موفقیت، موفقیت-فردی، موفقیت-مالی، موفقیت-شغلی

موفقیت در کنکور و هر امتحان با قانون جذب (درس 14) - راز موفقیت

تعداد امتیاز: 2

چکیده محصول :

انتشار : 1396/02/12 12 نظر 3,917 بازدید

.بسیاری از افراد گلایه می­کنند که قانون جذب در جذب نتیجه عالی در آزمون­ها و امتحانات به کار نمی­آید و در این ضمینه خاص به این قانون باور ندارند .اما این واقعیت ندارد و این درست مثل این است که بگیم قوانین راهنمایی و رانندگی در مرکز هر کار میکند، اما برای مردم شهر های دور افتاده کاربرد ندارد .بسیاری از افراد گلایه می­کنند که قانون جذب در جذب نتیجه عالی در آزمون­ها و امتحانات به کار نمی­آید و در این ضمینه خاص به این قانون باور ندارند .اما این واقعیت ندارد و این درست مثل این است که بگیم قوانین راهنمایی و رانندگی در مرکز هر کار میکند، اما برای مردم شهر های دور افتاده کاربرد ندارد

موفقیت در کنکور و هر امتحان با قانون جذب  (درس 14) - راز موفقیت

موفقیت در کنکور و هر امتحانی را باور کنید تا اتفاق افتد

  • آیا موفقیت در کنکور و امتحانات سهتی مثل تافل یا ایلز برایتان یک رویاست؟؟؟
  • آیا می­دانید که چطور باید با استفاده از قانون جذب موفقیت فوق العاده­ای در تحصیل و کارهای تحقیقات علمی بدست آورید؟
  • می­خواهید بدانید که چطور قانون جذب می­تواند به شما کمک کند تا نتایج رویایی را در امتحان بدست آورید؟
  • آیا شما هم مدت ها مطالعه می‌کنید ولی زمان امتحان انقدر استرس دارید که ناخواسته نتایج خوبی نمیتوانید بگیرید؟
  • چرا کنکور برای ما ایرانی ها یک کابوس به نظر میرسد؟
  • آیا دوست ندارید این رویای شیرین را در اوج آرمش و قدرت تجربه کنید؟
  • آیا تعجب می­کنید که چطور می‌توان از این قانون برای مطالعه و موفقیت باورنکردنی در آزمون های مختلف استفاده کرد؟
  • آیا امتحان کنکور یا امتحان سختی در پیش دارید؟
  •  
می‌دانید که من مرد مطالعه و تحقیق هستم.

من در تمام دوران 12 ساله مطالعه و تحقیق به دنبال راهی بودم تا در زمان کوتاه تر، نتایج بهتری از مطالعه را جذب کنم.

من در دورانی که در هند تحصیل میکردم، این تکنیک ها را آزمایش کردم و نتایج خیلی عجیب بود. باورم نمیشد. بیشتر شبیه یک افسانه بود. من که در دوران تحصیل در دانشگاه همیشه امتحان دادن برایم یک کابوس بود، با این روش امتحاناتم را بدون هیچ استرس و نگرانی و حال بدی شرکت می‌کردم. جالب بود که نتایج هم نسبت به گذشته که خیلی بیشتر برای مطالعه درس ها وقت می‌گذاشتم، شگفت انگیزتر بود. من تمام طول تحصیل از دبستان تا دانشگاه بر اساس سیستم "خر خونی" بوده. اما در دوران تحصیلات تکمیلی در هند بودم که ناگاه از این اصول ساده استفاده کردم. نتایج هرگز برایم قابل مقایسه و قابل باور نبود.

امروز شما حاصل تجربیات آن دوره و مطالعات بعدی در این موضوع را در اختیار خواهید داشت.

موفقیت-در-کنکور-با-قانون-جذب، قبولی-کنکور

شاید بگویید: من که دیگه امتحانی ندارم، این درس به دردم نمی خورد؟

دوست خوب من میدانید که در هر کدام از این درسها همیشه درس زندگی بوده و روش‌ها صرفا محدود به موضوع درس نیست.

شما شاید خانم خانه دار باشید، اما واقعا هیچ امتحانی در زندگی نخواهید داشت؟

دوستان شما از این درس رویکرد حرفه ای در قبال امتحانات مختلف زندگی را خواهید آموخت. ما هر روز امتحاناتی در پیش داریم. فکر نمیکنید زمان آن رسیده برای هر امتحانی آماده تر باشیم!؟

شما در اینجا نیز در واقع میاموزید در مقابل امتحانات الاهی و چالش‌های زندگی خود که هرکدام میتواند یک امتحان و یک کنکور فرض شود، چگونه سربلند و پیروز عمل کنید.

دوستان همه ما هر روز ضبح از خانه بیرون میزنیم تا پاسخ یک سری پرسش‌های امتحانات روزمره خود را بیابیم. شما هر روز در کلاس و درس زندگی میاموزید و در پایان روز نتایج امتحانات آن روز را با خود مرور میکنید.

مدیریت خود و زندگی یک امتحان سخت است.

شما باید در طول روز بهترین پاسخها را به پرسشهای فرزند و یا همسر و دوست خود بدهید، ایا اینها یک امتحان محسوب نمیشوند. ایا ارزش این امتحانات کمتر از امتحانات پایان ترم شما محسوب میشوند.

شما در بیزینس خود باید هر روز معادلات چند مجهولی سختی را جواب بدین. ایا این امتحان سخت را شما میتوانید مهم و موثر پاسخ ندهید.

شما در پرسشهای معنوی و مذهبی ذهن خود همیشه باید بهترین جوابها را به خود بدهید. ایا اهمیت این امتحانات کمتر از امتحانات ورودی و استخدام و یا تافل است؟

اینجا شما دقیقا سیستم اتومات ذهنی برای پاسخ یابی به تمام امتحانات پیش روی خود در زندگی را خواهید آموخت. آیا این شگفت انگیز نیست؟

 

کنکور را به روش قانون جذب در رشته و دانشگاه مورد علاقه تان قبول شوید

هر چقدر می‌توانید مطالعه کنید. هرچقدر لازم می‌دانید کلاس کنکور بروید. هرچقدر می‌توانید تست بزنید. مشاوره کنید. اما در نهایت از قانون جذب استفاده کنید تا نتایجی که هرگز فکرش را هم نمی‌کردید را جذب کنید.

می‌دانید که من تنها مدرس قانون جذب هستم که قانون جذب را با اقدام و عمل آموزش میدهم. در تمام درس ها تا اینجا برای اقدام و عمل گاه خیلی بیشتر از اصول قوانین جذب راهکار ارایه کرده ایم.

من هرگز نمیتوانم قبول کنم که قانون جذب یعنی بخواه و رویا بینی کن و بعد خودش میاد!!!

این بزرگترین ایرادی هست که مخالفین این قانون میگیرند و من تا حدودی حق میدم. اما میدانید که در سایت "راز موفقیت" ما هرگز قانون جذب بی عمل را توصیه نمیکنیم.

رتبه و دانشگاه مورد علاقه تان را انتخاب کنید. میدانم که خیلی از شما دوستان در همین کار هم مشکل دارید!!! موفقترین افراد تحصیلکرده کسانی هستند که تنها ملاک انتخاب رشته آنها علاقه شخصی بوده و نه هیچ چیز دیگر.

موفقیت-در-کنکور-با-قانون-جذب

در درس‌های گذشته دیدید که در جذب شغل مورد نظر و حتی راه اندازی کسب و کار شخصی نیز دیدید تاکید ما یافتن و جذب شغل و کار مورد علاقه بوده.

ما به شما روش صحیح ارتباط ذهنی با رشته مورد علاقه خود را آموزش خواهیم داد.

ما به شما کمک خواهیم کرد تا استرس امتحان را برای همیشه در خود از بین ببرید.

شما هم لطفا رتبه‌های بالا را نخواهید و قبول نکنید. فقط به رتبه تک رقمی فکر کنید.

لطفا به نمره غیر از عالی قناعت نکنید.

لطفا خودتان را شایسته و لایق بهترین نمره و رتبه بدانید.

می دانم که اکثر دانش آموزان ایرانی با این موضوع اساسا مشکل دارند و خود را از درون شایسته رتبه اول و نمره 20 یا 100 نمی‌دانند.

تعجب نکنید، این بزرگترین مشکل اکثر دانش اموزانی بوده که با آنها مشاوره داشتم. در این بچه ها بدون آنکه متوجه باشند نیرویی از درون انها را راضی کرده که "هر چه پیش آید خوش آید". نمره خاصی تو ذهن هدفگذاری نکردن. در نتیجه سیستم مدیریت ذهنی انها بطور ناخودآگانه آنها را به اقداماتی وامیدارد و در نتیجه شرایطی بوجود میاید که اصلا دوست ندارند.

شما چند دانش آموز را می شناسید که قبل از امتحان با باور قوی ایمان دارند که نمره خوبی خواهند گرفت؟

من یادم هست همیشه صحبت از این بوده که نخواندیم، امادگی نداریم، ای کاش امتحان نگیره، و استرس دارم!

جالب اینکه همان شرایط غیر ایده ال را میپذیرند. نتیجه خوبی هم در انتظار این افراد نخواهد بود. این دقیقا تایید عملکرد قانون جذب. حتی توجیحات و بهانه هایی هم برای نتایجی که اصلا دوست ندارند همیشه در ذهن همراه دارند.

بسیاری از دانش آموزان از قانون جذب اطلاع دارند و از آن در زندگی‌ شان استفاده می­کنند، اما آن­ها نمی­دانند که نحوه استفاده از آن برای موفقیت در امتحانات چیست. جستجوی شما اینجا به پایان می­رسد.

همه سوالات و تردیدهای شما در این درس پاسخ داده می­شود. شما یک راهنما برای راه­حل گام به گام در موفقیت تحصیلی و کلا هر مطالعه هدفمندی دریافت می‌کنید.

 

آیا این درس فقط به درد کنکور می خورد؟

می‌دانید که اینجا در این سایت، سیستم آموزش های قانون جذب بر اساس اصول روانشناختی هست. من قانون جذب غربی ها را تجربه کردم و می‌دانم ایراداتی دارد. اینجا و در این دوره شما روانشناسی قانون جذب را نیز می اموزید.

بنابراین این درس زندگی هزاران دانش آموز را در سراسر ایران و جهان تغییر خواهد داد و اگر شما هم می­خواهید "راز قانون جذب" را برای موفقیت در مطالعاتتان استفاده کنید، این درس ارزش خواندن دارد.

بسیاری مواقع دانشجویانم که از گروه­های سنی متفاوت و زمینه­های تحصیلی مختلفی هستند و امتحان مهمی دارند این سوال را از من می­پرسند آنها در استفاده از اصول قانون جذب برای رسیدن به نتایج عالی بی­اطلاع هستند. بسیاری از آنها کتاب­ها و فیلم­های زیادی را در مورد اینکه چگونه پول، عشق، سلامتی یا شغلی را جذب کنند مطالعه کرده یا دیده­اند اما در هیچ کدام از آنها در مورد امتحان و نتایج آن صحبتی نشده است.

پس از کمک به صدها نفر و راهنمایی آنها برای بکارگیری این خرد جهانی در جهت درست برای دستیابی به موفقیت­های قابل ملاحظه در امتحانات و مطالعات معمول، این مطلب را می نویسم تا بدست دانش آموزان و افراد بیشتری که منتظر این راهنمایی بودند برسد.

موفقیت-در-امتحان-ایلتس-با-قانون-جذب

چه شما امتحانی در مدرسه یا دانشگاه داشته باشید و چه آزمون دروس حرفه­ای مانند GMAT، GRE، SAT، TOFELیا آزمون ورودی مراکز مختلف و یا دفاعیه PHD داشته باشید. فرقی نمیکند، چه کنکور داشته باشید یا آزمون­هایی مانند پایان ترم یا آیلتس. چه این آزمون ها برای چند هفته آینده باشند و یا برای چند ماه آینده، یک روش ویژه برای ایجاد نتایج شگفت انگیز وجود دارد. اگر شما با کائنات در هماهنگی باشید قطعا می­توانید نتایجی بهتر از آنچه برای آن آماده شده­اید را کسب و جذب کنید.

بسیاری از افراد گلایه می­کنند که قانون جذب در جذب نتیجه عالی در آزمون­ها و امتحانات سخت و دشوار علمی به کار نمی­آید و در این ضمینه خاص به این قانون باور ندارند.

اما این واقعیت ندارد و این درست مثل این است که بگیم قوانین راهنمایی و رانندگی فقط در مرکز شهر کار می‌کند، اما برای مردم شهر های دور افتاده کاربرد ندارد. ما میدانیم متاسفانه شدیدترین تصادفات در خارج از محدوده مرکز شهرها و در همان جاده های بیرون شهری رخ میدهد.

چیزی که اینجا می آموزید همیشه و در هر امتحانی و در هر فرایند مطالعاتی شما را شگفت زده خواهد کرد. شما روش و تکنیک خوب مطالعه کردن و ارایه خوب را خواهید آموخت.

آنچه شما با پرداخت تنها 25000 تومان دانلود خواهید کرد:

1

فایل صوتی

3.82MB

23 دقیقه

مقدمه استاد در مورد اهمیت مطالعه و تحقیق

2 فایل صوتی 3.80MB 22 دقیقه عناصر مهم در موفقیت در کنکور و هر امتحان دیگر
3 فایل صوتی 6.10MB 36 دقیقه بخش دوم تکنیکها و عوامل مهم در موفقیت در کنکور و هر امتحان دیگر

4

فایل PDF

730KB

25 صفحه

خلاصه کتاب دستان شفابخش - خوزه سیلوا

با خرید از این سایت شما همیشه برنده خواهید بود.

اگر در خرید و یا زمان دانلود فایلهای صوتی و پی دی اف این محصول مشکلی داشتید و یا به دلیل ضعف اینترنت و یا استفاده از گوشی موبایل در خرید و یا دانلود اختلالی ایجاد شد. و یا حتی خرید از طریق اینترنت برای شما سخت بود. لطفا از طریق تلگرام و یا تماس تلفنی با شماره 09121752854 اطلاع دهید تا براحتی فایل ها از هر طریقی که شما دوست دارید برایتان ارسال گردد.

 

با انگیزه و عالی بمانید.

موفقیت-در-کنکور لطفا، همچنان با ما باشید

سایت راز موفقیت - محمود جولایی

کانال راز موفقیت

خرید محصول موفقیت در کنکور و هر امتحان با قانون جذب (درس 14) - راز موفقیت

با خرید دانلودی این محصول:

1. 10% مبلغ پرداختی، خرید دانلودی، به کیف پول شما اضافه می گردد که می توانید برای خرید دیگر محصولات دانلودی سایت از آن استفاده نمائید.
2. بعد از دانلود به سرعت قابل استفاده می باشد.
3. مهمتر از همه در صورتی که در آینده مطلبی به صورت تصویری، صوتی و یا نوشتاری به این محصول دانلودی اضافه شود بدون پرداخت هیچگونه هزینه ای می توانید با استفاده از لینک آن در قسمت "سفارشات من" آن را دانلود نمائید.

توجه: بعد از خرید محصول دانلودی، لینک های دانلود در پروفایل شما (با همان نام کاربری که آن محصول را خریده اید وارد شوید) در قسمت "سفارشات من" برای همیشه موجود می باشد و می توانید هر زمان که خواستید با استفاده از آنها، فایل مورد نظر را دانلود نمائید.

افزودن به لیست آرزوها

به این مطلب امتیاز دهید

نظرخود را با ما درمیان بگذارید

برای ارسال نظر باید عضو سایت باشید، اگر قبلا در سایت ثبت نام کرده اید اینجا را کلیک کنید.

نظرات سایر دوستان

محمود جولایی
محمود جولایی در تاریخ ۱۳۹۶/۰۶/۱۴ گفته:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۰

سلام سلام به استاد بزرگم به فرشته ی نجات به تو استاد خوبیها فرشته ی مهربونیها دوست دارم استاد خوبم.. از اعماق وجودم براتون بهترینهارو میخوام بابت وجود شما وجود پر مهرتون از خدای خوبم سپاسگزارم سپاسگزارم ...بی نهایت ..باور کنید اومدنتون و این گروه پر انرژی و دوست داشتنیتون تو زندگیم مثل یک معجزه بوده برام میخوام همه بدونن که این راز بزرگ وجود دارد فقط بخواید فقط از خدای بزرگ...بخواید هیچ چیز غیر ممکن نیست به اون خدای خوبم قسم ... من تو بدترین شرایط روحی جسمی به این گروه بزرگ و عظیم اومدم و قسم میخورم بهش فکر کردم و فقط خواست خدای مهربونم بوده و مطمن ام ,مطمن ام بدون حکمت نبوده خدا بنده هاشو دوست داره خدای خوبم عشقم زندگی ام ...همه ی وجودم من ارشد قبول شدم من تونستم و موفق شدم اونم رشته ی مورد علاقه ام که فقط شاید ده روز تونستم مطالعه کنم ممنون خدایم هستم ...ممنون ام سپاسگزارم سپاسگزارم ..و شکر میکنم که در هر شرایطی حالم رو به بهترین نحو عالی میکنه و حس خوشبخت ترین آدم رو دارم و این که من میتونم و فقط بخوام و اراده کنم و فقط بخوام خدا همه جوره و به بهترین شکل کمک ام میکنه و همه چیز رو برام فراهم میکنه عاشق این بزرگیش ام عاشق عزمتش ام ... و تو استاد خوبم که منو به خودم اوردی که بلند شم و فقط از خدا بخوام و تلاشمو برا رسیدن به هدفهام جدی بگیرم

زینب موسوی در تاریخ ۱۳۹۶/۰۳/۱۹ گفته:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۰

سلام استاد. عالی بود، دست مریزاد. قسمت آخر فایل صوتی که درباره توکل صحبت می کنید خیلی آرامش بخش هست، ممنون از زحماتتون

من این محصول را در تاریخ 1396/02/13 خریده ام

فاطمه غلامی در تاریخ ۱۳۹۶/۰۲/۲۷ گفته:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۰

با سلام به استاد عزیز
درس 14هم مانند دیگر درسها یک معجزه بزرگ هست با اینکه من سالها پیش امتحان درسها رو دادم وشکر خدا هم همیشه موفق و جزو شاگردهای ممتاز بودم ولی به قول دیگر دوستان امتحانهای زندگی بسیار هست ومن میتونم از این راهکارهای استاد برای رفع مشکلات زندگیم استفاده کنم خیلی هم عالی شد چون برای دخترم که میخواد خودش رو برای امتحان آیلتس آماده میکنه بسیار خوب هست استاد الان هم میخوام فایل خود هیپنوتیزم دراین رابطه برای کاهش استرس اظطراب قبل از امتحان رو برای دخترم تهیه کنم ممنون و سپاسگزارم استاد عزیز

shandiz amidi در تاریخ ۱۳۹۶/۰۲/۲۴ گفته:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۰

درود بر استاد گرامی و دوستان محترم.
من همیشه دنبال این درس بودم و با اینکه اشنایی با قانون جذب داشتم اما هیچوقت نشنیده بودم که بشه توی درس هم ازش استفاده کرد و راستش باور هم نمیکردم بشه! اما با مطالعه ی این درس متوجه شدم که حتی من شایدم در بعضی از امتحانات بدون اینکه خودم بدونم داشتم ازین قانون استفاده میکردم. وقتی درس رو خوندم باورم نمیشد! خدارو شکر میکنم که این درس رو درست قبل از امتحان های ترمم دریافت کردم و قراره کلی ازش بهرمند شم. ازتون مچکرم استاد

من این محصول را در تاریخ 1396/02/15 خریده ام

sareh kamran در تاریخ ۱۳۹۶/۰۲/۲۲ گفته:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۱

سلام استاد من خیلی وقته که کنکور و امتحانات درسی رو دادم ، ولی امیدوارم با خرید این درس بتونم در امتحانات زندگی سربلند بیرون بیام .
سپاسگزارم از مقاله ها و درسهای بینظیرتون .

منیر عرب صفری در تاریخ ۱۳۹۶/۰۲/۱۹ گفته:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۰

سلام استاد گرامی . درس 14رو تمام کردم با وجود اینکه راجع به امتحان و کنکور بود برای من خیلی مفید بود امتحان زندگی بود . یک امتحانی که ریشه قدیمی تو زندگیم داشت و سالها ازارم میداد . تلنگری بود برام . با خودم گفتم شاید من باید تغییر کنم که زندگیم هم تغییر کنه . حالا دو روزه که از کلمات تاکیدی استفاده میکنم و اوضاع زندگیم اروم شده ارامشی که ارزو داشتم و حس میکنم و این برام ارزو بود . واقعا تو شرایط سختی زندگی میکردم ولی حالا دیگه احساس ارامش میکنم وقتی اون سوال و جواب دادم که واس چی امتحان میدی ؟ اگه ندی چی میشه ؟ جواباش برای خودم تعجب اور بود . الان دیگه مثل. دو روز پیش نیستم . من شاید تا الان تو امتحان زندگیم مردود بوده باشم ولی از الان به بعد دیگه نمره قبولی رو گرفتم . این خیلی ارزشمنده برام خدا رو شکر میکنم که مشکل سالیانم حل شده . خدا رو شاکرم که استاد مهربونی رو خلق کرده تا بتونه راه درست زندگی کردن را با انسانهایی نشون بده که خواستار تغییرن . کاعنات شکر که تونستم از این امتحان از این لحظه سربلند بیرون بیام

یوسف شرقی در تاریخ ۱۳۹۶/۰۲/۱۷ گفته:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۰

با سلام خدمت استاد ارجمند جناب اقای جولایی و دوستان عضو سایت و همه دوست داران موفقیت
درس 14 یکی از شاهکارهای دیگر استاد هست و اقدام و عمل و قانون جذب رو به صورت کاربردی در مورد امتحان های زندگی به ما اموزش میدهد واقعا عالی بود و از همه دوستان تقاضا مندم که این درس رو حتما تهیه کنند و از نکات کاربردی ان استفاده کنند

من این محصول را در تاریخ 1396/02/14 خریده ام

مرجان شمس عالم در تاریخ ۱۳۹۶/۰۲/۱۶ گفته:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۰

سلام استاد .با اینکه از کنکور ارشد امسال موندم و نتونستم شرکت کنم و بسیار غمگین بودم از بابت این موضوع اما الان روحیه ام رو بدست آوردم و میدونم که سال بعد من جزو نفرات اولم و حتما امسال حکمتی داشته که به کنکور نرسیدم و قرار بوده اول راه جذبش رو یاد بگیریم تا بهترین نتیجه برام حاصل بشه.سپاسگزارم از درس زیبا و پر بارتون

من این محصول را در تاریخ 1396/02/13 خریده ام

Nahid Heidary در تاریخ ۱۳۹۶/۰۲/۱۵ گفته:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۰

درود به استاد توانا
به جرات میتونم بگم این درس یکی از بهترین هاست و بی نظیره,,
به نظرم هر کسی قبل از هر ازمونی باید این درس رو بخونه,و روش درست خوندن و جذبی رو بیامورزه,واقعا خوشحالم که این درس رو شکار کردم و در ازمونی که پیشه رو دارم بهترین نمره رو میگیرم,شما واقعا استاد موفقیت هستید,چوون در هر زمینه بهترین راه کار رو به ما می آموزید,واقعا حسی که بعد خوندن این درس داشتم و دارم غیر قابل وصف هست,,چون دیگه فرمول رو میدونم و فقط تو زندگیم بکار میبرمش,خیلی خیلی خوشحالم و ازتون سپاس گزارم استاد موفقیت,بهترین استاد همه زندگیم

مهسا رضایی در تاریخ ۱۳۹۶/۰۲/۱۴ گفته:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۰

سپاس از خدای بزرگ
ممنونم از کائنات همیشه حرف گوش کن

من این محصول را در تاریخ 1396/02/13 خریده ام

مهسا رضایی در تاریخ ۱۳۹۶/۰۲/۱۴ گفته:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۱ ۰

سپاس از خدای بزرگ
ممنونم از کائنات همیشه حرف گوش کن

من این محصول را در تاریخ 1396/02/13 خریده ام

محسن محمودی در تاریخ ۱۳۹۶/۰۲/۱۳ گفته:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۰

عالی بود استاد عزیز. واقعا از صدتا کلاس کنکور بهتر بود. شما هنرمند نشان دادن لایه های مخفی ذهن هستید. واقعا شگفت زده میشم به دقت و ذکاوت شما.
یک پیشنهاد داشتم. اگه میشه یک فایل صوتی خود هیپنوتیزم هم برای امتحان بذارید. چون واقعا استرس امتحان رو همونطور که گفتید همه ما ایرانیها داریم. لطفا فایلو پست کردین اطلاع رسانی کنید تو کانال. بازم مرسی.

من این محصول را در تاریخ 1396/02/13 خریده ام

نرم افزار موبایل “ راز موفقیت ”

اپلیکیشن موبایل (آندروید) برای راحتی کاربران سایت و سوپر گروه استاد جولایی را از اینجا دانلود کنید.