قانون جذب | آیا تابلو آرزوها دارید؟ | چگونه تابلو رویاها بسازم؟ – راز موفقیت

22

زمان لازم برای مطالعه این مقاله ارزشمند 11 دقیقه است.


شما هم تابلوی آرزوها و فیلم رویاهایتان را بسازید

تابلو آرزوها چیست و بر اساس قانون جذب چه اهمیتی دارد؟

ما امروز خوب میدانیم که ذهن قادر به تشخیص فرق بین تخیل و واقعیت نیست.

بر اساس قانون جذب، اگر بتوانید به چیزی یا شرایطی یا اتفاقی فکر کنید و آن را بطور واضح و با تمام جزییات، بر پرده ذهن ببینید. شما ان را جذب خواهید کرد. هر چقدر این تجسم و تصویر سازی واضح تر باشد و شما احساس کنید، برای شما اکنون رخ داده، همانقدر کار تجسم موثر تر خواهد بود.

تابلو رویاها (vision-board) یا همان تابلو آرزوها (Dream-Board)  یکی از قدرتمندترین تکنیک های قانون جذب است که به شما کمک میکند تا قدرتمندانه تجسم خود را در حد واقعیت در ذهن خود بست و گسترش دهید.

درواقع ابزار تابلوی ارزوها به شما کمک میکند فرکانس ذهن خود را روی خواسته خود تنظیم کنید. این یعنی بر اساس اصل ارتعاش قانون جذب، شما با استفاده از تابلوی آرزوها در مدار خواسته خود ثبات پیدا میکنید. آیا این شگفت انگیز نیست؟

آنچه در این مقاله می آموزید : چرا تابلوی آرزوها مهم است؟ چگونه تابلوی آرزوها بسازم؟ 

شما با تجسم خلاقانه آرزوهایتان، قلب و ذهنتان را باز میکنید تا این تصاویر را به عنوان حقیقت بپذیرید. تابلو آرزوها تصاویری آز آینده شماست که امروز میبینید. اگر در گوگل جستجو کنید، خواهید دید که بسیاری افراد معروف و ثروتمند جهان زمانی تابلوی تجسم آرزوهای خود را ساخته و بعدها همان ها را جذب کرده اند. اکنون شما انتخاب شده اید تا کار “ساخت تابلوی آرزهایتان” را براحتی و در سه گام انجام دهید و از آینده خود سرشار لذت و عشق شوید.

چرا هنوز از دوره نخبگان قانون جذب برای تحقق آرزوهایتان استفاده نمی‌کنید ؟

 کلیک کنید تا عضوی از نخبگان قانون جذب باشید !‍ 

  مشاوره خرید محصول: ۲۶۷۲۱۸۴۱-۰۲۱

تابلو آرزوها و تجسم خلاق درست کنید تا همه آنچه را که می­ خواهید جذب کنید:

در طول ” دوره نخبگان قانون جذب “، ما به دانشجویان آموزش دادیم تا تابلوی ارزوهای خود را به راحتی طراحی و اجرا کنند.

اینکار به قدری برای دوستان هیجان بر انگیز و جالب بود که تصمیم گرفتیم خلاصه این آموزش را در اینجا نیز در اختیار اعضای محترم “سایت راز موفقیت” قرار دهیم.

شما می ­توانید براحتی تابلوی کاینات درست کنید تا آنچه را که آرزو دارید جذب کنید. در این مقاله شیوه ساخت هیجان برانگیزترین و انگیزشی ترین تابلو تجسم آرزوها را خواهید آموخت.

اولین گام ساخت تابلو آرزوها (تکنیک کاربردی قانون جذب):

ببینید چه چیز را می­ خواهید جذب کنید :

آیا می­ خواهید سلامتی، ماشین جدید، پول بیشتر یا مسافرت بیشتر یا موفقیت در کسب کار خودتان را جذب کنید؟

یا شاید دنبال آرامش و خوشبختی و معنویات هستید؟

یا حتی اگر به دنبال یک ارتباط رویایی هستید و یا قصر زیبایی در ذهن تجسم کردید.

تنها واقعیت جهان آن است که هیچ محدودیتی برای چیزهایی که می ­خواهید در زندگی جذب کنید وجود ندارد، شما هر چه را که بتوانید تصور کنید می ­توانید جذب کنید.

تابلویآرزوها می­ تواند در مورد یک موضوع مانند ایجاد پول بیشتر، سلامتی یا رابطه و … باشد. یا شما می توانید یک تابلو شاهکار با همه چیزهایی که می­خواهید در زندگیتان جذب کنید داشته باشید. این کاملا به شما ربط دارد.

پس لطفا، خودتان را در جهانی آزاد و مستقل تصور کنید. ببینید و باور کنید که هیچ محدودیتی بیرون از ذهن شما وجود ندارد. باور کنید که شما در فراوانی زندگی میکنید و تنها محدودیت در ذهن شماست.

لطفا در این فضا براحتی و ارامش انتخاب کنید و بهترینها را هم انتخاب کنید. باید چیزی را انتخاب کنید که در ذهن شما هیچ چیز مشابه آن در جهان وجود ندارد و یا فعلا شما نمیشناسید.

لطفا نترسید و کم و کوچک و محدود نخواهید. به چطور و چگونه هرگز فکر نکنید. تنها وظیفه شما انتخاب و خواستن است و چگونه مشکل کاینات است و او هم ماموریتی از طرف خداوند رحمان دارد. لطفا نگران نباش و راحت فکر کن ببین واقعا خواسته واقعیت چیه؟

تابلوی-ارزوها، ساخت تابلوی آرزوها، قانون-جذب، ساخت-جعبه-آرزوها، دوره-قانون-جذب، قانون جذب-کائنات

گام دوم ساخت تابلو آرزوها (تکنیک کاربردی قانون جذب):

عکس های تابلو آرزوها یتان را جمع آوری کنید:

چند مجله با عکسهای جذاب پیدا کنید. عکسهایی از چیزهایی را که دوست دارید در زندگیتان جذب کنید را انتخاب کنید. عکس­ هایی را انتخاب کنید که احساس خوبی به شما می­دهد. اگر عکسی از کسی دیدید که اندام ایدهآلی که شما دوست دارید داشته باشید دارد، آن را بچینید. اگر عکس ماشینی را دیدید که دوست دارید داشته باشید و یا رانندگی کنید، آن را نیز برای خود بردارید. اگر جاهای عالی برای مسافرت دیدید، خانه رویایی­تان را دیدید، و چیزهای دیگر، آن را میتوانید از آنها عکس بگیرید.

می­ توانید هر تعداد عکسی را که برای تابلویتان مناسب است انتخاب کنید. اگر فکر می­کنید که تعداد عکس ها خیلی زیاد است آنهایی را که بهترین احساس را به شما می­ دهند انتخاب کنید و تصاویر دیگر را برای تجسم خلاق بعدی ذخیره کنید.

همیشه بهترین کار این است که یک عکس واقعی از خودتان با آن چیزی که میخواهید بگیرید. مثلا بروید و در یک نمایشگاه با ماشین مورد علاقه خودتان عکس بگیرید.

البته این کارهایی بود که ما در دوران دانشجویی می کردیم.

امروز با وجود اینترنت و حتی شبکه های مجازی شما براحتی میتوانید از میان بی نهایت عکس، حتما رویایی واقعی خود را بیابید و براحتی کپی کرده و در یک جا در کنار هم قرار دهید. کافی است در کادر جستجوی گوگل کلمه و عبارت توصیفی چیزی که میخواهید تایپ کنید و روی نتایج تصویری  (google images)  کلیک کنید. میتوانید از برنامه های ساده ادیت عکس در گوشی و یا کامپیوتر خود استفاده کنید. حتی میتوانید عبارات انگیزشی خاص خودتان رو روی عکس‌ها بکار ببرید.

راز این کار در اینجا این است که بتوانید عکسی را بیابید که با خواسته شما بیشترین تطابق را داشته باشد. راه تشخیص این موضوع هم احساس شماست. آیا شما قادرید با احساس ترین عکس ها را برای ساخت تابلو کاینات خود پیدا و انتخاب کنید؟ آیا می دانید این کار اسان را خیلیها قادر نیستند درست انجام دهند؟ چون حتی رویاها و آرزوهای خود را نمیشناسند.

تابلوی-ارزوها، ساخت تابلوی آرزوها، قانون-جذب، ساخت-جعبه-آرزوها، دوره-قانون-جذب، قانون جذب-کائنات

چرا هنوز از دوره نخبگان قانون جذب برای تحقق آرزوهایتان استفاده نمی‌کنید ؟

 کلیک کنید تا عضوی از نخبگان قانون جذب باشید !‍ 

  مشاوره خرید محصول: ۲۶۷۲۱۸۴۱-۰۲۱

 

گام سوم ساخت تابلو آرزوها (تکنیک کاربردی قانون جذب):

عکس های تابلو آرزوها یتان را بچینید:

حال زمان این است که عکس ها را روی تابلوی تجسم خود به صورتی بچسبانید که احساس خوبی در شما ایجاد می­ کنند.

می­ توانید جای آنها را آنقدر عوض کنید تا احساس راحتی کنید. سپس می ­توانید با چسب نواری یا مایع جای آنها را بر روی تابلوی خود ثابت کنید.

همچنین می­توانید بین عکس­ ها کلماتی مانند، رفاه، عشق، فراوانی، سلامتی، خوش بختی، معجزه، آرامش، معنویات، خدا، خانواده، ماجراجویی، سرگرمی و مسافرت و یا هر واژه دیگری که در شما اشتیاق سوزان ایجاد میکند، اضافه کنید.

می ­توانید هر کار که دوست دارید را انجام دهید از تخیل‌تان استفاده کنید، این تابلوی شماست، آن را سرگرم کننده و هیجان برانگیز بسازید. آنرا زیبا و با کیفیت درست کنید. می‌توانید عکس‌هایتان را آنقدر بزرگ انتخاب کنید تا مجبور شوید روی بنرهای بزرگ و قدی آن را پرینت کنید.

مقاله مرتبط : (حتما بخوانید)

 چگونه جعبه رویاها بسازیم؟ جعبه جادویی خلق رویاهای بزرگ بسازید.

تابلوی-ارزوها، ساخت تابلوی آرزوها، قانون-جذب، ساخت-جعبه-آرزوها، دوره-قانون-جذب، قانون جذب-کائنات

از کجا بفهمم تابلوی آرزوهایم را خوب درست کرده ام؟

شما باید به این چهار ویژگی را در تابلوی خود ایجاد کرده باشید تا بیشترین اثربخشی را داشته باشد.

 • آیا وقتی در مقابل تابلوی آرزوهای خود قرار میگیرید بیشترین احساس هیجان و عشق و اشتیاق داشتن را در شما ایجاد میکند؟ شما باید از این تابلو الهام بگیرید. عکس هایت را درست انخاب کرده ای؟ اگر نه چه کارهای بکنید؟ حتما انجامش بده.
 • آیا انقدر عکس ها و نوشته ها درهم و تو در تو شده که تابلو خیلی شلوغ به نظر میرسد؟ می دانم آرز.های بزرگی زیادی دارید. اما به نظرت چکار کنی تابلویت نظم و زیبایی بیشتری به خود می گیرد؟ حتما انجامش بده.
 • آیا تابلوی زیبای آرزوهایت احساس شادی و تفریح در تو ایجاد میکند؟ اشکالی ندارد عکس افراد داخل تصاویر خندان باشد. کمی کارتونی خیلی خوب است. به نظرت چکار بکنی تابلویت از حالت جدی به مفرح و شاد و هیجان انگیز بدل میشود؟ حتما انجامش بده.
 • آیا چیزهای داخل عکس ها و نوشته ها همه و همه دقیقا به چیزی که خواسته واقعی توست اشاره دارد؟ آیا عکس ها را درست انتخاب کرده ای؟ اگر لازم می دانی کمی بیشتر وقت بذار و عکس های بهتری انتخاب کن.

تابلوی آرزوهایم را کجا قرار دهم؟

می توانید یک عکس شاد از خودتان جایی از تابلو قرار دهید، این کار به شما یادآوری می­کند که این تجسم شماست.

وقتی که چینش عکس‌ها تمام شد و تابلویتان را خلق کردید، شاهکار نهایی خود را پرینت کنید و یا در پس زمینه صفحه گوشی و یا کامپیوتر شخصی خودتان قرار دهید.

آن را باید در جایی قرار دهید که بتوانید همیشه و هر روز ببینید. می­توانید آن را روی دیوار اتاق یا در جایی داخل کمد و یا در حمام قرار دهید. بنابراین می­توانید آن را هر روز که دارید برای شروع روز آماده می­شوید و یا پایان شب قبل از خواب ببینید.

باید جایی باشد که بیشتر جلوی چشمتان قرار گیرد. باید همیشه از دیدن آنها شک عصبی خوشایند و احساسی ملایم خواستن در تک تک سلول های خود احساس کنید و این امکان ندارد مگر اینکه مناسب ترین و بهترین ها را انتخاب کرده باشید.

می ­توانید هر جا که دوست دارید تابلو آرزوها ی خود را قرار دهید. فقط مطمئن شوید آن را جایی قرار دادهاید که می­توانید به صورت روزانه به آن نگاه کنید. حتی شده چند ثانیه ولی هر روز باید این کار را بکنید و در رویای خود غرق شوید. هر چقدر احساس و هیجان مثبت بیشتری بتوانید در زمان تخیل بکار برید، همانقدر قدرت ارسال پیام و سفاش به کاینات قدرتمندتر خواهد شد. این یعنی احتمال ظهور زودرس بیشتر و سریعتر خواهد شد.

بنابراین از این طریق قادر خواهید بود اکثر مواقع چیزهایی را که می ­خواهید جذب کنید، تجسم کنید.

جذب آنچه که می­ خواهید تنها با تکرار، دیدن مداوم و تصویر سازی روزانه آنچه که می­خواهید، تا زمانی که در زندگی شما ظاهر شود، بستگی دارد.

چون قانون جذب می­گوید شما چیزی را بدست می­ آورید که به طور مداوم به آن فکر می­کنید. تابلوی تجسم خلاق تان به شما کمک می­ کند تا در فکر مداوم اینکه هم اکنون هر چه را که می­ خواهید دارید باقی بمانید. این کار انرژی قدرتمندی را به کائنات برای جذب آنچه که می خواهید ارسال می کند.

البته ناگفته پیداست که در قانون جذب تجسم و تخیل تنها کاری نیست که برای جذب ارزوهایتان انجام دهید. درواقع همانطور که میدانید من در “دوره آنلاین اسرار ناگفته قانون جذب” این را به شما آموزش میدهم که چطور در 21 جلسه تغییراتی را در خود ایجاد کنید تا رویاهایتان را زندگی کنید و تابلوی آرزوها ، درواقع بخش کوچک اما مهمی از این آموزش ها میباشد.

چنانچه خواستید بیشتر در مورد این دوره اطلاعات کسب کنید به معرفی بخش دانلودها مراجعه کرده و فایل معرفی دوره نخبگان قانون جذب را دانلود کنید.

 • راه سرگرم کننده و راحت دیگر ایجاد تابلوی تجسم خلاق با استفاده از نرم افزارهای موبایل (در بازار و اپل استور) مثل آنچه در ادامه معرفی می شود و یا سایت‌های مخصوص این کار میباشد.
 • شما میتوانید عبارت (Vision Board) را در گوگل جستجو کنید و در سایت هایی که به شما امکان ساخت آنلاین تابلوی آرزوها را میدهند، تابلوی زیبای شخصی خود را بسازید.
 • در حال کار ساخت تابلوی ارزها در خود هیجان مثبت و اشتیاق سوزان ایجاد کنید.
 • این کار را با تمام وجود انجام دهید و لذت ببرید.
 • میتوانید حتی موزیک مورد علاقه خود را به عکس های خود اضافه کنید و کلیپ شگفت انگیز رویاهای خود را بسازید.
 • شما میتوانید خالق فیلم زندگی خود باشید که مدتی بعد تحقق پیدا میکند.

بنابراین تابلو رویاها ی خود را بسازید و رویاپردازی کنید، ببینید، احساس کنید و بدست آورید.

اگر دوست داشتید عکسی با تابلوی ارزوهای خود انداخته برای ما ارسال کنید. مثل همیشه منتظر نظرات گرانقدر شما هستیم.

معرفی سایت معتبری برای سایت تابلوی آرزوها (how-to-make-a-digital-vision-board)
معرفی اپ موبایل ساخت تابلوی آرزوها برای اندروید-  دانلود رایگان (free downloan app for visionboard)

لطفا این پست را با دیگران در فیس بوک، توییتر و تلگرام و اینستاگرام و … به اشتراک بگذارید، بیایید کمک کنیم تا دوستان بیشتری “موفقیت” و “شادی” و “سعادت” را در زندگی خلق کنند.

یادتون باشه هر قدر فراوانی بیشتری برای دیگران خلق کنیم، خودمان بیشتر دریافت می­کنیم.

چنانچه پرسشی در رابطه با ساخت و اهمیت تابلوی آرزها داشتید حتما در زیر این پست بخش نظرات مطرح کنید. حتما جواب داده خواهد شد.

22 نظرات
 1. المیرا نظرات کاربران

  سلام ببخشید توتابلو تجسمات میشه برای خواهر و یا دوست ،هم اون چیزهای که میخوان من میدونم عکس آرزو و عکس خودشونو بزنم ، تو تابلوی که برام خودم درست کردم ؟

 2. نسیم نظرات کاربران

  استاد عالی بود ، مت تابلوی آرزوهامو دارم و میدانم همه آنها را بدست میارم تبدیل به قدرتمندترین فرد در جهان میشم، از شما هم سپاسگزارم که راهنمای ما در این مسیر هستید

 3. ببنت الهدی نظرات کاربران

  سلام و ادب و احترام
  مطالب مقاله عالی و درجه یک و بی نظیر بود
  واقعا تابلوی تجسم خلاق حسی سراسر شور و هیجان در انسان ایجاد میکند
  متشکرم استاد جولایی که مثل همیشه در کنار ما هستید و مطالب مفیدی را به ما یاد میدهید تا در مسیر خلق رویاهایمان به ما کمک کند

 4. سارا امیدی نظرات کاربران

  نوشتن اهداف و ارزوها همیشه معجزه میکند. لطفا همچنان با ما باشید.

 5. الناز نظرات کاربران

  با سلام و خسته نباشید خدمت استاد بزرگوار. مطالب مقاله تون فوق العاده بود. واقعا لذت بردم،استاد تابلو ارزوهامو که درست کردم انتظارات،جذابیت و همخوانی رو درمن فعال ساخته،و وقتی رویاهامو می نویسم با سرعتی معجزه اسا ب انجه میخواهم دست پیدا میکنم. استاد سپاسگذارم که در مسیر خلق رویاهامون همیشه هوادار و پشتیبان ما هستین.

 6. سارا امیدی نظرات کاربران

  درود بر شما خانم فاطمه عزیز

  بسیار خوشحالیم که مقالات و فایلهای رایگان سایت اینقدر مورد توجه شما و سایر دوستان قرار گرفته است.

  جهت راحتی شما در کانال نیز بسیاری موضوعات را میتوانید به صورت پرسش و پاسخ صوتی رایگان گوش کنید.

  در رابطه با دوره هم همانطور که اشاره کردید ، ذهن انسان برای چیز رایگان ارزش بسیار کمی قائل بوده و جدی نمیگرید و لذا همیشه بهترین افراد شرکت در دوره هست. مخصوصا که تخفیف خوبی الان دارد. خوشحالیم کتاب رازها و نیازهای موفقیت ایرانی به دست شما رسیده. در اینستاگرام هر روز یک کتاب به صورت کلیپ کوتاه دارم معرفی میکنم. حتما ببینید.

  درود بر شما و سپاس از لطف و خوبیتون.

  منتظریم هرچه سریعتر در دوره غیر حضوری شما را ببینیم.

  خود شهریه دوره (سرمایه گذاری شما روی خودتون و زندگیتونو) میتونید از خود قانون جذب، جذب کنید.

  لطفا به مشاور دوره نخبگان پیام بدین، برای شما استثناعا تخفیف ویژه ای داریم تاباور کنید که قانون جذب عمل میکنه.

  موفق باشید

 7. فاطمه نظرات کاربران

  سلام مطالب بسبارخوب بود من کلی انرژی گرفتم وتصمیم دارم تابلوی ارروهام روبسازم برای من دعاکنیدمن شماروشخص خارقالعاده ای میدونم برام دعاکنید موفق بشم دردوره نخبگان شرکت کنم ممنون ازوقت وزحمتی که می کشیدمن حدود یک ساله که باقانون جذب اشناشدم واون روباوردارم هر ده کتاب سایت شمارودانلود کردم وخوندم کتاب رازرو هم ازکتاب خانه امانت گرفتم وتمرینهاش روانجام دادم ولی هنوز به ارزوهام نرسیدم ولی مطمعنم که اشکال ازخودمه وهنوز قانون روخوب درک نکردم ولی ازطریق کانال شما واپلیکیشن رازشما حالم خیلی خوب شده من 9سال افسردگی داشتم وقرص اعصاب مصرف می کردم ولی چندساله بامطالعه خودم به خودم کمک کردم وحالم روخوب کردم من اراده قوی دارم حتی خودم توانستم بامطالعه 15کیلووزنکم کنم ویکساله که وزنم روثابت نگه داشتم میدونم که چیزرایگان خیلی اثربخشی نداره ولی درمورد خودم میدونم توصیحات شما درمن تاثیر داره چون من قدردوره شمارو میدونم وچون سهن شماازدل برمیخیزد بردل مینشیند انشاءالله دوره شماراجذب میکنم واستفاده می برم تا حالا هم خیلی ازفایلهای رایگانتون سود بردم به امیدروزی که همه ایرانیا قانون جذبی بشن امیدوارم شمااستادعزیز هم به همع ارزوهاتون برسین ازوقتی که برامدن میزارید واززخماتتون کمال تشکر رو دازم من کتاب رازهاتون روه م سفارش دادم برام اوردن وخوندم چون در یزد این کتاب نبود از تهران تهیه کردم لطفا اگه کتاب دیگری هم میشناسید که به من کمک میکنه معرفی کنید البته کتاب بیندیشیدو ثروتمند شوید ناپلءون هیل و10 کتاب سایتتون وراز روخوندم. ممنون. موفق باشید به اعصای گروه توصیه میکنم دوره های استاد رو حتماتهیه کنند اگه توان مالیش رودارند حس من. نسبت به این دوره خیلی خوبه وحس من تاحالا به من دروغ نگفته مطمئن باشیدوخریداری کنید برای مت هم دعاکنید بتونم بخرم مرسی

 8. فتوحی نظرات کاربران

  سلام استاد جولایی عزیز
  از ته دل بهتون خداقوت میگم و بهترینا رو براتون آرزومندم
  من دانشجوی دوره نخبگان جذب شما هستم و درحال حاضر هم در ماه دوم و پک دوم هستم، فایل ها و متریال هایی ک در اختیارمون قرار دادین، بینظیرن، واقعا بینظیرن
  روی دیوار اتاق من، پراز نوشته ست، راستش تابلویی ندارم ک عکس روش چسبونده باشم ولی همه اهدافمو، جملات تاکیدی و شکرگزاری هامو نوشته م و چسبوندم رو دیوار و سقف اتاقم و مدام میبینمشون و تکرار میکنم و تلاشمو میکنم ک اقدام و عمل مناسبی هم داشته باشم
  با خوندن این مقاله تصمیم گرفتم ک حتما، یه تابلو هم درست کنم تا هرچه زودتر ب رویاهام برسم
  امروز یکی از فایل های صوتی پک دوم رو گوش کردم و این پیام شما رو ثبت کردم و همیشه تکرار میکنم:
  من یه سوپرخوشبینم، من یه سوپر خوشبین از نوع اول هستم و مصمم هستم ک رویاهامو زندگی کنم، من یه رویا پرداز واقعی هستم و ب رویاهام ایمان دارم، من اطمینان و اشتیاق سوزان دارم و همیشه و هرلحظه منتظر بهترین اتفاقات زندگیم هستم، چون قانون جذب رو باور دارم
  من باور دارم ک دوره شما رو جذب کردم و این دوره بهترین دوره ای هست ک کمک میکنه تا ب اهداف و رویاهام برسم، خدایا شکرت خدایا شکرت خدایا شکرت
  حضورتون پاینده استاد عزیزم

 9. ندا نظرات کاربران

  سلام و خدا قوت خدمت استاد خوبیها جناب جولایی عزیز
  استاد مطلب فوق العاده ای بود که حتی خوندنش شور و شوق فراوانی رو در من ایجاد کرد ، در اولین فرصت تابلوی آروزهام رو میسازم و حتتتتتما عکس رو خدمت شما ارسال خواهم کرد
  استاد شما بی نظیرید ، خیلی خیلی سپاسگذارم که هر لحظه از رهنمودهای ارزنده تون سود میبریم

 10. فرزانه نظرات کاربران

  با سلام خدمت استاد گرامی
  من تابلوی ارزوها درست کرده بودم ولی با خوندن این مقاله کلی ایده گرفتم و میخوام یک با دیگه با انرزی بیشتری تابلو جدیدی درست کنم.
  از زحمات شما و همکارانتون ممنونم

 11. فاطمه نظرات کاربران

  سلام من درتاریخ 29ـ1ـ97 نظر گذاشته بودم امروز که دوباره به سایت مراجعه کردم پاسخ شمارودیدم دوستان شایدباورتون نشه من به طور معجزه اسایی دوره نخبگان روجذب کردم وازطریق قانون جذب هزینه شرکت در دوره روجذب کردم وواقعابه طورمعجزه اسایی تونستم باهمکاری پسرم این دوره روتهیه کنم من هر6تاپکیج رو باهم تهیه کردم چون میدونستم اگه بخوام مرحله به مرحله تهیه کنم باید خیلی باخانواده کلنجاربرم به طور خیلی معجزه که باورش براخودم هم سخت بود دوره روتهیه کردم حال روحیم خیلی خوب شده من همیشه به چیزهای منفی فکر می کردم اما الان اصلا فکرمنفی نمیکنم به کسایی که مشکل روحی وناراحتی اعصاب دارن اکیداتوصیه میکنم دردوره نخبگان شرکت کنند چون واقعامعجزه میکنه من قبلا ناراحتی اعصاب شدید داشتم 9سال قرص خوردم وهیچ فایده ای نداشت الان که بااین دوره اشناشدم اصلا قرص مصرف نمیکنم تازه خیلی هم شادوسرحال شدم زن داداشم بهم میگه هرجاتوهستی انرژی مثبت هم هست فقط شوهرم قانون جذب روباور نداره امیدوارم ازطریق قانون جذب بتونم ایشون روهم قانون جذبی کنم رابطم باخانواده خیلی خوب شده فقط میخوام فایل خودهیپنتیزم جذب ثروت روتهیه کنم ولی خانواده قبول نمیکنن یعنی قول دادم وقتی پکهای گروه نخبگان روبذام تهیه کنن دیگه نگم چیز دیگه ای رو میخوام جرات نمیکنم بگم که میخام امیدوارم این رو هم جذب کنم. ازهمه دوستان دعوت میکنم تواین دوره شرکت کنن معجزه میکنه به شرط این که وقت بزارن وتمرینهاش روانجام بدن اگه ممکنه استاد عزیز لطف کنید این فایلروتو دوره براپک ششمی هابزارین البته میدونم شماخیلی زحمت میکشین واین خواسته نابجایی هست ولی شرایط من خاصه وبدجوری دوست دارم این فایل روگوش بدم انقدر عجله دارم که نمیتونم صبرکنم تاباقانون جذب این فایل روجذب کنم ممنون استاد عزیز واقعا شما یه شاهکار هستید ویه منجی من فکرمیکنم خداوند دعاهای منو مستجاب کرده وشماروسرراه من قرارداده ودست خداوندازاستین شما بیرون اومده منو نجات بده ممنون اززحمات شبانه روزیتون صمنا اولین باکه کتاب رازهاونیازهای موفقیت ایرانی روخوندم باخودم گفتم خدایا این که خیلی باکتابای دیگه ای که خوندم فرق نداشت چرااستاداینقدر روی این کتاب مانور میده اماوقتی توی دوره نخبگان ثبت نام کردم ودوباره کتاب روخونم دیدم نه واقعا فرق میکنه وهربار که میخونم جیزای بیشتری یاد میگیرم دوستان اگه این کتاب رو همراه با دوره نخبگان بخونید واقعا لذت میبرید انگارکه هرروز داره ابدیت میشه لطفااین کتاب روچندبار بخونید با یکبارخوندن استفاده لازم رونمیبرید حتما هم یه دفتر کنارتون باشه نکته برداری کنین هرجانوشته تمرین عملی واقعااون تمرین روانجام بدین معجزه میکنه به خدا امیدوارم قدراین کتاب رو بدونین من اگه کارمند نبودم روزی یکبار می خوندم بازم سعی میکنم هرچی بتونم بخونم اماتوصیه میکنم کتاب رو با دوره تهیه کنین چون وقتی تودوره نخبگان شرکت کرده باشین کاملا درک میکنین ممنون استادعزیز بابت دوره وکتاب خوبتون.

 12. طاهره نظرات کاربران

  استاد جولایی عزیز،سلام دستتون درد نکنه بخاطر تابلوی آرزوهایی که گفتین درست کنیم.من توگوشیم درست کردم هرشب قبل خواب با یه موسیقی زمینه دلنشین اونارو میبینم خیلی حس خوبی بهم دست میده وقتی تصاویر رو نگاه می کنم خودم رو میبینم که تو خونه رویاییم شادوخوشحال مشغول زندگی کنار خانواده ام هستم .همه جای تصاویر حضور دارم،پشت فرمون ماشین فوق العادم،تو ویلاباغ خوشگلم کنار دریا ،جلوی دانشگاه صنعتی شریف که منتظر پسرم هستم بیاد،توطیبعت زیبا که مشغول پیاده روی هستم وخلاصه اینکه کلا تواون تصاویر در کمال صحت وسلامتی وآرامش از زندگی زیبای خود لذت میبرم.انگار از دور فیلم زندگیم رو می بینم.خیلی حس خوبیه .ممنونم استاد

 13. آرش نظرات کاربران

  سلام امیدوارم به رویا هایتان دست پیدا کنید میشه لطف کنید و خیلی ساده توضیح بدید که توی گوشی چطور تابلو رو بسازم .سپاس

 14. طوبی نظرات کاربران

  استاد جولایی عزیز دستتون درد نکنه بخاطر تابلوی آرزوهایی که گفتین درست کنیم .من تو گوشیم درست کردم هر شب قبل خواب بایه موسبقی زمینه دلنشین اونارو می بینم خیلی حس خوبی بهم دست میده .وقتی تصاویرو نگا میکنم خودم رو میبینم که تو خونه رویاییم شاد وخوشحال مشغول زندگی کنار خانواده ام هستم .همه جای تصاویر حضور دارم پشت فرمون ماشین فوق العادم ،تو ویلا باغ شمالم ، جلوی دانشگاه صنعتی شریف که منتظر پسرم هستم بیاد ،کلا تو اون تصاویر زندگی میکنم انگار از دور فیلم زندگیم رو میبینم .خیلی حس خوبیه.ممنونم استاد

 15. آلین نظرات کاربران

  منم بهترین تابلو رو درست کردم و زدم در اتاق خواب تا همیشه خودم ببینمش. خیلی عالی

 16. مریم نظرات کاربران

  مثل همیشه عالی و جامع، من هم درست میکنم

 17. عبدالصمد نظرات کاربران

  با سلام و خسته نباشید
  بنده بدون تابلوی آرزوها
  و تنها با تخیل پردازی
  به طی یک سال به ماشین باغ و زمین مورد نظرم رسیدم
  اما بنظرم چون تابوی آرزوها ندارم
  و به تمام آرزوهای پارسالم در همون حدی که آرزو کرده بودم رسیدم
  الان افکار و آرزوهام بهم ریخته
  و دقیقا نمیدونم باید چی آرزو کنم
  حتما این تابلو رو درست میکنم
  دوستان یادتون باشه که نگاه کردن به تابلوی آرزوها باید شما رو به شوق بیاره طوری که الان به آرزوت رسیدی نه اینکه قراره برسی
  وگرنه بی فایدس
  ممنون از راهنماییتون

 18. آلین نظرات کاربران

  ممنون حدیث جون بابت زحماتت عالی بود

 19. معصومه نظرات کاربران

  مثل همیشه که مطالب سایت عاالی هستن،این مطلب هم بسیار عاالی بود
  تشکر ویژه دارم از استاد جودلایی ودوستان عزیزم

 20. سارا امیدی نظرات کاربران

  سلام خانم پورقنبری عزیز

  تابلوی آرزوهاتون رو می ­تونید هر جا که دوست دارید قرار بدید حتی فقط در گوشی. نکته مهمش اینه ک به صورت روزانه به اون نگاه کنید. حتی شده چند ثانیه ولی هر روز باید این کار رو بکنید و در رویای خود غرق بشین. هر چقدر احساس و هیجان مثبت بیشتری بتونید در زمان تخیل بکار ببرید، همونقدر قدرت ارسال پیام و سفارش به کاینات قدرتمندتر خواهد شد. این یعنی احتمال ظهور زودرس بیشتر و سریعتر خواهد شد.

  موفق باشید

 21. پورقمبری نظرات کاربران

  همیشه مطالبی که اینجا گفته میشه عالیه،،ممنون از استاد جولایی عزیز و تیمشون،،،و یه مطلبی که هست اینه که،بعضی از مواروی که ما میخوایم،شاید خیلی خصوصی باشن و تابلوی ارزوها تو دید باشه حداقل برای افراد خانواده،ایا همینکه ما در گوشی این تابلو رو درست کنیم،کافیه؟
  سپاس از زحماتتون

 22. سلام نظرات کاربران

  میشه بگید برا جذب همسر پزشک چی میتونم تو تابلو ارزوم بزارم در این مورد؟

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پیام شما پس از بررسی منتشر می شود

پشتیبانی سایت توسط : پشتیبان وردپرس