موفقیت، موفقیت-فردی، موفقیت-مالی، موفقیت-شغلی

درمان بیماری با قانون جذب | شفای مریض (13) - راز موفقیت

تعداد امتیاز: 6

چکیده محصول :

انتشار : 1396/01/30 14 نظر 7,824 بازدید

این ذهن ما هست که بیمار میشود، نه جسم ما. ما انعکاس بیماری ذهن را در تن بیماری می نامیم. درمان بیماری با قانون جذب پیچیده ترین و جذابترین موضوع در آموزش قانون جذب کاینات است. شما از روح خداوند در وجود خود دارید. خداوند رحمان ذهن را بعنوان قدرت بی همتا به شما داده. شما با استفاده از همین قدرت، می­توانید بیماری های روان و جسم خودتان را التیام بخشید. کلید ماجرا این است که بدانید چه کاری باید انجام دهید و چگونه این کار را انجام دهید. ما در این درس آموزش قانون جذب این کلید کاربردی را به شما تحویل خواهیم داد. قدرت درون خودتان را باور کنید.

درمان بیماری با قانون جذب | شفای مریض (13) - راز موفقیت

​آیا امکان درمان بیماری و شفای خود موضوع شگفت انگیزی نیست؟

ما امروز بهتر از هر زمانی می‌دانیم که تأثیر داروها در درمان از طریق طب کلاسیک درصد بسیار کمی که در برخی تحقیقات تا 30% ذکر شده، می‌باشد. اینجاست که دانشمندان از طریق اصول قانون جذب موضوع 70% باقی مانده فرایند درمان را توضیح می‌دهد.

این بسیار عجیب است ولی واقعیت دارد ما بیشتر از آنکه با دارو، درمان می‌شویم، با باور درمان‌پذیری و باور تأثیر دارو و باور توانمندی پزشک و امکانات مرکز درمانی و در نهایت قدرت و توانایی‌های بدن خود شفا پیدا می‌کنیم. تمام بحث این پکیج آموزش قانون جذب برای درمان بیماری‌ها، تأکید بر این موضوع مهم است که تو می‌توانی با شناسایی و تقویت قدرت‌های ذهنی خود از این نعمت خداوندی بهره بیشتری ببری.

زمانی که خداوند رحمان از روح خود در تو دمید، درواقع به تو قدرت رازگونه‌ای داد که تا کنون تنها گوشه‌های بسیار کوچکی از آن شناسایی و بکار گرفته شده است. اینجا ما به شما کمک خواهیم کرد که این قدرت را بیدار کرده و برای درمان بیماری به کمک آموزش‌های قانون جذب از آن استفاده کنید.

تجربه شخصی من در برزیل و آرژانتین

من سال‌ها پیش خیلی تصادفی در کلاس درمان بیماری باقدرت ذهن شرکت کردم. واقعیت آن بود که کاپیتان کشتی بودم که توقف طولانی در بنادر برزیل و آرژانتین داشت. از آنجایی که عاشق آموزه‌های بزرگ مرد شفا و درمان از طریق ذهن آقای "خوزه سیلوا" بودم، به‌اتفاق نماینده شرکت به یکی از مراکز درمان از طریق قدرت ذهن معرقی شدم و از بعد از آن تا سال‌ها هر وقت به این دو کشور می‌رفتم سری به اینگونه مراکز می‌زدم. همیشه دنبال این پرسش ذهن خودم بودم :

آخه چطور ممکنه؟

چطور ذهن میتونه سرطان رو درمان کنه؟

ذهن چطور این کار را انجام میدهد؟

من شاهد بودم که به بیماران لاعلاج را با استفاده از تکنیک شفا باقدرت ذهن آموزش می‌دادند که در روند درمان دخالت کرده و خود فرد بیمار رل کمکی فرایند درمان را بازی کند.

در این کلاس‌ها با مسائل پیچیده مربوط به بیماری کاری نداشتند. خیلی ساده بخواهم برایتان تعریف کنم، اول بیمار را از نگرانی خارج می‌کردند. به او می‌گفتند که تو هنوز زنده‌ای و نمرده‌ای. تو می‌توانی به‌تدریج بمیری و یا راهی هست که به‌تدریج سلامتی خودت را به دست آوری.

خیلی جالب بود که در این روش گروه درمانی فقط افراد لاعلاج و کسانی که دکترها ناامیدشان کرده بودند را می‌پذیرفتند. هرکسی راجع به بیماری خود بایستی یک داستان تخیلی می‌ساخت. در انتهای داستان با بیماری خودش دوست می‌شد. افراد تعریف می‌کردند که مثلاً خانمی برای سرطان سینه‌اش گل رز خریده. دیگری می‌گفت که برای ام‌اس یک کلاه لبه دار صورتی خیلی بزرگ خریده که وقتی سرش می‌گذارد بسیار مضحک می‌شود و ... هرچقدر داستان کمیک تر و شخصیت بیماری کارتونی‌تر و شوخ‌تر همان‌قدر بهتر و جالب‌تر بود از دید مربیان کلاس و فرد بیشتر تشویق می‌شدند.

جالب بود که کلاس‌ها عموماً با کمک گروه‌های موسیقی محلی شاد و موزیکال برگزار می‌شد و حتماً برنامه رقص و آواز هم داشت. همیشه هم عده‌ای از دانشجویان جوان و مردم عادی داوطلبانه در بخش‌های شادی افزایی مراسم شرکت می‌کردند.

جالب بود که در مرحله درمان مربیان با توجه به داستان هر فرد برای ایشان یک سناریوی کارتونی طراحی میکردند و فرد در این سناریو به جنگ بیماری خود میرفت.

من واقعا شگقت زده می شدم وقتی عکس و توضیحات بیماری شفا یافته گان را در کتابخانه مرکز می دیدم.  

یک ماه من در این مجموع شاهد این اتفاقات بودم. عجیب بود که بارها و بارها مدارک آزمایشگاهی و نظرات پزشکان متخصص را قبل و بعد از درمان شاهد بودم. 

هیچ کس حتی خود پزشکان و مربیان آن "مرکز خود درمانی" توضیحاتشان مرا قانع نمی‌کرد که چطور بیماری که سال‌ها از بیماری رنج می‌برد، با روش‌های ساده در عرض چند هفته یا چند ماه شفا پیدا می‌کند.

تا اینکه من مجدداً کتاب دستان شفا بخش "خوزه سیلوا" را خواندم. درواقع بهتر بگم خوردمش. جمله به جمله و واژه به واژه کتاب انگلیسی زبان را خواندم و نکته برداری کردم. از این کتاب کوچک یک فرهنگ نامه ساختم و حدود 500 صفحه توضیح درآوردم. چند کتاب مشابه هم مطالعه کردم. نهایتاً هم پرسش‌های ذهنی مرا یک جمله آقای دکتر اسلامی نسب (رئیس انجمن وسواس کشور) در کتاب "راهنمای عملی درمان وسواس برای وسواس‌ها" پاسخ داد. ایشان فرمودند ما از کی تا حالا برای پدیده‌های ماورای طبیعت و فرادرمانی توضیح علمی داریم؟؟؟

واقعاً هنوز هم نمی‌دانم چطور این اتفاق (خود درمانی ذهنی) در ذهن شروع و در جسم و روان به‌صورت یک باور رسوب می‌کند، اما اتفاق را که نمی‌توانیم منکر شویم.

 

کشف خودهیپنوتیزم درمان و شفا

من سال‌ها به دنبال راهی بودم تا آنچه در مراکز خود درمانی به‌صورت بالینی و تجربی آموخته بودم و حاصل مطالعات تحقیقاتی بعد از آن دوره را به گونه‌ای در اختیار مردم خوب کشور عزیزم قرار دهم.

سال‌ها گذشت، تا اینکه یکی از بستگان دچار بیماری سرطان شد و در چند نوبت روش‌های مرسوم درمان را طی کرد. همه دوستان نوبتی به ایشان سر می‌زدند. من هم چند روزی را در کنار بستر این بانوی دوست داشتنی بودم. خیلی باهم حرف زدیم. من تمام تجربیات روان‌شناسانه خودم را بکار گرفتم و با ایجاد باور و امید حال ایشان را دگرگون کردم. در میان صحبت‌های این عزیز از دست رفته. ناگهان ایشان دست مرا محکم گرفت. باحالت التماس و با چشمان پر از اشک، به من گفت : محمود جان من واقعاً نمی خوام جوون بمیرم! من هنوز خیلی آرزوها دارم! کمکم کن! تو رو خدا نذار بمیرم! میدونم هیپنوتیزم کار می‌کنی! منو هیپنوتیزم کن سالم بشم! تو رو خدا کمکم کن نذار من بمیرم! التماست می‌کنم نذار من بمیرم!!!!!!

این کلمات و اون نگاه و چشمان خیس (روحش شاد) هنوز که سال‌ها از این ماجرا می‌گذرد، هر بار که می‌خواهم به ایشان فکر کنم جلوی چشمان من زنده و تازه حاضر می‌شود. این اتفاق شک عصبی عجیبی به من داد. بلافاصله من از حاضرین درخواست کردم ما را تنها بگذراند. بدون اینکه زمانی را فکر کرده باشم، ایده خود را اجرا کردم. 

من ایشان را هیپنوتیزم کرده و بعد خود درمانی را روی ایشان اجرا کردم. صدای خودم را با گوشی ضبط کرده و فایل را در اختیار ایشان قرار دادم. متأسفانه بستگان ایشان با این روش کمک درمانی مخالفت کردند. اجازه تکرار این کار را ندادند. من در فرصتی فایل را به ایشان رساندم. اما شاید خیلی دیر شده بود، چون حالتی مثل کما و گیجی و کرختی داشتند و ذهن تقریباً فلج شده بود.

روز فوت ایشان بود که تصمیم گرفتم یک فایل قدرتمند برای افرادی که بیماری‌های سخت دارند طراحی و اجرا کنم.

امروز 13 سال از آن موضوع می‌گذرد. قرار نبود فایل صوتی خود هیپنوتیزم عمیق بنده عمومی شود. اما داستانی پیش آمد و من فایلی صوتی درمان خود هیپنوتیزم، که یکی از بستگان به قیمت بسیار بالایی خریداری کرده بود را شنیدم و این شد که فایل صوتی خود هیپنوتیزم خود را در سایت قرار دادم. این فایل بارها و بارها امتحان شده و شاید حدود 200 بار دوباره سازی شده و در نهایت به‌صورتی که در صفحه محصولات  "خودهیپنوتیزم مکمل درمان برای درمان بیماری و شفا " شاهد آن هستید درآمده. امیدوارم این فایل امید و انگیزه ایجاد سلامتی توسط قدرت ذهن را در بیماران عزیز به وجود بیاورد.

نکته مهم: دوستانم اینجا لازم میدونم این نکته مهم را یادآوری کنم. همه درمان‌های غیر دارویی را درمان مکمل مینامیم. یعنی بنده به هیچ وجه در این سایت قصد درمان کسی را ندارم. چون پزشک نیستم. همه این توضیحات بنده نتایج تجربیات بالایی و مطالعات شخصی بوده و همچنان بهترین روش درمان همه بیماری‌های جسمی و روانی را مراجعه و پیگیری از طریق پزشک متخصص خودتان میدانم. البته شدیداً توصیه می‌کنم در کنار درمان کلاسیک طب، از روش‌های درمان مکمل، مثل خود هیپنوتیزم و ... نیز استفاده کنید. دعا و نذر و صدقه دادن نیز دقیقه اثرات درمان مکملی بسیار قدرتمندی دارد که خوب است با باور و ایمان همیشه انجام شود. دوستان تا زمانی که علم توضیحی برای علت درمان از طریق هیپنوتیزم نیافته ما از طریق پزشکان متخصص درمان را شروع و از روش‌های کمک درمانی نیز غیرمستقیم استفاده کنیم. 

 

لطفاً برای توضیحات بیشتر راجع به این فایل صوتی بر روی لینک زیر کلیک کنید. شما می‌توانید برای مشکل خاص خود نیز فایل اختصاصی سفارش دهید:

در همین مدت کمی که عرضه شده نتایج باورنکردنی را شاهد بودیم که تعدادی از دوستان به‌صورت داوطلبانه تجربیات خود را در کانال تلگرام تجربیات (razemovafaghiat_ir@) قرار داده‌اند که می‌توانید این فایل‌های صوتی و متنی را گوش کنید.

لینک صفحه محصول درمان بیماری و شفا از طریق هیپنوتیزم - درمان مکمل

  بنده در این بسته آموزشی "کمک درمانی"  نیز تجربیات بالینی خود را در اختیار شما قرار می دهم

شما در درس یاد می‌گیرید ذهن را قدرتمندانه آماده باور سلامتی کنید. این درس دقیقه چون سلاحی قدرتمند در دستان شما بکار گرفته خواهد شد و هر گونه بیماری را با راه اندازی ماشین قدرتمند ذهن شما منهدم خواهید کرد. شما به زیباترین شکل ممکنه کنترل کل سلول‌های بدن خود را آگاهانه در کنترل خود خواهید داشت. لطفاً این درس را خیلی جدی بگیرید. فراموش نکنید پیشگیری همیشه بهتر از درمان است و شما اگر حتی هیچ بیماری و مشکلی در سلامتی خود ندارید، این فرصت طلایی وجود دارد که با این درس سلامتی خود را بیمه کنید. شما می‌توانید سلامتی را عادت خود کنید. لطفاً خود را لایق سلامتی ذهن و سلامتی روان و سلامتی جسم بدانید و این را نه تنها باور که ایمان و اعتقاد داشته باشید.

 

آیا شما خود را لایق و شایسته داشتن جسم و ذهن و روان سالم می دانید؟

شما با خواندن این درس و انجام تمرینات آن و بعد تحلیل موضوعات آن، باور سازی دروس ارائه شده و در نهایت به‌کارگیری آن‌ها در زندگی خود به‌راحتی قادر خواهید بود با تغییر مسیر فکری در ذهنتان، نگرش، بینش و رفتار خود نسبت به مسائل مختلف زندگی از جمله جذب سلامتی و شفا و درمان بیماری با قانون جذب را تغییر دهید.

واقعیت آن است که سلامتی جزو نعماتی است که چون به‌رایگان در اختیار بشر قرار گرفته قدر آن را نمی‌داند. سلامتی تنها زمانی برای ما اهمیت پیدا می‌کند که آن را از دست می‌دهیم. ما وقتی برای سلامتی بیشتر تلاش می‌کنیم و حتی تمام وقت و ماه‌ها و شاید سال‌ها وقت می‌گذاریم که بیمار می‌شویم. مخصوصاً در جوامعی که ذهن درگیر مسائل اولیه معیشتی است، سلامتی آخرین موضوع توجه ما قرار می‌گیرد. من تأسف می‌خورم زمانی که در دیوارهای ساختمان‌های کنار بیمارستان‌های تخصصی پیوند اعضا مثلاً کلیه، صدها آگهی اهدای عضو باقیمت‌های پیشنهادی بسیار ارزان را می‌بینم. ما موجوداتی هستیم که تا نعماتی مثل زمان و سلامتی و پدر و مادر را داریم هرگز قدر آن‌ها را آن طور که باید نمی‌دانیم و بلافاصله بعداز از دست دادن آن‌ها تازه ارزش آن‌ها برای ما مشخص می‌شود.

همچنین در اختلال عزت نفس و در افرادی که عزت نفس بسیار ضعیفی دارند، افرادی که احساس حقارت شدید از درون دارند، سلامتی و توجه به‌ سلامتی خود ارزش خود را از دست می‌دهد. ما افرادی را می‌بینیم که حتی توجه به‌سلامتی دیگری از سلامتی خود ارزشمندتر می‌شود.

بیایید خود را شایسته و سزاوار سلامتی جسم و روان بدانیم.

 

معرفی یک کتاب خوب تخصصی با موضع پیشگیری از بیماری و با تغذیه سالم

من تبلیغ برای کتاب خوب را همیشه دوست داشتم. امروز بسیار خوشحالم که دقیقه مرتبط با موضع بحث و درمان مکمل بیماری از طریق قانون جذب، کتابی علمی و تخصصی تغذیه و سلامتی را نیز معرفی کنم.

لطفاً کتاب تغذیه و رژیمهای غذایی برای همه را نیز از طریق "انتشاراتی ما و شما" و یا سایت ما از طریق لینک زیر تهیه و حتماً مطالعه کنید:

 

دانلود فهرست مطالب و بخشی از کتاب : تغذیه و رژیم های غذایی برای همه 

درمان-بیماری-با-قانون-جذب، درمان-بیماری-از-طریق-قانون-جذب، شفا، خوزه-سیلوا

چرا باید کتاب "تغذیه و رژیم های غذایی برای همه" را بخوانم؟

این کتاب بی‌نظیر تمام نیازهای شما برای آگاهی از چگونه سالم غذا خوردن و چگونه سلام نگه داشت جسم را به‌طور تخصصی ولی با زبانی بسیار ساده بیان می‌کند.
همچنین شما در این کتاب اطلاعات بی‌شماری از تأثیر غذا بر سیستم روان و احوال خود دریافت می‌کنید.

این کتاب فرایند کاهش وزن، افزایش وزن و تناسب اندام و به‌طور کلی علم تغذیه و حفظ سلامتی بدن شما را به‌صورت خودآموز در اختیارتان قرار می‌دهد.

در واقع این کتاب را اینجا برای آن بخش پیشگیری از بیماری‌ها در وهله اول و درمان با پرهیز غذایی در مرحله دوم خدمت دوستان توصیه کردم

 

اما چگونه از طریق قانون جذب بیماری های سخت درمان می شود؟

درمان-بیماری-با-قانون-جذب، درمان-بیماری-از-طریق-قانون-جذب، شفا، خوزه-سیلوا

 • آیا در بیماری سختی بسر می‌برید؟
 • آیا بیماری لاعلاجی دارید؟
 • آیا پزشکان شما را جواب کرده‌اند؟
 • آیا عزیزی دارید که یکی از مشکلات بالا را دارد؟
 • چقدر خودتونو باور دارید؟
 • چقدر به تواناییهای خودتون ایمان دارید؟
 • چقدر با دنیای ماوراءالطبیعه آشنا هستید؟
 • چقدر تا حالا شاهد شفای بیماران لاعلاج بودی؟
 • چقدر تا حالا به بیمارستان‌های محک سر زدی و شاهد جشن شفای کودکان عزیز بودی؟
 • چقدر در خودت تردید می‌بینی که بتونی با بیماری خودت بجنگی و شکستش بدی و چقدر اصولاً خودتو قوی‌تر از بیماریت می دونی؟

ما تا قبل از این در تمام درس های گذشته (منظور درس های دوره آنلاین اسرار ناگفته قانون جذب می باشد بر قدرت اثربخشی خارق العاده ذهن بر پیکر روانی و توانایی های عملکرد او در ایجاد نتایج بیرونی تمرکز کردیم.

ما دیدیم که اگر بتوانیم انرژی این ماشین قدرتمند تولید فرکانس را بر هر موضوعی متمرکز کنیم، حتماً در آن موضوع اتفاقات شگفت انگیزی در پیش روی ما قرار می‌گیرد.

ما اثرات تمرکز فکر را در همه چیز دیدیم و اتفاقات باورنکردنی بی‌شماری را هم در دوستان شاهد بودیم.

دیدیم که اگر انسان بتواند بر ثروت و فروانی متمرکز شود، چطور پول به زندگی او جاری می‌شود.

دیدیم که اگر بر خانواده، آرامش درون، معنویات و یا کسب و کار خود و هر چیز دیگری متمرکز شود چطور شرایط خود و پیرامون خود دگرگون می‌شود.

اما در اینجا نیز به شما می‌آموزیم که دقیقه چطور بر شفای یک بیماری و جذب سلامتی از طریق قدرت نامحدود ذهن تمرکز کنید. شما قادر خواهید بود تمام قدرت وجود خود را به زره بینی تبدیل کنید که بر بیماری و درد در پیکر شما متمرکز شده و عوارض بیماری را سوزانده و نابود کند.

شما در این درس از یک طرف به دکتر خود تبدیل می شوید و از طرف دیگر دکتر خود را در مراحل درمان قدرتمندانه یاری می‌کنید.

شما حقیقتا دوای دردها را با خود و دردرون خود دارید.

با ایمان و توکل به خدای رحمان مراحل درمان را کوتاه کنید و همیشه امیدوار باشید که اگر دکترها گفتند راهی نیست، ایمان داشته باشید که حتما باید راهی پبدا کنید.

شما قدرت نامحدودی در وجود خودتان دارید

ما امروز میدانیم که افرادی نابغه که توانستند در سرنوشت جهان تأثیر بگذارند و افرادی که دگرگونی‌ها و اکتشافات علمی بزرگی در قرن حاضر داشتند و همه افرادی که سوپر باهوش خطاب می‌شوند، همه و همه نتوانستند بیش از 10% توانایی‌های ذهنی خود را بکار گیرند. بله دوستان بشر تا کنون نتوانسته از همه توان قدرت ذهنی خود استفاده کند و تمام تحقیقات و مطالعات برای رسیدن به 50 درصد از این قدرت شگفت انگیز در جریان است. شما یک همچون ابر کامپیوتری در ذهن خود دارید. شما بی‌نظیرترین مخلوق خداوند هستید که این ماشین باقدرت نامحدود در شما قرار داده شده است. این عبارت را مجدداً بخوانید و به این پرسش فکر کنید که اگر روزی بشر بتواند از 100% قدرت ذهنی خود استفاده کند چه اتفاقاتی در زندگی شما رخ خواهد داد؟

آری دوست من شما نیز این قدرت نامحدود را در ذهن خود آماده دارید و منتهی باید این قدرت را در درون خود شعله‌ور کنید تا تنور وجودتان را گرما بخشد و با این آتش به‌راحتی می‌توانید بیماری را بسوزانید و سلامتی خودتان را بازیابید. شما با خواست خود و ایجاد ارتباط با خداوند رحمان از طریق ضمیرناخوداگاه و کائنات، بیشترین اثربخشی درمان را در جسم و روان خود شاهد خواهید بود.

 

آیا با این روش می توان در روند درمان عزیزان و دوستانمان نیز مداخله کرد؟

شگفت‌انگیزترین بخش این ماجرا آنجاست که شما با استفاده از همین قدرت، می‌توانید دیگران را نیز التیام بخشید. آری باقدرت شفای ذهن، شما با تمرکز آگاهانه و هدفمند بر بیماری عزیزانتان که در حال درد کشیدن هستند روند درمان را کوتاه‌تر و یا مؤثرتر کنید. و جالب‌تر این که من کار را برایتان آسان‌تر کردم و در فایل همراه برایتان سورپریزی دارم که شما می‌تواند به‌راحتی این قدرت و توان را به دیگران نیز توصیه کنید. شما لازم نیست در این راه چندان کار سختی انجام دهید و تنها کافی است این هدیه من را بپذیرید و به‌کارگیرید.

درمان-بیماری-با-قانون-جذب|شفای بیمار

این روند پیچیده نیست.

با دنبال کردن قانون جذب، تصویرسازی، شکرگزاری و جملات تأکیدی به روشی خاص و راهکارهای دیگری که در آنجا برای اولین بار در یک سایت ایرانی ذکر خواهد شد، می‌توانید خود و دیگران را در جریان نور تشعشعات رحمت الهی قرار دهید. سورپریز ما برای شما نیز کاری ماورای تصویر سازی و سایر تکنیک‌های قانون جذب است.

کلید ماجراش شفای بیماری خود و دیگران از طریق قانون جذب، این است که بدانید چه کاری باید انجام دهید و چگونه این کار را با ایمان و تمرکز انجام دهید.

آیا مثال هایی از افرادی که شفا یافتن دارید؟

 زمانی که من مردم را در این مسیر راهنمایی می­کنم، می‌بینم که نتایج جادویی اتفاق افتاده است. دوستان من نتایج در این تکنیک غیرقابل باور هست. میدانید چرا چون برای قدرت ذهن بشر حد و حدود نمی‌توان قائل شد و کسی تاکنون نتوانسته مرزی برای این توانایی خارق‌العاده مشخص کند. ما تا قبل از این درس دیدیم که در دوره آنلاین دوستان شرکت کننده مشکلاتی در حد بیماری ام اس و افسردگی مزمن را به‌راحتی درمان کردند و این کاملاً برای کمسیون پزشکی فوق تخصصی بیمار غیرقابل باور بود. ما شاهد درمان اختلالت شدید گوارشی بودیم که سال‌ها با دارو و درمان تحت کنترل قرار گرفته بود و این روش درمانی برای پزشک و اطرافیان غیرقابل باور بود. ما دیدیم که بسیاری افرادی که با عوارضی مثل استرس و اضطراب و خشم و عصبانیت و حال بد مواجه بودند علیرغم به‌طور باورنکردنی و در مدت کوتاهی تغییر کردند. ما در دوستی دیدیم که بیماری سرطان را در فرزند خودش کنترل و درمان کرد و نتایج موجب شگفتی پزشکان شد. ما دیدیم که بینی شکسته در شرایطی خاص البته با کمک دکتر (در حد گچ گرفتن و انتظار برای زمان جراحی) به‌طور باورنکردنی ترمیم شد و موجب شگفتی اطرافیان و دکتر معالج شد. (رجوع به فایل صوتی همراه این محصول) این سه مثال مختلف برای شما کافی نیست؟

 

درمان-بیماری-با-قانون-جذب، درمان-بیماری-از-طریق-قانون-جذب، شفا، خوزه-سیلوا

 • ما در این درس این کلید کاربردی را به شما تحویل خواهیم داد.
 • ما در این درس راز بزرگ، "روش شفای خوزه سیلوا" را برای شما افشاء می‌کنیم.
 • ما در این درس جنبه دیگری از تصویر سازی خلاقانه را به شما خواهیم آموخت که در درس‌های قبل هرگز تجربه نکردین. اینجا همچنین روش ساخت "تابلوی آرزوها" را به‌طور عملی خواهید آموخت.
 • ما در این درس شما را از بیرون به درون می‌بریم و بر تک تک سلول‌های جسمتان حاضر و شاهد قرار می‌دهیم.
 • شما از این پس با این درس آگاهانه و خلاقانه بر شرایط بهبود و سلامتی متمرکز می‌شوید و تمام نگرانی‌ها در شما به سوپر خوش‌بینی در مورد عارضه و مشکل سلامتی تبدیل خواهد شد.
 • قدرت اثر بخشی طب و علوم مختلف پزشکی در شما صدها بار قوی‌تر خواهد شد چون شما از طب مکمل استفاده می‌کنید.
 • حداقل تأثیر این درس، ایجاد وجد و شادی درون و انگیزه و امید درمان در افرادی خواهد بود که خیلی بیش از واقعیت و خیلی پیش از وقوع، نگران عوارض و بیماری‌ها هستند.
 • حداقل تأثیر این درس، گرفتن تمرکز شما از بیماری و نگرانی و متمرکز کردن شما بر سلامتی و آرامش خواهد بود. لطفاً در این مسیر با ما همراه باشید.

در نهایت شما با استفاده از بخش کوچکی از ظرفیت های بالقوه ذهن خود بزرگترین نعمت الاهی یعنی سلامتی را بخود و زندگی عزیزانتان جذب میکنید.

شما براحتی می توانید، برای پرسش در مورد این محصول آموزش سلامتی با قانون جذب به تلگرام بنده محمود جولایی  پیامک بدهید.

 

آنچه شما با پرداخت تنها 30000 تومان دانلود خواهید کرد:

1

فایل صوتی

5.82MB

51 دقیقه

سورپریز و هدیه بی نظیر من به شما

4

فایل PDF

309KB

9 صفحه

خلاصه کتاب دستان شفابخش - خوزه سیلوا

5

فایل PDF

669KB

27 صفحه

توضیح و متن درس و تمرینات درس 13

با خرید از این سایت شما همیشه برنده خواهید بود.

لطفا این پست را با دیگران در فیس بوک، توییتر و تلگرام و ... به اشتراک بگذارید، بیایید کمک کنیم تا دوستان بیشتری "سلامتی و جذابیت" و شادی رو در زندگی خلق کنند. یادتون باشه هر قدر فراوانی بیشتری برای دیگران خلق کنیم، خودمان بیشتر دریافت می­کنیم.

 

با انگیزه و عالی بمانید.

درمان-بیماری-با-قانون-جذب، درمان-بیماری-از-طریق-قانون-جذب، شفا، خوزه-سیلوا لطفا، همچنان با ما باشید

سایت راز موفقیت - محمود جولایی

کانال راز موفقیت

خرید محصول درمان بیماری با قانون جذب | شفای مریض (13) - راز موفقیت

با خرید دانلودی این محصول:

1. 10% مبلغ پرداختی، خرید دانلودی، به کیف پول شما اضافه می گردد که می توانید برای خرید دیگر محصولات دانلودی سایت از آن استفاده نمائید.
2. بعد از دانلود به سرعت قابل استفاده می باشد.
3. مهمتر از همه در صورتی که در آینده مطلبی به صورت تصویری، صوتی و یا نوشتاری به این محصول دانلودی اضافه شود بدون پرداخت هیچگونه هزینه ای می توانید با استفاده از لینک آن در قسمت "سفارشات من" آن را دانلود نمائید.

توجه: بعد از خرید محصول دانلودی، لینک های دانلود در پروفایل شما (با همان نام کاربری که آن محصول را خریده اید وارد شوید) در قسمت "سفارشات من" برای همیشه موجود می باشد و می توانید هر زمان که خواستید با استفاده از آنها، فایل مورد نظر را دانلود نمائید.

افزودن به لیست آرزوها

به این مطلب امتیاز دهید

نظرخود را با ما درمیان بگذارید

برای ارسال نظر باید عضو سایت باشید، اگر قبلا در سایت ثبت نام کرده اید اینجا را کلیک کنید.

نظرات سایر دوستان

محبوبه پورمند در تاریخ ۱۳۹۶/۰۴/۲۸ گفته:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۱


سلام خدمت استاد بهترین درسها
درس13مثل بقیه دروس پرازمعجزه وخوبیه اما برای من معجزه شگفت انگیزشفارو داره
برای اولین باربااینکه تمرکزم روی قسمت آسیب دیده بدنم نبود اماشفارودرک کردم،من شفاوبرای روان وروحم هم درک کردم وبدست آوردم،اول ازخداممنونم وبعدازشما استادبزرگوارم

مرجان رییسی در تاریخ ۱۳۹۶/۰۳/۰۹ گفته:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۱

سلام استاد عزیز من ... هستم که به لطف خدا سه تا از درسهارو قبلا خریدم مدت دو هفته هست که به خاطره دیسک کمرم و مشکل رگ سیاتیکم پای چپم بی حس شده و به سختی راه میرم و درد دارم اما به خاطره مشکلات مالی نمی تونم درمان انجام بدم از کسی هم نمی تونم کمک بخوام .واسه کار جایی تقاضا دادم امیدوارم درست بشه و از این وضعیت بد اقتصادی بیرون بیام ،من میخواهم درس خود هیبنوتیزم واسه درمان و شفا رو تهیه کنم

Fariba Abbasi در تاریخ ۱۳۹۶/۰۳/۰۳ گفته:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۱

سلام و عرض ادب به استاد بینظیر و دوست داشتنی..
این درس کاری بامن کرد که اصلا درد خودم یادم رفت...
چند سال درگیر یک بیماری هستم..و تحت نظر پزشک..از شبی که این درس,خوندم یه باور دیگه پیدا کردم..
کامل خوب نشدم ولی خیلی بهتر از چند ماه پیش شدم..روخیم بهتره..و فهمیدم که اول باید خودم به خودم کمک کنم...
پ رپز به روز داره این حس بیشتر میشه و بیشتر به کارای روانه میرسم..
واقعا ممنون در حد نظر و وصف نیست.وتشکر کم از شما..
امیدوارم..روزی نام شما اوازه ایران بشه..
و ما با افتخار بگیم ما شاکرد استاد بودیم و هستیم....
به امید ان رپز بزرگ.......

محمود جولایی
محمود جولایی در تاریخ ۱۳۹۶/۰۳/۰۶ پاسخ داده:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۱

درود بر شما. سپاس از پیامهای ارزندتون.

دوست من همیشه توکلت بر خدا باشد اما هرگز تسلیم نشو. من دردناکترین درد جسمی را مدتها تحمل مرد. من 21 بار جراحی شدم. اما هر بار به اطاق عمل میرفتم به "پروفسور وفایی" و تیمش دلداری میدادم و تاکید میکردم که این اخرین باره من میدونم. به شما پیشناد میکنم در کنار درمان کلاسیک و بکارگیری بروزترین متدهای طب، حتما فایل خود هیپنوتیزم شفا را از سایت تهیه کنید. میدانیم که دارو و جراحی درصد بسیار کمی از فرایند درمان را پیش میبرد. این ذهن و ضمیر شماست که کار اصلی را انجام میدهد. این شمایید که باید انگیزه و احساس خوب را به امید تبدیل کنید. اگر بیماری به پزشک خود ایمان نداشته باشد هرگز داروهای ان پزشک تاثیری نخواهد داشت. در بسیاری مواقع درمان یک پزشک معروف بخاطر ایمانی است با تلقین در ذهن بیمار ایجاد میشود. ما منکر تاثیر سواد و تخصص و تجربه پزشک نیستیم ، اما میدانیم بارها شده به مطب پزشک وارد شدیم و حتی داروهارو نخوردیم ولی خوب شدیم. این فایل خود هیپنوتیزم ذهن را به موتور قدرتمند خود درمانی و خود ترمیمی تبدیل میکند.

فاطمه غلامی در تاریخ ۱۳۹۶/۰۲/۲۷ گفته:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۱

سلام به ابر مرد استاد جولایی
استاد عزیز این درس رو میشه گفت گل سر سبد درسهای دیگه هست همه درسها عالی و معجزه هستن ولی این درس چون معجزه شفا برای بیماریها هست میگم گل سر سبد هست استاد من با خوندن این درس وگوش دادن به فایل خودهیبنوتیزم خودم و دخترم که مدتها بود از درد زانو رنج میبریم خوب شدیم عالی بود واقعا که بسیار اثر بخش هست ممنون و سپاسگزارم

من این محصول را در تاریخ 1396/02/03 خریده ام

مرضیه منعمی در تاریخ ۱۳۹۶/۰۲/۱۷ گفته:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۱

استاد عزیز میخواستم ازتون تشکر کنم درسها واقعا معجزه میکنه من حدود 3 ماه میشه که بخاطر حادثه که تو ورزش واسم پیش امد اسیب خیلی بدی به زانو و کمر وارد شد که دکتر به کلی ورزش کردن رو واسم منع کرد حتی به سختی میتونستم راه برم حدود دو هفته میشه که با تمرکز و اعتماد کامل تمرینهارو انجام دادم و همیشه باور داشتم که من در سلامت کامل هستم امروز که واسه چکاب به دکتر مراجعه کردم دکتر گفت که هیچکونه محدودیتی وجود نداره و هرنوع ورزشی که بخوای میتونی انجام بدی اینقدر خوشحالم که تمام مسیرو تا خونه دویدم واقعا این سلامتی رومدیون زحمات شما هستم سپاگذارم

راضیه سهرابی در تاریخ ۱۳۹۶/۰۲/۱۷ گفته:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۱


شبی که بااولین بارگوش دادن فایل درس 13حس شفا رو درک کردم
متوجه شدم خدا درهایی رو بازمیکنه،به من سختی داد تا خودم بشم شفاگر
استاد همیشه بهترینهابرای شماست همیشه همیشه

ندا در تاریخ ۱۳۹۶/۰۲/۱۱ گفته:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۱

خدمت مرد معجزه ، استاد عزیزم ..معجزه زندگیم سلام میکنم..بی صبراته منتظر برگزاری همایش یا سمینار تون هستم ک شرکت کنم استاد
الان مبخام درس سیزده رو تهیه کنم و میدونم مثل همبشه و مثل بقیه درس ها تاثیر شگفت اوری تو زندگیم داره.
خداقوت استاد.

من این محصول را در تاریخ 1396/02/11 خریده ام

shandiz amidi در تاریخ ۱۳۹۶/۰۲/۱۰ گفته:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۱

درود به استاد عزیز
من واقعا باورم نمیشه که با خوندن این درس چقدر هر روز انرژی دارم. هرروز در سلامتی کامل بیدار میشم و هرروز احساس میکنم که حالم بهتر و بهتر میشه و تمام چیزایی که دوس ندارم در بدنم در حال تغییر و بهبودن. واقعا خوشحالم که این درس رو تهییه کردم و به همه هم توصیه میکنم که تهیه کنن و دکتر خودشون بشن. چون تغییر واقعا از درون ما اتفاق میفته فقط کافیه باور داشته باشیم

من این محصول را در تاریخ 1396/02/01 خریده ام

منیر عرب صفری در تاریخ ۱۳۹۶/۰۲/۰۷ گفته:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۱

سلام به استاد گرامی خدا قوت میگم به این درس عالیتون و بی نظیرتون . من وقتی این درس و کامل خوندم و فایل سوتی رو گوش دادم و شروع کردم انقدر سبک شده بودم که انگار تو اسمونهام بعدش تو اون لحظه یاد برادرم افتادم اخه اونم ضایع نخاعیه و اون قسمت کیک و تصور کردم که با برادرم وارد مهمونی شدیم و روی پای خودش بود و منم اشک شوق میریختم واقعا حس غریبی بود انقدر خوشحال بودم که همش اشک میریختم استاد ممنونم که این حس و حال خوب رو به ما هدیه دادین من خودم هم دیگه اون دردهای کهنه پام هم کامل خوب شده و دیگه بهش فکر نمیکنم جز جز این حس و حال و مدیون شمام و همیشه و همیشه سلامت باشبن

Nahid Heidary در تاریخ ۱۳۹۶/۰۲/۰۵ گفته:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۱

درورد فراوان به استاد موفقیت
با تمام وجود میتونم بگم که این درس یکی از بهترین هاست
شفا و درمان,کاش همه اونایی که در بستر بیماری هستند و ااز دردی جسمی رنج میبرند این درس رو تهیه کنند,نه این درس بلکه همه درس ها,و خودشون با قدرت ذهن و با روش های گام به گام درس سیزده خودشون رو شفا بدن,واقعا چطور ذهن ما اینقدر قدرتمنده
چرا بعضی ها از این اگااه نیستن
و خدا رو هزار مرتبه شکر میکنم که ما اگاه شدیم
راجب درس سیزده یه چیزی رو تجربه کردم که عجیبیب بود,من چند شب پیش دل درد شدیدی داشتم که با قرص هم خوب نشدم
و همچنان که درد داشتم از فایل خود هیپنوتیزم شفای این درس استفاده کردم,عجیب بود که وقتی هیپنوتیزمم تموم شد هیچ دردی رو حس نمیکردم,یک بار دیگه قدرت ذهن رو عجبیب حس و لمس کردم
این درس عالیه,شما عالی هستید
بینهایت سپاس گزارم
و خوشحالم که سوار این قطار بیستو یک جلسه ای هستم

من این محصول را در تاریخ 1396/01/30 خریده ام

نسیم سلام در تاریخ ۱۳۹۶/۰۲/۰۴ گفته:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۱

با سلام ، استاد این درس فوق العاده ست ، من با خواندن این درس قدر سلامتیم را بیشتر میدانم و سلامتی خودم را تضمین میکنم و میدانم که این نور سفید الهی در من احاطه میشود و من همیشه شاد و سرحال و پر از انرژی زندگی میکنم ، من از این روش برای شفای حال عزیزانم استفاده میکنم و آنها را هم اکنون شفایافته میبینم و این خیلی حس قشنگیه و جا داره اینجا بگم که سلامتی روحیم را مدیون شما هستم چون من توسط درسها و اموزه های شما بزرگوار حالم راتغییر دادم و این حس خیلی خوبیه ، و از زحمات شما بزرکوار نهایت تشکر را دارم و هر روز داره به اطلاعاتم افزوده میشه ، بهتر از این نمیشه ، خدا جونم شکرت

من این محصول را در تاریخ 1396/01/31 خریده ام

مرجان شمس عالم در تاریخ ۱۳۹۶/۰۲/۰۴ گفته:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۱

سلام خدمت استاد بزرگ قانون جذب در ایران عزیز
درس سیزده خودش یه معجزه س و دوستم که سرطان داره رو میخام باهاش شفا بدم و ایمان دارم میتونم اینکارو بکنم و خبرش رو بزودی بهتون میدم .این درس خودش شفا هست و خوشحالم که اونو دارم
استاد جونم سپاسگزارم

من این محصول را در تاریخ 1396/01/31 خریده ام

fariba Mozaffari در تاریخ ۱۳۹۶/۰۲/۰۱ گفته:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۲

سلام و درود ب استاد عزیز و دوستان سوپر خوشبینم درس 13 رو. خوندم واقعا عالیه و خداراشکر خودم سالم و پر انرژی هستم ولی سلامتیم با خوندن و تمرین این درس تا اخر عمرم تضمین میکنم و روز ب روز سالم تر میشم و تکنیک ارتعاش شفا رو برای مادرم حتما استفاده میکنم و مطمینم ک مادرم سلامتیش بهش برمیگرده الان با چشم میبینم و حس میکنم ک مادرم در سلامتی کامله .حتما خبر سلامتی مادرم رو همینجا اعلام میکنم .سپاسگزارم کاینات شکرگزارتم خدای مهربانم سپاسگزارم استاد ✌✌

من این محصول را در تاریخ 1396/01/30 خریده ام

یوسف شرقی در تاریخ ۱۳۹۶/۰۱/۳۰ گفته:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۱ ۰

با سلام خدمت استاد جولایی بزرگوار
درس 13 میتواند برای همه معجزه باشد چون از زبان کسی بیان میشود داخل گود قرار گرفته و از درون بیماری عبور کرده
من هم به اعتدال در تمام مراحل زندگی معتقدم زندگی خود یک ثروت است از میان میلیاردها اسپرم فقط ما لایق زندگی در این جهان شده ایم
از تمامی دوستان تقاضا مندم تمامی درس های استاد رو جدی بگیرید اگر در مدرسه نیاموختیم لا اقل اینجا استفاده کنیم درس ها باید تبدیل به عادت شود صرف یک نظر گذاشتن یه تمرین کردن ما موفق نمیشیم هر روز هروز مانند تنفس اکسیژن هوا باید درس ها رو تمرین کنیم باید عادت تمرین رو در خودمان بوجود بیاوریم اگر یک شب تا صبح تونستید حتی یک ثانیه نخوابید این درس ها رو هم ول کنید دوستان عزیز این درس ها باید مانند خواب و غذا برایمان مهم باشد
ممنون از همه
البته این برداشت من است
شاید شما این برداشت رو نداشته باشید

من این محصول را در تاریخ 1396/01/30 خریده ام

نرم افزار موبایل “ راز موفقیت ”

اپلیکیشن موبایل (آندروید) برای راحتی کاربران سایت و سوپر گروه استاد جولایی را از اینجا دانلود کنید.