و با خود میگویم ایکاش زودتر با این دوره آشنا میشدم. عزت نفس و اعتمادبه نفس من تغییر کرده و رو به بهبودی هست من قبلا خیلی منفی نگر بودم اما با این دوره مثل این می ماند که مجدد متولد شدم.
  دوستان عزیز هر کس نمی توند وارد این دوره شود فقط کسانی میتوانند که بخواهند مرد میدان باشند و تصمیم بگیبرند که تغییر سبک زندگی بدهند. عزیزانم این دوره چون باید تغییر بکنی و ادم مثبت اندیشی شوی کمی درد دارد.همه می دانید که هر تغییری با درد همراه هست پس تغییر روش زندگی و افکار هم با درد همراه هست. عزیزانم اما فقط فقط 1 یا 2 ماه باید این چیزها رو تحمل کنید بعد از آن زندگیتون رویایی خواهد شد. زندگی ان طوری خواهد شد که شما میخواهید.باور این حرفها خیلی سخت هست شاید اصلا باور نکنید با خود بگویید مگر میشود. ولی دوستان این امکان هست و شدنی هست فقط فقط باید بخواهید بخواهید بخواهید.
  خواستن توانستن هست اگر من و یا دیگران توانستیم شما هم میتوانید.
  عزیزانم ایمان ایمان و ایمان داشته باشید و با توکل به خدا وارد این دوره نخبگان دکتر جولایی شوید.

 2. شیرین ثناگو نظرات کاربران

  سلام
  من یه جذبی و با کمال افتخار دانشجوی دوره نخبگان استاد جولایی عزیز هستم ..واقعا از صمیم قلب می گم که چه اتفاق بزرگی تو زندگیم افتاد که با این دوره ها و استاد عزیز آشنا شدم ..سال 97 سال به یاد ماندنی برام خواهد بود چون معجزات بزرگی برام رقم خودرد و اینها رو مدیون استاد جولایی عزیز هستم ..برای همین به عزیزانی که با این سایت در تعامل هستند با قاطعیت می گم که فرصت رو از دست ندهند ..خیلی زود دیر می گه ..به امید دیدن همه اعضاء این سایت در دوره نخبگان قانون جذب استاد جولایی ..

 3. امیررضا نظرات کاربران

  سلام وقتی کسی چیزی را میخواهد یا هدفی دارد که نمیداند چگونه به آن برسد میگویید قانون جذب آن راه را به آن نشان خواهد داد و در جای دیگر در همین سایت خواندم که قانون جذب وقتی انجام میپذیرد که اقداماتی هم یک شخص انجام دهد برای آن هدف.
  حال سوال من این است که زمانی که هدف یک شخص چیزی است که نمیداند برای شروع باید چه اقداماتی انجام دهد قانون جذب چگونه به آن کمک میکند.؟؟؟؟
  ممنون بابت راهنمایی شما

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پیام شما پس از بررسی منتشر می شود

پشتیبانی سایت توسط : پشتیبان وردپرس