موفقیت، موفقیت-فردی، موفقیت-مالی، موفقیت-شغلی

چطور پس از طلاق یا قطع رابطه زندگی را ادامه دهیم! - قانون جذب

تعداد امتیاز: 2

چکیده مطلب :

انتشار : 1395/11/28 10 نظر 5,057 بازدید

آمار طلاق یا شکست های عشقی - عاطفی بسیار بالا رفته. حتی گفته می شود بسیار بیشتر از ازدواج. در این مقاله به علت این آسیب اجتماعی می پردازیم. می دانید که ما امروز خوب می داینم که افراد تصادفی در مسیر هم قرار نمی گیرند و شما با کسی ازدواج می کنید که جذبش کردین. طلاق بدترین اتفاق زندگی یک فرد است. همیشه درد دارد و همیشه سخت است. همیشه هر دو طرف آسیب می بینند. اما گاهی بهترین تصمیم ممکنه یک ارتباط خراب و بیمار است. اگر در رابطه ای روزی صدبار آرزوی مرگ می کنید. اگر حسرت احساس آزادی و امنیت را می خورید. اگر بجای زندگی فقط زنده مانی می کنید. حتما این مقاله را بخوایند.

چطور پس از طلاق یا قطع رابطه زندگی را ادامه دهیم! - قانون جذب

طلاق خوب است یا بد؟ آیا بعد از جدایی محکوم به تنهایی و نابودی هستیم ؟

چکارباید کرد تا کمترین آسیب را ببینیم؟

طلاق، جدایی، پیشگیری-از-طلاق، بعد-از-طلاق، طلاق-عاطفی ما در این مقاله دنبال ایجاد افکار تصادفی و تخیلی ساختگی در ذهن شما نیستیم.

ما ابتدا با آسیب شناسی جدایی در یک ارتباط شرایط را برای یک تغییر آگاهانه آماده کرده و سپس با آشکار کردن ریشه تمام ناکامی های ارتباط بعد از یک رابطه خراب، شما را در پذیرش روش کارکرد صحیح قانون جذب در ذهنتان برای خلق یک رابطه آگاهانه و یک رابطه رویایی راهنمایی می کنیم.

طلاق، جدایی، پیشگیری-از-طلاق، بعد-از-طلاق، طلاق-عاطفی طلاق و یا قطع یک رابطه خراب، خوب نیست اما گاهی تنها راه و آخرین روش مناسب برای شرایط طرفین است.

طلاق، جدایی، پیشگیری-از-طلاق، بعد-از-طلاق، طلاق-عاطفی قطع یک رابطه خراب، بدترین اتفاق است اما می‌تواند بهترین کاری باشد که شما در شرایط خاص باید انجام دهید.

طلاق، جدایی، پیشگیری-از-طلاق، بعد-از-طلاق، طلاق-عاطفی قطع ارتباط و طلاق حتما باعث آسیب به طرفین خواهد شد، اما فراموش نکنیم که ما از یک "رابطه بیمار" و غیر قابل ترمیم گفتگو می‌کنیم، که اگر ادامه یابد باعث آسیب های گسترده و جدی تری به طرفین خواهد گردید.

طلاق، جدایی، پیشگیری-از-طلاق، بعد-از-طلاق، طلاق-عاطفی طلاق برای کودکان مخصوصا در سنین کم بشدت آسیب رسان است، اما فراموش نکنیم طلاق یک شبه ایجاد نشده و در همان دوره زایش و پرورش طلاق، آسیب را بر پیکر روان کودک خود وارد کرده اید. شاید جدایی شما مانع اسیب‌های جدی‌تری در آینده شود.

طلاق، جدایی، پیشگیری-از-طلاق، بعد-از-طلاق، طلاق-عاطفی جدایی یک راه کار و انتخاب نیست، جدایی گاهی راهکار اجباری و در واقع نتیجه یک انتخاب بد و غلط است.

برخورد با طلاق‌ها و شکست‌های عاطفی می‌تواند سخت باشد، اما باید بدانید که وارد شدن افراد به زندگی شما دلیل دارد. شما آزادانه انتخابی را سنجیده و انجام می‌دهید ولی بواسطه ضمیر ناخودآگاه خود به یک رابطه کشیده و کشانده می‌شوید.

گاهی وارد رابطه ای در زندگی مان می شویم تا چیزی را از کسی یاد بگیریم، یا اینکه شما آنجا هستید تا چیزی را به کسی یاد بدهید وقتی درسش را گرفت، این رابطه از هم پاشیده می شود. هیچ آدم طلاق گرفته ای نداریم که بعد از طلاق، به شرطی که مراحل جدایی و قطع عاطفی ارتباط صحیح طی شده باشد، از آن حادثه کوله باری از تجربیات را همراه نداشته باشد.

طلاق، جدایی، پیشگیری-از-طلاق، بعد-از-طلاق، طلاق-عاطفی

روابط گذشته به شما کمک می‌کند تا تصویری واضح از جایی که در زندگی تان هستید و کسی که قرار است در آینده وارد رابطه با شما شود خلق کنید.

بنابراین نباید وقت‌ تان را با تنفر از فردی که احساس خوبی نسبت به او ندارید هدر دهید، برای اینکه در حقیقت آنها به شما کمک کرده اند تا درک کنید که در رابطه بعدی تان چه چیزی را می خواهید یا آرزو دارید. البته همه این ها به شرطی درست است که شما سلامت روان خود را داشته و در زمان جدایی و بعد از حادثه طلاق مشاوره و کمک تخصصی گرفته باشید و ابعاد مختلف این موضوع برای شما مشخص و نقاط آسیب دیده پیکر روانی تان ترمیم یافته باشد.

این یعنی شما باید با آدم قبل از رابطه فرقی کرده باشید.

کسی که خود هزاران مشکل و اختلال شخصیتی دارد و بی حساب وارد یک ارتباط می شود و بی حساب هم از آن ارج می شود، چه بسا در صد ارتباط بعدی هم چیزی مثبت و مفید برای ارتباط بعدی نیاموخته باشد.

طلاق، جدایی، پیشگیری-از-طلاق، بعد-از-طلاق، طلاق-عاطفی

جایگاه احساس در رابطه

ما می‌دانیم که احساس در بکارگیری قانون جذب در ارتباطات نیر یک اصل است. این تمرین خوبی است که افکار و احساساتتان را قبل از اینکه وارد رابطه ای شوید به جایگاه اوج احساسی خودتان برسانید. بنابراین از این طریق می توانید کسی را جذب کنید که در فرکانسی مانند شما باشد.

اگر احساس ناامنی می کنید یا افکار منفی دارید، این نقطه نظر و دیدگاه جذب شماست و فردی با همین نگرش را به زندگیتان جذب خواهید کرد.

طلاق، جدایی، پیشگیری-از-طلاق، بعد-از-طلاق، طلاق-عاطفی

به همین دلیل بسیار مهم است که پس از یک قطع رابطه همه روانشناسان و مشاورین ازدواج تاکید دارند که باید به خودتان فرصت فکر کردن بدهید که واقعا چه چیز را می خواستید که آن اتفاق را جذب کردید و اکنون قبل از اینکه بخواهید وارد رابطه، دیگری بشوید، چه چیز را باید بخواهید.

باید فرکانس خود را با فکر کردن به چیزهایی خوبی که هم اکنون از مرد یا زنی می خواهید تغییر دهید. بنابراین تنها با این تغییر تاکتیک ساده شما می توانید فردی که آرزویش را دارید جذب کنید.

افکار مربوط به رابطه و یا ارتباط های قبلی تان را رها کنید. آیا این افکار مثبت و بدرد بخور هستند؟ با فکر مداوم در مورد شکست ها و چیزهایی که دوست ندارید آن افکار را در فرکانس خود فعال نگه می دارید و بدون آنکه بخواهید و یا متوجه شوید، در رابطه بعدی تان از همان نوع ارتباط دوباره برایتان پیش خواهد آمد.

زمانی که شما به نقطه ای از تغییر نگرش برسید که دیگر غالبا به آن افکار منفی نیندیشید، آنگاه در نقطه ای خواهید بود که آنچه را می خواهید به زندگی خود جذب کنید.

اگر شما می خواهید آینده شما مساوی گذشته شما نباشد، تنها یک کار باید بکنید: افکار منفی و مخرب و محدود کننده گذشته را با افکار جدید و زیبای مثبت جایگزین کنید. سخت است اما چاره ای ندارید. شما برای تغییر ساخته شده اید و نه تقدیر.

چطور-پس-از-طلاق-کمترین-اسیب-را-ببینم

صدمات یک رابطه بد و خراب

همیشه در رابطه شما داد و ستد روانی و عاطفی همزمان دارید. اگر کالای مورد معامله خوب باشد، رشد می کنید و لذت می برید. اما اگر جنس رد و بدل شده از جنس بدترین احساسات عاطفی باشد، شما صدمات وحشتناکی خورده اید.

وقتی افراد در رابطه ای ضربه می خورند، به عنوان مثال می گویم، اگر احساس کنند که فریب خورده اند و یا خیانت دیده اند. سپس شروع به این فکر می کنند که همه مردها و زن ها دروغگو و خائن و فریب کارند.

پس فکر نکنید اثرات و صدمات یک رابطه در همان رابطه می ماند. اگر مشاوره نکنید انچه بد بود را با خود همراه دارید و در هر رابطه بعدی با خود وارد می کنید.
و با این افکار فعال دقیقا به همان چیزی که فکر می کنید آن را جذب می کنید، و سبب می شود که دقیقا همان افراد و شرایط را دوباره به زندگیتان جذب کنید.

جالب است نه، شما به دلیل فریب و دروغ از یک رابطه خارج می شوید و جفت پا در رابطه دیگری فرود می آیید که همان شرایط و حتی بدتر را برای شما، به دنبال دارد.

بعد از یک شکست و قطع رابطه زمان بگذارید و عشق قبلی تان را برای هر آنچه که احساس می کنید ممکن است در ارتباط با شما انجام داده باشد ببخشید. دوست خود را برای واکنشی که گاه ناخواسته در مقابل کنش شما از خود بروز داده تا آخر عمر ملامت نکنید. خشم و تنفر را از قلب خود خارج کنید چون فقط سبب درد شما می شود و نه دیگران.

یادآوری مداوم همه چیزهایی که در ارتباط قبلی تان اتفاق افتاده فقط شما را در آن احساس منفی نگه می‌دارد.

هر بار که به لحظات تلخ و مسموم رابطه قبلی فکر می کنید، شما همان سم را با دستان خود در کام خود می ریزید. همیشه هم انتخاب با خود شماست. این کار را می توانید نکنید. بهانه بس است.

طلاق، جدایی، پیشگیری-از-طلاق، بعد-از-طلاق، طلاق-عاطفی

تمرین پاکسازی فرکانس منفی ذهن :

در اینجا تمرین خوبی است برای اینکه فرکانس منفی را پاک کنید. این تمرین شما را در شرایط و فرکانس احساس بهتری قرار می دهد.

باید نامه ای بنویسید. تمام درد گذشته خود را روی کاغذ بیارید. شما آزادید تا اشک های نریخته آن دوران را اکنون روی کاغذ بریزید و خود را آسوده و آزاد کنید. آغاز نامه زمان بر است اما از جایی شروع کنید. شروع شد دیگر نمی توانید جلوی بیرون ریزی جوهر سیاه وجودتان را بگیرید.

می توانید با نوشتن همه چیزهایی که در رابطه قبلی تان دوست نداشته‌اید شروع کنید و سپس نامه را با تمام درد و رنجی که برده اید نابود کنید. خودتان را ببخشید و سپس دیگران ر ا ببخشید و تمام تلاشتان را بکنید تا از این وضعیت گذر کنید. باید افراد دربند از ارتباط قبلی را آزاد کنید تا ذهنتان آسوده و آرام شود.

  • حال باید همه آن چیزهایی را که می خواهید در رابطه ی جدیدتان داشته باشید را نیز بنویسید، از جملات منفی مانند نمی خواهم استفاده نکنید.
  • باید چیزهایی مانند، من فردی درستکار، با ایمان، حامی، سرگرم کننده و شاد را در زندگیم می خواهم؛ به جای آنکه بگویید من یک فریبکار دروغگو نمی خواهم استفاده کنید.
  • مثبت بنویسید و با احساس و قاطعانه درخواست خود را ثبت کنید.
  • باید جملات منفی را از فرهنگ لغات خود حذف کنید چون با گفتن نمی خواهم بر آنچه که نمی خواهید بیشتر از آنچه که می خواهید تمرکز می کنید. بنابراین طبیعی است آنچه را که نمی خواهید به زندگیتان جذب می کنید.

کائنات به احساسات و فرکانس پاسخ می دهد، پس از این کار لیست خود را بنویسید (تکرار میکنم، واژه های منفی را رها کنید). لیست را بارها و بارها برای خودتان بخوانید، حداقل دو تا سه بار در روز تا خودتان را به جایگاه احساس خوب و باور اینکه فرد مناسب برای شما وجود دارد برسانید.

باور فکری است که مرتبا به آن می اندیشید. بنابراین اگر مرتبا به افکار خوب در روابط بیندیشید، شروع به باور آن می کنید و نقطه جذب و فرکانس شما تغییر می کند.

دوست من شما مجبورید خود و دیگری را ببخشید. نه بخاطر آن بخاطر خودت هم شده این کار را باید بکنید. بنابراین باید افکار منفی را پس از قطع رابطه رها کنید و چون این افکار ارزشی ندارند و کمکی به تغییر زندگی شما در آن جهتی که دوست دارید نمی کند.

خداوند رحمان از قبل می دانند که شما چه می خواهید، بنابراین اگر شما بتوانید افکاری را که احساس خوب به شما می دهد را تمرین کنید. همه چیزهای که آرزویش را دارید و نه فقط ارتباط، بلکه همه چیزهای خوب تبدیل به واقعیت زندگی شما می شوند.

 

مقاله را از اینجا دانلود کنید دانلود-رایگان-کتاب

با انگیزه و عالی بمانید.

طلاق، جدایی، پیشگیری-از-طلاق، بعد-از-طلاق، طلاق-عاطفی لطفا، همچنان با ما باشید

سایت راز موفقیت - محمود جولایی

کانال راز موفقیت

به این مطلب امتیاز دهید

نظرخود را با ما درمیان بگذارید

برای ارسال نظر باید عضو سایت باشید، اگر قبلا در سایت ثبت نام کرده اید اینجا را کلیک کنید.

نظرات سایر دوستان

کامران خسروی در تاریخ ۱۳۹۶/۱۱/۲۰ گفته:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۰

سلام بزرگوارم من مدت 3ماهه بعداز16سال متارکه کردیم،ولی من باوجودمطالعه کتابها فایلها، هنوز اون روحیه عادی. شدن. زندگیم سخت شده برام،ازتون درخواست یک. فایل صوتی برای این ششرایطمو دارم

محمود جولایی
محمود جولایی در تاریخ ۱۳۹۶/۱۱/۲۰ پاسخ داده:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۰

درود بر شما آقای کامران عزیز

اولا اینکه بعد از 16 سال زندگی مشترک در این فرصت کم انتظار دارید همه چیز فراموش بشه کمی دور از واقعیت هست.

اما این خطر هم هست که تا سالها درگیر این حال باشید.

ای کاش به جای کتاب به مشاور مراجعه کنید. اگر آسیب جدی باشد بدانید که شاید نیاز باشد مشاوره کنید.

در کانال فایلهای زیادی در این موارد وجود دارد.

پیشنهادی هم داریم. در دوره نخبگان قانون جذب شرکت کنید. این دوره اولین مرحله تمرکز روی حال و شرایط ذهنی افراد دارد.

موفق باشید

zahra hesari
zahra hesari در تاریخ ۱۳۹۶/۰۶/۱۸ گفته:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۰

سلام استاد عزیزم مقاله بسیار پربار و عالی بود
ممنون بابت زحماتتون

fariba Mozaffari در تاریخ ۱۳۹۶/۰۳/۱۹ گفته:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۱

سلام و درود. استاد عزیز من این مقاله رو چند ماه پیش خوندم الان میخام از تجریه ایی ک داشتم بگم . من ب طور ناخو استه وبدون اگاهی از قانون جذب فردی رو ک پسر عمم بود ب زندگی خودم جذب کردم اون نزدیک ب 15سال منو دوست داشت ولی من احساسی بهش نداشتم خودم همیشه میگفتم من اخرش با این ازدواج میکنم یا اطرافینم مدام همین حرفها رو بهم میزدن جوری ک خودم مطمین بودم اخرش باهاش ازدواج میکنم من فقط تا همینجاشو میدیدم و اصلا نمیتونستم ب بعد از ازدواج فکر کنم و فکرم نمیکردم و بعداز گذشت این اتفاقها و بعد از چند بار خواستگاری اومدن من قبول کردم باهاش ازدواج کنم هر چند از صمیم قلب راضی نبودم و اصلا حس خوبی بهش نداشتم و با مخالفت خانواده ام ک میدونستن دوسش ندارم بالاخره کار خودمو کردم من اونو جذب کردم. من تا همینجارو میدیدم و اصلا ب بعدش فکرم نکرده بودم من ازدواج کردم و بعد از شب عقد متوجه کارم شدم دیگه راه برگشتی نبود روز ب روز حالم بدتر میشد مشاوره زیاد رفتم نتونستن کمکم کنن حتی نمیتونستم تظاهر ب دوست داشتنش بکنم و بعد از 6ماه طلاق گرفتم همه ی اعضای خوانواده و فامیلم فکر میکردن ک عمدا من اینکارو کردم الان متوجه میشم ک من بدون اینکه از قانون جذب اطلاع داشته باشم اونو بکار گرفتم و ی جذب منفی و بدی داشتم. این حرفا رو زدم تا دوستانی ک خبر ندارن. ناخاسته افرادی رو ک دوست ندارن ب زندگیشون جذب نکنن

محمود جولایی
محمود جولایی در تاریخ ۱۳۹۶/۰۳/۲۳ پاسخ داده:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۱

درود بر شما که شهامت داشتید تا تجربیات خودتونو در اختیار سایر دوستان قرار بدین. بله دوست من. متاسفانه قانون جذب در جذب منفیها و ناخواسته ها بهتر عمل میکنه برای اینکه ما عموما روی منفی ها بیشتر و قدرتمندتر تمرکز میکنیم. تمرکز یعنی اینکه جریان انرژی رو به سوی موضوع خاصی متمرکز میکنیم. تمرکز یعنی درخواست قوی. یعنی تغییر مدار و وارد مدار خواسته (ناخواسته) جدید شدن. یعنی تغییر فرکانس و مشاهده مشابهات هم سو با جریان انرژی.

فقط تو پیامت یک جوری داشتی مسولیت انتخاب اشتباه خود رو به گردن قانون جذب میانداختی. یادت باشه همیشه و همه جا ما اشتباه ممکنه بکنیم اما مسول خودمون هستیم. از این اشتباه تا اقدام بعدی میاموزیم و سعی میکنیم تکرار نشه. ایمان دارم مسیر زندگیتو براحتی میتونی پیدا کنی. ایمان دارم قانون جذب در زندگی جدید شما معجزاتی خواهد داشت چون در زندگی قبل هزینه بشیار سنگینی برای آموزش پرداخت کردی. حتما امروز از طریق کانال و گروه ما از درسها و دوره استفاده کنید.

معصومه کامل در تاریخ ۱۳۹۵/۱۲/۲۰ گفته:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۱

سلام استاد
مقاله رو خوندم بسیار عالی بود و پر از نکته های آموزنده در ارتباط با موضوع ارتباطات و جذب فرد مناسب در زندگی می باشد از شما تشکر میکنم

منیره حشمتی در تاریخ ۱۳۹۵/۱۲/۱۶ گفته:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۱

سلام استاد
مقاله رو خوندم. عالی بود عالی.....
بابت ارزشی که برای همه ما قائلید ممنونم
منیر

fariba Mozaffari در تاریخ ۱۳۹۵/۱۲/۰۴ گفته:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۱

سلام استاد مقاله عالی بود سپاسگزارم ک در مورد هر موضوع زندگی. مقاله های زیبا و کاربردی بهمون هدیه میدید

fariba Mozaffari در تاریخ ۱۳۹۵/۱۲/۰۴ گفته:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۱

سلام استاد مقاله عالی بود سپاسگزارم ک در مورد هر موضوع زندگی. مقاله های زیبا و کاربردی بهمون هدیه میدید

اعظم اعلمی دوست
اعظم اعلمی دوست در تاریخ ۱۳۹۵/۱۲/۰۱ گفته:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۱

سلام
مقاله رو چند روز پیش گرفتم
چند بار خوندم و تمرینش رو هم انجام دادم
الان بعد از انجام تمرین حس بهتری دارم
سپاسگذارم استاد
من تمام کسانی را که به من بدی کرده اند می بخشم و به خدا می سپارم . (کتاب رازها و نیازهای موفقیت ایرانی)

منیر عرب صفری در تاریخ ۱۳۹۵/۱۱/۲۹ گفته:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۲

سلام به استاد گرامی این عالی بود استاد خیلی به دردم خورد عین ی مشاوره تو وجودم نشست
همین الانشم اشکم در امد چه برسه به اینکه تمرینو بنویسم ممنون و سپاسگذارم خدایااااااااااااا
شکرت زندگی من هرو روز از هر لحاظ بهتر و بهتر میشه

سپیده م در تاریخ ۱۳۹۵/۱۱/۲۸ گفته:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۲

خیلی خوب و عالی
دقیقا چیزی که به اون نیاز داشتم و دنبال راه حل توی کتاب ها و سایت ها بودم

نرم افزار موبایل “ راز موفقیت ”

اپلیکیشن موبایل (آندروید) برای راحتی کاربران سایت و سوپر گروه استاد جولایی را از اینجا دانلود کنید.