چرا پول جذب نمیکنم؟ | روانکاوی ثروت و فقر- راز موفقیت

2

زمان لازم برای مطالعه این مقاله ارزشمند 11 دقیقه است.


چرا من پول و ثروت جذب نمی کنم؟

روانشناسی ثروت مندی از طریق قانون جذب

در یکی از فصل های کتاب پرفروش “رازها و نیازهای موفقیت ایرانی” که تنها کتاب موفقیت به سبک کاملا ایرانی است، به طور کامل به موضوع روانشناسی کسب ثروت و فراوانی پرداخته شده است. استاد محمود جولایی نویسنده کتاب رازها و نیازهای موفقیت ایرانی چنین می گوید:

تنها پولدارانی احساس شادکامی می کنند که پول درآوردن را برای رسیدن به هدف های خود می خواهند، نه برای آینده ای که هرگز نمی رسد، نه پز دادن بیمارگونه و نه برای صرفا پولدارتر بودن. پول فقط زمانی ارزش دارد که با مثلا کالا، ملک، طلا یا کمک به دیگران مبادله شو دو نه با یک عمرزندگی فرد معاوضه شود.

سهم من و تو از اقیانوس بیکران نعمات الهی، قناعت به آب باریکه ای ناچیز در زندگی نیست؛ سهم من و تو از دنیا تمام دنیاست.

همه چیز برای من و تو آفریده شده، چون دلیل آفرینش، من و تو بوده ایم.

آیا واقعا می خواهید به آهن ربای جذب پول تبدیل شوید؟

اگر جواب شما مثبت است، خواندن این مقاله جذاب را ادامه دهید! اینجا جایی است که غافلگیر خواهید شد. من باور دارم شمایی که مشغول خواندن این مطلب هستید لیاقت و استحقاق و اشتیاق این را دارید که تبدیل به قدرتمندترین آهن‌ربای جذب پول در جهان شوید و در فراوانی و برکت زندگی کنید.

اما یک سؤال مهم: دوست من، آیا خودت هم به همین اندازه باور داری؟

چرا-من-ثروتمند-نمیشوم، چگونه-ثروتمند-شوم، جذب-پول، قانون-جذب-ثروت

نکته بسیار مهم :

شما خودتان به پول و ثروت “نه” می گویید!!

در این مقاله به شما ثابت خواهیم کرد که بسیاری از ما برخلاف چیزی که می‌گوییم، در دوره‌ای از کودکی و یا بزرگ‌سالی تصمیم گرفته ایم و باور کرده ایم، پول و ثروت جذب نکنیم. اما خبر خوبی برایتان دارم. حتی اگر تمام عمرتان در آرزوی پولدار شدن بوده اید و سال‌ها هم تلاش کرده اید ولی به ثروت و فراوانی نرسیده اید، مهم نیست! گذشته واقعاً مهم نیست! مهم همین حالاست که تصمیم گرفته اید تا بر اساس یک نقشه ی راه درست و حساب شده،  این هدف را دنبال کنید. مهم این است که از شرایط اکنون خود راضی نیستید و قصد تغییر آن را دارید. مهم این است که در قطاری سوار شده اید که شما را به سرزمین رویاها خواهد برد و در آنجا تنها و تنها یک حکم الهی جاری است: خداوند ثروتمند صالح را بسیار دوست دارد!

پس اگر واقعاً می‌خواهید در فراوانی زندگی کنید. این باور را در خود تقویت کنید که: اگر دیگران توانستند، من هم حتماً می‌توانم.

دوره نخبگان قانون جذب بنابر شعار سازمانی مجموعه راز موفقیت که تغییرات کوچک، نتایج بسیاربزرگ را خلق می کند، گام به گام شما را به بالاترین سطح توانمندی می رساند و باور “اگر دیگران توانستند، من هم حتما می توانم ” را در شما به منسه ظهور می رساند.

دستاورد دوست عزیزی از همراهان راز موفقیت به نقل قول از خودشان:

« استاد خیلی خوشحالم که با شما آشنا شدم، الان از خوشحالی دارم گریه میکنم، قرار بود از انگلستان برام مهمون بیاد و من مشکل مالی داشتم، من فقط ممبسد و شکرگزاری میکردم و نمیدونستم چطور قراره این مشکلم حل بشه و بطرز معجزه آسایی ، یکی از آشنایان من تماس گرفت و پولی که من نیاز داشتم رو خودش به من قرض داد بدون اینکه من بگم! هنوزم باورم نمیشه…»

برای خواندن نتایج و دستاوردهای دوستان راز موفیتی ما کلیک کنید.

 

روش کار کردن کائنات در قانون جذب این است که : “ذهن”، “جسم” و “روح” شما را به هم متصل می کند برای جذب فراوانی که واقعاً استحقاق آن را دارید. یکی از بهترین ابزارها برای کار کردن قانون جذب در مورد پول استفاده از عبارت‌های تأکیدی است.

چرا-من-ثروتمند-نمیشوم، چگونه-ثروتمند-شوم، جذب-پول، قانون-جذب-ثروت

چرا عبارت‌های تأکیدی مثبت در روانشناسی و آموزش و کاربرد قانون جذب بسیار مهم هستند؟

بله، عبارت‌های تأکیدی گفتگوی‌های قدرتمند و مؤثر درونی هستند که در ذهن اتفاق می‌افتند. این عبارت‌های تأکیدی باور ناخودآگاه شما را برنامه ریزی می‌کنند. طبق قانون جذب  ” هر چه را که ذهن بتواند تجسم و باور کند می‌توانید داشته باشید.” بنابراین، برای خلق چنین مفاهیم و باورهایی، “عبارات تأکیدی” نقش حیاتی در برنامه ریزی ضمیر ناخودآگاه ذهنتان بازی می‌کنند. کسانی که می خواهند آهن‌ربای جذب پول شوند یا فراوانی را جذب کنند. باید جملات تأکیدی زیادی در مورد آهن‌ربای پول پیدا کنند تا ضمیر ناخودآگاهشان را برنامه ریزی کنند.

چرا هنوز از دوره نخبگان قانون جذب برای تحقق آرزوهایتان استفاده نمی‌کنید ؟

 کلیک کنید تا عضوی از نخبگان قانون جذب باشید !‍ 

  مشاوره خرید محصول: ۲۶۷۲۱۸۴۱-۰۲۱

درباره عبارات تأکیدی مرتبط با “آهنربای پول شدن” چه می‌دانید؟

خیلی از شما ممکن است در مورد جملات تأکیدی “آهنربای پول” بدانید و یا حتی آن‌ها را تمرین کرده باشید، ولی تا به حال فکر کرده اید چرا این ها در زندگی شما جواب نمی‌دهند؟ دلیلش این است که شما “عبارات منفی” را بیشتر از “عبارات مثبت” در مورد پول بکار می‌برید و متأسفانه از این موضوع آگاه نیستید. این بزرگ‌ترین تغییری است که نیاز دارید درک کنید و در خودتان ایجاد کنید. یعنی شما باید متوجه باشید که در طول شبانه روز، بیشترین گفتگوی درونی شما درباره پول ، گفتگوی منفی است یا گفتگوی مثبت؟؟؟ و در حال حاضر، این سوال حیاتی‌ترین و مهم ترین سؤال شما است!!! این گران قیمت‌ترین پرسش ذهنی شماست، چون پاسخ آن و کیفیت پاسخ به آن، دقیقاً کیفیت وضعیت مالی شما را مشخص می‌کند.

اگر می‌خواهید که من وضعیت مالی شما در گذشته و آینده تان را حدس بزنم کافی است به چند سؤال من پاسخ دهید. کافی است به من بگویید در مورد کسب و نگهداشت پول و ثروت چه نگرش درونی و باورهایی دارید؟

من فرد مثبتی هستم ولی پول جذب نمیکنم!!

بیشتر مردم فکر می‌کنند عبارت تأکیدی، عبارت است از هر گفتگویی مثبتی که شما با خود دارید. اما متأسفانه بیشتر عبارات تأکیدی درونی اکثر افراد همه ی جوامع بشری همیشه منفی است. بله همینطور است، و متاسفانه اگر شما به گفتگوی درونی منفی ادامه بدهید همان گفتگوها به عبارات تاکیدی منفی درونی شما تبدیل می شوند که درفایل خود هیپنوتیزم جذب پول و ثروت به صورت عمیق به آن پرداخته شده است. خیلی از مردم این مسئله را نمی‌دانند که در واقع گفتگوی درونی‌شان که در طول روزها و سال‌ها تکرار میشود، در واقع کار عبارات تأکیدی را می‌کنند!! حال چه گفتگوی درونی مثبت باشند یا منفی!! فرقی نمی‌کند!!

چرا-من-ثروتمند-نمیشوم، چگونه-ثروتمند-شوم، جذب-پول، قانون-جذب-ثروت

راز بزرگ قانون جذب ثروت و فراوانی در این مقاله چیست؟

شما در زندگی‌تان پولدار نمی شوید چون در مورد “پول و ثروت و فراوانی” بیشتر، عبارات تأکیدی مخفی درونی منفی دارید تا مثبت!!  چون شما باورهای منفی دارید. چون افکار مخفی شما، پول را نمی‌خواهد. ممکن است حتی جملات تأکیدی جذب پول را یک یا چند بار در روز تمرین کنید. ولی بقیه روز را با جملات تأکیدی منفی درونی در مورد پول می‌گذرانید. این اتفاق به‌صورت خودآگاه و در بیشتر موارد ناخودآگاه صورت می‌گیرد. ناخودآگاه زمانی است که ضمیر ناخودآگاه شما این مفهوم را به‌عنوان یک باور پذیرفته باشد و خودآگاه زمانی که شما بر اساس حال اکنون خود و یا تجربه و شرایط بیرونی تصوراتی دارید که چندان هم واقعی نیست. همین طور که می دانید قانون جذب می‌گوید:

“در زندگی هر چیزی که بیشتر بر روی آن تمرکز کنید، بیشتر آشکار می شود.”

ضمیر ناخودآگاه خود را برای جذب پول و ثروت برنامه ریزی کنید.

پس بر همین اساس‌، اگر شما بر روی بد و منفی بودن “پول” تمرکز ذهنی کنید، اگر باور منفی قوی در مورد پول و ثروت داشته باشید، حتی اگر صبح تا شب عبارات تأکیدی مثبت را در مورد پول تکرار کنید، اطمینان داشته باشید جواب نمی‌گیرید.

لازم نیست آنچه که درباره ذهن فقرساز گفته شد، برای تک‌تک شما ثابت شود تا قبول کنید. این موضوعات واقعیتی است که سالهاست بشرآن را پذیرفته است. بیایید قوانین حاکم بر زندگی و جذب ثروت را دوباره آزمایش و تجربه نکنیم. بیایید از این قوانین و نتایج مفید و خوب آن‌ها بهره ببریم.

وقتی این موضوع را درک کنید، چشم‌های شما بر واقعیات باز خواهد شد و از آن به بعد می‌توانید افکار خود را آزادانه در مورد پول انتخاب کنید. از آن به بعد شما می‌توانید جهان پیرامون خودتان را برای مغناطیس پول حقیقی شدن و جذب فراوانی تغییر دهید. همه چیز برای شما و در اختیار شما قرار می‌گیرد. شما به هر چیزی دست بزنید طلا می‌شود. شما هرجا سرمایه گذاری کنید، تصاعدی رشد می‌کند. شما غیرقابل کنترل میشوید و امپراتوری خودتان را راه می‌اندازید و اصلاً فراموش می‌کنید که روزی تصور می‌کردید شما نمی‌توانید.

پیشنهاد ویژه ما برای شما: سمینار صفر تا مولتی میلیونر تی هارو اکر

چرا هنوز از دوره نخبگان قانون جذب برای تحقق آرزوهایتان استفاده نمی‌کنید ؟

 کلیک کنید تا عضوی از نخبگان قانون جذب باشید !‍ 

  مشاوره خرید محصول: ۲۶۷۲۱۸۴۱-۰۲۱

چگونه ضمیر ناخودآگاهم را آهن ربای پول کنم؟

لازم است قبل از اینکه عبارات تأکیدی مثبت را در مورد جذب پول به کار ببرید، جملات تأکیدی منفی را که به‌صورت ناخودآگاه همیشه و هر زمان در حال تکرارشان هستید را بدانید. شما اول باید قطعه معیوب ماشین پول‌ ساز ذهنی خودتان را پیدا کنید و بعد با قطعه بهتری جایگزین کنید تا ماشین شما درست کار کند. این کار، راه و روش دیگری ندارد. سیستم روان همیشه به همین شکل،  تغییر کارکرد، می‌دهد.

نتایج تنها با تغییر روال کارکرد ذهن، تغییر می‌کند. شما باید این تغییر را در خودتان ایجاد کنید. در تمام طول تاریخ راه دیگری پیدا نشده چون وجود ندارد. شما نیز بپذیرید و با توجه به آنچه گفته شد، قطعه معیوب را در نظام باورهای خودتان پیدا و عیب یابی کنید.

این جملات تأکیدی منفی نیروهایی هستند که پول و شادی شما رو در زندگی می‌دزدند.

برخی از جملات تاکیدی منفی که در ضمیرناخودآگاه ذهن فقرساز وجود دارند!!

 • من خودم را به اندازه کافی شایسته و لایق نمیدانم!
 • پول خیلی سخت بدست می آید و برای درآمد بیشتر باید بیشتر و سخت تر کار کنم!
 • هرچه فقیرتر باشی، نزد خداوند عزیزتر هستی!
 • پول آخرت مومن را خراب می کند!
 • پول علف خرس نیست!

اینها تنها بخشی از جملات تاکیدی منفی درونی ماست که غالب تفکرات ما را درباره پول و ثروت ساخته است و مانع جذب ثروت توسط ما شده اند، و جملات منفی دیگری نیز وجو.د دارند که باید آنها را یافت و نسبت به جایگزین کردن آنها با عبارات تاکیدی مثبت اقدام کرد. برای پاکسازی ضمیر ناخودآگاهتان از این جملات منفی و 28 جمله دیگری که در ذهنتان وجود دارد و برنامه ریزی دوباره ضمیر ناخودآگاهتان برای آهن ربای پول شدن میتوانید محصول شگفت انگیز خودهیپنوتیزم جذب پول و ثروت را تهیه کنید.

برای دیدن نظرات کاربران سایت راز موفقیت کلیک کنید.

 تست روانشناسی “شناسایی میزان قدرت جذب آهنربای جذب ثروت در شما”

چرا-من-ثروتمند-نمیشوم، چگونه-ثروتمند-شوم، جذب-پول، قانون-جذب-ثروت

به عکس بالا خوب نگاه کنید. تمام جزییات تصویر را ببینید. از دیدن سکه‌های طلا چه احساسی پیدا می کنید؟ دیدن پول و ثروت و فراوانی چه حسی به شما می‌دهد؟

خوب به این سؤالم دقت کنید. آیا با نگاه کردن به این عکس، احساس خوب و انگیزشی خواستن به شما دست می‌دهد یا نه؟ یا اینکه هیچ احساسی در شما ایجاد نمی شود؟ و یا احساس منفی و ناخوشایندی در شما به وجود می آید؟

نتیجه ی همین تست بسیار ساده، سرنوشت امروز و فردای شما را تا همین حالا تحت‌الشعاع قرار داده است. اگر با دیدن این عکس، احساس بسیار خوب و اشتیاق سوزانی برای داشتن بیشترپول در شما ایجاد نشد، بدانید که در درون شما یک شهر، افکار منفی وجود دارد و هرگز به شما اجازه نخواهد داد بتوانید پول زیادی جذب کنید. آهنربای شما قدرت چندانی ندارد. قدرت جاذبه آهنربای درونی شما رابطه مستقیمی با افکار و باورهای مخفی ذهن و ضمیر ناخودآگاه شما دارد. و در فایل خودهیپنوتیزم جذب پول و ثروت به صورت عمیق روی این موضوع کار می شود.

اگر شما هم جزو افرادی هستید که تصور و احساس می‌کنید که به‌شدت و شبانه روز کار و تلاش می‌کنید، اما به اندازه کافی پول و ثروت وارد زندگی شما نمی‌شود، به‌احتمال زیاد در ذهن و ضمیر ناخودآگاه شما یک یا چند باور محدود کننده از باورهای بالا وجود دارد. ما از روانشناسی “کسب ثروت” خوب می‌دانیم که تا زمانی که شما این باورهای مخرب و ضد پول را داشته باشید، هرگز به‌اندازه تلاش و یا لیاقت خودتان پول جذب نمی‌کنید. شما راهی جز رهایی از این باورهای مخرب ندارید. یک بار برای همیشه این باورها را در خودتان کشف و استخراج کنید تا موانع پیش روی” جذب ثروت “در شما برداشته شوند و زندگیتان پر از نعمت و سرشار از فراوانی شود.

دوست خوب من- تو عالی هستی.

سپاسگزارم که تا اینجا همراه ما بوده ای تا زندگیت را عالی و پر از پول و ثروت کنی.

2 نظرات
 1. سکه نظرات کاربران

  ممنون عالی بود پیش به سوی ثروت

 2. رحمانی نظرات کاربران

  من خسته شدم شوهرم شبانه روز کار میکنه ولی پولی نداریم شوهر من مندس عمران خودمم نقشه کشی کار میکنم ولی الان کل موجودی زندگیمون 100 هزار تومن مستاجر هم هستیم دیگه دارم اعتقادم به مه چی از دست میدم هم از قانون جذب استفاده کردم هم قران خوندم نمیدونم دیگه با این مشکلات چکار کنم اینترنتم فردا تمام میشه و من پولی برای تمدیدش ندارم حقیقاتا مطلب بالا رو هنوز نخوندم فقط دلم خواست درد دل کنم چون خیلی خسته ام و کلافه

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پیام شما پس از بررسی منتشر می شود

پشتیبانی سایت توسط : پشتیبان وردپرس