لاغری، سلامتی و تناسب اندام با فایل صوتی شگفت انگیز خودهیپنوتیزم

تعداد امتیاز: 1

چکیده محصول :

انتشار : 1396/01/17 0 نظر 1,948 بازدید

فایل خود هیپنوتیزم لاغری و تناسب اندام و سلامتی در شما انگیزه ایجاد شرایط لاغری، کاهش وزن را جهت داشتن تناسب اندام و سلامتی را از دو طریق ابتدا شما اشتهای خود را برای خوردن غذاهای چرب و حجیم و پرکالری از دست میدهید و از طرف دیگر انگیزه و اشتیاق ورزش و فعالیت فیزیکی را در شما به حد اشتیاق سوران افزایش میدهد.

لاغری، سلامتی و تناسب اندام با فایل صوتی شگفت انگیز خودهیپنوتیزم

اگر کسی به شما گفت: بیا این محصول لاغری رو بخر و دیگه تو لازم نیست هیچ کاری بکنی، کیف پولت رو محکم بگیر و خلاف جهت فرار کن. "محمود جولایی"

آیا این فایل خود هیپنوتیزم عمیق لاغری به درد من می خورد؟؟

 • اگر شما هم جزو افرادی باشید که یک یا چند بار رژیم های سخت لاغری گرفته باشید، احتمالا هرگز بفکر تجربه مجدد اون دوره نخواهید افتاد. این جا با شما کار داریم. خوش امدید.

 • اگر شما دچار چاقی مزمن هستید و بیش از حد توده های چربی در نقاط مختلف بدن شما تجمع کرده باشد، شروع تمرینات ورزشی و کاهش اشتها و کنترل تغذیه تقریبا برایتان غیر قابل تصور به نظر خواهد رسید. با شما هم کار داریم. خوش آمدید.
 • اگر پزشک به شما شدیدا تذکر و اخطار داده باشد که باید وزنت را کاهش بدهید و یا دچار بیماریهایی مثل دیابت و یا چربی خون و ... باشید. درست امدید. با شما هم کار داریم.
 • اگر عروس خانم و یا آقا دامادی و یا به هر علتی از هیکل و ترکیب اندامت خوشت نمیاد. با شما خیلی بیشتر کار داریم. تبریک میگم بزودی اندامتو ان جور که دوست داری و همیشه آرزوت بوده طراحی و میتراشی. خیلی خوش آمدید.
 • اگر تازه متوجه شدین که سلامتی شما در خطر است و این مسئله میدانم که بیش از حد نگرانتان کرده است. اینجا با شما هم کار داریم. خوش آمدید.
 • اگر به هر دلیل در خود این توان و انگیزه را نمی بینید که با یک رژیم لاغری تحت نظر متخصص تغذیه وزنتان را کم کنید و یا اگر هیچ اشتیاقی برای افزایش فعالیتهای در خود نمی بینید. در این صورت استفاده از فایل خودهیپنوتیزم کاهش وزن|تناسب اندام|جذابیت بهترین گزینه است.

آیا هیپنوتراپی جواب میده؟

شما برای انجام تمرینات و افزایش تحرک نیاز به ایجاد اشتیاق سوزان دارید. شما برای کاهش مصرف مواد غذایی باید کمتر بخورید. این را همه می دانیم. اما برای کمتر خوردن باید اشتهای سیری ناپذیرت کم بشه! بله این را نیز همه می دانیم. اما چیزی که نمی دانیم اینه که چطور اشتهایتان را کم کنید؟ هیپنوتیزم اگر توسط استاد و کسی که تجربه بالینی این کارو داشته باشه انجام بشه، حتما بعنوان ماشه شلیک انگیزه قدرتمند به سیستم روان و مغز و جسم شما بهترین گزینه است.

شما برای داشتن انگیزه باید برنامه ریزی بشید. هیپنوتیزم، کلید طلایی کنترل ضمیر ناخوداگاه و دنیای درون شما است. ایا دوست نداری این کلید رو در دستان خودت بگیری؟

لاغری-سریع-با-خود-هیپنوتیزم

چرا باید فایل خود هیپنوتیزم استاد جولایی را ترجیح بدهید:

 • دوست من، میدانید که من مدرس قانون جذب هم هستم. (در درس 12 از دوره انلاین اسرار ناگفته قانون جذب، کاهش وزن با قانون جذب و جذب سلامتی و جذابیت را بطور کامل و همراه تمرینات و راهکارهای تخصصی در فابلهای صوتی درس آموزش داده ام)
 • می دانید که من سبک و تکنیک خاصی از خود هیپنوتیزم را ابداع کردم و هیپنوتیزم را در اروپا اموخته و با مدیتیشن بودایی و بعد تزکیه نفس و تلقین روانشناسی تلفیق و ترکیب کردم. (لطفا به توضیحات فایل صوتی همراه این فایل صوتی در مورد کارکرد ذهن و ضمیر ناخوداگاه و هیپنوتیزم و خود هیپنوتیزم و روش ابداعی ما چند بار گوش کنید.)
 • می دانید که من کتاب بسیار معروفی در زمینه تغذیه و رژیمهای غذایی به نام "تغذیه و رژیمهای غذایی برای همه" دارم . (می توانید برای مطالعه توضیحات این کتاب اینجا کلیک کنید.)
 • اما نمی دونم می دونید که من در دوره ای از زندگی اضافه وزن زیادی داشتم و دقیقا تو درس 12 توضیح دادم که چطور وزنم رو کم کردم. چطور سلامتیم در خطر افتاده بود و برای همیشه مشکلاتی مثل چربی خون و اوره و ... را در خودم از بین بردم.
 • یک مورد دیگه هم دارم برات. من در دوران مطالعاتیم و شکل گیری کتاب تغذیه مدتی در یک کلینیک تغذیه و رژیم مشغول بکار بودم و به صدها نفر توصیه های مختلف تغذیه و رژیمهای مختلف سلامتی (البته تحت نظر متخصصین و پزشکان مجموعه) می دادم. آیا اینها شگفت انگیز نیست.

آیا برای خرید این محصول اشتیاق و انگیزه نگرفتی؟ واقعا این عالی نیست که شما یک فایل صوتی خود هیپنوتیزم رو از یک هیپنوتیزور که مدرس قانون جذب دریافت کنی.

اگه بدونی کتاب تغذیه و رژیم غذایی هم داره، چی؟

اصلا چرا باید کاری جدی برای لاغری و کاهش وزنت بکنی؟؟؟

دوست من می دانم که از هیکل و تیپ و وزن خود دل خوشی نداری. این مهم نیست، اشکالی هم نداره! اما اینکه کاری برای این حال بد نکنی خیلی اشکال داره. بدان که با افزایش نگرانی و استرس و اضطراب خود بخود سیستم عصبی شما بعنوان یک راهکار دفاعی شما را وادار به بیشتر خوردن خواهد کرد. شما با پرخوری چاق تر خواهید شد و ... نگرانی بیشتر و خوردن بیشتر و ... این قصه تا جایی ادامه خواهد یافت که سیستم هشدار بدن شما اغاز مشکلات مختلف سلامتی شما را اعلام کند. اکثر افراد در این مرحله تصمیم می گیرند وزنشان را کم کنند.

لاغری تضمینی، سریع و بی زحمت: (دروغ بزرگ)

شما زمانی که از هر راهی وارد شدید و متاسفانه روش کاهش مصرف و سوزاندن بیشتر به مزاجتان خوش نیامد و دقیقا در همان لحظه عده ای افراد سودجو با تبلیغات وسوسه گر به پیشواز این افراد می روند. انها ادعا دارند که شما لازم نیست فعالیت کنید و محصولی که ما به شما می فروشیم شما را لاغر خواهد کرد. انها با شگردهای خاصی به شما قول می دهند که در مدت بسیار کمی شما به تناسب اندام می رسید..... عجیبتر اینکه اکثر افراد گول این تبلیغات را خورده و محصولاتی مثل گوشواره لاغری، ژل لاغری، کمربند لاغری، کرم حشره مریخی و ... بیشترین فروش رو در جهان دارد. بازار مکاره ای که فقط در امریکا بیش از 60میلیون دلار در سال جاری پول از مردم گرفته است. (منبع خبر سایت نیویورک تایمز)

بدتر انکه اگر از دایره این تبلیغات خارج شدی، مجددا می چسبی به غذا و بیشتر از قبل می خوری. قصه جایی تلختر میشه که این دفعه برای نجات خودت و یا برای چند سال بیشتر عمر کردن مجبوری تن به جراحیهای عجیب و غریب بدی. حلقه بذاری و یا رودتو ببری و یا معده تو کوچیک کنی و یا شاید معده تو خارج کنی. همیشه هم اول با ساکشنهای مختلفی که امروزه پسوند و پیشوندهای عجیب و غریبی به خودش گرفته شروع میشه و به تخلیه عضوی از اندام گوارشیت ختم میشه. الان چه حالی داری؟ ایا نمی خوای همین امروز فکری بکنی و تصمیم دیگری بگیری؟

از کجا معلوم محصول صوتی خود هیپنوتیزم شما هم تبلیغی بیش نباشد؟!!!

دوست من این فایل سه هدف اصلی دارد:

لاغری، سلامتی و تناسب اندام با فایل صوتی شگفت انگیز خودهیپنوتیزم

 • در ذهن و ضمیر شما باور "من می توانم به تناسب اندام برسم" را قدرتمندانه ایجاد می کند.

 • در ذهن و ضمیر شما "انگیزه باشگاه رفتن و انجام فعالیت فیزیکی" را بطور باور نکردنی به اوج و هیجان می رساند.

 • در ذهن و ضمیر شما "حرص و هوس پرخوری و بد خوری" را محو و نابود می کند.

شما نمی تونید زیاد بخورید، چون شما شرطی می شید و کنترل شده میخورید.
شما نمیتوانید فعالیت فیزیکی نکنید. شما شرطی میشوید که به باشگاه محل بروید و ثبت نام کنید و در طول روز فعایت فیزیکی خود را افزایش دهید.
شما شرطی میشوید تا از غذای کمی که میخورید بیشترین لذت را ببرید؛ تا از ورزش و فعالیت بیشترین لذت را ببرید.

نتیجه گیری توضیح محصول و تصمیم نهایی شما:

دوست من روزی دکتر خانوادگی به من گفت: تو چربی، اوره، قند و ... داری و وقتی من پرسیدم: خوب این یعنی چی؟ ایشان رک و راحت بهم گفتن: یعنی سکته و مرگ! (در فایلهای صوتی درس 12 کل ماجرا را برایتان توضیح داده ام) من سه سال و نیم با این شک ذهنی درگیر بودم. من تنها راهی که یافتم کمک گرفتن از هیپنوتیزم در انگیزش و کاهش اشتها و بعد افزایش اگاهی و اقدام و عمل. دوستان وقتی تلقین از روانشناسی رو در کنار افزایش آگاهی و اقدام به ورزش هوازی و بعد از ان ورزش غیر هوازی مثل بدن سازی کردم. معجزه ای در من رخ داد. سیستم عصبی ارام شد. نگرانی حذف شد. عزت نفس و اعتماد بنفس بشدت افزایش یافت. انقدر اطلاعات تخصصی داشتم که اگر هم می خواستم نمی تونستم بد بخورم و یا زیاد بخورم. اشتیاقم به ورزش و اشنایی با ورزش بدن سازی باعث شد توده های چربی کاهش و بافت عضلانی جای ان را بگیرد. تناسب اندام و رژیم سلامتی حاصل تمام این سه سال و نیم چالش کاهش وزن ذهنی و جسمی در من شد که تا به امروز در من این اطمینان را ایجاد کرده که اگر هر لحظه آزمایش خون بدم. دقیقا تمام فاکتورهای خونی رو می تونم حدس بزنم. این فایل صوتی حاصل اون دوره و کتاب تغذیه نتیجه همه این سالها تجربه و مطالعه می باشد که با افتخار به تو دوست خوبم تقدیم می کنم.

انچه در این فایل صوتی اتفاق می افتد:

ابتدا باید فایل کمکی همراه محصول را گوش کنید تا با مفاهیم اساسی هیپنوتیزم اشنا بشید. باید شرایط بهینه استفاده از فایل صوتی مثل تمرکز و نبود احتمال قطع برنامه و ... ایجاد کنید. من در این فایل با شما خواهم بود اما حضورم را احساس نخواهی کرد. ما با هم به دنیای هیپنوتیزم می ریم. ابتدا با تن ارامی و بعد تخلیه و ارام کردن ذهن شما را به اوج هیجان و احساس خوب از خودتون و اندامتون میبرم. و ... شاید ترجیح بدین ادامه این سفر شورانگیز و زیبا رو تو فایل صوتی حس و لمس کنید.

سوالات متداول شما بازدیدکنندگان محترم سایت:

 • من قبلا تجربه هیپنوتیزم رو ندارم. خطری نداره؟

نه هیچ خطری وجود نداره. امواج مغزی شما در حد خاصی و کنترل شده کاهش میابد و شما دقیقا زیباترین خواب مغناطیسی جهان رو با حال خوب و شادی خاصی تجربه می کنید.

 • برای همه جواب میده؟

بله در هیپنوتیزم عمومی من این کارو کردم. جنس و سن تفاوتی ایجاد نمیکند و یادتون باشه اینجا ما کار درمانی و یا تغییری ناخواسته در فرد انجام نمی دهیم. همه به خودباوری میرسند. هرچقدر متمرکز تر و تکرار بیشتر نتیجه خارق العاده تر. شما انگیزه افزایش فعالیت فیزیکی و کاهش مصرف مواد غذایی در خودت خواهی دید. حتی تنفر از برخی غذاها و عادات تغذیه ای در شما رخ خواهد داد. اینها کمترین اثرات این فایل صوتی است. اما اگر مشکلات مزمن تنفسی، قلبی، ریوی، فشارخون بالا، اسم، اسکیزوفرنی و ... دارید، توصیه میشه قبلش با پزشک خود مشورت کنید و در طول برنامه کسی در کنارتان باشد.

 • آیا اثرات دیگری هم دارد؟

بله اسرس و اضطراب و نگرانی های بی مورد حتما کاهش میابد. شما به باور من هم میتوانم میرسید و عزت نفس و اعتماد بنفستان در این زمینه افزایش میابد.

 • روش استفاده و کجاها میتونم استفاده کنم؟

روش خیلی ساده است. دراز کشیده و هدفون را در گوشتان میگذارید و با ولوم کم فایل را گوش میکنید و باقی کار اتومات انجام میشود. همه جا به شرطی که وسط کار قطع نشود میتوانید این کار را انجام دهید. البته بجر پشت فرمان و یا جایی که هوشیار باید باشید. اگر هم وسط کار قطع شد و حواستان پرت شد. مجددا از اول گوش میکنید. ولی این اتفاق را پیشگیری کنید چون تمرکز مجدد سخت خواهد بود.

 • اگر وسط برنامه خواستم تکان بخورم و یا بیدار بشم؟

شما در تمام مراحل برنامه نیمه هوشیار هستید و حتی میتوانید تکان بخورید. مشکلی از این بابت نیست. اما اینکار بی شک تمام تمرکز شما را بهم خواهد زد. یهتره قبل از شروع برنامه تمام احتمالات برهم خوردن تمرکز و توجهتون مثل خاموش کردن گوشی و زنگ منزل و ... را برطرف کنید.

 • اگر در زمان خرید و پرداخت مشکلی پیش امد، تکلیف چیست؟

شما در هر مرحله با مشکلی مواجه شدید از طریق شماره تلگرام (09123363718)

میتونید پیام بدید و یا حتی تماس بگیرید، حتما در اسرع وقت پیگیری میشود.

 • اگر در زمان دانلود مشکلی پیش امد:

لینک دانلود از طریق ایمیل برای شما ارسال میشود. همچنین در پروفایل شخصی شما (روی اسم خودتون در بالای صفحه کلیک کنید) در قسمت "سفارشهای من" لینکهای محصولاتی که شما از این سایت خریداری کنید برای همیشه محفوظ است. هر موقع دوست داشتید، میتوانید فایلهای خود را مجددا دانلود کنید.

 • اگر امکان دانلود و یا خرید از سایت نداشتم ؟

شما میتونید از طریق شماره تلگرام (09121752854) تقاضا کنید تا فایل از طریق ایمیل و یا تلگرام و یا هر روش دیگری برای شما ارسال شود. برای پرداخت هم هر جور شما راحت باشید، از طریق لینک پرداخت انلان و یا کارت به کارت میتونید پرداخت کنید.

 • حجم، زمان و فرمت فایل چقدر است؟

حجم فایل راهنمایی و نحوه استفاده: 11.9 مگابایت و زمان آن 35 دقیقه.

حجم فایل اصلی: تنها 4.87 مگابایت و زمان ان 41 دقیقه.

فرمت فایلها mp3 بوده و برای راحتی دانلود و استفاده، فشرده سازی شده است.

 • ایا قیمت کمی بالا نیست؟

هزینه یک جلسه هیپنوتیزم حضوری حدود 200000 تومان میباشد. تازه در یک جلسه هرگز اتفاق موثر ماندگاری صورت نمی گردد و باید تکرار شود. شما یک فایل دقیقا برای مشکل مشخص خودتان دارید و هر چند بار لازم باشد میتوانید تکرار کنید تا به نتیجه دلخواه برسید. قیمت ان را باید بعد از یکبار استفاده قضاوت کنید.

 • چقدر باید ادامه بدهم و بهترین زمان استفاده؟

بستگی به خودت دارد. در فایل هم توضیح دادم. اما نباید کمتر از یک ماه روزی دو بار شب قبل از خواب و صبح بلافاصله بعد از بیداری و قبل از برخواستن از بستر.

 • اگر در زمان استفاده خوابم برد؟

این بی شک ارام ترین و عمیقترین خواب زندگی شما خواهد بود. اما ترجیحا با تلقین به خود اجازه این اتفاق را ندهید. شما با چند روز استفاده کنترل اوضاع را در دنیای نیمه هوشیار هیپنوتیزم بدست میگیرید. نگران خواب رفتن و یا گز گز شدن جایی از بدن و یا کرختی و شل شدن عضلات خود نباشید.

 • ایا میتوانم اگر سوالی داشتم بپرسم؟

بله شما هر سوالی مرتبط با این محصول داشتید میتوانید از طریق شماره تلگرام (09123363718) بپرسید. حتی اگر از این محصول راضی بودید و خواستید محصول دیگری مشخصا برای مشکل شخصی سفارش بدهید، نیز میتوانید پیام بدهید.

پیشنهاد اثربخشی بهتر این محصول:

پیشنهاد میشود " کتاب تغذیه و رژیمهای غذایی برای همه " را نیز از سایت تهیه کرده و در دوره استفاده از این محصول انقدر آگاهی و اصلاعات خود را در مورد کارکرد سیستم گوارش و چگونگی فرایند هضم و جذب و اثرات گروه هایی غذایی مختلف در بدن و مقادیر مناسب مصرف روزانه گروه های غذایی و ... انقدر افزایش دهیدد تا علاوه بر ضمیر ناخودآگاه، ضمیر خوداگاه شما نیز در مرحله انگیزش و اقدام و عمل قدرتمندانه به کمک شما بیاید.

پیشنهاد میشود : " درس 12 (سلامتی، تناسب اندام، جذابیت و کاهش وزن) از دوره شگفت انگیز اسرار ناگفته قانون جذب" را نیز از سایت تهیه کنید و با این کار اثرات معجز قانون جذب را نیز به خدمت گرفته اید. در این درس من ساعتها در مورد تغیذه و رژیم کاهش وزن و افزایش وزن صحبت کردم. در این درس تمریناتی گنجانده شده که شما را مجبور میکند تغذیه سالم و جذب سلامتی را برای همیشه به جای رژیمهای غذایی لاغری جایگزین کنید و سلامتی و تناسب اندام عادت شما گردد.

بی صبرانه منتظر نظرات سازنده شما هستیم که تنها راه بهبود محصولات سایت خواهد بود.

لطفا، همچنان با ما باشید

سایت راز موفقیت - محمود جولایی

کانال راز موفقیت

خرید محصول لاغری، سلامتی و تناسب اندام با فایل صوتی شگفت انگیز خودهیپنوتیزم

با خرید دانلودی این محصول:

1. 10% مبلغ پرداختی، خرید دانلودی، به کیف پول شما اضافه می گردد که می توانید برای خرید دیگر محصولات دانلودی سایت از آن استفاده نمائید.
2. بعد از دانلود به سرعت قابل استفاده می باشد.
3. مهمتر از همه در صورتی که در آینده مطلبی به صورت تصویری، صوتی و یا نوشتاری به این محصول دانلودی اضافه شود بدون پرداخت هیچگونه هزینه ای می توانید با استفاده از لینک آن در قسمت "سفارشات من" آن را دانلود نمائید.

توجه: بعد از خرید محصول دانلودی، لینک های دانلود در پروفایل شما (با همان نام کاربری که آن محصول را خریده اید وارد شوید) در قسمت "سفارشات من" برای همیشه موجود می باشد و می توانید هر زمان که خواستید با استفاده از آنها، فایل مورد نظر را دانلود نمائید.

افزودن به لیست آرزوها

به این مطلب امتیاز دهید

نظرخود را با ما درمیان بگذارید

برای ارسال نظر باید عضو سایت باشید، اگر قبلا در سایت ثبت نام کرده اید اینجا را کلیک کنید.

captcha Refresh

نظرات سایر دوستان

نرم افزار موبایل “ راز موفقیت ”

اپلیکیشن موبایل (آندروید) برای راحتی کاربران سایت و سوپر گروه استاد جولایی را از اینجا دانلود کنید.

***یک پیشنهاد ویژه (دانلود رایگان)***
   ***یک  پیشنهاد  ویژه  (دانلود رایگان)***

مدیتیشن و آرام کردن تن و روان به روش خوزه سیلوا دانلود رایگان کتابچه "آموزش گام به گام خود هیپنوتیزم"

دریافت بصورت رایگان
google-site-verification: google8c33fceebbf75d7d.html