موفقیت، موفقیت-فردی، موفقیت-مالی، موفقیت-شغلی

قوانین سایت

تعداد امتیاز: 1

قوانین سایت:

عضویت در سایت به معنی اطلاع کامل از متن توافقنامه، و اعلام صلاحیت ، اهلیت ، قدرت و اختیار کامل جهت پذیرش شرایط آن می باشد.

ما بعنوان مسئولین این سایت، تلاش می کنیم که اطلاعات شخصی ای را که شما در اختیار ما می گذارید حفظ نماییم و این منطبق با سیاست حفظ اطلاعات خصوصی شما از جانب ماست. تحت هر شرایطی اطلاعاتی که شما برای ما فراهم کرده اید، محرمانه فرض می شود و به هر حال بار امانتی بر دوش ما می گذارد.

در این سایت و شبکه اجتماعی مرتبط با آن هرگز و تحت هیچ عنوان محصولات و خدمات و مطالبی خلاف قوانین کشور اسلامی عزیزمان ارایه نمیشود و خواهشمند است در صورت مشاهده هر مورد مشکوک با مدیریت سایت از طریق تلگرام و یا تلفن شماره 09123363718 اطلاع رسانی شود. ان شامل محصولات صوتی-تصویری و حتی نظرات کاربران نیز میباشد.

انتشار هرمفهوم و محتوایی که به حقوق انحصاری افراد، حقوق تجاری، حق چاپ و نشر (copyright) ، و سایر حقوق انحصاری گروههای خاص تجاوز کند حرام و غیر مجاز می باشد.

لطفا قبل از استفاده از وب سایت، قوانین و شرایط استفاده از آن را به دقت مطالعه نمایید. با بازدید از این سایت، شما مشخص می کنید که شرایط این قرارداد را پذیرفته اید و به مفاد آن آگاه هستید.

خریدار محصولات فیزیکی ارسال شده از طریق پست یا پیک و محصولات دیجیتالی دانلودی که در سایت عرضه میشوند، تنها تحت شرایط خاصی با توافق مدیریت سایت پس گرفته میشود. لذا خریداری در زمان پرداخت و انجام خرید بایستی تمام توضیحات مربوط به محصول را مطالعه و در صورتی که سوال یا ابهام دارد از طریق تلگرام شماره 09123363718 تماس گرفته و پس از اطمینان کامل محصول را خریداری کند.

هزینه های ارسال محصولات بر عهده خریدار میباشد.

مسولیت هرگونه تاخیر و صدمات حین ارسال محصولات از طریق شرکتهای واسطه مثل پست و یا پیک موتوری بر عهده شرکت واسط بوده و تنها پیگیریهای مربوطه توسط مدیریت سایت انجام خواهد شد.

نظرات و اشاراتی که در این سایت ارایه میشود بر اساس مفاهیم شخصی مدیریت سایت و بر گرفته از کتابهای ایشان و حاصل سالها مطالعه و تحقیق صورت گرفته است و هرگز در این سایت نه کار "درمان روانکاوانه" و نه "مشاوره تخصصی تغذیه" و نه درمان هیچ بیماری جسمی یا روانی دیگری صورت نمیگیرد و همه مطالب و محصولات راهکارها جنبه عمومی و آگاه سازی افراد را دارند.

کاربران در صورتیکه از مقررات سایت و مقررات جمهوری اسلامی ایران تخطی نمایند، مسئولین سایت می توانند بدون اخطار قبلی پروفایل آنها را مسدود و عضویت آنها را به حالت تعلیق در آورند.

در این سایت تنها یک هدف مقدس حاکم است. ادای دین انتقال اموزهای ناب، غیر تکراری، ساده قابل درک و اجرا در بین جامعه ایرانی که طی سالیان سال آموخته شده ، با کمترین هزینه ای برای عموم مردم خوب کشور عزیزمان ایران.

مدیریت سایت راز موفقیت

www.razemovafaghiat.com

به این مطلب امتیاز دهید

نظرخود را با ما درمیان بگذارید

برای ارسال نظر باید عضو سایت باشید، اگر قبلا در سایت ثبت نام کرده اید اینجا را کلیک کنید.

نظرات سایر دوستان

به چه موضوعی علاقه مندید؟

مقالات پربازدید

محصولات پربازدید

نرم افزار موبایل “ راز موفقیت ”

اپلیکیشن موبایل (آندروید) برای راحتی کاربران سایت و سوپر گروه استاد جولایی را از اینجا دانلود کنید.