موفقیت، موفقیت-فردی، موفقیت-مالی، موفقیت-شغلی

افزایش سریع اعتماد بنفس عالی (فایل صوتی خود هیپنوتیزم)

تعداد امتیاز: 4

چکیده محصول :

انتشار : 1393/03/29 7 نظر 3,114 بازدید

افزایش سریع اعتماد بنفس عالی (فایل صوتی خود هیپنوتیزم)

افزایش سریع اعتماد بنفس عالی (فایل صوتی خود هیپنوتیزم)

افزایش سریع اعتماد بنفس عالی (فایل صوتی خود هیپنوتیزم)

 

کودک انسانی در در همان سه سال آغاز زندگی مجبور به مواجه با محیط پیرامون و کسب تجربه است، او از دست و دهان و بعدها پای خود برای شناسایی و شناخت همه چیز استفاده می کند.

تنها وظیفه والدین در این فرایند کشف و شناخت و تجربه ، تماشاچی بی طرف بودن است!!!

عجیب است نه؟

می دانید چه تعداد از والدین به این وظیفه خود درست عمل می کنند؟؟

تغریبا صفر درصد!!!!

ما پدرها و مادرها با دخالت خود تحت عنوان تربیت، دوست داشتن و محافظت، مانع انجام مهمترین کار کودک خود می شویم.

کودک باید به امن بودن و آزاد بودن و بعد استقلال داشتن خود در دنیای جدید اطمینان پیدا کند.

امنیت و آزادی و استقلال نیاز فطری بشر است و در همان تجربیات اول، ذهن پیچیده کودک انسانی قصد مزه مزه کردن و اطمینان یافتن نسبت به وجود این سه نیاز در زندگی اش دارد.

والدین با "بکن و نکن های خود"، با "مانع شدن" با "ایراد گرفتن" با "تنبیه در صورت اشتباه" از انجام کاری که در آن لحظه حیاتی ترین و مهمترین کار اوست، در واقع به او می فهمانند که "نه اینجا جای چندان امنی نیست" و او نیز "استقلال و آزادی" ندارد.

مثال: کودک پیچ گوشتی پیدا کرده و دو سوارخ در دیوار می بیند، کنجکاوی ذهنی او این تصور را در او ایجاد می کند که شاید ارتباطی بین این ابزار و آن سوراخ باشد.

کودک شما خوشحال، با عشق و اشتیاق و انگیزه می رود تا تجربه جدیدی کند. مادر ناگهان صحنه را می بیند، وحشت زده و با جیغ و داد (نه! وای! نکن!) و چهره برافروخته به سمت کودک می دود و او را از پریز برق دور می کند و به تندی پیچ گوشتی را از او می گیرد. کودک بشدت ترسیده و در چهره مادر به دنبال احساس آن لحظه مادر نسبت به خودش می گردد. احساس کودک این است:

من اشتباه کارم، من هیچ کاری را درست نمی توانم انجام دهم، من به درد نمی خورم، پس بهتر است هیچ کاری نکنم، چون هر کاری می کنم مادرم را آزرده و غمگین می کند. من نباید موجب ناراحتی مادرم شوم! من نمی توانم!!!! من خیلی اشتباه می کنم!!! من هیچ کاری را درست انجام نمی دهم!! ...

بعد همین کودک را می برد پارک، کودک می خواهد خودش از پله های سرسره بالا رود. با دوستانش بازی کند. به همه چیز دست بزند. و واکنش همان مادر چه خواهد بود؟؟؟!!!

کار این کودک تمام است.

مادر نمی داند که کودک هرگز خطر را نمی فهمد. هیچ کودکی خطر را نمی فهمد، این ما هستیم که آنها را با خطر و ترس از خطرکردن آشنا می کنیم.

کودک انسانی توضیحات کاملا منطقی شما را هم درک نمی کند. فقط می داند که او کار بسیار مهمی داشت انجام می داد، کارش را هم خیلی دوست داشت و شما مانع او شدید. تحلیل ذهنی هم که در اعماق ذهنش رسوب می کند، آن است که چون او کوچکتر از والدینش است، نمی داند، بعد نمی فهمد، بعد اشتباه کار است و در نهایت نمی تواند کارهای خود را و هیچ کاری را درست انجام دهد.

حال اگر این گونه رفتارها بیشتر ادامه یابد، کودک قصه ما برای همیشه باور می کند که "نمی داند و نمی تواند" و یا "در عین حالی که می داند ولی نمی تواند".

 

اعتماد بنفس ، کیفیت و میزان ارزشی است که افراد برای توانایی‌ها (آیا میتوانم؟) و عقایدشان (آیا به درستی میدانم؟) قائل می‌شوند.

 

 • ما می دانیم که آمار آسیب و ضعف اعتماد بنفس در بین جوانان و بزرگسالان کشور ما متاسفانه بسیار بسیار بالاست.
 • جوانان ما در هر کاری دچار تردید و دو دلی هستند!!
 • نوجوان ما برای انجام هر کاری منتظر نظر والدین و دیگران است!!
 • دختران ما با انتخاب دیگران و گاه به خواست دیگران به خانه بخت می روند!!
 • ابتکار و نو آوری در جامعه ما بسیار کم رنگ است!!
 • بیشتر از شکست ها نگرانیم تا کم دانای هایمان!!
 • هر کاری انجام می دهید بعدش پشیمانیم که شاید اگر اینطور انجام می شد و یا آنطور انجام می شد بهتر بود...
 • افراد با شخصیت منفعل روز به روز بیشتر می شوند!!
 • افراد خود را نالایق، تنها و ناتوان فرض می کنند و اصلا قادر به بیان احساست خود نیستند!!
 • در ارتباطات همیشه بازنده هستند، یا خود را بازنده فرض می کنند!!
 • خود را شکست خورده و بد شانس مادرزاد می دانند!!
 • هیچ هدف و انگیزه و اشتیاقی برای فردای بهتر ندارند!!!
 • تمام ذهنیت انها نگرانی، نادانی، ناتوانی و تردید است و پشیمانی و احساس گناه!!!
 • ...
 • و متاسفانه بسیاری از مردم ما تمام عمر با این آسیب درگیرند....

 

self confidence- اعتماد بنفس-تقویت اعتماد بنفس-قانون جذب-موفقیت-موفقیت مالی-کسب و کار اینترنتی

در این پکیج ما فایلی را طراحی و تقدیم کردیم که ابتدا شما را وارد خلصه کرده و ضمیر خودآگاه را خواب کرده و ضمیر ناخوداگاه را بیدارتر و هوشیارتر کرده و خود شما با او به گفتگو می نشیند.

شما تنها کاری که باید بکنید این است که دراز بکشید و یا در جای ساکتی آرام و بی حرکت بنشینید. از لحظه ای که دکمه پخش را بزنید، سوار قطار سرنوشت شده اید و در مسیر قطار همراه ما خواهید بود. بدون آنکه مقاومتی از جانب سیستم فیلترینگ و کنترل امنیتی ذهن وجود داشته باشد کار تغییر باورهای محدود کننده کودکی و نوجوانی آغاز می شود و در هر جلسه گوش کردن به این فایلها شما تغییرات کوچکی در خود می بینید که بعد از مدت بسیار کوتاهی قادر خواهید بود خودتان مسیر قطار را تغییر دهید....

لطفا برای توضیحات بیشتر و آشنایی با کارکرد و کاربرد تکنیک خود هیپنوتیزم به روش ارایه شده در اینجا، به فایل کمکی 43 دقیقه ای همراه فایل اصلی گوش کنید.

آنچه را که می توانیم یا نمی توانیم انجام دهیم و یا آنچه را که ممکن یا غیر ممکن می دانیم به ندرت تابعی از توانایی‌های واقعی ما است. بلکه بیشتر تابعی از آنچه درباره خود می‌اندیشیم می‌باشد.

(آنتونی رابینز)

واقعیت آن است توانستن و یا نتوانستن یک فکر است و یک باور شخصی از خود است و نه هیچ چیز دیگر. دو نفر با مدرک مشابه از یک دانشگاه، با یک رتبه قبولی و با یک فرهنگ خانوادگی، یکی کارمند می

شود و دیگری مدیرعامل همان مجموعه!!! اگر کمی واقع بین باشیم در کنار پذیرش تمام تفاوتهای فردی، تنها معیار تفاوت این دو نفر، تفاوت در میزان اعتماد بنفس آنهاست.

یعنی باور و اطمینانی که فرد از توانایی های خویش دارد. بیشتر افراد هر کاری را میخواهند شروع کنند با عذاب و نگرانی و تردید و تاخیر دست به اقدام می زنند. نتیجه این شیوه اقدام هم همیشه از پیش مشخص است.

اما افراد موفق در هرکاری اول آگاهی کسب می کنند، ذره ای نگرانی دارند، ذره ا ی تردید دارند، اما بی درنگ و بدون فوت وقت اقدامی که فکر می کنند با دانش آن لحظه درست به نظر می رسد را انجام می دهند و تردید و نگرانی را کنار می گذارند. نتیجه هرچه شد مهم نیست. بر اقدام خود پا فشاری می کند. اگر زمین و زمان جمع شوند و امضا کنند که تو نمی توانی او باور نمی کند. ....

ما در این پکیج بعد از عبور از سیستم کنترلی ضمیر خودآگاه و وارد شدن به ضمیر ناخودآگاه، با روشی خاص و ابزاری خاص و استفاده از تاثیر واژه و صوت و لحن و تن صدا ، ضمیر ناخودآگاه را بمباران توانستن می کنیم. بعد خود شما و ضمیر خودآگاه که سرشار از انگیزه و هیجان و اشتیاق سوزان شده اجازه و فرصت می دهید تا خود او نیز بخواهد و بگوید و بسازد و تغییرات به ناچار آغاز می گردد.

ناچار هستید تغییر کنید،

ناچار هستید بپذیرید که شما نیز میتوانید.

بعدها با تکرار و تکرار گوش دادن به این فایلهای صوتی ، تمام مقاومتهای ذهن ضعیف شده و ترس های شما شکسته می شود. با تکرار و تکرار کم کم ذهن شما پذیرا تر می شود. کم کم باورش می شود که : نکنه راست میگن و من هم می توانم! نکنه تمام این سالها در اشتباه بودم!

و آن می شود که دوست دارید باشید، معجزات در زندگی شما نیز رخ می دهد، با تغییر باورها و جایگزین شدن باورهای مثبت و سازنده، افکار مثبت و خوب جدید، همه خوبیها و ارزشها را جذب شما و زندگی شما می کند و روزی بخود می آیید و تعجب می کنید که شما دارید رویاهای گذشته خود را زندگی می کنید، اشک شوق و سپاسگزاری از درون وجودتان را گرم و آرام می کند و باز می توانید ...

 

افزایش اعتماد بنفس-عزت نفس-قانون جذب-self confidence- موفقیکسب ثروت

 

تاکنون هیچ موفقیتی بدون اعتماد بنفس، در تاریخ ثبت نشده است، ولی تمام افراد موفق اعتماد بنفس بالایی دارند!!!

 

سرمایه گذاری شما روی این همه تغییرات مثبت در زندگیتان، رقمی است معادل هزینه یک وعده غذای مفصل و تصمیم نهایی همیشه با خود شماست، آیا می خواهید مثل گذشته زندگی نکنید و یا نه همان را ادامه میدهید.............

 

یک سورپرایز ویژه برای دوستانی که محصولات خود هیپنوتیزم شخصی را سفارش میدهند:

 

کلیه عزیزانی که محصول را خریداری می کنند، یک جلسه مشاوره تلگرامی با استاد جولایی (خالق این محصول) در موضوع هیپنوتیزم و یا موفقیت هدیه می گیرند.

جهت هماهنگی مشاوره، بعد از دانلود فایل و قبل از استفاده دفعه اول، لطفا از طریق کانال "راز موفقیت" و یا در زیر همین قسمت، کامنت بگذارید تا هماهنگ شود.

همچنین می توانید از طریق تلگرام شماره تلفن (09123363718) پیام بگذارید تا با شما تماس گرفته شود.

 

هیچ موفقیتی اتفاقی نیست. هیچ تغییری بدون اقدام و عمل خود فرد صورت نمی گیرد. شما به دلیلی به این سایت کشانده شده اید. اتفاق هدفمند خوب زندگیت را اکنون رقم بزن.

 

منتظر کامنتهای ارزشمند شما هستیم.

دوست خوب من شما عالی هستید. از اینکه در این سفر همراه من هستید تا زندگیتان را عالی، رویایی و جادویی کنید متشکرم.

با انگیزه و قدرتمند بمانید.

محمود جولایی آموزگار موفقیت


 

سوالات متداول شما بازدیدکنندگان محترم سایت:

 

 • من قبلا تجربه هیپنوتیزم رو ندارم. خطری نداره؟

نه هیچ خطری وجود نداره. امواج مغزی شما در حد خاصی و کنترل شده کاهش می یابد و شما دقیقا زیباترین خواب مغناطیسی جهان رو با حال خوب و شادی خاصی تجربه می کنید.

 • برای همه جواب میده؟

بله در هیپنوتیزم عمومی من این کارو کردم. جنس و سن تفاوتی ایجاد نمی کند و یادتون باشه اینجا ما کار درمانی و یا تغییری ناخواسته در فرد انجام نمی دهیم. همه به خودباوری می رسند.

هرچقدر متمرکز تر و تکرار بیشتر نتیجه خارق العاده تر. اما اگر مشکلات مزمن تنفسی، قلبی، ریوی، فشارخون بالا، اسم، اسکیزوفرنی و ... دارید، توصیه میشه قبلش با پزشک خود مشورت کنید و در طول برنامه کسی در کنارتان باشد.

 • آیا اثرات دیگری هم دارد؟

بله استرس و اضطراب و نگرانی های بی مورد حتما کاهش می یابد. شما به باور من هم می توانم می رسید و عزت نفس و اعتماد بنفس تان در این زمینه افزایش می یابد.

 

 • روش استفاده و کجاها می توانم استفاده کنم؟

روش خیلی ساده است. دراز کشیده و هدفون را در گوشتان می گذارید و با صدای کم فایل را گوش می کنید و باقی کار اتومات انجام می شود. همه جا به شرطی که وسط کار قطع نشود می توانید این کار را انجام دهید. البته بجر پشت فرمان و یا جایی که هوشیار باید باشید. اگر هم وسط کار قطع شد و حواستان پرت شد. مجددا از اول گوش می کنید. ولی این اتفاق را پیشگیری کنید چون تمرکز مجدد سخت خواهد بود.

 • اگر وسط برنامه خواستم تکان بخورم و یا بیدار بشم؟

شما در تمام مراحل برنامه نیمه هوشیار هستید و حتی می توانید تکان بخورید. مشکلی از این بابت نیست. اما اینکار بی شک تمام تمرکز شما را بهم خواهد زد. یهتره قبل از شروع برنامه تمام احتمالات برهم خوردن تمرکز و توجهتون مثل خاموش کردن گوشی و زنگ منزل و ... را برطرف کنید.

 • اگر در زمان خرید و پرداخت مشکلی پیش امد، تکلیف چیست؟

شما در هر مرحله با مشکلی مواجه شدید از طریق شماره تلگرام (09123363718)

می توناید پیام بدید و یا حتی تماس بگیرید، حتما در اسرع وقت پیگیری می شود.

 

 • اگر در زمان دانلود مشکلی پیش آمد:

لینک دانلود از طریق ایمیل برای شما ارسال می شود.

همچنین در پروفایل شخصی شما (روی اسم خودتون در بالای صفحه کلیک کنید) در قسمت "سفارشهای من" لینکهای محصولاتی که شما از این سایت خریداری کنید برای همیشه محفوظ است.

هر موقع دوست داشتید، می توانید فایلهای خود را مجددا دانلود کنید.

 • اگر امکان دانلود و یا خرید از سایت نداشتم ؟

شما میتونید از طریق شماره تلگرام (09121752854) تقاضا کنید تا فایل از طریق ایمیل و یا تلگرام و یا هر روش دیگری برای شما ارسال شود.

برای پرداخت هم هر جور شما راحت باشید، از طریق لینک پرداخت آنلاین و یا کارت به کارت می توانید پرداخت کنید.

 • حجم، زمان و فرمت فایل چقدر است؟

حجم فایل راهنمایی و نحوه استفاده: 11.9 مگابایت و زمان آن 35 دقیقه.

حجم فایل اصلی: تنها 4.87 مگابایت و زمان ان 41 دقیقه.

فرمت فایلها mp3 بوده و برای راحتی دانلود و استفاده، فشرده سازی شده است.

 

 • آیا قیمت کمی بالا نیست؟

هزینه یک جلسه هیپنوتیزم حضوری حدود 200000 تومان میباشد. تازه در یک جلسه هرگز اتفاق موثر ماندگاری صورت نمی گردد و باید تکرار شود.

شما یک فایل دقیقا برای مشکل مشخص خودتان دارید و هر چند بار لازم باشد می توانید تکرار کنید تا به نتیجه دلخواه برسید. قیمت آن را باید بعد از یکبار استفاده قضاوت کنید.

 • چقدر باید ادامه بدهم و بهترین زمان استفاده؟

بستگی به خودت دارد. در فایل هم توضیح دادم. اما نباید کمتر از یک ماه روزی دو بار شب قبل از خواب و صبح بلافاصله بعد از بیداری و قبل از برخواستن از بستر.

 • اگر در زمان استفاده خوابم برد؟

این بی شک آرام ترین و عمیقترین خواب زندگی شما خواهد بود. اما ترجیحا با تلقین به خود اجازه این اتفاق را ندهید. شما با چند روز استفاده کنترل اوضاع را در دنیای نیمه هوشیار هیپنوتیزم بدست می گیرید. نگران خواب رفتن و یا گز گز شدن جایی از بدن و یا کرختی و شل شدن عضلات خود نباشید.

 • آیا می توانم اگر سوالی داشتم بپرسم؟

بله شما هر سوالی مرتبط با این محصول داشتید میتوانید از طریق شماره تلگرام (09123363718) بپرسید.

حتی اگر از این محصول راضی بودید و خواستید محصول دیگری مشخصا برای مشکل شخصی سفارش بدهید، نیز می توانید پیام بدهید.

 

 

لطفا، همچنان با ما باشید

سایت راز موفقیت - محمود جولایی

کانال راز موفقیت

عضو کانال "راز موفقیت" شوید و اگر از خواندن این مطلب لذت بردید، حتما آنرا از طریق لینک شبکه های اجتماعی زیر به اشتراک بگذارید و بدانید که من همیشه منتظر نظرات راه گشایتان در زیر این پست هستم.

خرید محصول افزایش سریع اعتماد بنفس عالی (فایل صوتی خود هیپنوتیزم)

با خرید دانلودی این محصول:

1. 10% مبلغ پرداختی، خرید دانلودی، به کیف پول شما اضافه می گردد که می توانید برای خرید دیگر محصولات دانلودی سایت از آن استفاده نمائید.
2. بعد از دانلود به سرعت قابل استفاده می باشد.
3. مهمتر از همه در صورتی که در آینده مطلبی به صورت تصویری، صوتی و یا نوشتاری به این محصول دانلودی اضافه شود بدون پرداخت هیچگونه هزینه ای می توانید با استفاده از لینک آن در قسمت "سفارشات من" آن را دانلود نمائید.

توجه: بعد از خرید محصول دانلودی، لینک های دانلود در پروفایل شما (با همان نام کاربری که آن محصول را خریده اید وارد شوید) در قسمت "سفارشات من" برای همیشه موجود می باشد و می توانید هر زمان که خواستید با استفاده از آنها، فایل مورد نظر را دانلود نمائید.

افزودن به لیست آرزوها

به این مطلب امتیاز دهید

نظرخود را با ما درمیان بگذارید

برای ارسال نظر باید عضو سایت باشید، اگر قبلا در سایت ثبت نام کرده اید اینجا را کلیک کنید.

نظرات سایر دوستان

محبوبه پورمند در تاریخ ۱۳۹۶/۰۸/۱۵ گفته:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۰

این فایل بسیار بسیار تاثیر گزاربود بار اول که گوش کردم.طبق معمول اولین بارها که خودهیپنوتیزم زو گوش میده خوابم بردو تاثیرش رو گزاشت و اما دفعات بعد تاثیر بسزایی دقیقا روی عزت نفس گزاشته. خودم رو دوست دارم و با خودم مهربانم اتفاقی که تا به حال در درونم رخ نداده بود و در ارتباطات من هم بسیار مفید بوده سپاس بی نهایت.

s a در تاریخ ۱۳۹۶/۰۲/۰۹ گفته:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۰

واااقعا فووووق العاده س ویساتون ادم رییز ب ریز شناسایی میکنه جلو بهونه و تنبلیا رو میگیره همیشه پر قدرت باشین ک من و امثال من بتونیم معجزه ی چون شمارو داشته باشیم و بتونیم بیایم جلو باهاتون

Nahid Heidary در تاریخ ۱۳۹۵/۱۲/۰۵ گفته:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۰

دروود بر استاد خوبم,من دیشب برای اولین بار خود هیپنوتیزم رو انجام دادم,یه حس سبکی عجیبی دارم,واقعا عالی بود,و اینقدر دوسش دارم که دوست دارم هر شب انجام بدم,و تو همون حس باشم,,تو هموم ارامش,,تو همون حال و هوا,امروز با لبخند پاشدم,امروز من قدرتمند تر از روزای دیگه پاشدم,خیلی خوشحالم از این بابت,,چقد خوشحالم که این فایل رو گرفتم,یک دنیا ازتون سپاسگزارم که اندوخته های خود رو در اختیار ما میزارید,بینهایت ممنون شما کمک بزرگی به من کردید

اعظم اعلمی دوست
اعظم اعلمی دوست در تاریخ ۱۳۹۵/۱۱/۱۸ گفته:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۰

فوق العاده بود استاد

من این محصول را در تاریخ 1395/11/11 خریده ام

منیر عرب صفری در تاریخ ۱۳۹۵/۱۱/۱۶ گفته:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۰

عالی استاد واقعا که با خوندن تبن مقاله ها به زندگی امیدوارتر میشم خودمو کشف میکنم و بهتر میشناسم ممنونم استاد

عاطفه روحی در تاریخ ۱۳۹۵/۰۸/۱۱ گفته:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۱

عالی استاد

مدیر سایت
مدیر سایت در تاریخ ۱۳۹۵/۰۸/۱۲ پاسخ داده:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۱

امیدوارم مفید واقع شده باشه.

baran barani در تاریخ ۱۳۹۵/۰۴/۱۱ گفته:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۱

عالی

مدیر سایت
مدیر سایت در تاریخ ۱۳۹۵/۰۸/۰۶ پاسخ داده:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۱

درود بر شما. لطفا از طریق تلگرام نیز با ما باشید و اگر مسئله و پرسشی در استفاده از این محصول داشتید، حتما خوشحال میشیم پاسخگو باشیم.

همچنان با ما باشید.

نرم افزار موبایل “ راز موفقیت ”

اپلیکیشن موبایل (آندروید) برای راحتی کاربران سایت و سوپر گروه استاد جولایی را از اینجا دانلود کنید.