قانون جذب چیست؟|دانلود فایل صوتی توضیحات استاد جولایی

0

دانلود-رایگان-فایل-صوتی

قانون جذب چیست؟

احتمالا شما با جستجوی این پرسش که “قانون جذب یعنی چیست؟” به این سایت هدایت شده اید.

کلیک کنید=>>>> فایل صوتی توضیحات استاد جولایی با عنوان “قانون جذب چیست؟” را هم اکنون دانلود کنید. <<<<

پرسشی بسیار مهم که امروزه بیشترین جستجوی موتورهای جستجو را بخودش اختصاص داده است.

من فرض را بر این می گیرم که شما فیلم راز the secret یا ” مستند قانون جذب ” یا ” فیلم قانون راز ” را دیده اید. اما اگر این فیلم شگفت انگیز را هنوز ندیدین، حتما توصیه می کنم قبل از خواندن این مقاله از بخش دانلودهای سایت فایل صوتی  و یا فیلم اصلی یا دوبله فارسی این فیلم را دانلود کنید و یا از طریق لینک آپارات سایت ما فیلم کامل راز را دانلود کرده و ببینید.

اما پاسخ پرسش شما را با یک داستان براتون توضیح میدم.

یه روزی یه خانم فیلم ساز 61 ساله استرالیایی تو شرایط بسیار بد زندگی قرار گرفته بود. یک دوره خیلی سخت با وضعیت مالی افتضاح رو داشت می گذروند. خیلی خیلی تصادفی کتابی دست دخترش میبینه. اسم کتاب نظرشو جلب میکنه.

کتاب ” علم ثروتمند شدن ” نوشته والاس واتلز بود.

دوستان خوندن کتاب علم ثروتمند شدن – والاس واتلز زندگی این خانم رو زیرو رو کرد و بینش جدیدی تحت عنوان قانون جذب به وی داد که ایشون هم بعدها اذهان کل مردم جهانیان رو به چالش کشوند.

ایشان تو مصاحبه ای گفت: من در حین خواندن این کتاب احساس و باور کردم که نیرویی وجود دارد که بر افکارمان حاکم است و به آن پاسخ می دهد. چون دیدم هرچیزی که در زندگی من اتفاق افتاده بود، نمونه زنده همین باور بود. من خیلی زود این را قویا باور کردم. کتاب دیگری که بعد از این ماجرا خواندم، کتاب “سیستم کلیدی حاکم” نوشته چارلز هانلز بود و در حین خواندن این کتاب کشف کردم که در جهان قانونی حاکم هست که این خانم ارجمند اونو قانون جذب نامید.

قانون-جذب-چیست

این کشف در ایشون انگیزه قدرتمندی بوجود آورد که بلافاصله به امریکا که پایگاه مربیان آموزش موفقیت بود پرواز کرد. دقیقا هفت هفته بعد، تیم راز از 55 مربی معروف سرتاسر امریکا فیلمبرداری کردند که نتیجه اون فیلم مستند صدو بیست دقیقه ای شد که the secret نامیده شد.

این خانم “راندا برن” می باشد که بعد از فیلم راز کتابی هم به همین نام چاپ کرد، بعد کتاب قدرت، جادو، قانون جذب، شکر گزاری و قهرمان رو به نگارش در آورد.

فقط در مورد کتاب راز بگم که در سال 2007 در بیش از 19 میلیون نسخه و به 40 زبان دنیا ترجمه شد و پر فروشترین کتاب بین المللی موجود جهان شد و همچنین در بیش از 2 میلیون دی وی دی به فروش رسید.

کتاب راز و فیلم راز بیش از 300 میلیون دلار فروش کرد.

در مورد خانم راندا که الان تو لس آنجلس زندگی می کنه، در سال 2007 مجله تایم به عنوان یکی از 100 نفر تاثیر گذار در دنیا معرفی شد.

دوستان این داستان کشف راز بزرگ بود. تو کشور ما هم خوشبختانه فیلم توسط شبکه سراسری دوبله و به نمایش درآمد. حتما یادتون هست. چند بار بخش شد. سی دی شد و مثل برق تو کشور دست به دست شد. مدتها همه از این فیلم صحبت می کردند. اگر این فیلم رو ندیدی حتما خود فیلم و یا فایل صوتی فیلم رو از طریق سایت ما دانلود کنید و ببینید.

اما این فیلم چی داشت که همچنان رکورد پر بازدیدترین فیلم جهان و حتی ایران رو داره؟

قانون-جذب-چیست

در این فیلم برای اولی بار یک نفر به جهانیان اعلام کرد مهم نیست کجایی و مهم نیست در چه شرایطی هستی، چه گذشته ای داشتی مهم اینه به کجا میخواهی بری.

در این فیلم خانمی برای اولین بار گفت، همه می تونند، حتی تو می تونی و تازه گفت برای موفقیت شرایط بیرونی و پیرامون تو اصلا اهمیتی نداره.

همه اتفاقات بزرگ اول تو ذهن تو رخ میده و بعد در جهان پیرامون تو ظهور می کنه. ایشون در این فیلم توضیح میدن که هیچ کس محکوم به زندگی فلاکت بار نیست. هیچ کس اجازه نا امیدی از رحمت الهی را ندارد. اگر تو بخواهی می توانی شرایط زندگیت رو آنطور که دوست داری باشه تغییر بدی.

این فیلم شاید یک پیام بسیار مهم داشت که به نظر من تنها دلیل محبوبیتش هم هست. “امید”.

امید دادن به افرادی که تو شرایط مطلوب خودشون بسر نمیبرند. افرادی که تو شرایط روحی روانی خوبی قرار ندارند. افرادی که در فقر و بدبختی بسر میبرند. زنان و مردانی که از معنویت فرسنگها فاصله گرفتن و در مسیر ناکجا آباد سیاهی و تباهی قرار دارند.

همه اینهارو گفتم که الان آماده باشی برات بگم راز بزرگ یا همان قانون جذب چیست؟

من از کلام خود راندا استفاده می کنم. یادمه مصاحبه خیلی جالبی با خانم اپرا داشتن. و من کلمه به کلمه اون مصاحبه رو یادمه حفظ کرده بودم و اینجا هم به حرمت این بزرگ بانوی موفقیت جهان، تعریف خود ایشون رو می گم خدمتون.

قانون جذب می گوید: افکار ما قدرت تغییر واقعیت را دارند. این افکار دو گروهند. خوب و بد. افکار خوب مثل: امید، اعتماد، ایمان، خوشبینی- می توانند خوشبختی و ثروت آرامش به ارمغان آورند؛ در حالی که افکار بد مثل: منفی نگری، ترس، خشم- می توانند موانع موفقیت باشند.

یعنی چی؟

قانون جذب میگه. افکار تبدیل میشه به اشیا و شرایط

به زبان ساده: قانون جذب میگه: اگر افکار غالب تو در طول روز و هفته و ماه از جنس افکار خوب باشه. اتفاقات و شرایط خوب مشابهی تو مسیر زندگیت قرار می گیره و اگر تو در طول روز و عموما افکار بد و منفی تو ذهنت رفت و امد می کنند، تو اتفاقات و شرایطی از همون جنس بد رو به خودت و زندگیت جذب می کنی.

ما می دونیم که در هر شبانه روز بطور متوسط هر انسانی 60000 رشته فکر تولید می کنه که دقیقا این افکار زندگی اونو می سازه. خانم برن متوجه شد که کیفیت این افکار افراد مختلف با کیفیت زندگی آنها ارتباط مستقیم و پیوسته ای داره و این رو فلسفه قانون جذب نامید.

قانون جذب از نگاه من بعنوان کسی که بیش از 10 ساله رو این موضوع بصورت متمرکز مطالعه و تحقیق داشتم و بسیاری از سمینارها و کارگاه های خارجی رو هم شرکت کردم، یعنی اینکه:

ما چیزها و اتفاقات و شرایط پیش روی خودمونو دقیقا با تمرکز روی افکار مشابه داریم جذب می کنیم.

شما مشابه تمام افکار، احساسات و عواطفی که داشتید و یا دارید را دریافت می ­کنید.

اگر شاد، با اعتماد به نفس، شکرگزار، هیجان زده، منتظر پیروزی و برای بدست آوردن بهترین­ها شور و شوق داشته باشید آنگاه تمام موفقیت­ها به سویتان خواهد آمد.

اگر ترسو، عصبی، حسود، عصبانی، ناامید و منتظر شکست باشید آنگاه سرنوشت شما شکست است.

باید مفهوم جذب هر چه را که می­ خواهید درک کنید.

دوست من دقت کن: من و تو توان کنترل 60 هزار فکر رو نداریم. اصلا اگر کسی بخواد اینکارو بکنه حتما دیوانه میشه. اما می توانیم افکاری رو که بیشتر روشون متمرکز هستیم و بیشتر تو ذهنمون رفت و آمد می کنند رو انتخاب کنیم. یعنی اینکه برای تغییر شرایط و اتفاقات زندگیت کافیه روی افکاری هم فرکانس و هم راستا با اون چیزهایی که دوست داری تمرکز کنی.

اما شاید بپرسید من چطور مدام افکار مثبت و هم سو و هم فرکانس با خواسته ها و اهدافم انتخاب کنم و بعد روش تمرکز کنم تا برام خلق بشن.

این دقیقا اتفاقیه که تو دوره جدید قانون جذب که از اواخر سال 95 در سایت راز موفقیت دات کام راه اندازی شده. ما تو 21 درس شما رو در هر شرایط و هر حالی می بریم به یک سفر خیالی. شما وارد قطار سرنوشت می شید و در 21 ایستگاه توقفی کوتاه خواهیم داشت. در هر ایستگاه تغییراتی در ذهن و ضمیر شما رخ میده و مجددا مسیر رو ادامه می دهیم تا برسیم به ایستگاه 21 که مشاوره و مصاحبه حضوری با خودم خواهد بود.

من در این 21 درس تمام آنچه لازم است اول حال شما را تغییر دهد، بعد شرایط زندگی کنونی شما به ایده آل های شما تغییر کند و بعد مفهوم جدیدی از یک زندگی سرشار از آرامش و معنویت و شادی و ثروت، برای شما گرد آوری کردم. تنها چیزی که باید بهمراه داشته باشید، بزرگترین رویاهایتان و کمی هم اراده و پشتکاره.

اما در مورد پرسشی که می دانم هنوز در ذهنت رفت و آمد می کند که چطور باید مدام افکارو کنترل کنیم برات توضیح کوتاه می دهم که شما لازم نیست و اصلا نمی توانید دم در ورودی ذهن یک بادی گارد بذاری تا فقط افکار مثبت و خوب و سازنده را راه بده و افکار منفی و محدود کننده را کنار بزنه. شما در این دوره یاد می گیرید که از قطب نمای درون استفاده کنید. شما در این دوره با احساس آشتی می کنید. شما احساس رو حس و لمس می کنید و دقیقا یاد می گیرید با این قطب نما همیشه در ریل مسیر رویایی ترین زندگی ممکنه خودتون رو حفظ کنید.

لطفا در سایت راز موفقیت ثبت نام کنید. در بخش دانلود رایگان درسهای یک و دو بصورت کاملا رایگان در اختیار شما قرار می گیرد. همه درسها یک متن توضیح درس که بطور متوسط 25 صفحه می باشد دارد. در انتهای هر درس تمریناتی قرار گرفته که دقیقا تفاوت این دوره با تمام دوره های دیگر در سرتاسر جهان است. دوستان با جرات گفتم سرتاسر جهان چون من یادم رفت بگم خدمتون. من کاپیتان کشتی های اقیانوس پیما با سفرهای نامحدود بودم و هستم. می دونم تعجب کردین. بله

ادم ماجراجوی بودم و هستم و فقط تعداد کمی کشور وجود داره که سفر نکردم. در این مسافرتها روانشناسی رو از خود مردم عالم آموختم و هر جا می رفتم اولین سوالی که از نماینده شرکت ( ایجنت) می کردم این بود که سمینار یا کارگاه روانشناسی یا موفقیت تو شهر تون هست یا نه.

من تمام این سالها کتاب می خوندم و سمینار شرکت می کردم و چند جلدی هم کتاب نوشتم. بخاطر همین هست که وقتی می گم نظیر این دوره نیست، بر اساس تجربه واقعی می گم.

یک پیشنهاد خوب برات دارم.

لطفا فایل درس اول – رویاهایت را مکتوب کن” و درس دوم– راز بزرگ خلق رویاها چیست؟” و فایل معرفی دوره اسرار ناگفته قانون جذب را از طریق لینک ها و یا “تلگرام راز موفقیت ” تهیه کنید. اگر سخت هست براتون از طریق تلگرام به شماره تلفن 09121752854 پیام بدین تا براحتی براتون ارسال کنیم. این سه فایل رو مطالعه بفرمایید. تمرینات رو هم در دفتر زیبای راز برای خودتون انجام بدین و برای من عکس بگیرید و از طریق تلگرام ارسال کنید. من می بینم و نظرمو می گم.
اگر این دو درس برات عجیب و متفاوت آمد. اگر این دو درس حالتو تغییر داد. اگر این دو درس در تو حس خوبی ایجاد کرد که انگیزه ادامه درس رو بوجود آورد. درسهای دیگه رو هم تهیه کن. اگر هم نه تغییرات ایجاد و یا حس نشد. شما چیزی از دست ندادی، فقط به پیشنهاد یک دوست جدید چند صفحه برای دلت خواندی و نوشتی.

منتظر شما هستم فقط یادت باشه تو تصادفی اینجا نیستی و موفقیت هرگز تصادفی نیست اما همیشه با یک اتفاق خیلی ساده شروع میشه. یادت نرفته که خانم راندا چطور بزرگ زن اثر گذار تاریخ بشریت شد.

برای همتون بهترن هارو ارزومندم و منتظر پیامهاتون در زیر این مقاله هستم.

دوستانی که این مقاله را خواندند، مقالات زیر را نیز مطالعه کردند:

دانلود رایگان فایل صوتی و فایل تصویری فیلم راز (کاربرد قانون جذب)

چرا به رویاهایتان نمی رسید ؟ (کاربرد قانون جذب)

جذب روابط خاص و همسر ایده ال (کاربرد قانون جذب)

با انگیزه و عالی بمانید.

لطفا، همچنان با ما باشید

سایت راز موفقیت – محمود جولایی

کانال راز موفقیت

 

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پیام شما پس از بررسی منتشر می شود

پشتیبانی سایت توسط : پشتیبان وردپرس