آموزش قانون جذب در چند دقیقه | قدرت جذب – راز موفقیت

5

برای دانلود فیلم کلیک کنید

 

 

فرمول راز موفقیت در متافیزیک و قانون راز یا همان  قانون جذب

 

بعد از چاپ کتاب موفقیت خودم با عنوان رازها و نیازهای موفقیت ایرانی، بسیاری افراد راز موفقیت های پی در پی من را می پرسیدند. من در این کلیپ کوتاه به شما می گویم که در واقع هرچند کتاب من کتاب قانون جذب نبود.

اما راز موفقیت های سریالی من به طور خلاصه عبارت بودند از:

استفاده از قانون باور یا قانون جذب در همه زمینه ها و حتی قانون جذب در ازدواج .
کاربری و کاربرد قانون جذب در تغییر سبک نگرش و زندگی.
یافتن و  تکرار عبارات تاکیدی قانون جذب .
خواندن چندباره کتاب راز و دیدن فیلم راز .
انجام مراقبه بسیار عمیق و استفاده از خود هیپنوتیزم در تغییر و ایجاد انگیزه.

و همه چیز با هدفگذاری شروع شد…

سه ستون اصلی قانون راز یا همان قانون جذب کدام است ؟

 

بوده و هست را با سه ستون اصلی آن یعنی احساس و باور و اقدام و عمل را توصیف میکنم.

واقعیت آن است که اکثر اساتید و مدرسین حوزه موفقیت و قانون جذب، یک یا دو اصل بالا را مهم و اصلی میدانند و در اموزشهای قانون جذب تمام تاکید خود را بر اهمیت آن می گذارند.

من سال ها مطالعه و تحقیق و تجربه کردم و به این نتیجه رسیدم که بهترین نتیجه را از قانون جذب کائنات زمانی می توان گرفت که هر سه این اصول و موضوعات را اهمیت داد و بعد از آن نقش خداوند را در زندگیت مشخص کنید و در کاربرد قانون جذب استفاده کنید. این بود که تصمیم جدی گرفتم تا سایت راز موفقیت را بعنوان سایت قانون جذب برای آموزش قانون جذب راه اندازی کنم.

منتظر نظر و سوالات ارزشمند شما در زیر این پست خواهیم بود.
5 نظرات
 1. ذوالفقاری نظرات کاربران

  خیلی خوب وکامل بود به امیدروزی که من هم به باور کامل برسم

 2. سیامک نظرات کاربران

  ,سلام
  برای خود من بارها اتفاق افتاده که بدون انجام دادن کاری و فقط خواستن و فکر کردن به نتیجه رسیدم لطفا نظر شخصیتون رو با عنوان امکان ندارد به خورد ملت ندید.
  بقول کارنگی چه درست فکر کنی چه اشتباه در هر صورت تو درست فکر کردی

 3. زهرا نظرات کاربران

  سلام
  خیلی وقتها است که ادم کاری نمی تواند بکند مثلا ماهی 1 میلون درامد داری که خرج خانه و بچه ها می شود حالا چطوری 400 میلیون پول پیدا کنم که برای خانواده خانواده خانه تهیه کنم. مسلا با جسم که نمی توان و با ذهن هم نه چون شما گقتید که باید عمل باشد پس باید ادم چه کار کند در این جور شرایط?
  با سپاس

 4. علی نظرات کاربران

  قانون جذب معجره داره فقط باید ایمان آورد یا همان باور را داشت.

 5. ذوالفقاری نظرات کاربران

  سلام ببخشید استادمن از دوره تون استفاده کردم وخیلی برام مفیدبوده من قبل ازاشنایی بادوره تون دچاراسترس واضطراب شدیدی بودم شبها خواب نداشتم وباورم شده بودهرسال ماه مهرکه میشه ومن باید سرکاربرم حداقل 2یا3ماه مریض میشم بعدخوب میشم همینطورهم شده بود حتی یکسال 7ماه اول سال تحصیلی مریض بودم ودائم گریه میکردم خیلی استرس داشتم اما بعدازاشنایی بادوره شما وشرکت دردوره نخبگان حالم کاملا خوب شده وراحت هم می خوابم خیلی مثبت شدم وهدف گزاری هم کردم احساس مثبت وخوبی هم دارم هرشب قبل ازخواب وبعدازبیداری رویاپردازی وتجسم خلاق می کنم فقط موفقیت مالی موردنظرم روکسب نکردم البته هنوز کسب نکردم ولی مطمئنم که به خواستم میرسم فقط راهنماییم کنیدزودتربه موفقیت مالی برسم البته میدونم اگه فایل خودهیپنتیزم جذب ثروت روتهیه کنم زودتر می رسم ولی فعلا تواناییش روندارم چندتاوام جذب کردم که صرف خونه سازی کردم امیدوارم بتونم پول این فایلم جذب کنم لطفا برای موفقیت مالی وزودتر رسیدن به ثروت کمکم کنید ازتون ممنونم که با دوره تون منو به ارامش رسوندین این خیلی باارزشه من ادم قدرناشناسی نیستم ولی قانع نیستم وهمه موفقیتها رو باهم می خوام من به کمتراز ماشین پرادو راضی نیستم چه کار کنم همیشه بهترینها رومیخوام هم براخودم هم برا دیگران ودنیارودنیای فراوانی میدانم راستی توبازی استر من پول کم میارم ومثلا پول 10 روز روباهم خرج میکنم مثلا 50 میلیون امروز به حسابم واریزشده نه تاهم چک برای 9روزاینده می کشم این که اشکالی نداره؟ مرسی اززحماتتون

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پیام شما پس از بررسی منتشر می شود

پشتیبانی سایت توسط : پشتیبان وردپرس