چگونه همسر دلخواه و رابطه رویایی را جذب کنم؟ (درس11)

تعداد امتیاز: 2

چکیده محصول :

انتشار : 1395/12/26 17 نظر 3,893 بازدید

چگونه همسر دلخواه و رابطه رویایی را جذب کنم؟ (درس11)

چگونه همسر دلخواه و رابطه رویایی را جذب کنم؟(قانون جذب-درس11)

سایت  RazeMovafaghiat.com تقدیم می‌کند

چگونه همسر ایده الم را پیدا کنم؟

چطور با فرد خاصی ازدواج کنم؟

آیا با قانون جذب میتوان تعداد خواستگار را افزایش داد؟

چگونه باید همسر ایده الم را پیدا کنم؟

چطور باید با فردی که دوست دارید، ازدواج کنید؟

خصوصیات همسر رویایی من چیست؟

آیا واقعا میشه من رابطه رویایی را جذب کنم؟

آیا میتوان با افراد مشخصی ایجاد ارتباط کاری و دوستی کرد؟

اینها تنها تعدادی از پرسش هایی است که با موضوعیت "جذب همسر ایده ال" روزانه در گوگل سرچ می شود و شما در این درس برای همه این پرسش ها, پاسخ های شگفت انگیزی خواهید گرد.

ازدواج-جذب همسر-همسر رویایی-رابطه

سلام دوست جادویی من

حالتان چطور است ؟

قبل از هر چیز صمیمانه بابت ایمیل‌ها و نظرات و پیامهای صوتی شگفت انگیزتان در شبکه‌های اجتماعی و سایت نهایت تشکر و قدردانی را دارم.

لطفا در این درس نیز با ما باشید تا اسرار ناگفته قانون جذب در "جذب یک فرد خاص" یا "جذب همسر و رابطه دلخواه" را برایتان فاش کنم.

پس, لطفا جلسه یازدهم را نیز با ما باشید.
من، مطلب جلسه دهم را دانلود کرده، خوانده و تمرینات را انجام داده‌ام.                        
                                                                                          امضا
چگونه-شوهر-کنم- همسر رویایی- جذب همسر

واقعا چگونه میتوان همسر دلخواه و رابطه رویایی را جذب کرد؟

همیشه در دوره های قانون جذب یکی از جذاب ترین و پرطرفدارترین موضوعات "جذب شخص مورد علاقه" با ویژگی های خاص بوده و تصور میشه روز بروز هم این تقاضا و تمایل افزایش یابد. 

 • آیا شما نیز به دنبال این هستید که فرد مورد علاقه و یا همسر دلخواه خود را جذب کنید؟

 • آیا برای شما هم این خبر هیجان انگیز هست که بدانید راه هایی هست که قادر خواهید بود، همسر ایدال خود را از طریق قانون جذب، به زندگی خود بکشید؟
 • آیا شما نیز تصور می کنید ازدواج خوب به شانس و شرایط و خانواده و محل تولد و .....   بستگی داره؟
 • آیا شما نیز در دنیای زندگی ارتباطی مجازی موبایلی جدید، از چت و پیام خسته شدید و به دنبال ایجاد ارتباط با افراد واقعی مشخصی هستید.
 • آیا می­دانید که شما قدرت جذب دوست و شریک کاری خود را با ویژگی­هایی که دوست دارید یا آرزومندید دارید؟
 • ایا شما نیز تصور میکنید، سنتون داره بالا میره و فرصت ازدواج خوب روز به روز کم میشه؟

 • آیا شما اصلا باور ندارید که پدیده ای به اسم همسر ایده ال وجود دارد؟

اگر بپذیریم که ارتباطات در عصر جدید حرف اول و آخر را در موفقیت‌های شغلی و حتی زندگی می زند، جذب یک فرد بخصوص و بصورت هدفمند، ارزش و اهمیت بسیار زیادی پیدا میکند.

 

ایا این شگفت انگیز نیست، اگر شما بتوانید افراد را بصورت گزینش اولیه و انخابی در کنار خود داشته باشید؟

ایا این به نظر شما رویای هر دختر خانم و یا آقا پسری که به سن ازدواج رسیده، نیست که ازدواج موفقی داشته باشه و با همسر دلخواهش زندگی شیرینی رو آغاز کنه؟

واقعیت اینه که هیچ آدم سلامتی در زمان ازدواج تو فکر طلاق و جدایی نیست. همه یک هدف مقدس دارند و آرزشونه همسر خوبی داشته و کانون خانوادگی گرمی تشکیل بدهند.

سوال مهم اول: 

اگه واقعا اینطوره که همه در ابتدا هدف ساختن یک زندگی خوب بسازند و خوشبختی رو به هم تقدیم کنند، پس چرا اینقدر آمار طلاق و تخریب کانون خانواده در کشورمان بالاست؟

سوال مهم دوم:

علت ریشه ای آسیب‌های اجتماعی ناشی از ازدواج نکردن و یا دیر ازدواج کردن و بعد جدای و زندگی انفرادی در جامعه ما و اصولا همه جوامع واقعا چیست؟

 

من مشاور ازدواج و یا طلاق نیستم، اما در دوره ای از زندگیم مسایلی برام پیش امد که ناگزیر ذهن پرسش گرم با یک چرای بزرگ(؟؟؟؟؟) مواجه شد و مرا وادار به تحقیق و مطالعه مدت داری در منابع معتبر داخلی و خارجی و مقایسه آمار موجود در این زمینه کرد. در نتایج این تحقیقات که جا دارد از همکاری سر کار خانم دکتر سماواتی نهایت تشکر رو داشته باشم، تقریبا برای هر دو پرسش یک علت العلل ریشه ای بیشتر نیافتیم.

 * انتخاب غلط و نامناسب *

دوستانم برای موفقیت در یک ارتباط تنها یک کار همیشه بهترین ابزار بوده و خواهد بود. انتخاب فردی که افکار و باورهایش در رابطه با هدف از اون ارتباط با شما هم سو و هم فرکانس باشد. به زبان ساده تر : 

کبوتر با کبوتر، باز با باز , کند همجنس با همجنس پرواز

نگران نباش اگر خودتو لایغ شوهر رویاییت نمیدونی! اگر خودتو در حد اون همسر دلخواهت نمیدونی!

اگر کبوتری ولی به دنبال باز هستی، اشکالی در این خواسته نمیبینم. فقط باید بر اساس روشهایی که در فایل صوتی همراه این محصول (بیش از دو ساعت فایل صوتی-توضیحات استاد جولایی که در هیچ سایتی تاکنون منتشر نشده) توضیح گام به گام با من همراه باشید تا رازهای پیچیده برنامه ریزی عصبی ذهن را برایتان توضیح دهم. 

بازم که نگرانی؟!!!  گفتم نگران نباش تو هم میتونی شاهزاده رویاهاتو و همسر دلخواه تو در کنارت داشته باشی.

اما براستی ای کاش در کنار تمام درسهایی که در مدرسه و دانشگاه می اموزیم، توجهی حتی در حد یک کلاس یک روزه، متمرکز بر پاسخ به این پرسش می‌داشتیم، تا بجای درمان اسیب‌های شدید طلاق که هزینه های غیر قابل جبرانی را بر پیکر خانواده و اجتماع وارد میکند، در همان مرحله پیشگیری و زمان انتخاب، جلوی بروز حوادث هولناک ناشی از "جذب افراد نامناسب" را در مسیر دوست یابی و ازدواج می‌گرفتیم.

 

روش دو مرحله ای جذب فردی بخصوص و همسر ایده ال: (روش جذب کاپیتان)

نه تنها شما می­توانید همسر و شریک ایده­آلتان را جذب کنید بلکه می­توانید دوست، شریک کاری و کلا هر فرد به خصوصی را که مورد تحسین شماست، با استفاده از قانون جذب، جذب کنید.

این را می­دانم چون توانسته­ ام فردی به خصوص را جذب کنم نه یک بار بلکه دو بار و هر دو مرتبه قبل از این­که چیزی راجع به قانون جذب بدانم. بعدها روند کار را که بررسی کردم دیدم همیشه در دو مرحله این اتفاق میافته. اخیرا هم در مطالعاتم متوجه شدم که اساتید قانون جذب هم آنرا تایید میکنند. این روش بسیار ساده و قابل اجراست. از زمانی هم که قانون جذب را تدریس میکنم، واقعا دیدم که با این روش چگونه دوستان قادر شدند بصورت هدفمند فردی را در زندگی‌شان خلق کنند.

بنابر این شما براحتی با دو اقدامی که در این درس خواهید اموختمی­توانید هر فردی خاص را به زندگیتان جذب کنید.

همسرایدال-یاردلخواه-جذب همسر

چرا قانون جذب در جذب فرد و یا همسر ایده ال بهترین روش معرفی شده است؟

ما گفتیم که "قانون جذب" قانون جذب همانندهاست. در این درس دقیقا از این اصل در جذب افراد متناسب با "علت و انگیزه" ارتباط استفاده خواهید کرد.

دوستانم بیاد داشته باشید که من هرگز نمی‌توانم فرد مناسب برای شما را به درستی تشخیص دهم. یعنی هیچ کس نمیتواند دقیقا فرد مورد نظر شما را برای شما مشخص کند. شما هم برای فرد دیگر نمی‌توانید.

چون تنها کسی که دقیقا از هدف از ارتباط و ویژگی‌های فردی شما اگاه است، کسی نیست جز خود شما.

اما در مرحله تشخیص فرد مود علاقه توسط خود فرد، یک مشکل بزرگ وجود دارد. متاسفانه تقریبا اکثر افراد قدرت تشخیص خوبی را ندارند. یعنی ساختار روانی افراد عموما در روند رشد شخصیتی و روانی به این ابزار مجهز نشده است. این یک درد بزرگ است ولی واقعیتی است در اطرافمان میبینیم؛ بیشتر افراد حتی در سنین جوانی و بعد از این دوره توانایی شناخت درست ویژگیهای خود را نیز ندارند. حال این فرد چقدر میتواند دیگری را صحیح ارزیابی و انتخاب درستی داشته باشد؟؟؟؟؟

تقریبا در تمام موارد، علت اصلیتر شکست یک ارتباط، عدم توانایی در شناخت و تحلیل واقعگرایانه از "خود" و در نتیجه "نیازها و خواست های خود" است.

آری دوست من وقتی تو خودتو درست نمیشناسی، هرگز نمیتونی فرد مناسب خودتو انتخاب کنی. لذا در اکثر موارد از روی احساس و تصور و برداشت غیر واقعی انتخاب صورت میگیرد و در همان مراحل اولیه شکل گیری ارتباط، طرفین متوجه تفاوتهای فاحشی میشوند که ابتدا سعی در تحمل و بعد تغییر و در نهایت فرار از پذیرش، طرف مقابل خود در ارتباط جدید می‌شوند.

ما در 4 درس اول این دوره بی نظیر با هدف خوشناسی و نگاه واقعگرایانه به خود تا حدودی این راه را برای شما هموار کردیم و در این درس دقیقا به شما اموزش میدیم که چطور قید و بندها رو رها کنید و بهترین و مناسبترین رو انتخاب کیند.

جزب-همسر

 

برخی مزایای استفاده از تکنیک های این درس در انتخاب و جذب دوست و شریک و همسر ایده ال:

 1. در این تکنیک فرایند تشخیص و انتخاب با روشی که توضیح داده میشود، توسط کاینات صورت می‌گیرد، لذا افرادی که پختگی لازم را برای تشخیص ندارند لازم نیست نگران کیفیت تشخیص خود باشند.

 2. شما به روشی که گفته میشود فقط انتخاب خود را سفارش میدهید و ایجاد شرایط وظیفه شما نیست.

 3. لازم نیست نگران هیچ عاملی باشید و تمام ذهن شما درگیر فرایند تشخیص و انتخاب باشد.

 4. چون اساس جذب در این تکنیک برخواسته از احساس واقعی درون شماست. ما به شما می اموزیم چطور باید این کار را انجام بدین، لازم نیست نگران واقعی بودن خواسته و نیاز خود باشید.

 5. احتمال انتخاب و جذب فرد مناسب در این روش نزدیک به 100% است و چندان عوامل خارجی دخیل نیست.

 6. در امور ماورایی ما نمیتوانیم شخصیتی غیر از خود واقعی باشیم. پس انتخاب شما با این روش برخواسته از علایق، نیازها و اهداف واقعی شما خواهد بود. کائنات به جای خواسته ظاهری به فرکانس ضمیر ناخوداگاه شما پاسخ می‌دهد.

 7. چون در این روش تماما از توجه و تمرکز و قدرت ذهن استفاده می‌شود، احتمال اینکه شکست بخورید و یا جذب خوبی نداشته باشید وجود ندارد، مگر انکه دقیقا در مراحلی از کار مسیر تمرکز ذهن شما تغییر یابد.

 

دوست خوب من- تو عالی هستی.

ممنونم که توی این سفر هستی تا زندگیتو عالی و جادویی کنی. ما امروز در ایستگاه ششم توقفی و تعملی و تغییری داریم و بزودی مجددا محکمتر از قبل و متفاوت از قبل خیزشی و حرکتی نو آغاز میکنیم.

لطفا تا ایستگاه پایانی با من باشید.

 

آنچه شما با پرداخت تنها 30000 تومان دانلود خواهید کرد:

1

فایل صوتی 1

4MB

18 دقیقه

مقدمه استاد جولایی در رابطه با علل و موانع ازداج خوب

2

فایل صوتی 2

6.25MB

28 دقیقه

بخش اول - تکنیکهای شگفت انگیز ازدواج با همسرایده ال تان.

3

فایل صوتی 3

8MB

35 دقیقه

بخش دوم- تکنیکهای شگفت انگیز ازدواج با همسرایده ال تان.

4

فایل صوتی 4

 

6MB

 

27 دقیقه

 
بخش سوم - تکنیکهای شگفت انگیز ازدواج با همسرایده ال تان.
5 فایل PDF 1MB 31 صفحه نقش فرد درمهارتهای ارتباطی ورفتاری (مقاله ای که هر ادم موفقی باید خوانده باشد.)

6

فایل PDF

  313KB 

13 صفحه

متن اصلی درس و راهکارها کاربردی همراه تمرینات معجز.

   با خرید از این سایت شما همیشه برنده خواهید بود.

 

پیشنهاد میکنیم حتما این پست را نیز بخوانید: جذب شگفت انگیز همسر ایده آل (فایل خود هیپنوتیزم جذب افراد خاص)

  

لطفا ، در مراحل خرید و دانلود شکیبا باشید و در صورتی که مشکل دانلود داشتید و یا امکان خرید انلاین نداشتید و یا به هر دلیلی تصمیم به خرید از روش واریز از طریق عابربانک داشتید و یا نیاز به مشاوره قبل از خرید داشتید. تیم ما از طریق تلگرام تمام وقت حتی روزهای تعطیل در خدمت شما عزیزان خواهند بود.

شماره تلفن تلگرام: 09121752854

    با انگیزه و عالی بمانید.

            

سوالات متداول شما بازدیدکنندگان محترم سایت:

 

 • من قبلا تجربه هیپنوتیزم رو ندارم. خطری نداره؟

نه هیچ خطری وجود نداره. امواج مغزی شما در حد خاصی و کنترل شده کاهش میابد و شما دقیقا زیباترین خواب مغناطیسی جهان رو با حال خوب و شادی خاصی تجربه می کنید.

 • برای همه جواب میده؟

بله در هیپنوتیزم عمومی من این کارو کردم. جنس و سن تفاوتی ایجاد نمیکند و یادتون باشه اینجا ما کار درمانی و یا تغییری ناخواسته در فرد انجام نمی دهیم. همه به خودباوری میرسند. هرچقدر متمرکز تر و تکرار بیشتر نتیجه خارق العاده تر. شما انگیزه افزایش فعالیت فیزیکی و کاهش مصرف مواد غذایی در خودت خواهی دید. حتی تنفر از برخی غذاها و عادات تغذیه ای در شما رخ خواهد داد. اینها کمترین اثرات این فایل صوتی است. اما اگر مشکلات مزمن تنفسی، قلبی، ریوی، فشارخون بالا، اسم، اسکیزوفرنی و ... دارید، توصیه میشه قبلش با پزشک خود مشورت کنید و در طول برنامه کسی در کنارتان باشد.

 • آیا اثرات دیگری هم دارد؟

بله اسرس و اضطراب و نگرانی های بی مورد حتما کاهش میابد. شما به باور من هم میتوانم میرسید و عزت نفس و اعتماد بنفستان در این زمینه افزایش میابد.

 

 • روش استفاده و کجاها میتونم استفاده کنم؟

روش خیلی ساده است. دراز کشیده و هدفون را در گوشتان میگذارید و با ولوم کم فایل را گوش میکنید و باقی کار اتومات انجام میشود. همه جا به شرطی که وسط کار قطع نشود میتوانید این کار را انجام دهید. البته بجر پشت فرمان و یا جایی که هوشیار باید باشید. اگر هم وسط کار قطع شد و حواستان پرت شد. مجددا از اول گوش میکنید. ولی این اتفاق را پیشگیری کنید چون تمرکز مجدد سخت خواهد بود.

 • اگر وسط برنامه خواستم تکان بخورم و یا بیدار بشم؟

شما در تمام مراحل برنامه نیمه هوشیار هستید و حتی میتوانید تکان بخورید. مشکلی از این بابت نیست. اما اینکار بی شک تمام تمرکز شما را بهم خواهد زد. یهتره قبل از شروع برنامه تمام احتمالات برهم خوردن تمرکز و توجهتون مثل خاموش کردن گوشی و زنگ منزل و ... را برطرف کنید.

 • اگر در زمان خرید و پرداخت مشکلی پیش امد، تکلیف چیست؟

شما در هر مرحله با مشکلی مواجه شدید از طریق شماره تلگرام (09123363718)

میتونید پیام بدید و یا حتی تماس بگیرید، حتما در اسرع وقت پیگیری میشود.

 

 • اگر در زمان دانلود مشکلی پیش امد:

لینک دانلود از طریق ایمیل برای شما ارسال میشود. همچنین در پروفایل شخصی شما (روی اسم خودتون در بالای صفحه کلیک کنید) در قسمت "سفارشهای من" لینکهای محصولاتی که شما از این سایت خریداری کنید برای همیشه محفوظ است. هر موقع دوست داشتید، میتوانید فایلهای خود را مجددا دانلود کنید.

 • اگر امکان دانلود و یا خرید از سایت نداشتم ؟

شما میتونید از طریق شماره تلگرام (09121752854) تقاضا کنید تا فایل از طریق ایمیل و یا تلگرام و یا هر روش دیگری برای شما ارسال شود. برای پرداخت هم هر جور شما راحت باشید، از طریق لینک پرداخت انلان و یا کارت به کارت میتونید پرداخت کنید.

 • حجم، زمان و فرمت فایل چقدر است؟

حجم فایل راهنمایی و نحوه استفاده: 11.9 مگابایت و زمان آن 35 دقیقه.

حجم فایل اصلی: تنها 4.87 مگابایت و زمان ان 41 دقیقه.

فرمت فایلها mp3  بوده و برای راحتی دانلود و استفاده، فشرده سازی شده است.

 

        لطفا، همچنان با ما باشید

      سایت راز موفقیت - محمود جولایی

       کانال راز موفقیت

عضو کانال "راز موفقیت" شوید و اگر از خواندن این مطلب لذت بردید، حتما آنرا از طریق لینک شبکه های اجتماعی زیر به اشتراک بگذارید و بدانید که من همیشه منتظر نظرات راه گشایتان در زیر این پست هستم.

خرید محصول چگونه همسر دلخواه و رابطه رویایی را جذب کنم؟ (درس11)

با خرید دانلودی این محصول:

1. 10% مبلغ پرداختی، خرید دانلودی، به کیف پول شما اضافه می گردد که می توانید برای خرید دیگر محصولات دانلودی سایت از آن استفاده نمائید.
2. بعد از دانلود به سرعت قابل استفاده می باشد.
3. مهمتر از همه در صورتی که در آینده مطلبی به صورت تصویری، صوتی و یا نوشتاری به این محصول دانلودی اضافه شود بدون پرداخت هیچگونه هزینه ای می توانید با استفاده از لینک آن در قسمت "سفارشات من" آن را دانلود نمائید.

توجه: بعد از خرید محصول دانلودی، لینک های دانلود در پروفایل شما (با همان نام کاربری که آن محصول را خریده اید وارد شوید) در قسمت "سفارشات من" برای همیشه موجود می باشد و می توانید هر زمان که خواستید با استفاده از آنها، فایل مورد نظر را دانلود نمائید.

افزودن به لیست آرزوها

به این مطلب امتیاز دهید

نظرخود را با ما درمیان بگذارید

برای ارسال نظر باید عضو سایت باشید، اگر قبلا در سایت ثبت نام کرده اید اینجا را کلیک کنید.

captcha Refresh

نظرات سایر دوستان

فاطمه شریفی در تاریخ ۱۳۹۶/۰۷/۱۱ گفته:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۰

سلام استاد میشه از این روش برای کسی که ما رو نمیشناسه هم استفاده کرد؟کسی که تو رویای ما هست و وجود خارجی هم داره!

محمود جولایی
محمود جولایی در تاریخ ۱۳۹۶/۰۷/۱۲ پاسخ داده:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۰

درود بر شما خانم فاطمه عزیز

دقیقا این فایل برای کسانی که هنوز نمی شناسید طراحی شده. در واقع ذهن برنامه ریزی میشود تا همان فرد رویاهایتان را شناسایی و جذب کنید، البته به شرطی که در مرحله اقدام و کوشا باشید.

اگر به کانال نظرات و تجربیات ما مراجعه کنید، میتونید فایلهای صوتی تجربیات دوستانی که در دوره قبل شرکت کردند رو بشنوید.

موفق باشید.

نازنین محبعلی در تاریخ ۱۳۹۶/۰۵/۰۲ گفته:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۰

سلام خسته نباشید
ببخشید من درس جلسه 11 خریدم هزینشم پرداخت شد با موفقیت اما نتونستم فایلی دانلود بکنم الانم به هیچی دسترسی ندارم جزاینکه دوباره خرید کنم میشه لطفا راهنماییم کنید که باید چیکار کنم ممنون

محمود جولایی
محمود جولایی در تاریخ ۱۳۹۶/۰۵/۰۵ پاسخ داده:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۰

درود بر شما. نگران نباشید. چ.ن:

1- فایل محصولاتی که خریداری میکنید به ایمیل شما ارسال میشود.

2- لینک دانلود محصولاتی که خریداری میکنید در پروفایل شما (با ایمیل و رمز خود وارد شوید اگر ندارید در سایت ثبت نام کنید. اسم شما بالا چپ ظاهر میشود. روی ان کلیک کنید وارد پرفایل شخصی خود میشوید.) در بخش "سفارشات من" وارد شوید. لینک تمام محصولاتی که خریداری کنید برای همیشه اینجا قرار میگیرد.

3- اگر قادر به این کار نیستید لطفا به راحتی با شماره تلگرام 09121752854 پیام داده و همانجا محصول برایتان ارسال خواهد شد.

4- اگر این کار هم برایتان دشوار است لطفا با شماره 09121752854 تماس بگیرید.

با راز موفقیت هیچگاه تنها نیستید.  

ziba mojiri در تاریخ ۱۳۹۶/۰۴/۲۹ گفته:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۰

سلام و خداقوت به شما استاد عزیز و گرامی
درس 11 کمک خیلیییی زیادی در تصویرسازی و جذب افراد خاص به زندگیم شد. امیدوارم به زودی زود شکار جذب همسر ایده آلم را بهتون بگم.
کائنات خبر خوبی برایت دارم من فرد مورد علاقه ام را جذب کردم .سپاسگزارم کائنات. شکرگزارتم خدای مهربان من

فاطمه کریمی پور
فاطمه کریمی پور در تاریخ ۱۳۹۶/۰۴/۲۸ گفته:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۰

سلام .درس 11واقعا مثل دروس قبل عالی بود ممنونم استاد .فلش کارت درس .من همسر الهی ام و جفت روحی ام را جذب کردم .خدایا شکرت ممنونم کاینات عزیز . در ضمن عبارات تاکیدی هردرس فوق العاده ان .نکات درس عالی هستن که این عالیه ک تو هر درسی ب خودباوری و عزت نفس اشاره کردن .مممنونم استاد خوبم دسستتون طلا برای تهیه این درسهای ارزشمند که قیمت و ارزش اینها خیلی بیشتر از اینهاست

سیده م فلاح در تاریخ ۱۳۹۶/۰۴/۰۸ گفته:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۱

سلام از این فایل برای یک فرد خاص یعنی فردی که میشناسیم هم میشه استفاده کرد؟

محمود جولایی
محمود جولایی در تاریخ ۱۳۹۶/۰۴/۰۹ پاسخ داده:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۰

بله. دقیقا در توضیحات این محصول به این موضوع اشاره شده. شما به دو روش میتوانید فرد مورد علاقه خود را جذب کنید. اول انکه مشخصات و ویژه گیهای او را بدانید و بر اساس آن در فرکانس و مدار فرد قرار گیرید و دوم او را میشناسید و با این شناخت با مدار و فرکانس او هم سو میشوید.

زینب موسوی در تاریخ ۱۳۹۶/۰۲/۲۴ گفته:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۰

سلام استاد عزیز و دوست داشتنی. بنظر من این درس، درس زندگیه، پر از نکات ظریف و آموزنده.‌ خود باوری و خود رو لایق بهترینها دونستن ، نحوه گسترش روابط، تعیین ایده آل هایی که داریم وحتی نزدیک کردن شخصیت خودمون به اون ایده آل ها و ... . صمیمانه از شما ممنونم ک به ما درس زندگی میدید استاد مهربون

Fariba Abbasi در تاریخ ۱۳۹۶/۰۲/۱۹ گفته:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۰

سلااااام و درود و خدا قوت به استاد عزیز..
این درس واقعا محشره..خیلی خوشحالم که جملاتی رو انتخاب کردین بین این همه کتاب و تحقیق و مطلاعاتتون که واقعا در کمترین وقت بیشترین بازدهی رو داره..
پسرم چند تا از جملات تاکیدی رو خوند انقد خوشش اومده بود که میگف مامان چه استاد با سلیقه ای دارید..ازشون اجازه بگیرید منم میتونم این عبارات تاکیدی به کار ببرم..
خیلی ازتون تشکر میکنم بابت وقتی که گذاشتین و ارزشی که برای ما قایلد...تشکر,تشکر,تشکر...........

mahdi madadkon در تاریخ ۱۳۹۶/۰۱/۲۰ گفته:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۰

درود بر این درس.درود بر استاد جولایی عزیز.من خیلی وقته ازدواج کردم وزندگی مشترک بسیار زیبایی باخانمم دارم.تمام موضوعات و بحث های این درس مفید و کاربردی هستند.همینطور که فایل صوتی گوش میدم میبینم اکثر اونارو چه در زمان مجردی و جذب همسرم و جه بعد از ازدواج اجرا میکردم و بهترین همسر دنیارو جذب کردم.دوستانم این درس خیلی رک و پوست کنده باهاتون حرف میزنه.تمام اصولش درسته و منطقی.از این درس استفاده کنید و همسر ایده ال خودتونو جذب کنید.

من این محصول را در تاریخ 1395/12/28 خریده ام

محمود جولایی
محمود جولایی در تاریخ ۱۳۹۶/۰۱/۲۹ پاسخ داده:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۰

درود بر شما. خوشحالم آموزه های درسها اینقدر ملموس و قابل لمس و مفید و موثر بوده. لطفا همچنان با ما باشید.

محمود جولایی
محمود جولایی در تاریخ ۱۳۹۶/۰۱/۲۹ پاسخ داده:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۰

درود بر شما. خوشحالم آموزه های درسها اینقدر ملموس و قابل لمس و مفید و موثر بوده. لطفا همچنان با ما باشید.

 

فاطمه غلامی در تاریخ ۱۳۹۶/۰۱/۲۰ گفته:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۰

نظر :
با سلام وخدا قوت به استاد عزیز
این درس هم یکی دیگر از شاهکارهای استاد گرامی و عزیز بود. من با اینکه متاهل هستم به خودم گفتم شاید با خوندن این درس و اجرا کردن تمرینات در روابطم وزندگی زناشویی تحول جدیدی بوجود بیاورم که خوشبختانه موثر بوده
انسان هر چقدر هم که فکر کنه که تجربه داره و همه راهکارها رو بلد هست ولی هیچ وقت کامل نیست من با خوندن این درس به گوشه کنارهای روابط همسر داریم سرک کشیدم و دیدم خلع هایی وجود داره که امیدوارم با توصیه ها و سفارشات که در این درس اومده بتونم به همون عشق اوایل زندگیم برگردم
با سپاس فراوان از استاد و گروه همراهشون

من این محصول را در تاریخ 1395/12/29 خریده ام

منیر عرب صفری در تاریخ ۱۳۹۶/۰۱/۱۹ گفته:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۱

سلام استاد جولایی عزیز خدا رو شکر که تونستم زحماتت شما رو به نحو احسنت جواب گو باشم خیلی به دردم خورده تو انتخاب مشتری تو انتخاب همسایه تو انتخاب همه چی شیوه عالی بوده چون روحیه حساسی دارم دلم همیشه صادق و خوبی رو میخواد این عالیه استاد تو روحیم اثر عالی گذاشته تو اسمونا سیر میکنم ممنونم استاد عزیز ممنونم خدا رو شکر و سجده شکر به جا میارم

محمود جولایی
محمود جولایی در تاریخ ۱۳۹۶/۰۱/۲۹ پاسخ داده:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۰

خارق العاده بودن این درسها و تکنیکها در این موضوع هست که وقتی شما ماهی گیری را بیاموزید همیشه و همه جا میتوند براحتی از این روشها استفاده کنید. خوشحالم که اینو متوجه شدین و راه کارهای انتخاب همسر و رابطه ایدال را به انتخاب مشتری و همسایه تعمیم دادین. این خیلی عالیه. من شکرگذارم که دوستان خوبی در این سایت دارم.

 

نسیم سلام در تاریخ ۱۳۹۶/۰۱/۱۷ گفته:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۱

با سلام ، من از این درس چیزهای بسیار زیادی یاد گرفتم و نیروی جذبم قویتر شده و براحتی میتوانم افراد خاص را به سمت خودم جذب کنم و همسر ایده ال خودم رو دارم و هر روز عشقمان عمیق تر میشود چون من جذبش میکنم و از شما استاد عزیز سپاسگزارم و خداوند مهربان را شاکرم

من این محصول را در تاریخ 1396/01/01 خریده ام

محمود جولایی
محمود جولایی در تاریخ ۱۳۹۶/۰۱/۲۹ پاسخ داده:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۰

این درس رو من شگفت انگیز میدونم. این درس بهترین راهکارهای عالم رو در یکجا جمع کرده. این درس عشق است و اشتیاق و احساسات زیبایی های انسانی.

این عالیه که این درس اینقدر مورد توجه همه دوستان واقع شده.

 

مرجان شمس عالم در تاریخ ۱۳۹۶/۰۱/۱۶ گفته:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۱

این درس برای من بی نظیر بود چرا که بهم نقشه راه داد بعضی رو با توجه به دروس قبل انجام میدادم اما الان قدرتمندترین مسایل برام شفاف شده و میدونم با این درس هر آنچه که در انتظارش هستم عملی کنم و بهش برسم .عالی هستید استاد من.ای کاش تمام مردم سرزمینم این درس رو میخوندن و ای کاش همه ما انسانها از این مطالب و مباحث اگاه بودیم اون وقت دیگه طلاقی نبود .امید دارم روزی مردم کشورم آگاه بشن قبل از دیر شدن

من این محصول را در تاریخ 1396/01/09 خریده ام

مریم خدادادی در تاریخ ۱۳۹۶/۰۱/۱۵ گفته:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۱

سلام به استاد دانا و مهربان
نظر من در مورد این درس اینه که واقعا سنگ تموم گذاشتین
و خیلی موشکافانه با روانکاوی دقیق این موضوع رو بررسی کردین و خوشا به حال دختران مجرد که با این آگاهیهای ناب همسر ایده الشون رو جذب میکنند
اما یه نقد به این درس دارم
شما در مورد پسران خیلی کم روانکاوی کردین
پسرهایی که به مادرشون سفارشهای دلخواهشون رو میدن
که قیافش اینطور باشه قدش اینقدر باشه و..........
ویا آقایونی که در یه رابطه احساس خوبی از خانمی دریافت کردن و حالا میگن یا این یا هیچکی
وخیلی معضلات دیگه که در پسران هست
من تا حالا نظرم رو ندادم چون فکر میکردم درس 12 ادامه درس 11 هست ولی الان که متوجه شدم مقوله جذب همسر
در درس 11 تمام شد نظرم را نوشتم
امیدوارم همانطور که برای خانمها آگاهیهای ناب و راهکارهای عالی رو فرمودید به پسرها هم این هدیه داده شود
از شما که اینچنین سخاوتمندانه دانشتون رو در اختیار خواهان این مطالب قرار میدین بسیار سپاسگزارم
خدای مهربان را هزاران بار شکر که شما را آفرید و شما را در مسیر زندگی من قرار داد.....شکر ....شکر .... الحمدلله

من این محصول را در تاریخ 1395/12/26 خریده ام

مهسا رضایی در تاریخ ۱۳۹۶/۰۱/۰۹ گفته:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۱

سلام به استاد عزیز و همه جذبی های دوست داشتنی.
تا قبل از تهیه درس 11، بنا به تمرینات درسهای ماقبل، یه جورایی تونسته بودم تقریبا 50% چیزهایی که در درس 11 گفته شده بود انجام بدم و برای خودم خیلی جالب بود که تداوم و تمرین درسهای قبل باعث شده بود که در چنین موقعیتی قرار بگیرم.
خب این یعنی اینکه استاد گونه ای درسهارو طراحی کردن که حتی ما درسهارو به صورت پیش نیاز پاس میکنیم و آمادگی 100% برای رفتن به پله بعدی داریم.
ممنون از خدای منان، ممنون از کائنات حرف گوش کن و سپاس فراوان از تلاشهای زیبای استاد جولایی و همکارانشون .

من این محصول را در تاریخ 1396/01/08 خریده ام

محمود جولایی
محمود جولایی در تاریخ ۱۳۹۶/۰۱/۱۵ پاسخ داده:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۱

سپاس از لطف و خوبیتون. دوستان تمرینات و درسها با روشهای اموزشی خلاقانه ای طراحی شده و تقریبا همه درسها پیش نیاز درسهای بعدی هستند. خوشحالم که دوستان متوجه قدرت تاثیر گذاری این درسها شدن. هر درسی یک تغییر مشخص در ذهن و ضمیر شما بوجود میاورد به شرط انکه دقیق و متمرکز مطالعه شود و تمرینات انجام گردد. کاینات همیشه فقط گوش میکند و انجام میدهد چون از طرف خداوند رحمان اینگونه دستور دارد.

منیر عرب صفری در تاریخ ۱۳۹۶/۰۱/۰۸ گفته:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۰

سلام با استاد گرامی عیدتون مبارک استاد من این درسو دو بار خوندم با وجود اینکه متاهلم ولی برای جذب و ارتباط افراد عالی بود چون احساس کردم شاید تو روابطم مشکل دارم ولی این درس کمک ب رگی به من کرد خیلی خیلی ممنون و خدا قوت و خدا رو شکر میکنم بابت شکار این درس

محمود جولایی
محمود جولایی در تاریخ ۱۳۹۶/۰۱/۰۹ پاسخ داده:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۱

عید شما هم مبارک. بحث درس 11 علاوه بر موضوع جذب همسر، برای جذب هر فرد بخصوص نیز کاربردهای فراوان دارد. در ضمن در درس یازده رازهای پیچیده ای از قانون جذب در فایلهای صوتی توضیح داده شده است.

یوسف شرقی در تاریخ ۱۳۹۵/۱۲/۲۸ گفته:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۱

با عرض سلام خدمت استاد جولایی و همکاران گرامیشون و دوستان گرامی عضو سایت راز موفقیت
من دیروز درس 11 رو خریداری کرده و از ان لذت بردم امیدوارم تا درس 21 همراه ایشون باشم و به قله های رفیع موفقیت دست پیدا کنم
به همه دوستانی که کم کاری میکنند توصیه میکنم که درس های استاد را جدی بگیرند و تمرینات ان را هر روز و هر روز انجام بدهند دوستان گرامی این شاید یک توفیق اجباری باشد که ما میتونیم یک دوره کامل موفقیت رو درس به درس و با قیمت ناچیزی دریافت میکنیم شاید شما دوره های مشابه رو خریداری نکرده اید اما اگر نگاهی به سایت های مشابه موفقیت بنمایید قیمت های خیلی خیلی بالاتری برای محصولاتشان گذاشته اند
دوستان گرامی من هدف های بسیار بسیار بزرگی رو در سر دارم امیدوارم با تغییر فرکانس ذهنی خود و با کمک استاد به انها دست پیدا کنم
از همه دوستان تقاضا مندم برای موفقیت های بسیار بسیار بزرگی که در سر دارم دعای موفقیت بنمایید و با انرژی های مثبت خود من را کمک بنمایید
ممنون

من این محصول را در تاریخ 1395/12/27 خریده ام

محمود جولایی
محمود جولایی در تاریخ ۱۳۹۶/۰۱/۱۵ پاسخ داده:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۱

درود بر شما و سپاس از لطف و خوبیتون. این دروس با قیمتهای باور نکردنی در سایت قرار گرفته و شش ماه هم تاکنون با این قیمتها قرار گرفت و امروز من متوجه شدم که دقیقا بخاطر قیمت پایین خیلی از دوستان اونها رو کم میبینند. در پایان این ماه قیمتها کمی افزایش خواهد داشت. در ابتدای دوره 5 درس اول کاملا رایگان قرار داده شده بود و خیلی جالب بود که هیچ کس درسها رو دانلود نمیکرد و تعدادی هم که درسهارو دانلود کردند وقتی باهاشون تماس گرفتیم متوجه شدیم که دقیقا چون رایگان بوده جدی گرفته نشده و تمرینات انجام نشده . این درسها معجزست و خوشحالم دوستانی که بهای ناچیز اونو پرداخت کردن به ارزش و تاثیرات شگرف اون پی بردند. من هم توصیه میکنم دوستان تا قبل از افزایش قیمت همه درسهارو تهیه کنند.

Nahid Heidary در تاریخ ۱۳۹۵/۱۲/۲۷ گفته:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۰

How to find the perfect wife
درود از عنوان این درس مشخصه که یکی دیگر از درس های زندگی هست,من امروز خواندن این درس را با اشتیاق فراوان شروع میکنم,چون میدونم و شما هم به ما اموختین که هنر ارتباط خیلی مهمه,این دوره و درس ها یکی از مهمترین دوره های زندگی منه,و خوشحالم که هر روز چیز جدیدی دارم یاد میگیرم و میتونم توو زندگیم ازش استفاده کنم,شما به شاد بودن بی دلیل و حس خوب رو اموختید که خیلی گرانبهاست,بی نهایت سپاسگزارم استاد عزیز

من این محصول را در تاریخ 1395/12/27 خریده ام

نرم افزار موبایل “ راز موفقیت ”

اپلیکیشن موبایل (آندروید) برای راحتی کاربران سایت و سوپر گروه استاد جولایی را از اینجا دانلود کنید.

** ارزش واقعی این پکیج 30000 تومان میباشد**
 ** ارزش واقعی این پکیج 30000 تومان میباشد**

دو جلسه از دوره "اسرار ناگفته قانون جذب" (رایگان) + 10 کتاب پرفروش (2017) حوزه موفقیت (رایگان)

دریافت بصورت رایگان
google-site-verification: google8c33fceebbf75d7d.html