چرا پول جذب نمیکنم؟ | روانکاوی ثروت (درس 7)- راز موفقیت

تعداد امتیاز: 2

چکیده محصول :

انتشار : 1395/10/14 58 نظر 3,558 بازدید

میدانم با علاقه و اشتیاق بسیار میخواهید راز جذب ثروت فراوان را از من بشنوید. قانون جذب ثروت، یکی از پرطرفدارترین موضوعات آموزش قانون جذب میباشد. من آموزش روش های جذب ثروت از طریق قانون جذب را به دو جلسه تقسیم کرده ام. در این جلسه به دنبال علت ثروتمند نشدن شما هستم. اگر شما عوامل عدم جذب را در خود بیابید، بی شک موانع را برطرف کرده و شما آماده جریان یافتن شکوه و عظمت ثروت در زندگی خود خواهید شد. دوستانم بدون برطرف کردن عوامل و موانع بازدارنده هرگز و هیچگاه نمی توانید ثروت را جذب و ثروتمند بمانید.

 چرا پول جذب نمیکنم؟ | روانکاوی ثروت  (درس 7)- راز موفقیت

چرا من پول و ثروت جذب نمی کنم؟

روانشناسی ثروت مندی از طریق قانون جذب

 

مثل همیشه توصیه می‌کنم کتاب "رازها و نیازهای موفقیت ایرانی" را از طریق سایت انتشاراتی نگاه و یا سایت ما تهیه و حتما مطالعه کنید.

در این کتاب پر فروش بنده (محمود جولایی نویسنده کتاب) یک فصل را به طور کامل به موضع روانشناسی کسب ثروت و فروانی اختصاص داده ام. لطفا این کتاب را حتما هم بخوانید. 

کتاب-رازها-و-نیازهای-موفقیت-ایرانی-جولایی

آیا واقعا دوست دارید تبدیل به آهن ربای جذب پول بشید؟

 

اگر جواب شما مثبت هست، این خیلی عالیه!

اینجا جایی است که غاقلگیر خواهید شد.

من این باور رو در مورد شما که این متن رو می‌خوانید دارم که شما لیاقت و استحقاق و اشتیاق این رو دارید که تبدیل به قدرتمندترین آهن‌ربای پول در جهان بشید و در فراوانی و برکت زندگی کنید.

 

چرا-من-ثروتمند-نمیشوم، چگونه-ثروتمند-شوم، جذب-پول، قانون-جذب-ثروت

 

اما سؤال مهم اینجاست: دوست من، آیا خودت هم همین اندازه باور داری؟

 

نکته بسیار مهم : من در این درس به شما ثابت خواهم کرد که بسیاری از ما برخلاف چیزی که می‌گوییم، در دوره‌ای از کودکی و یا بزرگ‌سالی تصمیم گرفتیم و باور کردیم، پول و ثروت جذب نکنیم.

خبر خوبی برایت دارم. حتی اگر تمام عمرت را تا الآن در این آرزو بودی و سال‌ها هم تلاش کردی ولی به ثروت و فراوانی نرسیدی، مهم نیست! گذشته واقعاً مهم نیست!

مهم اینِ الآن تصمیم گرفتی تا بر اساس یک نقشه راه این هدف رو دنبال کنی. مهم اینِ از شرایط کنونی راضی نیستی و قصد تغییر اونو داری. مهم اینِ در قطاری سوار شدی که شما را به سرزمین رویاها خواهد برد و در آنجا تنها و تنها یک حکم الهی جاری است:

 

خداوند ثروتمند صالح را بسیار دوست دارد!

 

پس اگر واقعاً می‌خواهید در فراوانی زندگی کنید. این باور را در خود تقویت کنید که:

اگر دیگران توانستند، من هم حتماً می‌توانم.

بهترین روش هم این هست که از درس‌های "کارگاه غیرحضوری اسرار ناگفته قانون جذب" برای به دست آوردن پول استفاده کنید. بله، قانون جذب روش کار کردن کائنات هست که :

  • ذهن
  • جسم
  • روح

شما رو به هم متصل می کنه برای اینکه فراوانی رو که واقعاً هم مستحقش هستید جذب کنید.

یکی از بهترین ابزارها برای کار کردن قانون جذب در مورد پول استفاده از عبارت‌های تأکیدی است.

چرا-من-ثروتمند-نمیشوم، چگونه-ثروتمند-شوم، جذب-پول، قانون-جذب-ثروت

چرا عبارت‌های تأکیدی مثبت در روانشناسی و آموزش و کاربرد قانون جذب خیلی مهم هستند؟

 

بله، عبارت‌های تأکیدی گفتگوی‌های قدرتمند و مؤثر درونی هستند که در ذهن اتفاق می‌افتند. این عبارت‌ها تأکیدی باور ناخودآگاه شما رو برنامه ریزی می‌کنند.

خوب، همین طور که می‌دانید قانون جذب می گه، " هر چه را که ذهن بتواند تجسم و باور کند می‌توانید داشته باشید."

بنابراین، برای خلق چنین مفاهیم و باورهایی، عبارات تأکیدی نقش حیاتی در برنامه ریزی ضمیر ناخودآگاه ذهنتون بازی می‌کنند.

کسانی که می خواهند آهن‌ربای پول بشوند یا فراوانی رو جذب کنند. باید جملات تأکیدی زیادی در مورد آهن‌ربای پول پیدا کنند برای اینکه ضمیر ناخودآگاهشان رو برنامه ریزی کنند.

 

آیا در مورد عبارات تأکیدی راجع به "آهنربای پول شدن" چیزی می‌دانید؟

خیلی از شما ممکنه در مورد جملات تأکیدی "آهنربای پول" بدانید و یا حتی آن‌ها رو تمرین کرده باشید، ولی چرا در زندگی شما این‌ها جواب نمی‌دهند؟

دلیلش این هست که شما عبارات منفی رو بیشتر از عبارات مثبت در مورد پول بکار می‌برید و متأسفانه از این موضوع آگاه نیستید. این بزرگ‌ترین تغییری هست که نیاز دارید درک کنید و بکار بگیرید.

معنی‌اش این هست که شما باید بفهمید که بیشتر روز رو گفتگوی درونی منفی در مورد پول دارید تا گفتگوی مثبت؟؟؟ این حیاتی‌ترین سؤال شما در حال حاضر باید باشِ.

این گران قیمت‌ترین پرسش ذهنی شماست، چون پاسخ آن و کیفیت پاسخ دقیقاً کیفیت وضعیت مالی شما رو مشخص می‌کند.

اگر می‌خواهید من وضعیت مالی شما در گذشته و آینده شما را حدس بزنم کافیِ، چند سؤال منو پاسخ بدهید. کافیِ به من بگید در مورد کسب و نگه داشت پول و ثروت چه نگرش درونی و باورهایی دارید.

بیشتر مردم فکر می‌کنند عبارت تأکیدی عبارت است از هر گفتگویی مثبتی که شما با خود دارید. اما متأسفانه بیشتر عبارات تأکیدی درونی اکثر افراد همه جوامع بشری همیشه منفی است.

بله همینطوره، اما اگر شما به گفتگوی درونی منفی ادامه بدهید بنابراین این عبارت تأکیدی منفی درونی (ما در درس‌های گذشته مفصل در مورد گفتگوی درونی و صدای درونی صحبت کردیم. اینجا هم از همان به‌عنوان عبارات تأکیدی) محسوب میشِ. خیلی از مردم این مسئله رو نمی‌دانند که در واقع گفتگوی درونی‌شان وقتی دارِ روزها و سال‌ها تکرار میشه، در واقع کار عبارات تأکیدی رو می‌کند حالا چه مثبت یا منفی فرقی نمی‌کند.

 

چرا-من-ثروتمند-نمیشوم، چگونه-ثروتمند-شوم، جذب-پول، قانون-جذب-ثروت

 

بزرگ آموزش قانون جذب ثروت و فروانی در این پکیج آموزشی چیست؟ 

شما در زندگی‌تان پولدار نمی شین چون در مورد "پول و ثروت و فراوانی" بیشتر عبارات تأکیدات مخفی درونی منفی دارید تا مثبت . چون شما باورهای منفی دارید. چون فکر مخفی شما پول رو نمی‌خواهد.

ممکنه جملات تأکیدی جذب پول رو یک یا چند بار در روز تمرین کنید. ولی بقیه روز رو با جملات تأکیدی منفی درونی در مورد پول میگذرانید. این اتفاق به‌صورت خودآگاه و در بیشتر موارد ناخودآگاه صورت می‌گیرد.

 

ناخودآگاه زمانی است که ضمیر ناخودآگاه شما این مفهوم را به‌عنوان یک باور پذیرفته باشد و خودآگاه زمانی که شما بر اساس حال الآن و یا تجربه و شرایط بیرونی تصوراتی دارید که چندان هم واقعی نیست.

همین طور که می دانید قانون جذب می‌گه:

 

"در زندگی هر چیزی که بیشتر بر روی آن تمرکز کنید، بیشتر آشکار می شود."

 

پس بر همین اساس، اگر شما بر روی بد و منفی بودن "پول" تمرکز ذهنی کنید، اگر باور منفی قوی در مورد پول و ثروت داشته باشید، حتی اگر صبح تا شب عبارات تأکیدی مثبت رو در مورد پول تکرار کنید، اطمینان داشته باشید جواب نمی‌گیرید. این‌ها لازم نیست برای تک‌تک شما ثابت بشه تا قبول کنید. این موضوعات واقعیتیِ که ساله است بشر پذیرفته. بیایید قوانین حاکم بر زندگی و جذب ثروت رو دوباره آزمایش و تجربه نکنیم. بیایید از این قوانین و نتایج مفید و خوب آن‌ها بهره ببریم.

وقتی این موضوع رو متوجه شدید چشم‌های شما بر واقعیات باز خواهد شد و از آن به بعد می‌توانید افکار تون رو آزادانه در مورد پول انتخاب کنید. از اون به بعد شما می‌توانید جهان پیرامون خودتو نو رو برای مغناطیس پول حقیقی شدن و جذب فراوانی تغییر بدهید. همه چیز برای شما و در اختیار شما قرار می‌گیرد. شما به هر چیزی دست بزنید طلا می‌شود. شما هر جا سرمایه گذاری کنید، تصاعدی رشد می‌کند. شما غیرقابل کنترل میشید و امپراتوری خودتونو راه می‌اندازید و اصلاً فراموش می‌کنید که روزی تصور می‌کردید شما نمی‌توانید.

و درست به همین دلیل قبل از اینکه عبارات تأکیدی مثبت رو در مورد جذب پول بهتون آموزش بدهم. می‌خواهم جملات تأکیدی منفی رو که به‌صورت ناخودآگاه همیشه و هر زمان دارید تمرین می‌کنید رو باهاتون به اشتراک بگذارم.

شما اول باید قطعه معیوب ماشین پول‌ ساز ذهنی خودتونو پیدا کنید و بعد با قطعه بهتری جایگزین کنید تا ماشین شما درست کار کند. این کار راه و روش دیگری ندارد. سیستم روان همیشه به همین شکل تغییر کارکرد می‌دهد. نتایج تنها با تغییر روال کارکرد ذهن، تغییر می‌کند. شما باید این تغییر رو در خودتون ایجاد کنید. در تمام طول تاریخ راه دیگری پیدا نشده چون وجود ندارد. شما نیز بپذیر و با این درس اول قطعه معیوب را در نظام باورهای خودت پیدا و عیب یابی کن.

این جملات تأکیدی منفی نیروهایی هستند که پول و شادی شما رو در زندگی می‌دزدند.

چرا-من-ثروتمند-نمیشوم، چگونه-ثروتمند-شوم، جذب-پول، قانون-جذب-ثروت

مطالب مرتبط: (کلیک کنید)

7 درس ثروت سازی از هفت نفر از ثروتمندترین افراد جهان

فایل صوتی خودهیپنوتیزم عمیق جذب ثروت و پول 

چگونه باید آهنربای پول و ثروت شوم؟ 

 

 

دوست من یک سؤال بسیار مهم دارم. دقت کن. تست روانشناسی "شناسایی میزان قدرت جذب آهنربای جذب ثروت در شما"

در عکس بالا خوب خیره شو.

تمام جزییات تصویر رو ببین.

از دیدن سکه‌های طلا چه حالی داری؟

از دیدن پول و ثروت و فراوانی چه حسی به شما دست می‌دهد؟

خوب به این سؤالم دقت کن. آیا با نگاه به این عکس احساس خوب و انگیزشی خواستن بهت دست می‌دهد یا نه؟ یا اینکه هیچ احساسی در تو ایجاد نمی کنه؟ و یا احساس منفی و ناخوشایندی در تو ایجاد میشِ؟

نتیجه همین تست بسیار ساده سرنوشت امروز و فردای تو رو تا الآن تحت‌الشعاع قرار داده است. تو اگر با دیدن این عکس احساس بسیار خوب و اشتیاق سوزانی برای داشتن بیشتر در خودت نداری بدان که در درون تو یک شهر افکار منفی وجود دارد و هرگز به تو اجازه نخواهد داد بتوانی پول زیادی جذب کنی. آهنربای تو قدرت چندانی ندارد. قدرت جاذبه آهنربای درونی تو رابطه مستقیمی با افکار و باورهای مخفی ذهن و ضمیر ناخودآگاه تو دارد. و در این درس ما روی این موضوع کار خواهیم کرد.

اگر شما هم جزو افرادی هستید که تصور و احساس می‌کنید که به‌شدت و شبانه روز کار و تلاش می‌کنید، اما با اندازه کافی پول و ثروت وارد زندگی شما نمی‌شود، به‌احتمال زیاد در ذهن و ضمیر ناخودآگاه شما یک یا چند باور محدود کننده از باورهای زیر وجود دارد. ما از روانشناسی "کسب ثروت" خوب می‌دانیم که تا زمانی که شما این باورهای مخرب و ضد پول را داشته باشید، هرگز به‌اندازه تلاش و یا لیاقت خودتون پول جذب نمی‌کنید.

شما راهی جز رهایی از این باورهای مخرب ندارید.

یک بار برای همیشه این باورهارو در خودت کشف و استخراج کن تا موانع پیش روی" جذب ثروت "در تو برداشته شوند. تا زندگی تو پر از نعمت و سرشار از فراوانی شود.

 

در زیر درس این جلسه لطفاً نظر خودتونو بگذارید. پیام نظر و تصمیم شگفت انگیز خودتون رو در سایت امروز ثبت کنید. این شاید مهم‌ترین کاری باید باشِ که تو انجام می‌دهی.

 

دوست خوب من- تو عالی هستی.

ممنونم که تا اینجا همراه ما هستی تا زندگیتو عالی و پر از ثروت و پول کنی. 

 

آنچه شما با پرداخت تنها 25000 تومان دانلود خواهید کرد:
1
فایل صوتی 1
13.9MB
81 دقیقه
بخش اول از توضیحات استاد جولایی.
2
فایل صوتی 2
13.9MB
81 دقیقه
بخش دوم از توضیحات استاد جولایی.
3
فایل صوتی 3
13.1MB
77 دقیقه
بخش سوم از توضیحات استاد جولایی.
4
فایل PDF
802KB
21 صفحه
راهکارهای ارایه شده و باورهای مخرب ضد جذب ثروت.

 

لطفا ، در زمان خرید و دانلود شکیبا باشید و در صورتی که در زمان خرید و یا بعد از پرداخت در زمان دانلود هرگونه مشکلی پیش آمد، آرامش خود را حفظ کنید. نگران نباشید. 

کافی است از طریق تلگرام و یا تماس تلفنی با شماره 09121752854 تماس بگیرید. سریعا رسیدگی شده و فایلها به راحتی از طریق تلگرام و یا ایمیل برایتان ارسال می شود. اگر می خواهید به روش واریز کارت به کارت محصول را خریداری کنید لطفا با شماره بالا تماس تلگرام و یا تلفنی گرفته و به راحتی درخواست خود را اعلام کنید. شما حتی میتوانید محصول را به صورت ارسال پستی دریافت کنید.

 

با انگیزه و عالی بمانید.

چرا-من-ثروتمند-نمیشوم، چگونه-ثروتمند-شوم، جذب-پول، قانون-جذب-ثروت

لطفا، همچنان با ما باشید

سایت راز موفقیت - محمود جولایی

کانال راز موفقیت

عضو کانال "راز موفقیت" شوید و اگر از خواندن این مطلب لذت بردید، حتما آنرا از طریق لینک شبکه های اجتماعی زیر به اشتراک بگذارید و بدانید که من همیشه منتظر نظرات راه گشایتان در زیر این پست هستم.

خرید محصول چرا پول جذب نمیکنم؟ | روانکاوی ثروت (درس 7)- راز موفقیت

با خرید دانلودی این محصول:

1. 10% مبلغ پرداختی، خرید دانلودی، به کیف پول شما اضافه می گردد که می توانید برای خرید دیگر محصولات دانلودی سایت از آن استفاده نمائید.
2. بعد از دانلود به سرعت قابل استفاده می باشد.
3. مهمتر از همه در صورتی که در آینده مطلبی به صورت تصویری، صوتی و یا نوشتاری به این محصول دانلودی اضافه شود بدون پرداخت هیچگونه هزینه ای می توانید با استفاده از لینک آن در قسمت "سفارشات من" آن را دانلود نمائید.

توجه: بعد از خرید محصول دانلودی، لینک های دانلود در پروفایل شما (با همان نام کاربری که آن محصول را خریده اید وارد شوید) در قسمت "سفارشات من" برای همیشه موجود می باشد و می توانید هر زمان که خواستید با استفاده از آنها، فایل مورد نظر را دانلود نمائید.

افزودن به لیست آرزوها

به این مطلب امتیاز دهید

نظرخود را با ما درمیان بگذارید

برای ارسال نظر باید عضو سایت باشید، اگر قبلا در سایت ثبت نام کرده اید اینجا را کلیک کنید.

captcha Refresh

نظرات سایر دوستان

فاطمه کریمی پور
فاطمه کریمی پور در تاریخ ۱۳۹۶/۰۸/۳۰ گفته:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۰

سلام و درود بر استاد گرامی ❤
من فاطمه هم اکنون تمام باورهای منفی ام را راجب پول وثروت از ذهن .بدن و روحم آزاد میکنم .حال کاملا درباره پول شاد و مثبت هستم من آهنربای پول و فراوانی هستم من دراوج فراوانیم خدایا شکرت شکرت شکرت
من از کائنات عزیز درخواست دارم پول و ثروت ب زندگیم جریان یابد من خودم را لایق فراوانی و زندگی در رفاه می دانم .شکر گزارتم خدای مهربان من .ممنونم کاینات

فرزانه کرمی در تاریخ ۱۳۹۶/۰۷/۲۴ گفته:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۰

سلام استاد جولایی
ازتون خییلی ممنونم که به همراه پی دی افها فایل صوتی هم ارائه میدید به ما چون که خیلی چیزهایی که تو زندگی بهش فکر نکردم و به همون باور گذشته داشتم ادامه میدادم برام روشن شد .

من این محصول را در تاریخ 1396/07/20 خریده ام

فرزانه کرمی در تاریخ ۱۳۹۶/۰۷/۲۴ گفته:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۰

اکنون همه باورهای منفی راجب پول و ثروت را از ذهن، بدن و روحم آزاد میکنم
حالا کاملا در مورد پول شاد و مثبت هستم من آهنربای پول هستم من در اوج فراوانی هستم
متشکرم کائنات

من این محصول را در تاریخ 1396/07/20 خریده ام

منیره حشمتی در تاریخ ۱۳۹۶/۰۵/۲۷ گفته:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۰

سلام
انجام تمرینات درس 7 رو به همه پیشنهاد میکنم. من هم مثل همه شما باورهای منفی در جذب پول داشتم ولی با تمرین خیلی از باورهای منفی ام صفر و تبدیل به باورهای مثبت شدن، و در مدت کمی تونستم پول خوبی رو جذب کنم.
شکرت خدایاااااااا
ممنونم کائنات
از استاد عزیر هم سپاس فراوان که ما رو درتمام مسائل آگاه و راه درست رو بهمون نشون میدن تا یکی یکی پله های موفقیت را طی کنیم
سلامت باشید و پرتوان استادم

محمود جولایی
محمود جولایی در تاریخ ۱۳۹۶/۰۵/۲۷ پاسخ داده:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۰

خوشحالن درس 7 اینقدر مورد توجه دوستان قرار گرفته . دقیقا تمریتات ذهن و ضمیر شما را برنامه ریزی میکنه.

لطفا قدرتمندانه درسهای بعدی رو هم حتما دنبال کنید.

منیره حشمتی در تاریخ ۱۳۹۶/۰۵/۲۷ گفته:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۰

اکنون همه باورهای منفی راجب پول و ثروت را از ذهن، بدن و روحم آزاد میکنم.
حال کاملا در مورد پول شاد و مثبت هستم. من آهنربای پول هستم، من در اوج فراوانی هستم.
متشکرم کائنات

بنت الهدی راه پیما در تاریخ ۱۳۹۶/۰۵/۰۱ گفته:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۰

اکنون همه باورهای منفی من راجب پول و ثروت را از ذهن بدن و روحم آزاد می کنم حال کاملا در مورد پول شاد و مثبت هستم من آهن ربای پول هستم من نماد برکت و فراوانی ام
واقعا این سی و سه مورد نکات منفی که در پول فرمودید فوق العاده بودن
فایلهای صوتی تان بی نظیر و درجه و یک هست و انسان در هر حال و شرایطی می تواند گوش کند و نکات زیادی را یاد بگیرد و در زندگی خود عملی سازد
نکاتی در درسهای شما و فایل های صوتی شما وجود دارد که در هیچ دوره ای و هیچ مشاوره ای اگر بری به آن اصلا اشاره نمیکنن
فوق العاده است درس تان
من تمام نکان منفی و باورهای غلطی که از کودکی در مورد پول به من یاد داده بودن همه را دور ریختم و باورهای زیبایی که شما یاد دادین را جایگزین کردم
من خیلی خیلی ثروتمندم کجایی کاینات ببینی که من به این هدفم هم رسیدم
متشکرم کاینات
سپاسگزارتم خدای خلق فراوانی من

esmat shahi در تاریخ ۱۳۹۶/۰۴/۲۲ گفته:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۰

اکنون ،همه باورهای منفی راجب پول و ثروت را از ذهن،بدن و روحم آزاد میکنم.
حال کاملا در مورد پول شاد ومثبت هستم.من آهنربای پول هستم.من در اوج فراوانی هستم
متشکرم کائنات

حسین سلیمی در تاریخ ۱۳۹۶/۰۴/۱۸ گفته:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۰

اکنون همه باور های منفی من راجع به پول و ثروت را از ذهن بدن و روحم آزاد میکنم
حال کاملا در مورد پول شاد و مثبت هستم
من آهنربای پول هستم
من فراوانی هستم
من بخاطر این دوره ارزشمند از کاینات و استاد جولایی سپاسگذارم

مهدیه ش در تاریخ ۱۳۹۶/۰۳/۰۳ گفته:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۱

من مهدیه اکنون همه باورهای منفی در مورد پول و ثروت رو از ذهن و روح و بدنم آزاد میکنم. من آهنربای پول و ثروت و فراوانی هستم.کائنات متشکرم

من این محصول را در تاریخ 1396/02/19 خریده ام

محمود جولایی
محمود جولایی در تاریخ ۱۳۹۶/۰۳/۰۶ پاسخ داده:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۰

سپاس از پیامتون. انسان است و باورهایش. همه ما اسیر و برده باورهایمان هستیم. پیشنهاد میکنم مقاله "50 باور قدرتمنمد که در شما انگیزه انجام هر کار دشواری را بوجود میاورد." را حتما مطالعه کنید.

parinaz najafi در تاریخ ۱۳۹۶/۰۲/۲۹ گفته:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۱

اکنون همه ی باورهای منفی من راجب پول و ثروت را از ذهن، بدن و روحم آزاد میکنم.حالا کاملاً درمورد پول شادو مثبت هستم.من آهنربای پول هستم.من فراوانی و برکت هستم.
متشکرم کاینات♥♥♥♥

من این محصول را در تاریخ 1396/01/20 خریده ام

مریم حیدری در تاریخ ۱۳۹۶/۰۲/۱۹ گفته:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۰

سلام و درود به استاد و امپراطور انرژی ایران استاد من الان حدود دو ماه و نیمه که در محضر شما شاگردی میکنم استاد من ابتدا تو سوپر گروه بودم و هر وقت فرصت داشتم مطالب گروه رو پیگیری میکردم چون به واسطه شکست سنگین مالی که داشتیم به ناچار من دقیقا در دو جای مختلف حدود 16ساعت کار میکردم و مرتب در درونم آه و ناله داشتم ولی وقتی تصمیم گرفتم درسا رو تهیه کنم گفتم دیگه آه و ناله تعطیل فقط نور امیدی که شما در وجودم زنده کردید روح داد به زندگیم دیگه اگر خسته هم میشدم میگفتم خدایا شکرت که سالمم و کار میکنم کلام شما آنچنان روح داغون منو که در اثر مشکلات مالی دیگه توانی نداشت نیرو بخشید که هیچ کلامی یارای این حس و حال من نمیتونم پیدا کنم کم کم با خودم کنار اومدم و با ضمیر ناخودآگاهم طرح دوستی بنا کردم باور کنید استاد زنده شدم هیچ وقت همچین حسی رو تو زندگیم تجربه نکرده بودم دیگه هیچ چیزی منو ناراحت نمیکنه با خودم گفتم هیچ چیز تو این جهان اتفاقی نیست شما فرستاده خدا و کاینات هستید این درسا مثل زلزله تمام افکار قدیمی و ناامید منو تخریب کرد و به من آرامش واقعی داد استاد پیوسته شما و خانم شاکری محترم رو دعا میکنم برای شما کلکسیونی از بهترینها و عالیترینها در هر زمینه آرزومندم.

آیدا میربابایی در تاریخ ۱۳۹۶/۰۲/۱۹ گفته:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۰

سلام استاد عزیز
من با خوندن این درسها از زمانی ک شروع کردم یعنی درس یک راحتتر بگم باورم در حد صفر بود و هیچوقت و همیشه فکر میکردم ک من لایق خواسته هامم نیستم ولی از زمانی ک استارت کار تو گروه زدم روز ب روز داره ب باورام اضافه میشه
تا الان ک درس هفت و دارم میخونم ب باور خودم نمره 50% رو میدم ولی ولی ولی
مطمینم مطمینم تا ایستگاه 21 ک همراه شما باشم باورم میرسه ب 100 و اینو از شما استاد گرانقدر مدیونم
شما معجزه کردین تو زندگی
واقعا اون حس و حال خوبم و شاد بودنم رو ب همه چی دنیا ترجیح میدم من خیلی کتاب راز البته نوشته خارجی خوندم ولی همش فکر میکردم یه رویاس و چون باور ی نداشتم باور نمیکردم ولی الان در کنار شما عزیزان دارم روز ب روز ب پله های موفقیت و رویاهام نزدیکتر میشم
ازتون دوباره و چندبار تمام سپاسگذاری میکنمممم ان شالله هر چی خوبه خداست بباره براتون

افسانه امیرزاده در تاریخ ۱۳۹۶/۰۲/۱۳ گفته:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۰

تا کی میخوای تردید داشته باشی؟ تا کی مبخوای منتظر یه اتفاق باشی تا حالت خوب بشه؟ بزرگترین اتفاق زندگی خودت باش. رویاهایت منتظر اقدام تو هستند. لطفا این فرصت رو از دست ندید. قیمتهای درسها بزودی به قیمت واقعی افزایش خواهد یافت. موفقیت همین نزدیکیهاست.

سپیده ... در تاریخ ۱۳۹۶/۰۱/۲۵ گفته:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۰

اکنون، همه ی باورهای منفی راجع به پول و ثروت را از ذهن، بدن و روحم آزاد میکنم. حال کاملا در مورد پول شاد و مثبت هستم. من آهنربای پول هستم. من فراوانی هستم

من این محصول را در تاریخ 1395/12/25 خریده ام

محمود جولایی
محمود جولایی در تاریخ ۱۳۹۶/۰۱/۲۹ پاسخ داده:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۰

درود بر شما. خیلی خوشحالم این درس تونسته تمام باورهای منفی ضد پول و جذب ثروت رو در دوستان تغییر بده. لطفا محکم و قدرتمند درس بعدی "چرا من پول و ثروت جذب نمیکنم؟ " را نیز دنبال کنید.

Sheyda Khosravi در تاریخ ۱۳۹۶/۰۱/۱۶ گفته:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۰

اکنون همه ی باورهای منفی من راجب پول وثروت را ازذهن،بدن وروحم را آزاد می کنم.حال کاملآ درمورد پول شادومثبت هستم.من آهن ربای پول هستم،من در اوج فراوانی هستم.
متشکرم کائنات

Sheyda Khosravi در تاریخ ۱۳۹۶/۰۱/۱۶ گفته:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۰

اکنون همه ی باورهای منفی من راجب پول وثروت را ازذهن،بدن وروحم را آزاد می کنم.حال کاملآ درمورد پول شادومثبت هستم.من آهن ربای پول هستم،من فراوانی هستم.

زینب موسوی در تاریخ ۱۳۹۶/۰۱/۱۳ گفته:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۰

اکنون همه باورهای منفی راجع به پول و ثروت را از ذهن، بدن و روحم آزاد می کنم، حال کاملا درباره پول شاد و مثبت فکرمی کنم. من آهن ربای جذب پول هستم، من فراوانی ام. کاینات ممنونم

محمود جولایی
محمود جولایی در تاریخ ۱۳۹۶/۰۱/۱۵ پاسخ داده:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۰

خیلی خوشحالم میبینم دوستان بعد از این درس متوجه میشن که چرا تا کنون پول و ثروت رو جذب نمیکردن؟ چرا به هر کاری دست میزنند با موانع و مشکلات مواجه میشن و در نهایت هم رها میکنند. دلیل اصلی این موارد باورهای غلطیه که طی سالها در ذهن و نظام باورهای ما از بیرون تزریق شده. این درس ذهن شما رو مرتب و منظم میکنه و تمرینات اون باورهای غلط و محدود کننده رو ریشه یابی و تغییر میده.

shandiz amidi در تاریخ ۱۳۹۶/۰۱/۱۲ گفته:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۰

اکنون همه ی باور های من راجع به پول و ثروت را از ذهن بدن و روح خود ازاد میکنم. حالا کاملا در مورد پول شاد و مثبت هستم. من اهنربای پول هستم. من فراوانی هستم.

محمود جولایی
محمود جولایی در تاریخ ۱۳۹۶/۰۱/۱۵ پاسخ داده:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۰

خیلی خوشحالم این تغییر رو میبینم. متاسفانه در ذهن همه ما در گذشته پول رو میوه ممنوعه و بد و کثیف معرفی کردن. این خیلی عالیه که این درس چهره واقعی پول رو به دوستان معرفی کرده. با تغییر باورهای ما نسبت به پول است که جریان فراوانی به زندگی ما گشوده خواهد شد.

ziba mojiri در تاریخ ۱۳۹۶/۰۱/۰۲ گفته:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۰

اکنون ،همه ی باورهای منفی راجب پول و ثروت را از ذهن،بدن و روحم آزاد میکنم.حال کاملا در مورد پول شاد و مثبت هستم.
من آهن ربای پول هستم

رعنا کلاهدوزی در تاریخ ۱۳۹۵/۱۲/۲۲ گفته:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۰

سلام بر استاد عزیز.
این درس یکی از درسهایی بود که من رو تکون داد!
من 11 باور منفی داشتم در مورد پول و ثروت! برای خودم بسیااار جالب بود!!
تشکر میکنم ازتون....
من رعنا هم اکنون تمام باورهای منفی راجع به پول و ثروت را از ذهن بدن و روحم آزاد میکنم. من اکنون درمورد پول شاد و مثبت هستم. من آهن ربای پول هستم من نماد برکت فراوانی هستم.

من این محصول را در تاریخ 1395/11/06 خریده ام

در تاریخ ۱۳۹۵/۱۲/۰۶ گفته:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۰

درس هفتم فانوس راه من و در واقع یک نیاز خیلی ضروری واس زندگی الانم بود.بقدری خوشحالم و حس و حالم خوبه از خوندن و انجام تمرینات این درس که شور و شعف خاصی در دلم هست.من باور دارم مولتی میلیاردرم.من خبر میلیادر شدنم رو تا ظرف مدت سه جهار روز اعلام میکنم.خدایا شکرت شکرت شکرت.کائنات ممنونم تو بهترینی و من لایق ترینم.من آهنربای قوی جذب پولم خودشم پول های میلیاردی

من این محصول را در تاریخ 1395/10/19 خریده ام

محمود جولایی
محمود جولایی در تاریخ ۱۳۹۵/۱۲/۰۸ پاسخ داده:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۱

درس هفت. یک شگفتی است. انچنان قدرتی در باورهای شما تزریق میکند که با تمام وجود به سمت رویاییترین زندگی قابل تخیل و رویاپردازی در دنیای واقعی حرکت میکنید.

در تاریخ ۱۳۹۵/۱۲/۰۶ گفته:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۰

من از امروز تکنیک 4 مرحله ای گام های عملی برای غلبه بر باورهای منفی در مورد پول و فراوانی با استفاده از قانون جذب را بکار میگیرم.سرنوشت من خلق ثروت و پول است چون من لایق و شایسته زندگی خیلی خوب هستم من خداوند و کائنات را در زندگیم دارم و این برای خلق فراوانی کافی است.من خالق رویاهایم هستم.اکنون همه باورهای منفی من راجب پول و ثروت را از ذهن و بدن و روحم آزاد می کنم.
حالا کاملا در مورد پول شاد و مثبت هستم من آهنربای قوی پول هستم من در اوج فراوانی هستم خدایا شکرت کائنات شکرت

من این محصول را در تاریخ 1395/10/19 خریده ام

در تاریخ ۱۳۹۵/۱۲/۰۶ گفته:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۰

اکنون همه باورهای منفی من راجب پول و ثروت را از ذهن، بدن و روحم آزاد می کنم.حال کاملا در مورد پول و ثروت مثبت هستم.من آهنربای پول هستم من فراوانی هستم.

من این محصول را در تاریخ 1395/10/19 خریده ام

سودابه وارسته در تاریخ ۱۳۹۵/۱۲/۰۱ گفته:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۰

واقعا گل گفتیداستاد جولایی، با وجود اینکه مدتها از قوانین جذب اطلاع داشتم و خیلی هم استفاده کرده بودم .برام سوال بود چرا با وجود اینکه در خیلی از زمینه ها من خیلی راحت میتونم جذب کنم چطور در ارتباط با مسائل مالی ثبات ندارم پول به دستم میرسه ولی با نوسان زیاد.... الان به جواب سوالاتم رسیدم... من گفته های پنهانی داشتم که در این 33 موردی که شما فرمودید تونستم پیداشون کنم . بینهایت سپاسگذارم

من این محصول را در تاریخ 1395/10/21 خریده ام

منیر عرب صفری در تاریخ ۱۳۹۵/۱۱/۲۵ گفته:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۰

من از امروز تکنیک 4 مرحله ای گام های عملی برای غلبه بر باور های منفی در مو رد پول و فراوانی با ستفاده از قانون جذب را بکار میگیرم سرنوشت من خلق ثروت و پول است چون من لایق و شایسته زندگی خیلی خوب هستم من خداوند و کاعنات را در زندگی ام دارم و این برای خلق فراوانی کافی است من خالق رویاهام هستم ..... اکنون همه باورهای منفی راجب پول و ثروت را از ذهن و بدن و روحم ازاد میکنم
حالا کاملا در مورد پول شاد و مثبت هستم من اهن ربای پول هستم من در اوج فراوانی هستم خدایا شکرت کاعنات شکرت

Maryam Sorami در تاریخ ۱۳۹۵/۱۱/۲۱ گفته:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۰


من مریم اکنون همه ی باورهای منفی راجع به پول و ثروت را از ذهن بدن و روحم آزاد میکنم حال کاملا در مورد پول شاد و مثبت هستم من آهنربای پول هستم من در اوج فراوانی هستم متشکرم کائنات

Maryam Sorami در تاریخ ۱۳۹۵/۱۱/۲۱ گفته:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۰


اکنون همه ی باورهای منفی من راجع به پول و ثروت را از ذهن،بدن و روحم آزاد میکنم حال کاملا در مورد پول شاد و مثبت هستم من آهن ربای پول هستم من فراوانی هستم.
تکلیف امروز خیلی مهم
من مریم امروز تکنیک های چهار مرحله ای گام های عملی برای غلبه بر باورهای منفی در مورد پول و فراوانی با استفاده از قانون جذب را بکار میگیرم سرنوشت من خلق ثروت و پول است چون من لایق و شایسته زندگی خیلی خوب هستم. من خداوند و کائنات را در زندگی ام دارم و این برای خلق فراوانی کافی است.
" من خالق رویاهایم هستم"

Maryam Sorami در تاریخ ۱۳۹۵/۱۱/۲۱ گفته:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۰

سلام استاد عزیزم واقعا این درس محشره من ک خودمو غرق در پول و ثروت میبنم از همین الان خدایا شکرت بخاطر وجود استاد عزیزم کائنات سپاسگزارم بخاطر همه چیز

masi safarniya در تاریخ ۱۳۹۵/۱۱/۲۱ گفته:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۰

سلام و درود خدمت استاد عزیز .درس بسیار عالی بود من باورهای منفی که در ذهن خود از پول داشتم را رها کردم و خیلی مثبت به جذب پول و ثروت باور دارم

مریم موسوی در تاریخ ۱۳۹۵/۱۱/۲۰ گفته:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۰

استاد شما بی نظیر هستین استاد من امروز بعد از خودن این درس ها پر از حس مثبت فوق العاده و عالیم مرسی استاد ک هستین مررررسی

من این محصول را در تاریخ 1395/10/26 خریده ام

مریم موسوی در تاریخ ۱۳۹۵/۱۱/۲۰ گفته:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۰

اکنون همه باورهای منفی من راجع به پول و ثروت را از ذهن ، بدن و روحم آزاد میکنم . حال کاملا در مورد پول شاد و مثبت هستم . من آهن ربای پول هستم ، من فراوانی هستم .

من این محصول را در تاریخ 1395/10/26 خریده ام

مریم موسوی در تاریخ ۱۳۹۵/۱۱/۲۰ گفته:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۰

من آهن ربای جذب پووول و ثروت فراوانم

من این محصول را در تاریخ 1395/10/26 خریده ام

مجتبی زمانی در تاریخ ۱۳۹۵/۱۱/۱۷ گفته:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۰

سلام استاد عزیز
بهترین از این نمیشد بشه. عالیییییییییییییییییییییییییییییییییییی بود.من الان خودمو لایق و شایسته داشتن تمام پول دنیا میدونم.
من اهن ربای پول هستم.
ثروت و شادی فروان در سرنوشت من است.
من هر چه اراده کنم ثروت جذب میکنم.
استاد سپاس.سپاس.سپاس
روزتان خوش

افسانه ذکریایی در تاریخ ۱۳۹۵/۱۱/۱۳ گفته:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۰

سلام...اولویت خودم هستم تا فراوانی بیشتر را دریافت کنم...من برای پول در اوردن ب اندازه کافی خوب هستم...امروز با خواندان مجدد این مطالب یه عالمه احساس خوب دارم با تمرکز داشتن رو باورای جدید بیشتر حالم خوبه و احساس بهتری میاد سراغم و باورای قدیم فقط نگرانی فقط اضطراب بوده خداجوون شکرت از استاد عزیز هم سپاسگزارم0

ernika hm در تاریخ ۱۳۹۵/۱۱/۱۲ گفته:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۰

اکنون همه باورهای منفی من راجع به پول و ثروت را از ذهن بدن و روحم آزاد میکنم ..حالا کاملا درمورد پول شاد و مثبتم.من آهنربای پول هستم...من فراوانی هستم..
من خالق رویاهم هستم....

من این محصول را در تاریخ 1395/10/20 خریده ام

ernika hm در تاریخ ۱۳۹۵/۱۱/۱۲ گفته:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۰

سلااااام استاد خوبم...
امروز برای دومین بار این درس رو خوندم...خیلی لذت بخش بود واقعا...شما بهترین هستید.واقعا ما با افکار های غلطی که داریم و روز به روز هم بهشون بال و پر میدیم ، چه تاثیر مخربی روی زندگی و سرنوشتمون داریم میذاریم و خودمون هم خبر نداریم...
واقعا خداروشکر میکنم که با درس های شما پیش میرم و تمام سعی و تلاش خودمو میکنم تا بهترین بهره رو از درس ها و سمینارهاتون ببرم..خداروشکر میکنم بخاطر اینکه مسیر زندگی ام خیلی خوب داره عوض میشه و نگرشم به همه چیز تغییر میکنه...

من این محصول را در تاریخ 1395/10/20 خریده ام

منیر عرب صفری در تاریخ ۱۳۹۵/۱۱/۰۹ گفته:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۰

اکنون همه رویاهای منفی راجب پول ثروت ورا از ذهن بدن و روحم اراد میکنم حالا کاملا در مورد پول شاد و مثبت هستم من اهن ربای پول هستم من در اوج فراوانی هستم متشکرم کاعنات متشکرم استاد

معصومه کامل در تاریخ ۱۳۹۵/۱۱/۰۹ گفته:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۱

سلام استاد عزیز
فایلهای صوتی بسیار عالی بودن به خصوص مثالهای که در هر قسمت استفاد شد و مصداق واقعی از باورهای منفی رو نشون میداد به شخصه از اون قسمت که گفتین رفتار درستی با پول و اسکناس داشته باشین رو دوست داشتم و الان با دقت با پول ها رفتار میکنم و اینکه با دیدن افراد ثروتمند احساس مثبت داشته باشیم ... ازشما سپاسگزارم

من این محصول را در تاریخ 1395/10/18 خریده ام

معصومه کامل در تاریخ ۱۳۹۵/۱۱/۰۸ گفته:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۰

اکنون ، همه باورهای منفی راجب پول و ثروت را از ذهن، بدن و روحم آزاد می کنم. حال کاملا در مورد پول شاد و مثبت هستم. من آهن ربای پول هستم ، من در اوج فراوانی هستم .

من این محصول را در تاریخ 1395/10/18 خریده ام

masih Jafari در تاریخ ۱۳۹۵/۱۱/۰۷ گفته:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۰

سلام خسته نباشید استادگرامی،،سوالی داشتم،،ایا این طرز فکر درسته ک میگن ادم نباید پول دوست باشه و دل ب پول و مال دنیا ببنده؟؟؟لظفاراهنمایی کنین جواب اینجور ادما را چ جوری باید داد سپاس از شما

مدیر سایت جولایی
مدیر سایت جولایی در تاریخ ۱۳۹۵/۱۱/۰۸ پاسخ داده:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۰

درود بر شما. این باور انهاست. اما افراد موفق مالی این باور رو ندارند. افراد مختلف باورهای متفاوتی راجب یک موضوع واحد دارند. شما قرار نیست باورهای کسی رو تغییر بدین. شما اگر میتوانید باورهای خود را تغییر و مثبت کنید.

اگر این درس رو تهیه کنید پاسخ تمام پرسشهای مشابه رو حتما دریافت میکنید و باورهای غلط خود را براحتی میتوانید تشخیص و شکار کنید .

لطفا با ما باشید.

majid sarvestany در تاریخ ۱۳۹۵/۱۱/۰۴ گفته:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۰

سلام و درود
این روزا در کنار شما استاد عزیز و بقیه دوستان دنیای متفاوتی رو تجربه میکنم.درس7 فوق العاده بود مخصوصا فایلهای صوتی.
از شما استاد عزیزم تشکر میکنم

من این محصول را در تاریخ 1395/10/19 خریده ام

majid sarvestany در تاریخ ۱۳۹۵/۱۱/۰۴ گفته:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۱

اکنون همه باورهای منفی راجع به پول و ثروت را از ذهن، بدن و روحم آزاد میکنم
حال کاملا در مورد پول شاد و مثبت هستم.من آهنربای پول هستم.من فراوانی هستم

من این محصول را در تاریخ 1395/10/19 خریده ام

مرجان شمس عالم در تاریخ ۱۳۹۵/۱۱/۰۳ گفته:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۰

این درس فوق العادس.مطمئنم و ایمان دارم روزی نزدیک نامم در لیست پولدارترین اشخاص جهان قرار میگیرد من صاحب پول و ثروت و فراوانی در زندگیم خواهم بود . من به خودم و توانایی هام ایمان آوردم.دوستان از همین الان شروع کنید دیر نیست

من این محصول را در تاریخ 1395/10/18 خریده ام

مرجان شمس عالم در تاریخ ۱۳۹۵/۱۱/۰۳ گفته:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۰

اکنون همه ی باورهای منفی من راجب پول و ثروت را از ذهن بدن و روحم آزاد میکنم حال کاملا در مورد پول شاد و مثبتم .من آهن ربای پول هستم من فراوانی هستم.من از امروز تکنیک چهار مرحله ای گام های عملی برای غلبه بر باورهای منفی در مورد پول و فراوانی را با استفاده از قانون جذب را بکار میگیرم . سرنوشت من خلق ثروت و پول و فراوانی هست چون من لایق و شایسته زندگی خیلی خووووووووووب هستم.من خداوند و کائنات را در زندگی دارم و این برای خلق فراوانی کافی است. منننننننننننننننننن خااااااااااااااااالق رویاااااااااااااااااهام هسسسسسسستم. بله کائنات الان من برای فراوانی حاضرم من الان آهنربای پول هستم. من از کائنات درخواست دارم پول و ثروت به زندگی من نیز جریان یابد.من خود را لایق فراوانی و زندگی در رفاه میدانم.سپاسگذارم کائنات .شکرگذارتم خدای مهربون من

bahar moghadam در تاریخ ۱۳۹۵/۱۰/۲۶ گفته:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۱

سلام و عرض ادب خدمت استاد جولایی بزرگوار . آقای دکتر من اینقدر هیجان دارم و احساس خوشحالی و خرسندی میکنم که واقعا نمیدونم باید از کجاشروع کنم ، چجوری این احساسات عالی خودم رو که تنها دلیلش آموزش های ارزشمند شما بوده رو ، بیان کنم . امشب میخوام با تمام وجودم ازتون تشکر کنم . واقعا قلبا ازتون ممنونم . شما خیلی مهربونید که نتیجه سالها تحقیقاتتون رو با نهایت رضایت و خرسندی در اختیار ما میذارید . برامون وقت میذارید . بهمون کمک میکنید . شما یه فرشته از طرف خدا هستید واقعا کلمات من ااااصلا نمیتونه خوبی های شمارو بیان کنه . نمیدونم چجوری تشکر کنم . شما فوق العاده اید . ای کاش بتونم یه روزی این خوبی هارو جبران کنم . استادِ خوبم براتون آرزوی سلامتی و سعادت دارم . موفق باشید .

من این محصول را در تاریخ 1395/10/20 خریده ام

مدیر سایت جولایی
مدیر سایت جولایی در تاریخ ۱۳۹۵/۱۰/۲۷ پاسخ داده:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۰

من در این لحظه در بارگاه خدای رحمان شکر میکنم که بنده ای خوب را اینقدر پر احسای و راضی میبینم. این دوره واقعا شگفت انگیزه. این دوره واقعا موثره. اینو من به شما قول داده بودم. خیلی خوشحالم این پیام زیبا و پر احساس رو میخونم. لطفا ادامه راه رو با ما باشید که با این پیامها احساس مسولیت رو در من بیشتر و بیشتر میکنید. برای همه عزیزان عزت و افتخار و سربلندی ارزومندم.

فریبا در تاریخ ۱۳۹۵/۱۰/۲۶ گفته:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۰

اکنون همه ی باورهای من راجب پول و ثروت را از ذهن و بدن و روحم ازاد میکنم حال کاملا در مورد پول شاد ک مثبت هستم .من اهنربای قدرتمند پول هستم

من این محصول را در تاریخ 1395/10/18 خریده ام

مهری نوری در تاریخ ۱۳۹۵/۱۰/۲۵ گفته:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۰

سلام استاد گرامی این درس هم مثل بقیه درسها فوق العاده بود دارم فکر میکنم الان هفت درس رو گذروندیم دیدمون نسبت به زندگی چقدر عوض شده تا درس بیست و یک وااااو ....الان من کسی رو با ماشین شاسی بلند مشکی ببینم میگم اخ جووون خوش به حال خودم خیلی زود و همون لحظه یک انرژی مثبتی وارد ذهنم میشه و خودم رو پشت رل حس میکنم و احساس میکنم بزودی این حسم عملی میشه✌️✌️✌️✌️✌️

من این محصول را در تاریخ 1395/10/19 خریده ام

مدیر سایت جولایی
مدیر سایت جولایی در تاریخ ۱۳۹۵/۱۰/۲۶ پاسخ داده:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۰

درس هفت شگفت انگیز و جذاب. دقیقا تا اینجا درسها دو هدف داشتند: اول شناخت خود و افکار خود و دوم تغییر نگاه و نگرش شماست. تمام هدف این دوره ایجاد همین باور است که عدالت خداوند رحمان بر جهان جاری است و شما نیز میتوانید مگر انکه نخواهید. هیچ مانع دیگری وجود ندارد. تا درس 7 زندگی شما دگرگون میشود.

مهری نوری در تاریخ ۱۳۹۵/۱۰/۲۵ گفته:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۰

هم اکنون همه باورهای منفی من راجع به پول،ثروت و فراوانی را از ذهن،بدن و روحم ازاد میکنم.حالا کاملا در مورد پول شاد و مثبت هستم،من اهن ربای پول هستم،من فراوانی هستم

من این محصول را در تاریخ 1395/10/19 خریده ام

مدیر سایت جولایی
مدیر سایت جولایی در تاریخ ۱۳۹۵/۱۰/۲۶ پاسخ داده:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۰

تنها مانع بازدارنده از ورود ثروت و فراوانی به زندگیت ، افکار منفی و محدودکننده ذهن خودت است. مهمترین افکار منفی که تا به امروز در افراد سراسر جهان گذارش شده همینهایی هستند که در این درس به آْنها پرداختیم. این افکار را شناسایی و به روشی که توضیح داده شده از خود دور کنید. شما بزودی به اهنربای ثروت بدل خواهید شد.

bahar moghadam در تاریخ ۱۳۹۵/۱۰/۲۱ گفته:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۰

این درس فوق العاده بود . چقدر افکار منفی داشتم و خودم نمیدونستم . الان احساس آزادی و نشاط دارم . احساس میکنم رها شدم از یه سری افکار محدود کننده . من حالم عااااااااااااااااااالیه . ممنونم کائنات . شکرگزارتم خدا مهربان من .

من این محصول را در تاریخ 1395/10/20 خریده ام

مرضیه الف در تاریخ ۱۳۹۵/۱۰/۲۱ گفته:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۰

هم اکنون همه ی باورهای منفی من راجع به پول، ثروت و فراوانی را از ذهن، بدن و روحم آزاد می کنم. حالا کاملا در مورد پول شاد و مثبت هستم. من آهن ربای پول هستم. من فراوانی هستم.

من این محصول را در تاریخ 1395/10/21 خریده ام

Nahid Heidary در تاریخ ۱۳۹۵/۱۰/۲۰ گفته:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۰

سلام استاد عزیز,فک کردم کم لطفی هست که حسم رو اینجا ننویسم و تشکر نکنم,قبلا حس میکردم همه چیززو راجب قانون جذب میدونم,ولی شما پنجره های متفاوتی به روی ما باز کردید,,هر درس و هر تمرین یه نگاه جدید بود,,من خیلی خوشحالم که با این گروه اشنا شدم,ازز شما تشکر فراوان دارم اینقدر برای ما وقت میزارید و مارو به چالش میکشید تا علامتی تو ذهنمون نباشه و از افکار منفی پاک سازی شه و همانطور در اوج بمونه,خدا و کاینات خوبم رو شاکررم که شمارو جلو راه ما گذاشت تا طمع شیرین موفقیت رو حس کنیم,سپاسگذارتونم

من این محصول را در تاریخ 1395/10/18 خریده ام

مدیر سایت جولایی
مدیر سایت جولایی در تاریخ ۱۳۹۵/۱۰/۲۶ پاسخ داده:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۰

خوشحالم میبینم این درسها اینقدر موثر و مفید بوده برای دوستان. من همه هدفم ایجاد یک چالش ذهنی در در همه دوستان است تا خودشون به دنبال پرسشهای اساسی زندگیشون باشند. موفقیت در چند قدمی شماست. تنها چند گام مانده.

mahdi madadkon در تاریخ ۱۳۹۵/۱۰/۱۹ گفته:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۰

خوبه.خیلی خوبه.الان درس 7 هستیم و این همه یادگیری و شور شوق.خیلی امیدوارم نسبت به همه چیز.واقعا به درس 21 برسیم چی بشیم ما.تشکر میکنم از استاد عزیز.ممنونم

من این محصول را در تاریخ 1395/10/18 خریده ام

Nahid Heidary در تاریخ ۱۳۹۵/۱۰/۱۹ گفته:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۰

اکنون همه باورهای منفی من راجب پول و ثروت را از,ذهن ,بدن و رروحم آزاد میکنم حال کاملا در مورد پول شاد و مثبت هستم من آهنربای,پول هستم,من فرراوانی هستم,منه سوپر خوشبین لایق,,من ناهید,موفق هستم,,من برای پول کار نمیکنم,این پوله که برایم کار میکنه,,

من این محصول را در تاریخ 1395/10/18 خریده ام

mahdi madadkon در تاریخ ۱۳۹۵/۱۰/۱۹ گفته:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۰

اکنون همه باورهای منفی من راجع به پول وثروت و فراوانی را از ذهن و بدن و روحم آزاد میکنم.حال کاملا در مورد پول شاد و مثبت هستم.من آهنربای پول هستم.من فراوانی هستم.

من این محصول را در تاریخ 1395/10/18 خریده ام

فاطمه غلامی در تاریخ ۱۳۹۵/۱۰/۱۸ گفته:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۰

با سلام خدمت جناب استاد عزیز
حس و حال الانم اصلا قابل توصیف نیست من با خواندن هر درس از این دوره انگار دارم مثل مار پوست میندازم واز نظر روحی و فکری خیلی تغییر میکنم از خداوند متعال بخاطر این نظری که به من کرد و جزو این گروه عالی شدم بینهایت سپاسگزارم استاد الان تازه دارم درک میکنم که چرا به قول معروف ما می دویم و پول از ما فرار میکنه بخاطر دید منفی که نثبت به ثروت داشتم ولی از این به بعد با راهنمایی شما قول میدم که خبر جذب کردن ثروت و پول خیلی زیاد رو بیام و همین جا به همه دوستان بدم به همین زودی زود چون من یک سوپر خوشبین هستم من از کائنات درخواست پول و ثروت به زندگیم رو دارم من میتونم درضمن به بقیه دوستان هم توصیه میکنم که درسها رو تهیه کنید ومطالعه کنید بخدا 180درجه تغییر میکنید مطمئن باشید با تشکر فراوان

من این محصول را در تاریخ 1395/10/18 خریده ام

فاطمه غلامی در تاریخ ۱۳۹۵/۱۰/۱۸ گفته:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۰

سلام
اکنون همه باورهای منفی من راجب پول و ثروت را از ذهن،بدن و روحم آزاد می کنم حال کاملا در مورد پول شاد ومثبت هستم من آهن ربای پول هستم من فراوانی هستم

من این محصول را در تاریخ 1395/10/18 خریده ام

ندا در تاریخ ۱۳۹۵/۱۰/۱۸ گفته:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۰

خوشحالم ک همچنان با این دوره هستم..تغییرات عالی رو در خودم احساس میکنم..همچنان طی کلاسهای انلاین و دانلود درس ها نیاز ب اموزش و شناخت بهتر از خودم و درونم رو میبینم و یادمیگیرم...و میدونم ک روز به روز بهتر از قبل میشم..
مطمئنا تواین تغییرات و حس خوب نمیتونم اموزش و زحمتهای استاد جولایی رو نادیده بگیرم..واقعا فرشته زندگی من هستن و من خدارو بی نهایت شاکرم

من این محصول را در تاریخ 1395/10/18 خریده ام

فریبا در تاریخ ۱۳۹۵/۱۰/۱۸ گفته:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۰

مرسی استاد خیلی خیلی خوشحالم ک درس 7 رو تو سایت گذاشتید ب محضی ک وصل وایفای شدم دانلود میکنم .سپاسگزارم از خوبیهاتون سپاسگزارم ک تجربه های چندین و چند سالتون رو رو در اختیار ما میزارید وبرامون وقت میزارید سپاااااااااااااااس.خیلی خوشحالم مررررررررسی

من این محصول را در تاریخ 1395/10/18 خریده ام

نرم افزار موبایل “ راز موفقیت ”

اپلیکیشن موبایل (آندروید) برای راحتی کاربران سایت و سوپر گروه استاد جولایی را از اینجا دانلود کنید.

***یک پیشنهاد ویژه (دانلود رایگان)***
     ***یک   پیشنهاد   ویژه   (دانلود رایگان)***

مدیتیشن و آرام کردن تن و روان به روش خوزه سیلوا دانلود رایگان کتابچه "آموزش گام به گام خود هیپنوتیزم"

دریافت بصورت رایگان
google-site-verification: google8c33fceebbf75d7d.html