چرا من پول و ثروت جذب نمیکنم؟ (درس 7)

تعداد امتیاز: 2

چکیده محصول :

انتشار : 1395/10/14 55 نظر 2,682 بازدید

چرا من پول و ثروت جذب نمیکنم؟ (درس 7)

 چرا من پول و ثروت جذب نمی کنم؟

آیا دوست دارید تبدیل به قدرتمندترین آهنربای پول در جهان بشید؟

درس هفتم از دوره آنلاین اسرار ناگفته ی قانون جذب

 

 

 

سایت Razemovafaghiat.com تقدیم می‌کند

 

دوره-انلاین-اسرار-قانون-جذب-جولایی

درود بر شما خوبان و شرکت کننده گان در دوره آنلاین اسرار ناگفته ی قانون جذب.

من محمود جولایی هستم، مدیر سایت "RazeMovafaghiat.com" و اپلیکیشن موبایل "راز موفقیت".

مثل همیشه توصیه می‌کنم کتاب "رازها و نیازهای موفقیت ایرانی" را از طریق سایت انتشاراتی نگاه و یا سایت ما تهیه و حتما مطالعه کنید.

کتاب-رازها-و-نیازهای-موفقیت-ایرانی-جولایی

خوشحالم فرصت دیگری پیش آمده تا برای یک موضوع کاربردی متفاوت دیگر در خدمت شما باشم.

امیدوارم مطالب و ایده‌هایی که در اینجا مطرح می‌شود همانطور که توانسته به من و هزاران نفر دیگر کمک کند، برای شما نیز موثر و مفید باشد.

من باور دارم، تو بعد از طی این دوره بی نظیر فردی خواهی شد که به هر کاری دست میزنی از آن سربلند و پیروز و موفق بیرون خواهی آمد و بعد از دوره خواهی آموخت که چرا تا قبل از این در حسرت تحقق رویاهایت بودی. تو بعد از این دوره فردی شاد و راضی و شکرگزار خواهی شد که از زندگی پر معنای خود غرق در رویاهای خویش لذت می بری.

 

پس لطفا گذشته خود و اتفاقات مختلف مربوط به اکنون خود را فراموش کن و پرتوان و پر انگیزه دوره قانون جذب را با امید و عشق به خداوند ادامه بده.

بدان که این خواست خداوند بوده که تو اکنون این مطالب را میخوانی...

 

دوره-آنلاین-اسرار-ناگفته-قانون-جذب-جولایی

 

توضیح درس 7 "چرا من پول و ثروت جذب نمی‌کنم؟"

 

درود بر تو دوست جادویی من

حالتان چطوره ؟

قبل از هر چیز بابت پیام ها و نظرات بسیار زیبایتان در شبکه‌های اجتماعی و سایت نهایت تشکر و قدردانی را دارم. هرگز تصور نمی‌کردم در عرض مدت کوتاهی اینقدر دوستان مشتاق و علاقمند گرد هم بیان و بدون تصمیم قبلی بطور خودجوش سوپر کانال "شرکت کنندگان در دوره اسرار ناگفته ی قانون جذب" تشکیل بشه و تا به امروز بیش از 2400  نفر آدم عاشق مباحث موفقیت و قانون جذب در یک جا دور هم جمع بشوند:

لطفا جلسه هفتم را نیز با ما باشید.

من، درس ششم را از طریق سایت تهیه کرده، خوانده و تکالیف و تمرینات را انجام داده‌ام.                         

                                                                            امضا

 

اگر چنانچه هنوز درس ششم را نخوانده اید. لطفا حتما قبل و یا بعد از درس هفتم این کار را انجام دهید. برای تهیه درس شش اینجا کلیک کنید.

   

دوره-انلاین-جولایی

خبر خوب:

این درس نیز شامل سه فایل صوتی قدرتمند از توضیحات استاد جولایی به مدت 4 ساعت می باشد.  بله دوست من 4 ساعت فایل صوتی. آیا این شگفت انگیز نیست؟

  

  

آیا دوست دارید تبدیل به آهن ربای پول بشید؟

اگر جواب شما مثبت هست، این خیلی عالیه!

                                                                                                                                 

             

من این باور رو در مورد شما که این متن رو می‌خوانید دارم که شما لیاقت و استحقاق و اشتیاق این رو دارید که تبدیل به قدرتمندترین آهن ربای پول در جهان بشید و در فراوانی و برکت زندگی کنید.

اما سوال مهم ایجاست: دوست من، آیا خودت هم همین اندازه باور داری؟

من در این درس به شما ثابت خواهم کرد که بسیاری از ما برخلاف چیزی که می گوییم، در دوره ای از کودکی و یا بزرگسالی تصمیم گرفتیم و باور کردیم، پول و ثروت جذب نکنیم.

خبر خوبی برایت دارم. حتی اگر تمام عمرت را تا الان در این آرزو بودی و سالها هم تلاش کردی ولی به ثروت و فراوانی نرسیدی، مهم نیست! گذشته واقعا مهم نیست! مهم اینه الان تصمیم گرفتی تا بر اساس یک نقشه راه این هدف رو دنبال کنی. مهم اینه از شرایط کنونی راضی نیستی و قصد تغییر اونو داری. مهم اینه در قطاری سوار شدی که شما را به ایستگاه 21 خواهد برد و در آنجا تنها و تنها یک حکم الهی جاری است:

خداوند ثروتمند صالح را بسیار بیشتر دوست دارد!

 

پس اگر واقعا می خواهید در فراوانی زندگی کنید. این باور را در خود تقویت کنید که:

اگر دیگران توانستند، من هم حتما می‌توانم.

بهترین روش هم این هست که از درسهای اسرار ناگفته ی قانون جذب برای بدست آوردن پول استفاده کنید. بله، قانون جذب روش کار کردن کائنات هست که

ذهن

جسم

روح

شما رو به هم متصل می کنه برای اینکه فراوانی رو که واقعا هم مستحقش هستید جذب کنید. 

یکی از بهترین ابزارها برای کار کردن قانون جذب در مورد پول استفاده از عبارت های تاکیدی است.

بله، عبارت‌های تاکیدی گفتگوی‌های قدرتمند و موثر درونی هستند که در ذهن اتفاق می افتند. این عبارت ها تاکیدی باور ناخودآگاه شما رو برنامه ریزی می کنند. 

چرا عبارت های تاکیدی خیلی مهم هستند؟

خوب، همین طور که می دانید قانون جذب می گه، " هر چه را که ذهن بتواند تجسم و باور کند می توانید داشته باشید."

بنابراین، برای خلق چنین مفاهیم و باورهایی، عبارات تاکیدی نقش حیاتی در برنامه ریزی ضمیر ناخودآگاه ذهنتون بازی می کنند.

کسانی که می خواهند آهن ربای پول بشوند یا فراوانی رو جذب کنند. باید جملات تاکیدی زیادی در مورد آهن ربای پول پیدا کنند برای اینکه ضمیر ناخودآگاهشون رو برنامه ریزی کنند.

 

آیا در مورد عبارات تاکیدی راجع به "آهنربای پول" چیزی می دانید؟

خیلی از شما ممکنه در مورد جملات تاکیدی "آهنربای پول" بدانید و یا حتی آن ها رو تمرین کرده باشید، ولی چرا در زندگی شما اینها جواب نمی دهند؟

دلیلش این هست که شما عبارات منفی رو بیشتر از عبارات مثبت در مورد پول بکار می برید و متاسفانه از این موضوع آگاه نیستید. این بزرگترین تغییری هست که نیاز دارید درک کنید و بکار بگیرید.

معنیش این هست که شما باید بفهمید که بیشتر روز رو گفتگوی درونی منفی در مورد پول دارید تا گفتگوی مثبت؟؟؟ این حیاتی ترین سوال شما در حال حاضر باید باشه.

این گران قیمت ترین پرسش ذهنی شماست، چون پاسخ آن و کیفیت پاسخ دقیقا کیفیت وضعیت مالی شما رو مشخص میکنه.

اگر می خواهید من وضعیت مالی شما در گذشته و آینده شما را حدس بزنم کافیه، چند سوال منو پاسخ بدهید. کافیه به من بگید در مورد کسب و نگه داشت پول و ثروت چه نگرش درونی و باورهایی دارید.

بیشتر مردم فکر می‌کنند عبارت تاکیدی عبارت است از هر گفتگویی مثبتی که شما با خود دارید. اما متاسفانه بیشتر عبارات تاکیدی درونی اکثر افراد همه جوامع بشری همیشه منفی است.

بله همینطوره، اما اگه شما به گفتگوی درونی منفی ادامه بدهید بنابراین این عبارت تاکیدی منفی درونی (ما در درسهای گذشته مفصل در مورد گفتگوی درونی و صدای درونی صحبت کردیم. اینجا هم از همون بعنوان عبارات تاکیدی) محسوب میشه. خیلی از مردم این مساله رو نمی دانند که در واقع گفتگوی درونیشون وقتی داره روزها و سالها تکرار میشه، در واقع کار عبارات تاکیدی رو میکنه حالا چه مثبت یا منفی فرقی نمیکنه.

راز بزرگ این درس اینه که :

شما در زندگیتون پولدار نمی شین چون در مورد "پول و ثروت و فراوانی" بیشتر عبارات تاکیدات مخفی درونی منفی دارید تا مثبت . چون شما باورهای منفی دارید. چون فکر مخفی شما پول رو نمی خواهد.

ممکنه جملات تاکیدی جذب پول رو یک یا چند بار در روز تمرین کنید. ولی بقیه روز رو با جملات تاکیدی منفی درونی در مورد پول میگذرانید. این اتفاق به صورت خودآگاه و در بیشتر موارد ناخودآگاه صورت می گیرد.

 

ناخوداگاه زمانی است که ضمیر ناخوداگاه شما این مفهوم را بعنوان یک باور پذیرفته باشد و خوداگاه زمانی که شما بر اساس حال الان و یا تجربه و شرایط بیرونی تصوراتی دارید که چندان هم واقعی نیست.

همین طور که میدانید قانون جذب می‌گه:

 

"در زندگی هر چیزی که بیشتر بر روی آن تمرکز کنید، بیشتر آشکار می شود."

 

پس بر همین اساس، اگر شما بر روی بد و منفی بودن "پول" تمرکز ذهنی کنید، اگر باور منفی قوی در مورد پول و ثروت داشته باشید، حتی اگر صبح تا شب عبارات تاکیدی مثبت رو در مورد پول تکرار کنید، اطمینان داشته باشید جواب نمی‌گیرید. اینها لازم نیست برای تک تک شما ثابت بشه تا قبول کنید. این موضوعات واقعیتیه که سالهاست بشر پذیرفته. بیایید قوانین حاکم بر زندگی و جذب ثروت رو دوباره آزمایش و تجربه نکنیم. بیایید از این قوانین و نتایج مفید و خوب آنها بهره ببریم.

وقتی این موضوع رو متوجه شدید چشم های شما بر واقعیات باز خواهد شد و از آن به بعد می توانید افکارتون رو آزادانه در مورد پول انتخاب کنید. از اون به بعد شما میتوناید جهان پیرامون خودتونو رو برای مغناطیس پول حقیقی شدن و جذب فراوانی تغییر بدهید. همه چیز برای شما و در اختیار شما قرار می گیرد. شما به هر چیزی دست بزنید طلا می شود. شما هر جا سرمایه گذاری کنید، تصاعدی رشد می کند. شما غیر قابل کنترل میشید و امپراطوری خودتونو راه می‌اندازید و اصلا فراموش میکنید که روزی تصور میکردید شما نمی‌توانید. 

و درست به همین دلیل قبل از اینکه عبارات تاکیدی مثبت رو در مورد جذب پول بهتون آموزش بدهم. می‌خواهم جملات تاکیدی منفی رو که به صورت ناخودآگاه همیشه و هر زمان دارید تمرین می کنید رو باهاتون به اشتراک بگذارم.

شما اول باید قطعه معیوب ماشین پول‌ ساز ذهنی خودتونو پیدا کنید و بعد با قطعه بهتری جایگزین کنید تا ماشین شما درست کار کند. این کار راه و روش دیگری ندارد. سیستم روان همیشه به همین شکل تغییر کارکرد میدهد. نتایج تنها با تغییر روال کارکرد ذهن، تغییر می کند. شما باید این تغییر رو در خودتون ایجاد کنید. در تمام طول تاریخ راه دیگری پیدا نشده چون وجود نداره. شما نیز بپذیر و با این درس اول قطعه معیوب را در نظام باورهای خودت پیدا و عیب یابی کن.

این جملات تاکیدی منفی نیروهایی هستند که پول و شادی شما رو در زندگی می دزدند.

    

دوست من یک سوال بسیار مهم دارم. دقت کن. تست روانشناسی "شناسایی میزان قدرت جذب آهنربای جذب ثروت در شما":

در عکس بالا خوب خیره شو.

تمام جزییات تصویر رو ببین.

از دیدن سکه های طلا چه حالی داری؟

از دیدن پول و ثروت و فراوانی چه حسی به شما دست میدهد؟

خوب به این سوالم دقت کن. آیا با نگاه به این عکس احساس خوب و انگیزشی خواستن بهت دست میده یا نه؟ یا اینکه هیچ احساسی در تو ایجاد نمی کنه؟ و یا احساس منفی و ناخوشایدی در تو ایجاد میشه؟

نتیجه همین تست بسیار ساده سرنوشت امروز و فردای  تو رو تا الان تحت الشعاع قرار داده است. تو اگر با دیدن این عکس احساس بسیار خوب و اشتیاق سوزانی برای داشتن بیشتر در خودت نداری بدان که در درون تو یک شهر افکار منفی وجود دارد و هرگز به تو اجازه نخواهد داد بتوانی پول زیادی جذب کنی. اهنربای تو قدرت چندانی ندارد. قدرت جاذبه آهنربای درونی تو رابطه مستقیمی با افکار و باورهای مخفی ذهن و ضمیر ناخودآگاه تو دارد. و در این درس ما روی این موضوع کار خواهیم کرد.

اگر شما هم جزو افرادی هستید که تصور و احساس می کنید که به شدت و شبانه روز کارو تلاش می‌کنید، اما با اندازه کافی پول و ثروت وارد زندگی شما نمی شود، به احتمال زیاد در ذهن و ضمیر ناخوداگاه شما یک یا چند باور محدود کننده از باورهای زیر وجود دارد. ما از روانشناسی "کسب ثروت" خوب می دانیم که تا زمانی که شما این باورهای مخرب و ضد پول را داشته باشید، هرگز به اندازه تلاش و یا لیاقت خودتون پول جذب نمی کنید.

شما راهی جز رهایی از این باورهای مخرب ندارید.

یک بار برای همیشه این باورهارو در خودت کشف و استخراج کن تا موانع پیش روی" جذب ثروت "در تو برداشته شوند. تا زندگی تو پر از نعمت و سرشار از فراوانی شود.

 

 

در زیر درس این جلسه لطفا نظر خودتونو بگذارید. پیام نظر و تصمیم شگفت انگیز خودتون رو در سایت امروز ثبت کنید. این شاید مهمترین کاری باید باشه که تو انجام میدهی.

 

دوست خوب من- تو عالی هستی. ممنونم که توی این سفر هستی تا زندگیتو عالی و جادویی کنی. ما امروز در ایستگاه ششم توقفی و تاملی و تغییری داریم و بزودی مجددا محکمتر از قبل و متفاوت از قبل خیزشی و حرکتی نو آغاز می کنیم. لطفا تا ایستگاه پایانی با من باشید.

 

آنچه شما با پرداخت تنها 20000 تومان دانلود خواهید کرد:
1
فایل صوتی 1
13.9MB
81 دقیقه
بخش اول از توضیحات استاد جولایی.
2
فایل صوتی 2
13.9MB
81 دقیقه
بخش دوم از توضیحات استاد جولایی.
3
فایل صوتی 3
13.1MB
77 دقیقه
بخش سوم از توضیحات استاد جولایی.
4
فایل PDF
 802KB
21 صفحه
راهکارهای ارایه شده و باورهای مخرب ضد جذب ثروت.

   

  

لطفا ، در زمان خرید و دانلود شکیبا باشید و تنها در صورتی این کار بکنید که اینترنت قوی داشته باشید و یا با کامپیوتر باشید.

 

    با انگیزه و عالی بمانید.

              

سوالات متداول شما بازدیدکنندگان محترم سایت:

 

 • من قبلا تجربه هیپنوتیزم رو ندارم. خطری نداره؟

نه هیچ خطری وجود نداره. امواج مغزی شما در حد خاصی و کنترل شده کاهش می یابد و شما دقیقا زیباترین خواب مغناطیسی جهان رو با حال خوب و شادی خاصی تجربه می کنید.

 • برای همه جواب میده؟

بله در هیپنوتیزم عمومی من این کارو کردم. جنس و سن تفاوتی ایجاد نمی کند و یادتون باشه اینجا ما کار درمانی و یا تغییری ناخواسته در فرد انجام نمی دهیم. همه به خودباوری می رسند. هرچقدر متمرکز تر و تکرار بیشتر نتیجه خارق العاده تر.

اما اگر مشکلات مزمن تنفسی، قلبی، ریوی، فشارخون بالا، اسم، اسکیزوفرنی و ... دارید، توصیه میشه قبلش با پزشک خود مشورت کنید و در طول برنامه کسی در کنارتان باشد.

 • آیا اثرات دیگری هم دارد؟

بله استرس و اضطراب و نگرانی های بی مورد حتما کاهش می یابد. شما به باور من هم می توانم می رسید و عزت نفس و اعتماد بنفستان در این زمینه افزایش می یابد.

 

 • روش استفاده و کجاها میتوانم استفاده کنم؟

روش خیلی ساده است. دراز کشیده و هدفون را در گوشتان میگذارید و با صدای کم فایل را گوش می کنید و باقی کار اتومات انجام می شود. همه جا به شرطی که وسط کار قطع نشود می توانید این کار را انجام دهید. البته بجر پشت فرمان و یا جایی که هوشیار باید باشید. اگر هم وسط کار قطع شد و حواستان پرت شد. مجددا از اول گوش می کنید. ولی این اتفاق را پیشگیری کنید چون تمرکز مجدد سخت خواهد بود.

 • اگر وسط برنامه خواستم تکان بخورم و یا بیدار بشم؟

شما در تمام مراحل برنامه نیمه هوشیار هستید و حتی می توانید تکان بخورید. مشکلی از این بابت نیست.

اما اینکار بی شک تمام تمرکز شما را بهم خواهد زد. یهتره قبل از شروع برنامه تمام احتمالات برهم خوردن تمرکز و توجهتون مثل خاموش کردن گوشی و زنگ منزل و ... را برطرف کنید.

 • اگر در زمان خرید و پرداخت مشکلی پیش آمد، تکلیف چیست؟

شما در هر مرحله با مشکلی مواجه شدید از طریق شماره تلگرام (09123363718)

می توانید پیام بدیهید و یا حتی تماس بگیرید، حتما در اسرع وقت پیگیری می شود.

 

 • اگر در زمان دانلود مشکلی پیش آمد:

لینک دانلود از طریق ایمیل برای شما ارسال می شود.

همچنین در پروفایل شخصی شما (روی اسم خودتون در بالای صفحه کلیک کنید) در قسمت "سفارشهای من" لینکهای محصولاتی که شما از این سایت خریداری کنید برای همیشه محفوظ است. هر موقع دوست داشتید، میتوانید فایلهای خود را مجددا دانلود کنید.

 • اگر امکان دانلود و یا خرید از سایت نداشتم ؟

شما می توانید از طریق شماره تلگرام (09121752854) تقاضا کنید تا فایل از طریق ایمیل و یا تلگرام و یا هر روش دیگری برای شما ارسال شود.

برای پرداخت هم هر جور شما راحت باشید، از طریق لینک پرداخت آنلاین و یا کارت به کارت می توناید پرداخت کنید.

 • حجم، زمان و فرمت فایل چقدر است؟

حجم فایل راهنمایی و نحوه استفاده: 11.9 مگابایت و زمان آن 35 دقیقه.

حجم فایل اصلی: تنها 4.87 مگابایت و زمان ان 41 دقیقه.

فرمت فایلها mp3  بوده و برای راحتی دانلود و استفاده، فشرده سازی شده است.

 

 • آیا قیمت کمی بالا نیست؟

هزینه یک جلسه هیپنوتیزم حضوری حدود 200000 تومان می

. تازه در یک جلسه هرگز اتفاق موثر ماندگاری صورت نمی گردد و باید تکرار شود. شما یک فایل دقیقا برای مشکل مشخص خودتان دارید و هر چند بار لازم باشد می توانید تکرار کنید تا به نتیجه دلخواه برسید.

قیمت ان را باید بعد از یکبار استفاده قضاوت کنید.

 • چقدر باید ادامه بدهم و بهترین زمان استفاده؟

بستگی به خودت دارد. در فایل هم توضیح دادم. اما نباید کمتر از یک ماه روزی دو بار شب قبل از خواب و صبح بلافاصله بعد از بیداری و قبل از برخواستن از بستر.

 • اگر در زمان استفاده خوابم برد؟

این بی شک آرام ترین و عمیق ترین خواب زندگی شما خواهد بود.

اما ترجیحا با تلقین به خود اجازه این اتفاق را ندهید.

شما با چند روز استفاده کنترل اوضاع را در دنیای نیمه هوشیار هیپنوتیزم بدست می گیرید.

نگران خواب رفتن و یا گز گز شدن جایی از بدن و یا کرختی و شل شدن عضلات خود نباشید.

 • ایا میتوانم اگر سوالی داشتم بپرسم؟

بله شما هر سوالی مرتبط با این محصول داشتید میت وانید از طریق شماره تلگرام (09123363718) بپرسید.

حتی اگر از این محصول راضی بودید و خواستید محصول دیگری مشخصا برای مشکل شخصی سفارش بدهید، نیز می توانید پیام بدهید.

 

 

        لطفا، همچنان با ما باشید

      سایت راز موفقیت - محمود جولایی

       کانال راز موفقیت

عضو کانال "راز موفقیت" شوید و اگر از خواندن این مطلب لذت بردید، حتما آنرا از طریق لینک شبکه های اجتماعی زیر به اشتراک بگذارید و بدانید که من همیشه منتظر نظرات راه گشایتان در زیر این پست هستم.

خرید محصول چرا من پول و ثروت جذب نمیکنم؟ (درس 7)

با خرید دانلودی این محصول:

1. 10% مبلغ پرداختی، خرید دانلودی، به کیف پول شما اضافه می گردد که می توانید برای خرید دیگر محصولات دانلودی سایت از آن استفاده نمائید.
2. بعد از دانلود به سرعت قابل استفاده می باشد.
3. مهمتر از همه در صورتی که در آینده مطلبی به صورت تصویری، صوتی و یا نوشتاری به این محصول دانلودی اضافه شود بدون پرداخت هیچگونه هزینه ای می توانید با استفاده از لینک آن در قسمت "سفارشات من" آن را دانلود نمائید.

توجه: بعد از خرید محصول دانلودی، لینک های دانلود در پروفایل شما (با همان نام کاربری که آن محصول را خریده اید وارد شوید) در قسمت "سفارشات من" برای همیشه موجود می باشد و می توانید هر زمان که خواستید با استفاده از آنها، فایل مورد نظر را دانلود نمائید.

افزودن به لیست آرزوها

به این مطلب امتیاز دهید

نظرخود را با ما درمیان بگذارید

برای ارسال نظر باید عضو سایت باشید، اگر قبلا در سایت ثبت نام کرده اید اینجا را کلیک کنید.

captcha Refresh

نظرات سایر دوستان

منیره حشمتی در تاریخ ۱۳۹۶/۰۵/۲۷ گفته:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۰

سلام
انجام تمرینات درس 7 رو به همه پیشنهاد میکنم. من هم مثل همه شما باورهای منفی در جذب پول داشتم ولی با تمرین خیلی از باورهای منفی ام صفر و تبدیل به باورهای مثبت شدن، و در مدت کمی تونستم پول خوبی رو جذب کنم.
شکرت خدایاااااااا
ممنونم کائنات
از استاد عزیر هم سپاس فراوان که ما رو درتمام مسائل آگاه و راه درست رو بهمون نشون میدن تا یکی یکی پله های موفقیت را طی کنیم
سلامت باشید و پرتوان استادم

محمود جولایی
محمود جولایی در تاریخ ۱۳۹۶/۰۵/۲۷ پاسخ داده:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۰

خوشحالن درس 7 اینقدر مورد توجه دوستان قرار گرفته . دقیقا تمریتات ذهن و ضمیر شما را برنامه ریزی میکنه.

لطفا قدرتمندانه درسهای بعدی رو هم حتما دنبال کنید. 

منیره حشمتی در تاریخ ۱۳۹۶/۰۵/۲۷ گفته:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۰

اکنون همه باورهای منفی راجب پول و ثروت را از ذهن، بدن و روحم آزاد میکنم.
حال کاملا در مورد پول شاد و مثبت هستم. من آهنربای پول هستم، من در اوج فراوانی هستم.
متشکرم کائنات

بنت الهدی راه پیما در تاریخ ۱۳۹۶/۰۵/۰۱ گفته:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۰

اکنون همه باورهای منفی من راجب پول و ثروت را از ذهن بدن و روحم آزاد می کنم حال کاملا در مورد پول شاد و مثبت هستم من آهن ربای پول هستم من نماد برکت و فراوانی ام
واقعا این سی و سه مورد نکات منفی که در پول فرمودید فوق العاده بودن
فایلهای صوتی تان بی نظیر و درجه و یک هست و انسان در هر حال و شرایطی می تواند گوش کند و نکات زیادی را یاد بگیرد و در زندگی خود عملی سازد
نکاتی در درسهای شما و فایل های صوتی شما وجود دارد که در هیچ دوره ای و هیچ مشاوره ای اگر بری به آن اصلا اشاره نمیکنن
فوق العاده است درس تان
من تمام نکان منفی و باورهای غلطی که از کودکی در مورد پول به من یاد داده بودن همه را دور ریختم و باورهای زیبایی که شما یاد دادین را جایگزین کردم
من خیلی خیلی ثروتمندم کجایی کاینات ببینی که من به این هدفم هم رسیدم
متشکرم کاینات
سپاسگزارتم خدای خلق فراوانی من

esmat shahi در تاریخ ۱۳۹۶/۰۴/۲۲ گفته:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۰

اکنون ،همه باورهای منفی راجب پول و ثروت را از ذهن،بدن و روحم آزاد میکنم.
حال کاملا در مورد پول شاد ومثبت هستم.من آهنربای پول هستم.من در اوج فراوانی هستم
متشکرم کائنات

حسین سلیمی در تاریخ ۱۳۹۶/۰۴/۱۸ گفته:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۰

اکنون همه باور های منفی من راجع به پول و ثروت را از ذهن بدن و روحم آزاد میکنم
حال کاملا در مورد پول شاد و مثبت هستم
من آهنربای پول هستم
من فراوانی هستم
من بخاطر این دوره ارزشمند از کاینات و استاد جولایی سپاسگذارم

مهدیه ش در تاریخ ۱۳۹۶/۰۳/۰۳ گفته:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۱

من مهدیه اکنون همه باورهای منفی در مورد پول و ثروت رو از ذهن و روح و بدنم آزاد میکنم. من آهنربای پول و ثروت و فراوانی هستم.کائنات متشکرم

من این محصول را در تاریخ 1396/02/19 خریده ام

محمود جولایی
محمود جولایی در تاریخ ۱۳۹۶/۰۳/۰۶ پاسخ داده:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۰

سپاس از پیامتون. انسان است و باورهایش. همه ما اسیر و برده باورهایمان هستیم. پیشنهاد میکنم مقاله "50 باور قدرتمنمد که در شما انگیزه انجام هر کار دشواری را بوجود میاورد." را حتما مطالعه کنید.

parinaz najafi در تاریخ ۱۳۹۶/۰۲/۲۹ گفته:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۰

اکنون همه ی باورهای منفی من راجب پول و ثروت را از ذهن، بدن و روحم آزاد میکنم.حالا کاملاً درمورد پول شادو مثبت هستم.من آهنربای پول هستم.من فراوانی و برکت هستم.
متشکرم کاینات♥♥♥♥

من این محصول را در تاریخ 1396/01/20 خریده ام

مریم حیدری در تاریخ ۱۳۹۶/۰۲/۱۹ گفته:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۰

سلام و درود به استاد و امپراطور انرژی ایران استاد من الان حدود دو ماه و نیمه که در محضر شما شاگردی میکنم استاد من ابتدا تو سوپر گروه بودم و هر وقت فرصت داشتم مطالب گروه رو پیگیری میکردم چون به واسطه شکست سنگین مالی که داشتیم به ناچار من دقیقا در دو جای مختلف حدود 16ساعت کار میکردم و مرتب در درونم آه و ناله داشتم ولی وقتی تصمیم گرفتم درسا رو تهیه کنم گفتم دیگه آه و ناله تعطیل فقط نور امیدی که شما در وجودم زنده کردید روح داد به زندگیم دیگه اگر خسته هم میشدم میگفتم خدایا شکرت که سالمم و کار میکنم کلام شما آنچنان روح داغون منو که در اثر مشکلات مالی دیگه توانی نداشت نیرو بخشید که هیچ کلامی یارای این حس و حال من نمیتونم پیدا کنم کم کم با خودم کنار اومدم و با ضمیر ناخودآگاهم طرح دوستی بنا کردم باور کنید استاد زنده شدم هیچ وقت همچین حسی رو تو زندگیم تجربه نکرده بودم دیگه هیچ چیزی منو ناراحت نمیکنه با خودم گفتم هیچ چیز تو این جهان اتفاقی نیست شما فرستاده خدا و کاینات هستید این درسا مثل زلزله تمام افکار قدیمی و ناامید منو تخریب کرد و به من آرامش واقعی داد استاد پیوسته شما و خانم شاکری محترم رو دعا میکنم برای شما کلکسیونی از بهترینها و عالیترینها در هر زمینه آرزومندم.

آیدا میربابایی در تاریخ ۱۳۹۶/۰۲/۱۹ گفته:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۰

سلام استاد عزیز
من با خوندن این درسها از زمانی ک شروع کردم یعنی درس یک راحتتر بگم باورم در حد صفر بود و هیچوقت و همیشه فکر میکردم ک من لایق خواسته هامم نیستم ولی از زمانی ک استارت کار تو گروه زدم روز ب روز داره ب باورام اضافه میشه
تا الان ک درس هفت و دارم میخونم ب باور خودم نمره 50% رو میدم ولی ولی ولی
مطمینم مطمینم تا ایستگاه 21 ک همراه شما باشم باورم میرسه ب 100 و اینو از شما استاد گرانقدر مدیونم
شما معجزه کردین تو زندگی
واقعا اون حس و حال خوبم و شاد بودنم رو ب همه چی دنیا ترجیح میدم من خیلی کتاب راز البته نوشته خارجی خوندم ولی همش فکر میکردم یه رویاس و چون باور ی نداشتم باور نمیکردم ولی الان در کنار شما عزیزان دارم روز ب روز ب پله های موفقیت و رویاهام نزدیکتر میشم
ازتون دوباره و چندبار تمام سپاسگذاری میکنمممم ان شالله هر چی خوبه خداست بباره براتون

افسانه امیرزاده در تاریخ ۱۳۹۶/۰۲/۱۳ گفته:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۰

تا کی میخوای تردید داشته باشی؟ تا کی مبخوای منتظر یه اتفاق باشی تا حالت خوب بشه؟ بزرگترین اتفاق زندگی خودت باش. رویاهایت منتظر اقدام تو هستند. لطفا این فرصت رو از دست ندید. قیمتهای درسها بزودی به قیمت واقعی افزایش خواهد یافت. موفقیت همین نزدیکیهاست.

سپیده ... در تاریخ ۱۳۹۶/۰۱/۲۵ گفته:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۰

اکنون، همه ی باورهای منفی راجع به پول و ثروت را از ذهن، بدن و روحم آزاد میکنم. حال کاملا در مورد پول شاد و مثبت هستم. من آهنربای پول هستم. من فراوانی هستم

من این محصول را در تاریخ 1395/12/25 خریده ام

محمود جولایی
محمود جولایی در تاریخ ۱۳۹۶/۰۱/۲۹ پاسخ داده:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۰

درود بر شما. خیلی خوشحالم این درس تونسته تمام باورهای منفی ضد پول و جذب ثروت رو در دوستان تغییر بده. لطفا محکم و قدرتمند درس بعدی "چرا من پول و ثروت جذب نمیکنم؟ " را نیز دنبال کنید.

Sheyda Khosravi در تاریخ ۱۳۹۶/۰۱/۱۶ گفته:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۰

اکنون همه ی باورهای منفی من راجب پول وثروت را ازذهن،بدن وروحم را آزاد می کنم.حال کاملآ درمورد پول شادومثبت هستم.من آهن ربای پول هستم،من در اوج فراوانی هستم.
متشکرم کائنات

Sheyda Khosravi در تاریخ ۱۳۹۶/۰۱/۱۶ گفته:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۰

اکنون همه ی باورهای منفی من راجب پول وثروت را ازذهن،بدن وروحم را آزاد می کنم.حال کاملآ درمورد پول شادومثبت هستم.من آهن ربای پول هستم،من فراوانی هستم.

زینب موسوی در تاریخ ۱۳۹۶/۰۱/۱۳ گفته:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۰

اکنون همه باورهای منفی راجع به پول و ثروت را از ذهن، بدن و روحم آزاد می کنم، حال کاملا درباره پول شاد و مثبت فکرمی کنم. من آهن ربای جذب پول هستم، من فراوانی ام. کاینات ممنونم

محمود جولایی
محمود جولایی در تاریخ ۱۳۹۶/۰۱/۱۵ پاسخ داده:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۰

خیلی خوشحالم میبینم دوستان بعد از این درس متوجه میشن که چرا تا کنون پول و ثروت رو جذب نمیکردن؟ چرا به هر کاری دست میزنند با موانع و مشکلات مواجه میشن و در نهایت هم رها میکنند. دلیل اصلی این موارد باورهای غلطیه که طی سالها در ذهن و نظام باورهای ما از بیرون تزریق شده. این درس ذهن شما رو مرتب و منظم میکنه و تمرینات اون باورهای غلط و محدود کننده رو ریشه یابی و تغییر میده.

shandiz amidi در تاریخ ۱۳۹۶/۰۱/۱۲ گفته:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۰

اکنون همه ی باور های من راجع به پول و ثروت را از ذهن بدن و روح خود ازاد میکنم. حالا کاملا در مورد پول شاد و مثبت هستم. من اهنربای پول هستم. من فراوانی هستم.

محمود جولایی
محمود جولایی در تاریخ ۱۳۹۶/۰۱/۱۵ پاسخ داده:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۰

خیلی خوشحالم این تغییر رو میبینم. متاسفانه در ذهن همه ما در گذشته پول رو میوه ممنوعه و بد و کثیف معرفی کردن. این خیلی عالیه که این درس چهره واقعی پول رو به دوستان معرفی کرده. با تغییر باورهای ما نسبت به پول است که جریان فراوانی به زندگی ما گشوده خواهد شد.

ziba mojiri در تاریخ ۱۳۹۶/۰۱/۰۲ گفته:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۰

اکنون ،همه ی باورهای منفی راجب پول و ثروت را از ذهن،بدن و روحم آزاد میکنم.حال کاملا در مورد پول شاد و مثبت هستم.
من آهن ربای پول هستم

رعنا کلاهدوزی در تاریخ ۱۳۹۵/۱۲/۲۲ گفته:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۰

سلام بر استاد عزیز.
این درس یکی از درسهایی بود که من رو تکون داد!
من 11 باور منفی داشتم در مورد پول و ثروت! برای خودم بسیااار جالب بود!!
تشکر میکنم ازتون....
من رعنا هم اکنون تمام باورهای منفی راجع به پول و ثروت را از ذهن بدن و روحم آزاد میکنم. من اکنون درمورد پول شاد و مثبت هستم. من آهن ربای پول هستم من نماد برکت فراوانی هستم.

من این محصول را در تاریخ 1395/11/06 خریده ام

در تاریخ ۱۳۹۵/۱۲/۰۶ گفته:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۰

درس هفتم فانوس راه من و در واقع یک نیاز خیلی ضروری واس زندگی الانم بود.بقدری خوشحالم و حس و حالم خوبه از خوندن و انجام تمرینات این درس که شور و شعف خاصی در دلم هست.من باور دارم مولتی میلیاردرم.من خبر میلیادر شدنم رو تا ظرف مدت سه جهار روز اعلام میکنم.خدایا شکرت شکرت شکرت.کائنات ممنونم تو بهترینی و من لایق ترینم.من آهنربای قوی جذب پولم خودشم پول های میلیاردی

من این محصول را در تاریخ 1395/10/19 خریده ام

محمود جولایی
محمود جولایی در تاریخ ۱۳۹۵/۱۲/۰۸ پاسخ داده:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۱

درس هفت. یک شگفتی است. انچنان قدرتی در باورهای شما تزریق میکند که با تمام وجود به سمت رویاییترین زندگی قابل تخیل و رویاپردازی در دنیای واقعی حرکت میکنید.

در تاریخ ۱۳۹۵/۱۲/۰۶ گفته:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۰

من از امروز تکنیک 4 مرحله ای گام های عملی برای غلبه بر باورهای منفی در مورد پول و فراوانی با استفاده از قانون جذب را بکار میگیرم.سرنوشت من خلق ثروت و پول است چون من لایق و شایسته زندگی خیلی خوب هستم من خداوند و کائنات را در زندگیم دارم و این برای خلق فراوانی کافی است.من خالق رویاهایم هستم.اکنون همه باورهای منفی من راجب پول و ثروت را از ذهن و بدن و روحم آزاد می کنم.
حالا کاملا در مورد پول شاد و مثبت هستم من آهنربای قوی پول هستم من در اوج فراوانی هستم خدایا شکرت کائنات شکرت

من این محصول را در تاریخ 1395/10/19 خریده ام

در تاریخ ۱۳۹۵/۱۲/۰۶ گفته:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۰

اکنون همه باورهای منفی من راجب پول و ثروت را از ذهن، بدن و روحم آزاد می کنم.حال کاملا در مورد پول و ثروت مثبت هستم.من آهنربای پول هستم من فراوانی هستم.

من این محصول را در تاریخ 1395/10/19 خریده ام

سودابه وارسته در تاریخ ۱۳۹۵/۱۲/۰۱ گفته:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۰

واقعا گل گفتیداستاد جولایی، با وجود اینکه مدتها از قوانین جذب اطلاع داشتم و خیلی هم استفاده کرده بودم .برام سوال بود چرا با وجود اینکه در خیلی از زمینه ها من خیلی راحت میتونم جذب کنم چطور در ارتباط با مسائل مالی ثبات ندارم پول به دستم میرسه ولی با نوسان زیاد.... الان به جواب سوالاتم رسیدم... من گفته های پنهانی داشتم که در این 33 موردی که شما فرمودید تونستم پیداشون کنم . بینهایت سپاسگذارم

من این محصول را در تاریخ 1395/10/21 خریده ام

منیر عرب صفری در تاریخ ۱۳۹۵/۱۱/۲۵ گفته:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۰

من از امروز تکنیک 4 مرحله ای گام های عملی برای غلبه بر باور های منفی در مو رد پول و فراوانی با ستفاده از قانون جذب را بکار میگیرم سرنوشت من خلق ثروت و پول است چون من لایق و شایسته زندگی خیلی خوب هستم من خداوند و کاعنات را در زندگی ام دارم و این برای خلق فراوانی کافی است من خالق رویاهام هستم ..... اکنون همه باورهای منفی راجب پول و ثروت را از ذهن و بدن و روحم ازاد میکنم
حالا کاملا در مورد پول شاد و مثبت هستم من اهن ربای پول هستم من در اوج فراوانی هستم خدایا شکرت کاعنات شکرت

Maryam Sorami در تاریخ ۱۳۹۵/۱۱/۲۱ گفته:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۰


من مریم اکنون همه ی باورهای منفی راجع به پول و ثروت را از ذهن بدن و روحم آزاد میکنم حال کاملا در مورد پول شاد و مثبت هستم من آهنربای پول هستم من در اوج فراوانی هستم متشکرم کائنات

Maryam Sorami در تاریخ ۱۳۹۵/۱۱/۲۱ گفته:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۰


اکنون همه ی باورهای منفی من راجع به پول و ثروت را از ذهن،بدن و روحم آزاد میکنم حال کاملا در مورد پول شاد و مثبت هستم من آهن ربای پول هستم من فراوانی هستم.
تکلیف امروز خیلی مهم
من مریم امروز تکنیک های چهار مرحله ای گام های عملی برای غلبه بر باورهای منفی در مورد پول و فراوانی با استفاده از قانون جذب را بکار میگیرم سرنوشت من خلق ثروت و پول است چون من لایق و شایسته زندگی خیلی خوب هستم. من خداوند و کائنات را در زندگی ام دارم و این برای خلق فراوانی کافی است.
" من خالق رویاهایم هستم"

Maryam Sorami در تاریخ ۱۳۹۵/۱۱/۲۱ گفته:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۰

سلام استاد عزیزم واقعا این درس محشره من ک خودمو غرق در پول و ثروت میبنم از همین الان خدایا شکرت بخاطر وجود استاد عزیزم کائنات سپاسگزارم بخاطر همه چیز

masi safarniya در تاریخ ۱۳۹۵/۱۱/۲۱ گفته:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۰

سلام و درود خدمت استاد عزیز .درس بسیار عالی بود من باورهای منفی که در ذهن خود از پول داشتم را رها کردم و خیلی مثبت به جذب پول و ثروت باور دارم

مریم موسوی در تاریخ ۱۳۹۵/۱۱/۲۰ گفته:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۰

استاد شما بی نظیر هستین استاد من امروز بعد از خودن این درس ها پر از حس مثبت فوق العاده و عالیم مرسی استاد ک هستین مررررسی

من این محصول را در تاریخ 1395/10/26 خریده ام

مریم موسوی در تاریخ ۱۳۹۵/۱۱/۲۰ گفته:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۰

اکنون همه باورهای منفی من راجع به پول و ثروت را از ذهن ، بدن و روحم آزاد میکنم . حال کاملا در مورد پول شاد و مثبت هستم . من آهن ربای پول هستم ، من فراوانی هستم .

من این محصول را در تاریخ 1395/10/26 خریده ام

مریم موسوی در تاریخ ۱۳۹۵/۱۱/۲۰ گفته:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۰

من آهن ربای جذب پووول و ثروت فراوانم

من این محصول را در تاریخ 1395/10/26 خریده ام

مجتبی زمانی در تاریخ ۱۳۹۵/۱۱/۱۷ گفته:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۰

سلام استاد عزیز
بهترین از این نمیشد بشه. عالیییییییییییییییییییییییییییییییییییی بود.من الان خودمو لایق و شایسته داشتن تمام پول دنیا میدونم.
من اهن ربای پول هستم.
ثروت و شادی فروان در سرنوشت من است.
من هر چه اراده کنم ثروت جذب میکنم.
استاد سپاس.سپاس.سپاس
روزتان خوش

افسانه ذکریایی در تاریخ ۱۳۹۵/۱۱/۱۳ گفته:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۰

سلام...اولویت خودم هستم تا فراوانی بیشتر را دریافت کنم...من برای پول در اوردن ب اندازه کافی خوب هستم...امروز با خواندان مجدد این مطالب یه عالمه احساس خوب دارم با تمرکز داشتن رو باورای جدید بیشتر حالم خوبه و احساس بهتری میاد سراغم و باورای قدیم فقط نگرانی فقط اضطراب بوده خداجوون شکرت از استاد عزیز هم سپاسگزارم0

ernika hm در تاریخ ۱۳۹۵/۱۱/۱۲ گفته:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۰

اکنون همه باورهای منفی من راجع به پول و ثروت را از ذهن بدن و روحم آزاد میکنم ..حالا کاملا درمورد پول شاد و مثبتم.من آهنربای پول هستم...من فراوانی هستم..
من خالق رویاهم هستم....

من این محصول را در تاریخ 1395/10/20 خریده ام

ernika hm در تاریخ ۱۳۹۵/۱۱/۱۲ گفته:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۰

سلااااام استاد خوبم...
امروز برای دومین بار این درس رو خوندم...خیلی لذت بخش بود واقعا...شما بهترین هستید.واقعا ما با افکار های غلطی که داریم و روز به روز هم بهشون بال و پر میدیم ، چه تاثیر مخربی روی زندگی و سرنوشتمون داریم میذاریم و خودمون هم خبر نداریم...
واقعا خداروشکر میکنم که با درس های شما پیش میرم و تمام سعی و تلاش خودمو میکنم تا بهترین بهره رو از درس ها و سمینارهاتون ببرم..خداروشکر میکنم بخاطر اینکه مسیر زندگی ام خیلی خوب داره عوض میشه و نگرشم به همه چیز تغییر میکنه...

من این محصول را در تاریخ 1395/10/20 خریده ام

منیر عرب صفری در تاریخ ۱۳۹۵/۱۱/۰۹ گفته:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۰

اکنون همه رویاهای منفی راجب پول ثروت ورا از ذهن بدن و روحم اراد میکنم حالا کاملا در مورد پول شاد و مثبت هستم من اهن ربای پول هستم من در اوج فراوانی هستم متشکرم کاعنات متشکرم استاد

معصومه کامل در تاریخ ۱۳۹۵/۱۱/۰۹ گفته:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۱

سلام استاد عزیز
فایلهای صوتی بسیار عالی بودن به خصوص مثالهای که در هر قسمت استفاد شد و مصداق واقعی از باورهای منفی رو نشون میداد به شخصه از اون قسمت که گفتین رفتار درستی با پول و اسکناس داشته باشین رو دوست داشتم و الان با دقت با پول ها رفتار میکنم و اینکه با دیدن افراد ثروتمند احساس مثبت داشته باشیم ... ازشما سپاسگزارم

من این محصول را در تاریخ 1395/10/18 خریده ام

معصومه کامل در تاریخ ۱۳۹۵/۱۱/۰۸ گفته:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۰

اکنون ، همه باورهای منفی راجب پول و ثروت را از ذهن، بدن و روحم آزاد می کنم. حال کاملا در مورد پول شاد و مثبت هستم. من آهن ربای پول هستم ، من در اوج فراوانی هستم .

من این محصول را در تاریخ 1395/10/18 خریده ام

masih Jafari در تاریخ ۱۳۹۵/۱۱/۰۷ گفته:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۰

سلام خسته نباشید استادگرامی،،سوالی داشتم،،ایا این طرز فکر درسته ک میگن ادم نباید پول دوست باشه و دل ب پول و مال دنیا ببنده؟؟؟لظفاراهنمایی کنین جواب اینجور ادما را چ جوری باید داد سپاس از شما

مدیر سایت جولایی
مدیر سایت جولایی در تاریخ ۱۳۹۵/۱۱/۰۸ پاسخ داده:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۰

درود بر شما. این باور انهاست. اما افراد موفق مالی این باور رو ندارند. افراد مختلف باورهای متفاوتی راجب یک موضوع واحد دارند. شما قرار نیست باورهای کسی رو تغییر بدین. شما اگر میتوانید باورهای خود را تغییر و مثبت کنید.

اگر این درس رو تهیه کنید پاسخ تمام پرسشهای مشابه رو حتما دریافت میکنید و باورهای غلط خود را براحتی میتوانید تشخیص و شکار کنید .

لطفا با ما باشید. 

majid sarvestany در تاریخ ۱۳۹۵/۱۱/۰۴ گفته:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۰

سلام و درود
این روزا در کنار شما استاد عزیز و بقیه دوستان دنیای متفاوتی رو تجربه میکنم.درس7 فوق العاده بود مخصوصا فایلهای صوتی.
از شما استاد عزیزم تشکر میکنم

من این محصول را در تاریخ 1395/10/19 خریده ام

majid sarvestany در تاریخ ۱۳۹۵/۱۱/۰۴ گفته:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۱

اکنون همه باورهای منفی راجع به پول و ثروت را از ذهن، بدن و روحم آزاد میکنم
حال کاملا در مورد پول شاد و مثبت هستم.من آهنربای پول هستم.من فراوانی هستم

من این محصول را در تاریخ 1395/10/19 خریده ام

مرجان شمس عالم در تاریخ ۱۳۹۵/۱۱/۰۳ گفته:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۰

این درس فوق العادس.مطمئنم و ایمان دارم روزی نزدیک نامم در لیست پولدارترین اشخاص جهان قرار میگیرد من صاحب پول و ثروت و فراوانی در زندگیم خواهم بود . من به خودم و توانایی هام ایمان آوردم.دوستان از همین الان شروع کنید دیر نیست

من این محصول را در تاریخ 1395/10/18 خریده ام

مرجان شمس عالم در تاریخ ۱۳۹۵/۱۱/۰۳ گفته:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۰

اکنون همه ی باورهای منفی من راجب پول و ثروت را از ذهن بدن و روحم آزاد میکنم حال کاملا در مورد پول شاد و مثبتم .من آهن ربای پول هستم من فراوانی هستم.من از امروز تکنیک چهار مرحله ای گام های عملی برای غلبه بر باورهای منفی در مورد پول و فراوانی را با استفاده از قانون جذب را بکار میگیرم . سرنوشت من خلق ثروت و پول و فراوانی هست چون من لایق و شایسته زندگی خیلی خووووووووووب هستم.من خداوند و کائنات را در زندگی دارم و این برای خلق فراوانی کافی است. منننننننننننننننننن خااااااااااااااااالق رویاااااااااااااااااهام هسسسسسسستم. بله کائنات الان من برای فراوانی حاضرم من الان آهنربای پول هستم. من از کائنات درخواست دارم پول و ثروت به زندگی من نیز جریان یابد.من خود را لایق فراوانی و زندگی در رفاه میدانم.سپاسگذارم کائنات .شکرگذارتم خدای مهربون من

bahar moghadam در تاریخ ۱۳۹۵/۱۰/۲۶ گفته:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۱

سلام و عرض ادب خدمت استاد جولایی بزرگوار . آقای دکتر من اینقدر هیجان دارم و احساس خوشحالی و خرسندی میکنم که واقعا نمیدونم باید از کجاشروع کنم ، چجوری این احساسات عالی خودم رو که تنها دلیلش آموزش های ارزشمند شما بوده رو ، بیان کنم . امشب میخوام با تمام وجودم ازتون تشکر کنم . واقعا قلبا ازتون ممنونم . شما خیلی مهربونید که نتیجه سالها تحقیقاتتون رو با نهایت رضایت و خرسندی در اختیار ما میذارید . برامون وقت میذارید . بهمون کمک میکنید . شما یه فرشته از طرف خدا هستید واقعا کلمات من ااااصلا نمیتونه خوبی های شمارو بیان کنه . نمیدونم چجوری تشکر کنم . شما فوق العاده اید . ای کاش بتونم یه روزی این خوبی هارو جبران کنم . استادِ خوبم براتون آرزوی سلامتی و سعادت دارم . موفق باشید .

من این محصول را در تاریخ 1395/10/20 خریده ام

مدیر سایت جولایی
مدیر سایت جولایی در تاریخ ۱۳۹۵/۱۰/۲۷ پاسخ داده:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۰

من در این لحظه در بارگاه خدای رحمان شکر میکنم که بنده ای خوب را اینقدر پر احسای و راضی میبینم. این دوره واقعا شگفت انگیزه. این دوره واقعا موثره. اینو من به شما قول داده بودم. خیلی خوشحالم این پیام زیبا و پر احساس رو میخونم. لطفا ادامه راه رو با ما باشید که با این پیامها احساس مسولیت رو در من بیشتر و بیشتر میکنید. برای همه عزیزان عزت و افتخار و سربلندی ارزومندم.

فریبا در تاریخ ۱۳۹۵/۱۰/۲۶ گفته:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۰

اکنون همه ی باورهای من راجب پول و ثروت را از ذهن و بدن و روحم ازاد میکنم حال کاملا در مورد پول شاد ک مثبت هستم .من اهنربای قدرتمند پول هستم

من این محصول را در تاریخ 1395/10/18 خریده ام

مهری نوری در تاریخ ۱۳۹۵/۱۰/۲۵ گفته:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۰

سلام استاد گرامی این درس هم مثل بقیه درسها فوق العاده بود دارم فکر میکنم الان هفت درس رو گذروندیم دیدمون نسبت به زندگی چقدر عوض شده تا درس بیست و یک وااااو ....الان من کسی رو با ماشین شاسی بلند مشکی ببینم میگم اخ جووون خوش به حال خودم خیلی زود و همون لحظه یک انرژی مثبتی وارد ذهنم میشه و خودم رو پشت رل حس میکنم و احساس میکنم بزودی این حسم عملی میشه✌️✌️✌️✌️✌️

من این محصول را در تاریخ 1395/10/19 خریده ام

مدیر سایت جولایی
مدیر سایت جولایی در تاریخ ۱۳۹۵/۱۰/۲۶ پاسخ داده:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۰

درس هفت شگفت انگیز و جذاب. دقیقا تا اینجا درسها دو هدف داشتند: اول شناخت خود و افکار خود و دوم تغییر نگاه و نگرش شماست. تمام هدف این دوره ایجاد همین باور است که عدالت خداوند رحمان بر جهان جاری است و شما نیز میتوانید مگر انکه نخواهید. هیچ مانع دیگری وجود ندارد. تا درس 7 زندگی شما دگرگون میشود.

مهری نوری در تاریخ ۱۳۹۵/۱۰/۲۵ گفته:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۰

هم اکنون همه باورهای منفی من راجع به پول،ثروت و فراوانی را از ذهن،بدن و روحم ازاد میکنم.حالا کاملا در مورد پول شاد و مثبت هستم،من اهن ربای پول هستم،من فراوانی هستم

من این محصول را در تاریخ 1395/10/19 خریده ام

مدیر سایت جولایی
مدیر سایت جولایی در تاریخ ۱۳۹۵/۱۰/۲۶ پاسخ داده:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۰

تنها مانع بازدارنده از ورود ثروت و فراوانی به زندگیت ، افکار منفی و محدودکننده ذهن خودت است. مهمترین افکار منفی که تا به امروز در افراد سراسر جهان گذارش شده همینهایی هستند که در این درس به آْنها پرداختیم. این افکار را شناسایی و به روشی که توضیح داده شده از خود دور کنید. شما بزودی به اهنربای ثروت بدل خواهید شد. 

bahar moghadam در تاریخ ۱۳۹۵/۱۰/۲۱ گفته:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۰

این درس فوق العاده بود . چقدر افکار منفی داشتم و خودم نمیدونستم . الان احساس آزادی و نشاط دارم . احساس میکنم رها شدم از یه سری افکار محدود کننده . من حالم عااااااااااااااااااالیه . ممنونم کائنات . شکرگزارتم خدا مهربان من .

من این محصول را در تاریخ 1395/10/20 خریده ام

مرضیه الف در تاریخ ۱۳۹۵/۱۰/۲۱ گفته:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۰

هم اکنون همه ی باورهای منفی من راجع به پول، ثروت و فراوانی را از ذهن، بدن و روحم آزاد می کنم. حالا کاملا در مورد پول شاد و مثبت هستم. من آهن ربای پول هستم. من فراوانی هستم.

من این محصول را در تاریخ 1395/10/21 خریده ام

Nahid Heidary در تاریخ ۱۳۹۵/۱۰/۲۰ گفته:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۰

سلام استاد عزیز,فک کردم کم لطفی هست که حسم رو اینجا ننویسم و تشکر نکنم,قبلا حس میکردم همه چیززو راجب قانون جذب میدونم,ولی شما پنجره های متفاوتی به روی ما باز کردید,,هر درس و هر تمرین یه نگاه جدید بود,,من خیلی خوشحالم که با این گروه اشنا شدم,ازز شما تشکر فراوان دارم اینقدر برای ما وقت میزارید و مارو به چالش میکشید تا علامتی تو ذهنمون نباشه و از افکار منفی پاک سازی شه و همانطور در اوج بمونه,خدا و کاینات خوبم رو شاکررم که شمارو جلو راه ما گذاشت تا طمع شیرین موفقیت رو حس کنیم,سپاسگذارتونم

من این محصول را در تاریخ 1395/10/18 خریده ام

مدیر سایت جولایی
مدیر سایت جولایی در تاریخ ۱۳۹۵/۱۰/۲۶ پاسخ داده:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۰

خوشحالم میبینم این درسها اینقدر موثر و مفید بوده برای دوستان.  من همه هدفم ایجاد یک چالش ذهنی در در همه دوستان است تا خودشون به دنبال پرسشهای اساسی زندگیشون باشند. موفقیت در چند قدمی شماست. تنها چند گام مانده.

mahdi madadkon در تاریخ ۱۳۹۵/۱۰/۱۹ گفته:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۰

خوبه.خیلی خوبه.الان درس 7 هستیم و این همه یادگیری و شور شوق.خیلی امیدوارم نسبت به همه چیز.واقعا به درس 21 برسیم چی بشیم ما.تشکر میکنم از استاد عزیز.ممنونم

من این محصول را در تاریخ 1395/10/18 خریده ام

Nahid Heidary در تاریخ ۱۳۹۵/۱۰/۱۹ گفته:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۰

اکنون همه باورهای منفی من راجب پول و ثروت را از,ذهن ,بدن و رروحم آزاد میکنم حال کاملا در مورد پول شاد و مثبت هستم من آهنربای,پول هستم,من فرراوانی هستم,منه سوپر خوشبین لایق,,من ناهید,موفق هستم,,من برای پول کار نمیکنم,این پوله که برایم کار میکنه,,

من این محصول را در تاریخ 1395/10/18 خریده ام

mahdi madadkon در تاریخ ۱۳۹۵/۱۰/۱۹ گفته:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۰

اکنون همه باورهای منفی من راجع به پول وثروت و فراوانی را از ذهن و بدن و روحم آزاد میکنم.حال کاملا در مورد پول شاد و مثبت هستم.من آهنربای پول هستم.من فراوانی هستم.

من این محصول را در تاریخ 1395/10/18 خریده ام

فاطمه غلامی در تاریخ ۱۳۹۵/۱۰/۱۸ گفته:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۰

با سلام خدمت جناب استاد عزیز
حس و حال الانم اصلا قابل توصیف نیست من با خواندن هر درس از این دوره انگار دارم مثل مار پوست میندازم واز نظر روحی و فکری خیلی تغییر میکنم از خداوند متعال بخاطر این نظری که به من کرد و جزو این گروه عالی شدم بینهایت سپاسگزارم استاد الان تازه دارم درک میکنم که چرا به قول معروف ما می دویم و پول از ما فرار میکنه بخاطر دید منفی که نثبت به ثروت داشتم ولی از این به بعد با راهنمایی شما قول میدم که خبر جذب کردن ثروت و پول خیلی زیاد رو بیام و همین جا به همه دوستان بدم به همین زودی زود چون من یک سوپر خوشبین هستم من از کائنات درخواست پول و ثروت به زندگیم رو دارم من میتونم درضمن به بقیه دوستان هم توصیه میکنم که درسها رو تهیه کنید ومطالعه کنید بخدا 180درجه تغییر میکنید مطمئن باشید با تشکر فراوان

من این محصول را در تاریخ 1395/10/18 خریده ام

فاطمه غلامی در تاریخ ۱۳۹۵/۱۰/۱۸ گفته:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۰

سلام
اکنون همه باورهای منفی من راجب پول و ثروت را از ذهن،بدن و روحم آزاد می کنم حال کاملا در مورد پول شاد ومثبت هستم من آهن ربای پول هستم من فراوانی هستم

من این محصول را در تاریخ 1395/10/18 خریده ام

ندا در تاریخ ۱۳۹۵/۱۰/۱۸ گفته:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۰

خوشحالم ک همچنان با این دوره هستم..تغییرات عالی رو در خودم احساس میکنم..همچنان طی کلاسهای انلاین و دانلود درس ها نیاز ب اموزش و شناخت بهتر از خودم و درونم رو میبینم و یادمیگیرم...و میدونم ک روز به روز بهتر از قبل میشم..
مطمئنا تواین تغییرات و حس خوب نمیتونم اموزش و زحمتهای استاد جولایی رو نادیده بگیرم..واقعا فرشته زندگی من هستن و من خدارو بی نهایت شاکرم

من این محصول را در تاریخ 1395/10/18 خریده ام

فریبا در تاریخ ۱۳۹۵/۱۰/۱۸ گفته:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۰

مرسی استاد خیلی خیلی خوشحالم ک درس 7 رو تو سایت گذاشتید ب محضی ک وصل وایفای شدم دانلود میکنم .سپاسگزارم از خوبیهاتون سپاسگزارم ک تجربه های چندین و چند سالتون رو رو در اختیار ما میزارید وبرامون وقت میزارید سپاااااااااااااااس.خیلی خوشحالم مررررررررسی

من این محصول را در تاریخ 1395/10/18 خریده ام

نرم افزار موبایل “ راز موفقیت ”

اپلیکیشن موبایل (آندروید) برای راحتی کاربران سایت و سوپر گروه استاد جولایی را از اینجا دانلود کنید.

** ارزش واقعی این پکیج 30000 تومان میباشد**
 ** ارزش واقعی این پکیج 30000 تومان میباشد**

دو جلسه از دوره "اسرار ناگفته قانون جذب" (رایگان) + 10 کتاب پرفروش (2017) حوزه موفقیت (رایگان)

دریافت بصورت رایگان
google-site-verification: google8c33fceebbf75d7d.html