تی هارو اکر | زندگی نامه تی هارو اکر نویسندۀ کتاب رازهای یک ذهن میلیونر- راز موفقیت

1

زمان لازم برای مطالعه این مقاله ارزشمند 7 دقیقه است.

زندگی‌نامه بزرگان | تی هارو اکر کیست ؟

تی هارو اکر – T. Harv Eker​ نویسندۀ کتاب «رازهای یک ذهن میلیونر» است که یک پدیده در دنیای نشر کتابهای موفقیت جهان محسوب می‌شود و در همان هفته اول در لیست نیویورک تایمز، وال‌استریت ژورنال، یو.اس.اِی تودی و چندین لیست ملی دیگر در صدر قرار گرفت. تی هارو اکر رئیس‌ موسسۀ آموزشی « اوج عملکرد » است که یکی برنامه‌های رو به رشد در رابطه با « موفقیت فردی » در آمریکای شمالی است. او به طور مرتب در این زمینه فعالیت می‌کند و جلسات سخنرانی او معمولاً 2000 نفر مخاطب دارد. او در این جلسات در رابطه با برنامه‌ها و مسائل پیرامون اذهان میلیونر صحبت می‌کند. تی هارو اکر یکی از موفق ترین افراد جهان محسوب میشود که متاسفانه در ایران بسیار ناشناس مانده است و در سایت راز موفقیت معروفترین سمینار تی هارو اکر با عنوان سمینار صفر تا مولتی میلیونر عرضه شده است که حتما توصیه می کنیم این سمینار ارزنده را تهیه کنید.

تی هارو اکر | حرف زدن بی فایده است!

تی هارو اکر

 تی هارو اکر را به عنوان یکی از معروف‌ترین مجریان در آمریکای شمالی می‌شناسند. انرژی بالا و گزیده‌گویی او مخاطبان را محصور می‌کند. او از تکنیک‌های خاصی استفاده می‌کند تا افراد را درگیر کند و سرعت آموزش را افزایش بخشد. با افزایش سرعت، فرد، مطالب بیشتری را به خاطر می‌سپارد و بدین ترتیب بهترین نتیجه به دست می‌آید. تغییری که در افراد شکل می‌گیرد، آنی و دائمی است. شعار تی هارو اکر این است: «حرف زدن بی‌فایده است». او مردم را سریعاً به عمل در دنیای واقعی وا می‌دارد تا موفقیت را به دست آورند. بیش از 250 هزار نفر از سراسر دنیا آمده‌اند تا در سمینارهای تی هارو اکر شرکت کنند. سمینارهای تی هارو اکر زندگی افراد را تغییر می‌دهد.

زندگی تی هارو اکر از کودکی تا بزرگسالی

تی هارو اکر که یک میلیونر معروف و نویسنده موفق است، در تورنتو، انتاریو کانادا به دنیا آمد و کودکی خود را در آن‌جا سپری کرد. تی هارو اکر پسر یکی از مهاجران اروپایی بود که به هنگام نوجوانی با پرداخت تنها 30 دلار به آمریکا مهاجرت کرد ؛ تی هارو اکر از 13 سالگی شروع به کار کرد، هارو اکر کار خود را با تحویل روزنامه و فروش بستنی اسکوپی و کتاب در نمایشگاه شروع کرد و حتی درساحل دریا لوسیون برنزگی می فروخت و پس از چندی سعی کرد رویای میلیونر شدن خود را تحقق بخشد. چندین کمپانی و مغازه راه‌اندازی کرد. در این زمان او هنوز موفق نشده بود. مغازه‌های او محصولات تناسب اندام می‌فروختند و از این طریق توانست میلیون‌ها دلار درآمد کسب کند اما به دلیل مدیریت نامناسب تمام دارایی خود را از دست داد. به همین دلیل روابط افراد ثروتمند با پولشان را آنالیز کرد که موجب شد به نظریه‌هایی دست یابد. امروز او از این نظریه‌ها در کتاب‌ها و سخنرانی‌های خودش استفاده می‌کند.

افراد خاصی وجود دارند که به نظر می رسد در هر بخش از زندگی خود موفق هستند.
آنها در روابط عاشقانه ای قرار دارند ، هرگز در مورد پول نگران نیستند و همیشه در حال برنامه ریزی یک سفر یا تجربه شگفت انگیز جدید هستند که به آنها اجازه می دهد یک زندگی پرماجرا را پشت سر بگذارند
ممکن است به این افراد نگاه کنید و تعجب کنید که آنها چه چیزی روی زمین دارند که شما ندارید. شاید احساس حسادت و ناامیدی کرده باشید ، یا شاید حتی با خود به این نتیجه رسیده باشید که هرگز به آن نوع از زندگی دست نخواهید یافت.
مطمئنا به نظر شما هم معمولی بودن چیز جالبی نیست. وقتی میتوانیم کاری کنیم که دنیا از قابلیت های ما انگشت به دهان بماند؛ چرا باید معمولی بمانیم؟! کافی است اراده کنید و این از شما یک آدم ویژه میسازد.
شما نیز میتوانید مانند آنها فوق العاده باشید. دوره نخبگان قانون جذب، به شما کمک میکند تا خواسته های خود را از رویا تا حقیقت دنبال کنید و به آنها دست یابید.
 برای کسب اطلاعات بیشتر کلیک کنید.

نظریه تی هارو اکر به منظور فعال‌سازی ذهن میلیونر خویش

تی هارو اکر

تی هارو اکر به کارهای زیادی دست زده بود و در انواع مشاغل کار کرده بود اما علیرغم همه سخت کوشی خود نتوانسته بود به موفقیت دست یابد. تی هارو اکر پس از سالها تلاش و سرخوردگی، بالاخره توانست پول زیادی به دست آورد. تی هارو اکر اولین فروشگاه وسایل تناسب اندام (وسایل ورزشی) را در آمریکای شمالی تاسیس کرد و تنها در مدت 2 سال و نیم توانست کسب و کارش را به 10 فروشگاه گسترش دهد. پس از آن، تی هارو اکر بخشی از شرکتش را به شرکت فورچون 500 فروخت. تی هارو اکر با فروش این بخش توانست به رویای دیرینه خود یعنی میلیونر شدن دست یابد. اما به دلیل سرمایه گذاری ضعیف و هزینه های بدون کنترل، تی هارو اکر دوباره به ارزش دارایی خالص و اصلی خود بازگشته بود و در کمتر از 2 سال پولش تمام شد و در همین زمان بود که تی هارو اکر نظریاتش را در رابطه با احساس و ذهن افراد با پول شکل داد. تی هارو اکر متوجه شد هر کسی یک «ترموستات داخلی پول» دارد. ترموستات داخلی پول، همان طرحی است که هر‌کس در ذهنش درباره پول دارد و هرکسی تا به حال به یک نقطه مالی خاص دست یافته است. عمیق ترین کشف او این بود که طرح کلی پول می توانست متفاوت باشد. تی هارو اکر با استفاده ازقواعد و تمرین هایی که در کتاب اسرار ذهن میلیونرها بیان نمود، طرح کلی اش را تغییر داد تا هم بتواند به موفقیت دست یابد و هم آن را حفظ کرده و رشد دهد و به یک مولتی میلیونر تبدیل شود. تی هارو اکر در تمام سال هایی که زحمت می کشید و تلاش می کرد، با خود عهد کرده بود که ثروتمند شده و به دیگران هم برای رسیدن به ثروت کمک کند. او به عهدش وفادار ماند. تی هارو اکر زندگی بیش از 1/5میلیون نفررا متحول کرده است و به آنها کمک کرده تا به هدف خود یعنی داشتن استقلال مالی نزدیک شوند و از نظر مالی مستقل شوند.

نظریه تی هارو اکر درباره داشتن انگیزه دائمی

سئوالی که در سراسر دنیا شاگردانم از من می‌پرسند، خیلی ساده اما قدرتمند است: چگونه به خودم انگیزه بدهم؟ جواب آن در یک کلمۀ سه حرفی خلاصه می‌شود: چرا؟ بسیاری از افراد انگیزه ندارند چون درون آن‌ها چرا وجود ندارد. آن‌ها دلیلی برای با انگیزه بودن ندارند. برای داشتن انگیزه دائمی باید در هر لحظه چرایی خود را از ادامه زندگی خود بدانید.

راز میلیونر شدن تی هارو اکر

تی هارو اکر

اگر می خواهید بدانید چگونه در طی 3 سال یا کمتر، یک میلیون دلار کسب کنید، اگر با پول در حال مبارزه هستید، احتمالا به این دلیل است که طرح‌های اولیه پول با ذهن شما سازگار نیست. توصیه می کنم کتاب اسرار ذهن ثروتمند یا رازهای یک ذهن میلیونر تی هارو اکر را حتما بخوانید؛ همچنین توصیه می کنم سمینارصفر تا مولتی میلیونر تی هارو اکر را بارها و بارها ببینید.

کتاب های تی هارو اکر

 • اسرار ذهن ثروتمند
 • ثروت سریع
 • 4 قدم برای خلق یک زندگی مرفه

توصیه های ارزشمند تی هارو اکر برای موفقیت و ثروتمند شدن

تی هارو اکر

 • اگر می‌خواهید میوه را تغییر دهید، ابتدا باید ریشه را عوض کنید. اگر می‌خواهید آنچه که آشکار است را تغییر دهید،ابتدا باید نهان را عوض کنید. – تی هارو اکر
 • اگر دوست دارید فقط کارهای آسان را انجام دهید، زندگی‌تان سخت خواهد بود. اما اگر کارهای سخت را انجام بدهید، زندگی آسان خواهد بود. – تی هارو اکر
 • اگر احساس ناامنی می‌کنید، بدانید که باقی دنیا هم این چنین است. رقابت را زیاد جدی نگیرید و خود را دست کم نگیرید. شما بهتر از آن چیزی هستید که فکرش را می‌کنید. – تی هارو اکر
 • افراد موفق ترس دارند، افراد موفق شک دارند و افراد موفق نگرانی دارند. اما اجازه نمی‌دهند این احساسات مانع آن‌ها شود. – تی هارو اکر
 • به خاطر داشته باشید که یا شما پول را کنترل می‌کنید، یا پول شما را کنترل می‌کند. – تی هارو اکر
 • پول، آزادی می‌آورد. آزادی برای خرید آنچه می‌خواهید و آزادی برای انجام دادن کاری که می‌خواهید. پول به شما کمک می‌کند تا از چیزهای بهتری در زندگی لذت ببرید و به دیگران نیز کمک کنید. بالاتر از همه اینها، داشتن پول به شما این امکان را می‌دهد که انرژی خود را صرف نگرانی درباره نداشتن پول نکنید. – تی هارو اکر

اگر می‌خواهید مقالات دیگری در رابطه با داستان موفقیت افراد موفق ایران وجهان بخوانید، اینجا کلیک کنید. راز موفقیت به شما کمک می‌کند داستان موفقیت سایرین را بخوانید تا برای حرفۀ خود انگیزه بگیرید.

 

1 نظر
 1. فرزانه نظرات کاربران

  این مقاله برای من خیلی خوب و مفید بود و دقیقا دنبال این مطلب بودم .قانون جذب جواب داد ممنونم استاد جولایی گرامی

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پیام شما پس از بررسی منتشر می شود

پشتیبانی سایت توسط : پشتیبان وردپرس