فایل صوتی خود هیپنوتیزم عمیق جذب ثروت و پول (برنامه ریزی ذهن)

تعداد امتیاز: 2

چکیده محصول :

انتشار : 1395/03/28 8 نظر 6,118 بازدید

با خرید محصول فایل خود هیپنوتیزم تغییری دیگر را تجربه کنید. ایا میدانید چرا فردی برای 500000 تومان حقوق ماهانه هاضر میشود یک ماه سخت کار کند؟ علت این است که در مغز این فرد برنامه هایی در حال کار هستند که به او این اطمینان را داده اند که بیشتر از این نمیتواند درامد ایجاد کند!!! انسان فقیر بخاطر شرایط بیرونی نیست که فقیر شده، ادم فقر باورهای فقیرانه ای دارد. در ضمیر او برنامه هایی بکار افتاده که به او این باور و اعتقاد را دیکته میکند که تو محکوم به تحمل این شرایط هستی. اما بشر امروز قادر است تا این برنامه را در مغز خود جایگزین کند. استفاده از فایلهای خود هیپنوتیزم عمیق بهترین تکنیک است.

فایل صوتی خود هیپنوتیزم عمیق جذب ثروت و پول (برنامه ریزی ذهن)

معجزه جذب و کسب ثروت فراوان با برنامه ریزی ذهن

 • اگر وضعیت مالی مناسبی ندارید و یا در فقر و نداری بسر میبری!
 • اگر از صبح تا شب کار میکنی ولی همچنان در پرداخت هزینه های اولیه خود گیر کردی؟
 • اگر در کسب و کار خودت همیشه شکست میخوری؟
 • آگر تصور میکنی که برای پول و درآمد بیشتر، باید بیشتر کار کنی!
 • آگر پول و ثروت را پست و کثیف میدانی!
 • اگر میزان موجودیت با تمام درآمدهای اضافی همچنان ثابت است!!!
 • اگر همیشه بدهکاری یا همیشه طلبکار!
 • اگر به هر کاری دست میزنی، پایان سال موجودی حساب پس انداز تو تغییر چندانی نمیکند!
 • اگر احساس میکنی برای دیگران پول دراوردن راحت ولی برای تو خیلی سخت است!

بدان که افکار و باورهای محدود کننده ای داری و تا زمانی که تغییر مثبتی در باورهای خودت ایجاد نکنی زندگی تو تکرار گذشته ات خواهد بود!!!

امروز ثابت شده متوسط درآمد سالانه هر فرد تغریبا عدد ثابتی است، مگر آنکه تغییرات اساسی در باورها و افکار خود ایجاد کند.

اگر این تغییرات منفی باشد، فرد بدون آنکه متوجه باشد، معامله اشتباهی میکند، با فرد نامناسبی شریک میشود، سرمایه گذاری پر ریسکی انجام میدهد، یا پول به کسی میدهد و یا ... که بعدها بخود نهیب میزند:

کاملا واضح بود اشتباست! آخه چرا اینکارو کردی؟؟؟

اما اگر مثبت باشد، بطور تصادفی سهامی به او پیشنهاد می شود، در مترو میشنود بهتر است سکه بخرد، ناگهان پیشنهاد شراکت بسیار خوبی به او میشود، معامله پر سودی توصیه میشود و یا ... که بعدها بخود میگوید:

آفرین. خیلی خوب تشخیص دادی و از فرصت طلایی به موقع استفاده بردی!

به یک مثال از این باورهای مخرب و ضد پول توجه کنید:

دوستی دارم به نام محسن که از جوانی به این باور قطعی و ذهنی رسیده بود که ؛ خداوند فقرا را بیشتر دوست دارد!

به نظر شما این آقا محسن ما در سن 45 سالگی، چه وضعیت مالی میباید میداشت؟؟؟ چرا؟؟؟

ما خیلی با هم گفتگو کردیم.

هرچند به ظاهر خود را همیشه در پی کسب ثروت فراوان میدانست! اما در ریشه یابی دلایل عملکردی-احساسی ایشان متوجه شدیم که او برخلاف ظاهر موضوع به هیچ وجه به دنبال پولدارشدن نبوده، نیست و نخواهد بود. چون نمیتواند باشد. چون ذهن محسن بگونه ای برنامه ریزی شده تا اعمالی از او سر بزند و در دو راهیها و چند راهیها انتخابی بکند که او را از ثروت دور کند.

افکار مخرب و محدود کننده انسان میتواند در او ویژگی رفتار خود تخریبی (Self-destructive behavior) ایجاد کند.

آری دوستان عملکرد بسیاری از ما در ارتباط با خودمان، از دشمن خودمان بدتر است. سالها پول جمع میکنیم و یکجا و با رضایت خودمان و دو دستی میدیم به یک فرد که بعدها او را کلاهبردار نامرد بی مروت مینامیم!!! اما دریغا که نامردتر از "خودمان نسبت به خودمان" هر گز وجود ندارد!

آما میدانم که تمام وجودت را یک پرسش شعله ور کرده : چاره چیست؟

من هم این مشکل را دارم، چه باید کرد؟

این فایل چگونه مشکلات منو حل میکنه؟

آیا واقعا جواب میده؟

چند جلسه باید از فایل استفاده کنم تا ...

در مورد همه جواب میده؟

چرا اینقدر راجب خود هیپنوتیزم حرف و حدیث زیاد شده؟؟؟

سعی میکنم بطور خلاصه تمام پرسشهای بالا را پاسخ دهم:

فروید گفت: ذهن از دو بخش ساخته شده است. بخش کوچک "ضمیر خوداگاه" که تمام اعمال و افکار هوشیار ما در ان شکل و فرم میگیرد.

بخش بسیار بزرگ "ضمیر ناخودآگاه" که تمام فعالیتهای فکری و عملکردی ناهوشیار ما را در کنترل خود دارد.

مثال: شما زمانی که برای اولین بار آموزش رانندگی میبینید، همه افکار و تصمیمات و واکنشهای بدن شما آگاهانه است، نگران هستید. دو دستی فرمان را محکم گرفتید. اشتباه ترمز میکنید. راهنما را فراموش میکنید. حتی برای لحظه ای نمیتوانید از روبرو چشم بردارید!

اما مدتی بعد که به کار مسلط شدید، بطور ناخوداگاه براحتی و بدون نگرانی همزمان خوب رانندگی میکنید و با بغل دستی گفتگو میکنید و حتی خوراکی میخورید و به چیز دیگری فکر میکنید!

دلیل این امر ان بسیار جالب است. بعد مدتی تمرین، بخش آگاه کنترل را به ناخوداگاه میدهد و بعد از آن همه چیز اتوماتیک انجام میشود.

اگر با افکار من اشنا باشید میدانید که من همیشه گفتم: ما تا سه سالگی و بعد کمی هم تا 6 سالگی تصمیم میگیریم تا پایان عمر چگونه زندگی کنیم.

آری عزیزان در همان کودکی ما رانندگی کشتی زندگی را می اموزیم و کنترل همه جوانب زندگی را به ضمیر ناخودآگاه مبسپریم و از آن به بعد تغییر این رویه کار بسیار سختی است. خیلی سخت، اما غیر ممکن نیست.

باید به بخش ضمیر ناخودآگاه راه یافت و در آنجا برنامه از پیش طراحی شده را تغییر داد.

من سالهاست که اتومبیل دنده اتومات سوار میشدم. چند روز پیش برای جابجا کردن ماشین دوستم پشت رل یک اتومبیل دنده ای نشستم. خیلی عجیب بود. نتوانستم ان را حرکت دهم. عجیب است نه!

کمی فکر کردم. چکار باید میکردم. برنامه راندن اتومبیلهای دنده ای را در ذهنم بالا آوردم و راه اندازی کردم. چند تمرین و نهایتا توانستم کار را انجام دهم. آما در این مثال برنامه رانندگی اتومبیل دنده ای از قبل در ذهن من بود و کار بسیار ساده و با چند دقیقه تمرین و تمرکز انجام شد.

اما در مورد باورهایی که در ما وجود ندارد و ما باید انها را از بیرون آموخته و در خود به صورت یک باور به ضمیر ناخوداگاهمان تحویل دهیم تا به تدریج به صورت یک عادت جدید در ما دراید کار کمی مشکل است.

 • بیشتر افراد قدرت تشخیص این افکار و باورها را ندارند!
 • بیشتر افراد از پس خود بر نمیایند!
 • بیشتر افراد اراده تحمل و حوصله مراحل تغییر را ندارند!

در همه موارد بهترین چاره کمک گرفتن از یک عامل قویتر بیرونی است.

در خود هیپنوتیزم، استاد بر اساس تجربیات گذشته و شناخت تمام جوانب موضوع مورد نظر برای تغییر، فایلی را طراحی و آماده میکند که براحتی و مثل یک ویروس هوشمند خوب کامپیوتری وارد ذهن شده و به محل مناسب رفته و کدهای مخرب را تغییر داده و براحتی خارج میشود.

ما در زمان تولد خالی از هر باور و فکری به این دنیا وارد میشویم!

والدین و بعدها اطرافیان و مدرسه افکار غالب و باورهای ما را شکل میدهند!

در تجربیات بعدی این افکار در ذهن ما به یک باور و سپس اعتقاد بدل میشوند!

ما هرگز به دنبال خواسته هایمان گام بر نمیدارم.

ما با باورها و اعتقاداتمان تصمیم و اقدام میکنیم و در نتیجه چیزهایی جذب زندگی ما میشوند که ما باورشان داریم و نه لزوما خواهانش هستیم! میدانم برایت عجیب است ولی متاسفانه واقعیت زندگی ما همین است. (لطفا این مقاله را چند بار بخوانید تا موضوع به درستی در ذهنتان نقش ببندد.)

پس اگر باور داشته باشید شما میتواند ثروتمند شوید یا باور داشته باشید هرگز نمیتوانید ثرتمند شوید؛ در هر حال حق با شماست و به هیچ شرایط و عامل بیرونی نمیتواند برخلاف این باور شما عمل کند. بزرگان اندیشه بقدری تاثیر باور را در زندگی بشر امروز موثر میدانند که همگی متفق القول میگویند: انسان است و باورهایش!

خود هیپنوتیزم سریعترین و موثرترین روش ایجاد تغییرات در نظام باورهای افراد است. برای تغییر باورهایت نسبت به پول و ثروت کافی است وارد ذهن شده و با ضمیر ناخوداگاهت به گفتگو بپردازی. میدانیم که ضمیر ناخودآگاه ویژگی شخصیتی معصومانه کودکانه ای دارد. هرچه بگویید باور میکند و در عین حال با ارتباط مستقیم با کاینات همه درخواستهای شما را جدی گرفته و سفارش میدهد و شرایط و اتفاقاتی ایجاد میکند تا آرزوهایت سریعتر برآورده شوند.

مثال قبلی را با هدفی خاص تکرار میکنم:

تصور کنید، شما متوجه شده‌اید که باور محدود کننده‌ای نسبت به پول و ثروت دارید که این باور منفی مانع جریان یافتن فراوانی و ثروت به زندگی شما شده است.

پول در ضمیر ناخودآگاه شما «کثیف و شیطانی» است.

پس از بررسی، باوری را در خود یافته‌اید که میگوید «خداوند فقرا را بیشتر دوست دارد.» یا «پول چرک کف دست است»

این باورها باعث شده تا شما علی­رغم تمام تلاش­ها و اقداماتی که تاکنون داشته‌اید نتوانسته­ اید زندگی رویایی مورد علاقه خود را جذب کنید.

پس باید تغییری در باورهای خود ایجاد کنیم. اما تغییر مورد نظر برای مثال بالا چیست؟

 • ما می­خواهیم از باور «برتری و فضیلت فقر» به «برتری و فضیلت ثروتمندی» برسیم.
 • ما می­خواهیم: «پول کثیف و شیطانی است!» را به باور «پول حلال خوب و الهی است» تبدیل کنیم .
 • ما می­خواهیم: «خداوند فقرا را بیشتر دوست دارد!» را به «خداوند ثروتمند صالح را بیشتر دوست دارد» تبدیل کنیم.

کار تمام است ما از طریق خود هیپنوتیزم وارد ذهن شده و تغییرات مورد نظر را ایجاد و براحتی خارج میشویم.

دوستان ما طی سالها مطالعه و تجربیات بالینی لیستی از باورهای محدود کننده عمومی ایرانیها دست یافتیم و در ایم پکیج شما علاوه بر تغییراتی که ما ایجاد میکنیم به شما نیز فرصت داده میشود تا کار تغییر را شخصی سازی کنید. شاید این یکی از بزرگترین ویژگیها و مزیت پکیج ما باشد.

آیا اثرگذاری این روش را تضمین میکنید؟

در این دوره هم تکرار میکنیم، در صورتی که با استاد همراه باشید و مفاهیم رو به دیده عقل بپذیرید و کار گوش کردن فایلها را تکرار و باز تکرار کنید، ابتدا، دستیابی به باورهای مثبت برای تغییر رو تضمین می‌کنیم و سپس به دنبال ایجاد شرایطی هستیم تا با تکیه بر باورهای جدید خاص و سازنده، بتوانید سرعت رسیدن به اهداف‌تان را افزایش بدهید.

اما اگر شما نیز مثل میلیون‌ها نفر دیگر در کشور ما، تصمیم ندارید هیچ تغییری در افکار، عملکرد و باورهای خود ایجاد کنید، لطفا ادامه این فایل صوتی را گوش نکنید . . .

انتخاب و تصمیم نهایی مثل همیشه با خود شماست...

تفاوت محصولات خود هیپنوتیزم ما با موارد مشابه:

تکنیک هیپنوتیزمی که اینجا در طراحی و اجرای محصولات خود هیپنوتیزم بکار گرفته شده کاملا منحصر بفرد بوده و در هیچ جای دنیا نظیر آن آموزش داده نمی­شود. دوستان این یک تبلیغ نیست، باید تجربه کنید تا متوجه تفاوت‌ها و خاص بودن این روش شوید. اجازه دهید توضیح بدهم که من چگونه این ادعا را دارم!

... این شیوه جدید خود هیپنوتیزم، ترکیبی از مدیتیشن، هیپنوتیزم، گفتگوی درونی و تزکیه است، آموزش خاصی لازم ندارد، همه می‌توانند از نتایج و اثرات باورنکردنی آن بهره برند و عجیب آنکه اثرات شگفت انگیز هر چهار متد در هر جلسه در شما باقی می‌ماند و بسیار راحت است و در هر جا و هر لحظه توسط خود فرد قابل اجرا می‌باشد. این روش در عین حال سادگی، به دور از تشریفات اضافی و خسته کننده قابل اجرا میباشد.

به همراه فایل صوتی اصلی، فایل صوتی دیگری دریافت خواهید کرد که طی 43 دقیقه گفتگو پیرامون خود هیپنوتیزم و مزایای روش خودهیپنوتیزم به روش کاپیتان پرداخته و شرایط ایده ال استفاده از فایلهای خود هیپنوتیزم جهت تغییر را توضیح میدهیم.

در اینجا خبر خوبی به شما بدهم شما میتوانید پکیج اختصاصی خود هیپنوتیزم را برای خود سفارش دهید. کافی است از طریق ایمیل سایت و یا اپلیکیشن موبایل راز و یا کانال تلگرام و شماره تلفن موجود در سایت موضوعی که میخواهید در شما تغییر کند را اعلام کنید که در صورت نیاز بلافاصله با شما تماس گرفته میشود و پرسشهای تکمیلی انجام شده و زمان تحویل فایل صوتی شما اعلام میشود.

مهم نیست این کارها چطور عمل میکند، مهم نیست شما چقدر سرمایه دارید، مهم نیست در کجا بدنیا امدهاید، مهم نیست چقدر بدهی دارید، مهم نیست چقدر سواد دارید، مهم نیست در چه سنی هستید و چه جنسی دارید، مهم نیست... اگر بخواهید میتوانید. مهم ان است که هر گز خود را فردی شکست خورده و محکوم به بدبختی و فقر و فلاکت تصور نکنید، چون ذهن پیوسته خواهد کوشید این تصویر را کامل کند.

کسب-ثروت، چگونه-پولدار-بشم؟، پول، دانلود-فایل-صوتی-خودهیپنوتیزم، کسب-درآمد، کسب-و-کار

به این تصویر ساده خیره شوید.

خود را دقیقا مثل ان فرد ببینید.

خود را آهن ربای بسیار قدرتمندی فرض کنید. چشمان خود را لحظه‌ای ببیندید و همین تصویر را در ذهن تجسم کنید. روزی چند بار هر موقع که کوچکترین وقت بیکاری داشتی ابن تصویر را در خود زنده کن. تجسم همیشه اولین و مهمترین اقدام افراد موفق بوده حال چه دانسته چه نادانسته.
دوست من میدانم باور کردنش سخته. میدانم ذهن تو نمیتونه بی دلیل این قوانین را بپذیرد. میدانم تو هرگز نمیتوانی باور کنی که در زندگی تو هم میشود که بشود. میدانم هرچقدر سعی میکنی نمیتوانی باور کنی که قانون جذب عمل میکند. میدانم که سخت است باور کنی که....
اما پیشنهاد دیگری دارم. بیا و بی قید و شرط. بیا و برای یک ماه. تنها چهار هفته. تنها سی روز در زندگیت باور کن که اگر این قانون درست باشد چه چیزهایی را از دست میدهی و به چه چیزهایی میرسی.
در پاسخ این پرسش همیشه دوستان میگویند خوب چیزی رو که از دست نمیدم اگه بپذیرم. پس لطفا نگران این یک ماه آینده نباش اینم مثل صدها ماه دیگه...
اما اگر درست باشد چه اتفاقاتی در زندگیت میافتد؟
عزیزان من ناباورتر از همه شما بودم. دوست سنگاپوری داشتم که بعد از یک سمینار همین جملات را به من گفت و یک فایل خود هیپنوتیزم جذب پول به من داد واقعا من الکی الکی شروع کردم به باور قانون جذب و هر روز، روزی ده بار فایلها را گوش میکردم. به کمک فایلهای خود هیپنوتیزم تمام باورهای غلط را تغییر دادم.

... و من با خود زندگی و در درون زندگی غافلگیر شدم. هر لحظه خودم را منتظر بروز اتفاقات و حوادث خوب و مثبت کرده بودم. به شکارچی فرصتهای بکر بدل شدم و امروز افسوس میخورم که چرا از اول زندگی با این قانون عجین نشده بودم و الان تاسف میخورم که چرا دیگران و حتی عزیزترین افراد پیرامونم و دوستان صمیمیم در ناباوری فرصتها را از دست میدهند و زندگی را بصورت زنده مانی قبول کرده اند.
عزیزانم این مطلب را چند بار بخوان و تصمیمت را بگیر. تو به بیش از این پیام هشداردهنده احتیاج نداری.
بلند شو و یک بار برای همیشه سلول سیاه ناباوری را ترک کن و افسار اسب خیال را در اسمان باورهای رویاگونه رها کن و زندگیت را انگونه زنده باش که دیگران حسرت لحظه‌ات را داشته باشند و در این راه به دوستانت هم کمک و پیامرسانی کن.
من منتظر تو در سرزمین خوشبختی خواهم ماند.

چه کاره‌ای میایی یا هنوز میخواهی به افکار قدیمی خودت بچسبی؟؟؟؟

یک سورپرایز ویژه برای افرادی که محصولات خود هیپنوتیزم سایت را تهیه میکنند:

کلیه عزیزانی که محصولات خود هیپنوتیزم خریداری میکنند و نتایج خوبی میگیرند و تصمیم نهایی میگیرند که یک فایل خود هیپنوتیز شخصی برای مشکل خاص خودشون رو هم سفارش بدهند(که هزینه جداگانه داره)، این دوستان یک جلسه مشاوره کوتاه با استاد جولایی در موضوع و مشکلی که میخواهند با هیپنوتیزم شخصی اونو برطرف کنند هدیه میگیرند.

جهت هماهنگی مشاوره، ، لطفا از طریق کانال "روانشناسی موفقیت" و یا در زیر همین قسمت، کامنت بگذارید تا هماهنگ شود.

همچنین میتوانید از طریق تلگرام شماره تلفن (09121752854) پیام بگذارید تا با شما هماهنگ شود.

هیچ موفقیتی اتفاقی نیست.

هیچ تغییری بدون اقدام و عمل خود فرد صورت نمیگیرد.

شما به دلیلی به این سایت کشانده شده اید.

اتفاق هدفمند خوب زندگیت را اکنون رقم بزن.

سوالات متداول شما بازدیدکنندگان محترم سایت:

 • من قبلا تجربه هیپنوتیزم رو ندارم. خطری نداره؟

نه هیچ خطری وجود نداره. امواج مغزی شما در حد خاصی و کنترل شده کاهش میابد و شما دقیقا زیباترین خواب مغناطیسی جهان رو با حال خوب و شادی خاصی تجربه می کنید.

 • برای همه جواب میده؟

بله در هیپنوتیزم عمومی من این کارو کردم. جنس و سن تفاوتی ایجاد نمیکند و یادتون باشه اینجا ما کار درمانی و یا تغییری ناخواسته در فرد انجام نمی دهیم. همه به خودباوری میرسند. هرچقدر متمرکز تر و تکرار بیشتر نتیجه خارق العاده تر. شما انگیزه افزایش فعالیت فیزیکی و کاهش مصرف مواد غذایی در خودت خواهی دید. حتی تنفر از برخی غذاها و عادات تغذیه ای در شما رخ خواهد داد. اینها کمترین اثرات این فایل صوتی است. اما اگر مشکلات مزمن تنفسی، قلبی، ریوی، فشارخون بالا، اسم، اسکیزوفرنی و ... دارید، توصیه میشه قبلش با پزشک خود مشورت کنید و در طول برنامه کسی در کنارتان باشد.

 • آیا اثرات دیگری هم دارد؟

بله اسرس و اضطراب و نگرانی های بی مورد حتما کاهش میابد. شما به باور من هم میتوانم میرسید و عزت نفس و اعتماد بنفستان در این زمینه افزایش میابد.

 • روش استفاده و کجاها میتونم استفاده کنم؟

روش خیلی ساده است. دراز کشیده و هدفون را در گوشتان میگذارید و با ولوم کم فایل را گوش میکنید و باقی کار اتومات انجام میشود. همه جا به شرطی که وسط کار قطع نشود میتوانید این کار را انجام دهید. البته بجر پشت فرمان و یا جایی که هوشیار باید باشید. اگر هم وسط کار قطع شد و حواستان پرت شد. مجددا از اول گوش میکنید. ولی این اتفاق را پیشگیری کنید چون تمرکز مجدد سخت خواهد بود.

 • اگر وسط برنامه خواستم تکان بخورم و یا بیدار بشم؟

شما در تمام مراحل برنامه نیمه هوشیار هستید و حتی میتوانید تکان بخورید. مشکلی از این بابت نیست. اما اینکار بی شک تمام تمرکز شما را بهم خواهد زد. یهتره قبل از شروع برنامه تمام احتمالات برهم خوردن تمرکز و توجهتون مثل خاموش کردن گوشی و زنگ منزل و ... را برطرف کنید.

 • اگر در زمان خرید و پرداخت مشکلی پیش امد، تکلیف چیست؟

شما در هر مرحله با مشکلی مواجه شدید از طریق شماره تلگرام (09121752854)

میتونید پیام بدید و یا حتی تماس بگیرید، حتما در اسرع وقت پیگیری میشود.

 • اگر در زمان دانلود مشکلی پیش امد:

لینک دانلود از طریق ایمیل برای شما ارسال میشود. همچنین در پروفایل شخصی شما (روی اسم خودتون در بالای صفحه کلیک کنید) در قسمت "سفارشهای من" لینکهای محصولاتی که شما از این سایت خریداری کنید برای همیشه محفوظ است. هر موقع دوست داشتید، میتوانید فایلهای خود را مجددا دانلود کنید.

 • اگر امکان دانلود و یا خرید از سایت نداشتم ؟

شما میتونید از طریق شماره تلگرام (09121752854) تقاضا کنید تا فایل از طریق ایمیل و یا تلگرام و یا هر روش دیگری برای شما ارسال شود. برای پرداخت هم هر جور شما راحت باشید، از طریق لینک پرداخت انلان و یا کارت به کارت میتونید پرداخت کنید.

 • حجم، زمان و فرمت فایل چقدر است؟

حجم فایل راهنمایی و نحوه استفاده: 11.9 مگابایت و زمان آن 35 دقیقه.

حجم فایل اصلی: تنها 4.87 مگابایت و زمان ان 41 دقیقه.

فرمت فایلها mp3 بوده و برای راحتی دانلود و استفاده، فشرده سازی شده است.

 • ایا قیمت کمی بالا نیست؟

هزینه یک جلسه هیپنوتیزم حضوری حدود 200000 تومان میباشد. تازه در یک جلسه هرگز اتفاق موثر ماندگاری صورت نمی گردد و باید تکرار شود. شما یک فایل دقیقا برای مشکل مشخص خودتان دارید و هر چند بار لازم باشد میتوانید تکرار کنید تا به نتیجه دلخواه برسید. قیمت ان را باید بعد از یکبار استفاده قضاوت کنید.

 • چقدر باید ادامه بدهم و بهترین زمان استفاده؟

بستگی به خودت دارد. در فایل هم توضیح دادم. اما نباید کمتر از یک ماه روزی دو بار شب قبل از خواب و صبح بلافاصله بعد از بیداری و قبل از برخواستن از بستر.

 • اگر در زمان استفاده خوابم برد؟

این بی شک ارام ترین و عمیقترین خواب زندگی شما خواهد بود. اما ترجیحا با تلقین به خود اجازه این اتفاق را ندهید. شما با چند روز استفاده کنترل اوضاع را در دنیای نیمه هوشیار هیپنوتیزم بدست میگیرید. نگران خواب رفتن و یا گز گز شدن جایی از بدن و یا کرختی و شل شدن عضلات خود نباشید.

 • ایا میتوانم اگر سوالی داشتم بپرسم؟

بله شما هر سوالی مرتبط با این محصول داشتید میتوانید از طریق شماره تلگرام (09123363718) بپرسید. حتی اگر از این محصول راضی بودید و خواستید محصول دیگری مشخصا برای مشکل شخصی سفارش بدهید، نیز میتوانید پیام بدهید.

لطفا، همچنان با ما باشید

سایت راز موفقیت - محمود جولایی

کانال راز موفقیت

منتظر کامنتهای با ارزش شما هستیم.

خرید محصول فایل صوتی خود هیپنوتیزم عمیق جذب ثروت و پول (برنامه ریزی ذهن)

با خرید دانلودی این محصول:

1. 10% مبلغ پرداختی، خرید دانلودی، به کیف پول شما اضافه می گردد که می توانید برای خرید دیگر محصولات دانلودی سایت از آن استفاده نمائید.
2. بعد از دانلود به سرعت قابل استفاده می باشد.
3. مهمتر از همه در صورتی که در آینده مطلبی به صورت تصویری، صوتی و یا نوشتاری به این محصول دانلودی اضافه شود بدون پرداخت هیچگونه هزینه ای می توانید با استفاده از لینک آن در قسمت "سفارشات من" آن را دانلود نمائید.

توجه: بعد از خرید محصول دانلودی، لینک های دانلود در پروفایل شما (با همان نام کاربری که آن محصول را خریده اید وارد شوید) در قسمت "سفارشات من" برای همیشه موجود می باشد و می توانید هر زمان که خواستید با استفاده از آنها، فایل مورد نظر را دانلود نمائید.

افزودن به لیست آرزوها

به این مطلب امتیاز دهید

نظرخود را با ما درمیان بگذارید

برای ارسال نظر باید عضو سایت باشید، اگر قبلا در سایت ثبت نام کرده اید اینجا را کلیک کنید.

captcha Refresh

نظرات سایر دوستان

مهدی شیخ در تاریخ ۱۳۹۶/۰۷/۲۱ گفته:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۱

باسلام خدمت استادعزیز
من مطالب زیادی در حوزه موفقیت و ثروت و خودهیپنوتیزم از سایر اساتید شنیدم ولی انصافا این فایل شما واقغا با همه شون فرق داشت چراکهاحساسی شادی و آرامش و توانایی رسیدن به خواسته هایی رو که بعدشنیدن این فایل به من دست داد درهیچ کدومشون تجربه نکرده بودم و همچنین کلام دلنشین شما که به نظرم چون از دل برمیاد بردل هم مینشیند و خداوند رو شاکرم که با سایت شما آشنا شدم

من این محصول را در تاریخ 1396/07/20 خریده ام

محمود جولایی
محمود جولایی در تاریخ ۱۳۹۶/۰۷/۲۲ پاسخ داده:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۱

درود بر شما آقای مهدی عزیز

خوشحالم که اثرگذاری و تفاوت محصولات خود هیپنوتیزم سایت اینقدر تونسته مورد توجه دوستان قرار بگیره.

دوستان این فایلها از ترکیب چهار تکنیک موجود در جهان بوجود آمده. 1- هیپنوتیزم بالینی 2- تکنیک تلقین به خود 3- مدیتیسن عمیق 4- تزکیه نفس معنوی.

این فایلهای بسیار قدرتمند هست برای همین هم 99% دوستان در دفعات اول شیرین ترین خواب مغناطیسی عمرشونو تجربه میکنند. این فایلها حداقل کاری که میکنند ، شستشوی کابلد روانس ایت.

خوشحالم کاربر فهیم سایت متوجه تفاوت و ارزش این محصولات میشوند.

از شما دوست عزیز هم که تجربه خودتونو با سایر دوستان درمیان گذاشتید بسیار ممنونم.

موفق باشید

در تاریخ ۱۳۹۶/۰۲/۰۴ گفته:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۱

سلام استاد.
میخواستم ازتون تشکر کنم واقعا دارم یکی یکی معجزه های کوچیک رو تو زندگیم حس میکنم.امروز بالاخره تونستم زودتر از موقع به مدرسه برسم اصلا باورم نمیشد.چون همیشه بدو بدو کارامو انجام میدادم و آخرشم دیر میشد ولی امروز بدون هیچ عجله کارامو کردم وقتی خواستم برم بیرون دیدم 10 دیقه هم زودتر از همیشه است...

منیر عرب صفری در تاریخ ۱۳۹۵/۱۱/۱۶ گفته:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۱

عالیر بود استاد مخصوصا مثالهایی که زدین کامل موضوع رو باز میکنه و متوجه شوم در اولین فرصت حتما این محصول رو خریداری میکنم خدابا متشکرم استاد متشکرم

فریبا در تاریخ ۱۳۹۵/۱۰/۱۴ گفته:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۲

سلام استاد من از دیشب تا حالا دارم سعی میکنم ک فایل رو دانلود کنم اما موفق نشدم

من این محصول را در تاریخ 1395/10/14 خریده ام

مدیر سایت جولایی
مدیر سایت جولایی در تاریخ ۱۳۹۵/۱۰/۲۶ پاسخ داده:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۱

درود بر شما. مشکل دانلود مربوط به نت ضعیف است. لطفا از طریق تلگرام به دوستان تیم راز موفقیت پیام بدید تا برایتان بلافاصله ارسال گردد.اگر مشکل حل نشد به خودم پیام بدید لطفا.

عاطفه روحی در تاریخ ۱۳۹۵/۰۸/۱۱ گفته:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۴

فوق العاده بود

مدیر سایت
مدیر سایت در تاریخ ۱۳۹۵/۰۸/۱۲ پاسخ داده:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۳

درود بر شما. موفق باشید.

baran barani در تاریخ ۱۳۹۵/۰۴/۱۱ گفته:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۳

من برمیگردم و میخرمش.

مدیر سایت
مدیر سایت در تاریخ ۱۳۹۵/۰۸/۰۶ پاسخ داده:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۳

درود بر شما.

از آنجا که خرید دیگری نیز داشتید، علاوه بر 20% تخفیفی که از محصول قبلی در کیف پول شما قرار دارد. همکاران کوپن تخفیف مناسب دیگری علاوه بر تخفیف خرید جدیدتون بخاطر این پیامتون برای شما در نظر گرفتند. لطفا پیگیری کنید.

لطفا همچنان با ما باشید.

زیبا شاکری در تاریخ ۱۳۹۵/۰۴/۱۰ گفته:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۳

سلام.
واقعا عالی بود استاد.
واقعا عالی بود.
من با تردید بسیار فایلو خریدم ولی شگفت زده شدم.
چرا چیزهایی که به این راحتی میتواند در زندگی مردم اثر گذار باشد را در مدارس و دانشگاه آموزش نمیدهند تا مردم کمی متمرکزتر کار کنند.
فقط الان انگیزه بسیار زیادی در من هست و هر روز هم استفاده میکنم. میشه بفرمایید چطور باید تشخیص داد کدام روش را عملی کرد. من انگیزه بالایی در من ایجاد شده ولی نمیدانم با تردیدهایم چه کنم.
تشکر میکنم استاد پاسخ دهند.
بازم مرسی

مدیر سایت
مدیر سایت در تاریخ ۱۳۹۵/۰۸/۰۶ پاسخ داده:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۳

درود بر شما

خیلی خوشحالم محصول موثر بوده. تردید در انتخاب و خرید همیشه طبیعی است مخصوصا وقتی اینترنتی میخرید. ما برای کاهش این تردید از این به بعد بخشی از فایلو برای دانلود رایگان در سایت قرار خواهیم داد. بله با شما موافقم خیلی چیزها هست که ای کاش در طی دوران تحصیل اشاره ای به انها میشد. مثل مدیریت مالی. مثل مدیریت فردی. مثل هیپنوتیزم و کنترل ذهن. و خیلی چیزهای دیگر..

دقیقا اوایل ذهن شما به دنیایی از انگیزه بدل میشود و بعد از آن بسته به خودتونه که آگر ادامه بدین استفاده از فایلو و اگر گام اول در اقدام و عمل رو بردارین خود بخود سطح انگیزتون حفظ میشه و تازه بعد از اقدام چون نتیجه جدیدی حاصل میشه که براتون نو و مهم و جالب خودش عامل انگیزشی میشه.

یادتون باشه خواندن یک کتاب تاثیر گذار و یا گوش کردن یک سخنرانی انگیزشی مثل سوییچ اتومبیل عمل میکنه. ماشین شما روشن میشه اما حرکت نمیکنه مگر اینکه اقدام کنین و از پدال گازو کلاچ و دسته دنده درست استفاده کنین والبته دقیقا بدونینی کجا میخواهید برید. بریا تردیدهاتون باید آگاهیتونو نسبت به موضوع افزایش بدین اگر مشکل حاد و مهم بود حتما باید مشاوره بگیرید. لطفا همچنان با ما باشید.

last gladiatoor در تاریخ ۱۳۹۵/۰۴/۱۰ گفته:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۳

سلام
میشود بخشی از فایلها را قبل از خرید گوش کرد؟

مدیر سایت
مدیر سایت در تاریخ ۱۳۹۵/۰۸/۰۶ پاسخ داده:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۳

درود بر شما.

بله ایده بسیار خوبی است. اما کمک به ارزیابی محصول نمیکند. چون قرار است شما در حالت هیپنوتیزم شده بروید و بعد این فایلها را گوش کنید تا موثر واقع شود. منظور در حالت هوشیاری و بیداری کامل چندان تاثیری از این محصولات نمیتوان و نباید انتظار داشت.

به درخواست شما میتوانید با شماره 09123363718 از طریق تلگرام و یا پیامک درخواست کنید. حتما بخشی از فایل را برایتان پخش میکنند و تمام پرسشها و تردیدهایتان را پاسخگو خواهند بود.

حق همیشه با کاربر است. این تذکر شما حتما در واحد فروش مجددا بررسی میشود.

لطفا همچنان با ما باشید.

نرم افزار موبایل “ راز موفقیت ”

اپلیکیشن موبایل (آندروید) برای راحتی کاربران سایت و سوپر گروه استاد جولایی را از اینجا دانلود کنید.

***یک پیشنهاد ویژه (دانلود رایگان)***
   ***یک  پیشنهاد  ویژه  (دانلود رایگان)***

مدیتیشن و آرام کردن تن و روان به روش خوزه سیلوا دانلود رایگان کتابچه "آموزش گام به گام خود هیپنوتیزم"

دریافت بصورت رایگان
google-site-verification: google8c33fceebbf75d7d.html