موفقیت، موفقیت-فردی، موفقیت-مالی، موفقیت-شغلی

چگونه کسب و کار مورد علاقه خودم را جذب و راه اندازی کنم؟ (درس 10) - راز موفقیت

تعداد امتیاز: 1

چکیده محصول :

انتشار : 1395/12/06 19 نظر 1,520 بازدید

برخلاف اصول قانون جذب، اکثر افراد بخاطر راحتی و ناباوری خود، تن با کارهای بسیار دشوار میدهند. ما اغلب افراد را میبینیم که به دنبال شغل استخدام دولتی هستند. ما میبینیم که چطور فردی 30 سال عمر خود را با حقوق ثابت ناچیز در اختیار کارفرما قرار میدهد. علت همیشه عدم شناخت و باور خود است. در این پکیج آموزشی شما بعد از شناخت خود، ذهن خود را به چالش خواهید کشید تا برای راه اندازی کسب و کار شخصی خود برنامه ریزی کنید. عموما نگرانیهایی مثل سرمایه و سواد و شرایط و ... را به شما ثابت میکنیم که غیر واقعی است و همه چیز با یک تصمیم و اقدام آغاز میشود.  

چگونه کسب و کار مورد علاقه خودم را جذب و راه اندازی کنم؟ (درس 10) - راز موفقیت

چگونه کسب و کار مورد علاقه خودتان را جذب و راه اندازی کنید؟

 • ​آیا همیشه آرزوی تغییر شغل و راه اندازی بیزینس شخصی داشتید؟
 • آیا وقت آن نرسیده مدیر مجموعه خودتان باشید؟
 • آیا دوست دارین بیزینس رویایی‌تان را راه اندازی کنید؟
 • آیا دوست دارید استارت آپ مورد علاقه خودتان را جذب کنید؟
 • چه کاری باید انجام بدین اگر از شغل فعلیتون ناراضی هستین ؟
 • شغل سختی دارید؟
 • فکر می کنید مستحق شغل بهتری هستید؟
 • همیشه شغل رویایتون رو می­خواستین، اما به اشتباه رفتین، چرا؟
 • آیا اصلا شغل و کسب و کار رویایی وجود داره؟
 • چطور از قانون جذب برای ترک شغل فعلی و رسیدن به شغل رویایی استفاده کنیم؟

اگر الان با همه­ مسائل بالا مواجه هستین، پس خواندن مطلب رو ادامه بدین.

 

قانون-جذب-شغل، جذب-شغل-رویایی، راه-اندازی-کسب-و-کار

اگر الان دارین شغلی رو انجام می­دین که دوست ندارین. همیشه ازش متنفرین و زمانی رو که در اون شغل می گذرونید نفرین می­کنید. یادتون باشه که انجام این کار، شغل رقت انگیزتری رو نسیبتون می­کنه.

یادتون باشه، قانون جذب می­گه "همانند، همانند رو جذب می­کنه" بنابراین هر چقدر که بیشتر از کارتون متنفر باشین محیط و شغل ناراحت کننده تری نسیبتون می­شه.

یادتون باشه تردید و احساس منفی نسبت به شغلی که فعلا دارید هم نتایج مشابهی در زندگیتان ایجاد خواهد کرد.

 

کلید شغل رویایی شما "همیشه شاد بودن است"

قانون-جذب-شغل، جذب-شغل-رویایی، راه-اندازی-کسب-و-کار

ما در درس نه بطور کامل به این موضوع پرداختیم که چطور ابتدا از شغل فعلی خود لذت ببرید، دوم اگر این امر محقق نمیشود؟ چطور شرایط شغلی و حتی شغل خود را تغییر دهید و در اینجا بصورت هدفمند نکات کلیدی را خدمتون ارایه می‌کنیم که اهمیت مسئله تغییر شرایط رو یاداور باشیم.

 

دقت کنید:

اگر باور داشته باشید که شغل رویایتون رو بدست میارید، یعنی شغل رویایی شما وجود داره!!! اگر بدونید که در بیرون شغل رویایی دارید، پس چرا باید در مورد اون نگرانی داشته باشید.

 

آرام باشید، و بخاطر اون شاد باشید.

شغل رویایی فقط زمانی میاد که شما شاد باشید، ریلکس باشید و بدونید که شغل رویایی برای شما مقدر و محیا شده است. روزی که برای هر چه که دارید و هستید قدردان باشید و با شادی باور داشته باشید که شغل رویایی تون در راه هست، همان لحظه جادوی شما در کائنات شروع میشه.

وقتی شما بخاطر چیزی شاد باشید حتی قبل از اینکه اون رو دریافت کنید معنیش این هست، که شما به کائنات می­گید: من میدانم شغل و کسب و کار من جایی در بیرون هست که من مستحق اون شغل هستم.

ممکنه فکر کنید "من که خیلی از شغلم ناراضی هستم؛ چطور الان می­تونم شاد باشم؟"

 

ذهنیت خود را نسبت به بیزینس فعلیتون عوض کنید.

قانون-جذب-شغل، جذب-شغل-رویایی، راه-اندازی-کسب-و-کار

اگر در کاری هستید که می­خواید عوضش کنید و تمایل دارید که شغل و یا کسب و کار رویایی­تون رو بدست بیارید، پس کافیه حس و حال خودتون رو نسبت به شغل فعلیتون تغییر بدید.

راهکار ساده: با شغل فعلیتون مثل یک دوست قدیمی صحبت کنید و در قلبتون به اون بگید:

"آهای، شغل من تو تا الان به من خدمت کردی، تو صورت حساب های منو هر ماه پرداخت کردی، اما زمان جدایی فرا رسیده. شغل رویایی من اومده و من می خوام ازت بخاطر اینکه من را تا آخرین روز شاغل نگه داشتی تشکر کنم. امیدوارم فردی شگفت انگیز که تو رو فوق العاده دوست داره بدست بیاری."

باور کنید وقتی شما اینطور با شغل فعلیتون صحبت کنید، هر چه منفی هست محو می­شه و احساس آرامش می کنید و قانون جذب رو بی نهایت تقویت می­کنید. (باید بعد از انجام اینکار احساس آرامش داشته باشد، در این مورد مطمئنم.)

 

نکات کاربردی برای جذب کسب و کار رویایی از طریق قانون جذب:

قانون-جذب-شغل، جذب-شغل-رویایی، راه-اندازی-کسب-و-کار

 • ابتدا، نارضایتی در مورد شغل فعلیتون رو متوقف کنید و راضی بودن رو شروع کنید.

باور کنید که شغل فعلی شما موقتی هست تا زمانی که کسب و کار رویایی تون شما رو پیدا کنه، شغل فعلیتون دوستی هست که صورت حساب­های شما رو پرداخت می­کنه و شما برای اون کار می­کنید. دوستی که سالها در کنار شما بوده. خوب یا بد شما دوست بهتری سراغ نداشتید. پس فعلا تا یافتن دوست یا دوستان بهتر قدر این عزیز قدیمی را بدانید.

صدبار هم لازم باشه تکرار میکنم: شاد، آرام و مطمئن باشید که شغل رویایی شما در راه هست و همه ی نگرانی­ها رو دور بریزید.

 

دنبال ایده های موجز و خاص خودتان باشید:

همیشه و هر کسب و کار جدیدی با یک ایده ساده آغاز میشود. ایده از دل برطرف کردین یک نیاز بی جواب در جامعه آغاز میشود. هرچقدر نیاز جدیتر و عمیقتر، همانقدر ایده با ارزشتر و نتایج بکار گیری این ایده انقلابیتر.

هر ایده خود را جدی بگیرید. همیشه شکارچی ایده های طلایی ذهن خود باشید.

یادتان باشد: اگر ایده خود را جدی نگیرید و کاری در رابطه با آن انجام ندهید، فرد دیگری در آن سوی جهان آن را شکار خواهد کرد و ... روزی تنها خاطره حسرت بار آن برای تو باقی میماند.

 • از کائنات بخاطر خلق بیزینس رویاییتون قدردان باشید و قانون جذب رو با حس و حال معنوی قدرتمندی تمرین کنید.

 • شغل و یا کسب و کار رویایی تون رو تجسم کنید و تابلوی تجسم و فیلم تجسم درست کنید.

 • کلید این قفل، شادی در همه لحظات و قدردان بودن برای هر چیزی هست که دارید و اجازه بدین که هر چیزی به صورت معجزه آسا به خواست تو و البته توسط کاینات و اذن الاهی تغییر کنه.

اگه می­خوایید که بیشتر در مورد شغل رویایتون بخونید، چطور تابلوی تجسم خلاق درست کنید و چه جملات تاکیدی استفاده کنید، لطفا همین الان به درس نه مراجعه کنید. (کل این پاراگراف هیپر لینک درس نه شود)

مطمئنم که این درس راهنمایی فوق العاده­ای برای شماست.

 

 

آنچه شما با پرداخت تنها 25000 تومان دانلود خواهید کرد:

1

فایل صوتی 1

4.5MB

26 دقیقه

بخش اول: چگونه بیرینس خودم را راه اندازی کنم؟

2

فایل صوتی 2

7MB

40 دقیقه

روشها و راهکارهای استاد جولایی.

3 فایل PDF 1MB 30 صفحه متن درس و تمرینات درس.

4

فایل PDF

344KB

2 صفحه

توصیه مرد 4 میلیارد دلاری.

با خرید از این سایت شما همیشه برنده خواهید بود.

 

من از شما فقط ایده و انتخاب کسب و کار رویاییتان را میخواهم. چگونه و چطور مشکل شما نیست. پاسخ به اینگونه پرسشها را به من بسپارید. ذهن شما بهترین business plan ها را تهیه و اماده اجرا دارد. تنها کاری که باید بکنید این است که این افکار را به جریان درآوردی و اولین اقدام خود را هم اکنون انجام دهید. شما کار دیگیری نمیتوانید بکنید. اما همین کار تفاوت گروه "کار آفرینان" و "کار جویان" همیشه تاریخ بوده است.

زندگی بسیار فوق العاده ای با لحظاتی تماما همراه با شادی داشته باشید و شغل رویایتون همین لحظه در روح کائنات اتفاق می افتد.

متشکرم

کائنات !!!

 

با انگیزه و عالی بمانید.

لطفا این پست را با دیگران در فیس بوک، توییتر و تلگرام و ... به اشتراک بگذارید، بیایید کمک کنیم تا دوستان بیشتری شغل و کسب و کار جادیی شون رو بدست بیارن و شادی رو خلق کنند. یادتون باشه هر قدر فراوانی بیشتری برای دیگران خلق کنیم، خودمان بیشتر دریافت می­کنیم.

 

قانون-جذب-شغل، جذب-شغل-رویایی، راه-اندازی-کسب-و-کار لطفا، همچنان با ما باشید

سایت راز موفقیت - محمود جولایی

کانال راز موفقیت

عضو کانال "راز موفقیت" شوید و اگر از خواندن این مطلب لذت بردید، حتما آنرا از طریق لینک شبکه های اجتماعی زیر به اشتراک بگذارید و بدانید که من همیشه منتظر نظرات راه گشایتان در زیر این پست هستم.

 

 

سوالات متداول شما بازدیدکنندگان محترم سایت:

 

 • آیا میتوانم این درس را تکی خرید کنم یا باید کل دوره را خرید کنم؟

میدانید که این بسته آموزشی که الان توضیحات آن را مطالعه کردید بخشی از کارگاه آموزشی 21 جلسه ای "اسرار ناگفته قانون جذب" هست. ما این دوره را در کانال و گروه تلگرام راز موفقیت بصورت آنلاین آموزش میدهیم که شما میتوانید برای اطلاعات بیشتر به "توضیحات دوره آنلاین قانون جذب" مراجعه کنید.

اما با توجه به اینکه هر درس (جلسه) از این دوره با موضوع کاملا مشخص و جداگانه ای طراحی و در سایت قرار گرفته شما به راحتی میتوانید براحتی موضوع مورد علاقه خود را در این 21 جلسه انتخاب و خرید کنید.

 

 • اگر در زمان خرید و پرداخت مشکلی پیش امد، تکلیف چیست؟

شما در هر مرحله با مشکلی مواجه شدید از طریق شماره تلگرام (09121752854) میتونید پیام بدید و یا حتی تماس بگیرید، حتما بلافاصله بصورت آنلاین "خانم شاکری" پیگیری میکنند. (پیگیری انلاین از طریق تلگرام تمام وقت)

 

 • من روش خرید از طریق سایت را بلد نیستم؟ آیا روش خرید راحت تری هست؟

بله شما براحتی میتوانید به شماره 09121752854 پیام داده و هر سوالی در مورد محصول دارید بپرسید. در صورت تمایل به خرید براحتی از طریق رمز دوم کارت پرداخت کنید و بلافاصله محصول را از طریق تلگرام خود دریافت کنید. اگر تلگرام ندارید میتوانید درخواست ارسال پستی و یا ایمیل و یا واتساپ و ... را داشته باشید.

 

 • من رمز دوم ندارم و یا قادر به خرید انلاین نیستم!

شما براحتی میتوانید از طریق عابر بانک رمز دوم خود را دریافت کنید. با رمز دوم و شماره کارت و تاریخ اعتباری و CV2 که روی کارت بانکی شما حک شده بعد از کلیک روی "خرید دانلودی محصول" در پایین صفحه محصولات به صفحه پرداخت منتقل میشوید. در صفحه پرداخت شبکه شتاب بانک، با وارد کردن شماره کارت، رمز دوم، تاریخ اعتبار کارت و CV2 شما کار خرید را براحتی به اتمام میرسایند.

اما اگر الان رمز دوم ندارید و یا میخواهید براحتی به روش "کارت به کارت" اقدام کنید لطفا مبلغ را به شماره کارت :6104337852830841 بانک سرمایه به نام محمود جولایی واریز کنید و به تلگرام خانم شاکری (09121752854) پیام داده و فایل و یا کتاب خود را دریافت کنید.

 

 • اگر در زمان دانلود مشکلی پیش امد:

لینک دانلود از طریق ایمیل برای شما ارسال میشود. همچنین در پروفایل شخصی شما (روی اسم خودتون در بالای صفحه کلیک کنید) در قسمت "سفارشهای من" لینکهای محصولاتی که شما از این سایت خریداری کنید برای همیشه محفوظ است. هر موقع دوست داشتید، میتوانید فایلهای خود را مجددا دانلود کنید.

اگر با خرید از سایت مشکل دارید و یا خرید کردید و لینک دانلود را پیدا نمیکنید و یا صفحه دانلود محصول بسته شده شما براحتی میتوانید از طریق تلگرام مدیر فروش (خانم شاکری) 09121752854 پیگیری کنید. محصول بلافاصله برای شما در تلگرام و یا هر روشی شما درخواست کنید بریتان ارسال میشود.

 

 • اگر امکان دانلود و یا خرید از سایت نداشتم ؟

شما میتونید از طریق شماره تلگرام (09121752854) تقاضا کنید تا محصول با هر روشی شما راحت هستید ارسال شود. برای پرداخت هم هر جور شما راحت باشید، از طریق لینک پرداخت انلان در تلگرام و یا کارت به کارت میتونید پرداخت کنید.

 

 • حجم و فرمت فایلها چطور است؟

حجم فایلها بسیار فشرده شده تا مشکل دانلود نباشد. فرمت تمام فایلهای صوتی MP3 میباشد تا در هر دستگاهی و حتی ضبط همه اتوموبیل ها و یا گوشی های قابل استفاده باشد. فایلهای متنی بصورت PDF میباشد تا در همه گوشی ها، تبلت ها و کامپیوترها قابل استفاده باشد. در صورتی که در گوشی خود برنامه PDF خوان ندارید از بازار و یا اپل استور میتوانید تهیه کنید. اما توصیه میشود برنامه PDF LIT را بخاطر حجم کم و سرعت بالا تهیه کنید.

 

 • من میتونم با خود استاد جولایی سوال خودمو در مورد این محصول بپرسم؟

بله شما هر سوالی مرتبط با این محصول داشتید میتوانید از طریق شماره تلگرام (09123363718) بپرسید. لطفا فقط بصورت پیام تلگرام و کوتاه مطرح کنید.

خرید محصول چگونه کسب و کار مورد علاقه خودم را جذب و راه اندازی کنم؟ (درس 10) - راز موفقیت

با خرید دانلودی این محصول:

1. 10% مبلغ پرداختی، خرید دانلودی، به کیف پول شما اضافه می گردد که می توانید برای خرید دیگر محصولات دانلودی سایت از آن استفاده نمائید.
2. بعد از دانلود به سرعت قابل استفاده می باشد.
3. مهمتر از همه در صورتی که در آینده مطلبی به صورت تصویری، صوتی و یا نوشتاری به این محصول دانلودی اضافه شود بدون پرداخت هیچگونه هزینه ای می توانید با استفاده از لینک آن در قسمت "سفارشات من" آن را دانلود نمائید.

توجه: بعد از خرید محصول دانلودی، لینک های دانلود در پروفایل شما (با همان نام کاربری که آن محصول را خریده اید وارد شوید) در قسمت "سفارشات من" برای همیشه موجود می باشد و می توانید هر زمان که خواستید با استفاده از آنها، فایل مورد نظر را دانلود نمائید.

افزودن به لیست آرزوها

به این مطلب امتیاز دهید

نظرخود را با ما درمیان بگذارید

برای ارسال نظر باید عضو سایت باشید، اگر قبلا در سایت ثبت نام کرده اید اینجا را کلیک کنید.

captcha Refresh

نظرات سایر دوستان

فرزانه کرمی در تاریخ ۱۳۹۶/۰۸/۰۴ گفته:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۰

من فرزانه کرمی تازه فهمیدم بیزینس رویایی ام چیست و کجاست!
من هیچ مانعی در جذب کسب و کار مورد علاقه ام نمیبینم !
من در فراوانی کامل هستم و از فراوانی در خودم و اطرافیانم شاد و خوشحالم
کسب و کار من تمام نیاز های معنوی و مادی مرا تامین میکند
کائنات سپاسگذارم.

من این محصول را در تاریخ 1396/08/02 خریده ام

nilu Far در تاریخ ۱۳۹۶/۰۷/۱۲ گفته:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۰

من نیلوفر تازه فهمیدم بیزینس رویایی ام چیست و کجاست!من هیچ مانعی درجذب کسب و کار مورد علاقه نمیبینم!من در فراوانی کامل هستم و از فراوانی در خودم و اطرافیانم شاد و خوشحالم کسب و کار من تمام نیازهای معنوی و مادی مرا تامین میکند سپاسگزارم کائنات مرسییی خداجون

سپیده م در تاریخ ۱۳۹۶/۰۵/۳۱ گفته:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۰

من سپیده تازه فهمیدم بیزینس رویایی من چیه و کجاست
من هیچ مانعی در جذب کسب و کار مورد علاقه ام نمیبینم.
من،
در فراوانی کامل هستم
و
از فراوانی در خودم و اطرافیانم شاد و خوشحال و شکرگزارم
کسب و کارم تمام نیازهای مادی و معنوی ام را براورده می کند.
خدای مهربانم سپاس

مهدیه ش در تاریخ ۱۳۹۶/۰۵/۰۵ گفته:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۰

من مهدیه تازه فهمیدم بیزینس رویایی ام چیست و کجاست! من هیچ مانعی در جذب کسب و کار مورد علاقه ام نمی بینم! من در فراوانی کامل هستم و از فراوانی در خودم و اطرافیانم شاد و خوشحالم. کسب کار من تمام نیازهای معنوی و مادی مرا تامین می کند. کاینات سپاسگزارم. خدایا شکرت

من این محصول را در تاریخ 1396/05/03 خریده ام

Sheyda Khosravi در تاریخ ۱۳۹۶/۰۲/۲۲ گفته:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۰

من شیدا تازه فهمیدم بیزینس رویایی ام چیست وکجاست!
من هیچ مانعی در جذب کسب و کار مورد علاقم نمی بینم!
من در فراوانی کامل هستم و از فراوانی در خودم و اطرافیانم شادو خوشحالم.
کسب و کار من تمام نیازهای معنوی و مادی مرا تامین می کند.
کائنات سپاسگذارتم.

زینب موسوی در تاریخ ۱۳۹۶/۰۲/۰۸ گفته:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۰

من زینب تازه فهمیدم بیزینس رؤیایی ام چیست و کجاست. من هیچ مانعی در جذب کسب و کار مورد علاقه ام نمی بینم. من در فراوانی کامل هستم و از فراوانی در خود و اطرافیانم شاد و خوشحالم. کسب و کار من تمام نیازهای معنوی و مادی مرا تأمین می کند. کائنات سپاسگزارم.خدایا شکرت

Fariba Abbasi در تاریخ ۱۳۹۶/۰۱/۲۹ گفته:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۳

براتغییر شغلم ایدهامو پیدا کردم و اقدام کردم...و موافقت شد..واز اول اردیبهشت شروع میکنم.... خدایا شکرت... من با کمک این درس تونستم ایده هامو پیدا کنم. استاد ممنونم بابت درس کامل و جامعی که برای ما تهیه کردید

shandiz amidi در تاریخ ۱۳۹۶/۰۱/۱۸ گفته:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۱

من شاندیز تازه فهمیده ام بیزینس رویایی ام چیست. من هیچ مانعی در جذب کسب و کار مورد علاقه ام نمیبینم. من در فراوانی کامل هستم و از فراوانی خودم و اطرافیانم شاد و خوشحال هستم. کسب و کار من تمام نیاز های مادی و معنوی مرا فراهم میکند. الئنات سپاسگزارم

مهسا رضایی در تاریخ ۱۳۹۶/۰۱/۰۸ گفته:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۲

سلام
ممنون از اطلاعات به روز و سپاس از مطالب تحریک کننده ذهن مشتاق و باز ما ابر قدرتهای بزرگ جذب.
بعد از مطالعه درس 10، حس میکنم از کاری که همیشه تو ذهنم داشتم 100 پله برای انجامش به خواستم نزدیکتر شدم.
خوشحالم که این حس عجیب، منو تو جایگاه بهترین و تاپ ترین حالت اجراییش قرار داده.
از خدا، از کائنات و از شما نهایت سپاسگزاری را دارم

من این محصول را در تاریخ 1396/01/07 خریده ام

محمود جولایی
محمود جولایی در تاریخ ۱۳۹۶/۰۱/۰۸ پاسخ داده:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۱

درود بر شما. خوشحالم این درس زندگی شغلی همه دوستان را را دگرگون کرده است. لطفا همچنان با ما باشید.

مرضیه الف در تاریخ ۱۳۹۵/۱۲/۲۳ گفته:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۰

استاد عزیز بابت برگزاری این دوره فوق العاده خیلی ممنونم

من این محصول را در تاریخ 1395/12/13 خریده ام

مرضیه الف در تاریخ ۱۳۹۵/۱۲/۲۳ گفته:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۰

من مرضیه تازه فهمیدم بیزینس رویایی ام چیست و کجاست. من هیچ مانعی در جذب کسب و کار مورد علاقه نمی بینم. من در فراوانی کامل هستم و از فراوانی در خودم و اطرافیانم شاد و خوشحالم. کسب و کار من تمام نیازهای مادی و مهنوی مرا تامین می کند. کائنات سپاسگزارم.

من این محصول را در تاریخ 1395/12/13 خریده ام

مریم موسوی در تاریخ ۱۳۹۵/۱۲/۱۷ گفته:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۰

سلام استاد عزیز این درس هم مثه درسای دیگه عالیییی معجزست بخدا این درسا من بعد از خودن هر درس و انجام تمرینات پر از حس خوب و حس زندگی میشم من هر روز کارم سرزدن به سایت و خودن این مطالب انگیزشی و زیباست من از حس زندگی خدایا شکرت ممنون کاینات ممنون استاد عزیز خیلی خیلی سپاس

من این محصول را در تاریخ 1395/12/08 خریده ام

fariba Mozaffari در تاریخ ۱۳۹۵/۱۲/۱۳ گفته:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۰

من فریبا تازه فهمیدم بیزینس رویایی ام چیست و کجاست من هیچ مانعی در جذب کسب و کار مورد علاقه ام نمیبینم من در فراوانی کامل هستم و از فراوانی در خودم و اطرافیانم شاد و خوشحالم کسب و کار من تمام نیازهای معنوی مرا تامین میکند .کائنات سپاسگزارم

من این محصول را در تاریخ 1395/12/08 خریده ام

منیر عرب صفری در تاریخ ۱۳۹۵/۱۲/۱۰ گفته:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۰

من منیر تازه فهمیدم که بیزینس رویا ی ام چیست و کجاست من هیچ مانعی در جذب کسب و کار مورد علاقه ام نمیبینم ، من در فزاوانی
کامل هستم و از فراوانی در خودم و اطرافیانم شاد و خوشحالم .
کسب و کار من تمام نیاز های معنوی و مادی من را تامین میکند کاعنات
متشکرم ،،،عالی بود مثل همیشه استاد جولایی عزیز
من کارمو دوست دارم ، چون در تمامی ساعتی کهومشغول کارم احساس
خوبی دارم خصوصا وقتی که ی مدل زیبا را نقاشی میکنم روی صورت عاشقم این لحظه ام ،،، ولی ی ایرادی داشتم تا قبل از اشنا شدن با شما
اینکه فقط به عنوان وقت گذروندن نگاه میکردم و خیلی جدی نبودم ، پشتکار نداشتم برای جذب مشتری به قول خودتون که گفتین اب باریکه میاد ، یا اینکه همش میگفتم من گنجشک روزیم ،،، اما همه اینها هم به خاطر ترس تو وجودم بود از بچه گی و ضعفم ،،، اما الان دیگه تغییر کردم دنبال متد جدید و شیوه های جدید و خوددمولف و مدرس باشم تو خاور میانه همش میگم من تنها ترین متد جدید گریم سه بعدی در جهانم به همکارانم مشاوره میدهم و از بابت خوشحالم و راضی ،،، بازم از زحمات شما و درسهای عالیتون متشکرم

محمود جولایی
محمود جولایی در تاریخ ۱۳۹۵/۱۲/۱۰ پاسخ داده:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۰

خیلی خوشحالم که دوستان با درس 10 اینقدر انگیزه تغییر بیزینس و راه اندازی کسب و کار جدید شخصی خوشونو ، پیدا کردند.

شما بینظرید . چون ایمان دارم بسیاری از افرادی که سالهاست در زمینه کاری شما کار میکنند، حتی اطلاعات زیادی در مورد "متد جدید گریم سه بعدی" ندارند . پس شما بی نظیرید. ادامه بده و محکم تر از همیشه در مسیر راه اندازی بزرگترین مجموعه فوق تخصص در موضوع گریم سه بعدی ، مطالعه و تحقیق و تجربه کن. و البته اکنون و همین الان اقدامی در مورد اون انجام بده.

Nahid Heidary در تاریخ ۱۳۹۵/۱۲/۰۸ گفته:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۰

دروود فراواون به استاد توانا
من ناهید امروز این درس رو خوندم و بسیار لذت بردم,چراغ هایی در ذهنم روشن شد و بارتون نمیشه در حین خوندن درس ایده ای به ذهنم رسید,,این درس مثل بقیه درس ها خیلی به کار من میاد,هدف نهایی من کسبو کار خودم هست ولی با خوندن این درس متوجه شدم فقط خواستن نیست,بلکه اقدام و عمل خیلی مهمه,و از درون بخوای و این حس اونقدر در تو قوی باشه که گرسنش باشی,بری دنبالش,,منو به این فکر بورد که اصلا چرا هدفم کار افرینی هست,,من از همین امشب میخواام اقدام کنم,چون من هدف بزرگم راه اندازی کارخاانه است و چون تجربه و اطلاعاتی راجب این بیزنس ندازم,باید مطالعاتم و شرکت در سمینار و اقدام و غیره باشه,ازتون واقعا سپاس گذارم که حس شکار ایده رو در,من ایجاد کردید

من این محصول را در تاریخ 1395/12/08 خریده ام

Nahid Heidary در تاریخ ۱۳۹۵/۱۲/۰۸ گفته:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۰

من ناهید تازه فهمیدن بیزینس رویاییم چیست و کجاست!من هیچ مانعی در جذب کسب و کار موردعلاقم نمیبینم!من در فرااوانی کامل هستم و از فراوانی در خودم و اطرافیانم شاد و خوشحالم.کسب و کار من تمام نیازهای معنوی و مادی مرا تامین می کند,,کاینات سپاس گذارم

من این محصول را در تاریخ 1395/12/08 خریده ام

مرجان شمس عالم در تاریخ ۱۳۹۵/۱۲/۰۸ گفته:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۰

من مرجان تازه فهمیدم بیزینس رویایی من چیست و کجاست.من هیچ مانعی در جذب کسب و کار مورد علاقه ام نمیبینم.من در فراوانی کامل هستم و از فراوانی در خودم و اطرافیانم شادو خوشحالم.کسب و کار من تمام نیازهای مادیو معنوی مرا براورده میکند
سپاسگزارم کائنات شکرگذارتم خدای مهربون من

من این محصول را در تاریخ 1395/12/08 خریده ام

fariba Mozaffari در تاریخ ۱۳۹۵/۱۲/۰۸ گفته:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۰

عالی استاد خیلی منتظر این درس بودم سپاس از زحماتتون

من این محصول را در تاریخ 1395/12/08 خریده ام

اعظم اعلمی دوست
اعظم اعلمی دوست در تاریخ ۱۳۹۵/۱۲/۰۸ گفته:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۰

اولین شکار امروز من در اولین ساعات بامداد

من این محصول را در تاریخ 1395/12/08 خریده ام

محمود جولایی
محمود جولایی در تاریخ ۱۳۹۵/۱۲/۰۸ پاسخ داده:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۰

این درس یک شاهکار شد. واقعا زحمات زیادی هم برای فایل صوتی و هم تمرینات و درس کشیده شده و خوشحالم بلافاصله بعد از امدنش تو سایت با استقبال باور نکردنی دوستان مواجه شدیم. لطفا ادامه راه را نیز با ما باشید.

به چه موضوعی علاقه مندید؟

محصولات مرتبط

مطالب مرتبط

نرم افزار موبایل “ راز موفقیت ”

اپلیکیشن موبایل (آندروید) برای راحتی کاربران سایت و سوپر گروه استاد جولایی را از اینجا دانلود کنید.

دانلود رایگان 10 کتاب برتر و پر فروش حوزه موفقیت
دانلود رایگان 10 کتاب برتر و پر فروش حوزه موفقیت

این 10 کتاب را همه افراد موفق خوانده اند. آیا شما نمیخواهید این کتاب های سرنوشت ساز را بخوانید؟

دریافت بصورت رایگان
google-site-verification: google8c33fceebbf75d7d.html