کانال-راز-موفقیت-استاد-جولایی

تابلو آرزوها ندارید؟ | جعبه جادویی خلق رویاهای بزرگ بسازید

تعداد امتیاز: 1

چکیده مقاله :

انتشار : 1396/06/16 4 نظر 505 بازدید

اگر کتاب "راز" یا کتاب "رازها و نیازهای موفقیت ایرانی" را خوانده باشید متوجه میشوید که مهمترین اصل در قانون جذب، تمرکز و بعد احساس است. من درطول کارگاه آنلاین "اسرار ناگفته قانون جذب" متوجه شدم که دوستان عموما در ایجاد احساس خوب و هم سو و بعد در ایجاد و حفظ توجه و تمرکز بر خواسته خود دچار چالش هستند. در بخش مقالات سایت موضوع ساخت تابلو آرزوها را مطرح کردم ولی دیدم چندان جدی گرفته نشد. در این مقاله شما را با روش بسیار جدید دیگری با موضوع "جعبه آرزوها" که بعد از "ساخت تابلو آرزوها" توصیه میکنم حتما بکار بگیرد آشنا میکنم.   

تابلو آرزوها ندارید؟ | جعبه جادویی خلق رویاهای بزرگ بسازید

جعبه خلق آرزوها چیست؟

 

جعبه جادویی، راهی سرگرم کننده برای خلق آرزوها

 

اگر تا کنون تابلوی آرزوهایت را نساخته ای، توصیه میکنم حتما قبل از مطالعه این پست، تکرار میکنم حتما  "تابلو آرزو داری؟ | چگونه تابلو  رویاها بسازم؟" را بخوانید.

تابلوی-آرزو، جعبه-خلق-رویاها

 

"آبراهام هیک" مدرس موفقیت و قانون جذب، چندی پیش بازی عالی را ارائه داد به اسم "جعبه خلق جادویی". جعبه خلق در واقع قلکی است که شما همه آنچه را که دوست دارید در زندگیتان آشکار شود را با راز و نیاز و احساس خوب در آن رها میکنید.

ابتدا باید از جمع آوری مجلات یا پیدا کردن عکس چیزهایی که دوست دارید در زندگیتان جذب کنید از طریق جستجو در اینترنت شروع کنید. اما بهترین کار آن است که عکسی واقعی از چیزی واقعی خودتان بگیرید و حتی اگر میشود خودتان نیز در عکس باشید.

مثال، بروید و در شیک ترین نمایشگاه های شهرتان با اتومبیل مورد علاقه تان عکس بگیرید. پشت رول آن بنشینید و فرمان آن را لمس کنید و روی صندلی راحت چرم دست دوز آن با شادی احساس تحقق آرزویتان را در عکس بروز دهید.

این می­تواند یک ویلای باشکوه، مکان تفریحی زیبا، جواهرات سلطنتی، خانه­ای رویایی و هر چه که آرزو دارید باشد.

تابلو-رویاها، قانون-جذب ، جعبه-آرزوها

 

حتی می­توانید توصیفی از هر چه که دوست دارید در زندگیتان آشکار کنید بنویسید و آن را در جعبه قرار دهید. برای مثال، اگر دوست دارید همسری یا شریکی جذب کنید باید لیستی از ویژگی­هایی که دوست دارید همسر یا شریکتان داشته باشد را بنویسید و در جعبه بگذارید.

خلاصه هر چیزی که دوست دارید در شما و یا زندگی شما رخ دهد را با احساس و با جزییات توصیف کنید و در داخل جعبه معجزاتتان به اندازید.

 

جعبه خلق رویاها واقعا عمل میکند؟

دوستان این تکنیک جدیدا ابداع شده ولی به سرعت جهانگیر شده و روز به روز بخاطر نتایج باورنکردنی آن در زندگی مردم، گسترش یافته و جایگاه خاصی پیدا میکند.   

من شخصا این تکنیک جادویی را دوست دارم و بسیاری چیزها را از این طریق به زندگی­ام جذب کرده ام. برای مثال، یک میز مطالعه جدید برای خانه می­ خواستم بنابراین به وب سایت مورد علاقه­ام که در مورد وسایل اداری بود، سر زدم و میزی را که دوست داشتم پیدا کردم، اما متوجه شدم قیمت این میز فرانسوی زیبا کمی بالاست، خرید آن را کمی به تعویق انداختم.

چند هفته بعد برای خرید آن مراجعه کردم اما میز فروش رفته بود و من با شرکت نمایندگی فروش محصول نیز تماس گرفتم ولی گفتند آن مدل دیگر تولید نمی شود. از این بابت کمی ناراحت شدم.

جعبه-ارزوها ، قانون-جذب ، تابلو-رویاها

بنابراین تصمیم گرفتم فقط برای یک عکس از میز را پرینت بگیرم و در جعبه جادویی قرار دهم. زمان گذشت و کلا آن را فراموش کردم و جالب بود چند ماه بعد، ایمیلی از آن شرکت دریافت کردم که برای اجناس مشخصی 30 درصد تخفیف در نظر گرفته بودند.

من هرگز به این تبلیغات توجهی نمی­کردم چون نمی­توانستم چیزهای مورد علاقه خودم را در آنها پیدا کنم. اما آن روز اسم شرکت توجهم را جلب کرد. تصمیم گرفتم نگاهی بیندازم. حدس بزنید چه پیدا کردم، میزی را که می­خواستم با 30 درصد تخفیف ویژه گذاشته بودند. واقعا باورم نشد. گفتم شاید عکس ان میز را برای تبلیغ گذاشته اند. اما همه چیز درست بود. حتی گفتم من میخرم، اگر اشتباه از طرف انها بود باید جوابگو باشند.

فورا آن را اینترنتی خریدم و به سایت برگشتم تا نگاهی دوباره به آن بیندازم چون باورم نمی­شد چنان تخفیف بزرگی را گذاشته باشند. بعد از مراحل سفارش تماس گرفتم. متوجه شدم من آخرین عدد از آن میز را خریده­ام. خیلی عجیب بود، اما من خیلی خوشحال بودم،  به نظر می­رسید که میز برای من در نظر گرفته شده بود. آن وقت بود که به یاد جعبه خلقم افتادم. من حتی نپرسیدم، پس چرا چند ماه پیش گفته بودین موجود نیست و دیگر تولید هم نمی شود؟!!! چون می دانستم این معجزه برای من اتفاق افتاده و چگونگی آن هرگز اهمیتی ندارد.

 

چگونه جعبه جادویی خلق آرزوها بسازیم؟

برای اینکه جعبه خلق خودتان را درست کنید، ابتدا باید یه جعبه زیبا بخرید، چیزی که شما را جذب کند. یا اگر مهارت دارید می­توانید یک جعبه کفش را آنطور که دوست دارید طراحی و رنگ آمیزی کنید یا حتی با کاغذ رنگی و کاغذ کادو زیبا سازی کنید.

سپس باید عکس و جملاتی را که نوشته­اید درون جعبه قرار دهید، و زمانی که این کار را می­کنید، چشم ها را ببندید و با احساس و باور بگویید: "درون این جعبه ........ قرار دارد."

یا می­توانید بصورت رمزی بنویسید که تنها خودتان مفهوم آن را بدانید و داخل جعبه قرار دهید و یا به صورت یک یادداشت توصیفی طولانی با تمام جزییات نوشته و در داخل جعبه بگذارید.

 

جعبه خلق رویاها چگونه عمل میکند؟

هدف جعبه خلق این است تا شما با راه­های جدیدتر و به صورت یک تفریح تمرکز بیشتری بر رویای خود پیدا کنید. عموما در قانون جذب یکی از کارهای دشوار برای افراد ایجاد و حفظ تمرکز است که با این تکنیک براحتی و حتی با عشق و علاقه میتوان قدرتمندانه تمرکز افراد را بر خواسته هایشان حفظ کرد.

 قراردادن همه­ آرزوهایتان درون یک جعبه راهی است که از کائنات برای آنچه که می خواهید درخواست دهید. شما اطمینان میگیرید که متوجه دقیق سفارش شما شده و آن را بصورت یک سفارش کتبی و حتی مصور دریافت کرده است. پس دیگر کاینات نمیتواند بگوید شفارش شما را دریافت نکردم و یا متوجه جزییات نشدم. پس از آنکه جعبه را می بندید آرزوهایتان را در کائنات رها می­کنید. این یعنی اطمینان دارید که محقق شده و بصوری اشکار خواهد شد و شما از این پس باید اقدامات موثر و مفید لازمه را آغاز کنید.

اگر میخواهید در رابطه با اقدامات موثر و مفید در جذب سریع بیشتر بدانید حتما به "روش گام به گام خلق رویاها در قانون جذب" مراجعه کنید.

بستن جعبه راهی برای رها سازی مقاومت در برابر آنچه که می­خواهید است.  تقریبا شبیه کاری که من انجام دادم. من با انداختن عکس یک میز داخل جعبه، میزی را به کاینات سفارش دادم و سپس آن را فراموش کردم. (رها سازی مقاومت) ... و چند ماه بعد آن ظاهر شد.من واقعا از این کار تفریحی و احساسی لذت می­ برم و در قانون جذب میدانید که "احساس خوب" بهترین و تنها راه جذب چیزهای خوبی است که در زندگی می­خواهیم.

لطفا مقاله  "چطور فورا احساس بهتری بکنید؟"  که دقیقا مرتبط با این موضع است را نیز مطالعه کنید.

امیدوارم سالها بعد روزی جعبه آرزوهایتان پر شود. بعد زمانی که مجبور می شوید آن را خالی کنید، متوجه شوید که همه آن درخواست ها محقق شده. آن زمان چشم هاتان پر اشک می شوید.

شگفت زده می نشینبد و ذوق زده تمام عکسها و نوشته ها را تند و تند نگاه می‌کنید. تعجب میکنی. در همان خانه رویایی داری زندگی میکنی. در همان شرایط رویایی داری زیباترین لحظات را میگذرانی. با همان محبوب و با همان شغل رویایی داری از زندگیت لذت میبرید. همه احساسات خوب، وجودتان را لبریز از شکرگزاری رحمت بی پایان خدای مهربان و سپاس از کاینات می کند.

من این روز را تجربه کردم.

ایمان دارم بزودی تو نیز با معجزات زندگی زیبای خودت غافلگیر خواهی شد.

 

  با انگیزه و عالی بمانید.

    چگونه-رویاهایم-را سریعتر-جذب-کنم     لطفا، همچنان با ما باشید

      سایت راز موفقیت - محمود جولایی

        کانال راز موفقیت

 

به این مطلب امتیاز دهید

نظرخود را با ما درمیان بگذارید

برای ارسال نظر باید عضو سایت باشید، اگر قبلا در سایت ثبت نام کرده اید اینجا را کلیک کنید.

captcha Refresh

نظرات سایر دوستان

zahra hesari در تاریخ ۱۳۹۶/۰۶/۱۸ گفته:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۰

ممنون استاد خوبم بسیار مقاله عالی ای بود خیلی لذت بردم و جعبه آرزوهام رو تهیه کردم، ممنون که هستین

مریم رحیمی در تاریخ ۱۳۹۶/۰۶/۱۸ گفته:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۰

ایده خیلی جالبیه من قبلا ازش استفاده میکردم.برای درس خوندنم.اما الان تابلو ارزوها دارم

طلیعه نقدی در تاریخ ۱۳۹۶/۰۶/۱۷ گفته:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۰

ممنون استاد. عاالی بود این روش برای من خیلی کاربردی تره نسبت به تابلو .. اخه تابلو. رو. همه میبینن و بعضی مواردش شخصیه.. مقالات شما همیشه جوابگوی سوالات منه.. درواقع جذب منه

فاطمه کریمی پور در تاریخ ۱۳۹۶/۰۶/۱۷ گفته:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۰

سلام و درود .فوق العاده بود یک درس دیگر واقعا معجزه میکنه آخه تعجب کردم چون قبل از این که ب گروه راز موفقیت بیام جعبه ارزو درست کردم تا حالم عالی بشه و آرامش درون .ولی جدی نگرفتم ولی جالبه ها اااااا.ممنون برای نکات عالیتون پس من هم یه جعبه جادویی خوشکل دیگه درست میکنم و هدفاما مینویسم توش

نرم افزار موبایل “ راز موفقیت ”

اپلیکیشن موبایل (آندروید) برای راحتی کاربران سایت و سوپر گروه استاد جولایی را از اینجا دانلود کنید.

** ارزش واقعی این پکیج 30000 تومان میباشد**
 ** ارزش واقعی  این پکیج 30000 تومان میباشد**

دو جلسه از دوره "اسرار ناگفته قانون جذب" (رایگان) + 10 کتاب پرفروش (2017) حوزه موفقیت (رایگان)

دریافت بصورت رایگان