فرمول قانون جذب؟ | چرا قانون جذب کار نمی­ کند؟ – راز موفقیت

24

فرمول قانون جذب چیست؟ آیا کاربرد قانون جذب را می دانید؟

اگر پاسخ شما منفی است، لازم است چگونگی استفاده از قانون جذب را آموزش ببینید. من ایمیل­ ها و پیام­ های زیادی را در تلگرام، اینستاگرام و سایت از ایرانیان سراسرجهان دریافت می­ کنم که می­ گویند عاشق” کتاب و فیلم راز” هستند اما به نظر میرسد قانون جذب برای آنها جواب نمی ­دهد. وقتی می ­پرسم که چه کاری انجام می­ دهند دلیل این موضوع کاملا مشخص می شود :

دلیل این­که قانون جذب برای بیشتر مردم جواب نمی دهد، این است که آن­ ها، فرق بین “هدف گذاری” که روندی منطقی و تخیلی است و “دستیابی به اهداف”، که عمدتا یک فرآیند عاطفی و وابسته به عادت است را به درستی درک نمی کنند.

برای فعال کردن کاربری قانون جاذبه در زندگی خود یا آنطور که من ترجیح می­ دهم بنامم، قانون بازتاب و طنین قانون جذب در زندگی، هر دو قسمت عاطفی و منطقی مغز باید در انسجام باشند. باید در هماهنگی کامل مانند یک سمفونی زیبا باشد. ما در آموزش قانون جذب به دانشجویان خود می آموزیم که باید همسو با افکار و باورهای خود باشند. درک این موضوع عموما سخت ترین مرحله در آموزش قانون جذب و همچنین کاربرد قانون جذب نیز هست.

آموزش-قانون-جذب، کاربرد-قانون-جذبف قانون جذب

بر اساس آموزش های قانون جذب وقتی آرزوی یک نتیجه یا هدف مشخصی را دارید، شما در فرکانس خاصی هستید که از نظر احساسی آن آرزو را دارید. مگر اینکه اجازه دهید تا آن فرکانس قوی برود در این صورت پراکنده می ­شود و قدرت خود را از دست می­ دهد. به اهداف و آرزوهایتان به صورت خودآگاه فکر کنید، از تخیل و استدلال استقرایی استفاده کنید شما در انتخاب بر اساس گزینه­ های مختلف توانایی دارید. انتخاب و تصمیم ­گیری در مورد آنچه که می­ خواهید بخشی از مسئولیت ذهن خودآگاه شماست. که آن یک فرکانس کوچک دارد مثل نور لامپ داخل یخچال که فقط وقتی آن را باز می­ کنید روشنایی دارد. اما چیزی که شما با آن کار و زندگی می­ کنید بر اساس صدها تریلیون سلول در بدن شماست که ارتعاش آن­ها وابسته به شرایط و برنامه­ ریزی ذهن و ضمیر ناخودآگاه شماست. این راز بزرگ روش آموزش قانون جذب من در دوره نخبگان قانون جذب است. این روش کاربرد قانون جذب را تضمین میکند. آیا شما می توانید ارتعاشات ضمیر ناخوداگاه خود را در کنترل خود داشته باشید؟

چرا هنوز از دوره نخبگان قانون جذب برای تحقق آرزوهایتان استفاده نمی‌کنید ؟

 کلیک کنید تا عضوی از نخبگان قانون جذب باشید !‍ 

  مشاوره خرید محصول: ۲۶۷۲۱۸۴۱-۰۲۱

ذهن خودآگاه انتخاب می­ کند اما ذهن ناخودآگاه مجری و عمل کننده است. این قانون طبیعت است و این اصول کاربرد قانون جذب است. این مهمترین درس در آموزش قانون جذب و کاربرد قانون جذب  است. به همین دلیل است که 98% از مردم هرگز به نتایج مثبتی بر اساس قانون جذب دست نمی­ یابند. چون مثبت فکر می­ کنند، اما باورها، عادات و ارزش­ های احتمالی ذهن ناخودآگاه آن­ها در یک جهت نیست. اگر بگویم که شما می­ توانید 50 میلیون، 100 میلیون و یا حتی یک میلیارد بیشتر داشته باشید یا اگر بگویم که می­توانید به وزن دلخواهتان برسید و یا همسر رویایی تان را داشته باشید. واقعا چه واکنش ذهنی در شما رخ خواهد داد؟ چقدر این اتفاق را باور می کنید؟

فقط داشتن ایده، آرزو و هدف کافی نیست. فقط نوشتن این اهداف کافی نیست.  فقط داشتن تابلوی تجسم خلاق یا صحبت در مورد آنها کافی نیست.

فرمول نهایی تسخیر کاربرد قانون جذب چیست؟

چیزی که باید بفهمید این است که باید ذهن خودآگاه و ناخودآگاه تان را در هماهنگی با یکدیگر قرار دهید. تا با تمرکز مشترک آنها اتفاقات را خلق کنید و باید بارها و بارها بر احساسات ذهن ناخودآگاه تان تاثیر بگذارید تا انسجام و هماهنگی بین دو بخش از مغزتان حفظ شود. تصور کنید که به ارکستری گوش می­ دهید که سازهای آن در هارمونی و هماهنگی با هم نیستند. هزاران صدا از این سازها خارج می ­شود اما احتمالا صدای خوبی به گوش نمی ­رسد. چیزی که می­ خواهم درک کنید این است که شما باید سمفونی و هماهنگی درونی بین ذهن خودآگاه و ناخودآگاه تان ایجاد کنید، بین تصورات، باورها و عادت­های تان از یک طرف و آرزوها و هدف‌ها و رویاهای تان از طرف دیگر. شما باید اهداف و آرزوهای تان را دچار احساسات کنید و بر روی ذهن ناخودآگاه خود تاثیر بگذارید تا کارهایی را به شما الهام کند، که شما را به آنچه می­ خواهید برساند. از این طریق است که در واقع هر قسمت از بدن، ذهن و روح شما برای عملی کردن اهداف تان کاری انجام می دهد. این می­ تواند زمان وقوع و چگونگی عملکرد قانون جذب را برای شما توضیح دهدو حرف آخر من در کاربرد تضمینی قانون جذب: اقدام و عمل

شما باید همه­ ی راه ­هایی را که به وسیله آن می­ توانید به سوی آنچه که می­ خواهید بدست آورید حرکت کنید، پیدا کنید. همان­طور که قانون جذب در جهان هر آنچه را که نیاز است از طریق اتفاقات و شرایط انجام می­ دهد. شما باید “اقدام مناسب” را در “مسیر مناسب” تشخیص دهید و آن را در “زمان مناسب” بکار ببرید. بنابراین اگر می ­خواهید قانون جذب برای شما کار کند. اگر واقعا می خواهید کاربرد قانون جذب را در دستان خود بگیرید. درک صحیح این موضوع مهم، یک اصل مهم در روند آموزش قانون جذب محسوب می شود. باید آن اصول نهایی قانون جذب را به درستی درک کنید و به درستی به کار ببرید. برای تعیین اقدامات دقیقی که نیاز دارید انجام دهید تا فرکانس خودآگاه و ناخودآگاه درون شما در یک مسیر قرار بگیرد و کمک بگیرید.

آموزش-قانون-جذب، قانون-جذب، کاربرد-قانون-جذب

کاربری قانون جذب را در تمام زندگی خود احساس کنید

قانون جذب را قانون تمام جسم و جان خود بدانید. قانون جذب وقتی که همه­ قسمت ­های ذهن، بدن و فعالیت های شما با آن هم سو باشد، عالی و کامل کار می­ کند. تصور کنید قانون جذب یک کارخانه تولید رویاست. هر کدام از اجزا کاری می کنند که همه مهم و اثر گذارند. اجازه بدید این کارگران برای شما درست و حرفه ای عمل کنند. کیفیت محصول بستگی به کیفیت کارکرد تک تک این کارگران دارد. اگر متوجه شدید که بخشی یا کارگری درست عمل نمی کند او را بخواهید و مشکل را بررسی کنید. برای او کلاس آموزشی برگذار کنید. کتابی و یا فایل صوتی و فیلمی و حتی سمیناری در مورد مشکل و مانع جذب موفقیت های بزرگ در خودتان، بیابید. از اینترنت سوال کنید. آگاهی بیشتر، کارکرد بهتر اجزا را بهمراه خواهد داشت. شما باید بهترین و حرفه ای ترین کارگران را در کارخانه تولید رویای خودتان بکار بگیرید تا از قانون جذب سوء استفاده کنید. بله اشتباه تایپی نیست شما می توانید بیش از حد از قانون جذب استفاده ببرید. این حق شماست که زندگی رویایی تان را جذب کنید.

چرا هنوز از دوره نخبگان قانون جذب برای تحقق آرزوهایتان استفاده نمی‌کنید ؟

 کلیک کنید تا عضوی از نخبگان قانون جذب باشید !‍ 

  مشاوره خرید محصول: ۲۶۷۲۱۸۴۱-۰۲۱

 • از شما می­ خواهم که از سفر رویایی تغییر لذت ببرید.
 • از شما خواهش می کنم هر روز شکر گزاری کنید.

همچنین از شما می خواهم که هر روز هر چه را که می­ خواهید بدست آورید تصویرسازی کنید. از شما می­ خواهم که از عبارات تاکیدی به درستی استفاده کنید و شروع به مدیتیشن کنید و برای دستیابی به اهدافتان دچار احساسات شوید. قانون جذب قانون حرکت و عمل است؛ حرکت کنید. اقدام کنید. قانون جذب با افراد عملگرا بیشتر دوست است. اگر می خواهید کاربرد قانون جذب را خوب یاد بگیرید، کافی است نقشه راه را داشته باشید، برای آموزش خوب قانون جذب بهتر است روند مسیر جذب را خوب ارزیابی کنید. از شما می خواهم که یک نقشه راه داشته باشید، نقش ه­ای با استراتژی­ ها و تاکتیک‌هایی که چگونه از جایی که هستید به جایی که می­ خواهید بروید. خواهید دید که بیشتر کار را کائنات انجام می­ دهد، اما همیشه از شما هم میخواهد که فعال باشید. کائنات دوست دارد ببینید شما هم کمکش می کنید.

فرایند خلق اهداف در قانون جذب بسیار ساده است! شما باید همه جزییات را در کنترل خود داشته باشید. شما مجبورید از قوانین هستی طبعیت کنید. شما مجبورید فرمول شناخته شده موفقیت را بکار بگیرید. چون شما یک بار بیشتر فرصت ندارید از اینهمه زیبایی، زندگی خود را سیراب کنید و در این یکبار فرصت آزمایش و خطا نیست. اگر قانون جذب برای شما عمل نمی کند ایراد از قانون نیست. شما در کاربرد آن اشتباه عمل می کنید

 • قانون، قانون است.
 • شما در بکارگیری این قانون مشکل دارید.
 • شما آن را درست بکار نمی گیرید.

اگر قوانین راهنمایی برای شما کار نمی کند و شما هر روز جریمه می شوید و یا تصادف می کنید، ایراد از قانون نیست. قانون را نمی توانید تغییر بدهید. شما مجبورید عملکرد خودتان را تغییر بدهید.

مجبورید کمی بیشتر رانندگی تمرین کنید و کمی ماشینتان را بروز کنید و کمی دقت بیشتری کنید و کمی بر عملکردت بیشتر متمرکز بشوید و کمی …

 • قانون جذب هم همینطوره.
 • باید کاربری ماشین خلق قانون جذب را آموزش ببینید.
 • کمی باید در خودتان مثبت نگری ایجاد کنید،
 • و کمی هدف گذاری یاد بگیرید،
 • و کمی عزت نفستان را  تقویت کنید،
 • و کمی تصویر سازی واضح تر،
 • و کمی شکرگزاری با احساس تر،
 • و کمی خودباوری ،
 • و کمی تغییر باور،
 • و کمی تکرار،
 • و کمی ….

حتما با همین کمی تغییرات، اتفاقات بزرگ و معجزات باور نکردنی در زندگی شما آغاز خواهد شد. دوست من فرصت برای آموزش قانون جذب در این سایت مهیاست. در “دوره نخبگان قانون جذب و موفقیت ” ما فرمول موفقیت را در کنار روانشناسی و کاربرد قانون جذب به شما می آموزیم. تنها کافی است با کارشناس ما تماس بگیرید و توضیحات دوره را جویا شوید. (09121752854- خانم شاکری)

24 نظرات
 1. سارا امیدی نظرات کاربران

  سپاس از توجهتون. واقعا مقالات سایت هر کدام یک درس جداگانه برای تغییر و زندگی بهتر است، چون موضوعات این مقالات همه از لابلای سوالات دوستان در سمینارها انتخاب شده و بصورت کاربردی و ساده مفاهیم اساسی را در اختیار دوستان قرار میدهد. واقعا امیدوارم درس یک و دو را همه ایرانیها خوانده و تمریناتش را انجام دهند.

 2. مریم نظرات کاربران

  سلام استاد عزیز خدا قوت میگم به شما مرد بزرگ و پیروز میدان
  واقعا عالی بود این مفاله دستتون درد نکنه میخوام به دوستانی که میان و این مقاله رو زحمت میکشن بگم که واقعا درسهای ی1،2 استاد و دانلود کنن و مطالعه بفرمایند واقعا زندگی جدیدی و میبینن من خودم از افرادی هستم که الان تا درس 9 استاد و گرفتم و تو دوره کلاسهاش حضور دارم و تمریناتش و انجام میدم و واقعا برام مثمر ثمر بوده و بیصبرانه منتظر درسهای بعدی استاد عزیزمون هستم خوشحال میشم که دوستان به ب ما بپیوندند اگر خواستار تغییر در زندگیشان هستن و اگر میخوان واقعا به خواسته ها و اهداف و رویاهاشون برسن این گوی و این میدان بازم استاد جولایی عزیز از شما کمال تشکر رو دارم..

 3. مریم دادادی نظرات کاربران

  ضمن عرض سلام خدمت استاد عزیز و گرامی
  مقاله عالی بود و تمام قوانین قانون جذب رو بیان کرده بود
  بسیار سپاسگزارم از زحماتتون

 4. ندا نظرات کاربران

  کائنات خبر خوبی برایت دارم..من !! ندا ..در تاریخ 27 بهمن 95 به یکی از اهدافم رسیدم…ممنونم کائنات …
  از استاد عزیزممم بابت این دوره و راهنماییهای عالیشون واقعا سپاسگذارم.

 5. ندا نظرات کاربران

  مقاله ای بسیار اموزنده و کاربردی بود..بازم یه درس دیگه..و پیش به سوی جذب بهترین ها….

 6. سارا امیدی نظرات کاربران

  خیلی عالیه که به تفاوت این دوره و درسها پی بردید. دقیقا همه عزیزان اطلاعات را دارند. اما در کاربرد راه کار و تکنیک و فرمول میخواهند. دقیقا مثل دوران تحصیل، ما فرمولها را میدانستیم. اما در حل مسایل سخت درسی نمیتوانستیم تحلیل درستی داشته باشیم و نمیدانستیم از کدام فرمول در حل کدام مسله استفاده کنیبم. لطفا ادامه راه تغییر را نیز همراه ما باشید.

 7. نقدی نظرات کاربران

  مثل همیشه سازنده و منطقی و با راه کار عملی … و مهمترین تفاوت دوره شما همینه کاربردی بودن اونه … ما شاید همیشه این اطلاعات رو داشتیم اما نمیتونستیم کاربردی ازش استفاده کنیم عاالی بود ممنون برای همه چیز

 8. سارا امیدی نظرات کاربران

  سپاس فراوان از شما که مقالات شگفت انگیز سایت رو مطالعه میکند. دقیقا باید کم کم و به تدریج تغییرات مثبت رو در خودتون ایجاد کنید. باقی کار را به قانون جذب بسپارید.

 9. ناهید نظرات کاربران

  قانون جذب هم همینطوره,,کمی باید در خودت مثبت نگری ایجاد کنی و کمی هدفگذاری یاد بگیری و کمی عزت نفستو تقویت کنی و کمی تصویر سازی واضحتر و کمی شکر گزاری با احساس تر و کمی خودباوری کمی تغییر باور و کمی تکرار و کمی…حتما با همین کمی تغیرات,,اتفاقات بزرگ و معجزات باور نکردنی در زندگی تو آغاز خواهد شد.سپاس فراوان استاد

 10. مرضیه نظرات کاربران

  من الان اتفاقی وارد سایت شدم تا به یکی از دوستان کمک کنم چشمم به این مقاله افتاد و نتونستم جلوی خودمو بگیرم دوباره خوندمش خدا رو شکر می کنم که هر وقت به کمکی احتیاج داشتم بهم رسیده. من امروز واقعا به این مقاله نیاز داشتم. ممنونم استاد

 11. سارا امیدی نظرات کاربران

  کتاب دقیقا روانشناسی قانون جذب است. خوشحالم این کتاب رو در کنار درسها مطالعه میکنید.

 12. نسیم نظرات کاربران

  خسته نباشید استاد
  با خوندن مقاله دوباره به کتاب رازها و نیاز های موفقیت ایرانی مراجعه کردم و فصل قانون جذب رو مجدد مطالعه کردم .
  سپاسگذارم
  باور دارم که قانون جذب مسلم است و هرگز اشتباه نمیکند و هیچ راه گریزی نیست .
  افکارم را روی چیزهایی که میخواهم متمرکز می کنم و باتمام اراده در حالت تمرکز باقی می مانم تا با قوی ترین نیروی دنیا آنها را جذب کنم

 13. معصومه نظرات کاربران

  درود بر استاد گرامی
  دقیقا همینطوره اگه کارکرد ذهن و بدن و احساسات در هماهنگی نباشن و ذهن آگاه و ناخودآگاه در یک سو نباشند قانون جذب پاسخ نمیده و تلاشمون در خصوص تغییر افکار و احساسمون باید همسو باشه تا به خواستمون برسیم و اینکه قانون جذب برای همه کار میکنه و اگه جواب نمیده این ما هستیم که باید تغییر کنیم.
  سپاسگذارم عالی بود.

 14. نسیم سلام نظرات کاربران

  سلام من ایمان دارم که قانون جذب زندگی مرا به سوی هدفم سوق میدهد و من به تمام آنچه که میخواهم دست پیدا میکنم . من هر لحظه درحال تغییر هستم خدایا شکرت

 15. مرجان شمس نظرات کاربران

  سلام عالی هست و جامع .خوشحالم که عضو گروه ویژه هستم و با کمال میل در کنارتان قرار گرفتم تا یک سوپر خوشبین و یک جذبی باشم

 16. مریم رسولی نظرات کاربران

  سلام استاد جولایی عزیز واقعا عالی بود به شما خداقوت میگم و آرزوی موفقیت در لحظه لحظه زندگیتون براتون دارم من که بسیاری از ابهاماتم اینجا با این مقاله ارزشمندتون واقعا برطرف شد پیروز و برقرار باشید.

 17. فرزانه نظرات کاربران

  دوباره مقاله رو خوندم میشه مقاله های سایت رو 10 بار خوند و نکات تازه متوجه شد ممنونم

 18. فرزانه نظرات کاربران

  با سلام استاد جولایی عززیززز واقعا عالیست…من ب کائنات ایمان دارم و استاد عززیزز…هر روز ک وارد سایت می شوم ب نکته جالب و جذابتری می رسم…وبا گذراندن ده دوره از 21دوره دروس قانون جذب استاد من ب بی نظیر فردی تبدیل شدم ک ب هر کاری دست میزنم موفق و سربلند….واز استاد عزززیزززز ب نهایت سپاسگزارم بایت مقالت بسیار ارزشمند…….”من سالی یک سوپر خوش بین از نوع اول هستم و مصمم هستم تا رویاهایم را زندگی کنم و ب تحقق رویاهایم ایمان دارم”

 19. نقدی نظرات کاربران

  همیشه از این مقاله لذت می برم ممنون

 20. نسیم نظرات کاربران

  با سلام
  مثل همیشه عالی. هر بار که مقالات و مطالب را میخوانم یه چیز جدید یاد میگیرم و باورها و ایمان قوی و قویتر میشه و این خیلی حس خوبی بهم میده، من میدونم که تمام خواسته هایم را با استفاده از قانون جذب بدست میارم .

 21. سعیده رجبی نظرات کاربران

  سلام استاد عزیز. همانطور که فرمودین من مقاله رو خوندم و اشکالات خودمو پیدا کردم. گویا من اونقدری که نیاز هست احساس نمیفرستم کنار خواسته ها و درخواستهام. این مقاله رو سیو کردم تا بارها و بارها بخونمش. ممنونم ازتون

 22. فاطمه نظرات کاربران

  عالی بود من مطالب شمارواز اپلیکیشن راز درگوشیم بارها وبارهاخوندم ومیخونم وهربارکه میخونم چیز تازه ای یاد میگیرم ومهمتر این که انرژی مثبت می گیرم. موفق باشید ااتماس دعای فراوان .

 23. وفایی نظرات کاربران

  قانون جذب وجود داره من سالها ازش استفاده می‌کردم بدون این که اطلاع داشته باشم ????

 24. مریم نظرات کاربران

  سلام استاد مهمترین مورد تو قانون جذب و پکهای شما اینه که اقدام و عمل موثر در کنار حس خوب و مثبت اندیشی و پاکسازی و و حس خوب و تکرار فکر و تبدیل شدن به باور…. همه این موارد نتیجه ی تحول ذهن رو ایجاد میکنه که تو رو در مدار اتفاقات خوب میبره ولی خیلیها میخان بدون از دست دادن و ادامه همهن زندگی سابق به نتایج عالی برسند نه عزیزم نمیشه

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پیام شما پس از بررسی منتشر می شود

پشتیبانی سایت توسط : پشتیبان وردپرس