موفقیت، موفقیت-فردی، موفقیت-مالی، موفقیت-شغلی

فرمول مثلثی تسخیر قانون جذب چیست؟ | چگونه از قانون جذب استفاده کنم ؟ - راز موفقیت

تعداد امتیاز: 9

چکیده مقاله :

انتشار : 1396/05/26 10 نظر 4,975 بازدید

بیشترین جستجو در اینترت در میان مردم جهان پیرامون "قانون جذب" این پرسش بوده است : "چگونه از قانون جذب استفاده کنیم؟ " مشکل اصلی این پرسش: چگونه از قانون جذب استفاده کنیم ؟ آن است که بوی تردید می دهد. یکی از مشکلات اصلی در استفاده از قانون راز و آفرینش، مقاومت های مخفیانه ذهن نسبت به آن است. شما نمی توانید از یک طرف قانونی را قبول نداشته باشید و از طرف دیگر از آن درست استفاده کنید. در این مقاله جذاب به زبانی ساده از نگاه "خانم راندا برن" کلید کاربری قانون راز و جذب را به شما تحویل خواهم داد. من بعد از یک جذب عالی این مقاله را نوشتم. امیدوارم احساس خوب را به تو دوست عزیز انتقال داده باشم.

فرمول مثلثی تسخیر قانون جذب چیست؟ | چگونه از قانون جذب استفاده کنم ؟  - راز موفقیت

واقعا قانون راز یا جذب چگونه عمل می کند؟

آیا کاربرد قانون جذب نیز مثل خود قانون، اسرار آمیز است؟

 

بر اساس قانون جذب و راز، هر رویداد خوب یا بد، مثبت یا منفی در زندگی شما، توسط شخص خود شما جذب شده است.

 

(لطفا اگر در این مورد تردید دارید حتما به فایل صوتی دانلود رایگان " قانون جذب چیست ؟ "  مراجعه کنید.)

 

بیاد بیارید زمانی را که در تنگنای شدید مالی بودید.

زمانی که تمام ذهن شما به صورت خواسته یا ناخواسته متمرکز یافتن راهکاری برای برون رفت از این شرایط بود و در همین شرایط دوست خوبی به شما پول قرض می دهد.

 

شما خودتان او را جذب کردید، حتی اگر از قانون جذب و عملکرد آن بیخبر باشید فرقی نمی کند. این را امروز بیشتر از هر دورانی مردم کره زمین پذیرفته اند که اتفاقات امروز ما حاصل تفکرات اکنون و گذشته ماست.

 

بیاد بیارید دوره هایی که توسط معلم، همکلاسی و یا همکاران آزار دیدید! بله درست حدث زدید، شما خودتان آنها را برای اذیت کردنتان دعوت می کنید.

دوستان ما در یک جهان کیهانی زندگی می کنیم. من و شما هر ثانیه از شبانه روز خود را درگیر این قانون کرده ایم و ناخودآگاه داریم از آن استفاده می بریم.

  • حتا در این حد که نیرویی شما را جذب خواندن این کتاب کرده است.
  • شما هیچ کاری را تصادفی انجام نمی دهید.
  • شما هرگز در مکانی خاص بی دلیل وارد نمی شوید!
  • شما با فرد نا مناسبی خود بخود ازدواج نمی کنید!
  • فلان اتفاق بد یا خوب بطور تصادفی برای شما رخ نمی دهد!

شما خودتان هستید که شرایط، اتفاقات، رخ دادها و در یک کلام حال و روز این لحظه خودتان را جذب می کنید. قانون راز و جذب همیشه و برای همه و در هر شرایط خوب یا بد کار می کند.

 

 

چیکار کنم تا بتوانم از قانون جذب استفاده کنم ؟

می دانم در این مقاله با کنجکاوی به دنبال پرسش بالا هستید.

خبر خوبی برای شما دارم.

برای اینکه بتوانید قانون جذب را بکار گیرید، لازم نیست کار سختی کنید. آری دوستان فرمول کاربری قانون راز و جذب بسیار ساده است.

شما باید قانون جذب را وارد جریان سیال زندگیتان کنید. شما باید برای خلق خودتان و زندگی رویایی تان گام های زیر را آهسته و پیوسته عادت خود کنید.

شما باید امروز آینده نزدیک خود را به زیبایی و با حس و حال خوب زندگی کنید. این کل کاری است که باید بکنید.

 

فرمول مثلثی تسخیر قانون جذب چیست؟

می دانید که من سالهاست در حوزه قانون جذب تدریس می کنم.

من قانون جذب را وارد زندگی هزاران ایرانی خود ساخته کرده ام.

آیا شما نیز هیجان زده می خواهید فرمول مثلثی ساده مرا بدانید. پس آماده باشید تا به زبانی بسیار ساده و کاربردی به شما بگویم: چگونه از قانون جذب استفاده کنیم؟

شما برای خلق خواسته‌هایتان تنها کافی است سه کار خیلی ساده را پیوسته انجام دهید:

 

1- بخواهید!

بخواهید دوست من بخواهید تا بیاید. لطفا کم هم نخواهید. به اندازه شایستگی ها و لیاقت تان بخواهید. میدانید لیاقت شما در زندگی چه اندازه است؟ من و خدا فکر می کنیم شما لایق همه ی بهترینها هستید! شما  خودت چه فکر می کنید؟

لطفا نظر خودتان را با ما در بخش نظرات این مقاله به اشتراک بگذارید. من همه نظرات را خوانده و اگر لازم شد جواب خواهم داد.

 

2- باور کنید!

با تمام وجود به اینکه خواسته‌ات محقق خواهد شد که نه، اکنون محقق شده ایمان قلبی داشته باشید.

مشکل ترین بخش آموزش قانون جذب در تمام دوره ها این مرحله بوده که من بتوانم به اذهان دانشجویانم بقبولانم که لطفا با تمام وجود باور کنید که خواسته شما محقق شده است، یعنی شما در آینده زندگی کنید.

ببینید و باور کنید که قانون راز و جذب در زندگی شما عمل کرده و آن رویا و یا خواسته شما اکنون و یا حتی شاید مدتی قبل را جذب کرده اید. شما زندگی رویایی خود را بطور طبیعی زندگی کنید.

باور کردن با تصور کردن بسیار متفاوت است. در تصور ، کار ذهن آن است که تصویر چیزی را که وجود ندارد، به ذهن خود دعوت کند. یک میهمانی کوتاه مدت است.

اما در باور جنس کار ذهن کاملا متفاوت است. ذهن باید تصویر چیزی را وجود ندارد، تصور کند که وجود دارد و هست و واقعیت است در ذهن بپروراند. باید واقعیتی که در آینده اتفاق افتاده و هست را بازسازی کند. اینجا صاحب خانه را در خانه ذهن خود می بیند. میهانی معنی ندارد.

آیا شما پاسخ پرسش: چگونه از قانون جذب استفاده کنیم ؟ را در این مرحله نیافتید؟ من به شما یقین می دهم اگر از این موضوع بتوانید درک درستی داشته و فرایند "باور پذیری قانون جذب" را صحیح انجام دهید، نیمی از راه استفاده بهتر از قانون جذب را طی کرده اید.

چگونه-از-قانون-جذب-استفاده کنم؟، قانون-جذب

3- دریافت کنید!

پس از خواستن و باور ایجاد شدگی خواسته‌ات کافی است بروید و آن را بردارید.

در این مرحله من از خود خانم " راندا برن " خالق قانون راز و یا همان قانون جذب، گله ای دارم.

شاید بهتر بود این مرحله را ترکیب اقدام و دریافت می نامیدند.

در واقع دوستانی که در " دوره غیرحضوری اسرار ناگفته قانون جذب " من شرکت کرده اند و یا محصولات سایت "راز موفقیت" را استفاده کرده اند، متوجه تفاوت دیدگاه من شده اند. من قانون جذب را با روانشناسی تلفیق کرده و باور دارم که قانون جذب قانون "بخواه و بخواب میاد" نیست. قانون جذب قانون "بخواه و با انگیزه و قدرت قدم بردار"، حتما می آید است.

پس در اینجا می پذیریم که نظر خود خانم راندا برن نیز قانون جذب اقدام گرایانه بوده و در مرحله دریافت شما باید کاری بکنید تا دریافت صورت گیرد.

مثالی که در کتاب راز آمده هم همین موضوع را تایید می کند که باید باور کنید خواسته شما پشت در منتظر شماست. آیا نباید تا دریافت آن گام بردارید و تا درب منزل بروید و در را باز کنید؟ اینجا منظور همان اقدام و عمل موثر و مفید است که من بسیار تا بسیار روی آن پافشاری دارم.

 

استاد جولایی، اینها را که خانم راندا برن به ما گفته بود!

همه دوستانی که بارها و بارها فیلم راز را دیده باشند و یا کتاب راز را خوانده باشند، این سه مرحله و یا در واقع چهار مرحله را می دانند.

پس فراق از اینکه آیا آن را بکار می گرفتید یا نه! شاید آنچه در بالا گفته شد را می دانستید، اما هدف اصلی من در اینجا این خواهد بود که این سه مرحله را در هم آمیخته و به گام های ساده تری که برای ذهن شما اجرایی تر جلوه کند تبدیل کنم. 

اگر همگام با من پیش بروید کاربری "اصل آفرینش آرزوها" را طوری برای شما ملموس و قابل اجرا می کنم که براحتی بتوانید آن را در زندگی خود پیاده کرده و از آن بهره ببرید.

پس در ادامه شما فرمول طلایی بکارگیری قانون راز و جذب را در 7 گام ساده و مشخص و روشن می آموزید. آیا این هیجان انگیز نیست که شما راز خلق رویاها را آموخته و بکار می گیرید؟!

 


بهترین پاسخ به پرسش: چگونه از قانون جذب استفاده کنیم ؟

 

گام اول: آرام سازی ذهن (مدیتیشن)

چگونه-مدیتیشن-و-مراقبه-کنیم

ذهن خود را برای 5 تا 10 دقیقه با استفاده از یکی از روش های مدیتیشن آرام کنید .

چگونه از قانون جذب استقاده کنم، قانون جذب

با انجام اینکار قدرت عملکرد مغز شما افزایش یافته و در عین حال ذهن شما در یک وضعیت آرام قرار می گیرد.

خاطر نشان می کنم که این مرحله اجباری نیست اما من روی انجام آن پا فشاری می کنم.

دوستان خبر خوبی برایتان دارم. برای آموزش مدیتیشن و مراقبه لازم نیست کتاب های قطور بخوانید و یا دوره های گران قیمت بروید. شما براحتی می توانید پکیج " آموزش مدیتیشن " را در همین سایت دریافت کنید.

 

گام دوم: با اطمینان خواسته های خود را مشخص کنید

لیست رویاهایت را همین امروز تهیه کنید

 

چگونه-قانون-جذب-را-بکار-بگیریم، قانون جذب

لیست آرزوهای خود را آماده ساخته و از بین آن ها خواسته های واقعی خود را مشخصا با موعد آفرینش آن ها در دفترچه آرزوهای خود یاداشت کنید. در این مرحله کوچک ترین تردید و کم باوری به مفهوم نخواستن و کنسل کردن سفارش خود به کاینات است.

این موضوع را همیشه به این صورت در ذهن و ضمیر خود جا بیندازید که شما دارید یک سفارش به کاینات می دهید. زمانی که شما فکری را در ذهن‌تان می‌پرورانید، در واقع سفارشی را به کاینات ارسال می کنید. کاینات همیشه یک کار می کند به تمام سفارشات جواب می دهد و خواسته شما را عینا و هم فرکانس با درخواست شما برایتان ارسال می کند.

پس بهتر است دقیقا بدانید چه می خواهید و متمرکز شوید بر همان خواسته واقعی خودتان. هرگاه شما بطور شفاف و دقیق از خواسته خود اطمینان نداشته باشید و یا کوچکترین تردیدی نسبت به خواسته خود داشته باشید، ذهن شما افکار پارازیت داری به کاینات ارسال می کند. پیامی که فرکانس نامشخص داشته باشد، پاسخ غیر مشخص و ناخواسته ای از طرف کاینات دریافت می کنند. افکار پارازیتی، به کاینات پیام های پارازیتی می دهد و کاینات هم چیزهایی و شرایط پارازیتی در مسیر شما قرار می دهد.

 

گام سوم: خواسته هایتان را از کاینات بخواهید.

 

چگونه آرزوهای بزرگ را نیز جذب کینم؟

 

چگونه-قانون-جذب-را-بکار-بگیریم، قانون جذب

درخواست کنید. تصویری از آنچه میخواهید به کاینات ارسال کنید. کاینات همیشه پاسخ می دهد و همیشه پاسخش مثبت است. همزمان ببینید که آن چیز در اختیار شماست.

تصویر سازی را درست انجام دهید. هر چقدر جزئیات بیشتری ببینید، هما‌ن‌قدر موثرتر است.

اگر خواهان آن اتومبیل خاص هستید. خودتان را ببینید که پشت رل نشسته و در حال رانندگی در خیابان های محل تان هستید. برانید، سرعت بگیرید، با دکمه های کنترل کار کنید.

شیشه سان روف را باز و بسته کنید. سیستم گرما و سرما را امتحان کنید. شتاب ماشین تان را امتحان کنید. هیجان را در تمام وجودتان حس کنید. لذت ببرید. دوستانتان را در پیاده رو ببینید. دست تکان بدهید. مراقب باشید جریمه نشوید.

به سمت خانه رفته و همسر و فرزندان تان و یا والدین تان را نیز سوار کنید و همگی با هم دوری بزنید. در برگشت اگر معتقد هستید یادتان نرود قربانی بکشید و تخم مرغ زیر چرخ های اتومبیل زیبای تان بشکنید.

همه چیز واقعی. با جزئیات دقیق. هرچقدر می توانید هیجان بیشتر و لذت بیش از اندازه بروز دهید. سیستم خلق آرزوها همیشه به واکنش های احساسی چه مثبت، چه منفی خیلی سریعتر و بهتر پاسخ می دهد.

 

 

گام چهارم: آرزوهایتان را یادداشت کنید.

آهنربای پول و ثروت شوید.

 

چگونه-قانون-جذب-را-بکار-بگیریم، قانون-جذب

جمله  را اینطور شروع کنید. «من بسیار خوشحال و شکرگزارم از داشتن . . . » جمله خود را با نام بردن چیزی که از کاینات می خواهید تمام کنید.

جمله حتما باید زمان حال باشد، طوری که انگار الان آن را دارید. از خطر استفاده از جملات منفی و آنچه «نمی خواهید» دوری کنید. گفتیم کاینات «نمی...» را نمی فهمد و در نتیجه وقتی بگویید من بیماری را نمی‌خواهم، او چیزی که درک می کند «می خواهم» است و از همان درخواست شما که بیماری بود بیشتر به شما می دهد. کار نوشتن آرزوهایتان را تا زمانی که معجزه آفرینش خواسته هایتان در زندگیتان تجلی یابد روزانه و هر روز جدیتر از روز قبل ادامه دهید. هنگام نوشتن لحظاتی چشمانتان را بسته و تصور کنید آرزویتان همین الان در حال برآورده شدن است. هیجان و احساسات مثبت خود را بروز دهید.

 

گام پنجم: احساسش کنید.

چگونه احساسات خوب و مثبت را در خود ایجاد کنیم؟

 

 

قانون جذب، چگونه-قانون-جذب-را-بکار-گیریم

در ذهن خود این باور را بوجود آورید که شما خواسته خود را دارید و اکنون احساسات بعد از دریافت آرزوهایتان را بروز دهید. شما به آرزویتان رسیده اید، آن را دارید، چه احساسی دارید؟ آن را بروز دهید. طوری حرف بزنید و فکر بکنید که آن را از قبل داشته اید. احساس واقعی داشتن. خیلی سخت است. رل بازی نکنید. باور داشتن رل بازی کردن ندارد. خیلی سخت است ولی اشکال ندارد اوایل باید رل بازی کنید و مثل یک هنر پیشه بعد از تمرینات کافی در نقش خود غرق خواهید شد و طبیعی و با احساس واقعی بازی خواهید کرد. این گام شاید مهمترین مرحله در عملی کردن قانون جذب باشد، چراکه درست از این لحظه است که قانون شروع به جواب دادن می کند و بعضی موارد اگر شما این کار را بکنید، شما دیگر احساس نمی کنید که دیگر به آن چیز نیاز دارید، در واقع چون شما این احساس را در خود دارید که آن چیز را هم اکنون دارید!

بنابراین، کاینات به این شیوه به افکار و احساسات شما پاسخ می دهد و شما آن را دریافت خواهید کرد.

 

گام ششم: شکرگذاری کنید.

چگونه قانون جذب را عادت زندگیمان کنیم؟

 

چگونه-قانون-جذب-را-بکار-بگیریم، قانون-جذب

دفترچه زیبایی برای خود تهیه کنید.

نام آن را دفتر شکرگزاری بگذارید.

شروع کنید به یادداشت کردن تمام چیزهایی که کاینات به شما داده است. بابت تمام چیزهایی که هم اکنون دارید شکر کرده و همچنین بابت تمام چیزهایی که کاینات به شما داده است شکرگزاری کنید. کاینات خیلی کارها برای ما انجام داده است.

با قدردانی از کاینات باعث می شوید تا کاینات انگیزه بیشتری برای انجام کارهای بیشتر برای شما و وارد کردن چیزهای بیشتر در زندگی شما شود.

ابراز سپاس و شکرگزاری، باعث تشدید سرعت پاسخ دادن به درخواست‌های شما توسط کاینات می‌گردد.

 

گام هفتم: کاینات را باور کنید.

چگونه باورهایمان را تغییر بدهیم؟

 

چگونه-قانون-جذب-را-بکار-بگیریم

تصور کنید شما در جهان دیگری زندگی می کنید که تقریبا بطور دقیق شبیه دنیای واقعی است، اما این جهان یک ویژگی منحصر بفرد و دوست داشتنی دارد که شما هر چیزی را واقعا بخواهید بلافاصله واقعیت پیدا می کند.

خودتان را در این دنیای عجیب ببینید که هرچه از کاینات درخواست می کنید، بی درنگ در زندگیت ظاهر می شود.

هرگز پس از درخواست با نگرانی به دنبال آنچه خواسته بودید اینجا و آن جا را نگردید. این جا درست جایی است که افراد با سردرگمی کارها را خراب می کنند. اگر قرار باشد که شما هر لحظه چشم به راه اتفاقی باشید تا درخواست شما را به دست شما برساند،
این درست به این معنی است که به کاینات بگویید: من آن را ندارم و آن را جذب خواهم کرد! «شما آن را ندارید . . . »

کافی است کمی صبور باشید. ناراحت نشوید اگر چیزهایی که خواسته بودید، خیلی زود در زندگیتان متجلی نشد. این نگرانی و استرس را از خود دور کنید که چطور می خواهد این چیزها در مسیر زندگی تان ظاهر شود.

تمرکز بر «چگونگی» کارکرد کاینات بجای جذب خواسته‌هایتان آن را از شما دور می کند. این افکار را رها ساخته و اجازه دهید کاینات برای شما کار کند. زمانی که در شما بابت توانایی های کاینات نگرانی «چگونه می توانید؟!» بوجود می آید، این نشان دهنده ایمان ضعیف شماست و نیز در واقع شما در کار خلقت دخالت می کنید و به کاینات می گویید که چه وظیفه‌ای دارد و چکار باید بکند، این درحالی است که شعور و جایگاه کاینات و قدرتش بسیار بالا تر از مقام بشر است.

 

دوست من اگر از این مقاله خوشتان آمده است، پیشنهاد می کنم مثل سایر اعضای سایت از این پست هم دیدن کنید. " چرا به رویاهایتان نمی رسید؟؟؟؟ "

 

لطفا این پست را با دیگران در فیس بوک، توییتر و تلگرام و اینستاگرام و ... به اشتراک بگذارید، بیایید کمک کنیم تا دوستان بیشتری "موفقیت" و "شادی" و "سعادت" را در زندگی خلق کنند.

یادتان باشد هر قدر فراوانی بیشتری برای دیگران خلق کنیم، خودمان بیشتر دریافت می­ کنیم.

 

درصورتی که هنوز سوالاتی دررابطه با موضوع "چگونگی قانون جذب را بکار بگیرم؟" در ذهن دارید در زیر این مقاله در بخش مقالات پرسش های خود را بنویسید. همه پرسش های شما جواب داده می شود. سری بعد که به این مقاله سر بزنید، جواب ها را می توانید بخوانید. 

 

با انگیزه و عالی بمانید.

قانون-جذب، قانون-جذب-کایناتلطفا، همچنان با ما باشید

سایت راز موفقیت - محمود جولایی

کانال راز موفقیت 

 

به این مطلب امتیاز دهید

نظرخود را با ما درمیان بگذارید

برای ارسال نظر باید عضو سایت باشید، اگر قبلا در سایت ثبت نام کرده اید اینجا را کلیک کنید.

نظرات سایر دوستان

در تاریخ ۱۳۹۶/۱۱/۲۹ گفته:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۰

سلام مثل همیشه مفیدو فوق العاده بود

نسیم سلام در تاریخ ۱۳۹۶/۱۱/۱۰ گفته:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۱

مقاله کامل و جامع و مثل همیشه عالی بود
من با باور و ایمان قوی تمام آرزوهایم را بدست آوردم. خدایا شکرت

فرزانه کرمی در تاریخ ۱۳۹۶/۰۸/۰۳ گفته:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۱

سلام استاد
خیلی عالی بود ممنون
استاد من هر روز که تجسم میکنم بعدش همش منتظرم که اون اتفاق بیفته و نمیتونم خواستمو رها کنم چون ذهنم درگیرشه که ممکنه بشه؟؟پس چرا نمیشه؟پس کی میشه؟
بعضی وقتام موقع تجسم اتفاقاتی که دوست ندارم بیفته میاد تو ذهنم و هر کاری میکم از ذهنم پاک نمیشه

سمیه رسولی در تاریخ ۱۳۹۶/۰۵/۳۱ گفته:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۱

با عرض سلام و خدا قوت خدمت استاد جولایی عزیز ، مقاله تون خیلی عالی بود واقعا برای من لازم بود تکرار این هفت گام ، ممنونم استاد عزیز بابت دلسوزی پدرانه تون ، متشکرم

فاطمه کریمی پور
فاطمه کریمی پور در تاریخ ۱۳۹۶/۰۵/۲۸ گفته:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۱

سلام و درود ب استاد جولایی بزرگوار .عالی بود این مقاله مثل بقیه مقاله ها .نکات عالی داشت مخصوصا اشاره ب مراقبه که در ابتدا باانجام ذهن خالی میشه و بقیه راهکارها .خداقوت

هلیا زندبار در تاریخ ۱۳۹۶/۰۵/۲۸ گفته:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۱

سلام و درود بر استاد،،
مثله همیشه مقاله بسیار جالب،پر نکته،کاربردی و فوق العاده عالی،،
اما واسه من به شخصه تو مرحله باور مشکل دارم،،چون واقعا چیزی که نیست رو باور کرد که هست،،البته من سعی میکنم با احساس خوب و عالی جبرانش کنم تا بیشتر به باور برسم،،اما با توجه به متن بالا ظاهرا این میشه نقش بازی کردن و بی فایده است!!!!!!

محمود جولایی
محمود جولایی در تاریخ ۱۳۹۶/۰۵/۳۰ پاسخ داده:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۱

درود بر شما. خیلی خوشحالم که بالاخره یک نفر تو این سایت از مقاله من انتقاد کرد.

اما در مورد تصور و تجسم چیزی که نداریش. دوست من اگر انسان همین کار ساده رو نمیکرد هیچ اختراع و ابتکاری صورت نمیگرفت. شما چطور ممکن بود موبایل رو در زمانی که نیست و وجود نداره بتونی اختراع کنی بدون اینکه قبلش بهش فکر کرده باشی و این نیاز رو تو ذهنت واقعی پرورش بدی و موجود و حاضر ببینیش؟

اگر نمیتونید این کارو بکیند بخاطر این هست که ذهنتون مقاومت میکنه. بقول انشتین تخیل یک قدرت هست. در مقالات دیگه این موضوع رو کامل توضیح دادم. در فایل صوتی رایگاه توضیحات محصولات هیپنوتیزم هم این بحث رو کامل تشریح کردم. مرسی که نظرت را با به اشتراک گذاشتی.

طلیعه نقدی در تاریخ ۱۳۹۶/۰۵/۲۷ گفته:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۱

سلام استاد
مثل همیشه عالی و کاربردی ..دیروز داشتم به ایراد کارم توی استفاده از قانون جذب فکرمیکردم که این مقاله اومد تو سایت... اینم خودم جذب کردم

محمود جولایی
محمود جولایی در تاریخ ۱۳۹۶/۰۵/۲۷ پاسخ داده:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۱

دوستانم. همه ما میتونیم رانندگی کنیم. به شرطی که اصول استفاده و کاربری اون رو یاد بگیریم. متاسفانه در ایران تا کنون کسی کاربری صحیح قانون جذب رو به ما نیاموخته و خوشحالم در این سایت این بستر برای ایران و ایرانی برای اولین بار بوجود امده که قانون جذب رو بصورت کاربردی یاد بگیرند.

منیر عرب صفری در تاریخ ۱۳۹۶/۰۵/۲۷ گفته:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۱

استاد این مقاله محشر بود تمام درسها توش گتجونده شده بود . خیلی صریح همه چیز توضیح داده شده من که از خوندنش لذت بردم . درست فرمودین . شاید یکی از دلایلی که ما دیر به ارزوهامون
برسیم اینه که به کار کاعنات و یاد اوری میکنم به زبان خودمون . این مقاله عالی بود استاد . خدا قوت شاگرد شما صفری

shandiz amidi در تاریخ ۱۳۹۶/۰۵/۲۷ گفته:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۱

خسته نباشید استاد عالی بود واقعا یه جورایی انگار ادامه ی درس 5 بود. لذت بردم. خدا قوت استاد

محمود جولایی
محمود جولایی در تاریخ ۱۳۹۶/۰۵/۲۷ پاسخ داده:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۱

دقیقا حق با شماست. از همه دوستانی که این بحث مورد توجهشون قرار گرفت خواهش میکنم این محصول "چرا به رویاهایتان نمیرسید ؟ (جلسه 5 از دوره اسرار ناگفته قانون جذب)" رو هم که کاملا مرتبط با این موضع و در واقع تمام رازهای پنهان کاربری قانون جذب هست رو مطالعه کنند.

یوسف شرقی در تاریخ ۱۳۹۶/۰۵/۲۶ گفته:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۱

با سلام خدمت جناب استاد جولایی و دیگر کاربران عضو سایت و خوانندگان محترم مقاله ای بسیار زیبا و بینظیر بود که حکم یک دوره کامل در حالت خیلی فشرده را دارد با اجازه همه چند مطلب مینویسم
کارکرد جهان هستی و کاینات این است که دارای قوانین ثابت و لایتغیری هست که با استفاده درست از ان میتوان زندگی خود را در هر جهتی که بخواهیم تغییر دهیم خیلی از وقت ها برای من این قوانین حکم اتومبیل سواری رو دارند که در هر جهت و مسیری که بخواهیم میتوانیم ان را به حرکت در بیاوریم و در واقع چگونگی رانندگی ما با این اتومبیل سواری هستش که مسیرهای مبدا و مقصد زندکی ما رو مشخص میکنند کسانی که درک درستی از قوانین داشته باشند میتوانند با کمترین تلاش بیشترین و بزرگترین نتایج را بدست بیاورند دوستان و همراهان قانون جذب که در در دهه نود میلادی و انهم توسط شخص خانم راندا برن به جهان معرفی شد از اول خلقت جهان وجود داشته است و تنها خدمت بزرگ بشریت تدوین و منظم نمودن این قانون بوده است که البته جهان هستی و خداوند و کاینات به کسانی که سعی در شناساندن قوانین جهان هستی به دیگر افراد را دارند پاداشهای بزرگی رو اعطا میکنند که اساتید بزرگ جهان و خانم راندا برن هم از این پاداش های بزرگ بی نصیب نبوده اند اما در کشور بزرگ و عزیزمان ایران چند سالی است که این قانون بزرگ هستی توسط اساتید بزرگوار و برجسته ای تدریس میشود اما به شکل های کاملا متفاوت و گاهی اوقات نادرست وجود افراد بزرگواری چون جناب جولایی مایه افتخار و مباهات ایرانی است که شکل درست و کاربردی ان را با هزینه های کم مادی برای ما به معرض نمایش قرار میدهند تصورات کاملا نادرست بخواه و دریافت کن سالهای زیادی ذهن و ضمیر افراد مختلفی رو در کشور عزیزمان به چالش میکشاند که من میخوام و بر روی خواسته ام اصرار دارم اما چرا دریافت نمیکنم که جناب جولایی بزرگوار مرحله بخواه اقدام کن و دریافت کن را در قانون جذب بصورت حلقه ای کاملا مفقوده برای همه مشخص کردند در واقع مرحله اقدام و عمل متناسب و صحیح و پرداخت هزینه یکی از مراحلی بود که بصورت خیلی اگاهانه متاسفانه در ایران عزیز مورد سانسور قرار گرفت تا شاید دستهایی نامریی از کاینات مراحل دریافت را در قانون جذب انجام بدهند غافل از اینکه این دستان نامریی اقدام وعمل خود ما میباشد مطالب خیلی زیادی برای نوشتن دارم اما ختم کلام و حسن ختام اینکه
تا نگردی اشنا زین پرده رمزی نشنوی
گوش نامحرم نباشد جای پیغام سروش

محمود جولایی
محمود جولایی در تاریخ ۱۳۹۶/۰۵/۲۷ پاسخ داده:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۱

درود بر شما مرد بزرگ.

امیدوارم بتونم توی دوره های بعد هم دانشجوی خلاق و قدرتمندی مثل شما جذب کنم.

قانون جذب را به ما بد و کج و ناقص اموختند اما من به شما قول میدم اگاهی من ایران را با قانون جذب راستین به دیایی زیبا و لایق و شاسته ایرانی تبدیل کنم.

لطفا در دوره های بعد هم با ما باشید.

به چه موضوعی علاقه مندید؟

مقالات پربازدید

محصولات پربازدید

نرم افزار موبایل “ راز موفقیت ”

اپلیکیشن موبایل (آندروید) برای راحتی کاربران سایت و سوپر گروه استاد جولایی را از اینجا دانلود کنید.