موفقیت، موفقیت-فردی، موفقیت-مالی، موفقیت-شغلی

جذب شغل دلخواه و رویایی.(هیپنوتیزم عمیق صوتی) - راز موفقیت

تعداد امتیاز: 1

چکیده محصول :

انتشار : 1395/01/10 3 نظر 4,096 بازدید

وقتی کسی به من می گوید ماه هاست که بیکارم و دنبال کار میگردم! من تعجب میکنم. دوستانم بسیاری از ما ذهن بازیگری داریم که از یک طرف دوست دارد کاری داشته باشد و از طرف دیگر در اعماق باورهایش این را نمی خواهد. بسیاری از ما از یک طرف شغل خوب را دوست داریم. اما فقط دوست داریم نه بیش. چون در لایه های زیرین نظام باورهای خود در جایی که ضمیرناخودآگاه سرنوشت شغل ما را مشخص میکند، ما خود را شایسته و لایق شغل خوب نمیدانیم. با استفاده از فایل خود هیپنوتیزم جذب شغل ایده آل شما به راحتی ذهنتان را برنامه ریزی میکنید.

جذب شغل دلخواه و رویایی.(هیپنوتیزم عمیق صوتی) - راز موفقیت

برنامه ریزی ذهن و ضمیرناخودآگاه برای جذب شغل ایده آل

 • به شغل نیاز دارید؟
 • آیا همچنان بیکار هستید؟
 • شغلی دارید که راضی نیستید و می ترسید نتوانید شغل جدیدی پیدا کنید؟
 • خوب، چرا شغل رویاییتان را جذب نمی کنید؟

 

امروز ما می دانیم که جذب شغل ایده آل برای شما نیز ممکن است، البته به شرطی که ذهن شما کار آهنربای جذب شغل را قادر باشد انجام دهد. ما قانون جذب و روانشناسی تلقین به ضمیرناخودآگاه را در این پکیج آموزشی از طریق هیپنوتیزم در هم تلفیق کردیم.

 

تصمیم بگیرید که چه می­ خواهید بشوید، انجام دهید و داشته باشید، به آن­ها فکر کنید، آن فرکانس را منتشر کنید تصور شما تبدیل به زندگیتان خواهد شد.
خانم راندا برن در فیلم مستند "راز"


فایل خود هیپنوتیزم شغل ایده ال، فایل-خود-هیپنوتیزم-عمیق-صوتی، یافتن-شغل، چگونه-کار-پیدا-کنم، استخدام

مراحل جذب شغل رویایی چیست؟

قانون جذب، قانونی جهانی هست و همه جوانب کارکرد ذهن و کاربرد زندگی شما را دربر می گیرد. 

چه بخواهید و چه نخواهید، افکار شما تبدیل به واقعیت زندگی شما می شوند. بسیاری از افراد موفق از قانون جذب به بهترین وجه در همه جنبه های زندگیشان استفاده می کنند. در اینجا چند گام ساده توضیح داده می شود که با استفاده از آنها می ­توانید شغل رویایی تان را بدست آوردید. این گامهای طلایی به همراه و همزمان با استفاده از فایل خودهیپنوتیزم جذب شغل رویایی، سرعت جذب شغل رویایی شما را چند برابر می کند:

 

1: دقیقا باید بدانید که چه می خواهید:

قبل از اینکه کار دیگری برای بدست آوردن شغل رویایی تان انجام دهید و حتی قبل از اینکه این فایل خودهیپنوتیزم ذهن شما را پروگرام کند، ابتدا باید تصویری روشن از شغل رویایی خود داشته باشید. فکر کنید که از انجام دادن چه کاری لذت می برید، در رابطه با آن تحقیق کنید، از دوستانتان سوال کنید، برای اینکه بتوانید شغلی را بدست آورید بسیار مهم است که بدانید چه می خواهید.

 

2: قدرتمندانه تمرکز کنید:

فایل خود هیپنوتیزم شغل ایده ال، فایل-خود-هیپنوتیزم-عمیق-صوتی، یافتن-شغل، چگونه-کار-پیدا-کنم، استخدام

از زمانی که تصمیم می­ گیرید شغل رویایی تان را بدست آورید، آن را در ذهن نگه دارید. ولی نه به اجبار، که این کار آشکارسازی را بسیار سخت می­ کند. شما باید مدام هدفتان را به خود یادآوری کنید. یکی از آسان ترین راه ها در استفاده از قانون جذب این است که یک یادآور کننده تصویری برای خود قرار دهید، می تواند یه پوستر به دیوار اتاقتان باشد، چند کلمه روی تخته وایت برد، تصویر پیش زمینه گوشی موبایلتان. می تواند هر چیزی باشد که مربوط به هدفتان می ­شود.

 

3: خودتان و افکارتان را باور کنید 

قانون جذب تماما به باور شما بستگی دارد. نمی­ توانید به اهدافتان دست یابید اگر به خودتان شک داشته باشید. خیلی مهم است که هر روز عبارات تاکیدی را بخوانید تا شغل مورد نظرتان را با استفاده از قانون جذب بدست آورید. چیزی که باید به یاد داشته باشید این است که: جملات تاکیدی باید در زمان حال نوشته شوند و از جمله نه و عبارات منفی در جملات تاکیدی استفاده نکنید. چون ضمیر ناخودآگاهتان متوجه عبارات منفی نمی­ شود و بنابراین، خلاف آن چیزی را که آرزو دارید جذب می کنید. در اینجا چند مثال وجود دارد. این عبارات تاکیدی و یا هر عبارت تاکیدی دیگری که در شما احساس بهتری ایجاد می کند را در زمان استفاده از فایل خود هیپنوتیزم باید در ذهن داشته باشید و مرور کنید:

 • من شغلم و کسانی که با آنها کار می کنم را دوست دارم.

 • من شغل رویایی ام را پیدا کردم و در مسیر درست قرار دارم.
 • امروز فرصت شغلی حیرت آور مرا پیدا می کند.
 • شغل های عالی مرا پیدا می کنند.
 • هر عملی که انجام می دهم مرا به سوی شغلی عالی سوق می ­دهد.
 • هر حرکت حرفه ای که انجام می دهم از گذشته هم بهتر می­ شود.
 • کارفرمایان تحت تاثیر توانایی­ها و مهارت های من هستند.
 • یک چشم انداز شغلی جدید در مسیر من قرار دارد.

 

4: تصویر سازی کنید:

راه دیگر جذب شغل جدید استفاده از قانون جذب از طریق تصویر سازی است. تصویر سازی در واقع یادآوری و تاکید بر خواسته شماست. تصویر سازی زمانی جواب می­ دهد که خودتان را از دید اول شخص ببینید که در حال زندگی کردن چیزهایی که دوستش دارید هستید. البته روش­های دیگری مشابه تکرار عبارات تاکیدی و تجسم وجود دارد اما اینها ساده­ ترین و موثرترین آنها هستند که نتایج مهمی را نشان می ­دهند. به یاد داشته باشید که حداقل سی روز طول می کشد تا ضمیر ناخودآگاه خود را دوباره برنامه­ ریزی کنید و ماشه­ آشکار سازی را بکشید. بنابراین بسیار مهم است که حداقل از یکی از این روش ها به صورت روزانه و مداوم استفاده کنید.

برای نتیجه بهتر هر صبح بعد از بلند شدن از خواب 5 دقیقه را صرف خواندن عبارات تاکیدی و هر شب قبل از اینکه به رختخواب بروید ده دقیقه را صرف تصویر سازی و تجسم کنید.

 

5: اقدام کنید.

به خاطر داشته باشید که نمی­ توانید از فایل خود هیپنوتیزم انتظار داشته باشید که همه کار را برای شما انجام دهد. کاری که فایل خود هیپنوتیزم و قانون جذب انجام می­ دهد این است که موقعیت ها و فرصت هایی را جذب کنید که به شما کمک می­ کند تا شغل رویایی تان را بدست آورید. اما شما مسئول شناخت این فرصت ها و استفاده از آنها هستید تا به اهدافتان دست یابید. حتی ممکن است به مهمانی دعوت شوید که برای مثال به نظر برسد که کاملا نا مرتبط با یافتن شغل است، به هر حال شرکت کنید. شما هرگز نمی­ دانید که چه وقت و کجا فرصت ها نمایان می شوند. چیزهای جدید را امتحان کنید. خارج از محدوده راحتی تان قدم بگذارید.

 

6: متعهد باشید.

فایل خود هیپنوتیزم شغل ایده ال، فایل-خود-هیپنوتیزم-عمیق-صوتی، یافتن-شغل، چگونه-کار-پیدا-کنم، استخدام

این مهمترین و آخرین قدم در بدست آوردن شغل رویایی تان با استفاده از قانون جذب است. گاهی اوقات مردم بعد از چند هفته که نتیجه ای بدست نمی آورند ناامید و دلسرد و در نهایت تسلیم می شوند. در بسیاری از این موارد، فرصت ها همین گوشه و کنار قرار دارند ناامید نشوید، محکم باشید. در آخر، فراموش نکنید که معمولا سی روز طول می­کشد تا ضمیر ناخودآگاهتان را دوباره برنامه ریزی کنید، بنابراین ادامه دهید تا شغل رویایی را که می­ خواهید بدست آورید. اصرار کنید، قانون جذب جواب می ­دهد.

 

7: از فایل خود هیپنوتیزم روزانه استفاده کنید:

شما در اینجا قانون جذب را بکار می گیرید و علاوه بر آن ذهنتان را با استفاده از فایل قدرتمند خود هیپنوتیزم برنامه ریزی می کنید. شما کار دیگری نمی توانید بکنید. شما دو تکنیک معجزه رو همزمان بکار می گیرید. با این کار ذهنتان به مغناطیس جذب شغل رویاییتان تبدیل می گردد. آیا شما دنبال این اتفاق نیستید؟

استفاده از فایل های خود هیپنوتیزم امروزه در تمام جهان بسرعت افزایش می یابد. حتی در کشور ما نیز مردم اثرات آن را دیده و از آنها استفاده می کنند. هزینه یک جلسه هیپنوتیزم بطور متوسط 200000 تومان است. اما با توجه به قیمت این محصول و امکان استفاده مکرر از آن بدون هزینه اضافی اهمیت جذابیت و کاربری این نوع فایلها را افزایش داده است.

روش کار این فایلها را در فایل توضیحات همراه این محصول برایتان توضیح داده ام. شما با این فایلها وارد فضای مغناطیسی می شوید. فرکانس مغز شما را پایین برده و به سطح آلفا میرسانیم. شما در حالت بسیار تلقین پذیری قرار می گیرید. در این حالت خاص هر عبارت تاکیدی در ذهن شما حک می شود. ضمیر ناخوداگاه شما در این فرکانس به کاینات پیام می دهد. شما از کاینات مستقیم و بدون واسته درخواست می کیند. درخواست مستقیم رد خور نداره. من این فایل رو بارها و بارها روی دوستان امتحان کردم و تغییر دادم. بیش از 22 بار این فایل دوباره سازی شده تا به این ترکیب رسیده. پس با ایمان و اعتقاد آنرا بکار بگیرید.

 

فایل خود هیپنوتیزم شغل ایده ال، فایل-خود-هیپنوتیزم-عمیق-صوتی، یافتن-شغل، چگونه-کار-پیدا-کنم، استخدام

 

قدرتمند و با خودباوری تمام بر اساس این هفت گام موجز عمل کنید. خودتان را لایق و شایسته بهترین شغل موجود بدانید. فراموش نکنید شما محکوم به بیکاری یا داشتن شغلی که هر لحظه احساس نارضایتی و تنفر دارید از آن دارید نیستید. شما اشرف مخلوقاتی. شما خلیفه خداوند بر روی زمینی. پس باید بهترین زندگی ممکنه رو برای خودتون بوجود آورید. برای یک زندگی خوب شما حتما به یک شغل و کسب و کار ایده ال نیازمند هستید. اگر کار خودتان را دوست ندارید و اگر با زور سر کار می روید شما همیشه و هر لحظه به کاینات احساس بسیار بدی را ارسال می کیند. انعکاس این پیام در زندگی کاری شما شرایط به مراتب بدتری را ایجاد خواهد کرد و حال روز شما همان خواهد بود که در گذشته و حال دارید.

 

یک بار برای همیشه شغل رویایی خود را بیابید. تمام افراد موفق جهان کاری را اتخاب کردند که از آن و در حال انجام آن از زندگی خویش نهایت لذت را می برند. امروز با حقوق متوسط نمی توان زندگی خوبی داشت. امروز باید درآمد بالایی داشته باشید، چون توقع انسان امروز بسیار بالاست. شما حق ندارید نیازهای خود و خانواده خودتان را نادیده بگیرید. شما باید بهترین ها را در زندگی خود و خانوادتان ایجاد کنید و برای اینکار باید شغل خوب و پر درامدی داشته باشید. خداوند دوست دارد بنده خود را در کمال عزت و کرامت ببیند.

 

لطفا امروز تصمیم بگیر بهترین شغل ممکن را برای خودت ایجاد کنی و تا به نتیجه نرسیدی حتی لحظه ای آسوده نشینی چون حق تو از این دنیا همه آن است.

من بهترین شغل و در نتیجه بهترین زندگی را برایت آرزومند.

 

مطالب مرتبط :

چگونه آهنربای پول و ثروت شوم؟

چگونه کسب و کار رویایی خودم را جذب و راه اندازی کنم؟

چگونه با استفاده از قانون جذب شغل رویایی خودم را جذب کنم؟

 

 

سوالات متداول شما بازدیدکنندگان محترم سایت در مورد هیپنوتیزم و استفاده از فایل های هیپنوتیزم :

 

 • من قبلا تجربه هیپنوتیزم رو ندارم. خطری نداره؟

نه هیچ خطری وجود نداره. امواج مغزی شما در حد خاصی و کنترل شده کاهش می یابد و شما دقیقا زیباترین خواب مغناطیسی جهان رو با حال خوب و شادی خاصی تجربه می کنید.

 • برای همه جواب میده؟

بله در هیپنوتیزم عمومی من این کارو کردم. جنس و سن تفاوتی ایجاد نمی کند و یادتون باشه اینجا ما کار درمانی و یا تغییری ناخواسته در فرد انجام نمی دهیم. همه به خودباوری می رسند. هرچقدر متمرکز تر و تکرار بیشتر نتیجه خارق العاده تر. اما اگر مشکلات مزمن تنفسی، قلبی، ریوی، فشارخون بالا، اسم، اسکیزوفرنی و ... دارید، توصیه میشه قبلش با پزشک خود مشورت کنید و در طول برنامه کسی در کنارتان باشد.

 • آیا اثرات دیگری هم دارد؟

بله استرس و اضطراب و نگرانی های بی مورد حتما کاهش می یابد. شما به باور من هم می توانم می رسید و عزت نفس و اعتماد بنفس تان در این زمینه افزایش می یایبد.

 

 • روش استفاده و کجاها می توانم استفاده کنم؟

روش خیلی ساده است. دراز کشیده و هدفون را در گوشتان می گذارید و با صدای کم فایل را گوش می کنید و باقی کار اتومات انجام می شود. همه جا به شرطی که وسط کار قطع نشود می توانید این کار را انجام دهید. البته بجر پشت فرمان و یا جایی که هوشیار باید باشید. اگر هم وسط کار قطع شد و حواستان پرت شد. مجددا از اول گوش می کنید. ولی این اتفاق را پیشگیری کنید چون تمرکز مجدد سخت خواهد بود.

 • اگر وسط برنامه خواستم تکان بخورم و یا بیدار بشم؟

شما در تمام مراحل برنامه نیمه هوشیار هستید و حتی میتوانید تکان بخورید.

مشکلی از این بابت نیست. اما اینکار بی شک تمام تمرکز شما را بهم خواهد زد.

یهتره قبل از شروع برنامه تمام احتمالات برهم خوردن تمرکز و توجهتون مثل خاموش کردن گوشی و زنگ منزل و ... را برطرف کنید.

 • اگر در زمان خرید و پرداخت مشکلی پیش امد، تکلیف چیست؟

شما در هر مرحله با مشکلی مواجه شدید از طریق شماره تلگرام (09121752854)

می توانید پیام بدید و یا حتی تماس بگیرید، حتما در اسرع وقت پیگیری می شود.

 

 • اگر در زمان دانلود مشکلی پیش امد:

لینک دانلود از طریق ایمیل برای شما ارسال می شود.

همچنین در پروفایل شخصی شما (روی اسم خودتون در بالای صفحه کلیک کنید) در قسمت "سفارشهای من" لینکهای محصولاتی که شما از این سایت خریداری کنید برای همیشه محفوظ است.

هر موقع دوست داشتید، می توانید فایلهای خود را مجددا دانلود کنید.

 • اگر امکان دانلود و یا خرید از سایت نداشتم ؟

شما می توانید از طریق شماره تلگرام (09121752854) تقاضا کنید تا فایل از طریق ایمیل و یا تلگرام و یا هر روش دیگری برای شما ارسال شود.

برای پرداخت هم هر جور شما راحت باشید، از طریق لینک پرداخت انلان و یا کارت به کارت می توناید پرداخت کنید.

 • فرمت فایل چیست؟

فرمت فایلها mp3 بوده و برای راحتی دانلود و استفاده، فشرده سازی شده است. شما قادر خواهید بود در هر پلیر و یا گوشی و یا ام پی فور پلیری گوش کنید.

 

 • آیا قیمت کمی بالا نیست؟

کمترین هزینه یک جلسه هیپنوتیزم حضوری حدود 200000 تومان میباشد.

تازه در یک جلسه هرگز اتفاق موثر ماندگاری صورت نمی گردد و باید تکرار شود.

شما یک فایل دقیقا برای مشکل مشخص خودتان دارید و هر چند بار لازم باشد می توانید تکرار کنید تا به نتیجه دلخواه برسید. قیمت آن را باید بعد از یکبار استفاده قضاوت کنید.

زمان خرید 10% تخفیف هم شامل حال شما میشود، که به کیف پول شما منتقل شده و در خریدهای بعدی میتوانید از آن استفاده کنید. 

 • چقدر باید ادامه بدهم و بهترین زمان استفاده؟

بستگی به خودت دارد. در فایل هم توضیح دادم. اما نباید کمتر از یک ماه روزی دو بار شب قبل از خواب و صبح بلافاصله بعد از بیداری و قبل از برخواستن از بستر.

 • اگر در زمان استفاده خوابم برد؟

این بی شک ارام ترین و عمیق ترین خواب زندگی شما خواهد بود.

اما ترجیحا با تلقین به خود اجازه این اتفاق را ندهید.

شما با چند روز استفاده کنترل اوضاع را در دنیای نیمه هوشیار هیپنوتیزم بدست می گیرید.

نگران خواب رفتن و یا گز گز شدن جایی از بدن و یا کرختی و شل شدن عضلات خود نباشید.

 • ایا میتوانم اگر سوالی داشتم بپرسم؟

بله شما هر سوالی مرتبط با این محصول داشتید می توانید از طریق شماره تلگرام (09121752854) بپرسید.

حتی اگر از این محصول راضی بودید و خواستید محصول دیگری مشخصا برای مشکل شخصی سفارش بدهید، نیز می توانید پیام بدهید.

 

 

فایل خود هیپنوتیزم شغل ایده ال، فایل-خود-هیپنوتیزم-عمیق-صوتی، یافتن-شغل، چگونه-کار-پیدا-کنم، استخدام لطفا، همچنان با ما باشید

سایت راز موفقیت - محمود جولایی

کانال راز موفقیت

عضو کانال "راز موفقیت" شوید و اگر از خواندن این مطلب لذت بردید، حتما آنرا از طریق لینک شبکه های اجتماعی زیر به اشتراک بگذارید و بدانید که من همیشه منتظر نظرات راه گشایتان در زیر این پست هستم.

خرید محصول جذب شغل دلخواه و رویایی.(هیپنوتیزم عمیق صوتی) - راز موفقیت

با خرید دانلودی این محصول:

1. 10% مبلغ پرداختی، خرید دانلودی، به کیف پول شما اضافه می گردد که می توانید برای خرید دیگر محصولات دانلودی سایت از آن استفاده نمائید.
2. بعد از دانلود به سرعت قابل استفاده می باشد.
3. مهمتر از همه در صورتی که در آینده مطلبی به صورت تصویری، صوتی و یا نوشتاری به این محصول دانلودی اضافه شود بدون پرداخت هیچگونه هزینه ای می توانید با استفاده از لینک آن در قسمت "سفارشات من" آن را دانلود نمائید.

توجه: بعد از خرید محصول دانلودی، لینک های دانلود در پروفایل شما (با همان نام کاربری که آن محصول را خریده اید وارد شوید) در قسمت "سفارشات من" برای همیشه موجود می باشد و می توانید هر زمان که خواستید با استفاده از آنها، فایل مورد نظر را دانلود نمائید.

افزودن به لیست آرزوها

به این مطلب امتیاز دهید

نظرخود را با ما درمیان بگذارید

برای ارسال نظر باید عضو سایت باشید، اگر قبلا در سایت ثبت نام کرده اید اینجا را کلیک کنید.

captcha Refresh

نظرات سایر دوستان

s a در تاریخ ۱۳۹۶/۰۲/۰۸ گفته:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۱

سلام دوستان عزیزم. و استاد گرامی...
من این مدت شکارهای زیادی داشتم که مهترینش آرامشی هست که به زندگیم برگشته و درنتیجه اون تصمیمات درستی که میتونم بگیرم.
من این چند مدت رو این موضوع تمرکز کرده بودم که ارتباطم رو توی این شهری که هستم زیاد کنم چون خانوادم اینجا نیستند. و طی این مدت کم تونستم چندین تا مهمونی به خونه دوستان و آشنایان رو جذب کنم و ارتباط گسترده تری داشته باشم و مهمتر ازون دیدار یکی از دوستام بود که 10 سال بود ندیده بودمش و خیییییلی حس خوووبی به من داد. از خدا سپاسگزارم و از استاد عزیز که راه رو به ما نشون دادند و ازشما دوستای عزیز که هرروز مطالبی که میگذارید من رو پرانگیزه تر از قبل میکنه. از همتون سپاسگزارم
موفق و پیروز باشید

Nahid Heidary در تاریخ ۱۳۹۵/۱۲/۲۷ گفته:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۱

سلام من هر بار که از این فایل استفاده میکنم دلم میخواد بینهایت تشکر کنم چون شما دقیقا شغل دلخواه من رو توصیف میکنید,,میز کارم,دفتر کارم,همکارام همه و همه مال من هستن,خیلی خوشحالم,خیلی حس خوبی دارم و به کاینات اعلام میکنم که عجله کن من امادم,برای به اغوش کشیدن شغلم,,

من این محصول را در تاریخ 1395/12/24 خریده ام

محمود جولایی
محمود جولایی در تاریخ ۱۳۹۶/۰۱/۱۵ پاسخ داده:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۱

درود بر شما. تشکر لازم نیست. همین که من اینقدر پیامهای اثر بخشی این درسهارو از طریق ایمیل و شبکه های اجتماعی میبینم بهترین تشکره. خوشحالم از اینهمه انگیزه و اشتیاق سوزان در تحقق رویاها.

Nahid Heidary در تاریخ ۱۳۹۵/۱۲/۲۶ گفته:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۱

درود بر کاپیتان موفقیت
من دیشب برای اولین بار از این فایل استفاده کردم و واقعا فوقعلاده بود,از هیجان نمیدونستم چیکار کنم,دقیقا حس کردم این شغل ماله منه,شغلمو پیدا کردم,اصلا نمیتونم احساسمو بیان کنم,فقط من حتما انجامش میدم چون این شغل مال منه
تشکر بخاطر حس خوبی که از این فایل گرفتم,و میدونم براام یه پرتابه برای جذب شغل دلخواهم

من این محصول را در تاریخ 1395/12/24 خریده ام

نرم افزار موبایل “ راز موفقیت ”

اپلیکیشن موبایل (آندروید) برای راحتی کاربران سایت و سوپر گروه استاد جولایی را از اینجا دانلود کنید.

دانلود رایگان 10 کتاب برتر و پر فروش حوزه موفقیت
دانلود رایگان 10 کتاب برتر و پر فروش حوزه موفقیت

این 10 کتاب را همه افراد موفق خوانده اند. آیا شما نمیخواهید این کتاب های سرنوشت ساز را بخوانید؟

دریافت بصورت رایگان
google-site-verification: google8c33fceebbf75d7d.html