موفقیت، موفقیت-فردی، موفقیت-مالی، موفقیت-شغلی

دکمه تغییر و تحول زندگیتان را با قانون جذب فشار دهید ؟ (17) - راز موفقیت

تعداد امتیاز: 2

چکیده محصول :

انتشار : 1396/04/02 5 نظر 1,675 بازدید

آیا تغییر برایتان غیر ممکن به نظر می رسد؟ لطفا، اگر قادر به ایجاد تغییرات بزرگ در زندگیتان نیستید، این محصول را تهیه کنید.  این جلسه از آموزش قانون جذب، زندگی افراد فرکانس های بسیار بالا را با هم تجزیه و تحلیل می کنیم. شما با این درس دیگر به هیچ چیزی برای پرواز و فرود ایمن در سرزمین رویاهایتان نیاز ندارید. شما با این محصول آموزش قانون جذب با همه ترس ها و استرس ها و تنیدگی ها خداحافظی خواهید کرد. شما بطور ناآگاه و توسط ضمیر ناخوداگاه در فرکانسی قرار می گیرید که قطب نمای درونی شما روی آن قفل شده. شما هر روز با افرادی آشنا میشوید که به شما کمک میکنند تا پرواز را هرچه بلند تر آغاز کنید. اتفاقاتی برای شما رخ میدهد که دیوانه وار فریاد میزنید: اخه چطور ممکنه؟ آخ جون! چقدر عالی!!!! این جلسه قدرتمندترین آموزش های قانون جذب را در کنار شما خواهیم بود.

دکمه تغییر و تحول زندگیتان را با قانون جذب فشار دهید ؟ (17) - راز موفقیت

واقعا چرا تغییر حتی از طریق قانون جذب، اینقدر دشوار است؟

توجه، توجه! از الان شما هر لحظه اراده کنید، می توانید تغییر کنید.

به نظر شما این اتفاق خوبی است؟!

دوستان اگر شما همیشه و هرلحظه می توانستید براحتی تغییر کنید، در طول روز با هزاران تبلیغ و افکاری که مواجه می شدید باید تغییر می کردید.

دوستی توصیه ای میکرد و شما تغییر میکردید. در تلویزیون چیزی می دیدید و تغییر می کردید.

کتابی میخواندید و ...

فیلمی راجع به قانون جذب میدیدید و ....

اخبار را میشنیدید و ...

فردای همان روز، دوست دیگری توصیه ای میکرد و کتابی میخواندید و اخبار گوش میکردید و ... بازهم باید تغییر میکردید.

پس اینکه تغییر سخت است بزرگترین نعمت الاهی برای بشر است.

 

چگونه با آموزه های قانون جذب تغییر کنیم؟

در این در شما، در ادامه درس قبل به دنیای مدارها و فرکانس برمیگردید. گفتیم هر کدام از ما فرکانسی داریم. گفتیم همه چیز و هر فرد و فکر و ایده و باور و شی و اتفاق و شرایطی یک فرکانس مشخص و دقیقی دارد.

بر اساس قانون مدارها متوجه شدیم که همه چیزهای هم فرکانس در یک مدار یکسان، در حرکت و ارتعاش قرار دارند. لطفا اگر در این موضوعات تردید دارید و یا اطلاعات کافی ندارید، حتما به لینک زیر مراجعه کنید :

چگونه رویاهایم را سریعتر جذب کنم ؟

توجه، توجه، شما در فرکانس خود تنها چیزهایی را خواهید دید که در مدار شما قرار دارند. هرگز وقتی در مدار فقر قرار گرفته باشید، افرادی در مسیر شما قرار نمیگیرند که پیشنهادهای ثروت سازی به شما بدهند. هرگز در مدار فقر شما درآمد انچنانی نخواهید داشت. هرگز در مدار فقر به هر چیزی دست بزنید طلا نمیشود.

چگونه-تغییر-کنم، چطور تغییر کنیم

حال، اگر از اکنونت راضی هستی ادامه بده. با قانون جذب یا بدون قانون جذب. همان که هستی و همان که داری را قدر بدان و محکم ادامه بده.

اما اگر نه از خودت و انچه هستی و آنچه داری راضی نیستی.

در این صورت یا باید حال بد خودت را تا پایان عمر بر دوش بکشی و یا کاری برای تغییر این شرایط بکنید. اما خوشبختانه، راه میانبری نیز هست. شما در هر زمینه که احساس میکنی باید تغییراتی در زندگیت ایجاد بشود، میتوانی از قانون جذب و اصل مدارها استفاده کنی. افراد موفق کسانی هستند که همیشه و در همه حال به دنبال رویاها و هدف های خود هستند. این یعنی در مسیر تغییر بودن. یعنی تغییر دایمی و همیشگی. این بهترین روش برای جذب رویاها و سلامتی جسم و جان است. همیشه در راه بودن. همیشه در حال تلاش برای شرایط بهتر بودن. همیشه و هر روز تنها کمی بهتر از دیروز باشید، این اقدام شما معجزه میکند. این سیستم زندگی و حال شمارا به معجزه انسان بودن تبدیل میکند. با همین کار است که زندگی شما خداگونه خواهد شد. شما به همه چیز میرسید و حتی از همه چیز عبور میکنید. شما خود را در اوج میبینید و همه شما را در اوج خطاب میکنند. شما فعل خواستن و توانستن را در زندگی خود به زیبایی صرف میکنید.

خیلی از ماها یک سال زندگی می کنیم و 70 سال همان را تکرار می کنیم.

بسیاری افراد بدون انکه بدانند و در طی سال ها ازمایش و خطا از قانون جذب استفاده میکنند.

شما اگر از این تکنیک تاکنون استفاده نکردید، جای نگرانی نیست در این محصول ذهن شما را برای ایجاد امکان تغییرات آگاهانه برنامه ریزی خواهیم کرد.

 

چگونه تغییر کنیم و چگونه تغییر دهیم؟

همه هدف سایت راز موفقیت و من و محصولات تولید شده در اینجا یک هدف بیشتر ندارد. اینکه تو محکوم نیستی تا پایان عمر برای انچه نداری حسرت بخوری. تو براحتی میتوانی اراده کنی و شرایط و حال خودت را تغییر بدی.

کافیست بدانی چه میخواهی و باور کنی تو لایق انی و بعد احساس دریافت و داشتن آن را در خود ایجاد کنی. ما در درسهای گذشته همه اینها را به تو آموزش دادیم.

چگونه-باید-تغییر-کنیم، تغییر-با-قانون-جذب

قانون جذب در واقع تکنیکی برای یافتن چیزهایی هستند که به شما کمک میکنند که احساس رسیدن به آرزویتان را پدید بیاورید.

برید یه دوری با آن ماشین بزنید... برید اثاثیه آن خانه را بخرید ... وارد خانه شوید ... هر کاری که لازمه تا به شما احساس رسیدن به آرزو یتان را بدهد انجام بدید و آنها را به خاطرتان بسپارید.

چون هر کاری که به شما کمک کنه تا شما به آرزویتان برسید، عملا به شما کمک می کنه که آن را جذب کنید... می توانید فکر کنید که وقتی از خواب بلند میشوید آن چیزی که می خواهید آنجاست و ظاهر شده و یا ممکنه ایده خوبی به ذهنتون خطور کنه که به آن عمل کنید...

می‌توانید کارتان را از هیچ شروع کنید و از دل هیچ چیز و از دل هیچ راهی... راهی را پیدا کنید. موفقیت های بزرگ دقیقا از دل هیچ راهی متفاوت پیدا کردن.

 

بهترین توضیح چگونگی تغییر چیست؟ با قانون جذب یا بدون قانون جذب فرقی نمیکند.

در فایل صوتی همراه درس قبل توضیح دادم که قانون مدار چیست.

توضیح دادم که برای اینکه تصویر واضحی از عملکرد قانون جذب داشته باشید، تصور کنید هر انسانی و هر چیزی و هر شرایط و فکر و چیزی در مدار ه مشخص و با فرکانس مشخصی قرار دارد.

تعداد مدارها نامحدود است اما همه هم فرکانسهای در یک مدار قرار دارند. گفتیم برای تغییر کافی است فرکانس خودت را تغییر دهید.

برای تغییر فرکانس، حتما باید به فرکانس آن مداری که می‌خواهید وارد آن شوید، تغییر فرکانس دهید.

 

این راز بزرگ این درس است که ما چطور باید تفییر فرکانس دهیم؟

در اینجا یه شما راز تغییر فرکانس را خواهم گفت. رازی که شاید 10 سال طول کشید تا بر من اشکار شود.

دوستانم، شما با هزینه بسیار کم میتوانید حاصل سال ها چالش بر این پرسش که "چرا من تغییر نمیکنم؟" را در اختیار داشته باشید.

  • اگر از شرایط کنونی خسته شدی؟
  • اگر تصور می کنید، زندگی بسیار کسل کننده ای دارید؟
  • اگر تاکنون به هیچ آرزوی خود دست نیافتی؟
  • اگر امروز تغییر را در زندگی خود، تنها راه می دانید؟
  • اگر می خواهید استاد تغییر اگاهانه شوید.

لطفا این درس را صد بار بخوانید. باید هزار بار اجرا کنید. باید هر روز به آن نگاهی باندازید.

این درس، درس زندگی افراد فرکانسهای بسیار بالا هست. شما با این درس دیگر به هیچ چیزی برای پرواز و فرود در سرزمین رویاهایتان نیاز ندارید

شما با این درس با همه ترسها و استرس ها و تنیدگیها خداحافظی خواهید کرد.

شما بطور ناآگاه و توسط ضمیر ناخوداگاه در فرکانسی قرار میگیرید که قطب نمای درونی شما روی آن قفل شده. شما هر روز با افرادی آشنا میشوید که به شما کمک میکنند تا پرواز را هرچه بلند تر آغاز کنید.

اتفاقاتی برای شما رخ میدهد که دیوانه وار فریاد میزنید: اخه چطور ممکنه؟ یعنی چی؟ چقدر عالی!!!!

بله شما نیز میتوانید تغییر کنید.

 

چگونه فرکانسم را تغییر دهم؟ راز بزرگ قانون راز

میدانیم که براساس قانون جذب برای هر تغییر پایداری باید فرکانس خود را تغییر دهیم. باید انرژی وارد شود و موتور تغییر مدار شما روشن شود و شما را به مدارهای بالاتر ببرد.

دوستانم راه دومی برای تغییر وجود ندارد. سال ها گشتم نبود. نگرد نیست.

ما در اینجا به شما هشت تکنیک موثر را آموزش میدهیم تا فرکانس ذهن و ضمیر خود را تغییر دهید و در فرکانس مدارهای چیزهایی که هدف شماست، قرار گیرید.

وقتی شما بتوانید از مدار فقر به مدار ثروت وارد شوید، انگاه همه شرایط و افکار و ایده ها و افراد و اتفاقات پیش روی شما تغییر میکند. شما به ماشین پولساز تبدیل میشوید. شما قدرتمندترین آهنربای جذب ثروت میشوید. شما برای همه الگوی موفقیت مالی میشوید.

در مدار جدید ایدههایی به ذهن شما خظور می کند که میلیونها دلار میتواند ارزش داشته باشد.

چرا-من-تغییر-نمیکنم، تغییر-از-طریق-قانون-جذب

در مدار جدید، خیلی تصادفی با افرادی آشنا میشوید که براحتی پیشنهادی و یا توصیه ای به شما میدهد که موجودی حساب بانکی شما در یک روز چند برابر میشود.

در این مدار است که اگر تحریف شود، شما بیشتر سود میبرید. اگر اقتصاد آزاد شود شما همچنان سود بیشتری خواهید کرد.

اینجا مدار توست. اینجا مدار موفقیتهای بزرگ توست. اینجاست که تو عشق، اشتیاق و قدرت و معنویات را زندگی میکنی.

 

نقطه توجه و تمرکز خود را تغییر دهید (شگفتی تغییر فرکانس از طریق آموزش قانون جذب)

بیشترین مشکل افرادی که از قانون جذب نتیجه نمیگیرند آن است که کانون توجه و تمرکز قدرتمندانه آنها بر چیزهایی است که نمیخواهند. شما زمانی که به چیزهایی که نمیخواهید برایتان اتفاق بیافتد متمرکز میشوید، دقیقا از همانها جذب خواهید کرد.

مادری که هر بار کودکش بیرون میرود شدیدا نگران است که نکند اتفاقی برای کودک عزیزش، رخ دهد. در واقع خودش با دست خودش برای فرزندش درخواست مشکلات و اتفاقات هم فرکانس با انچه نمیخواسته به کاینات ارسال میکند. قانون جذب هم همیشه عمل میکند. هر چقدر احساسات منفی بیشتر و نگرانی بیشتر باشد، همانقدر درخواست قویتر و در نتیجه احتمال وقوع بیشتر خواهد شد.

دوست خوب من، کمی به گذشته برگرد. چقدر نگران آینده بودی؟ چقدر به چیزهایی که واقعا نمیخواستی برات اتفاق بیفته فکر میکردی؟

بعد چه شد؟ با فکر کردن به چیزهایی که نمیخواستی، آیا انها از زندگی شما خارج شد و یا بیشتر از همان ها جذب کردی؟

ما در اینجا به شما میگوییم چطور برای اینده خود رویایی ترین آرزوهایت را در مرکز کانون توجهات خود قرار دهید. به شما میگوییم چطور موقعیت خودت را در مدار جدید حفظ کنی؟! چور در فرکانس اهدافت پایدار بمانی؟!

شما با این درس رویایی ترین پرواز خود را تجربه خواهی کرد. لطفا با ما باشید.

چرا-تغییر-نمیکنم، قانون-جذب، تغییر-از-طریق-قانون-جذب

برای همه دوستان آرامش را در کنار موفقیت‌های بسیار بزرگ خواهانم.

شما براحتی می توانید، برای پرسش در مورد این درس از طریق بخش نظرات زیر همین پست، سوال خودتان را مطرح کنید.

آنچه شما با پرداخت تنها 35000 تومان دانلود خواهید کرد

 

1

فایل صوتی

2.7MB

16 دقیقه

مقدمات مربوط به قانون واصل مدارها.

2

فایل صوتی

5.2MB

30 دقیقه

توضیحات استاد در مورد روانشناسی تغییر.

3

فایل صوتی

4.5MB

26 دقیقه

قانون جذب و تغییر. راهکارها و اصول عملی تغییر مدار.

4

فایل صوتی

5.7MB

33 دقیقه

اصل مدارها و چگونگی ایجاد تغییر مدارها.

5

فایل PDF

728KB

33 صفحه

متن درس و راهکارهای عملی استاد جولایی و تمرینات درس.

با خرید از این سایت شما همیشه برنده خواهید بود.

 

اگر در خرید و یا زمان دانلود فایلهای صوتی و پی دی اف این محصول مشکلی داشتید و یا به دلیل ضعف اینترنت و یا استفاده از گوشی موبایل در خرید و یا دانلود اختلالی ایجاد شد. و یا حتی خرید از طریق اینترنت برای شما سخت بود. لطفا از طریق تلگرام و یا تماس تلفنی با شماره 09121752854 اطلاع دهید تا براحتی فایل ها از هر طریقی که شما دوست دارید برایتان ارسال گردد.

 

با انگیزه و عالی بمانید.

چگونه-رویاهایم-را سریعتر-جذب-کنم لطفا، همچنان با ما باشید

سایت راز موفقیت - محمود جولایی

کانال راز موفقیت

خرید محصول دکمه تغییر و تحول زندگیتان را با قانون جذب فشار دهید ؟ (17) - راز موفقیت

با خرید دانلودی این محصول:

1. 10% مبلغ پرداختی، خرید دانلودی، به کیف پول شما اضافه می گردد که می توانید برای خرید دیگر محصولات دانلودی سایت از آن استفاده نمائید.
2. بعد از دانلود به سرعت قابل استفاده می باشد.
3. مهمتر از همه در صورتی که در آینده مطلبی به صورت تصویری، صوتی و یا نوشتاری به این محصول دانلودی اضافه شود بدون پرداخت هیچگونه هزینه ای می توانید با استفاده از لینک آن در قسمت "سفارشات من" آن را دانلود نمائید.

توجه: بعد از خرید محصول دانلودی، لینک های دانلود در پروفایل شما (با همان نام کاربری که آن محصول را خریده اید وارد شوید) در قسمت "سفارشات من" برای همیشه موجود می باشد و می توانید هر زمان که خواستید با استفاده از آنها، فایل مورد نظر را دانلود نمائید.

افزودن به لیست آرزوها

به این مطلب امتیاز دهید

نظرخود را با ما درمیان بگذارید

برای ارسال نظر باید عضو سایت باشید، اگر قبلا در سایت ثبت نام کرده اید اینجا را کلیک کنید.

نظرات سایر دوستان

طلیعه نقدی در تاریخ ۱۳۹۶/۰۴/۳۰ گفته:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۱

سلام
بحث مدارها در قانون جذب بسیار برای من جالب و آموزنده است و واقعا علمی م لذت بخشه ممنون استاد

من این محصول را در تاریخ 1396/04/05 خریده ام

نسیم سلام در تاریخ ۱۳۹۶/۰۴/۲۱ گفته:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۱

با سلام
استاد شما شاهکارید ، درس 17 جزء بینظیرترین و شاید اولین دروسی باشد که اینقدر ملموس و با تمام جزییات تونسته ما رو برای تغییر مدار آموزش بده ، به جرات میتونم بگم که هر کسی این درس هارو با اعماق وجودش بخونه نتیجه خارق العاده ای میگیره ، استاد تک تک جملاتی که تو این درس به کا رفته با آدم صحبت میکنه و میگه چرا تو جزء افراد موفق نباشی ، برو خودتو به سمت موفقیت سوق بده ، اگه آنتونی رابینز و امثال اون تونستن ، تو حتما میتونی ، تمامی درسهایتان را باید با طلا حکاکی کرد تا ارزش واقعیش رونمایی کنه ، عالین
هر کسی اینو میخونه بدونه که اکه میخواد تبدیل به قدرتمندترین و بی نقض ترین باشه ، همین الان بلند شه و شروع کنه به شکار درسهای استاد جولایی عزیز
استاد گرامی سپاس ، سپاس ، سپاس

من این محصول را در تاریخ 1396/04/12 خریده ام

منیر عرب صفری در تاریخ ۱۳۹۶/۰۴/۱۱ گفته:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۱

با سلام خدمت استاد جولایی عزیز و خدا قوت به شما . درس محتوایی بسیاری داره و یک به یک توضیح داده که چگونه به ارزوهامون برسبم خیلی ریز به نکته ها و رفتارها و اعمالها دقت شده . اونجایی که گفتید ارزو کنید بزرگ باور کنید که میرسید و با مثال بود خیلی عالی گفتین که ما چیزهای کوچک و چون باور داریم بهش میرسبم ولی ارزوهای بزرگ و قاطعانه باور نداریم که بهشون برسیم واقعا خیلی هوشمندانه بود و من در باورم جا شده دیگه فقط به ارزوهای خیلی بزرگ فکر میکنم و این درس واقعا بسیار ارزشمند است و ارزش مالی بسیاری داره . همه میتونن با خوندنش باور کنن و در ضمیر ناخوداگاه خودشون بگنجونن . سپاس از لطف بی کران شما و خدا قوت

یوسف شرقی در تاریخ ۱۳۹۶/۰۴/۰۵ گفته:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۱ ۰

با سلام خدمت جناب استاد جولایی و دوستان همراه و عزیزان عضو سایت درس 17 یکی از بینظریترین و شاهکارهای این دوره بود که من تا به حال ان را خوانده ام به جرات میتوانم بگویم که هرکسی که هر روز فقط این درس و فقط فایل متنی 33 صفحه ای ان را بخواند و به ان عمل کند بهش قول میدم پس از مدت زمان کمی بتواند هر خواسته و ارزویی را که دارد به راحتی به اغوش بکشاند حالا این سوال مطرح است که درس 17 در مورد چه چیزی هست؟
دوستان عزیز درس 17 در مورد این است که چگونه مدارها و فرکانس های خودمان را تغییر دهیم .
سالیان سال است که اساتید برجسته قانون جذب و رسیدن به خواسته ها رو بیان میکنند اما راه حل واضح و روشنی رو در مورد رسیدن به خواسته ها و تغییر مدارها ارایه نمیدهند در این درس استاد با توضیحات کاملا شفاف و تمرین هایی کاملا ساده و عملی ما رو با تغییرات مدارها و فرکانس ها اشنا مسازد پس با ما و سایر دوستان سایت همراه باشید و از این تغییرات احساس رضایت بنمایید
اما برای مثال و نمونه یکی از روش ها رو برای شما باز گو میکنم
تغییر مدار و فرکانس فقر و بدبختی به مدار ثروت و ارامش:
ببینید دوستان دنیا و کاینات از بینهایت مدار تشکیل شده اند اما افراد و شرایط و اتفاقات و چیزهای خاص در هر مدار دارای یک فرکانس خاص میباشد و همه افراد در یک مدار دارای شرایط یکسانی هستند و اتفاقات یکسانی هم برای انها اتفاق میافتد مثلا کسی که در مدار فقر قرار دارد همیشه با شرایط و افرادی روبرو هست که همیشه فقر بیشتر ی را برای او میاورد و این فرد هرگز نمیتواند با افراد ثروتمند ارتباط داشته باشد و اتفاقات و شرایط افراد ثروتمند برای او هرگز اتفاق نمیافتد و اگر به صورت خیلی تصادفی به مدار ثروت برود خیلی زود کارهایی رو انجام میدهد و شرایطی برای او پیش می اید که دوباره او را به مدار فقر میکشاند
حالا این سوال مطرح است که این دوست عزیز چگونه میتواند به مدار ثروت وارد شود اینجاست که استاد ارجمند با یک راه کار ساده ما را از این راز بزرگ برخودار میکند دوست عزی تمرکز بر روی ثروت
بله این راز بزرگ اشکار شد
دوستان تمرکز بر روی هر چیزی باعث میشود که انرژی و سوخت موتور به حرکت در اید و ما را به مدارهای بالاتری ببرد اگر ما بر روی ثروت تمرکز داشته باشیم به صورت تدریجی انفاقات و شرایطی پیش میاید که ثروت را به ما نزدیک میکند اما ما هم یک نکته اساسی را نمیتوانیم فراموش کنیم که ما هم باید این موقعیت ها را شناسایی کرده و خیلی گوش به زنگ باشیم و در ارتباط با ان اقدام و عمل موثر انجام بدهیم بله دوستان در اینجا این راز بزرگ اشکار شد پس ما در هر لحظه دو کار بزرگ را باید همیشه انجام بدهیم
اول بر روی موضوع یا چیزی که میخواهیم در زندگی اتفاق بیافتتد مدام توجه و تمرکز داشته باشیم یعنی در مورد اون چیز و اتفاق صحبت کنیم تحقیق کنیم مطلب بنویسیم و بخوانیم تا در مدار ان قرار بگیریم بعد که در ان مدار قرار گرفتیم ان وقت اقدام و عمل موثر رو هم حتما انجام بدهیم
دوستان گرامی امیدوارم از این بحث خوشتان امده باشد این تنها یک مورد کوچک از درس 17 استاد بود و مطالب خیلی قدرتمند دیگه ای هم در درس هست که امیدوارم همه دوستان مطالعه بنمایند

من این محصول را در تاریخ 1396/04/03 خریده ام

محمود جولایی
محمود جولایی در تاریخ ۱۳۹۶/۰۴/۰۹ پاسخ داده:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۱ ۰

واقعا سپاس از اینهمه توجه و لطف و خوبی دوستان. این درس تمام رازهایی بود که من طی 12 سال کجکاوی در حوضه موفقیت کشف کرده بودم. خوشحالم این درسها و دوره اینقدر مورد توجه دوستان قرار گرفته است. امیدوارم روزی کل ایران عزیز در این دوره شرکت کند.

Nahid Heidary در تاریخ ۱۳۹۶/۰۴/۰۵ گفته:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۱ ۰

درورد بر استاد گرامی
راستش نمیدونم اصلا چطور تایپ کنم
این درس اینقدر هیجان انگیز و اعجاز انگیز بود و هست برام که من هر سطری رو که میخوندم ناخوداگاه چشمام پر اشک میشید,راز های زیادی برام اشکار شد,شما همیشه فرمول رو به ما یاد میدید تا بکار ببندیم
ولی این درس خیلی متفاوت بود,وقتی به گذشته و حال خودم نگاه میکنم همه چیز میاد دستم,جایگاهی که ک الان توش هستم
مداری که توش بودم و مداری که الان توش هستم
من خیلی خوشانسم که این درس رو خوندم و الان دارم اینجا تایپ میکنم,دقیقا شما تو این درس چیزی یاد دادید که من دنبالش بودم
اینکه وقتی میریم تو مداری چطور جایگاهمونو داشته باشیم و ثبات داشته باشیم,وایییییی احساس میکنم خیلی کار دارم,خیلی برنامه ها و خیلی تمرین ها
بینهایت ازتون سپاسگزارم استاد
شما بهترین استاد موفقیت هستید
به نظرم این درس ملیون ها می ارزه و من همینطور بهش نگاه میکنم

محمود جولایی
محمود جولایی در تاریخ ۱۳۹۶/۰۴/۰۹ پاسخ داده:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۰

خوشحالم این محصول اینقدر مورد توجه دوستان قرار گرفت.

و چه زیبا فرمودید که این درس میلیونها تومان می ارزد، لطفا با این نگاه و باور آن را تهیه نکنید. واقعا قیمت های محصولات بسیار ارزان است. این بخاطر آن بوده که دوستان بیشتری توانایی تهیه ان را در خود حس کنند. اما ارزش و جایگاه آن در مقام بهترینها و کاملترینها و موثرترینها هست. لطفا قیمت پایین محصولات سایت راز موفقیت را ملاک ارزش گذاری بر آنها قلمداد نکنید. لطفا نظرات کاربرانی که روزی چون شما در تردید و ناباوری بودند و امروز خود تبلیغ کنندگان آنها هستند را مطالعه کنید.

لطفا همچنان با ما باشید.

نرم افزار موبایل “ راز موفقیت ”

اپلیکیشن موبایل (آندروید) برای راحتی کاربران سایت و سوپر گروه استاد جولایی را از اینجا دانلود کنید.