قانون ارتعاش در قانون جذب چیست؟|چگونه ارتعاش (فرکانس) قدرتمندی بفرستیم؟

33

زمان لازم برای مطالعه این مقاله ارزشمند 13 دقیقه است.


ارتعاش در قانون جذب چیست؟

 

ارتعاش (به انگلیسی: Vibration) در قانون جذب یعنی یکی شدن با رویا و خواسته. اگر برایتان این سوال پیش آمده است که ارتعاش یعنی چی؟ و در حالت کلی ارتعاش چیست، باید بگوییم که: قانون ارتعاش یعنی در خواسته خود حل شوی و خواسته تو در افکار و باورهایت کاملا مشهود باشد. این زیباترین درجه از ارتقا و رشد فردی است که در روانشناسی هم بسیار تاکید شده است. ما بر اساس نظام باورهای خود، احساسات و حال خود را می سازیم.

احساسات ما کیفیت فرکانس ذهنی-فکری ما را مشخص می کند. فرکانس همان سطح و کیفیت انرژی کار ذهن و یا بهتر بگوییم، کار تولید فکر در مغز است. پس اگر فکر خوب بکنید، فرکانس شما خوب و مثبت خواهد بود و اگر افکار غالب شما خوب و سازنده و مثبت باشد، باورهای مثبتی در شما شکل و ریشه میگیرد، و باورهای مثبت و قدرتمند در شما احساسات عالی و اشتیاق سوزانی برای “داشتن” و “بودن” بهتر و خوب تولید می کند و این می شود فرایند ایجاد و حفظ ارتعاش در قانون جذب.

چرا هنوز از دوره نخبگان قانون جذب برای تحقق آرزوهایتان استفاده نمی‌کنید ؟

 کلیک کنید تا عضوی از نخبگان قانون جذب باشید !‍ 

  مشاوره خرید محصول: ۲۶۷۲۱۸۴۱-۰۲۱

ارتعاش چیست - قانون ارتعاش - ارتعاش - ارتعاش یعنی چی

چرا همه در ارتعاش آرزوهای خود قرار نمی گیرند؟ (قانون ارتعاش قانون جذب)

 

صرفا اینکه شما چیزی را درخواست کنید کافی نیست. باید این خواستن از جنس خواستن یه “خواستگار سمج” باشد. یعنی لحظه به لحظه فرد فکر می کنید که چطور باید به عشق خود دست یابد. یعنی اگر همه خانواده دختر هم ناراضی باشند و هزاران مانع پیش روی او قرار گیرد او لحظه ای از خواستن کوتاه نمی اید. آیا شما تا حالا چیزی را مثل یک خواستگار سمج خواسته اید که به آن دست نیافته باشید؟؟؟ شاید موضوع ساده‌ای به نظر برسد، اما اعمال قانون جذب در زندگی روزمره اصلاً ساده به نظر نمی رسد. در ارتعاش بودن و یا افزایش ارتعاش کار ساده است اما باید همیشگی و مستمر در فرد به یک عادت فکری -ذهنی بدل شود. در غیر این صورت اینکه فقط لحظاتی از شبانه را در ارتعاش باشید و احساس خوب ایجاد کنید، هرگز کافی نیست!

راز بزرگ ارتعاش قدرتمند در قانون جذب

 

اگر روشی ساده از من می خواهید که با این تکنیک همیشه و در همه حال بدون اینکه بخواهید مدام مراحل فکر-باور-احساس-فرکانس-ارتعاش را مرور و دنبال کنید، ارتعاش خوبی از ذهن خود ساطع کنید، من لازم است راز بزرگ ارتعاش فرستادن خودم را برایتان بگویم. دوستان دقت کنید این یافته حاصل سال ها مطالعه و تحقیق و آموزش قانون جذب بوده و من “محمود جولایی” نتیجه را تضمین میکنم.

دستاورد دوست عزیزی از همراهان راز موفقیت به نقل قول از خودشان:

«من در خانواده ای کارمندی به دنیا آمده ام. یعنی می خواهم بگویم که، والدینم معتقد اند حتما باید به شغلی اشتغال داشت که بیمه شوید و به قول خودشان، آب باریکه ای برای زمان پیری و کوری داشته باشی. همیشه آرزو داشتم که کسب و کاری برای خودم راه بندازم و درآمد خودم رو داشته باشم و به اصطلاح آقای خودم باشم، اما این سخنان باور من را تضعیف کرده بود و اعتماد به نفس شروع کار را نداشتم. بعد از شرکت در دوره نخبگان و باور سازی اقدام کردم. با اینکه به تازگی ترفیع گرفته و مدیر یک بخش شده بودم از کارم استعفا داده و کسب و کار خودم رو راه اندازی کردم. به لطف خدا اکنون درآمدم پنج برابر شده و از شرایط زندگی ام بسیار راضی هستم.»

برای خواندن نتایج و دستاوردهای دوستان راز موفیتی ما کلیک کنید.

 

اما راز ارتعاش من چیست؟

 

 • دقت کنید دوستان، اگر می خواهید همیشه در ارتعاش خوب و هم سو با خواسته خود باشید؟
 • اگر می خواهید ارتعاش شما بطور اتومات روی هدف شما قفل شده باشد؟
 • اگر می خواهید از قانون جذب بیشترین نتیجه را بگیرید؟
 • اگر می خواهید 24 ساعته ارتعاش قانون جذب در سطح ارتعاش خوبی قرار داشته باشید؟

فقط یک کار کنید:

فقط کافی است تمام وقت، روی خواسته خود حس خوب تولید کنید و حس خوب خود را حفظ کنید.

قانون ارتعاش در قانون جذب چیست - معنی ارتعاش چیست - فرستادن فرکانس عشق

یعنی در ذهن و ضمیر و در عمل خود باور داشته باشید که به هدف خود دارید نزدیک می شوید و حتما به آن دست می یابید. این یعنی هم سو شدن فرکانس ذهنی شما با خواسته. مثلا اگر پول می خواهید، قانون ارتعاش ثروت و پول را به صورت فراوانی پول باید بفرستید. یعنی نمی شود شما احساس فقر و نداری و بدهکاری بکنید و در این حال قدم های رو به رشد به سمت ثروت و پول بردارید. با فرمول و راز بنده چطور باید عمل کنید.

با قانون فرکانس دنیای خود را تغییر دهید

 

دنیای خود را تغییر دهید. فرض کنید در بهترین شرایط ممکنه زندگی می کنید. هیچ محدودیتی برای پولدار شدن شما در بیرون از ذهن شما نیست. شما حس خوب برای خرج کردن پول دارید. شما با باور پولدار شدن هرچه سریعتر ایده هایی که به ذهنتان می رسد را جدی دنبال میکنید. شما هر اتفاقی را یک پله به سمت هدف میدانید. کافیست گام بعدی را بردارید. همیشه و در همه حال خشنودی و قدرتمندانه فکر و عمل می کنید. حرف شما کلام شما و عمل شما و احساس شما همگی یک معنی دارد و آن این است:

آخ جون!  چقدر عالی که جریان ثروت به زندگی من جاری شده. شکر میکنم که این همه اتفاقات خوب داره برای من میفته. من از پا نمی شینم چون موفقیت های بزرگ مالی در همین نزدیکی است.
همیشه و هر لحظه اشتیاق سوزان بیشتری برای جذب پول در من شعله ور میشه. تمام وجود  من شده جذب پول و سلول به سلول من از اینکه ثروتمند شدم، شاد و شکرگزارهست. خدایا شکرت.

چرا هنوز از دوره نخبگان قانون جذب برای تحقق آرزوهایتان استفاده نمی‌کنید ؟

 کلیک کنید تا عضوی از نخبگان قانون جذب باشید !‍ 

  مشاوره خرید محصول: ۲۶۷۲۱۸۴۱-۰۲۱

 

افزایش ارتعاشات خویش

 

بسیار عالی. تا اینجا توضیح دادیم که چطور می توانید به راحتی با راز من ارتعاش را در خود به یک عادت ذهنی تبدیل کنید. اما از آنجایی که من شما دوستان و هزاران نفر مثل شما را خوب می شناسم که وقتی این راز را برایشان توضیح دادم اول خوشحال و شگفت زده شدند اما لحظه ای بعد اعتراض کردند که: استاد جولایی دلتون خوشه ها، احساس خوب رو از کجا بیاریم. استاد! وقتی هزار تا عامل بیرونی نمی گذاره دلت و احساساتت خوب باشه، چطور باید احساس خوب دائمی داشت؟ استاد! وقتی  سعی می‌کنی حس خوبی نسبت به پول داشته باشید اما همسرتون مدام از صورت‌حساب‌ها و گرونی می‌ناله؟

گاهی، شما سعی می‌کنید دید بهتری نسبت به شغلتان داشته باشید، اما همکارانتان یکسره بابت همه‌چیز گله می‌کنند. گاهی، شما سعی می‌کنید ترس‌های گوناگون خویش را به طُرُق مختلف خنثی کنید، اما نمی‌توانید از این همه غم و غصه‌ رهایی یابید. شما سعی‌ می‌کنید که دوست‌دارنده و همدل شوید، اما برادر زن شما دائماً رفتارهای مزخرفی از خود نشان می‌دهد و شما دلتان می‌خواهد با مُشت به صورتش بکوبید. به طور کلی، مواقعی در روز، شما سعی‌ می‌کنید تا مثبت‌ باشید و حس خوبی داشته باشید، اما افراد دور و برشما فقط در مورد بدی شرایط و آدم ها و چیزها صحبت می‌کنند.

از اقتصاد جهانی گرفته تا بقالی سر کوچه!!! همه کس و همه چیز را منفی می بینند و احساس و ارتعاش منفی می فرستند!!! در واقع این افراد چوب‌های زیادی لای چرخ ما می گذارند و به نظر می‌رسد که واقعاً دشوار بتوان احساس امنیت و آسایش و آرامش کرد. اینکه احساس کنید به چیزی که می‌خواهید برسید، با وجود تمام اتفاقات ناگواری که رخ می‌دهد بسیار بعید به نظر می‌رسد. حتی ممکن است به این نتیجه رسیده باشید که بیرون کردن تلقینات دیگران از ذهنمان کار حضرت فیل باشد. اما یک مسئله وجود دارد عزیزان من… هرچند که ممکن است سخت به نظر آید، اما اگر واقعاً می خواهیم تغییری در زندگی خویش ایجاد کنیم و اگر می‌خواهیم قانون جذب را تحت سلطۀ خویش درآوریم، لازم است که روی آن کار کنیم.

معنی ارتعاش چیست - معنی ارتعاش - ارتعاش یعنی چه

بیشتر مطالعه کنیم. راه کار دقیقا این مسئله را پیدا کنیم. راهکار جدید را بکار بگیریم و همچنان در مسیر موفقیت های بزرگ خود بمانیم و نه اینکه فریاد بزنیم:

 • دیدید قانون جذب جواب نمی دهد؟
 • دیدید قانون جذب برای من کار نمی کند؟
 • دیدید من آدم بدشانسی هستم؟
 • دیدید خدا با من قهره؟

نمی‌توانیم فقط تربیت کودکی، مدرسه، رسانه، خانواده یا به طور کلی جامعه را سرزنش کنیم که در سر راه ما قرار می‌گیرند. ذهن شما از انجام چنین کاری خوشحال خواهد بود، بنابراین به هویتی که برایش آشناست باز می‌گردد…شاید عالی نباشد، اما راحت است و می‌داند انتظار چه چیزی را داشته باشد. ذهن همیشه اقدام نکردن و فرار از تغییر را انتخاب خواهد کرد. شاید فهمیده باشید اینکه ذهن شما تغییر را چندان دوست ندارد توجیه می‌کند که چرا احساس بدی دارید و چرا در زندگی دچار گرفتاری هستید، و قبل از اینکه به خودتان بیایید به نقطۀ آغاز بازگشته‌اید.

اجازه می‌دهید زندگی برای شما اتفاق بیفتد و هیچ کنترلی بر آن ندارید. شما می‌توانید زندگی خود را تحت کنترل بگیرید، این قدرتی است که همیشه در اختیار شما بوده است.عامل اتفاقات زندگیتان، خودتان باشید و نه پدر و مادر و دوست و همسر و همکار و شهردار و معلم و رقیب و نه هیچ کس دیگر! بنابراین اگر حس می‌کنید ارتعاش شما دائماً تحت حمله از طرف دیگران و شرایط بیرونی است، در اینجا به بررسی چند روش می‌پردازیم که شما را با آن‌چه که می‌خواهید هماهنگ می‌کند و انرژی لازم را به شما می‌دهد تا از چیزهایی که نمی‌خواهید رهایی یابید.

قانون ارتعاش - معنی ارتعاش - ارتعاش یعنی چه

چگونه قانون ارتعاش را در همه شرایط بکار بگیریم؟

 

محرک‌ها و احساسات را نادیده نگیرید… آن‌ها را امتحان کنید.

هنگامی که برای اولین بار به صورت آگاهانه با قانون جذب کار می‌کنید، احتمالاً تصور کرده‌اید که کاملاً خوشحال می‌شوید و چیزهایی که می‌خواهید به بهترین و غیرمنتظره‌ترین شکل به درون تجربۀ شما پرواز می‌کنند.“واقعیت درونی و بیرونی شما” از افکار، احساسات و اعتقادات غالب شما ساخته می‌شود و شما باید به نحوی فکر، احساس و عمل کنید تا به چیزی که می‌خواهید برسید.

خیلی ساده است، نه؟ در تئوری شاید این گونه باشد، اما در عمل اوضاع فرق می‌کند. خواهید فهمید که نمی‌توانید به سادگی افکار و باورها و اعتقادات به درد نخور خود را رها کنید. ذهن شما کاملاً متقاعد شده که آن‌ها درست هستند.تغییر الگوی فکری سخت‌تر از آن است که تصورش را بکنید. حفظ حالت گذشته خیلی راحت‌تر از کسب افکار جدید، شاد و درخشان است. تغییر احساساتی که مدت‌های مدید درگیر آن‌ها بوده‌ایم، اصلاً کار ساده‌ای نیست.فرقی ندارد که تا چه اندازه در تئوری بر قانون جذب مسلط می‌شوید و ایده‌ها را چقدر قوی در درون خود نهادینه می‌کنید، کلی شرطی‌سازی وجود دارد که لازم است آن‌ها را غیرفعال کنید.

وحشت نکنید… این بدین معنا نیست که شما تا وقتی هویت و دنیای درونی خود را تغییر ندهید، محکوم به عذاب هستید. به محض اینکه تغییری هرچند خیلی خیلی کوچک صورت پذیرد، اتفاق‌های خوب شروع می شوند.دلیل عدم موفقیت شما در افزایش ارتعاشات خویش این است که هنوز کاملاً قانع نشده‌اید که قانون جذب واقعی است. نمی‌توانید یک شبه سیستم اعتقادی خود را عوض کنید.نمی‌تواند یک دفعه عاشق خود شوید آن هم بعد از اینکه سال‌ها خود را خوار کرده‌اید و از آن‌جا که تمام این‌ها هنوز در شما وجود دارد، ممکن است گاهی مواقع با قدرت بیشتری بازگردد.

شما تجاربی خواهید داشت که تمام شک‌ها، ترس‌ها و عزت نفس پایین شما را انعکاس می‌دهند. شما چیزهایی را خواهید دید، شنید و تجربه خواهید کرد و شیوه‌های قدیمی تفکر شما همچنان باقی خواهند بود زیرا تراکم آن‌ها همچنان موجود است.انسان وسوسه می‌شود که تمام این‌ها را نادیده بگیرد و وانمود کند که همه چیز روبراه است. اینکه شما کاملاً خوشحال هستید. اما نیستید و این اصلاً اشکال ندارد.

قانون هم ارتعاشی “باب پراکتور” را تمرین کنید

 

ارتعاش یعنی چه - ارتعاش - قانون ارتعاش

باید در مورد اعتقادات، افکار و احساساتی که درون خود دارید صادق باشید. باید آگاه باشید که تا چه اندازه نسبت به هر آن‌چه شما را پایین می‌کشد واکنش نشان می‌دهید، زیرا بخشی از شما هنوز با آن همانند است. یکی از بزرگ‌ترین موانعی که بر سر راه ایجاد آگاهانۀ واقعیت ما وجود دارد این باور است که ما باید کاملاً خوشحال باشیم و منفی‌بافی‌های درون را نادیده بگیریم. اما اگر درون ما منفی‌گرایی هست، باید با آن کنار آمد. هنگامی که می‌بینید به چیزهای بیرونی واکنش نشان می‌دهید و از یک حالت احساسی خوب خارج می‌شوید، باید ببینید که چه اتفاقی در حال رخ دادن است.

این سوالات را در این حالات نوشته و به همه آنها کتبی پاسخ بدهید:

1- چه چیز شما را تحریک کرد و چرا اذیت شدید؟

2- چه باور محدود کننده‌ای این قضیه را به سطح آگاهی کشاند؟

3- چه افکاری آن را آغاز کرد؟

4- چه احساساتی به شما دست داد؟

انجام این کار و پاسخ به این 4 پرسش مهم در ذهن شما آگاهی جدیدی را تولید می کند. شما ناآگاهانه و بر اساس آگاهی جدید به مدار جدیدی خوانده می شوید که هم ارتعاشی در شما شکل میگیرد. یکی از قوانین اصلی قانون جذب است که ما آن را قانون هم ارتعاشی و یا قانون ارتعاش باب پراکتور می دانیم. باید با خودتان صادق باشید.

احساسات خود را صرفاً به این دلیل که فکر می‌کنید نباید این گونه باشند، سرکوب نکنید، زیرا این با دیدگاه «روشنگرانه» جور در نمی‌آید. بسیاری از باورها و احساساتی که بالا می‌آیند، احتمالاً منطقی نیستند… صرفاً به این دلیل آن‌ها را نادیده نگیرید. این کار شما مقاومت های جدیدی در ذهن شما ایجاد می کند. اگر شما این سوالات را پاسخ ندهید، همچنان درک نخواهید کرد که چه چیزی مانع از این می‌شود تا شما به یک حالت انرژیک والاتر دست یابید.

 اگر این موانع را شناسایی نکنید، بعید است که بتوانید خواسته‌هایتان را جذب نمایید. شما بیرون از دنیای نیروهای متعالی خواهید زیست و افسوس می‌خورید که چرا قانون جذب کار نمی‌کند. صرفاً خواستن یک چیز کافی نیست… باید خود را با آن هماهنگ کنید. اکثر ما چندان با چیزهایی که می‌خواهیم هماهنگ نیستیم زیرا تحت تاثیر سال‌ها شرطی‌سازی قرار داریم. اما این بدان معنا نیست که هرگز نمی‌توانیم با آن هماهنگ شویم. اما رسیدن به آن‌چه که می‌خواهیم نیازمند این است که پاکسازی‌های زیادی در رابطه با ارتعاشات خویش انجام دهیم و مالکیت تجارت و احساسات خویش را به عهده بگیریم. لازمۀ این کار ارزیابی جایگاه فعلی خودمان است.

قانون فرکانس در قران - قانون جذب در احادیث - کائنات و خدا

باز هم می‌دانم که این کار جذاب نیست، انتظار این بخش از فرآیند را نداشتیم. به این دلیل که سوء تعبیرهای بسیاری دربارۀ قانون جذب و نحوۀ دگرگونی انرژی توسط آن وجود دارد. نیازی نیست که هر بار اتفاق بدی برای شما رخ می‌دهد، به بررسی عمیق آن بپردازید. هرگاه که واقعاً حال خیلی بدی دارید، بهترین کاری که می‌توانید انجام دهید این است که حواس خود را با یک کار جالب و متفاوت پرت کنید. من به شخصه طرفدار زمزمه کردن یک آهنگ خاص هستم. حواس‌ پرتی عمدی ذهن، می‌تواند معجزه کند. اما نباید همیشه روی آن حساب کنید.

شما سعی دارید باورهایی را تغییر دهید که مدت‌ها آن‌ها را نگه داشته‌اید و بارها شرایطی پیش خواهد آمد که شما باید به اعماق آن‌ها بروید و ببینید اوضاع از چه قرار است. ممکن است همیشه خوشایند نباشد و شاید با عواطفی مواجه شوید که سرکوب کرده‌اید. این بدین معنا نیست که باید خود را شکنجه دهید. با مقاومت و درد آشتی کنید… این قضیه خیلی مهم است.

تصویر سازی خلاقانه کنید تا در ارتعاش بمانید

 

تصور کنید که می‌خواهید اوضاع چگونه باشد و می‌خواهید روز چگونه سپری شود

یکی از بهترین راه‌ها برای حفظ ثبات ارتعاش خویش این است که اندکی پشت خواسته‌هایتان و نحوۀ اجرای آن‌ها در زندگی روزمره انرژی بگذارید. ما به سادگی فراموش می‌کنیم که قانون جذب چیزی فراتر از صرفاً دستیابی به خواسته‌هاست. کار کردن به صورت آگاهانه بر روی انرژی می‌تواند مزایای فراوان دیگری برای ما داشته باشد. از استرس و محنت ما می‌کاهد و شرایط دشوار، بهتر سپری می‌شوند و زندگی جریان متناسبی به خود می‌گیرد. ارتعاش والا به خوبی‌های فراوانی می‌انجامد، مثل عملکرد عالی در دستیاری فروش محصولات، واکنش‌ بهتر مشتریان به تاخیر در تحویل سفارش، رسیدن به مغازۀ خلوت، تصمیم همسر شما برای کمک در کارهای خانه و آشپزی، همکاری دختر شما در انجام کارهای خانه، حل خود به خود مشکلات و بسیاری مسائل عالی دیگر.

می‌تواند کیفیت تعامل ما با اطرافیانمان را تغییر دهد، به ما اجازه دهد با افرادی بهتر و مهربان‌تر معاشرت داشته باشیم که زندگی را برایمان آسان می‌کنند.

به صورت خود به خود راه‌حل‌‌هایی برای مشکلات پیدا می‌شود که شما اصلاً فکرش را هم نمی‌کردید. و مهم‌تر از همه، به شما اجازه می‌دهد تا همۀ خوبی‌ها را برای خود تجلی بخشید. این قضیه به شما نشان می‌دهد آن‌چه که می‌خواهید امکان‌پذیر است و این مدرک، کار ما را برای داشتن احساس خوب نسبت به اتفاقاتی که در اطراف ما رخ می‌دهد، آسان‌تر می‌کند. همچنین کنار گذاشتن تمام باورهایی که مناسب شما نیست را آسان‌تر می‌کند.

 • پس در زندگی روزمرۀ شما چه اتفاقی رخ می‌دهد که دوست دارید بهتر شود؟
 • می‌خواهید چه اتفاقی بیفتد؟
 • چه سناریویی حفظ ارتعاشات قدرتمند را آسان‌تر می‌کند؟
 • می‌خواهید چه احساساتی را بیشتر تجربه کنید؟
 • می‌خواهید چه احساساتی را کمتر تجربه کنید؟

فهم این موضوع گام بسیار مهمی در کسب انرژی است، اما کافی نیست. شما باید تحرک بیشتری در خود ایجاد کنید. اگر موقعیت‌های ناخواسته برای شما مشکل خلق می‌کنند، انرژی خود را بر زمان حال متمرکز کنید. لازم است یک سری‌ کارهای مقدماتی انجام دهید. هر روز چند دقیقه‌ای را صرف تصور این سناریوهای جذاب و احساسی بکنید. بگذارید جریان سیال احساس همیشه در شما جاری باشد. نیازی نیست خیلی خاص به یک مسئله بپردازید. هدف این است که احساسات مطلوب را بیشتر در خود ایجاد کنید.

هرچه که شما را به آن می‌رساند خوب است زیرا شما به دنبال تجربۀ آن احساس مورد نظر هستید. مهم‌ نیست چطور اتفاق می‌افتد و شما نمی‌توانید تمام راه‌ها برای تجربۀ آنها را پیدا کنید. می‌توانید در طول روز این افکار را تایید کنید تا انرژی کافی را به دست آورید. ابزار واقعاً مهم نیست… هرچه که به شما کمک می‌کند تا به آن احساسات دست یابید خوب است. از تغییراتی که رخ می‌دهد حیرت خواهید کرد. حیرت می‌کنید که کائنات چگونه از طُرُق مختلف شرایط را برای شما مهیا می‌کند. پس از مدتی، افزایش آن ارتعاش آسان‌تر و آسان‌تر می‌شود و به راحتی موانع را از سر راه بر می‌دارید.

قانون ارتعاش در قانون جذب - ارتعاش چیست - ارتعاش - ارتعاش یعنی چه - مغنی ارتعاش

تا پای مرگ تغییر کنید تا ارتعاش شما تغییر کند

 

شما مجبورید تعدادی تغییر را در خود ایجاد کنید و برخی از آن‌ها ناخوشایند خواهند بود در حین کار با قانون جذب، یکی از کشفیات شما این خواهد بود که عوامل بیرونی تا چه اندازه بر احساسات، افکار و سیستم اعتقادی شما اثر گذاشته‌اند. در می‌یابید بسیاری از مزخرفاتی که درگیریش هستید هرگز متعلق به شما نبوده است. فکر می‌کنید مال شماست زیرا در تجربۀ شما تجلی یافته‌ است.

اما این طور نیست و شما خودتان آن را از میان دوستان، خانواده، مذهب و جامعه انتخاب کرده‌اید. از آن‌جا که شما استاد معنویت نیستید و هویت جدیدی که کسب کرده‌اید اندکی شکننده است. چیزهایی که در تجربۀ شما وجود دارند و موجب ناراحتی‌تان هستند را حذف کنید. ممکن است برخی از این تغییرات ناخوشایند باشند اما اگر واقعاً به دنبال خواسته‌هایتان هستید، بهتر است آن‌ها را اعمال کنید. برخی مواقع نمی‌توانید پیشرفت زیادی داشته باشید و بهتر است گام‌های کوچک بردارید. ایرادی ندارد اما به شرطی که تلاش کنید. اگر ناهار شما با همکارانتان صرف بدگویی از رئیس و مشتریان می‌شود، شاید زمان آن رسیده که روتین خود را تغییر دهید.

قدم بزنید یا خود را با کتابی سرگرم کنید، یا از کتاب‌های خودیاری بهره ببرید. اگر برخی موضوعات ارتعاش گفتگوهای شما را پایین می کشد، باید با اقتدار بایستید و بگویید که رغبتی ندارید در مورد این موضوع صحبت کنید. ممکن است شما را متهم کنند که «خام» هستید و مشکلات دنیا را انکار می‌کنید یا به خاطر این چرت و پرت‌های مثبت‌گرایی احمق هستید. مردم این مسئله را شخصی قلمداد می‌کنند و نسبت به منفی‌بافی های خود حساس می‌شوند. این واکنش دیگران خارج از ارتعاش شماست و به شما که قصد خروج از این ارتعاش و مدار را دارید ربطی ندارد.

اگر افرادی در زندگی شما وجود دارند که به نظر نمی‌رسد با تغییرات شما سازگار باشند، شاید باید خود را برای تغییراتی در ارتباط با این افراد نیز آماده کنید. این ضرورتاً بدان معنا نیست که آن‌ها را فوراً از زندگی خود حذف کنید. ممکن است برخی از افراد شما را در ارتعاشات والا دنبال کنند و رابطه ادامه یابد. چرا شما الگوی آنها نشوید؟ پس ارتعاش خود را حفظ کنید، فالور خودش میاد!

اما بسیاری هم قادر نیستند شما را دنبال کنند، وقت‌گذرانی با آن‌ها باعث می‌شود در تغییر انرژیک شما خلل ایجاد گردد. هرکسی میخواهد موفق شود، مجبور است همانطور که ذهن خود را پاکسازی می کند، اطرافیان و مخصوصا دوستان صمیمی خود را نیز فیلتر کند. سختی تغییر همین کارهاست. شما باید یک سری حد و مرزها تعیین کنید. باید کاری کنید که دیگران بفهمند در تعامل با شما چه چیزهایی قابل قبول است و چه چیزهایی قابل قبول نیست.

شما باید صادقانه از نحوۀ وقت‌گذرانی خود ارزیابی به عمل بیاورید.

قانون ارتعاش

آیا فعالیت‌های مختلف شما انعکاس‌دهندۀ موضوعات حائز اهمیت برای شما هست؟ یا اینکه خود را در جایی سرگرم کرده‌اید که نمی‌خواهید آن‌جا باشید؟

 

شما نباید از آن دسته افراد باشید که یکسره از زندگی‌شان می‌نالند یا چنان گرفتار باشید که نتوانید “کتاب تغییر” بخوانید، مدیتیشن کنید، در حالی که همه برنامه های بی خود تلویزیون را تماشا می‌کنید و در اینترنت وقت خود را به بطالت می‌گذرانید. اگر می‌خواهید زندگی شما تفاوت کند، احتمالاً مجبور خواهید بود یک سری کارهای متفاوت انجام دهید. اگر واقعاً می‌خواهید انرژی شما تغییر کند، باید مایل باشید هرچه که می‌توانید انجام دهید تا از ارتعاش والا محافظت کنید و تحرک خویش برای حفظ مثبت‌گرایی را تحکیم بخشید. ممکن است تمام لحظات در ارتعاش نباشید و این اشکالی ندارد، اما باید ثبات و قرار نسبی داشته باشید. باید متعهد باشید. که بمانید باید در قبال ارتعاشی که مناسب شماست مسئولیت‌پذیر باشید.

نتیجه گیری از بحث قانون ارتعاش

 

 • اگر نمی‌خواهید نقش خود را از جهان هستی حذف کنید، پس باید جنگاور درون را بیرون بکشید و با باورهای محدود‌کنندۀ خویش ستیز نمایید و در مقابل سایرینی که (هرکسی و هر عاملی) احساسات و خلق شما را تحت الشعاع قرار می‌دهند، بایستید.
 • شما انسان هستید و طبیعی است که نتوانید تک تک لحظات را خوشحال باشید. لازم است برای تحقق این موضوع تغییرات بزرگی اعمال کنید. شما می توانید بیشتر لحظات خود را در دنیای انگیزه، عشق و اشتیاق سوزان آکنده از احساس بسیار خوب سپری کنید.
 • اما حال که آگاهی بیشتری از نحوۀ خلق واقعیت خویش دارید، باید افکار، احساسات و باورهایی را انتخاب کنید که با خواسته‌های شما تطابق بیشتری دارند. این همان هم سویی ارتعاشی با آرمان های شما را به دنبال خواهد داشت.
 • شما نمی‌توانید احساسات ناخوشایند خویش و بازماندن از دستیابی به خواسته‌هایتان را گردن سایر بیندازید. باید این موضوع را درک کنید که در تمام این مسائل مختار هستید و می‌توانید انتخاب کنید. این سایرین بد و یا تاثیرات بد آن ها را حذف کنید و اگرنه شما حذف خواهید شد.
 • شکی نیست که یک فرآیند مشخص پیش رو دارید و باید با خود مهربان باشید. بگذارید از احساسات رها باشید و خلق‌های بد و لحظات ترس و شک را بپذیرید زیرا آن‌ها اجتناب نا‌پذیر هستند. خوشبختانه کمال پرستی برای بهبود وضع زندگی ضروری نیست.
 • اما باید تمایل، وجود داشته باشد تا مرکز توجه و تمرکز خود را تغییر دهید و بدون دلیل احساس بهتری داشته باشید. این کار به شما کمک می‌کند تا خواسته‌هایتان را با سرعت بیشتری جذب کنید.
 • ممکن است گمان کنید که این دلیل کافی است، اما ذهن شما بحث‌هایی بسیار جدی در مخالفت با آن بر می‌انگیزد. ما حتی می دانیم انگیزه کافی برای این نوع زندگی وجود ندارد، اما شما می‌توانید به مرور زمان آن را ایجاد کنید.
 • به مرور زمان، ارتعاش شما به مدت بیشتری در فرکانس‌های بالاتر باقی خواهد ماند و هنگامی که به جاده خاکی بزنید، می‌توانید به سرعت بیشتری دوباره به مسیر قبلی خویش بازگردید. شما هرگز نمیتوانید 180 درجه بطور ناگهانی تغییر فرکانس بدهید.
 • این کار چه فایده ای دارد وقتی زندگی ارتعاش جدید مال شما نیست و خیلی زود به ارتعاش قبلی و عادت شده خودتان بر میگردید.
 • بهترین تغییر ارتعاش ان است که مزه کنید و اگر خوشتان آمد کمی تغییر ارتعاش بدهید و این تغییر گاماس گاماس ادامه داشته باشد. ما انسانیم و مجبوریم به روش انسان ها تغییر کنیم. تغییرات تدریجی ماندگاری بیشتری هم دارد. حتی احتمال زیادی دارد عادت ذهنی شما شود.
 • به خود اجازۀ انجام کارهایی را بدهید که احساس بهتری در شما ایجاد می‌کنند، مهم نیست چه کاری. هر چه باشد ارزشمند است.
 • این احتمالاً مهم‌ترین کاری است که باید انجام دهید تا در ارتعاش رویاهای خود به اوج برسید. من پس از 30 سال امروز کاری را پیدا کردم که در زمان انجام آن لحظه به لحظه سیراب احساس خوب می شوم.
 • جالب است فقط همین کار مرا در بهترین ارتعاش سرزمین رویاهایم قرار داده. این کار نوشتن مقاله، کتاب و تولید محتوا برای شما عزیزان است.

حالا نوبت شماست….

اگر از خواندن مفاله قانون ارتعاش و فرکانس لذت بردید لطفا آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید.

دانلود رایگان pdf مقاله قانون ارتعاش

33 نظرات
 1. خلج نظرات کاربران

  خیلی خوب بود مخصوصا وقتی گفتین که زندگی با ارتعاشی که مال شما نیست چه فایده ای داره زود برگردین به ارتعاش قبلی یعنی زمان دادن به خواسته و ثبات قدم در این راه
  عالی بود

 2. الهه قربانی نظرات کاربران

  سلام خیلی عالی بود احساس خوب مساوی با احساسات خوب

 3. شیرین ثناگو نظرات کاربران

  سلام
  مثل همبشه عالی بود
  این رو درک کردم که با ارتعاش خوب و نگه داشتن خودمون تو فرکانس عالی می تونیم بهتربنها رو برای خودمون رقم بزنیم و این فرکانس عالی بازتاب عالی روی اطرافمون داره و می تونیم عشق و مهریانی رو از خودمون ساطع کنیم

 4. جلال نظرات کاربران

  عالی بود عالی روان ،ساده قابل فهم ودرک سپاسگذارم

 5. محمد علی نظرات کاربران

  سلام دوست عزیز
  نکته های بسیار ظریف در متن شما وجود دارد که با چندبار خواندن انسان به آن می رسه و من که بیش از دو سال است که دارم روی علم موفقیت شخصی کار می کنم این نکته ها برای من بسیار آموزنده بود و بخصوص مبحث “قانون ارتعاش باب پراکتور ” که پاسخ خیلی از سوالاتم را در مورد قانون جذب و ترمزهایی که در لایه لایه های ذهن من وجود داره و جلوی پیشرفتم را گرفته، مفید واقع شد.
  از لطف شما سپاسگزارم
  همیشه عزتمند سربلند و سعادتمند در دنیا و آخرت باشید

 6. منییر نظرات کاربران

  سلام به استاد گرامی
  عالی بود دنبال یک هم چین مطلبی میگشتم با وجود دونستن اصل مدارها ولی این مقاله انگار خیلی ساده و روان توضیح داد برای حفظ ارتعاش و پایداری و موندن . چون با خودم همش زمزمه میکردم که چه طور مدار خودم را همیشه نگه دارم و حفظ کنم عالی بود ممنون استاد بابت زحماتی که میکشید و ابن مطالب ارزشمند و در اختیار ما قرار میدهید .

 7. منا نظرات کاربران

  عالی بوددست مریزاداستادگرامی

 8. ج الف نظرات کاربران

  با سلام و تشکر از توضیحات هوشمندانه و عمیق و دقیق شما و آرزوی بهروزی و موفقیت هرچه بیشتر .

 9. رستمی نظرات کاربران

  ممنون عالی بود

 10. باران نظرات کاربران

  درود خدمت استاد مهربان و گرامی .به مطالب جالب و ریز و کاربردی اشاره کرده اید و بسیار ساده و قابل فهم هستند مطالب شما.با تشکر فراوان .موفق و پیروز باشید

 11. سارا امیدی نظرات کاربران

  درود بر شما اقا مصطفی عزیز

  یادمه در مدرسه چند بار اخراج شدم. یادمه منو بخاطر ضعف درک مطالب آموزشی میخواستن برای همیشه از تحصیل محروم کنند

  یادمه جایی استخدام بود همه را قبول کردن و منو رد شدم.

  یادمه همه دوستان و اطرافیان به من لقب احمق بی عرضه داده بودن.

  و یادمه هیچ کسی از خانواده و اطرافیان فکر نمیکرد من آدم موفقی بشم…

  اقا مصطفی عزیز و سایر دوستانی که این مطلب رو می خونید و افکار مشابهی دارید، اینها فقط بخشی از شرایط رشد و بزرگ شدن آقای جک ما ، بنیانگذار امپراطوری علی بابا و سومین ثروتمند جهان است. لطفا عضو کانال راز موفقیت بشید و فایل های صوتی مرتبط را گوش کنید.

  اینها را من بهانه های شبه منطقی نام گذاری کردم. اینکه همه ادمهای اطراف و خانواده منفی هستن بهانه خوبیه ولی یادت باشه زیباترین گلها دقیقا در شنزارها و لجنزارها رشد میکنه. این افکار برای اقدام نکردن عالیه. افرین بهترین روش رو برای نابود کردن آیندن انتخاب کردی. خودتو ملامت کن و این بهانه ها را هم توی ذهنت تکرار کن…

  اما این ربطی به توانایی یا سرنوشت تو نداره. بلند شو مرد . با من فریاد بزن سرنوشت را باید از نو نوشت. سرنوشت رو باید از نو نوشت. سرنوشت رو باید از نو نوشت. سرنوشت رو ….

  توصیه میکنم فقط یک کار کنید. کتاب راز ها و نیازهای موفقیت ایرانی را همین امروز سفارش بدین و مطالبشو رو قورت بدین. چون نویسنده این کتاب زمانی حال شما رو داشت و مثل شما همراه این کتاب شد و از زمین سیاه بلند شد. یا علی بگو و همین الان با من بلند شو دوست من.

  عضویت در کانال راز موفقیت

 12. مصطفی نظرات کاربران

  جناب آقای جولایی
  بسیار خرسندم که مطالب ارزشمند شما رو خوندم.شما بدون چشم داشت اطلاعات و دانش خودتون رو به اشتراک گذاشتید و همین دقیقا گواه عاشق بودن شما به کار قلم زدن شماست.
  مدت زیادیه که من در مباحث قانون جذب غرق شدم.مقاله شما رو هم خوندم به قول شما حرکتی هر چند کوچک نتایج خودش رو داره و بی نتیجه نیست اما رسیدن به وضعیت ایده آل و مورد نظر توی شرایط فعلی محیط ما که با آدمهایی بانگرشهای منفی احاطه شده کشیده شدن به انزواست.و چاره ای جز این نیست .نظر شما چیه؟
  میشه خواهش کنم در چند سطر موفقیت در قانون جذب رو شرح بدید؟ممنون میشم.

 13. سارا امیدی نظرات کاربران

  درود بر شما آقای امیر عزیز

  ببینید دوست من

  شما خواسته و هدفتون رو با جزئیات مشخص میکنید؛ هرچه وضوح اهداف بیشتر ، بهتر ولی قرار نیست از همون ابتدا به چگونگی رسیدن به اون خواسته فکر کنید

  مثلا فرض کنیم یکی از خواسته های من خرید یه پرادو VX چهار در آفرود/ فول هست که قیمتش بالای 300 میلیون تومنه و من الان ماهی دو میلیون درآمد دارم و کلی هم خرج و مخارج

  اگه اینجوری بخوایم به قضیه نگا کنیم که بطور حتم اصلا نباید به همچین ماشینی فکر کنم و اگه فکر هم بکنم با توجه به شرایط فعلیم مطمئنا پشیمون میشم

  اینجاست که من در دوره نخبگان آموزش قانون جذب این موضوع رو کاملا بازش کردم و گفتم که بعداز تعیین اهداف، ما به چگونگی فکر نمیکنیم ولییییی اهدافمون رو میشکونیم و هر اقدام و عملی که به ذهنمون میرسه رو در جهت رسیدن به هدفمون انجام میدیم

  بعبارت دیگه وقتی نسبت به هدفمون اشتیاق سوزان داشته باشیم و ایمان و باور به رسیدنش داشته باشیم و احساس و ارتعاشمون صحیح باشه، اقداماتی به ذهنمون میرسه و اتفاقاتی برامون میفته که ما رو به هدفمون میرسونه

  پس صرفا فکر کردن خالی به هدف ما رو به خواسته هامون نمیرسونه و اقدام و عمل هم به روشی که گفتم لازمه

  موفق باشین

 14. امیر نظرات کاربران

  سلام برای رسیدن به چیزی فقط باید به خود خود اون چیز فکر کنیم؟
  به چگونگی و راه رسیدن به اون چیز نیاز هست فکر کرد؟
  گزینه ی اول خیلی ساده تره و گزینه ی دوم ادم رو گمراه میکنه و سخت تره

 15. سارا امیدی نظرات کاربران

  درود بر شما دوست عزیز

  در ارتعاش هدف قرار گرفتن یعنی یکی شدن با هدف

  یعنی حل شدن در خواسته

  یعنی اگه مثلا یه ماشین هیوندای … میخوای، همین حالا این ماشین رو حس و لمس کنی، با فکر کردن به ماشین مورد علاقه ت کلی ذوق کنی، برای رسیدن به ماشین مورد علاقه ت هرکاری لازم باشه بکنی، یعنی فکر کنی همین حالا این ماشین رو داری، انقدر درباره ش بدونی که بتونی ساعتها در مورد ویژگی ها و خصوصیاتش ریز ب ریز و جزء ب جزء حرف بزنی و از حرف زدنش درباره ش سیر نشی، یعنی بخاطر بدست آوردنش اقدامات موردنیاز رو انجام بدی

  مقاله ” چگونه ارتعاش انرژی شما ارتعاشات انرژی دیگر را جذب می کند ” رو هم حتما بخون

  در دوره نخبگان قانون جذب همه مفاهیم قانون جذب و ارتعاش و … بطور مفصل توضیح داده شده

  موفق باشی

 16. قاسم نظرات کاربران

  سلام دوست عزیز
  من چند با کتاب راهنمای درون هیچکس رو خوندم و واقعا معنای ارتعاش رو نفهمیدم.میتونید اونو توضیح بدید؟چون مطالب شما ظاهراً چکیده‌ای از این کتاب هست و از توضیحات شما هم سر در نیاوردم

 17. نعمت نظرات کاربران

  عالیه سپاس

 18. علی حسن نظرات کاربران

  با سلام و احترام محضر استاد بزرگوار. قانون ارتعاش و به تبع آن قانون جذب را باشفافیت کامل ارائه و تفهیم نمودند. ان شاء الله عاقبت بخیر باشید.

 19. مرییم کرمی نظرات کاربران

  بسیار بسیار عالی .خیلی مطالب خوب و تاثیرگزاری قراردارید.خداروشکر میکنم از بنده های خوبی مثل شما .براتون آرزوی موفقیت میکنم و انشالله که همه باقانون جذب آشنا بشوندو استفاده کنند.

 20. سارا امیدی نظرات کاربران

  درود بر شما خانم عاطفه عزیز

  لطفاً برای تهیه دوره نخبگان جذب و موفقیت به صفحه محصول زیر مراجعه کنید:
  دوره نخبگان جذب و موفقیت

  یا اینکه در تلگرام یا واتساپ به شماره 0912172854 پیام بدین راهنماییتون می کنند.

  و یا اینکه با شماره های : 02122274915 – 02122633880 و یا 09121752854 تماس بگیرید.

  در کانال راز موفقیت و یا اینستاگرام نیز میتونید پیام بدید.

  موفق باشید

 21. عاطفه نظرات کاربران

  سلام مطالبتون کاملا”مفیدوارزنده بود من خودم عضوکانال جذب هستم خواستم ازتون بپرسم من کجا میتونم این پک جذب موفقیت وخریداری کنم ممگنه راهنماییم کنید درضمن آبا ابن پک مجموعه کاملیه ؟ ممنون میشم جوابمو بدید

 22. علی نظرات کاربران

  با سلام خدمت جناب جولایی.
  متن بسیار عالی و آموزنده ای بود.
  ممنون میشم مطلبی هم در مورد پاکسازی برایمان تهیه کنید.
  با تشکر

 23. ندا نظرات کاربران

  همینو بگم که خیلی به این متن احتیاج داشتم در دقیقترین و درست ترین زمان به من رسید.

 24. سارا امیدی نظرات کاربران

  سلام نیکی خانم عزیز

  لطفا در کانال راز موفقیت عضو بشید و از فایل های رایگان ما استفاده کنید. جواب بسیاری از سوالات شما در کانال راز موفقیت وجود داره

  همچنین توصیه میکنم حتما در دوره نخبگان قانون جذب و دوره کوین ترودو شرکت کنید، قبل از ثبتنام نظرات شرکت کنندگان قبلی رو ببینید

  موفق باشید.

 25. نیکی نظرات کاربران

  خیلی ممنون بخاطر مطالب خیلی خوبی که میذارید ، من به تازگی با قانون جذب آشنا شدم و برام بسیار جذاب و جالبه چون برام یکبار اتفاق افتاده و خیلی دوس دارم که بازم اتفاق بیفته ، اما سوال اینه که با فکر کردن به خواسته ای که دارم میتونم بهش برسم ؟ البته فکر کردن و همسو شدن باهاش ، بعضی مواقع می‌تونه واقعا سخت باشه
  چون اتفاقات منفی هم در هر صورت بوجود میاد.

 26. سارا امیدی نظرات کاربران

  سلام خانم نورمحمدی عزیز

  سوالی که پرسیدید یکی از چالش های شرکت کنندگان دوره نخبگان قانون جذب ما هست و دوستان ما از همون ابتدای دوره تکنیک هایی رو یاد میگیرن که بتونن در موقعیت های مختلف ، احساسشون رو خوب کنن و ارتعاش همسو با خواسته هاشون رو ساطع کنن

  لطفا در کانال راز موفقیت عضو بشید و از فایل های رایگان ما استفاده کنید. جواب بسیاری از سوالات شما در کانال راز موفقیت وجود داره

  همچنین توصیه میکنم حتما در دوره نخبگان قانون جذب و دوره کوین ترودو شرکت کنید، قبل از ثبتنام نظرات شرکت کنندگان قبلی رو ببینید

  موفق باشید.

 27. زهرا نورمحمدی نظرات کاربران

  خیلی عالی بود…فقط یه سوال اینکه اگر تو یه محل کار یکی مدام اذیتت میکنه باید چه جور ارتعاشمون خوب نگه داریم

 28. علی نظرات کاربران

  بسیار کامل و جامع ، برای تمامی دوستان آرزوی موفقیت دارم

 29. سارا امیدی نظرات کاربران

  درود بر شما دوست عزیز

  سال خوبی داشته باشید.

  ارتعاش یک کار مشخص نیست. ارتعاش در قانون جذب یک فرایند فکری و یک سبک جدید زندگی است. من برای عملکرد قانون ارتعاش در زندگی شما 3 توصیه دارم:

  1- همیشه در احساس و باور جذب هدفت بمان.

  2- حتما کتاب بخواه تا برآورده شود را سفارش بده و بخوان.

  3- دوره غیر حضوری نخبگان جذب موفقیت رو شرکت کنید.

  می تونید اپلیکیشن راز موفقیت رو نصب کنید و همه موارد بالا رو تهیه کنید.

  موفق باشید

  راز موفقیت

 30. محمدد حسسین یعققوبی نظرات کاربران

  با سلام و عرض تبریک سال نو
  استاد ارجمند مقاله خوب شما را مطالعه کردم فقط میخوام یاد بگیرم زمانیکه خواسته ما تعدادش زیاد باشه برای اون چگونه ارتعاش ایجاد کنیم یعنی همزمان هم برای ثروت فرکانس بفرستیم هم برای شغل خوب هم برای داشتن مثلا خونه خوب و… لطفا راهنمایی فرمائید
  ممنونم
  تبریز
  یعقوبی

 31. جواادیان نظرات کاربران

  عااالی بود ممنون از شما???? واقعا نوشیدم مطالبتون رو..

 32. پانیذ جهاانشیری نظرات کاربران

  یه سوال داشتم ، از کجا میشه فهمید کسی به ما ارتعاش میفرسته ؟
  نشونه هاش چیه؟؟؟

 33. یاسر نظرات کاربران

  – چه باور محدود کننده‌ای این قضیه را به سطح آگاهی کشاند؟
  میشه لطفاً راجع به این گزینه ی کم به من توضیح بدین
  قانون هم ارتعاشی “باب پراکتور”
  منظور از چه باور محدود کننده ای یعنی باور خوب یا باور بد یعنی باور منفی یا باور مثبت

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پیام شما پس از بررسی منتشر می شود

پشتیبانی سایت توسط : پشتیبان وردپرس