Login

Register

Login

Register

قانون جذب پول | رابطه قانون جذب و پول چیست؟ – راز موفقیت

8 1,051

زمان لازم برای مطالعه این مقاله ارزشمند 11 دقیقه است.


درباره قانون جذب پول چه می دانید ؟

 • آیا می خواهید آهنربای جذب پول شوید؟
 • ارتباط بین قانون جذب و پول چیست؟

قانون جذب می گوید که اگر شما افکار مثبتی داشته باشید،چیزهای مثبت را جذب خواهید کرد، واگر افکار منفی داشته باشید چیزهای منفی را به خود جذب می کنید، این موضوع ساده بنظر می رسد ولی آیا در عمل هم همینقدر ساده است؟ دانستن قانون جذب ثروت خوب است ولی شاید عمل کردن به این قانون ساده نباشد؛ باید بپذیرید که وضعیت مالی امروز شما نتیجه افکار و تجسمات دیروز شما درباره پول است بنابراین اگر می خواهید وضعیت مالیتان بهتر شودو شما هم طعم پولداری را بچشید بهتر است با قانون جذب پول استر هیکس آشنا شوید و باید نگرشتان را نسبت به پول و ثروت تغییر بدهید. برای یک بار هم که شده نگرشتان را روی فرکانس پول و ثروت تنظیم کنید و در مورد پول مثبت فکر کنید تا شاهد سرازیر شدن فراوانی و  پول و ثروت در زندگیتان باشید.

قانون جذب پول راز موفقیت

چرا هنوز از دوره نخبگان قانون جذب برای تحقق آرزوهایتان استفاده نمی‌کنید ؟

 کلیک کنید تا عضوی از نخبگان قانون جذب باشید !‍ 

  مشاوره خرید محصول: ۲۶۷۲۱۸۴۱-۰۲۱

 

چرا قانون جذب پول برای من کار نمی کند؟

قانون جذب پول یا بطور کلی قانون جذب ، قانونی نیست که به تازگی اختراع شده باشد! این قانون نیز مانند هزاران قانون نانوشته جهان هستی از بدو خلقت وجود داشته و ما آگاهانه یا ناآگاهانه از آن استفاده کرده و می کنیم. طبق قانون جذب ” هر چه را که ذهن بتواند تجسم و باور کند می‌توانید داشته باشید.”  شما در زندگی‌تان پولدار نمی شوید چون در مورد “پول و ثروت و فراوانی” بیشتر، باورهای منفی ضد پول و ثروت و فراوانی دارید و حتی ناخوادآگاه،در محاوره های روزمره خود از عبارت های ضد جذب پول و ثروت استفاده می کنید. چون افکار مخفی شما، پول را نمی‌خواهد. شما باید باورهای منفی خود را جراحی کنید و باورهای مثبت و سازنده جذب پول و ثروت جایگزین کنید. وقتی که شما فکر یا احساسی را در مورد اینکه کاری با پول انجام دهید، می کنید (یا هر چیز دیگر)، شما همیشه در حال خلق کردن هستید؛ خواه خلق کردن خواسته خود یا خلاف آن. از طرفی حتما شنیده اید که میگویند هر سکه دو رو دارد . این طبیعت زوجیت است. هرچیزی با مکمل خود معنا پیدا می کند  اگراحساس رنج وجود نداشت، ما هیچ گاه شادی و لذت را درک نمی کردیم، اگر همیشه شرایط مان ایده آل بود، هرگز متوجه نعمت هایی که در زندگیمان وجود دارند نمی شدیم.

حتما بخوانید: بازی فراوانی استر هیکس -بهترین تمرین جذب پول و ثروت در دنیا

چرا از قانون جذب پول، ثروت و پول بیشتری می خواهید؟

شما تا حدودی مطمئن هستید که از قانون جذب پول، پول بیشتری می خواهید، چون می دانید که مقدار پولی که الان دارید، برای شما کافی نیست. اما کافی تا چه حد؟ این سوالی است که ضمیرناخودآگاه افراد مختلف جواب های متفاوتی به آن میدهند. این به باورهای خود شما بستگی دارد، این زندگی شماست و شما باید قوانین آن را وضع کنید. جواب هرکسی ریشه در کودکی و تجربیات بعدی دارد. بله دوستان اینجا نیز مسائل ریشه در عزت نفس کودکی و اعتماد به نفس دوران رشد دارد.

پول یک نیاز فیزیکی است و به شما این توانایی را می دهد که کارهای زیادی را انجام دهید که برایتان لذتبخش است؛ پس بیاید ببینیم چگونه می شود از طریق قانون جذب ثروت ، مقدار بیشتری از آن را جذب کرد.

آنچه توجه به آن مهم است و همین حالا به ذهن شما هم رسیده این است که می پرسید: چگونه؟ اما آیا می دانید سوال مهمتری که باید هم اکنون بپرسید چیز دیگری است؟؟!!! باید بدانید که همیشه همه چیز با “چرا” شروع می شود. تنها چگونه ای که مهم است، این است که شما چگونه “چرا” را تعبیر می کنید تا قانون جذب پول، چگونگی را برای شما تعریف کند.

قانون جذب پول «چگونه و چرا» را تعبیر می کند!

قانون جذب پول راز موفقیت

ما در روانشناسی تکنیک سوال کردن از خود را داریم که من در کتاب رازها و نیازهای موفقیت ایرانی بسیار به آن پرداخته ام. همه ما در طول شبانه روز سوالاتی از خودمان می پرسیم که زندگی ما حاصل پاسخ ذهن ما به این سوالات است. عبارت زیر یکی از نمونه های مثبت از چیزی است که هنگام نوشتن جواب به سوال «چرا»، در ذهن ما جریان پیدا می کند:

«چرا احساس می کنم که جریان دائمی پول به سمت من در حال جریان است و چرا این احساس را دوست دارم؟
چون…… (دلایل مشخص و جالبی از اینکه چگونه شما از پول برای شادی و آزادی و آرامش در زندگیتان بهره می برید رابنویسید)

لطفا این تمرین سوالات قانون جذب پول را انجام دهید. با چرا و چگونه راجع به پول و ثروت و باور پولدار بودن خود سوال بسازید و با «چون» جواب دهید. افرادی که سخت سوال می کنند و سخت تر جواب می دهند، باورهای ضد پول بیشتری دارند.

براساس قانون جذب پول، باید دلیل خود را احساس کنید

طبق قانون جذب پول و ثروت استر هیکس برای اینکه از نوشته های خود در تمرین سوالات قانون جذب پول،  نتیجه درست را بگیرید لازم است یک چرای شخصی ومعنادار بنویسید -نه آنچیزی که از نظر اجتماع مهم است بلکه آنچیزی که سخت شما را درگیر خود کرده است- چرای شما در احساسات شما تاثیرگذار است و شما را باانگیزه تر می کند. توصیه می کنم وقتی می خواهید چرایی خود را بنویسید، انگیزه ی مثبتی از موضع قدرت ایجاد کنید؛ به مثال زیر توجه کنید:
من از جاری شدن پول در زندگیم بسیار خوشحالم چون کسب موفقیت من، هدیه دادن، خرید خانه و فعالیت های خیرخواهانه و حتی غذا خوردن من، شغل و ثروت بیشتری را برای دیگران ایجاد می کند.

آیا چرخه فکری را می بینید؟ شما الان هم داخل این چرخه هستید. اما تفاوت این است که اکنون شما احساس کنید درگیر جریان چرخه های متعددی هستید که شما را در جهت رشد و توسعه سوق می دهد.

حتما بخوانید: چرا پول جذب نمیکنم؟ روانکاوی ثروت و فقر

چرا هنوز از دوره نخبگان قانون جذب برای تحقق آرزوهایتان استفاده نمی‌کنید ؟

 کلیک کنید تا عضوی از نخبگان قانون جذب باشید !‍ 

  مشاوره خرید محصول: ۲۶۷۲۱۸۴۱-۰۲۱

 

انتظار قانون جذب پول از شما چیست ؟

تنها کلید طلایی قانون جذب پول احساس عمیق و باور فراوانی است. باور کنید تمام پولی که دوست دارید در جهان وجود دارد، هر روز در حال چاپ شدن است. این مقدار پول برای رسیدن شما به هدفتان کافیست. کسانی که میلیونر یا میلیاردر هستند، ثابت کرده اند که با قانون جذب پول همه چیز ممکن است (علاوه برآن 81% میلیونرهای جهان، میلیونرهای نسل اول هستند؛ که یعنی حتی ذره ای از پول و دارایی خود را به ارث نبرده اند!).

در این مرحله، انرژی که شما صرف می کنید، موضوع قابل توجهی است. همانطور که با زدن یک کلید جریان الکتریسیته درون سیم داخل دیوار خانه تان جریان پیدا می کند -انرژی هم منتظر شماست که به آن وصل شوید و از آن استفاده کنید- فقط کافیست انتخاب کنید که کدام مسیر، نیازهایتان را برآورده می کند.

پول از نگاه قانون جذب

قانون جذب پول راز موفقیت

پول نوعی انرژی است. طرز فکر نوعی انرژی است. احساسات نوعی انرژی است.
احساساست و افکاری که انرژی پول را تولید می کنند، ناشی از طرز فکر شکرگزاربودن (من پول کافی دریافت کرده ام و شکرمیکنم.) و آرامش داشتن(می دانم که حتما در زمان مناسب پول کافی دریافت می کنم) و امید و الهام گرفتن از فرصت هایی که از فعالیت های ما در جهت رسیدن به هدف ایجاد می شود، است. (من انرژی و توان خود را صرف می کنم و دیگران نیز پول کافی را دریافت می کنند.)

آیا می دانید هر کدام از 37 تریلیون (یا بیشتر) سلول بدن شما انرژی تولید می کنند. هنگامی که این انرژی در جهت خواسته ی شما (مالی یا هر چیز دیگر) متمرکز و فرستاده می شود، میزان قدرت شما در جهت درست قرار می گیرد و شما به سطح بالاتری در این چرخه ی رو به بالا و درحال گسترش می رسید. پس قانون جذب پول را دریابید و از انرژی خود نهایت بهره را ببرید. اما همین لحظه شاید صدایی در ذهنتان بلند بلند تکرار کند :
«ولی الان قبض هایی دارم که نمی توانم آن را پرداخت کنم.» پس قدرت این در کجاست؟

من سوال شما را پاسخ می دهم؛
قدرت شما در انتخاب شماست. نفس عمیقی بکشید ، چشمانتان را ببندید و به آرامی هوا را از ریه هایتان بیرون دهید. در این لحظه، در این نفس، قدرت اینست که زندگیتان را همین الان بسازید. پول بیشتری می خواهید؟ پول داشتن برای شما چه می کند؟ آرامش بیشتری دارید یا نه؟ احساس شادی بیشتری دارید یا نه؟ آزادی بیشتری دارید یا نه؟ این احساسات( آرامش،شادی وآزادی)را تصورکنید، به نفس کشیدن ادامه دهید و احساس شگفت انگیز شادی و آرامش و صلح را که قوی تر می شود درک کنید. به نفس کشیدن ادامه دهید. در همه ی 37 تریلیون سلول و قوی تر شوید. شما قادر هستید هر آنچه را که در ذهنتان متصور می شوید را در زندگی واقعی خویش خلق کنید.

حتما بخوانید: قانون جذب ثروت | چگونه قدرتمندترین آهنربای پول و ثروت شوم ؟

برای سود بردن از قانون جذب پول ، حتی یک تغییر کوچک هم کافیست

وقتی بدون توجه به وضعیتتان به شکرگزاری متمرکز شوید؛ هنگامی که روی آرامش و شادی برخلاف شرایطی که شما را احاطه کرده متمرکز شوید؛ هنگامی که چشم هایتان را بر روی چیزهایی که وجود دارد ببندید و به چیزهایی که دوست دارید اتفاق بیفتد فکر کنید؛ هنگامی که تفریح کردن را شروع می کنید ، آزادی و خوشی و پتانسیل خالص شما، مسیر و هدایتگری برای انرژی شما می شود و شما خود را در مسیری قرار می دهید که خواسته های شما را جذب کند. آیا از موقعیت مالیتان راضی هستید؟ اگر اینطور نیست،فکر می کنید چه چیزی مانع شما شده است؟
اگر راضی هستید، چه کارهایی را درست انجام داده اید؟ جواب این سوالات موقعیت مالی شما را مشخص می کند. از خودتان سوالات خوب بپرسید و برای پاسخ به این سوالات هرچقدر که لازم است زمان صرف کنید.

ما همه سوالات شما را در پکیج جذب ثروت پاسخ داده ایم که از طریق لینک زیر می توانید راجع به آن اطلاعات کسب کنید و یا در کانال تلگرام راز موفقیت فایل های رایگان بسیار زیادی هست که میتوانید استفاده کنید. سوالات خود را هم می توانید در کانال مطرح کنید.

معرفی محصول: پکیج تضمینی جذب ثروت – کاملترین و ارزانترین پک جذب پول و فراوانی در جهان (همراه با فایل خودهیپنوتیزم جذب پول)

8 نظرات
 1. محمود جولایی
  محمود جولایی نظرات کاربران

  درود بر شما لادن عزیز
  توصیه میکنم برای استفاده بیشتر و بهتر از آموزش های رایگان حتما عضو اینستاگرام ما نیز بشید و روزانه یک ویدیوی آموزشی استاد جولایی رو تماشا کنید:

  ایتستاگرام استاد جولایی-راز موفقیت
  موفق باشید

 2. لادن نظرات کاربران

  با عرض سلام. سپاسگزارم كه دانش و تجربيات خود را رايگان در اختيار همه قرار ميدهيد. شما بهترين هستيد.

 3. amir niyazi نظرات کاربران

  فوق‌العاده بود استاد. خیلییییی نکات آموزنده و کاربردی داشت.37 تریلیون سلول بدنم ثروت و پول بیشتر را واسه زندگی خودم و مردم کشورم درخواست کردند. خیلی انگیزشی بود.
  سپاس استادجولایی

 4. Ailin Parmelund نظرات کاربران

  مثل همیشه مطالب عالی بود استاد جولایی بزرگ ،ممنون که در تمام مراحل کنارمون هستی.❤

 5. الناز مهرارا نظرات کاربران

  درود بر استاد جولایی عزیز و بزرگوار.بی نهایت سپاسگزارم از مقاله فوق العاده زیبا و سایت خوبتون.در حقیقت افرادی که ثروت را به سوی خود کشانده اند.آگاهانه یا ناآگانه از اصل راز استفاده کرده اند.آنها حواسشان را روی ثروت و وفور نعمت متمرکز کرده اند و اجازه نداده اند هیچ گونه فکر متناقضی در ذهنشان ریشه بدواند.افکار غالب آنها فقط مربوط به ثروت است و جز ثروت چیز دیگری بر سر راهشان نیست.آگاهانه یا ناآگاهانه ,غالب بودن فکر ثروت بر ذهنشان ثروت را برایشان به ارمغان می آورد…

 6. شیرین ثناگو نظرات کاربران

  سلام لذت بردم
  واقعا درست قسمت آخر این مقاله شرح زندگی من هست استاد …زندگیم فقط روی شکزگزاری متمرکز شده و هیچ مسئله ای رو تو زندگیم نمی بینم و فقط آرامش ..فرکانس شادی ..فقط فقط همین …ممنونم استاد جولایی عزیز…تولد دوباره ام رو به خودم تبریک می گم …تشکر از زحماتتون

 7. آزاده حسینی نظرات کاربران

  مثل همیشه عالی و انرژی بخش
  با راهنمایی ها و تکنیک های آموزشی استاد جولایی عزیز حس میکنم به آهنربای جذب عشق و ثروت تبدیل میشم ????????
  سپاسگزارم

 8. شادی غروی نظرات کاربران

  درودوسپاس ازاستاد آرامش وانگیزه کاپیتان جولایی.واقعا سپاسگزارم

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پیام شما پس از بررسی منتشر می شود

پشتیبانی سایت توسط : پشتیبان وردپرس