موفقیت، موفقیت-فردی، موفقیت-مالی، موفقیت-شغلی

خود هیپنوتیزم | آموزش خود هیپنوتیزم به روش گام به گام - راز موفقیت

تعداد امتیاز: 6

چکیده محصول :

انتشار : 1395/03/17 4 نظر 2,486 بازدید

من در نوجوانی به هیپنوتیزم علاقه داشتم و سالها به دنبال آموزش های ساده برای خود هیپنوتیزم بود. اما جز کتاب آموزش پیچیده و گنگ هیپنوتیزم کابوک چیزی نبود. سالها از آن دوره گذشته و امروز من در یک کتابچه گوچک بطور خلاصه و عملی به دور از مقدمات و توضیحات غیر ضروری اموزش به شما یاد میدهم که چطور این کار را انجام دهید." هیپنوتیزم یعنی ایجاد تمرکز و توجه در سوژه و بردم فرد به حالت خاصی از هوشیاری. خود هیپنوتیزم هم ایجاد خواب مصنوعی و هیپنوتیزم توسط خود فرد است.

خود هیپنوتیزم | آموزش خود هیپنوتیزم به روش گام به گام - راز موفقیت

خود هیپنوتیزم چیست و چطور باید خودهیپنوتیزم را ایجاد کرد؟

هیپنوتیزم یا همان خود هیپنوتیزم شاخه ای جذاب از روانشناسی بالینی است که طی فرایند هیپنوتیزم فردی خود و یا دیگری را در حالت خواب هیپنوز قرار میدهد.

خواب هیپنوز حالتی است که مقاومت های ذهن هوشیار کنار می رود و در این شرایط افکار خاص و تلقینات لازم به سوژه (خود یا فردی دیگر) داده می‌شود. 

 

آیا امکان آموزش دیدن هیپنوتیزم یا خود هیپنوتیزم برای همه وجود دارد؟

خوشبختانه بله. اما نیاز به دقت و صرف وقت و حوصله دارد. هیپنوتیزم یک مهارت است و همانطور که برای آموختن مهارت های مختلف باید آموزش دید و تمرین و تکرار نقش اصلی را دارد، در آموزش خود هیپنوتیزم نیز باید تمرین کرد و بر اساس نتایج حاصل هر بار تغییرات کوچکی ایجاد کرد.

 

چرا باید خود هیپنوتیزم بدانیم؟

آیا می دانید که هر تغییر فکر و باور در مغز صورت می گیرد؟ جایی که خواستگاه آن نیز هست و باید در همانجا تغییرات بنیادین صورت گیرد. جایی که تکلیف "فکر-احساس-عمل" نیز مشخص می شود. اگر از نتایج افکار و در نتیجه عملکرد خود راضی نیستید، باید سیستم کار ذهن را تغییر دهید. برای این تغییر و اصولا تغییرات مرتبط به افکار و باورها به راحتی میتوان از خود هیپنوتیزم و در واقع هیپنوتیزم سود برد و زمان تغییرات را کوتاه کرد. در مواردی مثل حذف یک عادت تکراری خود هیپنوتیزم معجزه میکند. 

 

خود هیپنوتیزم و هیپنوتیزم چطور عمل میکند؟

بیش از یکصد سال پیش بزرگ مرد عرصه شناخت روان، آقای فروید برای فضای کار داخل مغز خط و نشانهایی را مشخص کرد که از آن تاریخ تاکنون هیچکس نتوانسته نظریه تازه ای به دنیای علم روانشناس و کارکرد ذهن ارایه کند.

لذا ما همچنان بر این باوریم که وقتی در مورد کارکرد ذهن گفتگو می کنیم از واژه ذهن استفاده می کنیم. ذهن توسط فروید به دو بخش ضمیر خودآگاه و ضمیر ناخودآگاه تقسیم شد. برای تغییر باید سراغ ضمیر ناخودآگاه رفت. ضمیر خودآگاه نگهبان و مامور امنیتی جلوگیری از ورود هر فکر و باور جدید به بارگاه ضمیر ناخوداگاه است. از آنجاکه گفتیم ضمیر ناخودآگاه شخصیت کودکانه ای دارد و هرچه به او بگوییم، مخصوصا اگر تکرار کنیم و کمی احساس و هیجان مثبت چاشنی درخواست خود کنیم حتما می پذیرد، لذا میتوان باورهای مثبت و خوبی را در سوژه هیپنوتیزم از بیرون ایجاد کرد. مشکل سختی های تغییر از آن جهت است که ضمیر ناخودآگاه در دسترس نیست ولی اگر دسترسی داشته باشیم کار تغییر تمام است و حتما صورت می گیرد. اما ماهیت مقاومت ذهن در قبال تغییر چیز بدی نیست، سیستم عصبی مغز طی میلیارها سال برای حفظ صاحب خود، مجبور شده به این صورت درآید....

 

اما چگونه باید در ضمیر ناخودآگاه تغییرات لازمه را ایجاد کرد؟

تکنیک خودهیپنوتیزم که به آن تکنیک خلع سلاح سیستم فیلتر امنیتی نیز می‌گویند راحت‌ترین و سریعترین روش تغییر باور و به نظر من هر تغییری در زندگی است. مغز انسان در این حالت در وضعیت تلقین پذیری خاص قرار می‌گیرد.با هیپنوتیزم شما بدون هیچ مانعی باور غلط را با پیشنهاد بهتر جایگزین می کنید.

هیپنوتیزم حالت محدودیت در توجه و تمرکز است که در آن نفوذپذیری ذهن برای پذیرش تلقینات به شدت افزایش پیدا می‌کند.

 

فایل متنی آموزش گام به گام خود هیپنوتیزم شما را چگونه باید استفاده کنم؟

با استفاده از خود هیپنوتیزم شما ابتدا خودیابی و خود شناسی می کنید. بعد محتوای تغییرات متناسب با مسئله خود را تهیه و طراحی کرده و سوار قطار سرنوشت می شوید که بعد از آن شما مسولیتی ندارید و این قطار شما را از نقطه اکنون و شرایط کنونی شما به نقطه مقصد که خودتان انتخاب کرده‌اید خواهد برد. سفر پرهیجانی که امکان پیاده شدن تا مقصد ندارید، مگر آنکه خودتان را به بیرون پرت کنید.

در این فایل خود آموز به زبان بسیار ساده و به دور از اصطلاحات تخصصی سخت، به صورت گام به گام به شما میگوییم که چه کارهایی بکنید تا وارد حالت هیپنوتیزم شوید. واقعا کمی تمرین و دقت کافی است و بیش از آن به چیزی نیاز ندارید.

بعد از چند جلسه تمرین خودهیپنوتیزم شما کم کم کار هیپنوتیزک کردن ذهن خودتان را اتومات و سریع انجام خواهید داد. مثلا من برای اینکه سریع به هیپنوز شوم ذهن خودم را شرطی کرده ام. به این شکل که اگر سه انگشت شست، اشاره و کوچک هر دو دست را هم زمان به هم بچسبانم وارد خواب هیپنوتیزمی می شوم. شاید برایتان جالب باشد اگر این اتفاق تصادفی هم رخ دهد در من این فرایند شروع می شود.

  

تضمین نتیجه بخشی محصول

ما به شما قول می دهیم اگر شما مرحله به مرحله و گام به گام با تکنیک هایی که در این فایل آموزشی چند صفحه ای توضیح داده شده را به کار بگیرید.

 • اگر تصمیم قطعی شما تغییر باشد.

 • اگر واقعا از آنچه هستید و انچه دارید راضی نیستید.

روزانه حد اقل دو بار این تمرینات را انجام دهید ، معجزه تغییر در شما رخ خواهد داد. ما تنها در صورتی این تضمین را به شما میدهیم که وقت و انرژی بگذارید و بر آن اصرار داشته باشید.

کار سختی نیست، یک فایل بیست و چند صفحه ای را ده بار بخوانید تا تمام آن ملکه ذهن شما گردد. بعد فایط صوتی همراه آن را نیز چند بار گوش کنید. کار تمام است.

حال شما خود یک خود هیپنوتیزور قهار هستید..... خودتان مربی تغییر خودتان باشید.

 

مزایای "خود هیپنوتیزم به روش کاپیتان" چیست؟

 • سادگی مراحل کار.
 • قابل اجرا بودن برای هرکسی با هر اندازه آگاهی و اطلاعات در مورد هیپنوتیزم.
 • احتمال صدمه ذهنی صفر درصد است چون همه احتمالات در نظر گرفته شده و میزان عمق هیپنوتیزم در اختیار خود هیپنوز است.
 • این روش روی افراد مختلف امتحان شده و امکان اجرا و اثربخشی آن شگفت انگیز میباشد.
 • آموزش به صورت گام به گام صورت میگیرد و احتمال اشتباه وجود ندارد.
 • مطالب اضافی و مقدمات و توضیحات غیر ضروری حذف شده تا خواننده خسته نشود و سریعا به موضوع اصلی دسترسی پیدا کند.
 • مراحل ترکیبی از تکنیک های مدیتیشن و هیپنوتیزم است تا برای همه افراد کاربرد داشته باشد.
 • در مراحل تهیه محصول و بعد از تهیه در زمان تمرینات شما میتوانید سوالات خود را مطرح کنید.
 • حاصل سالها تحقیق و تجربه را در چند صفحه در اختیار میگیرید و این ارزش مادی و معنوی بسیار زیادی دارد که با هزینه اندکی در اختیار شما قرار گرفته است.

 

آیا این همان روش هیپنوتیزم با استفاده از موزیک و پیام سابلیمینال-Subliminal Message است؟

خیر. ما روش هیپنوتیزم از طریق موسیقی (سابلیمینال - Subliminal Message) یا همراهی صوت و موسیقی را چندان توصیه نمیکنیم و تمام محصولات هیپنوتیزم سایت با صدای استاد جولایی ضبط شده و در واقع از طریق اجرای فرامین خاصی فرد وارد خواب هیپنوتیزم میشود. در اینجا نیز شما می آموزید با اجرای تمرینات لازمه خودتان همان فرامین را به ذهن خودتان داده و یک خواب مغناطیسی آرام و زیبا را تجربه کنید.

 

اگر من فایل صوتی سفارشی اختصاصی با صدای استاد جولایی بخواهم سفارش بدهم چکار باید بکنم؟

خبر خوب آنکه شما به راحتی قادر خواهید بود هر تغییری معقول و ممکنی (اری دوستان عرض کردم هر تغییری) را در هر زمینه در خود تحلیل کرده و با ارسال درخواست خود از طریق تماس یا تلگرام 09121752854 یا کانال ما : razemovafaghiat_com@ پکیج مناسب برای ایجاد ان تغییر را از ما دریافت کنید. در صورت نیاز حتما مشاوره و پرسش‌هایی از شما خواهد شد تا دقیقا مشخص شود چه می خواهید، چون من صدها بار دیدم که بسیاری از افراد قادر به بیان آنچه واقعا خواسته درونی انهاست نیستند و یا در بیان آن دچار تردید می شوند چون به واقع خواسته آن ها با نظام ارزشی آن ها هم سو نیست. یعنی چیزی را دوست دارند بشود که خواسته واقعی انها نیست. شما فقط میتوانید چیزی بشوید که خواسته واقعی تان باشد. فایل اختصاصی خود هیپنوتیزم صوتی عمیق پس از طراحی و تست در صورت رضایت بخش بودن مراحل اثربخشی تقدیم شما خواهد شد. برای مشاوره و درخواست تماس بگیرید.

 

چرا تکنیک خود هیپنوتیزم به "روش کاپیتان" منحصر بفرد است؟

تکنیکی که اینجا آموزش خواهیم داد کاملا منحصربه فرد بوده و در هیچ جای دنیا نظیر آن آموزش داده نمی شود. این یک تبلیغ نیست، باید تجربه کنید تا متوجه تفاوت‌ها و خاص بودن این روش شوید. اجازه بدهید برایتان توضیح بدهم که من چگونه این ادعا را دارم!

 

 

اگر قبل یا بعد از خرید محصول سوال داشتید چه باید بکنید؟

شما به راحتی می توانید از طریق تلگرام 09121752854 پرسش های مرتبط با موضوع و محصول را مطرح کنید. در صورتی که در مراحل خرید دچار مشکل شدید و یا در زمان دانلود مشکلی پیش آمد حتما از طریق چت آنلاین سایت (دایره سبز رنگ گوشه چپ پایین صفحه) و یا تلگرام و تماس تلفنی پیگیری بفرمایید.

 

با خود هیپنوتیزم تغییرات بزرگ را در ذهن و زندگی خود سریعا نهادینه کنید.

سوالات خود را در بخش نظرات زیر این پست مطرح کنید. همه سوالات جواب داده می شود.

لطفا، همچنان با ما باشید

سایت راز موفقیت - محمود جولایی

کانال راز موفقیت

خرید محصول خود هیپنوتیزم | آموزش خود هیپنوتیزم به روش گام به گام - راز موفقیت

با خرید دانلودی این محصول:

1. 10% مبلغ پرداختی، خرید دانلودی، به کیف پول شما اضافه می گردد که می توانید برای خرید دیگر محصولات دانلودی سایت از آن استفاده نمائید.
2. بعد از دانلود به سرعت قابل استفاده می باشد.
3. مهمتر از همه در صورتی که در آینده مطلبی به صورت تصویری، صوتی و یا نوشتاری به این محصول دانلودی اضافه شود بدون پرداخت هیچگونه هزینه ای می توانید با استفاده از لینک آن در قسمت "سفارشات من" آن را دانلود نمائید.

توجه: بعد از خرید محصول دانلودی، لینک های دانلود در پروفایل شما (با همان نام کاربری که آن محصول را خریده اید وارد شوید) در قسمت "سفارشات من" برای همیشه موجود می باشد و می توانید هر زمان که خواستید با استفاده از آنها، فایل مورد نظر را دانلود نمائید.

افزودن به لیست آرزوها

به این مطلب امتیاز دهید

نظرخود را با ما درمیان بگذارید

برای ارسال نظر باید عضو سایت باشید، اگر قبلا در سایت ثبت نام کرده اید اینجا را کلیک کنید.

captcha Refresh

نظرات سایر دوستان

فاطمه غلامی در تاریخ ۱۳۹۵/۱۰/۱۱ گفته:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۲

با سلام خدمت استاد عالی قدر
واقعا عالیه من الان این فایل رو خوندم خیلی حس خوبی دارم
امیدوارم که بتونم تکنیک ها رو بخوبی انجام بدم ای کاش استاد یک فایل صوتی هم داشت
شما فرشته نجات ما هستید از صمیم قلب ممنونم با سپاس

من این محصول را در تاریخ 1395/10/09 خریده ام

مدیر سایت جولایی
مدیر سایت جولایی در تاریخ ۱۳۹۵/۱۰/۱۱ پاسخ داده:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۲

درود بر شما. خیلی خوشحالم این فایل خارق العاده اینقدر مورد توجه شما قرار گرفته. واقعیت این که من باور خاصی به تغییرات با استفاده از هیپنوتیزم دارم. گاه ما واقعا مشکلمون طوری هست که خودمون حریف خودمون نمیشیم. دو راه داریم. یا باید به یک مشاور بسیار توانا و آگاه مراجعه کنیم و یا راه دومی هم اخیرا خیلی توجه متخصصین و مردم رو جلب کرده و اون استفاده از خود هیپنوتیزم هست. من روی این فایل مدت خیلی زیادی کار مطاعاتی کردم. نگرانی داشتم که آگاهی عمومی در کاربرد اشتباه میتونه دردسرهایی داشته باشه. بالاخره بعد از مدتها این فایل به این صورت درامد. خوشحالم که خیلی بهتر از او.ن چیزی که فکر میکردم شد و توجه هر استفاده کننده ای رو بخودش جلب کرد.

اما در مورد فایل صوتی، واقعیت اونه که دوستان نظر منو راجب اموزش از طریق خواندن و بعد نوشتن میدونند. من به این سبک کار ایمان دارم و سالهای زیادی هم اونو آزمودم و نتیجه هم گرفتم. اگر فایل صوتی تهیه بشه و همراه این محصول ارایه بشه، قطعا توجه و تمرکز از فایل متنی برداشته میشه. این اتفاقی است که در مورد این محصول و آموزش اون نتایج مناسب رو بهمراه نخواهد داشت.

سپاسگذار لطفا و توجه شما هستم. در آینده فایل صوتی مرتبطی همراه این محصول خواهد آمد که حتما با دوستانی که اونو تهیه کردن تماس حاصل خواهد شد. اگر باز نیاز به راهنمایی داشتین حتما پیام بدین.

baran barani در تاریخ ۱۳۹۵/۰۴/۱۱ گفته:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۱

سلام. واقعا هر کسی میتونه خودشو هیپنوتیزم کنه؟
منتظر پاسخ میمونم.
مرسی

مدیر سایت
مدیر سایت در تاریخ ۱۳۹۵/۰۸/۰۶ پاسخ داده:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۱

درود بر شما. پاسخ مثبت. چون ببینین هیپنوتیزم کار پیچیده ای نیست. هیپنوتیزم یعنی کاهش فرکانس کارکرد مغز تا سطح پایینی مثل آلفا . خوب اگر تکنیک رو فرد درست بکار بگیره هیچ دلیلی نمیمونه. البته یک استثنا وجود دارهف شما وقتی در مورد مغز حرف میزنید فراموش نکنید که در تمام طول تاریخ بشریت هنوز اندازه یک درصد ما راجب مغز شناخت و آگاهی کسب نکردیم. این یعنی آنقدر مغز و ذهن بازی دارد که ممکن است دلیل مشکلات در تلاش برای هیپنوتیزم و خود هیپنوتیزم بخاطر برخی بازهای ذهنی در افراد باشه که من تاکنون مشاهده نکردم.

بطور کلی بله همه میتونن این خواب مغناطیسی و جالب و دنیای قشنگ تغییر ذهنی رو تجربه کنند.

لطفا همچنان از طریق کانال نیز با ما باشید.

زیبا شاکری در تاریخ ۱۳۹۵/۰۴/۱۰ گفته:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۲

ممنونم استاد.
خیلی حس خوبیه الان خودم میتونم خودهیپنوتیزم کنم.
واقعا عالیییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی

مدیر سایت
مدیر سایت در تاریخ ۱۳۹۵/۰۸/۰۶ پاسخ داده:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۱

درود بر شما. خیلی خوشحالم اینو میشنوم. لطفا اگر مسئله یا مورد خاصی با کاربرد فایل خود هیپنوتیزم داشتین حتما از طریق شماره 09123363718 تماس بگیرید.

last gladiatoor در تاریخ ۱۳۹۵/۰۴/۱۰ گفته:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۱

با سلام
خیلی عالی بود.
من یک هفته هست که با این روش خودهیپنوتیزم میکنم.
خیلی تاثیر گذار است. خیلی دفعه اول حس عجیبی داشت.
ایا کلاسهای اموزشی حضوری هم دارید/؟

مدیر سایت
مدیر سایت در تاریخ ۱۳۹۵/۰۸/۰۶ پاسخ داده:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۱

درود بر شما. خوشحالم که این فایل توجه شما را جلب کرده.

یک هفته کافی نیست. باید به یک عادت بدل شود. میدانید که به نظر من خود هیپنوتیزم دقیقا مثل یک وان حمام عمل میکند و تمام آلودگیها، زنگارها و میکروبهای پیکر روانی را میزداید. همانطور که به حمام میروید بایستی طبق برنامه مشخص و منظم هفتگی پیکر روانی خودتونو شستشو بدین. دفعه اول همیشه افراد شگفت زده میشن و بعد از اون بستگی به همت و پشتکار افراد داره.

مثل ورزش کردنه. لازمه؟؟ بله. همه میدونن؟؟ بله. همه انجام میدن؟؟ نه متاسفانه. چرا؟ بهانه بسیار است!

کلاس حضوری نه متاسفانه. مشغله کاری و تدریس بهانه خوب دیگری است.

اما خبر خوب آنکه بزودی فیلم تصویری آموزشی بسیار جالبی در سایت پرده برداری میشه. لطفا همچنان با ما باشید.

نرم افزار موبایل “ راز موفقیت ”

اپلیکیشن موبایل (آندروید) برای راحتی کاربران سایت و سوپر گروه استاد جولایی را از اینجا دانلود کنید.

دانلود رایگان 10 کتاب برتر و پر فروش حوزه موفقیت
دانلود رایگان 10 کتاب برتر و پر فروش حوزه موفقیت

این 10 کتاب را همه افراد موفق خوانده اند. آیا شما نمیخواهید این کتاب های سرنوشت ساز را بخوانید؟

دریافت بصورت رایگان
google-site-verification: google8c33fceebbf75d7d.html