Login

Register

Login

Register

موفقیت در کنکور و هر امتحان دشوار با خود هیپنوتیزم عمیق صوتی – راز موفقیت

3 1,344

زمان لازم برای مطالعه این مقاله ارزشمند 9 دقیقه است.

آیا کنکور تنها یک امتحان سخت است یا هیولایی برای ترساندن جوانان؟؟!!

امروزه با گسترش سطح مدارج تحصیلی و با گسترش آموزش های غیر کلاسیک، موفقیت در امتحانات مختلف درسی و غیر درسی در سطح جامعه اهمیت صد چندانی پیدا کرده است.

کنکور از دیرباز پدیده شوم و سیاه استرس زایی شناخته شده که ترازوی اندازه گیری میزان “نادانسته های” ما محسوب می شود. افراد مختلف در مقابل کنکور و امتحانات مختلف واکنش های مختلفی نشان می دهند.

 • عده ای هرگز و برای هیچ امتحانی آماده نیستند. این عده تصور می کنند که وقت کم است و غافلگیر شده اند.
 • عده ای همیشه سختی سوالات وسختگیر بودن معلم و استاد و هزاران عامل بیرونی دیگر را مقصر می دانند.
 • عده ای آنقدر دچار استرس و اضطراب امتحان هستند که اصلا سوالات را درک نمی کنند و  همیشه یک فکر بیشتر ندارند: کی زودتر تمام می شود!!!
 • عده دیگری هم کمی می خوانند و کمی استرس دارند و کمی هم ممکن است نمره بیاورند.

اما عده بسیار بسیار کمی، قدرتمند و با برنامه ریزی ذهنی دقیق از قبل برنامه ریزی می کنند و تمام تلاش خود را بکار می گیرند و از طرف دیگر انتظار نتایج بسیار خوبی را مشتاقانه در خود دارند.

موفقیت-در-امتحان-کنکور، ثبت-نام-کنکور، ترس-از-کنکور، امتحان، امتحان_ایلس، امتحان-ورودی

فرمول موفقیت در کنکور و رفع ترس از کنکور و هر امتحان دیگر چیست؟

واقعیت آن است که هیچ راز و رمز و فرمول پیچیده ای وجود ندارد تا شما بتوانید یک شبه برای امتحانات بسیار دشوار آماده شوید. تازه این خلاف قوانین هستی نیز هست.تنها راز موفقیت در کنکور این هست که شما تنها به اندازه تلاشتان و به اندازه باورهای ذهنی و اقدامات خود پاداش دریافت خواهید کرد.

آیا می دانید بزرگترین مشکل دانش آموزان و کنکوری ها چیست؟

بزرگترین مشکل اکثردانش آموزان این است که توسط نیرویی در درون خود به جمله “هرچه پیش آید خوش آید” راضی شده اند! نتیجه خاصی را در ذهن خود هدفگذاری نکرده اند. در نتیجه سیستم مدیریت ذهنی آنها بطور ناخودآگاه، آنها را به اقداماتی وا میدارد و شرایطی ایجاد می شود که اصلا دوست ندارند.

شما چند دانش آموز را می شناسید که قبل از امتحان با باور قوی به خود بگوید که نمره خوبی خواهد گرفت؟؟

ما در پکیج کنکور  به شما آموخته ایم که چگونه برای هر امتحانی بصورت اصولی و کلاسیک باید اماده شوید. ما در آنجا توضیح دادیم که چگونه با 9 گام طلایی نتیجه دشوارترین امتحانات را بطور باور نکردنی تغییر دهید و گفتیم که چطور امتحان را کوچک ببینید و خود را بسیاربسیار بزرگ، تا استرس و ترس در شما برای همیشه ریشه کن شود و براساس توصیه های نفرات رتبه یک کنکور سال های قبل دفتر برنامه ریزی درسی خود را طراحی و اجرا می کنید و می آموزید که راه ها و تکنیک های امتحان دادن بسیار آسان است و شما نیز براحتی می توانید از این ابزار کمک بگیرید.

 • موفقیت در هر امتحانی و مخصوصا امتحانات سختی مثل کنکور و یا تافل و ایلتس فرمول بسیار ساده ای دارد.
 • مشاوره و برنامه ریزی، مطالعه متمرکز، نظم، تمرین و تکرار، آزمون آزمایشی، انگیزش و استمرار، تقویت قدرت ذهن و انتظار نتیجه عالی.

آیا خودهیپنوتیزم برای موفقیت در امتحانات واقعا تاثیر دارد؟

پاسخ این سوال 100% بله هست. ببینید ما از کنکور می ترسیم. ما از هر امتحانی می ترسیم. این کاملا هم طبیعی هست. چون نگران قضاوتی هستیم که دیگران به سبب نتیجه کنکور یا امتحان نسبت به ما خواهند داشت. متاسفانه ما از طرف آنها بدترین قضاوت ها را قبل از وقوع می کنیم. از طرف دیگر در ذهن دانش آموزان ما، اول خانواده و بعد جامعه کنکور را تنها پل عبور از سرزمین بدبختی به سرزمین خوشبختی تعریف کرده و حالا طبیعی است که نگران نتیجه باشد. چون ما هیچ نتیجه دیگری جز قبولی در رشته خاص و دانشگاه خاص را پذیرفتنی و مقبول نمی دانیم. همه این اتفاقات در ذهن و بخش ضمیر ناخودآگاه اتفاق می افتد. در حالت عادی شما دسترسی به بخش ضمیر ناخودآگاه ندارید. علت هم این هست که مغز برای محافظت از خود محافظی قرار داده است. این محافظ ضمیر خوداگاه نام دارد. هیچ فردی در حالت عادی قادر به عبور از این مانع و رسیدن به جناب ضمیر ناخودآگاه نیست. هیپنوتیزم تنها راه سریع و راحت کنار گذاشتن ضمیر خودآگاه و رسیدن به ضمیر ناخودآگاه است. بعد از هیپنوتیزم، مشاوره و تراپی تکنیک خوبی برای ایجاد تغییرات در ضمیر ناخوداگاه است البته به شرطی که مشاور شما فردی کاربلد، با تجربی و حرفه ای باشد.

حتما گوش کنید: خود هیپنوتیزم چیست ؟

یعنی با گوش کردن یک فایل صوتی که استادی متخصص طراحی و اجرا کرده شما به ضمیر ناخودآگاه دسترسی پیدا می کنید و می توانید تغییرات لازمه را از طریق تلقینات مثبت و موثر و مفید ایجاد کنید. راز تضمین موفقیت هم تکرار و ایجاد انتظار نتیجه عالی است.

خودهیپنوتیزم صوتی عمیق چگونه باعث موفقیت در کنکور و یا هر امتحان دشواری می شود؟

اگر خودتان را به خوبی برای امتحان آماده کرده اید اما همچنان کمی نگران هستید و یا نتیجه این امتحان خیلی برایتان اهمیت دارد و شما می خواهید 100 درصد از قبولی خود اطمینان حاصل کنید.

موفقیت-در-امتحان-کنکور، ثبت-نام-کنکور، ترس-از-کنکور، امتحان، امتحان_ایلس، امتحان-ورودی

در این صورت شما حتما باید از روش هیپنوتیزم بعنوان تقویت قدرت اراده و ذهن در کسب نتیجه بهتر، استفاده کنید.

 • اگر عموما  آدمی هستید که حتی از شنیدن نام امتحان دچار نگرانی و استرس می شوید.
 • اگر فرصت زیاد برای مطالعه ندارید.
 • اگر فردی هستید که از اول به زور والدین به مدرسه رفته اید و یا خاطرات تلخ کلاسهای اول، مانع عشق و علاقه شما در مطالعه و تحقیق شده است.
 • اگر امتحانی برای ارتقاء شغلی در پیش دارید، دفاعیه دکترا و یا امتحان شفاهی ورودی و استخدام دارید و بیشتر از دانش شما، چگونگی ارایه برای ممتحن اهمیت دارد.
 • اگر شما برای امتحانات،،  بسیار خوب آماده می شوید، موارد امتحانی را هم مطالعه می کنید اما به دلایلی که برایتان روشن نیست، سرجلسه ارایه خوبی ندارید و بارها نتایجی گرفته اید که واقعا حق شما نیست.

در این صورت توصیه می کنم حتما “پکیج کنکور” ما را تهیه کنید و از “فایل خود هیپنوتیزم” صوتی عمیق  و “تکنیک های قانون جذب” برای موفقیت در کسب بهترین نتایج استفاده کنید.

می خواهم مثالی از خودم برایتان بزنم،

من بعد از حدود ده سال تحصیل آکادمیک زمانی که بعد از اخذ مدرک مهندسی برای دفاعیه شفاهی گواهینامه (MASTER) کاپیتانی کشتی های اقیانوس پیما با سفرهای نامحدود آماده می شدم؛ استرس و ترس چیزی بود که تا لحظه امتحان، شب و روزم را تسخیر کرده بود. مخصوصا اینکه مدارک در ایران صادر می شد و سختگیری های بسیار زیادی اعمال می شد.

خبرها خوب نبود! از هر 3 نفری که امتحان می دادند حتما دو تا سه نفر مردود می شدند. ممتحنین، افراد کارکشته و با تجربه دوره های اول انگلیس بودند. جلسه وهم برانگیز بود. سه نفر از بهترین ها که خود سالها در این حوزه کار عملیاتی و ستادی و آموزشی کرده اند روبروی شما نشسته اند. دقیقا شما را در بدترین شرایط قرار می دهند و تک تک کلمات شما و هر واکنش احساسی و رفتاری شما را زیر نظر دارند. خیلی از بچه ها انقدر دچار استرس می شدند که می ترسیدند وارد جلسه شوند.

شوخی هم نبود. یک کشتی اقیانوس پیمای غول و میلیونها دلار بار و کالا و از همه مهمتر جان افراد را به شما تحویل می دادند. شما بالاترین مدرک مدیریت کشتی در جهان را دریافت می کردید. شرایط زندگی و پرستیژ شغلی شما زمین تا آسمان تغییر می کرد. شما بیش از ده سال برای این امتحان زحمت کشیده اید. آیا الان حق می دهید برای این امتحان استرس داشته باشم؟

یک “قانون جذبی و هیپنوتیزور” چطور امتحان می دهد؟

اما اتفاقی که برای من افتاد و مرا با همه دوستان متفاوت کرد؛ طوری که هنوز هم  اساتید و بزرگان آن جلسه از آن اتفاق تعریف می کنند، این بود: من دقیقا مثل سایر دوستان آماده شده بودم. من هم دقیقا مثل سایر دوستان ترس و استرس و نگرانی داشتم. بدتر اینکه من نفرآخر در بین 5 شرکت کننده آن روز بودم و هر 4 نفر مردود شدند. آیا من هم باید مردود می شدم و به مدت 6 ماه تا 1 سال کارورزی و تجربه مجدد را به جان می خریدم؟؟؟؟

موفقیت-در-امتحان-کنکور، ثبت-نام-کنکور، ترس-از-کنکور، امتحان، امتحان_ایلس، امتحان-ورودی

من دقیقا در همان دوره این فایل صوتی رو طراحی کرده بودم. البته شخصی سازی کرده بودم و به انگلیسی هم گفته بودم، چون تمام مدت جلسه باید انگلیسی بحث و صحبت می کردیم. یک ماه آخر قبل از روز امتحان، من این فایل را روزی  یک بار گوش می کردم. من حتی قبل از ورود به جلسه در اطاق انتظار در جمع دوستانی که هنوز داشتند می خواندند خودم را هیپنوتیزم کردم و دقیقا برای آخرین بار، آنچه را که لازم بود تکرار کردم و وارد جلسه شدم.

در چشمان تک تک حضار مقتدرانه نگاه کردم. تعجب را از همان لحظه در این بزرگواران دیدم. بعد اجازه خواستم که بنشینم. بعد از نشستن اجازه خواستم، کتم را در بیاورم و در جارختی گوشه اطاق بزرگ امتحان آویزان کنم. همه در تعجب بودند و من دقیقا داشتم وقت را می کشتم و دقیقا توجه شان را به این نکته جلب کردم که من با قبلی ها تفاوت دارم.

نشستم و باز اجازه خواستم یک لیوان آب برای خودم بریزم. آب را با آرامش تمام نوشیدم و اعلام آمادگی کردم. خودم را کامل و با آرامش معرفی کردم. سوالها شروع شد. معجزه اینجا بود. تمام سوالات برایم آشنا بود. من دقیقا تمام سوالاتی را می شنیدم که بلد بودم. مواردی هم که زیاد مسلط نبودم را مدیریت می کردم. جلسه من بیش از دیگران طول کشید. چون برایشان عجیب بود که چطور ممکن است کسی این همه متفاوت باشد و آرام. بعدا به من گفتند که اول فکر کردیم این کارهایت از استرس خیلی زیاد است .  گفتند که تو اولین کسی بودی که میوه و شیرینی و آب خوردی. موضوع جالبتر این بود که بیشتر دوستان اصلا یادشان نبود یا ندیده بودند که روی میز میوه و شیرینی هم بوده.حالا تصور می کنید من قبول نشدم؟؟؟؟؟؟؟؟؟

شما هم می توانید دقیقا مثل بنده در کنکور در رشته مورد علاقه خود قبول شوید. لحظه قبولی را تصور کنید. لحظه اولی که این خبر را می شنوید، چه حسی پیدا می کند؟ آیا واقعا نمی خواهید این حس رو تجربه کنید؟ آیا اگر به شما بگویم که قبولی در کنکور و هر امتحانی یک مهارت نیاز دارد که به اندازه ماه ها درس خواندن، در نتیجه تاثیر دارد، در آن صورت حاضرید توضیحات “پکیج قبولی در کنکور و هر امتحانات سخت را بخوانید؟ یادتان باشد هیچ موفقیتی اتفاقی نیست و شما باید کاری ساده بکنید؟

فایل خود هیپنوتیزم چطور عمل می کند؟

با استفاده از این فایل قدرتمند تمام استرسهای احتمالی امتحان پیش رو را از کالبد روانی خود می شویید و با آرامش در جلسه امتحان حاضر می شوید. یادتان باشد، استرس قویترین شوک عصبی را به شما وارد کرده و دچار فراموشی موقت خواهید شد. استرس جوهر حافظه را خشک می کند. با خود هیپنوتیزم فرکانس کارکرد مغز پایین آمده و در سطح آلفا قرار می گیرید. این لحظه ای است که ضمیر ناخودآگاه شما بیشترین و عمیقترین حالت تلقین پذیری را دارد. در این فایل به شما اجازه داده می شود تا آنچه دوست دارید در ذهن شما شکل و فرم گیرد.

 • با این فایل شما در خودتان انگیزه بیشتر خواندن را ایجاد می کنید. این اتفاق ارادی نیست اما تصمیم غیر ارادی در ذهن شما آگاهانه گرفته می شود. شما بعد از بیداری دوست دارید مطالعه کنید و از این حالت خودتان متعجب می شوید.
 • با این فایل خستگی در شما مفهوم خودش را از دست می دهد. ذهن شما دقیقا مثل یک باطری، شارژ مجدد می شود.
با این فایل صوتی در ذهن شما خواندن و مطالعه ارزش و لذت پیدا می کند و دقیقا مثل لذت خوردن شیرینی خامه ای نسبت به لذت مطالعه شرطی می شوید.
 • با این فایل صوتی این ایمان و باور در شما شکل می گیرد که هیچ دلیلی برای ترسیدن و نگرانی وجود ندارد.
 • با این فایل آینده را زودتر تجربه می کنید و با یک تجسم بسیار عمیق و واقعی دقیقا هدفگذاری مورد علاقه را انجام داده و سفارش قدرتمندی به کاینات ارسال می کنید.
 • شاید مهمتر از همه این باشد که تمام تنشها و حالتهای منفی جسمی و خمودگی جسمی شما رها سازی می شود. همه تنیدگیهای جسمی شما رها سازی می شود.
شما بعد از هر بار گوش دادن به این فایل قدرتمند و محکم،اقدام و عمل موثر و مفیدی در جهت آمادگی بهتر و بیشتر حتما انجام خواهید داد. نهایتا شما همان کاری را خواهید کرد که افراد موفق و درس خوان برای این امتحان انجام می دهند، منتها شما کمتر کار فیزیکی و بیشتر کار ذهنی انجام داده اید.

حالا دیگر می توانید قدرتمندانه و محکم وارد جلسه امتحان شوید و بدانید که مهمتر از مطالعه و داشتن آمادگی بصورت دانش، در هر امتحان آنچه که سرنوشت امتحان شما را تعیین خواهد کرد، روحیه و شرایط ذهنی و روانی شماست.

برای همه شما موفقیت و رتبه یک  در هر امتحانی را آرزومندم.

راستی شاید برایتان سوال باشد که نتیجه امتحان من در آن روز چه شد؟  آن روز من  نمره کامل را دریافت کردم.

هیچ موفقیتی اتفاقی نیست. هیچ تغییری بدون اقدام و عمل خود فرد صورت نمی گیرد. بودن شما در اینجا حتما دلیلی دارد. اتفاق خوب زندگیت را اکنون رقم بزن.

موفقیت-در-امتحان-کنکور، ثبت-نام-کنکور، ترس-از-کنکور، امتحان، امتحان_ایلس، امتحان-ورودی

 

3 نظرات
 1. مریم محمدی نظرات کاربران

  سلام
  ممنون از مطالب خوب سایتتون ولی انتظار داشتم این مقاله هم مثل مقاله های دیگهتون خیلی پربار باشه من تقریبا همه مقاله های سایت رو خوندم و خیلی خوب بودن
  من خودهیپنوتیزم موفقیت درکنکورم خریدم و خیلی خوبه ایشاالله امسال بهترین نتیجه رو میگیرم

 2. زهرا نظرات کاربران

  وااای چ عالی گفتین….هیچ جایی اینقدر سخن قشنگ درباره باورها و ایمان ها نخونده و نشنیده بوودم…مرسی استاد❤

 3. مسعد نوری نظرات کاربران

  Entrance-exam-success-using-self-hypnosis

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پیام شما پس از بررسی منتشر می شود

پشتیبانی سایت توسط : پشتیبان وردپرس