Login

Register

Login

Register

دانلود رایگان فیلم راز و فایل صوتی مستند راز(قانون جذب The Secret)

0 7,892

دانلود رایگان فیلم مستند راز-secret مستند قانون جذب و فایل صوتی فیلم راز – قانون جذب (the secret)

 

… سالها پیش یک سوال مهم ذهنم را سالها به خود مشغول کرده بود. یک پرسش اساسی که شاید برای شما هم پیش آمده باشد…

  • چرا برخی آنقدر خوش شانس هستند و بسیاری دیگر بد شانس؟؟؟ چرا برخی به هرکاری دست می زنند موفق می شوند و بسیاری پشت سرهم شکست می خورند؟
  • چرا “موفقیت مالی”، “موفقیت تحصیلی”، “موفقیت در معنویات”، “موفقیت در امور خانواده”، “موفقیت شغلی”، “موفقیت در ارتباطات” و بطور کلی هر موفقیتی تنها نصیب افراد خاصی می شود؟

من مدتها در لابلای کتاب ها و از طریق اساتید دانشگاه به دنبال پاسخی مناسب برای این پرسش های ذهنی خودم بودم، اما هیچ جوابی مرا قانع نمی کرد تا اینکه بطور تصادفی فیلم مستند راز یا قانون جذب را دیدم.

خیلی سال از آن زمان گذشته ولی وقتی به دفعه اولی که فیلم را دیدم فکر می کنم، همان حس خوب و ذوق و شوق آن لحظه دوباره در من زنده می شود. آری من به “راز بزرگ” پی برده بودم. این فیلم توانست پاسخ تمام پرسش های مرا یکجا بدهد.

دوستان فایل تصویری و صوتی فیلم راز را که توسط شبکه چهار سیما دوبله شده دانلود کنید و چند بار گوش کنید. حتی اگر قبلا فیلم را دیده باشید، چند باره دیگر آن را گوش کنید. این فیلم در واقع یک پیام برای مردم جهان داشت که شاید تنها دلیل اقبال بی نظیر آن در فروش بسیار بالای فیلم هم انتقال خوب این پیام بود.

راز-فیلم راز-موفقیت-رازها و نیازهای موفقیت-قانون جذب-موفقیت مالی

 

در واقع فیلم می خواست از زبان متخصصین حوضه های علوم مختلف به مردم جهان بگوید که “موفقیت” به هیچ شرایط بیرونی ربط ندارد. همه چیز از درون خود شما آغاز و در درون خود شما شکل می گیرد. این پیام که “شما نیز می توانید!” در دل مردم کشورهای فقیر امید تازه ای بوجود آورد.

ایامی که این فیلم در ایران پخش شد، همه در مورد آن با احساس و امید گفتگو می کردند. این فیلم رکوردهای زیادی را از آن خود کرد. بیشترین فروش جهانی. سریعترین سرعت تکثیر و انتشار ویروس گونه در دنیا. بیشترین بازدید اینترنتی. بیشترین دفعات تکرار بازدید. و البته شاید به جرات بتوان گفت تاثیرگذارترین فیلم بر پیکره اجتماعی مردم جهان.

در این فیلم تیم سازنده، قانون جذب را معرفی می کند. بر اساس قانون جذب ما هر چیزی را که بیشتر به آن فکر می کنیم جذب زندگی خودمان می کنیم، بعبارت دیگر افکار و باورهای غالب ما، در زندگی ما متجلی می شوند.

راز-فیلم راز-موفقیت-رازها و نیازهای موفقیت-قانون جذب-موفقیت مالی

 

افکار و باورها را به دو دسته تقسیم می کند و توضیح می دهد که گروه افکار مثبت، پیش آمدهای مثبتی از جنس خودش برای شما به دنبال خواهد داشت و افکار مخدوش و منفی هم اتفاقات منفی. این بین یک عامل کمکی و سرعت بخش در خلق افکار وجود دارد و آن احساسات مثبت و منفی است.

احساسات ما مانند قطب نمای مغناطیسی عمل می کند که از یک سو به ما نشان می دهد که آیا در مسیر صحیح در حرکت هستیم یا نه؟ و از سوی دیگر ابراز احساس و اشتیاق سوزان در کار افرینش مثل کاتالیزور عمل می کند و سرعت و روند آفرینش را تسریع می کند.

فیلم راز را باید چند باره گوش کرد، چون واقعیت هایی که مطرح می شوند نیاز به بازخورد ذهنی و روانی ما دارند و حتما بعد از گوش کردن باید تصمیمی در رابطه با موضوعات گرفته شود.

تنها وظیفه ما درخواست کردن است. ما باید خواسته ها و آرزوهای خود را اعلام و ارسال کنیم که این کار توسط ضمیر ناخودآگاه ما در ارتباط مستقیم با کاینات صورت می گیرد. بعد از آن دوره انتظار ظهور معجزات است. شما در این دوره کافی است هم سوی با سفارشات انجام شده خود باشید.

 

قانون جذب چیست-راز-فیلم راز-موفقیت، رازها و نیازهای موفقیت، قانون جذب، موفقیت مالی

هم سو بودن یعنی وقتی ماشین مدل بالا خواستی، بلافاصله این فکر را به ذهنت راه ندهی که : مگر میشود؟ چگونه ممکن است؟

آخه مگه میشه به همین راحتی این اتفاقات برای من هم رخ بده؟!

کافی است یک بار این فکر از ذهن شما بگذرد! با این کار سفارش جدیدی به کاینات ارسال می کنی که می گوید: من فکر نمی کنم بتوانم بپذیرم که شما برای من این کار را اجام دهید. من خودم را لایق نمی دانم. من نمی خواهم….

و کاینات هم همیشه در قبال دریافت هر پیامی یک عبارت بکار می برد در خدمتم سرور من!!! و سفارش شما به زباله دان سرنوشت انداخته می شود.

لطفا فیلم را گوش کنید. فیلم ماورای راز را هم ، تیم ما بصورت فایل صوتی درآورده و برای دانلود عزیزان ارایه خواهد کرد.

چرا به رویاهایتان نمی رسید؟، راز-فیلم راز-موفقیت، رازها و نیازهای موفقیت، قانون جذب، موفقیت مالی

 

این فایلها را باید همیشه در گوشی خود داشته باشید و هرگاه کمی نا امید بودید و یا نیاز به سوخت گیری انرژی داشتید حتما گوش کنید.

توصیه می کنم فیلم راز را از بخش دانلود کرده  و با اعضا خانواده یا دوستان مشترکا ببینید و مرحله به مرحله در مورد موضوعات مطرح شده با یکدیگر بحث و گفتگو کنید و حتما در پایان به یک تصمیم جمعی برسید.

من نتیجه این کار را در بسیاری خانواده ها و دوستان دیده ام.

معجزاتی برای تو عزیز در راه است، بدان و باور کن و شکرگزار باش. دوست من قانون جذب برای جذب شغل، جذب ثروت، جذب معنویات، جذب عشق، یافتن جفت روحی، جذب آرامش و هر چیز دیگر کار می کند. فقط باید فرمول قانون جذب را بدانید و درست و اصولی عمل کنید تا به نتیجه برسید. اگر دوست داشتید این فرمول ها را بیاموزید میتوانید توضیحات دوره قانون جذب را مطالعه کنید.

لطفا نظرات و سوالات خود را در زیر این پست مطرح کنید.

راز-فیلم راز-موفقیت، رازها و نیازهای موفقیت، قانون جذب، موفقیت مالی

 

با انگیزه و عالی بمانید.

 لطفا، همچنان با ما باشید

سایت راز موفقیت – محمود جولایی

 عضو کانال راز موفقیت شوید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پیام شما پس از بررسی منتشر می شود

پشتیبانی سایت توسط : پشتیبان وردپرس