موفقیت، موفقیت-فردی، موفقیت-مالی، موفقیت-شغلی

کتاب عزت نفس | عزت نفس روی میز شام (راهکارهای جدید برای بهبود عزت نفس)

تعداد امتیاز: 1

چکیده محصول :

انتشار : 1396/08/30 6 نظر 1,399 بازدید

عزت نفس یافته جدید و پر طرفدار دانشمندان حوزه روانشناسی و ارتقاء فردی است که امروزه تمام نگاه ها را به خود جذب کرده است. در اینجا قصد دارم کتابی را معرفی کنم که به شیوه ای خاص و متفاوت از گذشته گان، عزت نفس را معرفی می کند. کتابی که آنقدر به شما اطلاعات در مورد عوارض و صدمات و مشکلات کمبود عزت نفس می دهد که شما با آگاهی و تصمیم، قصد افزایش عزت نفس و بهبود عزت نفس خود را در خود به یک عزم راسخ تبدیل می کنید. شما با راهکارهای این کتاب عزت نفس خود را به آسمان ها میرسانید.

کتاب عزت نفس | عزت نفس روی میز شام (راهکارهای جدید برای بهبود عزت نفس)

داستان باورنکردنی اما واقعی - عزت نفس من

... در دوران دانشجویی کارم شده بود از این مشاور به آن مشاور و دکتر سر زدن.

حتی به پزشک متخصص مغز و اعصاب هم مراجعه کردم. یک مدل قرص به من داده بود که سه ماه مصرف می‌کردم و فقط آرام می‌شدم. فقط خوابم زیاد شده بود. فقط فعالیتم کم شده بود وگرنه حالم در درون همچنان داغون بود.

همه می‌گفتند مشکلت عزت نفس پایین هست. بعضی وقت‌ها هم می‌گفتند اعتماد به نفس و عزت نفس آسیب دیده‌ای داری! باید عزت نفس خودت را افزایش بدهی.

اما هیچکس نگفت چطور باید این کار را بکنم !


البته والدین می گویند در کودکی هر وقت کسی می آمد منزل ما، گویا من پشت در آشپزخانه قایم می‌شدم. یادم هست دوره دبستان همه به من زور می‌گفتند.

مخصوصاً از تولد تا چهارم دبستان که 6 بار جابجا شدیم (شهرهای مختلف) و من همیشه با آدم‌هایی که زبان و لهجه آن‌ها را درست متوجه نمی‌شدم مواجه بودم. نوجوانی فقط چند دوست صمیمی داشتم و با دیگران راحت نبودم.

بعدها هم در ارتباط با بیرون از خودم و مخصوصاً جنس مخالف مسئله داشتم. 
برای یک کار اداری یا مثلاً خرید باید در ذهنم فرآیندی را طی می‌کردم. اگر در کار اداری به من "نه" می‌گفتند دیگر ادامه نمی‌دادم و کار را رها می‌کردم. اگر برای خرید می‌رفتم باید می‌گشتم و مغازه‌ای پیدا می‌کردم که خیلی شلوغ نباشد. میهمانی که میرفتم، خدا خدا می‌کردم چند نفر آشنا باشند و من می‌چسبیدم به آن‌ها. نمی‌توانستم راحت نظرم را در جمع بیان کنم. حتی در مواردی که موضوع برایم جذاب بود و اطلاعات خوبی هم داشتم نمی توانستم به راحتی وارد گفتگوها بشم. تازه اگر کسی با نظر من مخالفت می کرد عموما بحث را ادامه نمی‌دادم.

 

آیا من نیز عزت نفس ضعیفی داشتم ؟

خلاصه تا ترم اول دانشگاه در جمع از درون آشفته بودم و فقط نگران قضاوت دیگران بودم و "از خودم" و "با خودم" لذتی نمی بردم. بهترین نظر بیشتر مواقع نظر دیگران بود و قضاوت آن ها از باور خودم در برخی موارد مهم تر بود.
همیشه تصور می‌کردم برخی افراد اطرافم از من سرتر هستند. از من خیلی شایسته‌ترند. یکی قد بلندتری دارد. یکی ثروت بیشتری دارد. دیگری سطح سواد بیشتری دارد و یکی دیگر هم ....

نیرویی از درون به من می گفت مشکلی دارم. درسم خوب بود اما فکر می‌کردم این مهم نیست و یا کافی نیست چون در ورزش ضعیف بودم یا مدالی نگرفته بودم. نمی دانم چرا ولی از آدم‌ها یک جور ترس داشتم.

از نگاه مستقیم چشمی هراس داشتم. از خودم و عملکرد خودم هم راضی نبودم.
بعدها اوایل جوانی به خانمی به‌شدت علاقه‌مند شدم. صد بار تصمیم گرفتم این موضوع مهم را به خود ایشان بگویم. اما حتی با خانواده خودم هم نتوانستم مطرح کنم. چون همیشه می‌خواستم بچه خوب خانواده و پسر خوبی باشم.


این حال رو تا اوایل جوانی هم کشاندم. فرصتی پیش آمد تا متوجه حالم بشوم. فردی را بعد از مدتها مجددا دیدم که هیچکدام از ویژگی های خوب و توانایی ها من را نداشت اما در جمع دوستان جدید آدم بسیار موفق و قدرتمند و صمیمی به نظر می آمد. من او را از قبل خوب میشناختم و این اتفاق در ذهن من یک علامت پرسش بسیار بزرگ ایجاد کرد.

 

احساس کردم باید راهی برای تغییر حال درون و شرایط بیرون باشد؟؟
در اواخر دبیرستان کمی به خودم آمدم و کمی بهتر شدم. شاید چون به شدت متمرکز "الگوی شخصیتی" جدیدم شده بودم. اما ریشه و عامل مسئله و مشکلم رو نمی دانستم.

اوایل دانشگاه اوضاع کمی پیچیده تر شد. چون اساتید خارجی بودند و کنفرانس، بحث های کلاس و کلا پرزنت کردن، برایم یک کار بسیار دشواری شده بود.

البته اگر این متن را هم دانشگاهی هایم بخوانند باور نخواهند کرد. چون در ظاهر بروز نمیدادم. 
 

خیلی اهل کتاب بودم. در واقعا معتاد کتابهایی با زمینه ادبیات داستانی بودم. در کتابخانه دانشگاه کتابی توجهم را جلب کرد. حدود 24 سال پیش بود.

 کتاب "از حال بد به حال خوب"The Feeling Good Handbook ) نوشته " دکتر دیوید برنز " بود. کتاب انگلیسی بود و مطالعه آن کمی برایم سنگین بود. البته درک محتوا هم دشوار بود.

این اولین کتاب روانشناسی بود که میخواندم. البته آن دوره کتابهای روانشناسی که در دسترس عموم باشد، هم بسیار کم بود.
به قدری بحث کتاب و روش شناخت درمانی برایم جالب و جذاب شد که با سختی کتاب را چند بار خواندم. آن موقع هنوز ترجمه کتاب نبود و خیلی دوست داشتم خودم این کارو بکنم.

اما این ایده طلایی هم مثل خیلی ایده‌های خوب دیگر در افراد با عزت نفس آسیب دیده فقط به صورت یک فکر گذشت و اقدامی صورت نگرفت.

نیرویی از درون به من میگفت: "این کتاب راهی پیش پایت خواهد گذاشت. آن را با دقت بخوان و بکار بگیر"
 

تقویت-عزت-نفس، افزایش-عزت-نفس، کتاب-عزت-نفس، عزت-نفس-روی-میز-شام

خواندن یک کتاب حال و روز من را به شدت دگرگون کرد.

هرچند موضوع کلی بحث کتاب از حال بد به حال خوب، "تقویت عزت نفس" و یا "رفع مشکل عزت نفس پایین"، نبود و بیشتر حول محور مشکل "افسردگی" می چرخید، اما این کتاب ارزنده آغاز تغییر موضوع مطالعاتی من در حوزه روانشناسی شد.

بعدها متمرکز شدم روی مشکلات خودم و اطرافیانم و موضوع رفع اختلال کم رویی و خجالت و بعد بهبود مهارت‌های فردی و ارتباطی و مخصوصاً افزایش عزت نفس و اعتماد به نفس را وسواس گونه دنبال کردم. با خواندن کتاب تصمیم گرفتم به مشاور مراجعه کنم. اولین بار خیلی سخت بود. اما مدتی گذشت و دیدم هیچ نتیجه ای از این طریق نمیگیرم. تغییری در خودم احساس نمیکنم. مجددا دنبال کتاب های مرجع به زبان فارسی گشتم. چند جلد بیشتر نیافتم و آغاز کار جدی مطالعاتی من با شروع خواندن کتابهای انگلیسی زبان معروف در حوزه های مختلف مرتبط، از همان موقع رقم خورد.
من با مطالعه کتاب‌های بیشتر و تخصصی تر، دیگر مراجعه به مشاور را ادامه ندادم. با هر کتاب خودم را بهترمی شناختم. علت رفتارها و عامل احساسات خودم را بهتر درک می کردم.

کارهای عملی توصیه شده در کتاب ها را بلافاصله آغاز میکردم و گام به گام تغییرات بیشتری را در خود ایجاد می کردم.
 

و دیگر بعد از آن دوره هرگز به مشاور و تراپیست مراجعه نکردم. البته بجز چندین سال پیش که در یک هفته زندگی من دچار سیل و زلزله و طوفان شد (5 فایل صوتی داستان یک هفته پر چالش زندگی من را می توانید در کانال راز موفقیت گوش کنید. ) و دیگر خودم حریف خودم نمی شدم. جالب بود در آن ایام همیشه به من می‌گفتند: "تو حالت هیچ مشکلی ندارِ و کمی به خودت زمان بده!" حتی جالب بود دکتری در جلسه اول بعد از 20 دقیقه گفتگو از من خواست که از ایشان تا پایان مشاوره، سه ایراد بگیرم. من آخر جلسه 15 ایراد گرفتم و دکتر حالش خیلی خیلی بد شد...

یادم هست در آن دوره سخت نیز دانش و آگاهی خودم کمکم کرد و گذشت آن ایام تلخ از زندگی و حال من.
 

 

داستان شکل گیری کتاب "عزت نفس روی میز شام" 

دوستانم مطالب بالا شرح حال یک آدم تخیلی نیست.

این فرد آلان دارد با شما گفتگو میکند. همان آدمی که برای گفتگو در جمع بیش از یک نفر مشکل داشت امروز توانست در سالن همایش 700 نفرِ "سمینار موفقیت و بهداشت" روان برگزار کند. دوستانم این داستان تغییر زندگی خود من بود که با شهامت در مقابل تو عزیز تعریف کردم.
من امروز عاشق ایجاد روابط جدید هستم. همین سایت و کانال راز موفقیت یکی از روش های ارتباط بیشتر می باشد.

امروز من شروع کننده ارتباط هستم. امروز واقعا از خودپنداره های عجیب دوران نوجوانی خودم تعجب میکنیم. من حتی چند سالی برای کسب و کار خودم بازاریابی حرفه ای را تجربه کردم و این امکان ندارد مگر به تمام مهارت‌های فردی و ارتباطی مسلط باشید.
امروز مدرس "ان ال پی" و "ارتباط کلامی" و "زبان بدن" هستم. همان نوجوان با عزت نفس آسیب دیده، امروز بخش عمده توضیحات مربوط به
عزت نفس در "ویکی پدیا" را به نام خود ثبت کرده ام.

 

 

دوستانم، همان کودکی که از ابراز نظر در جمع می هراسید، امروز با افتخار کتاب متفاوتی برای ترمیم و درمان مشکل عزت نفس آسیب دیده را تقدیم حضور می‌کند.


آیا من می توانم کمکت کنم؟

بله دوستانم من میتوانم کمکت کنم به شرطی که خودت بخواهی و خودت اقدام و عمل کنی.

من می توانم چون خوب می‌دانم چرا به این سایت مراجعه کردی!

 • من حتی می‌دانم مشکلاتی مرتبط با ضعف عزت نفس داری.
 • می‌دانم این حال خودت رو دوست نداری.
 • میدانم از اکنون خودت و شرایط زندگیت راضی و خرسند نیستی!
 • میدانم کم رویی و خجالت کالبد روانی تو را در خود تنیده و در چنگال خود گرفته است.
 • می‌دانم چقدر سخت است که در جمعی باشی که دوست داری اما به شدت احساس تنهایی بکنی. 
 • می‌دانم چقدر سخت است وقتی استاد از تو سؤالی می‌کند و جلوی دانشجویان کلاس رنگ و رو و حالت دگرگون می‌شود. زبانت بند می‌آید و قلبت می‌خواهد از جا کنده شود و حال بدِ بدِ بد را تجربه می‌کنی.
 • می‌دانم چه فرصت‌هایی را به خاطر اینکه نمی‌توانید به‌راحتی درخواست و نظر و پرسشتان را بیان کنید یا خودتان را پرزنت کنید، از دست می‌دهید.
 • میدانم در محیط کار همیشه دیگران را بهتر تصور می‌کنید. چون آنها بهتر از شما در جلسات حرف می‌زنند و خودشان را مطرح می‌کنند.
 • میدانم همیشه حسرت زندگی و شرایط و حال دیگران را می‌خوری. چون خودت را کم و ناشایسته و حتی شاید نا کافی می‌پنداری.
 • میدانم که در سن ازدواج هستی و کمترین مهارت ارتباط با جنس مخالف را نداری.
 • میدانم که در هر رابطه‌ای هم وارد می‌شوی به خاطر عزت‌ نفس ارتباطی ضعیف به‌شدت آسیب می‌بینی و حق و حقوقت زیر پا له می‌شود و وارد ارتباط بعدی می‌شوی و متأسفانه با همان نتایج تکراری روبرو می‌شوی. 
 • میدانم سخت ترین کار دنیا برایت پاسخ "نه" دادن به درخواست های نامناسب است. 
 • میدانم تصور می‌کنید پدر و مادر و مدرسه و جامعه و شرایط و ... مقصر حال بد تو هستند!

 

میدانم، چون همه حال تو را من نیز تجربه کردم. می‌خواهم به تو بگویم که "من درد مشترکم، مرا فریاد کن!" این عبارت زیبا را از استاد شاملو هرگز فراموش نمی‌کنم.


اگر واقعاً این شرایطی که درون آن غرق شده‌اید را دوست ندارید.

اگر مثل من روزی به این باور رسیده باشید که شاید واقعاً من محکوم به این حال بد نیستم.

واقعاً شاید شما هر روز به‌ زور چشمانتان را به این زندگی تکراری و تنهایی باز می‌کنید اما متوجه نیستید که با یک تغییر نگرش ساده در ذهن، احساس خواهید کرد در میان جمعی خوب و صمیمی و دوست داشتنی مشتاقانه هر روز چشمانتان را برای یک روز خوب پر از ماجراجویی می گشایید!!!

من روایت تغییر تو هستم. داستان تغییر من، بهترین دلیل برای ایمان تو به امکان تغییر توست.

لازم نیست راه سخت و طولانی من را بروی. تو امروز نقشه راه و کاپیتان باتجربه ای را در کنارت داری. فقط کافی است تصمیمت را بگیری و امروز اقدام کنی. یادت باشد بعضی وقتها خیلی زود دیر میشود.
دانلود-کتاب-عزت-نفس، تقویت-عزت-نفس، عزت-نفس-روی-میز-شام                           

طرح پشت جلد کتاب، اثر زیبای خانم غزاله جولایی                      

چگونه داستان تغییر کیفیت عزت نفس خودتان را شروع کنید:

دوستانم به همه شما سه توصیه دارم :

توصیه اول، لطفا مطالب مرتبط با تقویت عزت نفس موجود در این سایت را بخوانید. حداقل به هر چهار پست زیر سر بزنید : 

- عزت نفس چیست؟ تفاوت عزت نفس با اعتماد به نفس چیست؟

- 5 تکنیک طلایی برای افزایش عزت نفس یا حرمت نفس

- تقویت و بهبود باورنکردنی عزت نفس از طریق فایل خود هیپنوتیزم 

- بهترین روش افزایش عزت نفس یا حرمت نفس کدام است؟


توصیه دوم، در کنار تمام مطالعات و مراجعه به دکتر و مشاور خودت و هر کاری که تا کنون برای بهتر شدن حالت انجام می‌دادی، امروز به خودت شیرین‌ترین و ارزشمندترین کادوی زندگی‌ات را هدیه کن. 
کتاب "عزت نفس روی میز شام" را مطالعه کنید. لطفاً حداقل سه بار آن را با دقت بخوانید. بعد تمام تمرینات و کارهای عملی آن را جدی بگیرید و تکرار و تکرار کنید.

 

چرا باید این کتاب عزت نفس روی میز شام را بخوانم؟


چون این کتاب نگارش یک نویسنده ایرانی از جنس پوست و گوشت و خون تو عزیز است و ترجمه نیست.
چون این کتاب را کسی نوشته که از کودکی در چالش با دیو چند سر درون یعنی عزت نفس ضعیف و خجولی بوده است. 
چون نویسنده درد آشناست و هیچ‌وقت کسی بهتر از کسی که خودش درد را داشته نمی‌تواند حال امروز شما را بفهمد.
چون تصور کنید شما متوجه شده‌اید که بهترین کار این است که همه کتاب‌های خوب مرتبط با موضوع رفع اختلال عزت نفس را مطالعه کنید، اما وقت و حوصله و تخصص خواندن همه کتاب‌ها را ندارید. دوست من، اینجا کتابی را به شما معرفی کردم که تصور کنید همه کتاب‌های خوب عالم را خوانده حتی کتاب‌های تخصصی ارشد روانشناسی را هم خوانده و به سایت‌های مرجع هم همیشه سر زده و بهترین ایده‌های مؤثر و مفید برای تغییر کیفیت عزت نفس را برای شما هدیه آورده و بعد باقدرت نگارش داستان وار نویسنده، موضوعات پیچیده و تخصصی را زیبا و روان و به دور از هرگونه گفتگوی تخصصی و گنگ، برایتان تعریف می‌کند.

دوستانم بیایید تغییر از طریق مطالعه کتاب تخصصی را خیلی جدی بگیریم.


فراموش نکنیم، امروز حتی مشاورین و روانشناسان خوب، در سرتاسر دنیا در کنار کار درمان بالینی خواندن کتاب‌های خوب را توصیه می‌کنند.

فراموش نکنیم حتی بهترین روانشناسان دنیا نیز دانش خود را از خواندن کتاب های خوب دریافت کرده‌اند.
 

اما گفتم سه توصیه برای دگرگونی عزت نفس دارم.

توصیه سوم، برای تغییر و تقویت کیفیت زندگی و حال شما از طریق تقویت عزت نفس، تهیه پکیج آموزشی تقویت عزت نفس سایت راز موفقیت است. 
 

لطفاً کاری برای حال خود کنید. اگر این کار را نکنید دیگران برای حال خودشان کارهایی می‌کنند که ممکن است حال ما را بدتر کند.
لطفاً امروز اقدامی برای شرایط بهداشت روانی خودتان و خانواده انجام دهید، یادتان باشد اگر کاری نکنید همان حال و شرایط امروز و دیروزتان در آینده نیز در انتظارتان خواهد بود.

 

دانلود-کتاب-عزت-نفس، تقویت-عزت-نفس، عزت-نفس-روی-میز-شام

لطفا ، در مراحل خرید از سایت شکیبا باشید و در صورتی که مشکل داشتید و یا امکان خرید انلاین نداشتید و یا به هر دلیلی تصمیم به خرید از روش واریز از طریق عابربانک داشتید و یا نیاز به مشاوره قبل از خرید داشتید. تیم ما از طریق تلگرام  (09121752854) تمام وقت حتی روزهای تعطیل در خدمت شما عزیزان خواهند بود. همچنین از طریق سیستم چت آنلاین (دایره سبز گوشه چپ پایین صفحه نمایش شما در سایت - از من بپرس) می توانید سوالات خود را مطرح کنید.

کتاب-عزت-نفس

برای تهیه راحت تر کتاب از طریق پرداخت کارت به کارت و همچنین بصورتی که کتاب به نام زیبای خودتان و یا نام دوستانتان (جهت هدیه دادن) توسط استاد جولایی امضا شود، همین الان به شماره 09121752854 از طریق تلگرام پیام بدهید. (کتاب امضاء شده توسط مولف لطف دیگری دارد :-) )

 

پاسخ صوتی به سوالاتی که زمان خرید کتاب از سایت ما ممکن است پرسش شما نیز باشد.

موفقیت اتفاقی نیست، اما همیشه با یک اتفاق ساده آغاز میشود، شاید خواندن این کتاب اتفاق کوچکی باشد که زندگی شما به رویاهایتان تبدیل خواهد کرد. (محمود جولایی)

سایر کتاب های استاد جولایی :

1- خود آموز جمله سازی و زمانها در انگلیسی. (10000 تومان)

2- خود آموز قواعد املای انگلیسی. (10000 تومان)

3- تغذیه و رژیم های غذایی. (15000 تومان)

4- راز ها و نیازهای موفقیت ایرانی. (15000 تومان)

5- عزت نفس روی میز شام. (20000 تومان)

(لطفا، جهت تهیه پکیج کامل 5 کتاب زندگی ساز استاد با تخفیف ویژه با شماره 09121752854 تماس و یا در تلگرام پیام دهید.)

 

دانلود کتاب استاد جولایی لطفا، همچنان با ما باشید

سایت راز موفقیت - محمود جولایی

کانال راز موفقیت

عضو کانال "راز موفقیت" شوید و اگر از خواندن این مطلب لذت بردید، حتما آنرا از طریق لینک شبکه های اجتماعی زیر به اشتراک بگذارید و بدانید که من همیشه منتظر نظرات راه گشایتان در زیر این پست هستم.

خرید محصول کتاب عزت نفس | عزت نفس روی میز شام (راهکارهای جدید برای بهبود عزت نفس)

نکته: ارسال این محصول به سراسر کشور رایگان و تمام هزینه های ارسال آن به عهده راز موفقیت می باشد.

توجه: بعد از خرید محصول دانلودی، لینک های دانلود در پروفایل شما (با همان نام کاربری که آن محصول را خریده اید وارد شوید) در قسمت "سفارشات من" برای همیشه موجود می باشد و می توانید هر زمان که خواستید با استفاده از آنها، فایل مورد نظر را دانلود نمائید.

افزودن به لیست آرزوها

به این مطلب امتیاز دهید

نظرخود را با ما درمیان بگذارید

برای ارسال نظر باید عضو سایت باشید، اگر قبلا در سایت ثبت نام کرده اید اینجا را کلیک کنید.

نظرات سایر دوستان

elnaz mehrara در تاریخ ۱۳۹۶/۱۱/۱۰ گفته:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۰

درود بر استاد جولایی ارجمند.استاد عزیز من با مطالعه این کتاب بینظیرتون به یک سفر عمیق به درونم قدم گذاشتم و احساس میکنم تازه متولد شدم و روح زندگی در من دمیده شده و امروز از زندگیم از کارم از محیط پیرامونم خیلی لذت میبرم.افق نگاهم خیلی تغییر کرده.عشق جای نفرت و ارتعاش مثبت جای منفی را گرفته و ذهنم خالی شده از رنجشهاو روز ب روز ب سلامتی جسمی و روحیم افزوده میشود.خوشحالم این ویژگی بارز شما بخشندگی شماست.وبا عشق تمام این گوهرهای اسمانی را میبخشید واز خدا میخوام صد چندان دریافت کنید.برمبنای قانون شکرگذاری از شما بسیار ممنونم.

محمود جولایی
محمود جولایی در تاریخ ۱۳۹۶/۱۱/۱۱ پاسخ داده:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۱ ۰

درود بر شما خانم الناز عزیز

چقدر متن پیامتون زیبا و انگیزه بخش هست.

ممنونم که کتاب رو تهیه و راهکارهای طلایی ان را بکار گرفتید.

واقعیت این کتاب آن است که دقیقا حال خودم بوده،  در دورانی که برای پرواز موفقیت به دو بال قدرتمند نیاز داشتم متوجه شدم که جایی در کودکی این دو بال آسیب دیده.

این کتاب شما را با گذشته و مخصوصا کودکی اشتی میدهد و تولدی دوباره را تجربه خواهید کرد.

واقعا ازتون ممنونم بابت این پیام زیبا که پیام آشتی با خود و دوستی با حضرت دوست را به همراه داشت.

با انگیزه و پایدار بمانید

در تاریخ ۱۳۹۶/۱۱/۰۹ گفته:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۰

استاد واقعا عالی هست این کتاب.

محسن آشوری در تاریخ ۱۳۹۶/۱۰/۲۳ گفته:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۱ ۰

سلام ارسال محصول رایگانه،اون 5000تومان چیه؟

محمود جولایی در تاریخ ۱۳۹۶/۱۰/۲۴ پاسخ داده:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۱ ۰

سلام هزینه پست و بسته بندی هست که قطعا بیشتر از این هست اما بخشی رو از شما عزیزان طلب کرده ایم

 

فاطمه کریمی پور
فاطمه کریمی پور در تاریخ ۱۳۹۶/۰۹/۱۵ گفته:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۱

درود بر استاد گرامی .من خود چون عزت نفس پایینی داشتم این کتاب را با بهای خیلی کم تهیه کردم اما ارزش این کتاب بیش از این است واقعا کتاب عالی است راهکار های عملی اش ک خارق العاده و روم تاثیر داشته مممنونیم از برای این کتاب عاالی من ازش لذت میبرم .ب امید اینکه هر ایرانی یک ک عزت نفس فوق العاده ای باشد من کتاب قبلا درمورد عزت نفس خوانده بودم ولی یک چیز دیگر است .خداقوتتت استاد

محمد عباسی در تاریخ ۱۳۹۶/۰۹/۲۸ پاسخ داده:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۱

درود بر شما خانم فاطمه عزیز

تبریک میگم که برای رفع مشکل عزت نفس که به نظر من بزرگترین مشکل بشر در عصر حاضر است، اقدام کردید.

این کتاب دقیقا شرح حال خود بنده بوده و راهکارهای آن بهترینهای موجود در دنیای روانشناسی نوین  و تجربیات و یافته های خودم در جنگ با این دیو درون بوده و برای همین هم اینقدر مورد استقبال خوانندگان قرار گرفته است. هیچ چیز تئوری امروز به درد کسی که مشکل بهداشت روان دارد نمیخورد این را در طی این 100 سال دیدیم و امروز افراد اگاه تر از سابق فقط به دنبال راهکار عملی و قابل اجرا توسط خودشان هستند. افراد کتاب خوان امروز از مقدمه چینی ها و توضیحات تئوری خسته شده اند و وقت فلسفه چینی ندارند. 

کتابی را دوست دارند که مستقیم و بدون حاشیه مشکل را بیان و بلافاصله به صورت خود آموز راه کار اریه کند.

امیدوارم همه ایران این کتاب را به خانواده خود هدیه کنند.

موفق باشید

یوسف شرقی در تاریخ ۱۳۹۶/۰۹/۰۹ گفته:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۱

با سلام مجدد خدمت استاد عزیز و سایر بینندگان سایت پر محتوا و آموزنده راز موفقیت
واقعا بحث عزت نفس بحث خیلی مهمی هست که متاسفانه اکثریت قریب به اتفاق در مورد ان با کمبود روبرو هستیم و اگر میتوانستیم درک کنیم که موضوع تا چه اندازه مهم هست شاید در کنار خرید های ضروری روزانه و حتی نان خریدن و غإا خوردن هم به فکر جبران این کمبود هم بودیم ولی چون نمود خارجی ان برای فیزیک بدن و حالات جسمانی چندان مهم نیست به فکر رفع این کمبود نیستیم شاید اگر مانند کمبود یک ویتامین و یا یک ماده معدنی در بدن در صدد رفع این کمبود هم بودیم الان وضعیت زندگی هایمان طوری دیگر بود بهر حال خوشحالم که افرادی پیدا میشوند و با قلمی خداگونه و واقعا قیمتی از نظر مادی ناچیز اما از نظر معنوی گرانبها به فکر رفع این نقیصه در افراد هستند
واقعا همانند اسم کتاب این کتاب و کتاب های مشابه باید روی سفره شام هر ایرانی باشد به امید انکه هر ایرانی هر روز واقعا چند مطلب زیبا یاد بگیرد و ایران عزیز گل سر سبد جهان گردد
الهی امین

من این محصول را در تاریخ 1396/09/09 خریده ام

fariba Mozaffari در تاریخ ۱۳۹۶/۰۹/۰۴ گفته:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۲

سلام خدا قوت استاد
خیلی منتظر چاپ کتاب بودم
????????????????????????

من این محصول را در تاریخ 1396/09/08 خریده ام

محمود جولایی
محمود جولایی در تاریخ ۱۳۹۶/۰۹/۰۵ پاسخ داده:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۳

درود بر شما خانم فریبا

خوشحالیم که کتاب قبل از چاپ پیش فروش شده و دوستان زیادی مشتاقانه منتظر این کتاب خارقالعاده بودند.

سپاس

نرم افزار موبایل “ راز موفقیت ”

اپلیکیشن موبایل (آندروید) برای راحتی کاربران سایت و سوپر گروه استاد جولایی را از اینجا دانلود کنید.